İçeriğe geç

Şahkulu Hurdacı Adresten Hurda Alımı

İstanbul Beyoğlu Şahkulu hurdacı firma olarak Şahkulu mahallesinde hizmet veriyoruz. İstanbul Şahkulu mahallesi bölgesinde hurda malzemeler ve 2.el ev eşyaları ticareti yapmaktayız Şahkulu hurdacı firması olarak hurdalarınızı almaktayız Aslında Beyoğlu firmalar içerisindeyiz. Ancak Beyoğlu Şahkulu mahallesinde de hizmet veriyoruz.

Beyoğlu hurdacı firmasıyız. Her türlü hurda alıyoruz. Anlık İstanbul Beyoğlu Şahkulu hurda fiyatları ile hurdacılık hizmeti veriyoruz. Avrupa yakası Beyoğlu Şahkulu mahallesi genelinde yaptığımız gibi hurda alımı sebebiyle profesyonel ekiplerimizi göndermekteyiz

Demtaş Metal şirketimizle İstanbul Beyoğlu Şahkulu mahallesine yakın yerlerde hurda alıyoruz. Yüksek tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. İstanbul hurdacı profesyonel bir firma olarak hizmet veriyoruz. İstanbul hurdacısı olan firmamız hizmetinizdedir. Şahkulu mahallesi hurdacı depoları içerisinde lideriz.

Beyoğlu Şahkulu Hurdacı Firma

Şahkulu mahallelerinde hizmet veriyoruz. Metal ve plastikleri eriterek halkımızın geleceğine yatırım yapıyoruz. Şahkulu hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Çok şanslısınız. İstanbul Beyoğlu Şahkulu bölgesinde eşsiz bir anlayışla hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Şahkulu mahallesi çevresinde hurda ve 2.el elektronik eşya alan firmalar arasındayız. İstanbul şehir merkezine bağlı en yaşanılası mahallesi Şahkulu 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece Şahkulu mahallesinde değil, her bölgede hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. İstanbul Beyoğlu hurdacı firması olarak Avrupa yakasının her yerinde hurda eşya alım satımı yapmaktayız. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı firma Demtaş Metal hizmetinizde! Sizlerde her nevi atık hurdası satmak için telefon numaramızı aramalısınız.

Bir İstanbul geri dönüşüm firması doğal kaynakların boşa harcanmasını önlemektedir. Doğal kaynakların miktarı azdır. Bir kaçı yeterli miktarda bulunsa da nüfus ile birlikte tüketimde artmaktadır. Hurda madenlerin geri dönüşümü ihtiyacımız olan madenleri korumamızı sağlıyoruz. Böylece madenleri gelecek nesillere saklayabiliriz.

Geri dönüşüm karbon emisyonunu azaltır. Yüksek enerji tüketilmesi ile ortaya karbon emisyonu çıkar bu emisyon iklim değişikliğine yol açmaktadır. Geri dönüşümdeki kullanılan düşük enerji miktarı emisyonun iklimlere verdiği zararın önüne geçilmesini sağlamaktadır.

Geri dönüşüm firmaları enerji tasarrufunu sağlamaktadır. İşlenmemiş cevherin yeraltından yeryüzüne çıkarılarak işlenmesi pahalıdır. En baştan hammadde oluşturmak için harcanan enerji oldukça yüksektir. Hurdaların geri dönüşümü yüzde doksan çok az azdır.

Şahkulu Hurdacı Telefonu

Şahkulu hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın altında kolayca çevirebileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. İstanbul Beyoğlu Şahkulu adresten hurda malzeme alımı hurdacılık hizmetlerimizi sürdürdüğümüz yerler içindedir. Bu neden ile hurda fiyat listesi talep etmek nedeni ile numaralarımızı arayabilirsiniz. Zaman kaybetmeden arayın güncel hurda fiyatlarıyla hurdanızı nakite çevirebilirsiniz.

Şahkulu Hurda Kablo Alım Satımı

İçerisindeki telin cinsine bağlı olarak ve de kaplamadaki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Bu sayfadaki İstanbul Beyoğlu Şahkulu hurda bakır kablo fiyat listesini güncel olarak gönderiyoruz. Şahkulu hurdacı olarak TTR hurda kablo, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımına öncülük yapıyoruz. Kullanım alanlarında göre hava kabloları, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, yeraltı kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu şeklinde isimlendirilir.

Hurda telefon kabloları, hurda fare yemez, karışık kablo hurdası satanlar bize ulaşın. Daha kesin bilgi için sayfamızdaki hurda kablo alan yerler metni inceleyebilirsiniz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan Şahkulu hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Şahkulu hurdacısı Demtaş Metal her türlü iç tesisat kabloları, elektrik kablosu hurdası, antigron kablo alım satımı yapmaktayız.

Çünkü sadece hurda alım satımında iştigal etmiyoruz. Kablolar iletkenliği ile elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaya devam ediyor. Ayrıca hurda çok damarlı kablolar, alüminyum kablo hurdaları için bize ulaşabilirsiniz. Hurda kablo içindeki telin madeni nedeni ile hurdacılık yapanlar için önem teşkil eder.

Fakat tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo hurdası, enya kablo hurdası alım satımında en doğru fiyatı veriyoruz. Piyasada çoğunlukla bulunan %50 bakırlı kablo hurdaları, 30% bakırlı hurda kablolar, 40% bakırlı hurda kablo alımı yaparken değerini peşin ödüyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alışverişinde değerinden pahalı teklifler gerçekleştiriyoruz.

Şahkulu Mahallesi mahallesinin tamamında kablo hurdası alan yerler içindeyiz. Yerinden tek damar kablo hurdası alıyoruz. Aynı zamanda geri dönüşümde yapıyoruz.

Şahkulu Hurda Krom Alan En Yakın Hurdacılar

Krom paslanmaz hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurda kilo fiyatı makalemize göz atmalısınız. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, hurda krom tank, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz. Gerektiği kadar yapısı gereği zırhlı araç dahil önemli alanlarda krom hurdası kullanıldığı biliniyor. Nikel metaliyle karıştırılarak paslanmaz oluşturulur. İstanbul Hurda krom alım satımı linkine tıklayın.

Şahkulu Kurşun Hurda Alım Satımı

Şahkulu hurda kurşun alım satımı ile iştigal olduğumuz bölgelerdendir. Bu sayfadaki İstanbul Beyoğlu Şahkulu çatı minare kurşunu ton fiyatını arzu edenlere güncel olarak ulaştırıyoruz. Metal kurşunun kullanılmakta olan madenler arasında olduğu söylenmektedir. Yeryüzünde cevher şeklinde bulunan metal kurşun mavimsi renktedir. İstanbul Kurşun hurdası alımı makalesine mutlaka göz atın.. Cami minaresi kurşun hurdası, Kurşun levha hurdası, Cami kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda alıyoruz.

Şahkulu Çinko Hurda Alım Satımı

Şahkulu mahellesinin tüm sokaklarından çinko hurdası alımı yapıyoruz. Beyoğlu Hurda çinko alım satımı linkine tıklayın. Sitemizdeki İstanbul Avrupa Yakası Beyoğlu Şahkulu Mahallesi çatı söküm çinkosu fiyat listesini üyelerimizle paylaşıyoruz. Çinko hurda alan yerler makalesine göz atarsanız pişmanlık hissetmezsiniz. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu alıyoruz.

Şahkulu Sarı Pirinç Hurda Alan Hurdacı Firma

Şahkulu hurdacı firma olarak her türlü hurda alım satımı yapmaya devam ediyor. Sitemizdeki sarı hurdası alanlar metni inceleyebilirsiniz. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça gibi hurda sarı çeşitleri bulunmaktadır. Bu nedenle Şahkulu hurda sarı alanlar içindeyiz.

İtiraf etmek gerekir ise sarı hurdası diye adlandırılmış bir hurda yoktur. Bununla birlikte kırkambar sarı hurda, hurda sarı vana, musluk, su saati çeşitleri yekün tutan hurda eşyalar içinde sayılabilmektedir.

Şahkulu mahallesinin her yerinde sarı hurdası alım satımı yapıyoruz. Demtaş Metal firmamız bu hurda sarı çeşitlerinin piyasasına uygun olarak sarı radyatör hurdası, sarı hurda fosfor hurda, bronz hurda ticareti yapıyor. Pirinç metal hurdası bazı yörelerde renginden dolayı sarı pirinç hurdası olarak anılmaktadır.

Şahkulu Sac Hurda Alım Satımı

İstanbul Beyoğlu Şahkulu mahallesinin her yerinde sac hurda levha, sac varil, hurda galvaniz, trapez, galvanizli boru, kilo fiyatı hakkında bilgi almak için. Sac hurda alanlar arasındayız. Depolarımızda yeni ürün gibi 2.el trapez sac hurdası mevcuttur. Kış bahçesi tavanı kapatmak isteyenler için ucuz olacaktır.

Şahkulu Demir Hurdası Alımı

Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Beyoğlu Hurda demir alım satımı makalesine bir göz gezdirmeniz pişmanlık duymayacaksınız. Bildiğiniz gibi her çeşit demir pencere korkuluğu, demir trabzan, demir kapı alımı yapıyoruz. Şahkulu etrafında tufal hurda, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alıyoruz. Demtaş Metal Şahkulu genelinde hurda demir ticareti yapmaya devam ediyor. Güncel anlık demir hurda ton fiyatı için Şahkulu hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatları sayfamıza mutlaka bir göz atmalısınız. Demir, yer yüzünde en fazla çıkarılan madenler arasındadır. Burada bulunan Şahkulu demir ton fiyatlarını üyelerimizle günlük olarak paylaşıyoruz.

Şahkulu Hurda Alımı

Yüksek tonajlı sarı hurda, ve çinko, hurda kurşun, bakır, hurda kablo, hurda alüminyum,ekstra demir alırken fiyat listesi sunuyoruz. Şahkulu hurda alım satımı yapanlar arasında kaliteli hizmet ve deneyimli çalışanlarımız ile öne çıkmaktayız. Antimon zamak hurda, makine artık hurdası, çelik hurda, kalay hurdası alımı yapıyoruz. Birlikte daha çok kazanarak daha uzun süre müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Şahkulu yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz mahalleler içindedir. Zararınızı önlemek amacı ile elinizdeki hurdayı hemen nakit paraya çevirin. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Hurda demir nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Bu neden ile hurdaların değerini düşürmektedir.

Beyoğlu genelindeki fabrikalardan imalat artığı hurdası alıyoruz. Kırpıntı malzemeleri biriktirebilmenizi sağlıyoruz. Fabrikalara ve şantiyelere parça hurda toplamak için konteyner bırakıyoruz.

Şahkulu geri dönüşüm firması Demtaş Metal her türlü alüminyum hurdası alım satımı yapıyor. Hurda alüminyum alımı için adresinize kadar geliyoruz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmayız. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi ilke edindik.

Şahkulu Mahallesi Hurda Bakır Alan Firma

Bakır alan hurdacılar alanında daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Sayfamızdaki Şahkulu hurda bakır fiyat listesini kayıt olanlara bedelsiz gönderiyoruz. İstanbul Beyoğlu Şahkulu bakır hurdası alan yerler arasındayız. Şahkulu genelinde hurda bakır almaktayız. Hurda bakır kırkambar, bakır yanık hurda, hurda bakır boru, bakır bobin hurdası alan firmayız.

TTR kırma hurda bakır, antigron kırma (Granür) bakır hurda, Bakır talaş hurda, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, bakır profil hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek, bakır tel hurda alıyoruz. Şahkulu Mahallesi bakır hurda fiyat listesi için şirket hattımızı arayın. Bakır alan Şahkulu hurdacı telefon numarasını tek tuşla arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın.

Şahkulu Hurda Alüminyum Alımı

Siz değerli müşterilerin destekleriyle sürekli büyüyoruz. Her tür alüminyum hurdası alıyoruz. Şahkulu bölgesinde alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası alımı yaparken tartımları teknolojik aletlerle yapmaya özen gösteriyoruz.

. Güvenli bir şekilde alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek yapmaktayız. Beyoğlu Şahkulu alüminyum hurda alan hurdacılar içinde fark yaratıyoruz. Her çeşit alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası almaktayız.

Adresten alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş alabilmek için telefonlarınızı diliyoruz. Alüminyum bakırlı petek hurda, hurda alüminyum tel, alüminyum araba jantı hurdası, hurda alüminyum tas tabak için peşin ödeme yapıyoruz. Bizlere verdiğiniz destek sebebi ile sonsuz teşekkürler.

Şahkulu Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Fabrika sökümünde öncelikle yıkıma hazırlanan tesisin titizlikle dolaşılarak ihtiyaçlar dahilinde ekipman ve projenin ayarlanması daha doğrudur. Uzun yıllardır onlarca fabrika söküm ihalelerini başarıyla yerine getirdik.

Bu nedenler fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar içinde nam saldık. Genellikle anlatıldığı gibi kolay bir iş değildir. Şahkulu fabrika söküm işleri gerekli araç gereçlere sahip olmanın tecrübesine sahibiz. Güvenilir biçimde tesislerin söküm işlerini gerçekleştiriyoruz.

En Yakın Şahkulu Mahallesinde Hurdacı Telefonu

Şahkulu mahallesi en yakın hurdacı firma ismi ile her nevi hurda malzeme ticareti yapmak için deponuza gelmekteyiz. Bu biçimde hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alanlar Şahkulu etrafında hizmet veriyoruz. Şahkulu hurdacıları arasında içinde çalışan personelimiz ile kapıdan her tür hurda atık almaya başladık. Demtaş Metal firmamızla Şahkulu mahallesinde hurda malzeme almaktayız.

Şahkulu Araba Hurdası Alanlar

Geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Fırsat oldukça Şahkulu yakınlarında otomobil hurdası alım satımı yapıyoruz. Tabiki de sizlere otomobil hurdası alımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Fakat araç hurdası vergiden muafiyet alma işlemleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek kazalı araba hurdası, pulluk, kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri ve benzeri zirai alet hurdası, hurda vagon, motor hurdası .

Şahkulu Mahallesinde 2. El Jeneratör Alanlar

Hurda jeneratör alan işletmeyiz alım satımında iyi fiyatı vermekteyiz. Endüstriyel ve sanayi tipi yeni ürün gibi 2. el jeneratör bulunur. 2. el jeneratör satan yerler arasında en iyi yerlerdeniz.

Şahkulu Nikel Hurdası Alım Satımı

Dolayısı ile nikel hurdaları alım satımında gayet dikkat ile hareket etmeliyiz. Hurda nikel zehirli olabilir. İlçe genelinde anot nikel hurdası, nikel turbo, %99 şablon nikel hurdalar , %95 şablon nikel alım satımında en iyi fiyatı sunuyoruz. İstanbul Beyoğlu ile Şahkulu nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz.

7/24 Hurda Alan Şahkulu Hurdacı Firması

Bu sürenin kazandırdığı deneyimler aracılığıyla çağın teknolojisine ayak uydurarak çoğalan hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Şahkulu mahallesinde hurdacı firması olarak haftanın yedi günü açığız. Bahsettiğimiz gibi altı seneden beri hurda hurda alım satımı yapmaktayız.

Şahkulu Mahallesinde Klima Hurda Alanlar

Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Şahkulu etrafında klima hurdası satanlar bizlerle mutlaka irtibat kurmalıdır. Bozuk hurda kombi alımı yapan hurdacı firmayız. 2.el Klima Şahkulu mahallesinde çok alınan elektronik eşya hurdaları içerisindedir. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır.

Şahkulu Moloz Nakliyesi

Yıkım molozu Beyoğlu Belediyesi Fen işlerince planlanan alanlara nakledilir. Yıkımda müşteriyle yapılan anlaşmaya göre ortaya çıkan molozun nakliyesi itinayla firmamız tarafından yapılıyor. Şahkulu hurdacı Demtaş Metal tarafından satın alınan her çeşit hurdanın işyerimizi taşınma işleri ücretsiz yapılır.

Şahkulu Mahallesi Hurdacı Sitesi

Bizden sonrakilere temiz bir İstanbul Beyoğlu Şahkulu mahallesi yaratmak için yirmi dört saat çaba sarfediyoruz. Yalnızca bu türlü eşyaları almıyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Şahkulu mahallesi hurdacılar sitesindeki firmamız ile hurdacılık yapıyoruz.

Şahkulu Akü Hurdası Alan Hurdacılar

Aküler başka deyişle biriktireç şarj edilebilir piller gibi enerji depolayan depolardır. Araçlarda enerji ihtiyacında bulunmaktadır. Kullanımdan sonra şarj tutmaz aküye akü hurdası diyoruz. Akü hurda alım satımı makalemize bir göz bakarsanız harika olacaktır. Hurda aküler içerisindeki kurşunlu suyu nedeniyle hurdacı firmalar için kıymetlidir. Hurda akü fiyatları bölümünün linkine tıklayın. Dolayısıyla hurdacı firmamız ve benzeri kendisine ait geri dönüştürme dökümhanesi bulunan fabrikalar kuru akü ve sulu akü alan yerler içindedir.

Şahkulu Plastik Hurdası Alanlar

İstanbul ile Şahkulu mahallesinin her yerinden abs plastik, polipropilen moblen, polistren kristal hurda, jelatin hurdası satmak sebebi ile bize ulaşabilirsiniz. Avantajlı fiyata pet şişe, kırkambar plastik, kırmızı, mavi kapak hurda, hurda naylon poşet, pimapen, beyaz naylon hurdası alıyoruz.

Şahkulu plastik hurdası alan yerler arasında lider konumdaki Şahkulu hurdacısıyız. Sayfamızdaki Şahkulu plastik hurdası ton fiyatlarını dileyene bedelsiz yollamaktayız Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hurdası, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemenin adıdır.

Şahkulu Hurda Fiyatları

En doğru kilo fiyatlarına erişmek amacıyla bizi arayın. Hurda fiyatları konulu içeriğe bir göz atabilirsiniz Şahkulu hurdacı firma olarak hurdacılık işleri yaparken uygulanılan fiyatlar her saat değişmekte. Tekrar etmekte fayda görüyoruz tonajlı hurdalar alırken piyasa fiyatından fazla fiyat teklifi ödüyoruz.

Şahkulu Hurda Raf Alımı

Hurda raf demiri alımı işimizin bir parçasıdır. Beyoğlu Raf hurdası alan yerler konusunda bilgi almak amacı ile linkine tıklayabilirsiniz. Buradaki Şahkulu hurda çelik raf fiyat listesini bedelsiz ulaştırmaktayız. Hurda raf alan yerler linkine tıklamalısınız. Hurda raf Şahkulu satışı yapmak nedeniyle cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Genellikle raflarını yenileyen depolardan satın aldığımız çelik raflar, reyonlar, market rafı hurdası, teşhir rafları, hurda demir raflar içlerinden seçilen hala kullanılabilir durumda olan 2. el raf satan firmalar arasındayız.

Şahkulu Mahallesinde 2.El İnşaat Malzemesi

Bununla birlikte iflas eden şirketlerden edindiğimiz Tamamlanmış projelerde alçı makinesi, boya tabancası, yük asansörü, harç makinesi 2.el demir iskele, hurda 2.el plywood bulunur. Yıkılan lokanta benzeri binalardan kenara ayrılan hala kullanılabilir durumda 2.el kapı, pencere, mutfak dolapları satıyoruz.

Şahkulu Mahallesi Kumaş Hurdası Alan Firmalar

Defolu gabardin kumaş hurdası, hurda örme kumaşı, hurda pantolonluk, kot kumaş hurdası, eteklik kumaş hurdası, ceketlik kumaş alımı için buradaki numarayı çok geçmeden arayın. Şahkulu kiloyla tartım yaparak kumaş hurdası alan yerler içindeyiz.

Bu sayfadaki Şahkulu kumaş hurdası kg fiyatını dileyene her gün ulaştırılmaktadır. İstanbul Beyoğlu ŞahkuluMahallesi mahallesinde hurda viskon, gömleklik kumaş, hurda tişört kumaşı, hurda şifon kumaşı, hurda abiyelik, hurda döşeme kumaşı, jesica kumaş, hurda süprem kumaşı alımlarında adresinize geliriz.

Tonajlı hurda parti kumaşı, parça nevresim kumaşı, dokuma kumaş hurdası, mayo kumaşı, penye kumaş hurdası, hurda poplin kumaş, spot kumaş hurdası, atletlik kumaş alımında anında ödeme yapmaktayız. İstanbul Beyoğlu Şahkulu çevresinin her bölgesinde hurda kumaş firesi alımı yapılır.

Şahkulu Mahallesinde 2.el Cafe Malzemesi Alımı

İyi kullanılmış olan lokanta tipi bulaşık makinaları, tezgah altı dolap, tezgahlar, çamaşır makinaları, pizza bekletme dolabı, buz makineleri alınır. Temiz krom paslanmaz tencere, tava, tepsi, kazan, bardak kurutma makineleri, tezgah üstü 2 kapaklı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak ısıtma tezgahı satmak isteyenler bizimle irtibat kurabilirsiniz. Endüstriyel lokanta ekipmanları alıyoruz. Depomuzda bulunan döner ocağı, teşhir dolapları, hamur kazanı, lokanta tipi aspiratör, dinlendirme küveti, evye, davlumbaz, yemek dilendiricileri, lokanta tipi ocak ve benzeri endüstriyel tipte otel ve mutfak malzemelerini görmek için sizi ardiyelerimize davet ediyoruz.

Şahkulu Mahallesinde İkinci El Ev Eşyası

Kısa süre kullanıldığı belli olan 2.el piyasasında satılabilecek bir biçimdeki koltuklarınız adresten satın alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi, eski buzdolabı vs beyaz eşya hurdası için piyasanın üzerinde fiyat sunulmaktadır. Daha geniş bilgi için hurda beyaz eşya alan hurdacı firma başlıklı yazımızı ziyaret ediniz Sıfırdan farkı olmayan ikinci el buzdolapları, derin dondurucu, LCD televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, bilgisayar, elektrikli eşyalar, çıkma ekran kartı, anakart satın almak maksadı ile bize ait numaraları tuşlayarak iletişimde bulunarak ulaşabilirsiniz. Temiz etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis büro mobilyası, çalışma masası, patron koltukları mevcuttur. Piyasasından fiyatlara sıfır ve 2.el mobilyalar satıyoruz.

Şahkulu Mahallesinde Bina Yıkım İşleri

Şahkulu kentsel dönüşüme girilmesi nedeniyle yenilenmesi gereken binaların en baştan inşa edilmesi nedeniyle yıkım işini yapıyoruz. Bina yıkımından sonra çıkma pimapen, sökülen çelik kapılar, çıkma parkeler vs. tüm hurdaları satın alıyoruz. Çıkacak hurda malzemeler bina yıkım işleri yapıyoruz. Yıkım esnasında lüzum görülen iş güvenliği önlemleri Yukarıdaki fabrika sökümünde yaptığımız üzere bina yıkımı bedelsiz yapıyoruz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!