İçeriğe geç

✔️ En Yakın Hurdacı Telefonu

DEMTAŞ METAL Hurdacı ve Geri Dönüşüm firması olarak en yakın hurda alan yerler içindedir. Adrese gelen hurdacı firma arıyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Yerinden hurda alımı yapıyoruz. Güncel hurda fiyatları ile adresinize kadar geliyoruz. Kapıdan hurda alan İstanbul hurdacı arayanlara yerinde hizmet veriyoruz.

Türkiye’nin En Büyük Hurdacı Firması

Hurdacı firmamız yaklaşık 28 yılı aşkın süredir dededen-toruna, üç nesildir hurda sektöründeyiz. Türkiye’deki tüm şehirlerden tonajlı hurda satmak amacıyla aramanızı bekliyoruz. En yakın İstanbul hurdacı firmaları içerisindeyiz. Her yıl binlerce ton hurda metal ve plastiği geri dönüşümle ülke ekonomisine kazandırıyoruz.

 • Güvenebileceğiniz bir hurdacı firması bulamadınız mı?
 • Değerli olduğunu düşündüğünüz ancak satamadığınız hurda metaller mi var?
 • Zaman kaybetmeden teklif alıp hızlıca hurda satmak mı istiyorsunuz?
 • Hurda satarken ödemelerinizi nakit olarak alıp işyeri veya aile bütçenize katkıda bulunmak mı istiyorsunuz?
 • Yüksek fiyat garantisi ile hurda satışı yaparken daha fazla kazanmayı mı hedefliyorsunuz?
 • İstanbul’un en iyi hurdacı firması ile hurda ticareti yapmak ister misiniz?

İstanbul hurdacı firması olarak Demtaş Metal’i tercih edenlerin %95’i tüm bu soruları evet diye cevaplamaktadır.

Aşağıda yer alan malzemelerin tamamını yerinden nakit ödemeyle satın alıyoruz. Burada yer almayan türden kıymetli olacağına inandığınız hurda malzemeleriniz için dakikalar içerisinde teklif oluşturuyoruz. Tonajlı hurda alımı dahil, tüm hurda alımlarımızda nakit ödeme ve yüksek fiyatlarla profesyonel hizmetler sunmaktayız. Tek yapmanız gerekenin aşağıda yer alan en yakın hurdacı telefonu ile iletişime geçebilirsiniz.

Hurda bakır, demir, alüminyum ve kablo hurdası alıyoruz. İstanbul hurdacı firmamızdan teklif istemeden hurdalarınızı satmayın. Bizden daha iyi bir hurda teklifi almanıza imkan tanımıyoruz. İstanbul hurda fiyatları ile satılık hurda malzeme bulunduranların aramasını bekliyoruz.

Neden Firmamızı Tercih Etmelisiniz?

İstanbul’da geri dönüşüm firması olarak 1993’ten günümüze aralıksız hurda allım hizmeti sunuyoruz. Yılların bilgi birikimi ve deneyimini profesyonellikle buluşturuyoruz. Buraya en yakın hurdacı firma arayanların bulunduğu konuma kırk beş dakikada ulaşıyoruz.

Adresten Hurda Alımı

Hurda satın alan yer arayanların işini kolaylaştırıyoruz. Her nevi hurda alımı yapıyoruz. Üstelik, hurda almak için gönderdiğiniz konuma geliyoruz. Müşterimizi yormuyoruz.

Yüksek Fiyat Garantisi

İstanbul’un her yerinden tonajlı hurda alımı yapıyoruz. Piyasayı yakından takip ederek en güncel fiyat listesini sunuyoruz. Toptan hurda alımı için yüksek fiyat uyguluyoruz.

Hassas Tartım İşlemi

Hurdalarınızı sizin yanınızda en güvenilir marka terazi veya kantarla şeffaf bir biçimde tartmaktayız. Zarar etmenizi önleyebilmek amacıyla malzemelerinizi cinslerine göre ayırıyoruz.

Ücretsiz Keşif Hizmeti

Buraya en yakın hurdacı telefonu arayanların bulunduğu konuma gidiyoruz. Her türlü hurda alımı, söküm ve yıkım işleriniz için ücretsiz keşif ekibi gönderiyoruz.

Fabrikalara Konteyner Hizmeti

Fabrikalardan makine artığı hurdası alıyoruz. Küçük parçalardan oluşan hurdalarınızı biriktirebilmenizi sağlıyoruz.

Fabrikalara ve şantiyelere konteyner veriyoruz. Böylece görüntü kirliliğinin önüne geçiyoruz. Ayrıca, malzeme israfını önlüyoruz.

Anında Nakit Ödeme

Tüm hurda alımları için peşin parayla ödeme yapıyoruz. Resmi evrakları muhasebe departmanına hallettiriyoruz.

Artık hurdanızı teslim alırken almaz makbuz kesiyor, malzemenizin değerini peşin ödüyoruz

7/24 Açık İstanbul Hurdacı

Her ne kadar İstanbul hurdacı firmalar arasında olsak da, şehrin sınırlarını aşmayı başardık. Her yıl yenilediğimiz araçlarımız, profesyonel ekipmanlarımız ve eğitimli personellerimizle ülkemizin dört bir yanında hurda alımı yapıyoruz.

Sadece İstanbul’da değil Türkiye’nin en ücra köşesine kadar her noktaya hurda hizmeti götürüyoruz. Hurda geri dönüşüm firmaları içerisinde en geniş çalışma alanına sahibiz.

Yirmi sekiz yılın deneyim ve tecrübesiyle yurdun her tarafındayız. İstanbul hurdacısı olarak kalmakla yetinmedik. Firmamızın kendi bünyesindeki bulunan geri dönüşüm tesislerinin hurda hammadde ihtiyaçlarını sağlamak adına tüm il ve ilçelere araçlarımızı yolluyoruz. Bütün bilgi birikimimizle kaliteli hizmeti ayağınıza getiriyoruz.

Kalitemizden ödün vermemeye özen gösteriyoruz. Müşterilerin yönelttiği soruları mümkün olduğunca anlaşılır şekilde cevaplıyoruz. Tamamen profesyonel hurdacı çalışmalarımızla müşterilerimizin övgüsünü kazanıyoruz.

Sürümden kazanarak müşteriye yüksek fiyat sunuyoruz. Böylece müşterinin tercih sebebi oluyoruz. Müşteri memnuniyetini önemsiyoruz. Müşterimizin duyduğu güveni boşa çıkarmıyoruz.

Sektörde geçirdiğimiz yıllar boyunca en çok verdiğimiz konu, müşteri memnuniyetidir. Çünkü hurda satıcısının alıcıya duyduğu güvenin uzun vadeli bir çalışmayla daha fazla kazandıracağını biliyoruz. Ne düşündüğünüzü umursuyoruz. Bu nedenle mümkün olan en iyi fiyatla alabileceğiniz en hızlı hurda alım hizmetleri sunmaya devam ediyoruz.

İstanbul’da hurda alan yerler arasında hangi hizmetleri sunuyoruz?

Maden ve metal hurdaları başta olmak üzere hammaddeye dönüştürülebileceğine inandığımız tüm malzemelerinizin değerini peşin ödüyoruz. Genel olarak metaller ve madenlere öncelik sunuyoruz. Toptan alımlarda avantajlı fiyatlarla ücretsiz keşif ekibi yönlendiriyoruz. Bizlere sayfamızdaki telefonlar vasıtasıyla ulaşabilir dilerseniz cep telefonu rehberinize ekleyebilirsiniz.

Aşağıdaki listemizde yer almayan tüm değerli hurda metallerinizin resimlerini göndererek teklif vermemize yardımcı olabilirsiniz. Hurda alan firmalar içerisinde deneyimli kadro ve gelişmiş araçlarımızla hizmet verdiğimizi hatırlatmak istiyoruz.

Bakır HurdasıSarı Pirinç HurdalarAlüminyum HurdasıKrom Hurdası
Kablo HurdasıÇinko HurdasıNikel HurdasıKurşun Hurdası
Elektronik HurdasıAnakart HurdasıBilgisayar HurdasıCep Telefonu Hurdası
İkinci El Cafe Malzemeleriİkinci El Market Raflarıİkinci El Şarküteri Dolaplarıİkinci El Tekstil Makineleri
Endüstriyel Mutfak Aletleriİkinci El Lokanta Malzemeleriİkinci El Jeneratörlerİkinci El Hurda Klimalar
İkinci El Konteyneri Alımı2.El Sandviç Panel Alımıİkinci El Çelik Çatı Makaslarıİkinci El Ofis Mobilyaları
Demir HurdasıDirek ve Boru HurdasıHurda İnşaat Kalıplarıİskele Hurdası
İnşaat Malzemeleri ve Hurda AletlerÇelik HalatlarBeyaz Eşya MotorlarıHurda Ekovat
Hurda PVC ParçaÇıkma Hurda Pimapen ParçalarıÇıkma Kapı ve PencereHurda İmalat Artıkları

Hurda satmak istediğinizde, hurdalarınızın farklı açılardan çekilmiş fotoğraflarını göndermeniz yeterlidir. En geç bir kaç dakika içerisinde eksperlerimiz tarafından fiyatlandırmanız yapılarak teklifimiz sizlere ulaştırılacaktır. Buraya yakın hurdacı İstanbul firması olan Demtaş ile sizlerde hurda satarken daha çok kazanacaksınız. Sitemizdeki, İstanbul hurdacı numarası aynı zamanda WhatsApp iletişimini desteklemektedir.

Hurda Alım Satımı

Piyasadan yüksek fiyatlara hurda alım satımı yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Kaliteli hizmet almanın kişisel hakkınız olduğunun farkına varın.

Bizleri arayarak avantajlı servislerimizden yararlanın. Sayemizde daha çok gelir elde edebilirsiniz.

Fabrika Sökümü

Fabrika bozum işleri yapıyoruz. Tüm tecrübemiz ve teknolojik ekipmanlarımızla fabrika yıkım işlerinizi profesyonellikle tamamlıyoruz.

Fabrika yıkımı için gerekli olan ve iş güvenlik yasasında belirtilen tüm önlemleri almayı öncelikli tutuyoruz.

Çelik Yapı ve Çatı Sökümü

Sanayi sitesi hurdacı firma olarak çelik konstrüksiyon sökümü ve çelik çatı sökümü yapıyoruz. Üretim sanayisinin gözbebeği İstanbul’da çelik çatı sökümü yaparken çevreye zarar vermiyoruz.

Ek bina veya çalışma alanı olarak kullandığınız yapılarda mevcut olan çelik çatı söküm işleri için aramanızı bekliyoruz.

Sökümü tamamlanan çelik çatı makasları için piyasadakinden daha yüksek tekliflerimizle satın alıyoruz. Sizden temin ettiklerimizi, 2.el demir profil çatı makası ihtiyacı olan firma ve kişilere satıyoruz.

Prefabrik Bina Sökümü

Müştemilat, kamelya veya özel yaşam alanları oluşturmayı kolaylaştıran prefabriklere bir süre sonra ihtiyaç duyulmuyor.

İnsanların hayatına keyif katan prefabrik ev teknolojisi zaman geçtikçe en büyük kabusu olabiliyor. Bu gibi durumlarda prefabrik ev söküm işlerini uzman ekibimizle gerçekleştiriyoruz.

Hurda demir ve çeliğin her bir zerresinin kıymetinin farkındayız. İşlerimizi teknolojiyle ve titizlikle yürütüyoruz. Bu nedenlerle yıkım söküm işlerinizde ilk tercihiniz olmayı başarıyoruz.

2.El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alım Satımı

Sıfır ve ikinci el endüstriyel mutfak ekipmanları alım satımı yapıyoruz. Elinizde 2.el endüstriyel mutfak ürünleri varsa firmamızdan mutlaka teklif istemelisiniz.

Her türlü 2.el lokanta malzemeleri alımında yerinde nakit ödemeler yapmaya devam ediyoruz.

Hurda Karşılığı Bina Yıkımı

Kentsel dönüşüm bölgelerinde bina yıkım işlerinize talip oluyoruz. İstanbul yıkım işleri yeterince deneyime sahip olduğumuz şehirler arasındadır.

Bugüne kadar, Türkiye’nin bir çok il ve ilçesinde bina yıkım ihalelerini başarıyla tamamladık.

İstanbul’da Hurda Alan Firmalar

Avrupa Yakası Hurdacı

Avrupa Yakası hurdacısı olarak hurdanızı değerinde almaktayız. İstanbul hurdacıları içindeki Demtaş Metal hurdacılık hizmeti vermeye devam ediyor. İstanbul Avrupa Yakası merkezinde ikinci el eşya ve hurda alımında hurdaların değerini peşin ödemekteyiz. İstanbul Avrupa Yakası merkezde Avrupa Yakası merkez hurdacı firma olarak Avrupa Yakası merkezi genelinde hurdacılık yapıyoruz. Şu anda İstanbul Avrupa Yakası hurdacı depoları arasındayız.… Daha fazlasını oku »En Yakın Hurdacı

Halkalı Hurdacı

Küçükçekmece hurdacı firma olarak her çeşit hurda alımı yapıyoruz. Küçükçekmece Halkalı hurdacısıyız. Aslında Küçükçekmece depoları içerisindeyiz. Bununla birlikte Küçükçekmece Halkalı mahallesinde de hurda alım hizmeti vermekteyiz. Küçükçekmece Halkalı mahallesi hurdacı işletmeleri içerisinde lider konumdayız. Her çeşit hurda alıyoruz. İstanbul hurdacı içerisindeki Demtaş Metal hizmetinizdedir. Anlık Küçükçekmece Halkalı hurda fiyatlandırmayla hurda alım satımı yapıyoruz. Halkalı mahallesinin&h…

Hadımköy Hurdacı

Hadımköy hurdacı firmasıyız. Arnavutköy’ün tüm mahallelerinde her tarafında sürekli yaptığımız gibi hurda alım satımı nedeniyle araçlarımızı göndermekteyiz. Demtaş Metal firmamızla Arnavutköy Hadımköy çevresinde hizmetimize devam ediyoruz. İstanbul Arnavutköy, Hadımköy mahallesi hurdacı firması olarak hizmet ediyoruz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. İstanbul Hadımköy hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Günlük İstanbul Arnavutköy Hadımköy hurda fiyatlarıyla hurda alım sa…

Güneşli Hurdacı

Güneşli hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? İstanbul avrupa yakası Bağcılar Güneşli hurdacı firması olarak tonajlı hurda alımı yapıyoruz. Güncel Güneşli hurda fiyatları ile yerinde nakit ödüyoruz. Bağcılar Güneşli’de hurda alan yerler arasındayız. Buraya en yakın güneşli hurdacısı Demtaş Metal’den teklif almadan hurdanızı satmayın. Avantajlı fiyatlarla profesyonel hizmet sunuyoruz. Demtaş Metal olarak Avrupa Bağcılar Güneşli etrafında hurda… Daha fazlasını oku »En Yakı…

Ferhatpaşa Hurdacı Hurda Fiyatları

Şu anda Çatalca firmasıyız. Bununla birlikte Ferhatpaşa mahallesinde de hurda alım satım hizmeti veriyoruz. İstanbul Çatalca Ferhatpaşa mahallesinde hurda ve ikinci el ofis mobilyası alımı için peşin ödeme yapmaktayız Demtaş Metal ismiyle İstanbul Avrupa Çatalca Ferhatpaşa çevresinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Günlük Çatalca Ferhatpaşa hurda fiyat listesi ile hurda alım satımı yapmaktayız. Ferhatpaşa mahallesinde hurdacı firması olarak… Daha fazlasını oku »En Yakın Hurdacı

Oklalı Mahallesi Hurdacı

Hali hazırda İstanbul Çatalca firmaları içerisindeyiz. Bununla birlikte Çatalca Oklalı mahallesinde de hizmet vermekteyiz. Oklalı mahallesinde hurdacısıyız. İstanbul genelinde yaptığımız gibi hurda almak amacıyla dilediğiniz yere geliriz İstanbul Oklalı mahallesi çevresinde kullanılmış ev eşyaları ve hurda almaktayız Çatalca Oklalı mahallesi hurdacı şirketleri içinde en büyük firmayız. Her türlü hurda alım satımı yapıyoruz. İstanbul hurdacı firmalar… Daha fazlasını oku »En Yakı…

Cevatpaşa Hurdacı

Demtaş Metal şirketimiz ile İstanbul Avrupa yakası çevresinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Bayrampaşa Cevatpaşa mahallesi hurdacı şirketleri içerisinde lider firmayız. Cevatpaşa hurdacı olarak her çeşit hurda malzemeyi yerinden almaktayız Güncel İstanbul Bayrampaşa Cevatpaşa hurda fiyatlandırma ile hurda alımı yapmaktayız. Avrupa yakası Bayrampaşa genelinde uzun zamandır yaptığımız gibi hurda almak amacıyla gönderdiğiniz konuma uzman ekiplerimizi gönderiyoruz İstanbul geri… Daha fazlası…

Gümüşpınar Hurdacı Firması

Demtaş Metal ismiyle İstanbul Avrupa yakasına bağlı tüm mahallelerde hizmetimizi sürdürüyoruz. Avrupa yakası Çatalca Gümüşpınar mahallesi bölgesinin her yerinde sürekli yaptığımız gibi hurda almak amacıyla uzman ekiplerimizi gönderiyoruz Normalde İstanbul Çatalca firmaları içindeyiz. Ancak Gümüşpınar mahallesinde de hizmet vermekteyiz. Gümüşpınar mahallesinde hurdacı firması olarak her türlü hurda eşyayı adresinizden almaktayız İstanbul Çatalca mahalle merkezindeki Gümüşpınar… Daha f…

İnönü Hurdacı Firması

Şişli hurdacı firması olarak İnönü mahallesinde her türden hurda alıyoruz. İnönü mahallesinde hurda dönüşümü yapan fabrikamız var. Hali hazırda İstanbul Şişli firmasıyız. Bununla birlikte İnönü mahallesinde de hizmetler veriyoruz. İnönü mahallesi hurdacı şirketleri içerisinde lideriz. Her çeşit hurda satışı nedeniyle iletişim kurabilirsiniz. İstanbul hurdacıları içindeki firmamız hizmetinizdedir. Anlık Şişli İnönü hurda fiyatlandırmayla hurdacılık yapmaya devam… Daha fazlasını oku &r…

Karamandere Mahallesi Hurdacı Hurda Alımı

Normalde Çatalca firmaları içindeyiz. Bununla birlikte Karamandere mahallesinde de hizmetler veriyoruz. İstanbul çevresinde olduğu gibi hurda alımı nedeniyle araçlarımızı gönderiyoruz Çatalca Karamandere hurdacı firması olarak Karamandere mahallesi etrafında hizmet ediyoruz. Demtaş Metal olarak İstanbul Avrupa Çatalca mahallesinde hizmet veriyoruz. Her nevi hurda alıyoruz. Karamandere mahallesi hurdacı depoları içinde öncü işletmesiyiz. İstanbul Karamandere mahallesi etrafında ikinci…&nbs…

İstanbul Hurdacı Demir Fiyatları

Hurda Demir ÇeşitleriKG Fiyatı
✅ Dkp Hurdası Kg Fiyatı7.28 TL
✅ Ekstra Hurdası Kg Fiyatı6.86 TL
✅ Karışık ve Toplama Hurdası Kg Fiyatı6.45 TL
✅ Talaş Hurdası Kg Fiyatı4.89 TL
Hurda Demir Fiyatları 2023

Demir Hurdası Kilo Fiyatı 06-02-2023 Tarihinde Güncellenmiştir. Saat: 11:13 itibariyle geçerli olacaktır.

Güncel demir hurdası kilo fiyatı için hurda demir alan hurdacı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. İstanbul hurdacı firmaları arasında en yüksek fiyat teklifleriyle malzemenizin anında nakit ödüyoruz. En yakın hurdacı sitesi olarak her zaman yanı başınızdayız.

İstanbul Hurdacılar Sitesi Nerede?

İstanbul’da hurda alan hurdacı firmalardan biriyiz. Hurdacılar sitesi yol tarifi soranlar için buradayız. İstanbul hurdacı sitesi aramaya son veriyoruz. Sizlere İstanbul hurdacılar sitesi yolunu tarif etmekten ziyade, hurdalarınızı topladığınız yere bizzat geliyoruz. Böylece kaliteli hizmeti kendi yerinizde almanıza olanak sağlıyoruz.

İstanbul Hurda Borsası

Hurda borsasında gün günü tutmuyor. Genel merkezimizden hurda borsasını anlık takip ediyoruz. Elinizdeki hurda malzemenin fiyatı yükselince bilgilendiriyoruz. İstanbul Hurda Borsası yalnızca yurt içi değil yurt dışına göre de hareketlenmektedir.

Hurda fiyatı belirlenmesinde en önemli faktör LMC olarak bilinen, Londra Metal Borsası’dır. Metaller otomotivden sanayiye üretimin bir çok alanında ihtiyaç duyulan hammaddelerdendir.

İstanbul Hurda Piyasası

Üreticilerin hammaddeye olan taleplerine göre piyasada dalgalanmalar olabiliyor. Hurda piyasasındaki belirleyici güç sektörel arz talep dengesidir. Fabrikaların ihtiyaç duyduğu hammaddelere göre şekillenen piyasayı yakından takip ediyoruz.

Hurdacı piyasaların durgunlaştığı zamanlarda müşterileri doğru zamanlama konusunda bilgilendiriyoruz. İstanbul’da hurda piyasaları ne zaman açılır? En güncel bilgiyi en doğru zamanda ulaştırıyoruz.

Profesyonel hurdacı hizmetleri nasıl yapılıyor?

İstanbul’da hurdacılık yapmak için yeni yöntemler geliştiriyoruz. Müşterilere daha hızlı ulaşmak için çaba sarfediyoruz. Daimi hizmet bölgemize, yenilerini ekliyoruz. Böylece çalışma alanımızı genişletiyoruz. En sonunda İstanbul’un bütün ilçelerinde ve büyük semtlerinde hurda deposu açtık.

Yeni depolarımız sayesinde göndereceğiniz konumlara maksimum 1 saat içinde ekip yönlendirebiliyoruz. Müşterinin vereceği bilgiler doğrultusunda hızlıca ulaşabilecek en yakında ekibimizi bölgeye yönlendiriyoruz. Acil İstanbul hurdacı arayanların bildirdiği adrese dakikalar içerisinde ulaşabiliyoruz. Belirtilen mekâna ulaşan ekiplerimiz aracılığıyla satıcıyı bilgilendiriyoruz.

Hurdacılık sektöründe geçirdiğimiz yılların vermiş olduğu tecrübelerle oluşturduğumuz stratejilerle hizmet sunuyoruz. Müşteriyle birlikte şeffaf bir şekilde yan yana hurdasını tartıyoruz. Elektronik hassas kantarlarla yapılan tartımın ardından müşteriden onay istiyoruz. Gerekli onayları aldıktan sonra; müşteriye önceden gönderdiğimiz fiyat teklifine göre malzemenin değerini hesaplıyoruz.

Kimseye zaman kaybettirmiyoruz. Hesaplamalar bitince ortaya çıkan tutarı nakit ödüyoruz. Ardından, aldığımız hurdaları depomuza taşıyoruz. Hurda karşılığında depo, ardiye, müştemilat ve çatı temizliği yapıyoruz.

İstanbul Hurdacı Geri Dönüşüm ve Hurda Fabrikası

Türkiye’de her geçen yıl 1.25 milyon ton endüstriyel atık, 115 bin ton tıbbi atık, 5.2 milyon ton ev atığı ortaya çıkıyor. Bu atıkların %4’ü metal, %28’i plastik, %43’ü kağıt, %13’ü cam gibi değerleri malzemelerden oluşmaktadır. Ne yazık ki, ülkece geri dönüşümü yeteri kadar önemsemiyoruz.

Gereken tüm alt yapıya sahip olmamıza rağmen vatandaşlarımızı yeterince bilgilendiremiyoruz. Değerli madenler yok olmaya mahkûm ediliyor. Bu yok oluş Türkiye ekonomisini 1.6 milyar ₺ zarara uğratıyor. Ülkelerin ekonomik kazanımları ve ekolojik faydalar sağlanması için çeşitli protokoller ve stratejik yolların uygulanması zorunludur. İstanbul geri dönüşüm firmaları ile birlikte bu zararın önüne geçmek için çalışıyoruz.

Geri dönüşümün önemi nedir?

Geri dönüşümün önemini yeterince anlayamıyor, anlatamıyoruz. Eğer ne kadar önemli olduğunun farkında varsak, ülkenin tüm duvarlarına en güzel geri dönüşüm sloganları yazardık. Fakat gereken önemi asla vermedik. Ne yazık ki çevremizi kirletmeye devam ediyoruz. Çocuklarımıza daha iyi bir dünya bırakabilmek için taşına altına elimizi sokmalıyız. Aksi takdirde gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmayacağız.

Teknolojinin gelişmesiyle sağlanan konfor ve rahatlıklarla aynı oranda çevre kirliliği de artmaktadır. Son günlerde artan kirliliğin canlıların yaşamanı olumsuz etkilediği ortadadır. Doğadaki her bir canlı bu kirlenmeden olumsuz etkilenmektedir. Çevreye ve doğaya verilen zararları önlemenin en etkili yolu geri kazanımdır. İnsanlar teknolojiyle kolayca elde ettikleri alet ve eşyaları eskittikten sonra çöpe atmaktadır. Dolayısıyla çöpten hurda toplamak ve geri kazanımla hammadde üretimi önem kazanmıştır.

Geri kazanımın en büyük faydası çevre kirliliğinin minimize edilmesini sağlamasıdır. Uluslararası bazı anlaşmalarla belirlenen standart şartlarla hurda atıkların geri kazanılmasına sağlanmaktadır.

 • Enerji tasarrufu yapmamızı sağlar
  Bir metal cevherinin yeraltından çıkarılarak hammaddeye dönüştürülmesi oldukça zahmetlidir. Hammaddeyi sıfırdan üretmek için harcanan enerjiden %90 daha az enerjiyle geri dönüştürülmesi mümkündür.
 • Geri Dönüşüm Karbon Emisyonunu Azaltır
  Yüksek enerji tüketimiyle ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğine neden olmaktadır. Geri dönüşüme harcanan enerjinin düşüklüğü bu emisyonun ve iklime verdiği zararın önüne geçmektedir. Geri dönüşümcülere gerekli önem ve desteğin verilmesini diliyoruz.
 • Doğal Kaynakların Yok Edilmesini Önler
  Yeryüzünde bulunan doğal kaynakların bir sınırı vardır. Bazı kaynaklar yeterli miktarda bulunsa da artan nüfusa dayalı tüketimle insanların doğal kaynaklara olan ihtiyacı, her geçen gün daha da artmaktadır. Atık metalleri geri dönüştürerek ana kaynağın korunmasını sağlamaktayız. Böylece yeraltı kaynaklarını gelecek nesillere de aktarıyoruz.
 • Hammadde Maliyetlerini Düşürür
  İmalathane ve atölyelerde ihtiyaç duyulan hammaddeler geri dönüşümden karşılanmaktadır. Böylece üretilen eşyaların üretim maliyetleri düşerek daha fazla pazar payı elde edilmektedir.

Geri dönüştürülebilen hurda maddeler nelerdir?

 • Hurda Cam
 • Eski Motor Yağı
 • Hurda Kâğıt
 • Batarya ve Akümülatörler
 • Alüminyum
 • Hurda Elektronik Atıklar
 • Demir Hurda Aletler
 • Hurda Kumaş ve Tekstil Atıkları
 • Hurda Metaller
 • Bazı Ahşaplar
 • Solvent Bazlı Hurda Atıklar
 • Hurda Ekran Kartları
 • Kullanılmış Hurda Piller
 • Atık Hurda Plastik Eşyalar
 • Hurda Pet Şişe

Hurda Alan Fabrikalar

Doğanın gördüğü zararları önlemek, üretimde ihtiyaç duyulan hammaddelerin maliyetini düşürmek önemlidir. Dolayısıyla hurda alım satımı her geçen gün önem kazanmaya devam etmektedir. İstanbul’daki hurda fabrikaları bir şekilde ellerine toplanan veya satın aldıkları hurda malzemeleri ekonomiye kazandırmaktadır.

Dünya nüfusunun hızla artışının teknolojik gelişmelerle desteklenmesi sadece üretimin değil, aynı zamanda tüketimin de artmasına neden olmaktadır. Okul kitapları, defterler, not aldığınız hurda kağıtlar ve hatta kullanılmış peçeteler geri kazandırılmadığında yok edilecek ağaçları bir düşünün. Elbette ki günümüzde kağıt üretimi için nem oranı yüksek özel ağaçlar üretilmektedir. Ancak tüketimle kıyaslandığında sayılarının yetersizliği aşikardır. Sadece hurda kağıdın geri dönüştürülmesi de yetersiz kalacaktır.

Metallerin, madenlerin kısacası yer altındaki kaynakların da korunmaya ihtiyacı vardır. Bir elektrikli eşyanın üretiminde onlarca metalin sarfiyatı gerekmektedir. Yalnızca bir örnekle dahi insanoğlunun tüketiminin ne kadar arttığı ortadadır. Dolayısı ile çevrenin gördüğü zararın tahmin edilmesi mümkün değildir.

Kurumsal İstanbul Hurdacı Telefonu

İstanbul’da hurda alım satımı sektörüne öncülük ederek geliştiriyoruz. Müşterilerimizin hurda satış işlerini kolaylaştırıyoruz. Hurdanızın nerede olduğuyla ilgilenmiyoruz. Siz nereye derseniz oraya geliyoruz. Sayfamızdaki kurumsal çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Sizlerin konumuma en yakın hurdacı aramaları yaptığınızın farkındayız. İstanbul’un en profesyonel geri dönüşüm fabrikası olarak profesyonellikle hizmet veriyoruz. İstanbul avrupa yakası hurda fiyatları ve anadolu yakası hurda fiyatları olan telefon numaramızı şimdi arayabilirsiniz. Hurda satarken karşılaşabileceğiniz sorunları çözüme kavuşturuyoruz. Dilediğiniz gün ve saatte firmamızla irtibat kurabilirsiniz.

Adrese gelen hurdacı firmalar içerisinde bizi tercih edenlere spesiyal hizmetler sunuyoruz. Tek yapmanız gereken aşağıdaki numaraları telefonunuza, istanbul hurdacı telefon numarası olarak kaydetmek. Böylece ihtiyacınız olduğunda doğrudan çağrı merkezimizle veya eksperlerimizle irtibatta bulunabiliriz. Anında verilen tekliflerimizle hurda satışını kolaylaştırabilirsiniz.

Yüksek tonajlı hurda satmak isteyen müşterilere piyasasının üstünde hurda fiyat teklifleri hazırlıyoruz. Tecrübeyle sabitleşen hizmetlerimizin kalitesini arttırıyoruz. Sizler de İstanbul hurdacı telefon numarası ile bizleri arayabilir, hurda malzemelerinizin satışını gerçekleştirebilirsiniz.

DEMTAŞ METAL HURDACI TELEFONU :  0 (535) 863 95 43

34000, İSTANBUL / TÜRKİYE

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!