İçeriğe geç

Eyüpsultan Hurdacı

Eyüp hurdacı firmalar içinde öncü konumdayız. İstanbul Eyüp merkezinin çevresinde kullanılmış eşya ve hurda ticareti yapıyoruz. Eyüpsultan bölgesinin her mahallesinde olduğu gibi hurda alımı için çağırdığınız adrese kadar ekiplerimizi gönderiyoruz. İstanbul Avrupa Yakası Eyüpsultan hurdacı firma olarak Eyüp merkezinin tamamında hurdacılık yapıyoruz. İstanbul hurdacıları arasındaki firmamız Demtaş Metal hizmet beğeninize sunmaya devam ediyor.

Güncel İstanbul Eyüp hurda fiyatlarıyla alım yapıyoruz. Hali hazırda İstanbul Eyüpsultan hurdacı firmasıyız. Ancak Eyüp merkezinde de hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Eyüp ilçesinin yakınlarında hurda plastik ve metal geri dönüşüm işletmesiyiz.

İstanbul Eyüpsultan hurdacı firması olarak hurdanızı alıyoruz. Demtaş Metal şirketimizle Eyüpsultan çevresinde hurda alımı için konumunuza geliyoruz. Her nevi hurda alımında deneyimliyiz. Tonajlı bakır, kablo, demir, kurşun, alüminyum hurdası alımlarında piyasadan yüksek fiyat teklif etmekteyiz. İstanbul hurdacısı firma olarak hizmet veriyoruz.

Eyüp Hurdacı Firmalar

Eyüp hurdacı firması mı arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Eyüp çevresinde yep yeni anlayışlar ile hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Sizde her nevi sarı hurdası satışı yapmak sebebi ile numaralarımızı arayabilirsiniz. İstanbul merkezinin nadide ilçesi Eyüpsultan öncelikli hizmet bölgelerimizden biridir.

Yalnızca Eyüp ilçe merkezinde değil, tüm ilçelerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Eyüp hurdacısı olarak İstanbul ilinin her yerinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her tonajdaki atık malzemelerinizin transferi için yakınınızdaki hurda nakil araçlarımızı göndermeye devam ediyoruz. Eyüp bölgesinde hizmet yürütüyoruz. İşi bitmiş metal ve plastikleri geri dönüşüme kazandırarak sizin ve bizim faydalanması için çalışıyoruz.

 • Ağaçlı Mahallesi
 • Akpınar Mahallesi
 • Akşemsettin Mahallesi
 • Alibeyköy Mahallesi
 • Çiftalan Mahallesi
 • Çırçır Mahallesi
 • Defterdar Mahallesi
 • Düğmeciler Mahallesi
 • Emniyettepe Mahallesi
 • Esentepe Mahallesi
 • Eyüp Merkez Mahallesi
 • Göktürk Merkez Mahallesi
 • Güzeltepe Mahallesi
 • İhsaniye Mahallesi
 • Işıklar Mahallesi
 • İslambey Mahallesi
 • Karadolap Mahallesi
 • Mimarsinan Mahallesi
 • Mithatpaşa Mahallesi
 • Nişancı Mahallesi
 • Odayeri Mahallesi
 • Pirinççi Mahallesi
 • Rami Cuma Mahallesi
 • Rami Yeni Mahallesi
 • Sakarya Mahallesi
 • Silahtarağa Mahallesi
 • Topçular Mahallesi
 • Yeşilpınar Mahallesi

Eyüp Hurdacı Numarası

İstanbul Eyüpsultan hurdacılık faaliyetlerimizi verdiğimiz ilçeler içerisindedir. Bu nedenle hurda atık fiyatı talep etmek sebebiyle operatörlerimizi arayabilirsiniz. Hemen arayın en iyi hurda fiyat listesiyle atık hurdaları değerinde satabilirsiniz. Eyüp hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın içinde tek tıkla arayabileceğiniz konumdadır.

Krom Hurda Alımı

Nikel ile işlenerek paslanmaz metal elde edilir. Sitemizdeki Eyüp krom kg fiyatını abonelerimize ücretsiz göndermekteyiz. Paslanmaz krom hurdası alım hizmeti veriyoruz. Krom hurda kilo fiyatı makalesini ziyaret ederseniz muhteşem olacaktır.

430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom, 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 310 krom, 310 krom hurda talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için irtibata geçin. Sert yapısından dolayı zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli yerlerde hurda krom kullanılmaktadır.

Eyüp Pirinç Sarı Hurda Alım Satımı

Pirinç metal hurdası mahalle arasında sarı renkli olduğundan ötürü sarı pirinç hurda deniliyor. Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu benzeri sarı hurda cinsleri vardır. Aslına bakarsanız sarı hurda ismiyle anılan bir hurda yoktur.

Bu sebep ile Eyüp sarı hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Eyüp genelinde sarı pirinç hurda alımı yapıyoruz. Demtaş Metal şirketi bu sarı hurda çeşitlerinin ticaretinde sarı hurda bronz araiş hurdası almaktadır.

Ayrıca kırkambar hurda sarı pirinç, sarı hurda vana, hurda sarı musluk, su saati cinsleri kıymetli hurdalar içinde sayılabilmektedir. Eyüp geri dönüşüm fabrikası işletmemiz piyasadaki her türde hurda ticareti için adresinize geliyor. Sitemizdeki Eyüpsultan sarı pirinç fiyatlarını grubumuzdakilere güncel olarak yolluyoruz. Sarı hurdası alanlar başlığıyla paylaşılmış makaleye göz gezdirebilirsiniz.

Eyüp Kurşun Hurda Alım Satımı

Eyüpsultan’da kurşun hurdası alımı ile iştigal olduğumuz bölgelerdendir. Bu sayfadaki Eyüp hurda kurşun ton fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Metal kurşunun hala kullanılan eski madenler içerisinde olduğu söylenmektedir. Kurşun yağmur oluğu hurdası, Kurşun levha hurda, Cami minaresi hurda kurşunu, Cami çatı söküm kurşunu alırız. Cevher şeklindeki kurşun gümüşe yakın mavi renkli biçimiyle öne çıkıyor. Kurşun hurda alan hurdacı firma bölümüne göz bakınırsanız mükemmel olacaktır.

Eyüp Hurda Kablo Alanlar

Müşterilerde kolayca satılan %50 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar alımı yaparken değerini oracıkta ödüyoruz. Aynı anda hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Her yerden hurda tek damar kablosu, iç tesisat kablo hurdaları alımı yapıyoruz. Bunlarla birlikte tek damar kablolar, çok damarlı kablolar, enya kablo hurdaları alım satımı için en güzel fiyat teklifini öneriyoruz.

İstanbul Eyüp ilçesinde %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablolar, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo alımına öncülük ediyoruz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Eyüp geri dönüşüm firması arayanlar için buradayız. . Yüksek tonajlı hurda kablo alışverişinde piyasadan pahalı teklifler sunuyoruz. Kablo hurdaları içindeki telin bakırı sebebiyle hurdacılık yapanlar için çok kıymetlidir. Sitemizde bulunan hurda kablo alan hurdacı içeriği ziyaret edin. Kablo iletkenliğiyle sıklıkla kullanılıyor. Ek olarak hurda alüminyum kablolar, çok damarlı kablo hurdaları için bize ulaşabilirsiniz.

İçerisindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve kaplamadaki malzemenin çeşitlendirilir. Sitemizdeki İstanbul Eyüp hurda bakır kablo fiyat listesini saat başı ulaştırıyoruz. İstanbul Eyüp kablo hurdası alan firmayız. Telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez, karışık kablo hurdaları elinde olanlar şimdi bizi arayabilir.

Kullanılış biçimlerine göre yer altı kablosu, alçak gerilim ve, yüksek gerilim kabloları, koaksiyel kablo, hava kabloları, çelik sargılı kablolar çeşitleri bulunur. Eyüp hurda fabrikası firma olarak her nevi iç tesisat kabloları, elektrik kablosu hurdası, antigron kablo alımı için istediğiniz yere geliyoruz. Çünkü yalnızca hurdacılık sektöründe iştigal etmiyoruz.

Hurda Çinko Alanlar

Sayfamızdaki Eyüp çatı söküm çinkosu kilo fiyatı güncellendi. Çinko hurdası fiyatları bağlantısına tıklayınız. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü alım satımı yapıyoruz. İstanbul, Eyüp ve çevresinde çinko hurdası alıyoruz.

Eyüp Bakır Hurdası Alan En Yakın Firmalar

Bakır alan Eyüp hurdacı iş yerimizi zorlanmadan arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın. Eyüp genelinde bakır hurda almaktayız. Hurda bakır sayfamızda geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.

Eyüp bakır hurdası fiyatları için arayın. Soyma bakır hurdası, hurda bakır levha, antigron kırma granür bakır hurda, TTR hurda bakır kırması, bakır lama hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, hurda bakır profil, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası alınır.

Bakır bobin hurda, bakır boru hurda, hurda yanık bakır, bakır kırkambar hurdası alım satımı yapıyoruz. Burada yayımlanan İstanbul Avrupa Yakası Eyüpsultan yanık bakır hurdası kg fiyatını dileyenlere ücretsiz gönderiyoruz. İstanbul Eyüp bakır hurda alan yerler içerisindeyiz.

Eyüp Demir Hurdası Alımı

Hatırlamanızı isteriz ki her türlü pencere demiri, demir trabzan, demir kapı alırız. Hurda demir, yeryüzünde çokça kullanılan metaller arasındadır. Sayfamızdaki Eyüp 1.sınıf hurda demir fiyat listesini talep edenlere güncel olarak ulaştırılmaktadır. Güncel anlık demir hurda kilo fiyatı talep etmek amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası fiyatı konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek amacı ile linkine tıklayabilirsiniz. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke ticareti amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı gönderisini incelemek öğrenmenizi sağlayabilir. Eyüp etrafında ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal demir hurdası alıyoruz. Hurdacı firmamız Eyüp bölgesinde hurda demir alımı ile uğraşıyor.

Hurda Sac Alanlar

Eyüp İstanbul ilçesinde hurda sac levha, sac hurda varil, galvaniz sac, trapez sac, galvanizli boru, ton fiyatı hakkında bilgi almak sebebiyle. Hali hazırda yeni gibi 2. el trapez sac hurda var. Ek bina tavanı kaplamak amacıyla kullanabilirsiniz. Sac hurda alımı yapan şirketler içindeyiz.

Eyüp Hurda Alan Yerler

Eyüp ilçesinde hurdacılık yapan Demtaş Metal her çeşit ikinci el inşaat malzemeleri alımı gerçekleştiriyor. Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Tonajlı kablo hurdası ve hurda bakır, alüminyum, sarı, çinko, inşaat demiri, kurşun alırken Eyüp hurdacı firmalarından daha yüksek fiyat teklifi sunmaktayız. Eyüp hurda alım satımı yapanlar içerisinde profesyonel hizmetler ve uzman çalışanlarımız ile ön plana çıkmaktayız.

Hurda antimon zamak, makine artık hurdası, kalay hurda, hurda çelik alıyoruz. Müşterilerimizle beraber kazançlı çıkarak daha uzun süre hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Hurda kablo almak amacıyla yerinize kadar geliyoruz. Fire hurda kumaş alan hurdacılar içerisindeyiz. Eyüp adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Hurdalarınızı gecikmeden satın. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurda suyla temasında korozyona uğruyor. Böylelikle metallerin kıymetini düşürmektedir.

Eyüp Hurda Alüminyum Alan Hurdacı Firma

Bu sayfadaki İstanbul Eyüp alüminyum fiyatlarını ücretsiz ulaştırıyoruz. Alüminyum alan hurdacılar hakkındaki yazıya göz atabilirsiniz Konumdan hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası alımı için iletişim kurmanızı istiyoruz.

Güvenli bir biçimde alüminyum kutu, hurda alüminyum petek, alüminyum radyatör ticareti amacıyla arayın. Eyüpsultan ilçesinin tümünde alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum ince profil, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston alımı yaparken tartımı sizin yanınızda yapmaya özen gösteriyoruz. Her çeşit hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava, hurda alüminyum sac alıyoruz. Bize güvendiğiniz nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz.

Her nevi hurda alüminyum almaktayız. Hurdacı firmamıza güvenenlerin sayesinde her gün kurumsallaşıyoruz. İstanbul Eyüp alüminyum hurda alan yerler arasındayız. Alüminyum tel hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası, hurda alüminyum jant, alüminyum tas tabak alan hurdacıyız.

Eyüp Hurda Raf Alımı

Demir raf hurdası alım satımı yapıyoruz. Genelde ekipmanını yenileyen depolar tarafından satışa sunulan market rafları, hurda çelik raf, demir raflar, orta reyonlar, mağaza raf hurdası içinden tarafımızdan seçilen hala kullanılabilir durumda ikinci el raf satıyoruz. Bu sitede yer alan İstanbul Eyüp ikindi el raf hurdası ton fiyatı dün güncellenmiştir. Raf hurda fiyatı içeriğinin olduğu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Eyüp hurda raf satın almak amacıyla sayfadaki telefonumuza ulaşabilirsiniz.

7/24 Hizmet Veren Eyüp Hurdacı Firma

Sektörde harcadığımız yılların kazandırdığı özgüven ile geridönüşüm teknolojisine ayak uydurarak hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hurda alan Eyüpsultan hurdacı firması olarak yirmi dört saat hurda alıyoruz. 1999 yıllarından beri hurda eşyaların alımında hizmetimizi sunuyoruz.

Akü Hurda Alımı

Motosikletlerde elektrik enerjisi kaynağı kullanılabiliyor. Kullanımdan sonra şarj tutmaz bataryaya akü hurdası denilmektedir. Akü hurda alan yerler paylaşımımıza kesinlikle bir göz atmalısınız. Dolayısı ile Demtaş Metal vb. kendisine ait geri dönüşüm kazanları bulunanlar kuru ve sulu akü alım satımı yapabilir. Akü hurdası içindeki kurşun içeren sıvılar sebebi ile değerlidir. Akümülatör başka bir deyişle biriktireç şarjlı pil gibi enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik kaynağıdır.

Eyüp Kağıt Hurda Alanlar

Piyasanın üstünde kilo fiyatı ile kuşe kağıt hurdası, peçete hurdası, kullanılmış gazete, hurda bristol kağıt, karton bardak alıyoruz. İlçede hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter, renkli kağıt hurda, 1. hamur beyaz kağıt alımlarında göstermiş olduğumuz ekstra hassasiyetle müşterilerimize daha çok kazanç elde etme imkanı takdim ediyoruz. Hurda kağıt almaktayız. Buradaki Eyüp kağıt hurdası kilo fiyatını arzu edenlere her gün yollanmaktadır Eyüp İstanbul hurda kağıt alım satımı yapanlar arasındaki işletmemiz ile karton koli hurdası, hurda iplik bobin kağıdı, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurdası, kırpıntı kağıt kilo fiyatı sorabilirsiniz.

Eyüp Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

İstanbul Eyüp fabrika söküm işleri yapıyoruz. Yıkım yapanların dile getirdiği biçimde kolay bir iş sayılmaz. Bu sayede hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içinde meşhur olduk. Sektörde onlarca fabrika yıkım ihaleleri tamamladık. Fabrika sökümünde öncelikle yıkılması teklif edilen tesisin detaylı bir biçimde incelenmesi gerekmektedir. Profesyonel bir şekilde fabrikaların sökümünü sağlıyoruz.

Klima Hurdası Alanlar

Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Eyüp bölgesinde klima hurdası satanlar bizlerle kesinlikle iletişime geçmelidir. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. 2.el Klima Eyüp ilçesinde en çok satılan elektronik eşya hurdaları içerisindedir. Bozuk hurda kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Eyüp Moloz ve Hurda Nakliyesi

Bina yıkımından sonra müşteriyle yapılan antlaşmamıza bağlı olarak yıkım molozlarının nakliyesi titizlikle yapılmaktadır. Eyüp hurdacı tarafından alınan tüm hurdanın iş yerimize nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Molozlar Eyüp Belediyesi’nce bildirilen moloz dökme yerlerine nakil ediliyor.

Eyüp Hurdacılar Sitesi

Daha yaşanır bir İstanbul ve daha güzel Eyüp için çok çalışıyoruz. Eyüp OSB organize sanayi bölgesi hurdacısı olarak yakınınızdayız. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Sırf bu cins malzemelerin alımını gerçekleştirmiyoruz. Eyüp hurdacılar sitesi 3. blok içindeki iş yerimiz iş birliğiyle atıl hurda eşya ticareti gerçekleştiriyoruz.

İkinci El İnşaat Malzemeleri

İnşaat şantiyelerinde boya makinesi, inşaat vinci, alçı makinesi, harç mikseri az kullanılmış iskele, hurda plywood alımı yapıyoruz. Yıkılan market vs binalardan elde edilen yeni ayarında 2.el demir kapı, mutfak dolabı, pimapenler satıyoruz. Ayrıca kapanan depolardan edindiğimiz

Plastik Hurdası Alım Satımı

Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemelere denir. Eyüp plastik hurdası alanlar içerisinden ön planda olan firmayız. Sitemizdeki İstanbul Eyüp hurda plastik kilo fiyatını isteyenlere günlük ulaştırıyoruz. Termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polietilen, polipropilen benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

İstanbul şehri Eyüp ilçesinin tamamından abs plastik hurdası, hurda jelatin, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurda alım satımı yapıyoruz. En iyi fiyatla beyaz naylon hurdası, kırmızı, mavi kapak, hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik, hurda pimapen alımı yapıyoruz.

Eyüp Güncel Hurda Fiyatları

Sitemizdeki yeni hurda kablo fiyatları metne bir göz atabilirsiniz Tekrar hatırlatmakta fayda görüyoruz tonajlı hurda alım satımı yaparken kilo fiyatlarından daha fazla ton fiyatı ödüyoruz. Eyüp hurdacısı olarak hurda alım esnasında kullanılan ton fiyatları anlık değişmektedir. Anlık ton fiyatlarına ulaşmak amacı ile bize ulaşmanız gerekmektedir.

Eyüp Nikel Hurdası Alım Satımı

Bu sebep ile hurda nikeller alınıp satıldığında elden geldiğince hassasiyet ile davranılmalıdır. Özellikle anot nikel, %99 hurda nikel şablon , %95 hurda nikel şablon, nikel turbo hurda alıyoruz. Eyüp nikel hurdaları alıyoruz. Nikel hurda zehirli olabilir.

Eyüp 2.El Eşya

İyi durumda 2.el masa üstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucular, LCD televizyon, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makinesi, elektronik eşyalar, fırın, ütü, set üstü ocak, 2.el ekran kartı, hurda anakart satın almak amacıyla bizlere ait numaralar ile etkileşimde bulunarak aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Kısa süre kullanılan 2.el olarak alıcı bulabilecek bir temizlikteki koltuk ve kanepelerinizi kapınıza gelerek almaktayız. Buzdolabı hurdası, eski bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası vs hurda beyaz eşya almaktayız. Daha detaylı bilgilere amacı ile hurda çamaşır makinası alımı yapan firma hakkında bilgi veren içeriği okuyabilirsiniz İstanbul Eyüp etrafında az kullanılmış olan ve 2.el ev dekorasyon ürünleri alabilirsiniz. 2. El ofis büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, öğrenci masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, öğrenci koltuğu çok miktarlı bulunur.

Araç Hurdası Alan Yerler

Tabiki de size otomobil hurdası hurdaya verme hakkında yardım etmek istiyoruz. Eyüp hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Fakat hurda araba vergiden düşürme işleri zaman aldığından bu hizmetleri her zaman yerine getiremiyoruz. Evrak işi olmayan vergiden düşürülmesi gerçekleşmiş otomobil hurdası, vagon hurdası, zirai alet hurdaları, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz, hurda çeki demiri, motor hurdası . Ara sıra Eyüp etrafında hurda otomobil alıyoruz.

En Yakın Eyüpsultan Hurdacı

Eyüp en yakın hurdacı deposu hizmetleri ile her çeşit hurda alım satımında ayağınıza işinin ehli çalışanlarımızı yolluyoruz. Demtaş Metal hurdacılık olarak Eyüp etrafında hurda alımı işi yapmaktayız. Eyüp hurdacıları içinde arasındaki ekiplerimizle istediğiniz adresten hurda satım hizmetleri vermekteyiz. Bu biçimde hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı firma Eyüp bölgesinde hurdacılık hizmeti vermekten kıvanç duyuyoruz.

Eyüp Bina Yıkımı

Yıkım esnasında bilinen iş güvenliği önlemleri Ücretsiz bina yıkım işleri yapıyoruz. Üst taraftaki makalede ifade ettiğimiz fabrika yıkım işlerinde yaptığımız gibi binaların yıkımını yapıyoruz. Eyüp kentsel dönüşüme girilmesi nedeniyle eskimiş evlerin istenildiği biçimde inşaatının yapılması nedeniyle yıkımını sağlıyoruz. Bina yıkımı bitiminde hurda pimapen, hurda kapı pencere, çıkma laminant parkeler benzeri her cinsten hurdanızı alıyoruz.

Eyüp 2. El Jeneratör Satanlar

Hurda jeneratör alan firmayız alımında yüksek fiyatlarla ödeme yapıyoruz. Endüstriyel yeni gibi ikinci el jeneratör alınır, satılır. 2.el jeneratör satan yerler arasında en doğru hurdacı firmayız.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!