İçeriğe geç

Kartaltepe Hurdacı Firma

  Küçükçekmece Kartaltepe mahallesinin tümünde hurda ve temiz kullanılmış eşyalar ticareti yapıyoruz Normalde Küçükçekmece firmasıyız. Ancak Kartaltepe mahallesinde de hizmetler vermekteyiz. Demtaş Metal adıyla Küçükçekmece mahallesinde hurda alımı için adresinize geliyoruz. Kartaltepe mahallesi geri dönüşüm tesisleri içerisindeyiz. Güncel İstanbul Küçükçekmece Kartaltepe hurda fiyatlandırmayla hurda alım satımı yapmaya devam ediyoruz. Kartaltepe hurdacı firması olarak her türde hurda eşyayı almaktayız Kartaltepe mahallesi hurdacı firmalar içinde öncü şirketiyiz. İstanbul Avrupa yakası Küçükçekmece içesi genelinde yaptığımız gibi hurda alım satımı için araç gönderiyoruz

  Miktarı yüksek hurda malzeme ticaretinde piyasasından yüksek fiyat garantisi veriyoruz. İstanbul hurdacı olarak Kartaltepe mahallesinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her çeşit hurda malzeme alıyoruz. İstanbul hurdacı firması olan Demtaş Metal hurdacılık hizmetlerini sunmaya devam etmektedir. İstanbul Küçükçekmece Kartaltepe mahallesi hurdacı firması olarak Kartaltepe mahallesi caddelerinde her tür hurda alımı yapmaktayız.

  Küçükçekmece Kartaltepe Hurdacı Firma

  Kartaltepe hurdacı firma mı arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Kartaltepe etrafında benzeri olmayan anlayışlar ile hizmetlerimizi sunmaktayız. Sizlerde her tür hurda satışı için iş yerimizi tuşlayabilirsiniz. İstanbul şehir merkezine bağlı en yaşanılası mahallesi Kartaltepe gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerler içerisindedir. Sırf İstanbul Küçükçekmece Kartaltepe için değil, bütün illerde hizmet veriyoruz. Küçükçekmece hurdacısı olarak Avrupa yakasında her tür hurda atık alım satımı yapıyoruz. Küçükçekmece mahallesinin her sokağında ve Kartaltepe mahallesinde her türde hurda eşya alan hurdacılar arasında hurdacılık hizmeti veriyoruz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı Demtaş Metal hizmetinizdedir! Kartaltepe genelinde faaliyet veriyoruz. Metal ve plastikleri işlemden geçirerek sizlerin faydalanması için çalışıyoruz.

  Kartaltepe Hurdacı Numarası

  İstanbul Küçükçekmece Kartaltepe hurdacı telefonu sayfamızın altında bir tıklamayla arayabileceğiniz konumdadır. İstanbul Küçükçekmece Kartaltepe hurda alım satımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz yerler içerisindedir. Bu sebeple hurda malzeme fiyat listesi sormak amacı ile firmamızı aramalısınız. Boşa zaman harcamadan arayıp günlük hurda fiyatları ile hurdanızı peşin paraya çevirebilirsiniz.

  Kartaltepe Hurda Bakır Alan Firmalar

  Kartaltepe genelinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Bakır alan Kartaltepe Mahallesi hurdacı şirketimizi hemen arayın keyifli hizmetin keyfini sürün. Bakır boru hurda, kırkambar bakır hurdası, hurda bakır bobin, hurda yanık bakır alım hizmeti veriyoruz. Soyma bakır hurda, hurda bakır levha, Hurda antigron granür bakır, TTR hurda bakır kırması, hurda bakır lama, Bakır talaş hurda, bakırlı petek hurda, bakır tencere hurdası, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alım satımı yapılır.

  Bakır alan hurdacılar içeriğimizde daha geniş bilgiye erişebilirsiniz. Sitemizdeki Kartaltepe soyma bakır hurdası ton fiyatı anlık güncellenmektedir. İstanbul Küçükçekmece Kartaltepe bakır hurda alan yerler arasındayız. Kartaltepe bakır hurda fiyat listesi için firmamızı arayınız.

  Kartaltepe Hurda Demir Alanlar

  İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satışı amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Küçükçekmece Demir hurdası alan yerler paylaşımını okumalısınız. Sizinde bildiği gibi her çeşit demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı, demir yangın merdiveni alırız. Kartaltepe mahallesinin bütün caddelerinde tufal hurda, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alımı yapıyoruz. Hurdacı firmamız Kartaltepe bölgesinde demir hurdası ticareti yapıyor. Anlık güncel demir hurda fiyat listesi istemek sebebiyle hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurdası fiyatı linkine tıklayabilirsiniz. Hurda demir, yer yüzünde en fazla satılan metaller içerisindedir. Sayfamızdaki Kartaltepe 1.sınıf hurda demir fiyat listesi günceldir.

  Kartaltepe Alüminyum Hurda Alanlar

  Her türden alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum sac, alüminyum tencere hurdası ticaretiyle meşgulüz. Küçükçekmece Kartaltepe Mahallesi alüminyum hurdası alanlar arasındayız. Bizlere verdiğiniz önem sebebiyle teşekkürü hak ediyorsunuz.

  Her çeşit alüminyum hurda alımı yapılır. Ayrıyeten alüminyum kutu, alüminyum petek hurdası, hurda alüminyum radyatör satışı yapmak için iletişim kurabilirsiniz. Yerinden alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda almak için iletişim kurmanızı istiyoruz.

  Alüminyum tel hurda, alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tas tabak ticareti yapan firmayız. Kartaltepe mahallesinde alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda alımı yaparken hurda tartımını istediğiniz yerde gerçekleştiriyoruz. alüminyum hurda alanlar başlıklı metni okuyun. Hurdasını satanların yardımıyla her gün tecrübe elde ediyoruz.

  Kartaltepe Kurşun Hurdası Alım Satımı

  Kurşun hala kullanılan eski madendir. Cevherleri olan metal kurşun mavimsi renktedir. Cami sökümü hurda kurşun, Minare kurşunu hurda, Kurşun levha hurda, Hurda kurşun oluk fiyatıfiyatları sormak amacıyla bizi arayabilirsiniz. Kartaltepe kurşun hurda alım satımı için depoladığınız yere geldiğimiz bölgeler arasındadır. Bu sayfadaki Kartaltepe çatı söküm kurşun hurdası ton fiyatlarını telegram grubumuzdakilere bedelsiz ulaştırmaktayız.

  Kartaltepe Mahallesinde Sac Hurda Alım Satımı

  Hali hazırda her ölçüde 2.el trapez sac hurdası bulunmaktadır. İstanbul Küçükçekmece Kartaltepe etrafında hurda sac onduline, hurda sac varil, hurda sac galvaniz, trapez, galvanizli boru, fiyatı talep etmek nedeni ile. Müştemilat tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Sac hurdası alım satımı yapanlar içindeyiz.

  Kartaltepe Krom Hurdası Alanlar

  Krom ile nikel işlenerek paslanmaz metal elde edilir. Hurda krom alan hurdacı firma sayfamızı incelerseniz harika bir şey yaparsınız. Krom paslanmaz hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurda alımı konusunda bilgi bir şey öğrenmek amacı ile linkine tıklayabilirsiniz. Gayet sert olduğundan zırhlı araba dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanılıyor. 430 krom hurda, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için irtibata geçebilirsiniz.

  Kartaltepe Mahallesi Çinko Hurda Alım Satımı

  Bu sayfadaki İstanbul Küçükçekmece Kartaltepe mahallesinde çinko levha kilo fiyatı güncellenmiştir. Çinko hurdası alımı bölümünün olduğu linke tıklamalısınız. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda satışı yapmak için iletişim hatlarımızla irtibata geçebilirsiniz. Kartaltepe mahallesinde çinko hurdası alıyoruz. Küçükçekmece Çinko hurdası alan hurdacı firma bağlantısına tıklamalısınız.

  Kartaltepe Kablo Hurda Alım Satımı

  Çünkü Demtaş Metal adıyla sadece hurda alım satımında uğraşmıyoruz. Bunların yanı sıra enya kablolar, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo alım satımı için piyasanın üstünde fiyat listesini teklif ediyoruz. İçinde bulunan tellerin madenine göre ve de dış yüzeydeki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Buradaki İstanbul Küçükçekmece Kartaltepe bakır kablo kg fiyatını bip grubumuza kayıt olanlar ile bedelsiz paylaşıyoruz. Konumdan tek damar kablo hurdası almaktayız.

  Telefon kablosu hurdaları, karışık kablo, hurda fare yemez satacak olanlar hemen arayın. Kartaltepe hurdacı firma olarak genellikle antigron kablo hurdaları, elektrik kablosu hurdaları, hurda iç tesisat kablo hurdaları alımı yapıyoruz. Kablo hurdaları içindeki telin madeni yüzünden hurdacılar için önem arz eder. Kartaltepe mahallesinin tamamında hurda kablo alanlar arasındayız.

  Yüksek tonajlı hurda kablo alışverişinde ederinden fazla fiyatlar sunuyoruz. Güncel bilgi için bilgi amacıyla hurda kablo alan hurdacı makaleyi inceleyebilirsiniz. Kartaltepe mahallesinde hurdacı firma olarak %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo, TTR kablo hurdaları alımına öncülük ediyoruz. Aynı anda hammadde dönüşümü yapıyoruz. Satıcılarda sıklıkla bulunan Yüzde 40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdası, 30% bakırlı kablo hurdası ticaretinde değerini elden ödüyoruz.

  Genelde çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, hava kabloları, yeraltı kabloları, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu çeşitleri bulunur. Kablolar iletkenliği ile elektrikli eşyalarda kullanılmaktadır. Ek olarak hurda fare yemez kablo, alüminyum hurda kablo fiyatı öğrenmek amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Genellikle elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Kartaltepe Mahallesi hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. .

  Kartaltepe Sarı Hurda Alım Satımı

  Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, sarı hurda çubuk benzeri sarı pirinç hurdası cinsleri vardır. Aslında hurda sarı olarak geçen bir hurda bulunmamaktadır. Bu sebeple Kartaltepe hurda sarı alanlar içerisindeyiz. Müşterilerde sarı hurda kırkambar, hurda sarı vana, musluk, su saati çeşitleri bulunmaktadır.

  Küçükçekmece Hurda sarı hakkındaki içeriği okuyun. Kartaltepe Mahallesinde hurdacı firma olarak her nevi hurda alım satımı yapmaktadır. Kartaltepe genelinde sarı hurda almaktayız.

  Demtaş Metal firmamız tüm bu sarı hurda çeşitlerinin yanı sıra sarı pirinç hurda radyatör, sarı hurda sarı fosfor hurdası, hurda bronz ticaretinde öncülük etmektedir. Pirinç metaline bazı yörelerde sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurda ismi verilmiştir.

  Kartaltepe Fabrika Sökümü ve Yıkımı

  Kartaltepe fabrika sökümü işleri deneyime sahibiz. Uzun yıllardır bol miktarda fabrika yıkımı ihaleleri tamamladık. Fabrika sökülürken önce yıkıma hazırlanan imalathanenin detaylı şekilde incelenerek ihtiyaç duyulan aletlerin hazırlanması doğru bir çalışma olur. Böylece fabrika söküm yıkım işleri gerçekleştirenler içerisinde nam saldık. Hurdacıların dile getirdiği gibi kolay bir işlem sayılmaz. Profesyonel şekilde fabrika ve tesislerin söküm işini yapıyoruz.

  Kartaltepe Plastik Hurdası Alan Hurdacı Firma

  Güncel fiyatla hurda pet şişe, hurda naylon poşet, kırmızı, mavi kapak hurda, şeffaf naylon hurdası, pimapen hurda, kırkambar plastik hurda almaktayız. Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemelerin adıdır. Kartaltepe hurda plastik alımı yapan firmalar içinden öne çıkan firmayız. Buradaki Kartaltepe plastik fiyat listesini güncel olarak göndermekteyiz Termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polietilen, polipropilen ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İstanbul ve Kartaltepe bölgesinin tamamından abs plastik hurdası, jelatin hurdası, hurda polipropilen moblen, hurda polistren kristal satmak sebebiyle iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz.

  Kartaltepe Hurda Klima Alımı

  Kartaltepe bölgesinde 2.el klima satanlar bizimle kesinlikle iletişime geçmelidir. Klima hurdası Kartaltepe çevresinde en çok alım satımı yapılan elektronik eşya hurdaları içindedir. 2.el Kombi alan yerler arasındayız. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz.

  Kartaltepe Mahallesinde Moloz Nakliyesi

  Firmamız tarafından satın alınacak tüm hurdaların tesisimize taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Fabrika yıkımından sonra müşteriyle antlaşmaya göre molozun nakliye işleri itina ile firmamız tarafından yapılıyor. Molozlar Küçükçekmece Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce önceden belirlenen alana nakledilir.

  Kartaltepe Nikel Hurdası Alanlar

  Hurda nikel zehirlidir. Kartaltepe nikel hurda alıyoruz. İlçe genelinde turbo nikel hurdası, %95 hurda nikel şablon , %99 nikel şablon, anot hurda nikel alıyoruz. Bu neden ile nikel hurdası alındığında çok hassasiyet ile hareket edilmelidir.

  Kartaltepe Hurda Akü Alımı

  Aküler diğer ismiyle biriktireç büyük piller gibi enerji depolanan enerji kaynağıdır. Akü hurdası alan yerler paylaşımımıza göz atmak istersiniz. Dolayısı ile İstanbul Küçükçekmece Kartaltepe hurdacı benzeri kendisine ait geri dönüşüm tesisi olanlar kuru ve sulu akü alanlar içerisindedir. Hurda aküler içindeki kurşun içeren suları sebebi ile oldukça kıymetlidir.

  Uzun süre sonra enerji depolamaz bataryalara hurda akü denmektedir. Akü hurdası alan yerler makalesini dolaşmak bilgi edinmenizi sağlar. Taşıtlarda enerji deposu bulunabiliyor.

  Kartaltepe 2.El İnşaat Malzemesi

  Bununla birlikte kapatılan fabrikalardan aldığımız Yıkılan yurt vs binalardan satın alınan hala kullanılabilir durumda 2. el çelik kapı, pimapenler, mutfak dolapları alım satımı yapıyoruz. Müteahhitler tarafından kullanılan yük asansörü, alçı karıştırma mikseri, boya makinesi, harç mikseri az kullanılmış demir inşaat iskelesi, ikinci el plywood alım satımı yapıyoruz.

  Kartaltepe Az Kullanılmış Jeneratör Alanlar

  Jeneratör hurdası alan işletmeyiz için yüksek fiyatlarla ödemeler yapmaktayız. 2.el jeneratör satan firmalar arasındayız. Endüstriyel yüksek kw 2. el jeneratör bulunur.

  Kartaltepe Hurda Fiyatları

  Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurda alım satımı yaparken pazar fiyatından daha fazla fiyatlarla alımlar yapıyoruz. Kartaltepe hurdacı firma hurda alım esnasında kullanılan fiyat listeleri hızlıca değişmektedir. Hurda sarı fiyatları içeriğiyle yazılmış makaleye göz gezdirebilirsiniz Güncel hurda fiyatlarına ulaşmak sebebi ile iletişime geçebilirsiniz.

  Kartaltepe 2.el Ev Eşyası

  Titiz kullanıldığı belli olan 2. el piyasasında satılabilecek bir biçimdeki kanepe, koltuklarınızı kapınıza gelerek almaktayız. Hurda bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası, hurda buzdolabı vb hurda beyaz eşya alımı yapıyoruz. Daha detaylı bilgiye erişmek için buzdolabı hurdası alanlar konulu yazımıza ulaşınız Kartaltepe içinde yeni gibi ve 2.el ev mobilyası satıyoruz. Az kullanılmış etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis mobilyası, çalışma masaları, personel koltukları alınır. İyi durumda 2. el TV, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli ev aletleri, set üstü ocak, mutfak gereçleri, bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart hurdası fiyatları öğrenmek nedeniyle firmamıza ait numaralar ile irtibata geçerek ulaşabilirsiniz.

  Kartaltepe Hurdacı Sitesi

  Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Kartaltepe hurdacılar sitesi içerisindeki dükkanımızın yardımıyla atıl hurda eşya alım satımı yapmaya devam ediyoruz. Geleceğe şimdiden daha güzel bir Kartaltepe bırakmak için sürekli çalışıyoruz. Sadece bunları almıyoruz.

  En Yakın Kartaltepe Hurdacı Telefonu

  Kartaltepe hurdacısı arasındaki çalışanlarımız ile konumuzdan her türlü hurda malzeme alım ve satım hizmetleri vermekteyiz. Kartaltepe en yakın hurdacı firması ismi ile hurda eşya alımında deponuza gelmekteyiz. Demtaş Metal hurdacılık olarak Kartaltepe mahallesinin tümünde hurda malzeme satımı yapmaktayız. Bu sebeple hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı Kartaltepe çevresinde hizmetler ediyoruz.

  Kartaltepe Hurda Raf Alanlar

  Hurda depolama rafları alıyoruz. İstanbul Raf hurda fiyatı paylaşımını okusanız şahane bir şey yapacaksınız. Sitemizdeki Kartaltepe çıkma raf fiyat listesi güncellenmiştir. Raf hurda alan yerler bölümüne bakınmak istemelisiniz. Hurda raf Kartaltepe satmak nedeni ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Genellikle kapatılan mandıralar tarafından hurdaya ayrılan hurda mağaza rafları, çelik raf hurdaları, market rafları, reyonlar, demir raf hurdaları arasından seçtiğimiz yeniden farksız duran 2. el raf satıyoruz.

  Kartaltepe Kağıt Hurdası Alanlar

  Piyasadan fazla fiyatlarla peçete hurdası, bristol kağıt hurdası, hurda kuşe kağıt, hurda karton bardak, kullanılmış gazete alan yerler içerisinde en yüksek kilo fiyatını firmamız teklif etmekte. İlçede renkli kağıt hurdası, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap tartımı yaparken göstermiş olduğumuz fazladan özenle müşterilerimize çok daha fazla kâr elde etme imkanı iletiyoruz. Karton hurda almak için konumunuza geliyoruz. Bu sayfadaki İstanbul Küçükçekmece Kartaltepe hurda karton ton fiyatlarını günlük yollamaktayız İstanbul Küçükçekmece Kartaltepe mahallesinde hurda kağıt alan firmalar içerisindeki Demtaş Metal yardımıyla toplama hurda kağıt, hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı, koli hurdası satabilirsiniz.

  Kartaltepe Hurda Kumaş Alımı

  Sayfamızdaki İstanbul Küçükçekmece Kartaltepe hurda kumaş ton fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Spota düşmüş gabardin kumaş hurdası, hurda örme, pantolonluk kumaş hurdası, hurda kot kumaş, hurda eteklik, ceketlik kumaş hurdası satmak amacı ile telefonlarımızı çok geçmeden arayabilirsiniz. Kartaltepe bölgesinde şifon kumaş hurdası, süprem kumaş, viskon kumaş, gömleklik kumaş, tişört kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, hurda döşeme kumaşı, hurda jesica alım satımında adresinize gelmekteyiz. Kartaltepe kilosuyla kumaş hurda alan yerler içerisindeyiz.

  Parça kumaş hurdası almaktayız. Kilosuyla dokuma kumaş hurdası, hurda penye, parça nevresim kumaşı, mayo kumaşı, kumaş topu, parça poplin kumaş, hurda atlet kumaşı, spot kumaş hurdası alımlarında nakit para ödeme yapılır.

  Kartaltepe Mahallesinde İkinci El Cafe Malzemesi Alan Yerler

  İş görecek durumda otel tipi bulaşık makinaları, buz makineleri, çamaşır makinaları, çöp sıyırmalı tezgah, tezgah üstü dolap, pizza bekletme dolabı alınır. Temiz servis bıçağı, tabak, bardak, cam bardak kurutma makineleri, tabak kurutma makinesi, bakır tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah altı dolap satanlar bizimle irtibat kurabilirsiniz. Profesyonel cafe ve lokanta mutfağı aletleri alıyoruz. İşyerimizdeki hamur kazanları, döner ocağı, teşhir reyonları, sanayi tipi 3 gözlü ocak, aspiratör, krom paslanmaz küvet, paslanmaz krom evye, davlumbaz, yemek dilendiricileri vb. lokanta ve restoran tipi mutfak ekipmanını yakından inceleyebilmeniz amacı ile alıcıları işyerimizi gezmeye davet ediyoruz.

  Kartaltepe Mahallesinde Araç Hurdası Alanlar

  Elbette size araba hurdası hurdaya satma hakkında yardım etmek isteriz. Hurdacılık sektöründe hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Fakat araba hurdası vergiden muafiyet alma evrakları çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman yerine getiremiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen vergiden düşürülmüş hurda araba, römork, çeki demiri hurdası patoz hurdası, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, motor hurdası alıyoruz. Zaman zaman Kartaltepe etrafında hurda araç alıyoruz.

  Kartaltepe Bina Yıkımı

  Bedelsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Yıkım bittiğinde çıkma parkeler, çıkma kapı pencere, hurda pimapen benzeri her türden hurdaları satın alıyoruz. Yıkımda belirtilen tüm önlemler Kartaltepe mahallesi kentsel dönüşüm içerisinde yeniden inşa edilecek binaların gerektiği şekilde inşaatının yapılması amacıyla yıkımını gerçekleştiriyoruz. Tıpkı fabrika yıkım işinde yaptığımız üzere bina yıkım işi yapıyoruz.

  7/24 Açık Kartaltepe Hurdacı Firması

  Bu sürenin kazandırdığı güvenle alet parkurumuzu çoğaltarak faaliyetimize devam ediyoruz. 7/24 hizmet veren Kartaltepe hurdacı olarak zamana takılmadan hurda eşya alımı yapmaktayız. Bin dokuz yüz doksan yediden bu zamana hurdacılık faaliyetleriyle hizmetimizi sunuyoruz.