İçeriğe geç

Güce Hurdacı Firması

Hali hazırda Güce hurdacı firmasıyız. Bununla birlikte Giresun Güce merkezinde de hurda alım hizmeti vermekteyiz. Güce hurdacı firmaları içerisinde öncü şirketiyiz. Hurdacı olarak hurdalarınızı alıyoruz. Giresun hurdacı olan firmamız hizmet beğeninize sunmaya devam etmektedir. Anlık Giresun Güce hurda fiyatlarıyla hurda alım satımı yapmaktayız.

Güce merkez hurdacı firması olarak Güce merkezinin tümünde hizmet ediyoruz. Güce merkezinin tamamında hurda ve kullanılmış eşya alımında nakit ödeme yapmaktayız. Her nevi hurda satışı için bizi arayabilirsiniz.

Demtaş Metal şirketimiz ile Güce hizmetimize devam ediyoruz. Yüksek tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Giresun hurdacısı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Güce meydanında yaptığımız gibi hurda alım satımı için profesyonel ekiplerimizi göndermekteyiz. Giresun Güce merkezi çevresinde geri dönüşüm ve hurdacı fabrikasıyız.

Giresun Güce Hurdacı Firma

Güce hurdacı olarak Giresun ilinin her yerinde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Her tonajdaki hurdanın nakliyesi için yakında hazır bulunan araçlarımızı gönderiyoruz. Güce merkezinde hizmet yürütüyoruz. Metal ve plastikleri eriterek sizlerin ve bizlerin geleceğine fayda sağlıyoruz. Sizlerde her tür sarı hurdası satmak için numaramızı çaldırabilirsiniz. Güce hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Güce içerisinde eşi benzeri olmayan bir anlayış ile profesyonel hizmetlerimizi sunmaktayız. Giresun ilinin eşsiz ilçesi Güce gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Güce etrafında değil, tüm illerde hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Güce Hurdacı Telefon Numarası

Giresun Güce adresten hurda malzeme alımı hurda malzeme alım hizmetlerimizi sunduğumuz ilçeler arasında yer alıyor. Bu yüzden hurda malzeme satışı yapmak nedeniyle telefon numaramızı aramalısınız. Giresun Güce hurdacı numarası iletişim sayfamızın içinde sadece dokunarak tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor. Hemen arayarak günlük hurda fiyat listesiyle hurdanızı satarak değerlendirebilirsiniz.

Hurda Sac Alan Hurdacı

Güce ilçesinin her yerinden sac hurda levha, sac varil hurdası, galvaniz sac, trapez sac, galvanizli boru hurdası, ton fiyatı hakkında bilgi almak nedeniyle. Sac hurdası alım satımı yapıyoruz. Bağ kulübesi çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Hali hazırda hiç kullanılmamış ikinci el trapez sac hurdası mevcuttur.

Güce Hurda Bakır Alım Satımı

Sitemizdeki Güce bakır kg fiyatı güncelliğini korumaktadır. Giresun Güce bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Bakır alan Güce hurdacı şirketimizi bir tıklamayla arayın keyifli hizmetin tadına varın.

Hurda bakır alan yerler yazımızda detaylı bilgilendirme mevcut. Güce bölgesinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz.

TTR hurda bakır kırması, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, Hurda kızıl talaş, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, lama bakır hurdası, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alımında nakit ödeme yapıyoruz. Bakır bobin hurda, bakır kırkambar hurdası, hurda bakır boru, bakır yanık hurda alım hizmeti veriyoruz. Güce hurda bakır kilo fiyatı için arayın.

Güce Kurşun Hurda Alımı

Hurda kurşun levha, Cami kubbe kurşunu, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami minaresi kurşun hurda alım satımı yaparız. Cevherleri olan kurşun gümüş-mavi renklidir. Hurda kurşun alan yerler gönderisini geziniz. Güce hurda kurşun aldığımız ilçelerdendir. Buradaki Güce hurda Cami kurşunu kilo fiyatı güncelliğini koruyor. Kurşun metali kullanılan eski madendir.

Güce Hurda Alan Firma

Hurda kağıt alımı için bulunduğu yere geliyoruz. Fire hurda kumaş alanlar içerisindeyiz. Hurda zamak antimon, makina artığı, hurda çelik, hurda kalay alıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak uzun vadeli kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Giresun Güce hurdacı firması olan Demtaş Metal her çeşit hurda bakır alımı gerçekleştiriyor.

Tonajlı alüminyum hurda ve hurda sarı, bakır hurda, hurda demir, kablo hurdası, çinko hurdası, çatı minare kurşunu alımı yaparken yukarısında fiyat teklifi sunuyoruz. Güce hurda alanlar arasında kaliteli hizmet ve uzman kadromuz ile ön plana geçiyoruz. Güce kapıdan hurda alımı yapılan bölgeler içindedir. Hurda malzemeleri çok zaman kaybetmeden elinizden çıkarmalısınız. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğrar. Bu nedenle hurda metalin piyasa kilo fiyatını düşürüyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaç edindik.

Çinko Hurda Alanlar

Sayfamızda yer alan Giresun Güce çinko hurdası kilo fiyatı daima güncelleniyor. Hurda çinko alan hurdacı linkine tıklayın. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha fiyat listesi talep etmek için arayabilirsiniz. Güce ilçesinin her yerinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz.

Hurda Krom Alımı

Paslanmaz krom hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alımı yazısına bir göz atarsanız pişman olmazsınız. Hurda nikelle karıştırılarak paslanmaz oluşur. Sayfamızdaki Giresun Güce hurda krom ton fiyatlarını güncel olarak gönderiyoruz.

Sert olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli yerlerde hurda krom kullanılmaktadır. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alıyoruz.

Güce Sarı Pirinç Hurda Alan Hurdacılar

Aslında sarı hurdası diye adlandırılmış hurda cinsi varolmamıştır. Firmamız bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin yanı sıra sarı hurda bronz araiş hurdası ticaretinde en güncel fiyat bilgisini veriyor. Ayrıca sarı hurda kırkambar, hurda sarı pirinç su saati, hurda sarı musluk, vana cinsleri sıkça bulunur. Burada paylaşılmış olan Giresun Güce hurda sarı ton fiyatlarını üyelerimizle paylaşıyoruz. Sarı pirinç hurda alanlar içerikli metne göz gezdirebilirsiniz. Giresun Güce hurdacı depomuz piyasadaki her türde hurda alımı yapmaya devam ediyor.

Pirinç metaline halk dilinde sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası denmektedir. Güce bölgesinde hurda sarı alımıyla ilgileniyoruz. Hurda ticareti yapanların bildiği üzere hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk isimlerinde sarı pirinç hurda türleri bulunmaktadır. Dolayısıyla Güce hurda sarı alan firmalar içindeyiz.

Güce Hurda Alüminyum Alan Yerler

Giresun Güce alüminyum hurdası alanlar içerisindeyiz. Her çeşit alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum sac, alüminyum tencere tava ticaretiyle meşgulüz. Sayfamızdaki Güce hurda alüminyum fiyat listesi güncelliğini koruyor. Hurda alüminyum alan hurdacı hakkındaki metni inceleyin Firmamıza verdiğiniz önem sebebi ile sonsuz teşekkürler. Alüminyum tel hurda, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum jant için nakit ödeme veriyoruz. Güce ilçesinin tümünde hurda alüminyum piston, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum matbaa hurdası, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurda alımı için tartımları sizinle birlikte gerçekleştiriyoruz. Hurdasını satanların sayesinde her gün deneyim kazanıyoruz. Ayrıyeten hurda alüminyum kutu, alüminyum petek, hurda alüminyum radyatör satışı için iletişime geçebilirsiniz. Yerinden alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha alabilmek için irtibat kurmanızı bekliyoruz. Her nevi hurda alüminyum alınır.

Güce Hurda Demir Alım Satımı

İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası satışı için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacı bağlantısına tıklayabilirsiniz. Güce ve çevresinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurda alıyoruz. Sizinde bildiği gibi her türde demir ev kapısı, pencere demiri, demir merdiven korkuluğu alırız.

Demir, yeryüzünde bol miktarda alım satımı yapılan metaller içindedir. Sitemizdeki Giresun Güce ekstra demir hurdası kilo fiyatını ücretsiz yollamaktayız. Güncel hurda demir fiyatları istemek amacı ile fazla zaman kaybetmeden arayın. Demir hurda fiyatı bölümümüze göz gezdirmeniz şahane bir şey yapmış olursunuz. Demtaş Metal Giresun Güce şehrinin her yerinde hurda demir alımı yapmaktadır.

Güce Kablo Hurda Alan Firma

Satıcılarda sıklıkla toplanlanan 30% bakırlı hurda kablolar, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları,%50 bakırlı kablo hurdaları alırken değerini peşin parayla ödüyoruz. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Telefon kablosu hurdaları, karışık kablo hurdası, fare yemez kablolar satmayı dileyenler bize ulaşın. Yerinden hurda tek damar kablosu, iç tesisat kablo hurdaları, hurda enya kablolar alım satımı yapıyoruz. Ayrıca tek damar kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablolar, hurda enya kablo alımında ederinin üstünde fiyat listesini biz veriyoruz.

Kullanım alanlarında göre hava kabloları, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu şeklinde çeşitlendirilir. Ayrıca hurda çok damarlı kablo fiyat listesi almak için bize ulaşabilirsiniz. Kablo elektrik akımı iletiminde makinelerde kullanılmaktadır. Güce hurdacısı olarak her türlü elektrik kablosu hurdaları, hurda iç tesisat kablo hurdaları, antigron hurda kablolar alımı yapmaktayız.

Kablo hurdaları içindeki telin bakırı nedeniyle hurdacılık yapanlar için önem taşır. Çünkü Demtaş Metal adıyla yalnızca hurda alım satımında iştigal etmiyoruz. Güce ilçesinde kablo hurdası alanlar arasındayız. Giresun Güce genelinde %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablolar alımı yapıyoruz.

Yüksek tonajlı kablo hurdası ticaretinde piyasadan yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo hurdası alan Güce hurdacı arayanlar için buradayız. . İçinde bulunan iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin isim alır. Bu sitede yayınlanan Güce ttr kablo hurdası kg fiyatını dileyene güncel olarak ulaştırmaktayız. Hurda kablo alan yerler hakkındaki metne bir göz atın.

Güce Hurda Plastik Alan Hurdacı Firmalar

Polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Giresun il Güce ilçesinin her yerinden abs plastik hurda, hurda polipropilen moblen, polistren, jelatin hurdası alımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Güce plastik hurda alan firmalar arasında lider konumdaki işletmeyiz. Sayfamızda yayınlanan Giresun Güce plastik hurdası fiyatlarını saat başı göndermekteyiz. En yüksek fiyata kırmızı, mavi kapak hurda, şeffaf naylon hurdası, pimapen, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda alım satımı yapıyoruz. Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemeye denir.

Karton Hurdası Alım Satımı

Güce hurda kağıt alan hurdacılar arasındaki firmamız Demtaş Metal ile iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurda, ofset baskı bozuğu hurda, hurda kağıt kırpıntı, hurda karton koli satabilirsiniz. Daha fazla fiyatlarla bristol hurda, karton bardak hurdası, kağıt peçete hurdası, hurda gazete, kuşe kağıt hurda alımı yapan firmalar içindeyiz. İlçede kitap defter hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alırken uyguladığımız ekstra özen sayesinde hurda satıcılarına çok daha yüksek oranda kazanma olanağı yöneltiyoruz. Hurda kağıt, karton alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki Giresun Güce hurda karton ve kağıt ton fiyatını güncel olarak gönderiyoruz

Güce Akü Hurda Alımı

Akümülatör diğer adıyla biriktireç bir nevi enerjinin depolanmasına imkan veren enerji deposudur. Akü hurdaları barındırdığı kurşunlu sıvı ayrıştırılabildiğinden kıymetlidir. Hurda akü alanlar linkine tıklayabilirsiniz. Bu sebep ile Demtaş Metal gibi kendisine ait geri dönüştürme kazanları olan işletmeler sulu ve kuru akü alanlar içindedir. Yoğun kullanımdan sonra şarj olmaz aküye akü hurdası denir. Otomobillerde enerji ihtiyacı amacıyla bulunuyor.

Güce Bina Yıkımı

Tıpkı fabrika yıkımlarında yaptığımız gibi ortaya çıkacak hurdalar karşılığı bina yıkımı ücretsiz gerçekleştiriyoruz. Güce kentsel dönüşüm sebebi ile yenilenecek binaların yeniden inşaatının yapılması sebebiyle yıkılmasını yapıyoruz.

Bina yıkımından sonra hurda pimapen, hurda kapı pencere, çıkma parkeler benzeri tüm hurda malzemeleri ücreti karşılığında almaktayız. Yıkım hurdası bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Yıkım gerçekleştirilirken gerekli tüm tedbirler

Güce Fabrika Sökümü

Yıkım işi yapanların dile getirdiği gibi kolay bir iş olmamıştır. Uzun yıllardır çok sayıda fabrika yıkımı ihalesini gerçekleştirdik. Güce fabrika sökümü işleri deneyime sahibiz. Profesyonelce fabrikaları söküyoruz. Bu sebeple hurda fabrika sökümü yapan firmalar arasında başarılı olduk. Fabrika sökerken sökülecek tesisin titizlikle incelenmesi gerekir.

2.El İnşaat Malzemeleri

Güce yakınlarında yıkılmış depo binalarından satın alınan kullanılabilir durumda 2. el mutfak dolabı, çelik kapı, pimapen pencere satıyoruz. Müteahhitlerce kısa zaman diliminde kullanılmış alçı sıva makinesi, boya makinesi, inşaat vinçleri, harç makinesi 2.el vidalı iskele, plywood hurda alıyoruz. Bununla birlikte işi bırakan esnaflardan edindiğimiz

Güce İkinci El Kafe ve Lokanta Ekipmanları Alan Hurdacı

Dükkanımızdaki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur yoğurma kazanı, sanayi tipi ocak, lokanta tipi aspiratör, paslanmaz krom evye, davlumbaz, dilendirici küveti, krom salata ve meze reyonları vb. lokanta tipi otel ve mutfak aletini incelemeniz için almak isteyenleri işyerimize davet etmekteyiz. Titizlikle kullanılmış restaurant tipi bulaşık makinası, tezgahlar, tezgah altı iki kapaklı dolap, çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makineleri alım satımı yapmaktayız. İkinci el krom tencere, tava, tepsi, kazan, bardak kurutma makineleri, tezgah altı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satmak isteyenler firmamızın numarasını arayabilir. Endüstriyel restoran aletleri alıyoruz.

Güce Hurda Kumaş Firesi Alan Yerler

Parti malı parça mayo kumaşı, atletlik kumaş, dokuma kumaş hurdası, penye hurdası, nevresim kumaşı, hurda top kumaş, poplin kumaş kırpıntısı, hurda spot kumaş alım satımı yapmaktayız. Giresun Güce etrafında hurda parça kumaş alıyoruz. Toptan kot kumaşı, pantolonluk kumaş hurdası, gabardin kumaş, ceketlik kumaş hurdası, eteklik kumaş, örme kumaş hurdası satmak amacı ile bizi zaman kaybetmeden arayınız. Giresun Güce etrafında süprem kumaş hurdası, hurda şifon, hurda viskon kumaşı, hurda jesica kumaşı, parça gömlek kumaşı, tshirt kumaşı, döşemelik kumaş hurdası, abiyelik kumaş hurdası alımlarında yerinize gelmekteyiz. Güce kiloyla tartım yaparak hurda kumaş alan yerler arasında en doğru fiyatı öneriyoruz. Buradaki Giresun Güce hurda kumaş fiyatlarını ücretsiz yollamaktayız.

Hurda Cam Alım Satımı

Cam yarı saydam veya tam saydam oldukça sert ve kırılgan yapıdaki sıvı geçirmeyen inorganik amorf katı maddelerdir. Güce çevresinde cam hurda alan firmalar içindeyiz. Son zamanlarda şeffaf ve renkli kırılmış araba camları, gazoz türde cam hurda bulunabilmektedir.

Nikel Hurdası Alımı

İlçe genelinde hurda turbo nikel, %99 şablon nikel , %95 şablon nikel hurda, anot nikel alımı yapıyoruz. Dolayısıyla hurda nikeller alındığında elden geldiğince özenli hareket edilmelidir. Nikel hurdaları zehirli olabilir. Güce nikel hurda alım satımı yapıyoruz.

Güce Hurdacı Sitesi

Güce sanayi hurdacı firmasıyız. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Yalnızca bu türden hurdalarınızı alıyor değiliz. Güce hurdacılar sitesi 9. blokta bulunan hurda dükkanımızın aracığıyla geri dönüşüm işi gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimize güzel bir Giresun ve çok daha güzel Güce yaratmak için fazlasıyla çaba sarfediyoruz.

2.el Hurda Raf Fiyatları

Buradaki Güce 2.el raf fiyatlarını abonelerimizle paylaşıyoruz. Raf hurdası alan hurdacı firma yazımıza bir göz atarsanız pişman olmayacaksınız. Hurda raf Güce satın almak amacıyla mobil hattımıza ulaşabilirsiniz. Özellikle kapanan toptancılar tarafından satılan hurda market rafı, hurda çelik raf, teşhir reyonları, mağaza raf hurdası, hurda demir raflar içlerinden tarafımızdan seçilen yeni durumdaki 2. el raf satıyoruz. Hurda depo rafı alıyoruz.

Hurda Klima Alım Satımı

Güce çevresinde klima hurdası satanlar bizlerle kesinlikle görüşmelidir. 2.el Klima Güce bölgesinde çok alımı yapılan hurda malzemeler içerisindedir. Hurda kombi alımı yapan hurdacı firmayız. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz.

Güce Moloz Döküm Yerleri

Güce hurdacı Demtaş Metal firmamız tarafından alınacak tüm hurda eşyanın firmamıza ait tesise taşınma işleri bedelsiz yapılmaktadır. Yıkımda müşteriyle antlaşmaya bağlı olarak ortaya çıkacak molozun nakliyesi titizlikle yapılır. Molozlar Güce Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce imzalanan kararla bildirilen araziye nakil ediliyor.

En Yakın Güce Hurdacı Telefonu

Demtaş Metal firmamızla Güce genelinde hurda alımı yapmaktayız. Güce hurdacı firma firmamızla adresten hurda alım satımı yapıyoruz. Bu yöntem ile hurda satanlara en yakın hurda alan yer Güce ilçesinin her yerinde hurdacılık hizmeti vermekten onur duyuyoruz. En yakın Güce hurdacı firma adıyla hurda metal alım satımı için yerinize gelmekteyiz.

7/24 Hurda Alan Güce Hurdacı Firma

Tam yirmi altı yıldan beri geri dönüşüm yapıyoruz. Akıp giden senelerin verdiği profesyonelliklerle alet sayımızı arttırarak hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 açık Güce hurdacı olan şirketimiz ile haftasonu dahil hurda metal alım satımı yapmaktayız.

Az Kullanılmış Jeneratör Alanlar

İkinci el jeneratör satanlar içerisindeyiz. Her türde çalışır durumda 2.el jeneratör satıyoruz. Kullanılmayan jeneratör hurdası, elektrik trafosu alan firmayız alımında peşin ödemeler yapmaktayız.

Güce İkinci El Ev Eşyası

Güce etrafında yeni gibi, 2. el oturma grupları satın alabilirsiniz. Temiz büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, öğrenci masaları, etajer, şifonyer, gardrop, patron koltuğu stoğu sormak amacı ile bize ait çağrı merkezini aramanız yeterlidir. Kısa bir süre kullanılan 2.el olarak değerlendirilebilecek temizliğe sahip kanepelerinizi adresinize gelerek almaktayız. Hurda bulaşık makinesi, hurda buzdolabı, hurda çamaşır makinesi vs hurda beyaz eşya için güncel fiyat teklifi sunuyoruz. Geniş bilgi için hurda beyaz eşya alımı yapanlar başlıklı yazımıza ulaşın Sıfır gibi ikinci el buzdolabı, derin dondurucu, TV, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, masa üstü bilgisayar, elektrikli el aletleri, ekran kartı, anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek sebebiyle bu sayfada yazan telefon numarasıyla ulaşabilirsiniz.

Güce Güncel Hurda Fiyatları

Güce hurdacı firmalar arasında hurdacılık yaparken uygulanılan fiyat listesi hurda borsasında saat başı değişmektedir. Hurda fiyatları başlıklı konuyu ziyaret edin Şundan bahsetmek istiyoruz yüksek tonajda hurdalar alırken borsadan yüksek fiyatlarla hurda alımı yapıyoruz. Güncel fiyat listesine ulaşabilmek amacı ile irtibat kurabilirsiniz.

Güce Hurda Araç Alan Firma

Bu sektörde hizmet veriyoruz. İşlerin sıkışık olmadığı anlarda Güce bölgesinde otomobil hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Ancak hurda araba trafikten düşürme işleri çok zaman aldığından bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz. Pek tabi sizlere hurda araba hurdaya verme konusunda yardımcı olmak isteriz. Resmi belge işi olmayan hurda vagon, parçalanmış hurda araç, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, patoz, hurda çeki demiri, hurda motor .

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!