İçeriğe geç

Kastamonu Abana meydanında etrafında hurda metal ve plastik dönüşümü yapan tesise sahibiz. Güncel Abana hurda fiyat listesi ile alım yapmaktayız. Kastamonu hurdacı olan Demtaş METAL vazgeçilmez devam ediyor. Hali hazırda Abana hurdacı firmalar içerisindeyiz. Elbette ki Kastamonu Abana merkezinde de hizmet veriyoruz. Abana merkezinde hurda ve ikinci el eşyalar alım satımı yapmaktayız.

Demtaş METAL şirketimizle Kastamonu iline bağlı tüm ilçelerde hizmetimizi sürdürüyoruz. Kastamonu Abana hurdacı olarak hurdanızı almaktayız. Her türlü hurda alım satımı yapıyoruz.

Kastamonu Abana hurdacı firma olarak Abana merkezinin tamamında hizmet veriyoruz. Toptan hurda alımında piyasadan yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Kastamonu hurdacı firmalar içindeyiz. Abana çevresinde yaptığımız gibi hurda alım satımı amacı ile çağırdığınız adrese araç göndermekteyiz. Kastamonu Abana hurdacı firmaları içerisinde öncü geri dönüşüm tesisiyiz.

Abana Hurdacısı

Abana hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Abana çevresinde eşsiz anlayışlar ile hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Siz çok değerli müşterilerimizde her tür hurda kağıt satışı yapmak sebebiyle çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Kastamonu ilinin gözde ilçesi Abana 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Kastamonu Abana etrafında değil, her yerde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Abana hurdacı firması olarak Kastamonu bölgesinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her tonajdaki hurdalarınızın alımı için müsait hurda alım ekibimizi yönlendirmekteyiz. Abana merkezindeki mahallelerde faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Metal ve plastikleri işlemden geçirerek tüm insanların geleceğine fayda sağlıyoruz.

Abana Hurdacı Telefonu

Abana her nevi hurda alım faaliyetlerimizi verdiğimiz bölgeler içinde yer alır. Kastamonu Abana hurdacı telefonu bu sayfanın altında sadece tıklayarak tuşlayabileceğiniz yerdedir. Bu nedenle hurda satmak için mobil hattımızı aramanız yeterlidir. Zaman kaybetmeden arayarak yüksek hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi satın.

Abana Krom Hurda Alan Firmalar

Krom paslanmaz hurda alıyoruz. Krom hurda fiyatı hakkında bilgi edinmek için linkine tıklayabilirsiniz. Yapısı itibariyle oldukça sert olduğu için zırhlı araç dahil çoğu yerde hurda krom kullanılmaktadır. Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alıyoruz. Hurda nikelle karıştırıldığında paslanmaz elde edilir. Sitemizdeki Abana hurda krom ton fiyatlarını grubumuzda paylaşmaktayız.

Abana Hurda Demir Alımı

Abana etrafında tufal hurdası, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama hurda demir ticareti yapıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alımı amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası fiyatı konusunda bilgi edinmek amacıyla sayfasının linkine tıklayın. Hurda demir, yeryüzünde en fazla çıkarılan metaller arasındadır. Buradaki Kastamonu Abana hurda demir fiyatları güncelliğini korumaktadır.

Bildiğiniz üzere her cins demir ev kapısı, pencere demiri, demir merdiven korkuluğu için peşin ödeme yapan firmayız. Anlık güncel hurda demir ton fiyatı istemek için bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alanlar yazısına kesinlikle bir göz atmalısınız. Abana ilçe genelinde hurda demir alımı yapmaya devam ediyor.

Çinko Hurdası Alım Satımı

Kastamonu, Abana bölgesinin tamamında hurda çinko alıyoruz. Bu sayfadaki Abana çatı söküm çinkosu ton fiyatı dün güncellendi. Çinko hurdası alımı gönderisine göz atmalısınız. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası alım satımı yapıyoruz.

Abana Sarı Pirinç Hurdası Alanlar

Haliyle Abana sarı hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurdacı firmamız bu hurda sarı çeşitlerinin yanında hurda sarı bronz araiş alımı yapıyor. Sayfamızdaki Abana hurda sarı pirinç fiyatları güncellendi. Bloğumuzda bir kaç gün önceden yazılmış sarı hurdası alanlar yazıya göz gezdirebilirsiniz.

Kastamonu Abana hurdacı depomuz tüm türlerde hurda alımı için adresinize geliyor. İtirafta bulunmak gerekirse hurda sarı isminde hurda çeşidi bulunmamaktadır. Bildiğiniz gibi sarı hurda MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk ucu parça benzeri sarı pirinç hurdası çeşitleri vardır.

Abana genelinde sarı pirinç hurda ticareti yapıyoruz. Pirinç metali halk dilinde sarı renkli olduğundan hurda sarı deniliyor. Hurda sarı satanlarda sarı hurda kırkambar, sarı pirinç hurda su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana çeşitleri bulunabiliyor.

Kurşun Hurda Alım Satımı

Abana kurşun hurda aldığımız bölgelerdendir. Sayfamızda yayınlanmış olan Abana çatı söküm kurşun hurdası ton fiyatını grubumuzdakilere güncel olarak yollamaktayız. Kurşun yağmur oluğu hurdası, Kurşun levha hurda, Minare kurşun hurdası, Cami kubbe kurşunu satışı için telefonlarımızı tuşlayıp irtibata geçmeniz yeterlidir. Kurşun kullanılmakta olan en eski madenlerden biridir. Cevherleri olan kurşun gümüş-mavi rengiyle öne çıkıyor. Hurda kurşun alım satımı makalemizi dolaşmak kurşun hurdası hakkında bilgi edinmenizi sağlar.

Abana Sac Hurdası Alımı

Sac hurdası alıyoruz. Firmamızda yeni ürün gibi 2. el trapez sac hurda vardır. Kiler tavanı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Kastamonu Abana bölgesinde hurda sac onduline, sac varil, hurda galvanizli sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurda, fiyatı istemek için.

Abana Kablo Hurdası Alım Satımı

Abana hurdacı olarak %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdası alımı yapıyoruz. Kastamonu Abana hurdacısı Demtaş METAL genellikle hurda iç tesisat kabloları, elektrik kablosu hurdası, antigron hurda kablo alımı için buradayız. Aynı anda hammadde dönüşümü yapıyoruz. Karışık hurda kablolar, telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo elinde olanlar hemen bizi arayabilir. Kastamonu Abana hurda kablo alan firmayız. İlaveten hurda fare yemez kablolar, alüminyum kablo hurdaları fiyatı öğrenmek amacı ile arayabilirsiniz. Kablo sahip olduğu iletkenlik sebebiyle sıklıkla kullanılmaya devam ediyor. Çünkü yalnızca hurda malzeme alımıyla iştigal etmiyoruz.

İçerisindeki iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Bu sayfadaki Abana hurda bakır kablo kg fiyatı güncelliğini koruyor. Kastamonu Abana bölgesinde kolayca toplanan Yüzde 30 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası, 40% bakırlı hurda kablolar ticaretinde nakit para ödeme yapıyoruz. Sayfamızdaki kablo hurdası alanlar metne göz gezdirebilirsiniz. Kapıdan hurda antigron kablo, enya kablo hurdaları, tek damar hurda kablo alımı yapıyoruz.

Tonajlı kablo hurdası alımı yaparken hurda kablo piyasasından oldukça yüksek fiyat veriyoruz. Bununla birlikte tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablolar, hurda enya kablo alım satımı esnasında ederinin üstünde fiyatları veriyoruz. Özellikle elektrik kablosu hurdası almaktayız. Hurda kablolar alan Abana hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz.

Kullanılış biçimlerine göre hava kablosu, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, yeraltı kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu şeklinde isimlendirilir. Hurda kablolar içindeki telin madeni yüzünden hurda kablo ticareti yapanlar için önem arzeder.

Abana Hurda Bakır Alımı

Abana genelinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. Bu sayfadaki Kastamonu Abana bakır hurdası fiyat listesi güncelliğini korumaktadır. Kastamonu Abana hurda bakır alan yerler içindeyiz. Abana hurda bakır kilo fiyatı için bizi arayabilirsiniz. Bakır boru hurdası, bakır bobin hurdası, bakır kırkambar hurdası, hurda yanık bakır alanlar içindeyiz. Bakır hurda alanlar makalemizde daha detaylı bilgi var. antigron kırma granür bakır hurda, soyma bakır hurda, TTR kırma bakır hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, Bakır talaş hurda, hurda bakır tencere, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alıyoruz. Hurda bakır alan Abana hurdacı telefon numarasını zorlanmadan arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın.

Abana Alüminyum Hurda Alım Satımı

Abana ilçesinin tümünde alüminyum sert kartel, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston, alüminyum ince profil alırken tartımı gözünüzün önünde yapmaktayız. Sitemizdeki Abana alüminyum hurda fiyat listesini bedelsiz ulaştırıyoruz. Hurda alüminyum alan hurdacı başlıklı makaleye göz gezdirebilirsiniz Şirketimize güvenenlerin destekleriyle her geçen gün tecrübe elde ediyoruz.

Kastamonu Abana hurda alüminyum alan hurdacılar arasında öncüyüz. Her nevi alüminyum hurda alınır. Ayrıca alüminyum kutu, alüminyum radyatör, hurda alüminyum petek yapmaya özen gösteriyoruz. Hurdacı firmamıza duyduğunuz güven sebebiyle teşekkür ederiz.

Alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tas tabak hurda, hurda alüminyum tel, hurda alüminyum araba jantı alıyoruz. Adresten alüminyum talaş hurdası, alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha almak için iletişim kurmanızı bekliyoruz. Her türlü alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurdası alan yerler arasındayız.

Abana Hurda Alan Yerler

Kastamonu Abana ilçesindeki hurdacılar arasında olan Demtaş METAL hurdacılık her nevi ikinci el eşya alıyor. Hurda alüminyum almak için adresinize kadar gelmekteyiz. Kumaş kırpıntı hurda alan yerler içindeyiz.

Hurda zamak, hurda makina, kalay hurda, çelik hurda alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle beraber kazanç sağlayarak sürekli kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Abana kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz semtler içindedir. Hurdalarınızı hiç zaman harcamadan elinizden çıkarın. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşür. Demir hurdası suyla temas halinde korozyona uğruyor. Böylece metallerin fiyatı düşebilir. Yüksek tonajlı hurda kurşun, demir, çinko, alüminyum, bakır, kablo aldığımızda yukarısında fiyat teklifleri vermekteyiz. Abana hurda alım satımı yapanlar arasında kaliteli hizmet ve uzman personelimiz ile öncü konuma çıkmaktayız.

Abana Hurda Klima Alan Hurdacı Firmalar

Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. İkinci el klima Abana ilçesinde oldukça fazla alınan elektronik hurdaları arasında yer alır. Bozuk hurda kombi alımı yapan hurdacı firmayız. Abana etrafında 2.el klima satanlar bizlerle ivediyetle görüşmelidir.

Abana Moloz Döküm Yerleri

Yıkım molozu Abana Belediyesi tarafından belirlenen arazilere nakil ediliyor. Yıkımda müşteriyle yapılan anlaşmamıza göre yıkım molozunun nakliyesi itinayla yapılır.

Abana Nikel Hurda Alımı

Bu neden ile nikel hurdası alındığında elimizden geldiğince hassasiyetle davranmalıyız. Bu ilçede %95 şablo nikel hurdası ve %99 şablon nikel, turbo nikel, anot nikel hurda alımında borsasının üzerinde kg fiyatı sunuyoruz. Nikel hurdaları kükürt ve arsenik içerdiğinden zehirlidir. Kastamonu Abana nikel hurdaları alıyoruz.

Abana Bina Yıkımı

Üst taraftaki makalede anlattığımız fabrika yıkımında yaptığımız üzere ortaya çıkacak hurda karşılığında bina yıkım işi yapıyoruz. Abana kentsel dönüşümü gerçekleşsin veya gerçekleşmesin yıkılacak apartmanların istendiği şekilde yapılması için yıkımlarını gerçekleştiriyoruz.

Bina yıkımından sonra çıkma pimapen, hurda kapı pencere, çıkma parkeler ve benzeri tüm hurda eşyayı satın almaktayız. Ücretsiz bina yıkımı yapıyoruz. Bina yıkımında istenilen iş güvenliği önlemleri

Abana Hurdacı Sitesi

Abana hurdacılar sitesi içerisindeki dükkanımızın yardımı ile geri dönüşüm gerçekleştiriyoruz. Gençlere yaşanabilir bir Kastamonu Abana yaratmak için haftanın yedi günü çalışıyoruz. Abana oto sanayi hurdacıları içerisindeyiz. Hurda malzeme alımında ayrım yapmıyoruz. Sadece bunları almıyoruz.

Hurda Cam Alımı

Genelde şeffaf kırılmış otomobil camı, cam şişe türlerde cam hurda türleri yüklü miktarda alıyoruz. Cam yarısaydam ya da saydam genellikle kırılgan bir yapıdaki sıvı maddeleri geçirmeyen inorganik amorf katı malzemelerdir. Abana çevresinde cam hurdası alan yerler içinde bulunuyoruz.

Hurda Otomobil Alan Firmalar

İşlerin yoğun olmadığı zamanlarda Abana bölgesinde hurda araç alıyoruz. Hurdacılık sektöründe hizmetlerimize devam etmekte kararlıyız. Resmi belge işi olmayan ağır hasarlı araba hurdası, vagon hurdası, patoz hurdası, pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, hurda çeki demiri, hurda motor alıyoruz. Tabiki de müşterilerimize hurda araba hurdaya verme hakkında yardım etmek isteriz. Ama araç hurdası vergiden muafiyet alma işlemleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman veremiyoruz.

Abana Kullanılmış Mutfak Ekipmanları Alan Hurdacı

Endüstriyel tipte 2. El cafe ve lokanta ekipmanları alım satımı yapıyoruz. Kullanılabilir durumda endüstriyel bulaşık makinası, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgah, pizza dolabı, tezgah üstü 2 kapaklı dolap alınır. 2.el bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak kurutma makinesi, tabak ısıtma makinesi, krom tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah altı dolaplar satmak isteyenler bizi arayabilir. Ardiyelerimizdeki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur kazanı, aspiratör, evye, bakır davlumbaz, dinlendirme küveti, salata ve meze reyonları, sanayi tipi 3 gözlü ocak vb endüstriyel tipte otel ve mutfak malzemesini incelemek amacı ile sizleri depomuza davet ediyoruz.

Abana Hurda Kumaş Alanlar

Spot hurda pantoloun kumaşı, hurda gabardin, örme kumaş, kot kumaşı, ceketlik kumaş hurdası, eteklik kumaş hurdası satışı yapmak için firmamızı çok geçmeden arayın. Defolu nevresim kumaş parçası, kumaş topu, hurda poplin kumaş, hurda mayo kumaşı, penye kumaş hurdası, dokuma kumaş, hurda çamaşır kumaşı, spot kumaş alıyoruz. Kumaş fire hurdası alım satımı yapılır. Bu sayfadaki Abana hurda kumaş kg fiyatı güncelliğini korumaktadır. Abana kilosuyla hurda kumaş alan yerler içinde en doğru fiyatlarla hurdanızı alıyoruz. Kastamonu Abana çevresinde hurda şifon kumaşı, hurda süprem, hurda viskon, hurda gömlek kumaşı, tişört kumaşı hurdası, hurda abiyelik kumaşı, döşemelik kumaş, jesica kumaş hurdası alım satımlarında bulunduğunuz konuma geliriz.

Abana Güncel Hurda Fiyatları

En güncel hurda fiyatlarına ulaşmak sebebiyle bizimle irtibat kurabilirsiniz. Güncel hurda fiyatları hakkındaki yazıya göz atın Hatırlatmak isteriz ki yüksek tonajda hurda alımında borsasından yüksek kilo fiyatı öneriyoruz. Abana hurdacı firma olarak hurda alım satımı sırasında kullanılan fiyat listesi her dakika değişiklik gösteriyor.

2.el Hurda Raf

Hurda depo rafı alıyoruz. Çoğunlukla ekipmanını yenileyen mandıralardan temin ettiğimiz market rafı hurdası, ürün teşhir reyonları, çelik raf hurdaları, demir raf hurdaları, mağaza rafları içlerinden tarafımızdan seçilen yeniden farkı olmayan 2.el raf satışı yapıyoruz. Bu sayfadaki Abana 2.el market rafı fiyatlarını arzu edenlere güncel olarak ulaştırılmaktadır. Raf hurdası alan yerler konusunda bilgi bir şey öğrenmek için linkine tıklayınız. Abana 2. el raf hurdası alımı nedeniyle mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz.

Abana Kağıt Hurdası Alan Hurdacı Firma

İlçede kitap defter hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alıp satarken alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra duyarlılıkla satıcılara daha çok kazanma şansı takdim ediyoruz. derinden çok liste fiyatları ile bristol kağıt hurdası, hurda karton bardak, peçete hurdası, hurda gazete, kuşe kağıt alan yerler arasındayız. Abana karton hurdası aldığımız alanlar arasındadır. Sitemizde bulunan Kastamonu Abana karton hurda fiyat listesini abonelerimiz ile paylaşmaktayız Abana hurda kağıt alan firmalar arasındaki Demtaş METAL ile toplama kağıt hurda, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, iplik bobin kağıdı, koli hurdası satımı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Abana Plastik Hurdası Alan Firma

Avantajlı fiyatla hurda şeffaf naylon, mavi kapak, pet şişe, kırkambar plastik hurdası, pimapen hurda alıyoruz. Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemelere denir.

Abana plastik hurdası alan firmalar içerisinde öncü Abana hurdacısıyız. Sitemizdeki Kastamonu Abana plastik fiyatlarını arzu edenlere bedelsiz yollanmaktadır. Kastamonu ile Abana ilçesinin her yerinden hurda jelatin, hurda abs plastik, hurda polipropilen moblen, hurda polistren kristal alım satımı için sitemizdeki telefonlara ulaşabilirsiniz. Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Beyaz Eşya Hurdası

Temiz ofis büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, çalışma masaları, etajer, şifonyer, gardrop, patron koltukları adetli bulunur. Piyasadan ekonomik fiyatlara kullanılmış ve 2.el mobilyalar satabilirsiniz. Temiz kullandığınız ikinci el olarak satılabilecek bir temizliğe sahip oturma gruplarını evinize gelerek alıyoruz. Hurda buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası, hurda çamaşır makinesi vb beyaz eşya hurdası almaktayız. Geniş bilgi için bulaşık makinesi hurdası alan hurdacı konulu paylaşımımızı okuyunuz Her türlü 2.el derin dondurucu, buzdolabı, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik ev eşyaları, masa üstü bilgisayar, ekran kartı, anakart hurdası fiyatı öğrenmek maksadı ile firmamızı tuşlayabilirsiniz.

7/24 Açık Abana Hurdacı

7/24 Abana hurdacı firması dükkanımız vasıtasıyla haftanın yedi günü hurda malzeme alıyoruz. Yılların sağladığı kurumsallaşmalarla teknolojimizi geliştirerek yolumuza devam ediyoruz. Bildiğiniz üzere bin dokuz yüz doksan altı senesinden bugüne değin hurdacılık yaparak hizmetimizi sunuyoruz.

Abana Hurda Akü Alım Satımı

Akü hurdaları içindeki kurşun bulunduran suları ayrıştırıldığından oldukça kıymetlidir. Yoğun kullanımla ömrünü tamamlamış duruma düşen bataryalara hurda akü deniliyor. Akü hurda alanlar akü hurda hakkında bilgi almak amacı ile bağlantısına tıklayınız. Bu sebeple şirketimiz ve benzeri fabrika içinde geri dönüştürme imalathanesi olanlar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapan fabrikalar içerisindedir. Aküler başka bir deyişle biriktireç bir çeşit enerji depolamaya yarayan elektrik enerjisi deposudur. Taşıtlarda elektrik ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılıyor.

En Yakın Abana Hurdacı Telefon Numarası

Abana hurdacı şirketi istihdamındaki çalışanlarımız ile adresten her türlü hurda alımına devam ediyoruz. Demtaş METAL hurdacı sitesi olarak Abana etrafında hurda malzeme alırız. Haliyle sizlere en yakın hurdacı Abana ilçesinde hizmetler sunmaktan onur duyarız. Abana en yakın hurdacı firma adıyla her cinsten hurda malzeme alımında yolladığınız konuma gelmekteyiz.

Abana Jeneratör Hurdası Alan Firma

Jeneratör hurdası alım satımı yapıyoruz. 2. el jeneratör satanlar içerisinde en iyi işletmeyiz. Endüstriyel ve sanayi tipi yıpranmamış 2.el jeneratör bulunur.

Abana 2.El İnşaat Malzemeleri

Şantiyelerde boya makinesi, alçı makinesi, yük asansörü, harç mikseri az kullanılmış portatif, hurda 2.el plywood alıp satıyoruz. Yıkılmış fabrika binalarından alınan kullanılabilir durumda 2.el pimapen pencere, demir kapı, mutfak dolapları satıyoruz. Birde iflas etmek zorunda kalmış depolardan satın aldığımız

Abana Fabrika Bozumu

Abana Kastamonu fabrika sökümü tecrübeye sahibiz. Yıllardır bol miktarda fabrika yıkım ihalesini tamamladık. Genellikle söylendiği gibi kolay sayılmaz. Bu nedenler hurda fabrika sökümü gerçekleştiren yerler içinde nam saldık. İlk önce yıkıma hazırlanan fabrika binasının titizlikle incelenerek ihtiyaç duyulan ekipmanların hazırlanması çok daha doğrudur. Profesyonel bir şekilde fabrikaların söküm işini yapıyoruz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!