İçeriğe geç

Cennet Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Küçükçekmece hurdacı firması olarak Cennet mahallesinin etrafında hizmet veriyoruz. Avrupa yakası Küçükçekmece genelinde sürekli olarak yaptığımız gibi hurda almak amacıyla yerinize profesyonel ekip gönderiyoruz Küçükçekmece hurdacı firmasıyız. Normalde Küçükçekmece firmaları içindeyiz. Ancak Küçükçekmece Cennet mahallesinde de hizmetler vermekteyiz. Her türlü hurda satmak nedeniyle iletişim kurabilirsiniz.

Miktarı yüksek alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. İstanbul hurdacı olarak Cennet mahallesinin tüm caddelerinde hizmet veriyoruz. Cennet mahallesi hurdacı firmaları içerisinde en büyük işletmesiyiz. İstanbul hurdacı firması olan firmamız Demtaş Metal hizmetinizdedir.

Güncel İstanbul Küçükçekmece Cennet hurda fiyat listesiyle hurda alım satımı yapmaya devam ediyoruz. Cennet hurdacısı olarak her çeşit hurda eşyanızı nakit alıyoruz İstanbul Küçükçekmece Cennet mahallesinin her tarafında hurda ve 2.el ofis mobilyası almaktayız Demtaş Metal ismiyle Avrupa Küçükçekmece Cennet mahallesine yakın noktalarda hurda alım satımı yapıyoruz.

Küçükçekmece Cennet Mahallesi Hurdacı Firmalar

Küçükçekmece hurdacı firması olarak Avrupa yakasının tümünde hurda alımı yapmaktayız. Siz değerli müşterilerimizde her tür kablo hurdası satışı yapmak sebebi ile firmamızı aramalısınız. Cennet bölgesinde faaliyet veriyoruz. Atıkları eriterek vatandaşlarımızın faydasına çalışıyoruz. Cennet hurdacısı mı arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. İstanbul Küçükçekmece Cennet çevresinde benzersiz anlayışlarla profesyonel hizmetlerimizi sunuyoruz. İstanbul şehir merkezine bağlı en yaşanılası mahallesi Cennet öncelikli hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Cennet mahalle merkezinde değil, tüm mahallelerde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Avrupa yakası hurdacı olarak limitleri zorluyoruz. Cennet mahallesinde ve Küçükçekmece merkezinde hurda alan hurdacılar arasındayız.

Cennet Hurdacı Telefon Numarası

İstanbul Küçükçekmece Cennet hurdacılık faaliyetlerimizi sunduğumuz yerler arasında yer alır. Cennet hurdacı telefonu sayfamızın içeriğinde sadece dokunarak tuşlayabileceğiniz konumdadır. Bu sebep ile hurda fiyat listesi sormak sebebi ile mobil hattımızı aramanız gereklidir. Boş yere zaman harcamadan arayarak güncel hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı nakit paraya çevirebilirsiniz.

Cennet Sac Hurdası Alımı

Sac hurda alımı yapıyoruz. Depo tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Cennet mahallesinde sac hurda levha, hurda sac varil, hurda galvaniz, trapez sac hurda, galvanizli boru, fiyatı talep etmek amacıyla. Depolarımızda bir tek deliği olmayan ikinci el trapez sac vardır.

Cennet Alüminyum Hurda Alan Hurdacılar

Hurda alüminyum başlığıyla paylaşılmış konuyu inceleyebilirsiniz. Siz değerli müşterilerin sayesinde her geçen gün yenilikler üretiyoruz. Ayrıca hurda alüminyum petek, hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurda yapıyoruz. Hurdacı firmamıza duyduğunuz güven sebebi ile saygılar sunarız.

Her türlü hurda alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurdası alan firmayız. Yerinden alüminyum levha hurda, hurda alüminyum talaş, alüminyum makina artığı alımı yapmak için telefonunuzu istiyoruz.

Her çeşit alüminyum hurda nakit alınır. Alüminyum araba jantı hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak Cennet hurdacılık firmaları içindeyiz. Cennet bölgesinde alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda alımı yaparken tartımı istediğiniz yerde yapıyoruz. Küçükçekmece Cennet Mahallesinde alüminyum hurdası alan firmalar arasındayız.

Cennet Mahallesi Hurda Krom Alanlar

Krom, nikel ile işlem gördüğünde krom paslanmaz oluşturulur. Krom hurda kilo fiyatı bölümümüze göz atmak istersiniz. 430 krom, 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası alımı yapıyoruz. Krom paslanmaz hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alan yerler bölümümüze bakmak istersiniz. 430 krom, 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası alımı yapıyoruz.

Cennet Çinko Hurdası Alımı

İstanbul, Küçükçekmece Cennet yakınlarında hurda çinko alıyoruz. Hurda çinko fiyatı bölümünün olduğu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Sayfamızdaki İstanbul Küçükçekmece Cennet çinko levha kilo fiyatını her gün göndermekteyiz. Çinko hurda alan hurdacılar yazımıza bir göz atmalısınız. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu alıyoruz.

Cennet Hurda Kurşun Alan En Yakın Yerler

Cevherleri olan kurşun metali gümüşe yakın mavi rengiyle öne çıkıyor. Kurşun yağmur oluğu, Kurşun levha, Minare kurşunu hurda, Cami sökümü hurda kurşun alım satımı yaparız. İstanbul Küçükçekmece Cennet hurda kurşun alım satımı ile uğraştığımız yerler arasındadır. Bu sayfadaki İstanbul Küçükçekmece Cennet kurşun hurdası fiyat listesini grubumuzda paylaşmaktayız. Kurşun metali en eski madenlerdendir.

Cennet Hurda Kablo Alanlar

İstanbul Küçükçekmece Cennet hurdacısı olarak genellikle antigron kablolar, hurda iç tesisat kablo hurdaları, elektrik kablosu hurdaları alımı yapıyoruz. Yerinden hurda tek damar kablosu, iç tesisat kablosu hurdası alıyoruz. Müşterilerde hızlıca toplanlanan Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 40 bakırlı hurda kablo,Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası alışverişinde değerini anında ödüyoruz. Aynı anda hammadde dönüşümü yapıyoruz.

Ek olarak hurda fare yemez kablo için telefon edebilirsiniz. Kablo elektrik iletiminde elektrikli araçlarda kullanılmaya devam ediyor. Fakat tek damar kablo, çok damarlı kablo hurdası, hurda enya kablolar alım satımı sırasında ederinin üstünde fiyatı sunuyoruz. İstanbul Küçükçekmece Cennet Mahallesi mahallesinin tamamında kablo hurdası almaktayız. Kablo hurda alanlar içerikli makaleyi inceleyebilirsiniz.

İstanbul Küçükçekmece Cennet mahallesinde %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz. Tonajlı kablo hurdası alımı yaparken hurda kablo piyasası oldukça yüksek fiyat veriyoruz. Kullanıldığı yerlere göre alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablo şeklinde çeşitlendirilir. İçindeki iletkenin türüne göre ve de dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Buradaki Cennet elektrik kablosu kilo fiyatını ücretsiz ulaştırmaktayız.

Hurda telefon kablosu, karışık kablo hurdaları, fare yemez kablo satanlar şimdi arayın. Özellikle elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Cennet hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Kablo hurdaları içindeki bakır sebebi ile hurda kablo alan yerler için büyük önem taşır. Çünkü sırf hurda ticaretiyle iştigal etmiyoruz.

Cennet Mahallesinde Demir Hurda Alım Satımı

Sizlerinde bildiği üzere her türlü demir kapı, demir trabzan, pencere demiri alırız. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satışı amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. İstanbul Hurda demir alan hurdacı konusunda bilgi edinmek amacıyla içeriğinin olduğu bağlantıya tıklamalısınız. Güncel demir hurda fiyatları için şimdi arayabilirsiniz. Demir hurdası fiyatları gönderisini incelemek iyi gelir. Demir hurdası, dünyada bol miktarda bulunabilen metaller arasındadır. Sayfamızdaki Cennet ekstra demir hurdası kilo fiyatı güncellendi. Firmamız Cennet mahallesinde hurda demir alım satımı ile ilgileniyor. Cennet etrafında DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal demir hurdası alıyoruz.

Cennet Sarı Pirinç Hurda Alanlar

İstanbul Küçükçekmece Cennet hurdacı firmamız her türlü hurda alım satımı için adresinize geliyor. Dolayısıyla Cennet Mahallesinde hurda sarı alım hizmeti veriyoruz. Cennet Mahallesi hurdacı firmamız bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin yanında sarı hurda bronz hurda araiş almaktadır. Sizlerinde bilgi sahibi olduğu gibi sarı hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı talaşı, sarı hurda parça benzeri sarı hurda türleri vardır. Pirinç metal hurdası bazı yörelerde renginden ötürü sarı pirinç hurda olarak anılmaktadır.

Aslına bakarsanız sarı hurdası isminde hurda çeşidi varolmamıştır. Sayfamızdaki hurda sarı pirinç alan hurdacı konuya göz atın. Satıcılarda kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati çeşitleri bulunmaktadır. Cennet mahallesinin her yerinde sarı pirinç hurdası ticareti yapıyoruz.

Cennet Bakır Hurdası Alımı

Bakır hurdası alan Cennet hurdacı şirketimizi ivedi bir şekilde arayın hızlı hizmetin keyfini sürün. Cennet bölgesinde bakır hurdası alıyoruz. Hurda bakır yazımızda daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Cennet mahallesi bakır hurdası fiyat listesi için arayın. TTR kırma bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alınır.

Hurda bakır kırkambar, bakır bobin hurdası, bakır boru hurdası, yanık bakır hurdası alanlar içindeyiz. Bu yazıda yayınlanan Cennet hurda bakır fiyat listesini abonelerimiz ile paylaşıyoruz. İstanbul Küçükçekmece Cennet bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz.

7/24 Hurda Alan Cennet Hurdacı Firması

7/24 hizmet veren Cennet hurdacı firması iş yerimiz yardımı ile zamana takılmadan konumuza gelmekteyiz. Bu sürenin verdiği kurumsallık aracılığı ile tekonolojiye ayak uydurarak hizmetimize devam etmekteyiz. Tam tamına 34 seneden bu yana hurdacılık yapıyoruz.

Cennet Hurdacılar Sitesi

Olması gerektiği gibi iyi bir İstanbul Küçükçekmece Cennet oluşturmak için haddinden fazla çalışıyoruz. Cennet hurdacılar sitesindeki depomuzla hurdacılık gerçekleştiriyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Sırf bu çeşit malzemelerinizin geri dönüşümünü yapıyor değiliz.

Anlık Cennet Hurda Fiyatları

Anlık fiyatlara erişmek nedeni ile bize ulaşabilirsiniz. Şundan fayda görüyoruz ki yüksek miktarda hurdaların alım satımında borsadan yüksek ton fiyatı uyguluyoruz. Cennet hurdacı hurda alımında uygulanılan fiyat listeleri hurda borsasında hızlıca değişmektedir.

Cennet Mahallesi Jeneratör Hurda Alanlar

Endüstriyel yeniden farksız 2.el jeneratör alıyoruz. 2.el jeneratör satan yerler içinde en doğru firmayız. Bozulmuş jeneratör hurdası, trafo alan yerlerdeniz için en yüksek fiyatları veriyoruz.

Cennet Mahallesi 2.el Hurda Raf Fiyatları

Özellikle kapanan mağazalar tarafından hurdaya ayrılan market rafı hurdası, çelik raf hurdası, demir raflar, reyonlar, teşhir rafları arasından bizim seçtiğimiz yeni gibi ikinci el market rafı satıyoruz. Bu sayfadaki Cennet hurda raf fiyatlarını isteyenlere günlük ulaştırmaktayız. Raf hurdası alım satımı bölümünü gezmek öğrenmenizi sağlayabilir. Raf hurdası Cennet satışı yapmak sebebi ile bize ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alımı yapıyoruz. Raf hurdası alımı raf hurdası konusunda bilgi almak için bağlantısına tıklayın.

En Yakın Cennet Mahallesinde Hurdacı

En yakın Cennet hurdacı ismi ile her türlü hurda metal alım satımında gönderdiğiniz konuma işinin ehli çalışanlarımızı yolluyoruz. Bu hizmetlerle size en yakın hurda alan yer Cennet mahallesinin tamamında servisler veriyoruz. Demtaş Metal olarak Cennet mahallesinin tamamında hurda alırız. Cennet hurdacıları içinde firmamızla kapınızdan her çeşit hurda eşya almaya devam ediyoruz.

Cennet Mahallesinde Hurda Klima Alımı

İkinci el klima Cennet mahallesinde en çok alımı yapılan hurda malzemeler içinde yer almaktadır. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Cennet mahallesi bölgesinde klima hurdası satanlar bizlerle mutlaka iletişime geçin. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Bozuk kombi hurdası alım satımı yapan hurdacı firmayız.

Cennet Mahallesinde Hurda ve Moloz Nakliyesi

Cennet hurdacı Demtaş Metal firmamız tarafından satın alınan tüm hurda malzemenin işyerimizi taşınma işleri bedelsiz yapılır. Yıkımdan sonra müşteriyle anlasmamıza göre ortaya çıkan molozun nakliye işi titizlik ile yapılır. Molozlar Küçükçekmece Belediyesi Fen işleri müdürlüğünce belirlenen alanlara naklediliyor.

Cennet Fabrika Sökümü

Hurdacıların dile getirdiği biçimde kolay değildir. Uzun süredir bol miktarda fabrika yıkımı ihalelerini yerine getirdik. Cennet fabrika sökümü işleri profesyonelleşmenin deneyimine sahibiz. Öncelikle sökülecek imalathanenin detaylıca incelenmesi gerekiyor. Güvenli biçimde fabrikaları söküyoruz. Bu nedenler hurda fabrika sökümü yapanlar içinde lider olduk.

Cennet Araç Hurdası Alan Yerler

Bu sektörde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Ara sıra Cennet çevresinde hurda araba alıyoruz. Pek tabi size otomobil hurdası hurdaya verme konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Ama araç hurdası evrak hazırlama evrakları biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman veremiyoruz. Evrak işi olmayan yük vagonu, parçalanmış araba hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, hurda patoz, çeki demiri hurdası, motor hurdası vebenzeri hurdanıza fiyat sormak için dilediğiniz an arayabilirsiniz.

Cennet Hurda Nikel Alan Hurdacı

Nikel hurda zehirli olabilir. Dolayısı ile hurda nikeller alınırken mümkün olduğunca dikkat ile çalışılmalıdır. İstanbul Küçükçekmece Cennet nikel hurdası alıyoruz. Bu mahallede turbo nikel hurda, %99 nikel şablon , %95 nikel şablon, anot nikel alım satımında piyasanın üstünde ton fiyatı veriyoruz.

Cennet Hurda Akü Alımı

Yoğun kullanımla enerji depolamaz aküye akü hurdası denilmektedir. Küçükçekmece Akü hurda alanlar bağlantısına tıklamalısınız. Atıl aküler içindeki kurşun içeren suları nedeni ile hurdacılar için oldukça değerlidir. Toplu taşıma araçlarında enerji ihtiyacında kullanılır. Hurda akü alanlar bölümümüze bir göz atmanız harika olacaktır. Bu sebep ile hurdacı firmamız ve benzeri kendisine ait geri dönüşüm fabrikası olan hurdacılar kuru akü ve sulu akü alanlar içindedir. Aküler diğer ismiyle batarya şarjlı pil benzeri enerjinin depolanmasına imkan veren enerji deposudur.

Cennet Mahallesinde Bina Yıkımı

Bina yıkım hurdası bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Yıkımdan sonra hurda pimapen, sökülen hurda çelik kapı, sökülen laminant parkeler benzeri her türlü hurdayı satın alıyoruz. Cennet kentsel dönüşüm içinde kısmen yıkılmış apartmanların yeniden yapılması amacı ile yıkımını yapıyoruz. Üst taraftaki makalede bahsettiğimiz fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkımlarda istenilen tüm önlemler

Cennet 2.El İnşaat Malzemesi

Dolayısı ile iflas etmek mecburiyetinde kalmış şirketlerden almış olduğumuz Yıkılmış lokanta binalarından bir kenara ayırılan kullanılabilir durumda 2. el pimapen pencereler, mutfak dolabı, demir kapı alanlar arasındayız. Tamamlanmış projelerde yük asansörü, boya makinesi, alçı karıştırma makinesi, harç karıştırma mikseri az kullanılmış iskele, plywood hurda alıyoruz.

Cennet Hurda Kumaş Alımı

Hurda kumaş firesi almaktayız. Spota düşmüş parça mayo kumaşı, atletlik kumaş, hurda dokuma kumaş, hurda penye kumaş, parça nevresim kumaşı hurdası, hurda kumaş topu, parça poplin kumaş, spot kumaş hurda alıp satmaktayız. Cennet etrafında hurda viskon, gömleklik kumaş, hurda tshirt kumaşı, şifon kumaş, hurda abiyelik, döşemelik kumaş hurdası, jesica kumaş, hurda süprem kumaşı alım satımlarında yerinize geliyoruz. Parti malı gabardin kumaş, hurda örme kumaşı, pantolon kumaşı, kot kumaş hurdası, hurda eteklik, ceketlik kumaş hurdası satışı yapmak amacı ile aşağıdaki numaraları hemen aramalısınız. Bu sayfadaki İstanbul Küçükçekmece Cennet hurda kumaş fiyatlarını her gün yollamaktayız. Cennet kilo ile tartarak kumaş hurdası alan hurdacılar arasında en yüksek fiyatlarla hurdanızı yerinizden alıyoruz.

Cennet Kullanılmış Kafe ve Lokanta Malzemesi Alan Firma

Profesyonel lokanta malzemeleri alımı yapıyoruz. Temiz kullanılmış restaurant tipi bulaşık makinası, buz makinesi, çamaşır makinaları, mermer tezgah, tezgah üstü 3 kapaklı dolap, pizza dolabı alım satımı yapmaktayız. Kullanılmış bardak, tabak, servis bıçağı, bardak yıkama makineleri, tabak ısıtma tezgahı, çelik kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah altı iki kapaklı dolap satan firmalar firmamızı arayabilirsiniz. Ardiyemizdeki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur kazanı, endüstriyel set üstü mekap, yemek dilendiricileri, krom paslanmaz evye, davlumbaz, dinlendirme küveti, aspiratör vb endüstriyel tipte mutfak malzemesini inceleyebilmeniz amacıyla siz kıymetli potansiyel müşterilerimizi ardiyelerimize davet ediyoruz.

Cennet Plastik Hurda Alımı

Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemenin adıdır. Cennet hurda plastik alan firmalar içerisinden ön planda olan firmayız. Buradaki Cennet hurda naylon kg fiyatını her gün ulaştırmaktayız Polietilen, elastomer, polistiren, termoplastik, termoset, polipropilen benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

İstanbul ve Cennet mahallesinin her yerinden hurda jelatin, abs plastik hurdası, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurdası fiyatları edinmek sebebi ile firmamızla iletişime geçebilirsiniz. En güncel fiyata kırkambar plastik hurdası, mavi, kırmızı kapak hurdası, pimapen hurdası, beyaz naylon hurdası, pet şişe hurdası alım satımı yapmaktayız.

Cennet Karton Hurda Alımı

Ederinden fazla fiyata hurda kağıt peçete, kuşe kağıt hurdası, bristol hurda, karton bardak, hurda gazete alıyoruz. İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece Cennet kağıt hurda alım satımı yapanlar içerisindeki firmamız Demtaş Metal ile çalışarak karton koli hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası, matbaa baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, kırpıntı kağıt satışı yapabilirsiniz.

Bölgede renkli kağıt, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası, defter, kitap alımlarında göstermiş olduğumuz fazladan duyarlılıkla sizlere daha çok kazanma avantajı veriyoruz. Cennet kağıt hurda alımı yaptığımız mahalleler arasındadır. Sayfamızdaki Cennet mahallesinde hurda kağıt, karton ton fiyatı anlık güncelleniyor

Cennet Mahallesi İkinci El Eşya

Sahibinden patron masası, etajer, şifonyer, gardrop, ofis büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, patron koltukları devamlı bulunur. Her türlü 2. el dizüstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucular, LCD televizyon, bulaşık makineleri, buzdolapları, çamaşır makineleri, elektronik eşyalar, fırın, ütü, ocak, 2.el ekran kartı, anakart hurdası fiyatı hakkında bilgi almak amacıyla telefonumuzla ulaşabilirsiniz. Kısa bir süre kullandığınız 2. el olarak değerlendirilebilecek bir temizliğe sahip mobilyalarınızı dilediğiniz konuma gelerek satın alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, eski buzdolabı, eski bulaşık makinesi vb beyaz eşya hurdası alıyoruz. Detaylı bilgilere amacıyla hurda beyaz eşya fiyatları hakkında detaylı bilgi paylaşılan yazımıza ulaşınız İstanbul Küçükçekmece Cennet mahallesinin her yerinden yeni gibi ve 2. el ev dekorasyon ürünleri alabilirsiniz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!