İçeriğe geç

Honaz Hurdacı Firması

Honaz hurdacı firma olarak Honaz ilçesinin her nevi hurda malzeme alım satım hizmetleri veriyoruz. Honaz meydanda olduğu gibi hurda alım satımı nedeniyle dilediğiniz yere geliyoruz. Denizli Honaz çevresinde hurda metal ve plastik geri dönüşüm tesisine sahibiz. Aslında Honaz hurdacı firmasıyız. Elbette ki Denizli Honaz merkezinde de hizmet vermekteyiz. Her nevi hurda alımı yapıyoruz.

Tonajlı hurda eşya satanlara özel yüksek fiyat uyguluyoruz. Denizli hurdacısı güvenilir bir firma olarak hizmet veriyoruz. Denizli Honaz hurdacı firmaları arasında öncü geri dönüşüm şirketiyiz. Denizli hurdacı firmalar içerisindeki firmamız hurdacılık hizmeti vermeye devam ediyor.

Güncel Denizli Honaz hurda fiyatlarıyla alım yapmaktayız. Honaz hurdacısı olarak hurda malzemenizi almaktayız. Honaz merkezi bölgesinde hurda malzeme ve 2.el ofis mobilyaları alımında hurdanın bedelini yüksek fiyattan ödemekteyiz. DEMTAŞ Metal firmamızla Denizli Honaz merkezinde hizmetimize devam ediyoruz.

Honaz Hurdacı Firmalar

Honaz bölgesinde hurda alımı faaliyetleri sunmaya devam etmekteyiz. Metal ve plastikleri geri dönüştürerek sizlerin ve bizlerin faydalanması için çalışıyoruz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her türlü hurda malzeme satışı sebebiyle firmamızı arayabilirsiniz. Honaz hurdacısı olarak Denizli bölgesinde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her miktardaki hurdalarınızın transferi için orada hazır bulunan hurda nakliye çalışanlarımızı yönlendiriyoruz. Honaz hurdacı firması mı arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Honaz içerisinde benzersiz anlayışlar ile profesyonel hizmet sunuyoruz. Denizli merkezinin en yaşanılası ilçesi Honaz ilk hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Honaz için değil, tüm bölgelerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

Honaz Hurdacı Telefon Numarası

Honaz hurdacılık hurda alım faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz yerler içerisindedir. Boş yere zaman harcamadan telefonumuzu tuşlayarak günlük hurda fiyat listesiyle atık hurdaları satın. Honaz hurdacı telefonu iletişim sayfasının altında bir tıkla tuşlayabileceğiniz konumdadır. Bu yüzden hurda atık fiyatları sormak üzere sitedeki telefonumuzu aramanız gereklidir.

Sac Hurdası Alım Satımı

Hurda sac alımı yapıyoruz. Veranda çatısı kapatmak isteyenler için uygun olacaktır. Depomuzda her kalitede 2.el trapez sac hurda mevcuttur. Honaz Denizli etrafında sac levha hurdası, hurda sac varil, galvaniz hurdası, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, satışı yapmak amacı ile irtibat kurabilirsiniz.

Honaz Bakır Hurdası Alımı

Bakır alan Honaz hurdacı telefonunu hemen arayın keyifli hizmetin tadına varın. Honaz hurda bakır fiyat listesi için arayın. Bakır boru hurda, bakır bobin hurdası, bakır kırkambar hurdası, yanık bakır hurdası alanlar içindeyiz. Bu sayfadaki Honaz bakır hurdası ton fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Denizli Honaz hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Honaz içinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Hurda bakır alanlar içeriğimizde daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Soyma bakır hurda, Hurda antigron granür bakır, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, TTR hurda bakır kırması, Bakır kızıl talaş hurdası, hurda bakır profil, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda için peşin ödeme yapıyoruz.

Kurşun Hurdası Alan Hurdacı Firma

Honaz kurşun hurda aldığımız yerler içerisindedir. Bu sayfadaki Denizli Honaz hurda kurşun ton fiyatlarını güncel olarak ulaştırmaktayız. Cevherleri olan kurşun gümüş-mavi renktedir. Kurşun hurda alanlar konusunda bilgi almak amacıyla linkine tıklamalısınız. Kurşun yağmur oluğu hurdası, Hurda kurşun levha, Cami minaresi hurda kurşunu, Cami sökümü kurşun hurdası için özel fiyatlar uyguluyoruz. Kurşun kullanılan eski madendir.

Honaz Hurda Alan Firma

Honaz adresten hurda alımı yapılan ilçeler içerisindedir. Zarar etmeyi önlemek amacıyla biriktirdiğiniz hurdayı hemen elinizden çıkarmalısınız. Bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşür. Hurda demir suyla temasında korozyona uğruyor. Böylelikle hurdaların kıymeti düşebilir. Denizli Honaz ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan İstanbul hurdacı DEMTAŞ Metal her nevi ikinci el eşya alımı yapıyor.

Yüksek tonajlı çatı minare kurşunu, ekstra demir, çinko hurda, hurda alüminyum, bakır, kablo hurdası ve sarı aldığımızda yüksek fiyat listesi uyguluyoruz. Honaz hurda alan hurdacılar içerisinde hızlı hizmet ve uzman çalışanlarımızla öne geçiyoruz. Antimon zamak hurda, makine artık hurdası, çelik hurdası, kalay hurda alıyoruz. Müşterilerimizle beraber kazanç sağlayarak sürekli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Hurda sarı alımı için biriktirdiğiniz yere geliyoruz. Fire hurda kumaş alan yerler içindeyiz. Müşteri memnuniyetini önde tutarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz.

Çinko Hurdası Alım Satımı

Honaz ilçesinde hurda çinko alıyoruz. Bu sitede yer alan Honaz hurda çinko levha ton fiyatını güncel olarak yollamaktayız. Hurda çinko alım satımı konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklayın. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu alım satımı yapıyoruz.

Honaz Hurda Krom Alanlar

Sert yapısıyla zırhlı araç kaplaması dahil bir çok alanda krom hurdası kullanılmaktadır. 316 krom, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurdası, 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 alımı yapıyoruz.

Paslanmaz krom hurdası alım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alımı makalemizi okumak iyi gelecektir. Nikel ile karıştırılarak paslanmaz metal oluşur. Buradaki Honaz krom hurdası fiyatları güncelliğini koruyor.

Honaz Pirinç Sarı Hurda Alımı

DEMTAŞ Metal bahsettiğimiz hurdaların piyasasına uygun olarak radyatör hurdası, sarı pirinç hurda fosfor, bronz hurdası almaktadır. Haliyle Honaz hurda sarı alım hizmeti veriyoruz. Piyasada kırkambar sarı hurda, hurda sarı vana, musluk, su saati türleri yekün tutan hurda eşyalar içerisinde sayılabilir. Aslını demek gerekirse hurda sarı adında hurda türü bulunmamaktadır.

Sitemizdeki Denizli Honaz hurda sarı pirinç ton fiyatları güncellenmiştir. Hurda pirinç sarı alan hurdacı başlıklı yazıya bir göz atın. Honaz ilçesinin tamamında hurda sarı alım satımı yapıyoruz. Pirinç metali yöresel olarak sarı renkli olduğu için sarı hurda denilmektedir. Denizli Honaz hurdacı firmamız her çeşit hurda alım satımı yapmaktadır. Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, hurda sarı çubuk benzeri sarı pirinç hurda çeşitleri vardır.

Honaz Hurda Alüminyum Alanlar

Ayrıca alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurda, alüminyum petek yapmaktayız. Her tür hurda alüminyum peşin alınır. Sitemizdeki Denizli Honaz alüminyum hurda ton fiyatlarını arzu edene güncel olarak ulaştırıyoruz. Honaz ilçesinin tamamında alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurdası alımı için tartımları teknolojik ekipmanlarla yapmaktayız. Alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak, alüminyum jant hurdası, alüminyum tel hurda alan hurdacı firmasıyız. Her çeşit hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası alımı yapıyoruz. Konumdan hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı alımı yapmak için iletişim kurmanızı beklemekteyiz. Denizli Honaz alüminyum hurda alan firmalar arasında fark yaratıyoruz. Bize güvendiğiniz sebebiyle şükranlarımızı sunarız. Sizin desteğiyle durmadan yenilikler üretiyoruz.

Honaz Demir Hurda Alan Hurdacı

Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası ticareti amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatı sayfamıza göz atmak isteyebilirsiniz. Honaz ve çevresinde DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz. Hatırlatmak isteriz her tür demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı, demir trabzan alırız.

Demir, yer kabuğunda en fazla çıkarılan metaller arasındadır. Sayfamızdaki Honaz demir kg fiyatını grubumuzda her hafta paylaşıyoruz. Anlık güncel hurda demir fiyat listesi için firmamıza ulaşın. Demir hurda alan yerler hakkında bilgi bir şeyler öğrenmek amacı ile konusunun linkine tıklayın. Hurdacı firmamız Honaz genelinde demir hurdası alımı ile iştigal ediyor.

Honaz Kablo Hurda Alım Satımı

Honaz ilçesinin her yerinde %30 bakırlı kablo, TTR kablo hurdası, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alımı yapıyoruz. Adresten hurda tek damar kablo, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Honaz hurdacısı olarak genellikle elektrik kablosu hurdası, iç tesisat kablosu, antigron kablolar alımı için adresinize geliyoruz.

Honaz ilçesinde hurda kablo alan yerler arasında değerinde ton fiyatını vermekteyiz. Satıcılarda çoğunlukla satılan %50 bakırlı hurda kablolar, Yüzde kırk bakırlı hurda kablolar, %30 bakırlı kablo hurdaları alımında hemen nakit ödeme yapıyoruz. İçinde bulunan iletkenin madenine bağımlı olarak ve de dışındaki kullanılan malzemeye göre isim alır. Sitemizdeki Honaz kablo ton fiyatlarını ücretsiz ulaştırıyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo hurdası alan Honaz hurdacı arayanlar için buradayız. Tonajlı kablo hurdası ticaretinde piyasadan daha yüksek fiyat sunuyoruz.

Ek olarak tek damar kablolar, enya kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdası alım satımı yaparken değerinin üstünde fiyatı teklif ediyoruz. Kablo hurdası tellerindeki bakır oranı sebebi ile kablo hurdası alanlar için önem arz eder. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz.

Daha kesin sayfamızdaki hurda kablo makaleye göz gezdirebilirsiniz. Çünkü firmamız yalnızca hurda alımında hizmet vermiyoruz. Kullanılış alanlarına göre alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, koaksiyel kablo, yer altı kabloları, çelik sargılı kablolar çeşitleri bulunur.

Karışık kablo hurdaları, hurda telefon kablosu, hurda fare yemez kablo satmak isteyenler hemen arayın. Kablolar iletken olarak sıklıkla kullanılmaktadır. İlaveten hurda çok damarlı kablolar, alüminyum kablo hurdası için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz.

Honaz Hurda Plastik Alımı

Polistiren, elastomer, termoset, polipropilen, termoplastik, polietilen ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemelerin adıdır. En avantajlı fiyatlarla hurda pet şişe, hurda naylon poşet, mavi, kırmızı kapak hurdası, şeffaf beyaz naylon hurda, hurda pimapen, kırkambar plastik hurda alım satım işleri ile ilgileniyoruz. Denizli şehri Honaz ilçesinin tümünden abs plastik, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurda, jelatin hurdası fiyatları sormak sebebiyle bizimle iletişime geçebilirsiniz. Honaz hurda plastik alanlar içinde öncü hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Honaz plastik fiyat listesini saat başı ulaştırmaktayız.

Honaz Karton Hurdası Alım Satımı

Piyasadan fazla kağıt fiyatlarıyla bristol hurda, kuşe kağıt hurda, karton bardak hurdası, kuşe kağıt, peçete hurdası, gazete hurdası alan yerler arasındayız. Honaz hurda kağıt alan yerler içerisindeki firmamız DEMTAŞ Metal sayesinde hurda iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurda, hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, karton koli fiyatı talep edebilirsiniz. Hurda karton, kağıt alımı için yerinize geliyoruz. Sayfamızdaki Denizli Honaz hurda kağıt fiyatları güncellendi Bölgede beyaz kağıt, renkli kağıt hurda, hurda okul kitabı, hurda A4 fotokopi kağıdı alım satımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz extra müşkülpesentle size daha çok oranda kazanma avantajı veriyoruz.

Akü Hurda Alım Satımı

Yoğun kullanımdan sonra şarj tutmaz bataryalara akü hurdası denmektedir. Hurda akü içinde bulunan kurşun içeren sıvılar sebebiyle değerlidir. Araçlarda elektrik ihtiyaçlarında bulunabiliyor. Akü hurdası alanlar sayfamıza mutlaka bir göz atmalısınız. Dolayısıyla Denizli Honaz hurdacısı DEMTAŞ Metal benzeri kendine ait geri dönüşüm imalathanesi bulunanlar kuru ve sulu akü alımı yapan fabrikalar arasındadır. Akü diğer adıyla batarya büyük pil gibi enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik enerjisi deposudur.

Honaz Bina Yıkımı

Tıpkı fabrika sökümünde olduğu üzere bina yıkım işleri başarı ile gerçekleştiriyoruz. Yıkımlarda bilinen tüm önlemler Honaz kentsel dönüşüme girilmesi yüzünden yıkılacak apartmanların istenildiği şekilde yapılması sebebi ile yıkımlarını sağlıyoruz. Yıkımdan sonra çıkma laminant parkeler, hurda kapı pencere, hurda pimapen vb. tüm hurda malzemeleri ücreti karşılığında alıyoruz. Hurda bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz.

Honaz Fabrika ve Makine Sökümü

Fabrika sökümünde öncelikle yıkılacak iş yerinin etraflıca incelenmesi gerekmektedir. Daha önce binlerce fabrika bozum ihalelerini yerine getirdik.

Bu sebeple hurda fabrika sökümü yapan yerler içinde nam saldık. Honaz fabrika sökümü işleri tecrübeye sahibiz. Profesyonel biçimde tesislerin söküm işlerini gerçekleştiriyoruz. Fabrika sökümü yapanların dile getirdiği biçimde kolay sayılmaz.

Honaz 2.El İnşaat Malzemeleri

Müteahhitler tarafından kısa zaman diliminde kullanılan inşaat vinci, boya makinesi, harç makinesi, alçı mikseri az kullanılmış iskele, plywood hurda alıyoruz. Bunun ile birlikte batan satıcılardan almış olduğumuz Yıkılan fabrika binalarından sökülmüş hala kullanılabilir 2.el kapı, pimapenler, mutfak dolabı satıyoruz.

Honaz 2. El Lokanta Aletleri Alan Hurdacı Firma

Kısa süre kullanılmış olan endüstriyel bulaşık makinası, mermer tezgah, otel tipi çamaşır makinaları, tezgah altı üç kapaklı dolaplar, pizza dolabı, buz makinesi alıp satmaktayız. İkinci el krom paslanmaz tencere, tava, tepsi, kazan, bardak kurutma makinesi, tezgah üstü dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak kurutma makinesi satan firmalar firmamızın numarasını arayabilirsiniz. Profesyonel restaurant aletleri alıyoruz. Ardiyemizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocağı, teşhir reyonları, restoran tipi set üstü ocak, aspiratör, krom paslanmaz evye, krom davlumbaz, küvet, krom salata ve meze dolapları vb. endüstriyel mutfak alet edavatını görebilmeniz amacıyla sizi depolarımızı gezmeye davet ediyoruz.

Kumaş Alım Satımı

Tonajlı hurda dokuma kumaş, hurda penye, parça nevresim kumaşı, hurda mayo kumaşı, kumaş topu, poplin kumaş kırpıntı, hurda atlet kumaşı, spot kumaş alıyoruz. Honaz bölgesinde hurda kumaş firesi alım satımı yapıyoruz. Parti malı hurda gabardin, hurda örme, hurda pantolonluk kumaş, parça kot kumaşı, hurda eteklik, hurda ceket kumaşı satmak amacıyla aşağıdaki numaraları hemen arayın. Honaz ilçesinin tümünde hurda viskon, parça gömlek kumaşı, tişört kumaşı hurdası, şifon kumaş hurdası, abiyelik kumaş, hurda döşeme kumaşı, jesica kumaş hurdası, süprem kumaş alımlarında dilediğiniz adrese gelecek ekiplerimiz var. Denizli Honaz kilosu ile hurda kumaş alan yerler içerisindeyiz. Bu sayfadaki Denizli Honaz kumaş hurdası fiyatlarını ücretsiz göndermekteyiz.

Honaz Hurda Cam Kırığı Alım Satımı

Cam yarısaydam yada saydam genelde kırılgan ve sert bir yapıdaki sıvı maddeyi koruyan inorganik amorf sert maddelerdir. Honaz genelinde cam hurda alanlar arasındayız. Genellikle rengarenk kola şişesi, sökülmüş araç camı cinslerde cam hurdası bulunabiliyor.

Hurda Nikel Alım Satımı

Dolayısıyla nikel hurdası alınırken gayet dikkatli davranılmalıdır. Özellikle anot nikel, turbo nikel hurda, %95 şablo nikel hurdası , %99 şablon nikel hurda alımı yapıyoruz. Honaz nikel hurdası alıyoruz. Nikel hurdaları içeriğinde kükürt ve arsenik bulunduğundan zehirleyebilir.

Honaz Hurdacılar Sitesi

Honaz organize sanayi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Sırf bunları almıyoruz. Honaz hurdacılar sitesindeki dükkânımız vasıtası ile atık hurda malzeme ticareti işlerine başladık. Sizlere temiz bir Denizli ve olduğundan yaşanabilir Honaz oluşturmak için fazlasıyla çok çalışıyoruz.

2.el Raf Fiyatları

Sayfamızdaki Honaz çıkma raf fiyat listesi daima güncellenmektedir. Raf hurdası alımı hurda raf konusunda bilgi edinmek için linkine tıklayınız. Honaz raf hurdası alımı için cep telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alımı tecrübeli olduğumuz işlerdendir. Özellikle kapanan iş yerlerinden temin ettiğimiz mağaza raf hurdası, market rafı hurdaları, ürün reyonları, çelik raflar, demir raf hurdaları içinden tarafımızdan seçilen sıfır gibi 2. el hurda raf satışı yapıyoruz.

Honaz Klima Hurdası Alan Hurdacı Firma

Honaz etrafında 2.el klima satanlar firmamızla mutlaka irtibat kurmalıdır. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. İkinci el klima Honaz ilçesinde en fazla satılan elektronik hurdaları arasında yer alır. Bozuk kombi hurdası alımı yapan hurdacı firmayız.

Honaz Moloz Döküm Yerleri

Molozlar Honaz Belediyesi Fen İşleri tarafından bildirilen yerlere nakliyesi yapılıyor. Yıkımda müşteriyle yapılan sözleşmeye göre bina molozlarının taşınması güvenlikle yapılır.

En Yakın Honaz Hurdacı Telefonu

Honaz hurdacı istihdamındaki ekiplerimiz ile adresinizden hurda alım satımı yapıyoruz. DEMTAŞ Metal hurdacı sitesi olarak Honaz ilçesinde hurda alımı işi yapmaktayız. En yakın Honaz hurdacı servisiyle hurda alım satımında yerinize geliyoruz. Bu biçimde size en yakın hurdacı Honaz ilçesinin çevresinde servisler veriyoruz.

7/24 Açık Honaz Hurdacı Firması

7/24 hurda alan Honaz hurdacı olan şirketimizle 7/24 iş yerimizdeyiz. Bin dokuz yüz doksan altıdan bugüne geri dönüşüm sektöründe hemşerilerimize hizmete devam ediyoruz. Yılların verdiği güvenle çağın teknolojisine ayak uydurarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz.

Honaz 2.el jeneratör Alanlar

Endüstriyel ve sanayi tipi çalışır durumda 2. el jeneratör alınır. 2. el jeneratör satanlar içerisinde en iyi hurdacıyız. Hurda jeneratör alım satımı yapıyoruz.

Honaz 2.el Ev Eşyası

Her türlü 2. El televizyon, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik eşyalar, ocak, mutfak eşyaları, masa üstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart hurdası satın almak amacıyla telefonlarımızı tuşlayabilirsiniz. Kısa bir zaman kullanılmış olan ikinci el olarak satışa sunulabilecek bir temizlikte bulunan kanepe ve koltuklarınızı dilediğiniz yere gelerek satın alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası, eski buzdolabı gibi beyaz eşya hurdası için doğru fiyat teklifi verilmektedir. Daha detaylı bilgiye ulaşmak için hurda çamaşır makinası alımı başlıklı içeriğini incelemelisiniz Sahibinden satılık bilgisayar masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, personel koltukları, etajer, şifonyer, gardrop, ofis büro mobilyası alıyoruz. Honaz bölgesinde kullanılmış ve 2. el mobilya alabilirsiniz.

Güncel Honaz Hurda Fiyatları

Hatırlatmak isteriz ki belirli bir tonajdan yüksek hurdalar alırken borsa fiyatlarından yüksek fiyatlar ödüyoruz. Honaz hurdacısı olarak hurdacılık ve geri dönüşümde uygulanılan fiyatlar hurda piyasasında her an güncelleniyor. Kesin fiyata ulaşmak sebebiyle bize ulaşın.

Araba Hurdası Alan Yerler

İşlerin yoğun olmadığı anlarda Honaz bölgesinde araba hurdası alımı yapıyoruz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetimizi sürdürüyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek parçalanmış hurda araç, pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri hurdası ve benzeri zirai alet hurdaları, vagon hurdası, motor hurdası alımı yapıyoruz. Tabiki de müşterilerimize hurda otomobil hurdaya satma hakkında yardımcı olmak isteriz. Lakin hurda araba trafikten düşürme evrakları uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!