İçeriğe geç

Esendik Mahallesi Hurdacı Firması

Malkara Esendik geri dönüşüm ve hurdacı firmasıyız. Malkara hurdacı firması olarak hizmet ediyoruz. Esendik mahallesi hurdacı firmalar içinde en iyi şirketiyiz. Her türlü hurda alımında öncü konumdayız. Demtaş Metal firmamız ile Malkara ilçesinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Tekirdağ bölgesinde devamlı olarak yaptığımız gibi hurda alım satımı amacı ile adresinize gelmekteyiz

Şu anda Tekirdağ Malkara firmasıyız. Elbette ki Esendik mahallesinde de hurda alım hizmetleri vermekteyiz. Tekirdağ geri dönüşüm firması olan Demtaş Metal hizmetinizdedir. Tekirdağ Esendik mahallesinde ikinci el eşya ve hurda malzemeler alımlarında eşyanın bedelini peşin ödemekteyiz Esendik mahallesinde hurdacı firması olarak hurda eşyanızı alıyoruz Güncel Tekirdağ Malkara Esendik hurda fiyatlandırmayla hurda alımı yapıyoruz. Yüksek miktarlı alımlarda yüksek fiyat sunuyoruz. Tekirdağ hurdacısı firmamız hizmetinizdedir.

Malkara Esendik Hurdacısı

Tekirdağ Malkara hurdacı olarak ilçesinde hurda eşya alım satımı yapıyoruz. Esendik mahallelerinde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metalleri yeniden işleyerek tüm vatandaşlarımızın yararlanması için çalışıyoruz. Sizlerde her türlü hurda sarı satmak sebebiyle numaralarımızı tuşlayabilirsiniz. Malkara mahallesinin her yerinde ve Esendik mahallesinde hurda alan yerler içinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Esendik hurdacı firma mı arıyorsunuz? Şansızınız yaver gitti. Tekirdağ Malkara Esendik etrafında yep yeni bir anlayış ile profesyonel hizmet beğeninize sunuyoruz. Tekirdağ merkez hurdacı olarak sınırları kaldırıyoruz. Tekirdağ ilinin nadide mahallesi Esendik ilk hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Esendik için değil, tüm illerde hizmet veriyoruz.

Tekirdağ Malkara Geri dönüşüm firması olanlar ülkelerin enerji tasarrufu yapmasını sağlıyor. Metallerin ocaklardan yeryüzüne çıkartılıp işlenebilir hammaddeye dönüştürülmesi çok maliyetlidir. En baştan hammadde üretmek için harcanan enerji oldukça fazladır. Hurda malzemelerin geri dönüştürülmesi üretilmesinde harcanan enerji miktarından yüzde doksan çok az az olacaktır.

Karbon emisyonunu azaltır. Yüksek miktarda enerji tüketilmesi ile ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğine neden olmaktadır. Madenler geri dönüştürülürken kullanılan enerjinin miktarının düşüklüğü emisyonun iklime ve doğaya zararının önüne geçmektedir.

Geri dönüşüm firmaları doğal kaynakları korumaktadır. Yeraltı kaynakları sınırlıdır. Bri kaç tanesi yeterli miktarda bulunsada nüfusla beraber insanların doğal kaynaklara olan ihtiyacıda her gün artmaktadır. Hurdaların geri dönüştürülmesi doğal kaynakları kurtarmamızı sağlar. Böylece doğal kaynakları gelecek zamana aktarmaktayız.

Esendik Hurdacı Telefon Numarası

Esendik adresten hurda alımı hizmetlerimizi verdiğimiz yerler içinde yer almaktadır. Bu yüzden hurda malzeme satmak amacı ile cep telefonumuzu aramanız yeterlidir. Zaman kaybetmeden arayın güncel hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi değerinde satabilirsiniz. Esendik hurdacı telefon numarası sayfamızın altında bir tıkla tuşlayabileceğiniz yerdedir.

Esendik Sarı Pirinç Hurdası Alımı

Demtaş Metal bahsettiğimiz hurdaların ticaretinde sarı radyatör hurdası, sarı hurda fosfor hurdası, bronz hurdası almaktadır. Sayfamızdaki hurda sarı pirinç alanlar makaleye bir göz atın. Pirinç metallerin hurdalarına halk arasında rengi sarı olduğundan dolayı sarı hurda ismiyle bilinmektedir.

Bu sebeple Esendik hurda sarı alan yerler içerisindeyiz. Tekirdağ Malkara Esendik hurdacı depomuz her nevi hurda alım satımı konusunda hizmet veriyor. Esendik mahallenin tümünde hurda sarı alım satımı yapıyoruz.

Müşterilerde kırkambar hurda sarı, sarı hurda musluk, hurda sarı vana, su saati çeşitleri sıkça bulunur. Herkesin bilgi sahibi olduğu üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk isimlerinde sarı pirinç hurdası türleri vardır. Aslına bakarsanız sarı hurda isminde hurda türü yoktur.

Esendik Hurda Krom Alanlar

Paslanmaz krom hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurdası alanlar gönderimize göz atmak isteyebilirsiniz. Hurda nikel ile işlenerek paslanmaz metal oluşturulur. Krom hurdası fiyatı konusunun linkine tıklayınız.

Gerektiği kadar olduğu için zırhlı araç dahil önemli yerlerde krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası satmak için irtibata geçebilirsiniz.

Esendik Hurda Alan Firmalar

Antimon zamak hurdası, torna artığı, çelik hurdası, kalay hurda alıyoruz. Birlikte kazanarak uzun vadeli hizmetler sunmayı hedef edindik. Esendik adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler içerisindedir. Zarar etmemek amacıyla hurda eşyalarınızı hemen satın. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Demir hurda su ile temas halinde korozyona uğrar. Böylelikle hurdanızın değerinin düşmesine neden olur.

Hurda krom almak üzere biriktirdiğiniz yere geliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmayız. Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmaktan kazanmayı hedefliyoruz.

Büyük üretim merkezlerinden üretim artığı hurdası alım satımı yapıyoruz. Küçük hurdalarınızı biriktirmenize yardımcı olmaktayız. Fabrikalara ve şantiyelere konteyner koyuyoruz.

Tekirdağ Malkara Esendik mahallesindeki hurdacılar arasında olan Demtaş Metal her çeşit hurda kablo alımı yapıyor. Yüksek tonajlı alüminyum hurdası ve sarı hurda, bakır, demir hurdası, kablo hurdası, çinko, hurda kurşun alımlarında fiyat listeleri sunmaktayız. Esendik hurda alanlar içerisinde hızlı hizmetler ve deneyimli çalışanlarımız ile ön plana çıkıyoruz.

Esendik Sac Hurdası Alım Satımı

Hali hazırda sıfır üründen farksız 2.el trapez sac bulunuyor. Sac hurda alımı yapanlar arasındayız. Esendik bölgesinde hurda sac levha, sac varil, hurda sac paslanmaz, trapez sac, galvanizli boru, alımı nedeniyle iletişime geçebilirsiniz. Kış bahçesi çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir.

Esendik Mahallesinde Bakır Hurda Alan Fabrikalar

Bu sayfadaki Tekirdağ Malkara Esendik yanık bakır hurdası fiyatları güncellenmiştir. Tekirdağ Malkara Esendik bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Esendik içerisinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz.

Hurda bakır yazımızda detaylı bilgiye erişebilirsiniz. antigron kırma granür bakır hurda, Bakır talaş hurda, TTR kırma bakır hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, hurda bakır profil, hurda bakır tencere, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel alımı yapıyoruz.

Esendik Mahallesinde bakır hurdası fiyat listesi için arayın. Bakır hurdası alan Esendik Mahallesinde hurdacı iş yerimizi tek tuşla arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın. Bakır bobin hurda, bakır boru hurda, bakır yanık hurda, hurda bakır kırkambar alım satımı yapıyoruz.

Esendik Alüminyum Hurdası Alanlar

Sizin sayesinde sürekli büyüyoruz. Ayrıca alüminyum petek hurda,alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu hurdası satışı yapmak için arayın. Malkara Esendik hurda alüminyum alan firmalar içindeyiz. Esendik mahallesinin tamamında hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası, hurda alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurdası alımı için tartımları sizin yanınızda gerçekleştiriyoruz. İş yerimize güvendiğiniz için teşekkürü hak ediyorsunuz. . Her nevi alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası alımı yapıyoruz. Yerinden hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda alımı için irtibata geçmenizi istiyoruz. Alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum jant hurdası, alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurdası ticareti yapan hurdacıyız. Her türlü alüminyum hurda alınır.

Esendik Mahallesi Hurda Kurşun Alanlar

Kurşun metali hala kullanılan en eski madenlerden biridir. Tekirdağ Malkara ve Esendik kurşun hurdası alım satımı ile hizmet verdiğimiz mahallelerdendir. Sayfamızdaki Tekirdağ Malkara Esendik hurda kurşun kilo fiyatını kayıt olanlara her gün gönderiyoruz. Minare kurşunu, Kurşun levha, Hurda kurşun oluk, Cami çatı söküm kurşunu alımı yaparız. Kurşun cevherleri mavi-gümüş rengiyle öne çıkıyor.

Esendik Kablo Hurdası Alan Firma

Çünkü yalnızca hurda alım satımıyla uğraşmıyoruz. Adresten hurda antigron kablolar, enya kablo hurdası, tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Hurda telefon kablosu, karışık kablo, fare yemez kablo hurdası satmayı isteyenler hemen bizi arayabilir. Tekirdağ Malkara Esendik mahallesinin tamamında kablo hurdası alanlar arasındayız. İçinde bulunan telin cinsine bağımlı olarak ve dış yüzeyindeki malzemenin isim alır. Burada yayımlanmış olan Esendik kablo fiyat listesini günlük ulaştırıyoruz. Kullanım alanlarında göre çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, hava kablosu, yeraltı kabloları, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu şeklinde çeşitlendirilir. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz.

İlaveten hurda çok damarlı kablo, alüminyum hurda kablo için telefon edebilirsiniz. Kablo elektrik iletiminde sıkça kullanılmaktadır. Tekirdağ Malkara Esendik hurdacısı Demtaş Metal firmamız genellikle elektrik kablosu hurdaları, iç tesisat kablosu, antigron kablolar alımı yapmaktayız. Kablo hurdaları içindeki telin madeni nedeni ile kablo hurdası alan yerler için çok önemlidir.

Etrafta bolca bulunan 30% bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası, 40% bakırlı hurda kablo alımı yaparken nakit ödeme yapıyoruz. Tonajlı hurda kablo ticaretinde değerinden yüksek fiyat sunuyoruz. Tekirdağ kablo hurda alanlar içerikli yazıyı ziyaret edin. Tekirdağ Malkara Esendik genelinde %30 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdaları, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alıyoruz. Ek olarak tek damar kablo hurdası, enya kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablolar alımı yaparken piyasasının üstünde fiyat teklifini teklif ediyoruz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Esendik hurdacı firma arayanlara hizmet vermeye devam ediyoruz. .

Esendik Hurda Çinko Alanlar

Malkara Esendik bölgesinde hurda çinko alımı yapıyoruz. Tekirdağ Çinko hurdası fiyatları gönderimize göz atmalısınız. Burada paylaşılan Esendik Mahallesinde çinko hurdası kilo fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz. Çinko hurdası ton fiyatı bölümünü okumalısınız. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha kilo fiyatı için arayabilirsiniz.

Esendik Demir Hurdası Alanlar

Hurdacı firmamız Esendik bölgesinde hurda demir ticareti yapıyor. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası alım satımı için işletmemize ulaşabilirsiniz. Tekirdağ Hurda demir alan yerler makalemizi incelemek öğrenmenizi sağlayabilir. Sizlerinde bildiği üzere her tür demir trabzan, demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu alıyoruz.

Güncel anlık hurda demir kilo fiyatları için firmamıza ulaşın. Hurda demir alımı bölümümüze bir göz gezdirmek istemelisiniz. Esendik etrafında ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurda demir alıyoruz. Demir hurdası, dünya genelinde en çok çıkarılan madenler arasındadır. Sitemizdeki Esendik demir kg fiyatı günceldir.

Esendik Hurda Nikel Alımı

Nikel hurda zehirli olabilir. Tekirdağ Malkara Esendik genelinde %95 – %99 şablon nikel hurda, nikel turbo hurda, anot nikel hurdası alım satımında en doğru fiyatları sunuyoruz. Esendik mahallesi nikel hurda alım satımı yapıyoruz. Bu yüzden hurda nikel taşınırken elden geldiğince özenli çalışmalıyız.

Esendik Mahallesinde İkinci El İnşaat Malzemeleri

Esendik yakınlarında yıkılmış apartman vs. binalardan sökülen sıfır ayarında ikinci el mutfak dolapları, demir kapı, pimapenler alım satımı yapıyoruz. Birde batan fabrikalardan almış olduğumuz Şantiyelerde boya tabancası, alçı sıva mikseri, yük asansörleri, harç pompası ikinci el vidalı iskele, plywood hurda alıp satıyoruz.

Esendik Fabrika Söküm Yıkım İşleri

Fabrika sökümünden önce sökülecek tesisin incelikle gezilerek gerekli aletlerin seçilmesi daha doğru bir çalışma olacaktır. Uzun süredir bol miktarda fabrika söküm ihalesi gerçekleştirdik.

Bu sebeple fabrika söküm yıkım işleri gerçekleştirenler arasında nam saldık. Yıkım işi yapanların söylediği biçimde kolay bir işlem değildir. Tekirdağ Malkara Esendik fabrika sökümü yapımında tecrübeliyiz. Güvenlice fabrikaları söküyoruz.

Esendik Klima Hurda Alım Satımı

Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima Esendik mahallesinde çok alım satımı yapılan elektronik hurdaları arasındadır. 2.el Kombi alan yerler içerisindeyiz. Esendik mahallesinde ikinci el klima satanlar bizlerle kesinlikle iletişime geçmelidir. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz.

Esendik Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkım molozları Malkara Belediyesi Fen işleri müdürlüğünce planlanan alana dökülüyor. Yıkımda sözleşmemize göre yıkım molozunun nakliye işleri titizlikle yapılmaktadır.

En Yakın Esendik Mahallesi Hurdacı Firma

Esendik hurdacı firması olan firmamızla konumdan hurda malzeme almaya başladık. Bu hizmetle size en yakın hurdacı Esendik çevresinde hurdacılık yapmaktan onur duyarız. Esendik en yakın hurdacı deposu hizmetleri ile hurda eşya ticareti sebebiyle yerinize geliyoruz. Demtaş Metal şirketimizle Esendik çevresinde hurda satımı yapıyoruz.

Anlık Esendik Hurda Fiyatları

Şundan fayda görüyoruz tonajlı hurdalar alırken piyasa fiyatından daha fazla kilo fiyatları ödüyoruz. Güncel bilgiye ulaşmak sebebi ile bizimle iletişim kurmanız gereklidir. Esendik Mahallesinde hurdacısı olarak hurda alım satımı esnasında kullanılan ton fiyatı çabucak güncelleniyor. Güncel sitemizdeki yeni hurda fiyatları konuya göz atabilirsiniz

Esendik İkinci El Jeneratör Satanlar

Hurda jeneratör alan hurdacı firmayız alırken en iyi fiyatlarla ödemeler yapmaktayız. Sanayi tipi az kullanılmış 2. el jeneratör alınır, satılır. 2.el jeneratör satan yerler içinde en yakın işletmeyiz.

Esendik Plastik Hurda Alımı

Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemeye verilen isimdir. Tekirdağ ile Esendik bölgesinin her yerinden abs plastik, polipropilen moblen, hurda polistren kristal, jelatin hurdası satmak sebebi ile firmamızla iletişime geçebilirsiniz. En iyi fiyatla hurda mavi kapak, pimapen, hurda şeffaf naylon, pet şişe hurdası, kırkambar plastik alıyoruz.

Esendik hurda plastik alan yerler içerisinde olan Esendik hurda deposuyuz. Sitemizdeki Tekirdağ Malkara Esendik hurda naylon kilo fiyatı dün güncellendi Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik ve benzeri çeşitleri vardır.

7/24 Açık Esendik Hurdacı

Neredeyse otuz yedi seneden bu yana hurda hurda alım satımı yapıyoruz. Sektörde uzun süredir Esendik hurdacısı olmanın verdiği profesyonellikle araç parkurumuzu arttırarak yeni hizmetlerimize devam ediyoruz. 7/24 hurda alan Esendik hurdacı firması olan şirketimiz ile zamana takılmadan sektöre hizmet vermekteyiz.

Esendik Hurda Akü Alımı

Akümülatör başka bir deyişle biriktireç bir nevi enerjinin depolanmasına imkan veren depolardır. Akü içerisindeki kurşun bulunduran sıvı geri dönüştürülebildiğinden geri dönüşüm için oldukça kıymetlidir. Araçlarda elektrik ihtiyaçlarında sıkça kullanılabiliyor. Zamanla şarj tutmaz bataryalara akü hurdası diyoruz. Tekirdağ Akü hurda alım satımı paylaşımımıza göz bakarsanız pişmanlık hissetmeyeceksiniz. Hurda akü fiyatı makalemizi okumak iyi gelir. Bu neden ile firmamız benzeri kendisine ait geri dönüştürme fabrikası olanlar kuru akü ve sulu akü alan yerler içindedir.

Esendik Mahallesinde Kullanılmış Mutfak Ekipmanı Alan Hurdacı

Kullanılabilir durumda buz makineleri, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar, pansiyon tipi çamaşır makinaları, pizza hazırlık dolabı, mermer tezgah, lokanta tipi bulaşık makinası alıyoruz. 2.el bardak, tabak, servis bıçağı, bardak yıkama makinesi, tabak tezgahı, krom kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah altı dolap satanlar firmamızın numarasını arayabilirsiniz. Elimizdeki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanı, lokanta tipi kuzine, lokanta tipi aspiratör, paslanmaz krom evye, davlumbaz, dinlendirme küveti, dinlendirici vb. endüstriyel tipte mutfak malzemesini incelemek amacı ile alıcıları depomuza davet etmekteyiz. Sanayi tipi ikinci el mutfak ekipmanları almaktayız.

Esendik Hurda Kumaş Alım Satımı

Tonajlı hurda pantolonluk, gabardin kumaş hurdası, hurda örme, spot kot kumaşı, ceket kumaşı, eteklik kumaş alımı için firmamızı hemen aramalısınız. Kilosuyla hurda poplin kumaş, hurda çamaşır kumaşı, hurda kumaş baskı artığı, spot kumaş, hurda mayo kumaşı, parça nevresim kumaşı, hurda penye, dokuma kumaş hurdası alımında peşin para ile ödeme yapılır. Esendik mahallesinde kumaş hurdası almaktayız. Buradaki Esendik kumaş hurdası fiyat listesini isteyenlere ücretsiz ulaştırılmaktadır. Tekirdağ Malkara Esendik kilo ile hurda kumaş alan firmalar arasındayız. EsendikMahallesi çevresinde hurda süprem kumaşı, hurda şifon kumaşı, hurda viskon kumaşı, hurda jesica kumaşı, gömleklik kumaş, tişört kumaşı, döşemelik kumaş, hurda abiyelik kumaşı alım satımlarında bulunduğunuz konuma gelecek ekibi oluşturduk.

Esendik Hurdacılar Sitesi

Esendik hurdacılar sitesi 1. bloktaki depomuzla hurda eşya alımı ve satımı işine başladık. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Her hali ile yaşanılır bir Tekirdağ Malkara ve her haliyle yaşanır Esendik için haddinden fazla çalışıyoruz. Sırf bu hurdaların geri dönüşümünü gerçekleştirmiyoruz.

Esendik Mahallesinde Bina Yıkımı

Tıpkı fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz gibi çıkacak hurda malzemeler karşılığında binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Yıkımlarda istenen iş güvenliği önlemleri Kentsel dönüşüm nedeniyle yeniden inşa edilecek ev ve işyerlerinin yenilenerek inşaatının yapılması nedeni ile yıkımlarını yapıyoruz. Yıkımda çıkma parkeler, hurda kapı pencere, hurda pimapen vebenzeri her cinste hurdaları almaktayız. Ortaya çıkacak hurda malzemeler karşılığı ücretsiz bina yıkım işleri yapıyoruz.

Esendik Hurda Karton Alanlar

Bölgenin her yerinde okul kitabı hurdası, renkli hurda kağıt, beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı alım satımlarında alışkanlık ettiğimiz extra duyarlılık sayesinde satıcıya ederinden fazla kazanma şansı yöneltiyoruz. Esendik kağıt hurdası alan firmalar arasındaki firmamız Demtaş Metal yardımıyla koli hurdası, iplik bobin kağıdı, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurdası, kağıt kırpıntı ton fiyatı öğrenebilirsiniz.

Piyasanın üstünde liste fiyatıyla bristol hurda, hurda karton bardak, hurda kuşe kağıt, hurda kağıt peçete, kullanılmış gazete alıyoruz. Esendik karton hurdası alım satımı yaptığımız mahalleler arasındadır. Buradaki Tekirdağ Malkara Esendik mahallesi karton hurdası ton fiyatını ücretsiz ulaştırıyoruz

Esendik Hurda Araba Alanlar

Pek tabi size araba hurdası hurdaya verme hakkında yardım etmek istiyoruz. Bu sektörde hizmetimize devam ediyoruz. Bazen Esendik mahallesi etrafında araç hurdası alım satım hizmetleri vermekteyiz. Resmi belge işi olmayan vergiden düşmüş araç hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz, çeki demiri ve benzeri zirai alet hurdaları, yük vagonu, motor hurdası . Ancak otomobil hurdası trafikten çekme işleri biraz zaman aldığından bu hizmeti daima veremiyoruz.

Esendik Mahallesi İkinci El Hurda Raf

Bu sayfadaki Esendik mahallesi raf hurdası fiyat listesini abonelerimiz ile bedelsiz paylaşıyoruz. Raf hurda alanlar gönderimize göz atmalısınız. Raf hurdası Esendik satın almak için firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alımı yapmaktayız. Raf hurda alımı sayfamızı ziyaret etmek iyi gelecektir. Özellikle kapanan kuruyemişçiler tarafından hurdaya ayrılan mağaza rafı hurdaları, market rafı hurdaları, teşhir reyonları, çelik raflar, demir raflar içinden bizim seçtiğimiz yeniden farksız ikinci el raf satan hurdacılar içindeyiz.

Esendik Hurda Beyaz Eşya

Sıfırdan farkı bulunmayan 2.el bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucu, LCD tv, bulaşık makineleri, buzdolabı, çamaşır makineleri, elektronik eşyalar, fırın, ütü, set üstü ocak, hurda ekran kartı, anakart hurdası satın almak sebebi ile telefonumuzla iletişime geçebilirsiniz. Tekirdağ Malkara Esendik kullanılmış ve 2. el ev eşyası satın alabilirsiniz. 2. El çalışma masası, ofis büro mobilyaları, öğrenci koltukları, etajer, şifonyer, gardrop satmak isteyenlere nakit para ücretler yapıyoruz. Titiz kullanılmış olan 2.el piyasasında alıcı bulabilecek bir temizlikte bulunan oturma gruplarını adresten satın alıyoruz. Hurda buzdolabı, hurda çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi vs beyaz eşya hurdası alıyoruz. Detaylı bilgiye ulaşmak amacıyla beyaz eşya hurdası alımı yapan firma konulu paylaşımını ziyaret ediniz

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!