İçeriğe geç

Hurdacı firması olarak hurdanızı almaktayız. Araç meydanının yakınlarında hurda metal ve plastik geri dönüşüm fabrikasına sahibiz. Anlık Kastamonu Araç hurda fiyatlandırma ile alım satım yapmaktayız. Araç merkez hurdacı firması olarak Araç ilçesinin hurda alıyoruz.

Normalde Araç hurdacı firmasıyız. Bununla birlikte Kastamonu Araç merkezinde de hurda alım satım hizmetleri vermekteyiz. Demtaş METAL ismiyle Kastamonu Araç hizmetimize devam ediyoruz. Araç merkezinin her yerinde hurda malzeme ve 2.el ofis mobilyası alım satımında nakit ödeme yapmaktayız. Demtaş METAL ismiyle Kastamonu Araç hizmetimize devam ediyoruz. Kastamonu Araç çevresinde sürekli olarak yaptığımız gibi hurda alımı sebebiyle uzman ekiplerimizi gönderiyoruz.

Miktarı yüksek hurda malzeme satanlara yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. Kastamonu hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Her nevi hurda alıyoruz. Kastamonu Araç hurdacı firmaları arasında lideriz.

Araç Hurdacısı

Araç merkezde hizmet yürütüyoruz. Metal ve plastikleri eriterek vatandaşlarımızın geleceğine yatırım yapmaktayız. Sizde her çeşit hurda malzeme satışı yapmak amacıyla mobil hatlarımızı kaydedebilirsiniz. Araç hurdacı olarak Kastamonu ilçelerinde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her tonajdaki atık malzeme için en yakınınızdaki hurda taşıma ekiplerimizi gönderiyoruz. Araç hurdacı mı arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Araç merkezinde yep yeni anlayışlar ile hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Kastamonu şehir merkezine bağlı tatlı ilçesi Araç sürekli hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Araç etrafında değil, bütün illerde hurda alım hizmeti vermekteyiz.

Araç Hurdacı Telefon Numarası

Araç hurdacılık faaliyetlerimizi sunduğumuz bölgeler arasındadır. Zaman kaybetmeden arayıp yüksek hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi nakit paraya çevirebilirsiniz. Bu sebep ile hurda fiyatı sormak için telefon numaramızı aramanız gereklidir. Kastamonu Araç hurdacı numarası iletişim sayfasının altında hızlıca arayabileceğiniz konumda bulunuyor.

Araç Kurşun Hurdası Alım Satımı

Kastamonu ili Araç kurşun hurda alım satımı için adresinize geldiğimiz bölgeler içerisindedir. Bu yazıda yayımlanan Kastamonu Araç çatı söküm kurşun hurdası ton fiyatlarını kayıt olanlara her gün göndermekteyiz. Kurşun levha hurda, Cami kurşun hurdası, Kurşun yağmur oluğu, Minare kurşunu alıyoruz. Cevherleri olan kurşun metali gümüş-mavi rengiyle biliniyor. Kurşun hurda alan hurdacı sayfamıza bir göz atın. Kurşun metali kullanılmakta olan madenlerdendir.

Araç Hurda Krom Alanlar

Nikel ile karıştırılarak krom paslanmaz oluşur. Buradaki Araç krom tank hurdası fiyatlarını her gün göndermekteyiz. Krom paslanmaz hurdası alım satımı yapıyoruz. Krom hurdası fiyatları konusunda bilgi almak için linkine tıklayınız.

Oldukça sert bir maden yapısı gereği zırhlı araç kaplaması dahil çoğu yerde krom hurdası kullanılıyor. Hurda paslanmaz 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 satmak için irtibata geçebilirsiniz.

Araç Hurda Alımı

Hurda atık almak amacıyla adresinize kadar geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmayız. Araç kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler arasındadır. Hurda malzemeleri hemen satın. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurda su ile temas halinde korozyona uğramaktadır. Bu yüzden hurdanızın piyasa kilo fiyatını düşürüyor. Kastamonu Araç ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Demtaş METAL hurdacılık her türlü kağıt hurdası alım satımı yapıyor. Müşteri memnuniyetini önde alarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Tonajlı kablo hurda ve bakır hurda, alüminyum hurda, sarı hurdası, hurda çinko, demir hurdası, hurda kurşun satanlara özel yukarısında fiyat listesi uygulamaktayız. Araç hurda alan yerler içerisinde kaliteli hizmet ve tecrübeli kadromuz ile öncü konuma geçiyoruz. Hurda zamak antimon, torna artığı, kalay hurdası, hurda çelik alımı yapıyoruz. Birlikte kazançlı hurda ticareti yaparak devamlı hizmetler sunmayı istiyoruz.

Sac Hurdası Alım Satımı

Araç çevresinde sac levha, sac hurda varil, hurda galvanizli sac, trapez sac, galvanizli boru hurdası, satışı yapmak için arayabilirsiniz. Kış bahçesi çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Sac hurda alım satımı yapıyoruz. Şu anda yeni gibi 2.el trapez sac hurda bulunmaktadır.

Araç Hurda Çinko Alanlar

Araç çevresinde hurda çinko alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Kastamonu Araç çatı söküm çinkosu fiyatlarını dileyene günlük ulaştırmaktayız. Hurda çinko alımı hurda çinko konusunda bilgi bi şey öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklamalısınız. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü alımı yapıyoruz.

Araç Alüminyum Hurda Alım Satımı

Her nevi alüminyum hurda peşin alınır. Bu sayfadaki Kastamonu Araç alüminyum hurdası kg fiyatını isteyene saat başı ulaştırılmaktadır. Kastamonu Araç hurda alüminyum alan yerler içindeyiz. Araç ilçesinin her yerinde hurda alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurdası alırken tartımları teknolojik ekipmanlarla gerçekleştiriyoruz. Firmamıza verdiğiniz önem nedeniyle teşekkür ederiz. Ek olarak hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurda, hurda alüminyum petek satışı yapmak için arayın. Sizin sayesinde sürekli deneyim kazanıyoruz. Yerinden hurda alüminyum levha, hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda alımı için telefonunuzu diliyoruz. Her nevi hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası alan firmayız. Hurda alüminyum jant, alüminyum tel hurda, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tas tabak için peşin ödeme veriyoruz.

Hurda Demir Alım Satımı

Güncel anlık hurda demir fiyatları için fazla zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Hurda demir alanlar gönderisine göz bakarsanız harika olacaktır. Araç ilçesinin tüm mahallelerinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurda alıyoruz.

Demir hurdası, dünya genelinde çokça kullanılan metaller içindedir. Bu sayfadaki Kastamonu Araç demir hurda ton fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Hurdacı firmamız Araç genelinde hurda demir alımı yapıyor. Unutmayın ki her türden demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni alım satımı yapıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda ton fiyatı paylaşımımızı güzel olur.

Araç Hurda Bakır Alanlar

Soyma bakır hurdası, Antigron kırma granür bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurda, TTR hurda bakır kırması, Hurda kızıl talaş, bakırlı petek, bakır kap kacak hurdası, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alımı yapılır. Araç bakır hurda fiyat listesi için iletişim numaramızı arayınız. Hurda bakır alan Araç hurdacı numarasını acilen arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın. Bakır alan hurdacılar konumuzda detaylı bilgilendirme mevcut. Sitemizdeki Araç yanık bakır hurdası fiyatları ayda bir güncellenmektedir. Kastamonu Araç bakır hurdası alan yerler arasındayız. Bakır bobin hurdası, kırkambar hurda bakır, yanık bakır hurdası, hurda bakır boru alıyoruz. Araç içinde bakır hurda alımı yapıyoruz.

Araç Kablo Hurda Alımı

Bunların yanı sıra hurda enya kablo, tek damar hurda kablo, çok damarlı hurda kablo için piyasanın üstünde fiyat listesini vermekteyiz. Kastamonu Araç hurdacı firması olarak %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdaları alımında öncüyüz. Aynı zamanda geri dönüşüm alanında hizmet veriyoruz. Kastamonu Araç ilçesinin tümünde hurda kablo almaktayız. Çünkü firmamız yalnızca hurda ticaretiyle hizmet vermiyoruz. Karışık kablo hurdaları, telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez satarak daha çok kazanmayı arzulayanlar bizi arayabilir. Kullanım alanlarında göre yeraltı kabloları, hava kabloları, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu çeşitleri bulunur. Hurda kablo alanlar hakkındaki metni inceleyin.

Kastamonu Araç hurdacısı Demtaş METAL firmamız her nevi hurda iç tesisat kablo hurdaları, hurda elektrik kabloları, antigron kablolar alım satımı için yerinize geliyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası alırken hurda kablo piyasası pahalı teklifler sunuyoruz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Araç hurdacı firma arayanlara 7/24 hizmet ediyoruz.

Etrafta sıklıkla toplanan 50% bakırlı kablo hurdası, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları, %30 bakırlı hurda kablo alışverişinde nakit ödeme yapıyoruz. Ayrıca hurda alüminyum kablolar fiyatı öğrenmek için arayabilirsiniz. Kablo elektriğin iletilmesinde elektrikli araçlarda kullanılmaya devam ediyor.

Bulunduğu yerden hurda enya kablo, hurda antigron kablolar, iç tesisat kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz. Hurda kablolar içindeki bakır tel nedeni ile hurda kablo alan yerler için önemlidir. İçinde bulunan iletkenin cinsine bağlı olarak ve dış kaplamasındaki malzemenin isimlendirilir. Bu sitede paylaşılan Araç hurda kablo ton fiyatı güncelliğini koruyor.

Araç Hurda Sarı Pirinç Alanlar

Pirinç metallerin hurdalarına mahalle arasında rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurda ismiyle hitap edilmektedir. Bununla beraber kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati türleri olduğu biliniyor. Araç hurdacı firmamız bahsettiğimiz hurda sarıların yanı sıra radyatör hurdası, hurda sarı fosfor hurda, bronz hurda almaktadır. Aslında hurda sarı isminde hurda cinsi varolmamıştır.

Bu sayfadaki Araç pirinç sarı ton fiyatını güncel olarak ulaştırıyoruz. Hurda pirinç sarı hakkındaki yazıyı okuyabilirsiniz. Araç hurdacı firması olarak piyasadaki her türde hurda ticareti konusunda hizmet veriyor. Araç ilçesinin tamamında sarı pirinç hurda alımıyla ilgileniyoruz.

Bu nedenle Araç sarı pirinç hurda alım satım hizmeti hurdacı firmasıyız. Herkesin öğrendiği üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk isimlerinde sarı pirinç hurdası cinsleri vardır.

Hurda Cam Alım Satımı

Cam saydam ya da yarısaydam genelde kırılgan bir yapıdaki sıvı maddeyi tutan amorf ve organik olmayan sert maddedir. Araç ilçesi çevresinde hurda cam alan hurdacılar içindeyiz. Genelde şeffaf ve renkli kırık araba camları, içecek şişesi vs. cam hurda cinsleri bulunuyor.

Araç Plastik Hurda Alan Firmalar

Araç plastik hurdası alanlar içerisinden hizmetleriyle öne çıkan Araç hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Araç hurda plastik kg fiyatını abonelerimizle her hafta paylaşıyoruz. En ideal fiyatla mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda beyaz naylon, pimapen, pet şişe, kırkambar plastik hurda almaktayız. Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin ismidir. Polistiren, elastomer, termoset, polipropilen, termoplastik, polietilen gibi çeşitleri vardır. Kastamonu ve Araç ilçesinin her yerinden hurda jelatin, abs plastik hurda, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurda alımı için iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz.

Araç Nikel Hurda Alan Firma

Bu nedenle hurda nikel alınıp, satılırken oldukça hassasiyetle davranılmalıdır. Kastamonu Araç nikel hurdaları alıyoruz. Hurda nikel kükürt ve arsenik içermektedir. İlçe genelinde anot nikel, turbo nikel hurda, %99 şablon nikel – %95 şablo nikel hurdası alımında piyasanın üzerinde ton fiyatı veriyoruz.

Araç Klima Hurda Alım Satımı

Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Araç ilçesinde ikinci el klima satanlar firmamızla ivediyetle irtibat kurun. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. 2.el Klima Araç bölgesinde oldukça fazla alınıp satılan hurda eşyalar içindedir. Kombi hurdası alan hurdacı firmayız.

Araç Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkımdan sonra müşteriyle antlaşmamıza göre ortaya çıkan molozun taşınma işi itinayla firmamızca yapılıyor. Yıkım molozları Araç Belediyesi tarafından önceden planlanan yerlere nakliyesi yapılıyor. Firmamız tarafından satın alınan tüm hurdaların depomuza taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılır.

Araç Karton Hurda Alan En Yakın Hurdacılar

Kağıt, karton hurdası almak için adresinize geliyoruz. Sitemizdeki Kastamonu Araç kağıt hurdası fiyat listesini grubumuzdakilere saat başı ulaştırıyoruz Değerinden yüksek fiyatlarla hurda bristol kağıt, hurda kuşe kağıt, karton bardak, hurda kuşe kağıt, kağıt peçete, hurda gazete alım satımı yapmaktayız. Bölgenin tümünde kitap, defter, renkli kağıt hurda, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımında alışkanlık ettiğimiz extra özenle sizlere daha çok kazanma avantajı sunuyoruz. Araç kağıt hurdası alanlar içindeki şirketimiz hizmetleri ile iplik bobin kağıdı hurdası, toplama hurda kağıt, ofset baskı bozuğu hurda, kağıt kırpıntı, karton koli satışı gerçekleştirebilirsiniz.

Araç 2.el Restaurant Malzemeleri Alanlar

2. El tabak kurulama makinesi, cam bardak kurutma makinesi, tezgah altı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, çelik tencere, kazan, tava, tepsi satan firmalar bu sayfadaki telefon numarasını arayabilirsiniz. Çok kısa süreliğine kullanılmış olan pansiyon tipi bulaşık makinaları, tezgah üstü iki kapaklı dolap, tezgahlar, çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makinesi alıyoruz. Sanayi tipi restaurant mutfağı ekipmanları alıyoruz. İşyerimizdeki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur kazanı, restoran tipi set üstü ocak, aspiratör, paslanmaz krom evye, paslanmaz krom davlumbaz, krom küvet, salata dolapları vb endüstriyel otel ve mutfak alet edavatlarını görmek için almak isteyenleri depolarımıza bakmaya davet ediyoruz.

Kumaş Hurdası Alan Firma

Toptan dokuma kumaş, hurda penye, parça nevresim kumaşı, hurda mayo kumaşı, kumaş topu, poplin kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaş parçası, spot kumaş hurda alımında peşin ödeme yapılır. Hurda parça kumaş alımı yapıyoruz. Toptan gabardin kumaş hurdası, hurda örme kumaşı, hurda pantolonluk, parça kot kumaşı, hurda eteklik, ceket kumaşı alımı için buradaki telefon numarasını hemen arayınız. Kastamonu Araç çevresinde parça gömlek kumaşı,süprem kumaş hurdası, hurda abiyelik kumaşı, viskon kumaş hurdası, hurda şifon, jesica kumaş hurdası, tişört kumaşı, döşeme kumaşı alım satımında istediğiniz adrese gelecek ekibi oluşturduk. Araç kiloyla tartıp hurda kumaş alan hurdacılar arasındayız. Sitemizde yayınlanmış olan Araç hurda kumaş ton fiyatlarını saat başı yollamaktayız.

İkinci El İnşaat Malzemeleri

İnşatlarda alçı sıva karıştırma makinesi, inşaat vinçleri, harç karıştırma mikseri, boya tabancası 2.el iskele, hurda plywood bulunur. Ayrıca batmış depolardan satın almış olduğumuz Yıkılan market vb. binalardan sökülmüş kullanılabilir durumda 2. el kapı, pencere, mutfak dolapları alıyoruz.

Araç Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkım esnasında önem verilen tüm önlemler Yıkımdan sonra yer döşemeleri, sökülen hurda çelik kapı, çıkma pimapen ve benzeri tüm hurda malzemeleri alıyoruz. Üstteki fabrika yıkımında olduğu gibi bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Araç kentsel dönüşüm içerisinde yeniden inşa edilecek binaların yenilenerek inşa edilmesi amacı ile yıkılmasını sağlıyoruz.

En Yakın Araç Hurdacı Numarası

Araç hurdacı firması firmamızla yerinden her tür hurda eşya alım hizmetimiz var. Demtaş METAL firmamızla Araç çevresinde her çeşit hurda alımı yapmaktayız. Araç en yakın hurdacı firması servisiyle her çeşit hurda alırken gönderdiğiniz konuma gelmekteyiz. Bu hizmet ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı firma Araç etrafında hurdacılık hizmeti vermekten kıvanç duyarız.

Araç Hurda Raf Alan Yerler

Bu sayfadaki Kastamonu Araç hurda raf fiyat listesi daima güncelleniyor. Raf hurdası alan yerler paylaşımımızı dolaşmak iyi gelir. Araç 2.el raf hurdası almak sebebi ile bize ulaşabilirsiniz. Özellikle ekipmanını yenileyen dükkânlardan elde ettiğimiz çelik raflar, hurda market rafı, ürün reyonları, hurda demir raflar, teşhir rafları arasından tarafımızdan seçilen yeni gibi ikinci el market rafları satanlar içindeyiz. Hurda depo rafı alıyoruz.

Araç Fabrika Sökümü

İşe başlamadan önce yıkıma hazırlanan fabrika binasının detaylı bir şekilde incelenerek gerekli proje ve ekipmanın hazırlanması çok daha doğru bir çalışma olur. Yıkımla uğraşanların bahsettiği gibi kolay olmamıştır. Sektöre başladığımızdan beri çok sayıda fabrika bozum ihalesini aldık. Bu sebeple fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar arasında lider olduk. Güvenli bir şekilde tesislerin söküm yıkımlarını yapıyoruz. Kastamonu Araç fabrika sökümü işi yapıyoruz.

7/24 Hurda Alan Araç Hurdacı Firma

7/24 hurda alan Araç hurdacı firması olan firmamızla cumartesi pazar bile işimizin başındayız. Yaklaşık iki bin on beşden bu günlere geri dönüşüm sektöründe hizmet etmeye devam ediyoruz. Geçen senelerin kazandırdığı deneyimle alet parkurumuzu geliştirerek kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz.

Hurda Beyaz Eşya

Titizlikle kullanıldığı anlaşılan ikinci el olarak değerlendirilebilecek bir temizlikte bulunan yemek takımlarınızı adresinizden satın alıyoruz. Hurda buzdolabı, eski bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi vb beyaz eşya hurdası için güncel fiyat sunuyoruz. Daha detaylı bilgiye ulaşmak amacıyla hurda bulaşık makinası alımı yapan firma konulu sayfamızı ziyaret ediniz Sıfır gibi 2. El diz üstü bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucu, televizyon, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektrikli eşyalar, fırın, ütü, ocak, hurda ekran kartı, anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek maksadıyla firmamızı arayabilirsiniz. Değerinden uygun fiyatlarla kullanılmış, 2. el ev mobilyaları alabilirsiniz. 2. El öğrenci masası, ofis büro mobilyaları, sekreter koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı alımında değerinde ödemeler yapıyoruz.

Araç Akü Hurdası Alan Hurdacı Firma

Akü başka bir deyişle biriktireç şarjlı piller benzeri enerji depolanan depolardır. Kullanımdan sonra enerji depolamaz aküye akü hurdası denmektedir. Otomotiv sektöründe enerji ihtiyacında bulunmaktadır.

Hurda aküler içinde bulunan kurşun bulunduran akü suyu sebebi ile hurdacı firmalar için kıymetlidir. Hurda akü alanlar makalemize göz atarsanız pişman olmazsınız. Dolayısı ile Kastamonu Araç hurdacı Demtaş METAL gibi fabrika bünyesinde geri dönüşüm dökümhanesi olanlar kuru ve sulu akü alım satımı yapan fabrikalar içindedir.

Araç Hurdacılar Sitesi

Bizden sonrakilere daha iyi bir Kastamonu ve şimdikinden daha yaşanır Araç bırakmak için çok çaba sarfediyoruz. Araç hurdacılar sitesindeki hurda iş yerimiz iş birliğiyle geri dönüşüm firması olarak sektöre hizmet ediyoruz. Araç yeni sanayi hurdacıları içerisindeyiz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Sadece bunları almıyoruz.

Araç 2. El Jeneratör Alanlar

Bozuk hurda jeneratör, elektrik trafosu alan firmalar içerisindeyiz. İkinci el jeneratör satanlar arasındayız. Endüstriyel az kullanılmış 2. el jeneratör satıyoruz.

Araç Araba Hurdası Alan Yerler

Pek tabi müşterilerimize araç hurdası alım satımı konusunda yardım etmek isteriz. Bu sektörde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Zaman zaman Araç çevresinde araç hurdası alım hizmeti vermekteyiz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek römork, zirai alet hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, çeki demiri hurdası, vergiden düşmüş hurda otomobil, hurda motor için hemen arayın. Ancak hurda araba trafikten düşürme evrakları çok uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman veremiyoruz.

Anlık Güncel Araç Hurda Fiyatları

Kesin ton fiyatına erişmek için iletişime geçebilirsiniz. Araç hurdacı firma hurda alırken uygulanılan ton fiyatı hurda borsasında günlük değişkenlik gösteriyor. Ayrıca hatırlatmakta yarar görüyoruz ki belirli bir kilodan yüksek hurdaların alımında pazar fiyatından daha fazla fiyatlar öneriyoruz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!