İçeriğe geç

Niksar hurdacı şirketleri içerisinde lider konumdayız. Hurdacı olarak her çeşit hurda eşyayı almaktayız. Tokat Niksar ilçesine bağlı Niksar hurdacı firma olarak hurdacılık yapıyoruz.

Her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz. Tokat geri dönüşüm firmaları arasındaki firmamız Demtaş METAL hizmetlerine devam ediyor. Tokat Niksar meydanının etrafında geri dönüşüm ve hurdacı fabrikasıyız. Demtaş METAL firmamızla Tokat çevresinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Güncel Niksar hurda fiyatlarıyla alım satım yapıyoruz.

Niksar merkezde olduğu gibi hurda almak amacıyla profesyonel ekiplerimizi gönderiyoruz. Normalde Niksar hurdacı firmasıyız. Fakat Tokat Niksar merkezinde de hizmetler veriyoruz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Tokat hurdacısı büyük bir firma olarak hizmet veriyoruz. Niksar merkezinde hurda ve 2.el ofis mobilyaları alım satımında peşin ödemeler yapıyoruz.

Niksar Hurdacıları

Niksar genelinde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metalleri geri dönüştürerek sizin ve bizim geleceğine fayda sağlamaktayız. Niksar hurdacı mı arıyordunuz? Çok şanslısınız. Tokat Niksar çevresinde eşsiz bir anlayışla profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Tokat ilinin gözde ilçesi Niksar gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece Niksar etrafında değil, her ilçede hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Niksar hurdacı olarak Tokat ilçelerinde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her miktardaki atık malzemenin nakliyesi için çevrenizdeki araçlarımızı yönlendirmeyi sürdürmekteyiz. Sizlerde her türlü hurda demir satışı amacı ile telefonlarımızı tuşlayabilirsiniz.

Niksar Hurdacı Telefonu

Niksar hurda malzeme alımı hizmetlerimizi verdiğimiz yerler içindedir. Bu sebeple hurda satışı yapmak amacı ile iş yerimizi aramanız gereklidir. Tokat Niksar hurdacı numarası sitemizin içinde hızlıca tuşlayabileceğiniz konumda bulunuyor. Hemen arayarak yüksek hurda fiyatlarıyla atık hurdaları nakit paraya döndürebilirsiniz.

Sac Hurdası Alım Satımı

Kiler çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Hali hazırda her türlü 2.el trapez sac bulunuyor. Sac hurda alıyoruz. Niksar çevresinde hurda levha, sac varil, hurda galvaniz paslanmaz sac, trapez sac hurda, galvanizli boru hurdası, firmamızı tercih etmelisiniz.

Niksar Hurda Bakır Alımı

antigron kırma granür bakır hurdası, soyma bakır hurdası, TTR hurda bakır kırması, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, Bakır talaş hurda, hurda bakır profil, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda için peşin para ödeme yapıyoruz. Niksar hurda bakır kilo fiyatı için telefonlarımızı arayın. Bakır hurdası alan Niksar hurdacı firmamızı bir tıklamayla arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün. Hurda bakır alanlar konumuzda daha geniş bilgi var. Sitemizdeki Niksar bakır hurdası fiyat listesini talep edenlere saat başı göndermekteyiz. Tokat Niksar bakır hurda alan yerler içindeyiz. Bakır boru hurdası, bakır kırkambar hurdası, hurda bakır bobin, yanık bakır hurdası alanlar içerisindeyiz. Niksar içerisinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz.

Niksar Kurşun Hurdası Alan Hurdacılar

Niksar Tokat hurda kurşun alım satımıyla hizmet verdiğimiz ilçelerden biridir. Burada bulunan Niksar çatı söküm kurşun hurdası kilo fiyatını grubumuzdakilerle günlük paylaşıyoruz. Kurşun hala kullanılan madenlerdendir. Cami minaresi hurda kurşunu, Hurda kurşun levha, Çatı söküm kurşunu, Hurda kurşun oluk için iyi fiyatlar sunuyoruz. Dünyada cevher şeklinde elde edilen metal kurşun gümüşe yakın mavi renktedir. Hurda kurşun alım satımı gönderisine göz atarsanız pişman olmazsınız.

Niksar Hurda Alım Satımı

Tokat Niksar ilçesinde hurdacılık yapan Demtaş METAL her türlü hurda atık alım satım hizmeti veriyor. Hurda kablo alımı için biriktirdiğiniz yere geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan yerler arasındayız. Tonajlı sarı ve inşaat demiri, bakır, hurda kurşun, kablo, çinko hurdası, alüminyum hurdası alımlarında fiyatlar sunmaktayız. Niksar hurda alım satımı yapanlar arasında hızlı hizmet ve uzman çalışanlarımızla öne çıkmaktayız.

Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Niksar adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz semtler içerisindedir. Hurdalarınızı gecikmeden satmalısınız. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurda nemli bölgelerde korozyona uğrar. Bu nedenle malzemenin değerini düşürüyor. Hurda zamak antimon, hurda makine artığı, çelik hurda, hurda kalay alımı yapıyoruz. Hep birlikte daha çok kazanarak devamlı hizmetler sunmayı hedef edindik.

Niksar Hurda Çinko Alım Satımı

Niksar çevresinde hurda çinko alıyoruz. Sayfamızdaki Niksar hurda çinko levha ton fiyatlarını güncel olarak ulaştırıyoruz. Hurda çinko alan hurdacılar bölümünü ziyaret ederseniz harika bir iş yaparsınız. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha satmak için arayın.

Niksar Hurda Krom Alan En Yakın Hurdacılar

Krom, nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz metal elde edilmektedir. Sitemizdeki Niksar krom tank hurdası fiyat listesini arzu edenlere ücretsiz gönderilmektedir. Hurda krom paslanmaz için yerinize geliyoruz. Hurda krom ton fiyatı bölümümüze bakınmak istemelisiniz.

201 krom hurdası, 202 krom hurda, 316 krom, 316 krom talaşı, 310 krom, 310 krom hurda talaşı, 430 krom hurdası, 304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için iletişime geçebilirsiniz. Çok sert yapısı gereği zırhlı araç dahil bir çok alanda krom hurda kullanılıyor.

Niksar Pirinç Sarı Hurda Alımı

Pirinç metali yöresel olarak rengi sarı olduğundan dolayı hurda sarı ismiyle bilinir. Niksar ilçesinin tamamında hurda sarı alım satımı yapıyoruz. Gerçeği demek lazımsa sarı hurdası diye adlandırılmış bir hurda varolmamıştır. Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu benzeri sarı hurda türleri bulunmaktadır.

Demtaş METAL bahsettiğimiz hurdaların alımına ek olarak radyatör hurdası, hurda sarı sarı fosfor hurdası, bronz hurda alım satımı yapıyor. Tokat Niksar hurdacı firma olarak tüm türlerde hurda ticareti yapmaktadır. Etrafta kırkambar sarı pirinç hurda, sarı pirinç hurda musluk, sarı pirinç hurda vana, su saati türleri bulunmaktadır. Bu neden ile Niksar sarı pirinç hurdası alım hizmeti veren hurdacıyız. Buradaki Tokat Niksar pirinç sarı fiyatlarını güncel olarak ulaştırmaktayız. Hurda sarı pirinç içeriğiyle yazılmış metine göz gezdirebilirsiniz.

Niksar Hurda Alüminyum Alan Geri Dönüşüm Firmaları

Bize gösterdiğiniz özen sebebi ile saygılar sunarız. Alüminyum bakırlı petek hurda, hurda alüminyum jant, alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak hurda Niksar hurdacısıyız. Sizlerin sayesinde daha hızlı kurumsallaşıyoruz. Her çeşit alüminyum hurda nakit alınır. Yerinden alüminyum talaş, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası almak için irtibata geçmenizi beklemekteyiz. Güvenli bir biçimde hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek hurda almaktayız. Tokat Niksar alüminyum hurda alan yerler arasındayız. Her türden hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası, alüminyum sac hurda ticareti yapıyoruz. Niksar ilçesinde hurda alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası alımında hurda tartımını müşterinin yanında gerçekleştiriyoruz. Sitemizde yer alan Tokat Niksar alüminyum hurdası fiyatlarını whatsapp hattımızda paylaşmaktayız. Alüminyum alan hurdacılar başlıklı metine bir göz atabilirsiniz

Demir Hurdası Alım Satımı

Niksar çevresinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurdası alıyoruz. Anlık güncel demir hurda kilo fiyatları talep etmek sebebiyle hurdacı firmamıza ulaşın. Hurda demir alımı yazısına mutlaka bir göz atmalısınız.

Demir hurdası, dünyada en fazla satılan metaller içindedir. Buradaki Niksar hurda demir fiyatları güncellenmiştir. Hatırlatmak isteriz her çeşit demir yangın merdiveni, pencere demiri, demir ev kapısı alırız. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satışı amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alım satımı yazısını okursanız şahane olacaktır. Demtaş METAL Tokat Niksar ilçesinin tümünde hurda demir ticareti ile iştigal ediyor.

Niksar Kablo Hurda Alımı

Çünkü firmamız yalnızca hurda malzeme alımıyla ilgilenmiyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası alırken değerinden fazla fiyat veriyoruz. Ek olarak hurda fare yemez kablo, alüminyum hurda kablo ticareti amacı ile telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablolar iletkenliği ile sıklıkla kullanılıyor. Kullanım alanlarında göre koaksiyel kablo, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, çelik sargılı kablolar, yeraltı kablosu çeşitleri vardır. Niksar ilçesinin tamamında hurda kablo alanlar içindeyiz. Hurda kablo içerdiği bakır nedeniyle kablo hurdası alan yerler için önem teşkil eder.

Satıcılarda bolca edinilen 40% bakırlı kablo hurdaları, 30% bakırlı hurda kablo, Yüzde elli bakırlı hurda kablolar alımı yaparken değerini yerinde ödüyoruz. Eş zamanlı olarak hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Bunların yanı sıra hurda enya kablolar, tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdaları alım satımında piyasanın üzerinde fiyat teklifini biz veriyoruz.

Tokat Niksar hurdacı olarak %30 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alıyoruz. Karışık kablo, telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez kablolar satarak daha çok para kazanmayı isteyenler hemen arayın.

Özellikle elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Niksar hurdacı firma arayanlara hizmet vermeye devam ediyoruz. . Sayfamızdaki kablo hurdası alanlar yazıyı ziyaret edin. İçinde bulunan telin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve birde kaplamadaki kullanılan malzemenin isim alır. Bu sayfadaki Niksar kablo ton fiyatı günceldir. Adresten hurda antigron kablolar, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablo alım satımı yapıyoruz. Tokat Niksar hurdacısı olarak her çeşit hurda iç tesisat kablo hurdaları, antigron hurda kablolar, elektrik kablosu hurdaları alım satımı için buradayız.

Plastik Hurda Alanlar

Niksar plastik hurda alımı yapan firmalar içerisinde öncü Niksar hurdacısıyız. Sayfamızdaki Niksar plastik hurdası ton fiyatlarını güncel olarak yollamaktayız. Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemenin ismidir. Tokat ve Niksar ilçesinin tamamından abs plastik hurdası, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurda, jelatin hurda alım satımı için sitemizdeki telefonlara ulaşabilirsiniz. Termoplastik, polipropilen, termoset, polietilen, polistiren, elastomer benzeri plastik çeşitleri vardır. En güncel fiyatlarla hurda pet şişe, kırkambar plastik hurdası, mavi kapak, hurda market poşeti, hurda pimapen, şeffaf beyaz naylon hurda alım satım işleri yapmaktayız.

Karton Hurdası Alanlar

Daha fazla fiyata hurda peçete, hurda kuşe kağıt, bristol hurda, karton bardak hurdası, kullanılmış gazete alıyoruz. Niksar kağıt hurda alım satımı yapanlar içindeki firmamız yardımıyla toplama kağıt hurda, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası, koli hurdası satabilirsiniz.

Bölgenin tümünde 1.hamur beyaz hurda kağıt, renkli kağıt, hurda okul kitabı, hurda A4 fotokopi kağıdı alırken alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra müşkülpesentle sizlere piyasadan daha fazla miktarda kazanım etme şansı sunuyoruz. Niksar kağıt hurda aldığımız ilçeler arasında yer alır. Bu sayfadaki Tokat Niksar hurda karton kilo fiyatını abonelerimize güncel olarak ulaştırmaktayız

Niksar Akü Hurda Alım Satımı

Akü diğer adıyla biriktireç şarj edilebilir pil gibi enerji depolayan elektrik enerjisi kaynağıdır. Toplu taşıma araçlarında elektrik ihtiyaçları nedeni ile sıkça kullanılmaktadır. Kullanımdan sonra ömrünü tamamlamış hale gelen bataryaya hurda akü denilmektedir. Akü hurdası barındırdığı kurşun bulunduran sıvı sebebiyle geri dönüşüm için kıymetlidir. Akü hurdası alımı bağlantısına tıklamalısınız. Dolayısıyla Niksar hurdacısı vb. kendisine ait geri dönüşüm ve eritme kazanları olanlar kuru ve sulu akü alan hurdacılar içerisindedir.

Niksar Bina Yıkımı

Üst yazıda ifade ettiğimiz fabrika yıkımlarında olduğu üzere bina yıkım işi başarı ile yapıyoruz. Bedelsiz bina yıkımı yapmaktayız. Yıkım bitiminde sökülen laminant parkeler, çıkma kapı pencere, hurda pimapen vebenzeri her türlü hurda malzemeyi alıyoruz.

Niksar kentsel dönüşüm yüzünden yeniden inşa edilecek evlerin istendiği biçimde yapılması nedeni ile yıkılmasını sağlıyoruz. Bina yıkımında istenen tüm önlemler

Niksar Fabrika Bozumu

Sökümden önce sökülecek üretim yerinin detaylı bir biçimde incelenerek ihtiyaçlar dahilinde aletlerin seçilmesi gerekiyor. Tokat Niksar fabrika sökümü işi yapımında deneyimliyiz. Profesyonel şekilde fabrikaları söküyoruz. Etrafta anlatıldığı gibi kolay bir iş sayılmaz. Bu nedenler hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar arasında ünlü olduk. Uzun süredir binlerce fabrika sökümü ihalesini tamamladık.

İkinci El İnşaat Malzemesi

Birde kapanan nalburlardan satın almış olduğumuz Yıkılmış öğrenci yurdu vs. binalardan elde edilmiş hala kullanılabilir 2.el demir kapı, mutfak dolapları, pencere alanlar arasındayız. Müteahhitlerce kullanılan alçı karıştırma mikseri, yük asansörü, harç pompası, boya makinesi az kullanılmış inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood bulunur.

İkinci El Cafe Malzemeleri Alımı

Depomuzdaki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur kazanı, endüstriyel 4 gözlü ocak, aspiratör, paslanmaz krom küvet, evye, krom paslanmaz davlumbaz, krom meze dolapları ve benzeri endüstriyel tipte otel ve mutfak ekipmanını yakından incelemek amacı ile sizi depomuzu gezmeye davet ediyoruz. 2. El çelik tencere, kazan, tava, tepsi, cam bardak kurutma makineleri, tezgah altı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satan yerler bizi arayabilir. Endüstriyel restoran mutfağı aletleri alım satımı yapıyoruz. Çok kısa bir süre kullanılan buz makinesi, tezgah altı üç kapaklı dolap, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolapları, mermer tezgah, lokanta tipi bulaşık makinası alıyoruz.

Hurda Kumaş Firesi Alım Satımı

Parti malı hurda dokuma kumaş, parça penye kumaş, hurda nevresimlik kumaş, hurda mayo kumaşı, hurda parti kumaş, poplin kumaş hurdası, hurda çamaşır kumaşı, spot kumaş hurdası alımında peşin para ödeme yapmaktayız. Bu sayfadaki Niksar kumaş hurdası kg fiyatı günceldir.

Tokat Niksar kiloyla tartarak hurda kumaş alan hurdacılar içinde en yüksek fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Hurda kumaş kırpıntı alıyoruz.

Tokat Niksar ilçesinde gömleklik kumaş,süprem kumaş, hurda abiyelik kumaşı, viskon kumaş hurdası, hurda şifon kumaşı, hurda jesica, tişört kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alımlarında yerinize ekip gönderiyoruz. Yüksek tonajlı parça pantolon kumaşı, hurda gabardin kumaşı, örme kumaş hurdası, hurda kot kumaş, hurda ceketlik kumaş, hurda eteklik satışı yapmak için bu sayfadaki numarayı hemen arayabilirsiniz.

Kırık Cam Hurda Alım Satımı

Son zamanlarda şeffaf ve renkli meyve suyu şişesi, çıkma araba camı biçimlerinde cam hurdası bulunabiliyor. Cam yarı saydam ya da tam saydam çoğunlukla kırılgan yapıdaki su koruyan amorf ve organik olmayan katı malzemelerin isimdir. Niksar ilçesi çevresinde cam hurda alan hurdacılar içindeyiz.

Nikel Hurdası Alanlar

Nikel hurdası muhteviyatında arsenik bulunduğundan zehirlidir. Niksar nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz. Bu bölgede turbo nikel hurda, %95 şablon nikel ve %99 şablon nikel hurda, anot hurda nikel alımı yapıyoruz. Bu sebep ile hurda nikeller alınıp, satılırken elden geldiğince hassas çalışmalıyız.

Niksar Hurdacılar Sitesi

Sizlere iyi bir Niksar yaratmak için haddinden fazla çalışıyoruz. Niksar hurdacılar sitesindeki hurda iş yerimiz aracığıyla atık hurda ticareti işlerine başladık. Sadece bunları almıyoruz. Niksar sanayi sitesi hurdacısı olarak çalışmaktayız. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıyoruz.

2.el Raf Hurdası

Genellikle yenilen yerler tarafından satılan market rafları, ürün reyonları, çelik raflar, hurda demir raflar, mağaza rafları içlerinden seçilen yeni durumdaki 2.el market rafları satışı yapıyoruz. Sitemizdeki Niksar ikindi el raf hurdası ton fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız. Hurda raf fiyatları bölümüne bakmak istersiniz. Niksar 2. el hurda raf alımı sebebiyle sitede bulunan numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alıyoruz.

Hurda Klima Alım Satımı

2.el Klima Niksar çevresinde en çok alınıp satılan hurdalar arasındadır. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Niksar etrafında klima hurdası satanlar bizimle ivediyetle irtibat kurmalıdır. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. 2.el Kombi alanlar içerisindeyiz.

Niksar Hurda ve Moloz Nakliyesi

Molozlar Niksar Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından önceden planlanan yere naklediliyor. Bina yıkımında müşteriyle yapılan anlaşmamıza göre molozların nakliyesi titizlik ile yapılmaktadır.

En Yakın Niksar Hurdacı

Demtaş METAL hurdacılık olarak Niksar çevresinde her nevi hurda alıyoruz. En yakın Niksar hurdacı servisiyle her çeşit hurda eşya alıp satmak için yolladığınız konuma gelmekteyiz. Bu hizmetlerle hurda satanlara en yakın hurdacı firma Niksar genelinde servisler ediyoruz. Niksar hurdacı istihdamındaki çalışanlarımız ile adresten her tür hurda eşya alım ve satım hizmetleri veriyoruz.

7/24 Açık Niksar Hurdacı

Sizlerin sağladığı profesyonelliklerle teknolojimizi geliştirerek faaliyetimize devam ediyoruz. İki bin sekiz senelerinden bu günlere hurdacılık ile hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hurda alan Niksar hurdacı firması olan şirketimizle zaman farketmeden hurda malzeme alım satımı yapıyoruz.

2. El Jeneratör Alım Satımı

2. el jeneratör satanlar arasında en doğru hurdacı firmasıyız. Her türde yıpranmamış ikinci el jeneratör alım satımı için buradayız. Kullanılamayan jeneratör, elektrik trafosu alan hurdacı firmayız alım satımında peşin para ödeme yapmaktayız.

Niksar Hurda Beyaz Eşya

Çok az kullandığınız 2el olarak değerlendirilebilecek bir temizlikte bulunan yatak odası takımlarını yerinize gelerek yüksek fiyata alıyoruz. Eski buzdolabı, hurda bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi vs beyaz eşya hurdası alıyoruz. Detaylı bilgilere amacı ile bulaşık makinası hurdası alan hurdacılar konulu makaleye göz atın İkinci el büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, patron masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, sekreter koltuğu alımı nedeni ile peşin ödeme yapıyoruz. En uygun fiyatlara yeni gibi, 2.el mobilya ve aksesuarlar satın alabilirsiniz. Her türlü ikinci el derin dondurucular, buzdolapları, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, ocak, elektrikli ev eşyaları, dizüstü bilgisayar, ekran kartı, anakart fiyatı hakkında bilgi almak sebebi ile telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.

Anlık Güncel Niksar Hurda Fiyatları

Niksar hurdacısı olarak hurda alım sırasında kullanılan kilo fiyatı hurda borsasında çabucak değişkenlik göstermektedir. Güncel ton fiyatına ulaşmak için iletişime geçebilirsiniz. Hatırlatmakta yarar görüyoruz ki tonajlı hurdalar alırken daha yüksek fiyatlar teklif ediyoruz.

Niksar Araba Hurdası Alan Hurdacı

Elbette müşterilerimize hurda araba alım satımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Niksar hizmetimize devam ediyoruz. Çok sıkışık olmadığımızda Niksar etrafında araba hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Evrak işi olmayan vagon hurdası, hasarlı hurda araba, zirai alet hurdası, pulluk, hurda kazayağı, patoz, çeki demiri hurdası, motor hurdası alımı yapıyoruz. Lakin hurda araç evrak hazırlama işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman gerçekleştiremiyoruz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!