İçeriğe geç

Serik Hurdacı Telefon Numarası

  Antalya Serik merkez hurdacı firma olarak hurdacılık yapmaktayız. Antalya Serik merkezinde yaptığımız gibi hurda alımı için araçlarımızı gönderiyoruz. Serik merkezinde hurda plastik ve metal geri dönüşüm işletmesiyiz. Normalde Serik hurdacı firmalar içindeyiz. Bununla birlikte Antalya Serik merkezinde de hurda alım satım hizmetleri vermekteyiz. Her türlü hurda alım satımı yapıyoruz.

  Yüksek miktarlı bakır,demir,alüminyum,kurşun,kablo hurdası ticaretlerinde piyasadan yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Antalya hurdacı olarak Serik bölgesinde hurdacılık yapmaktayız. Antalya Serik hurdacı şirketleri içinde lideriz. Antalya hurdacıları arasındaki Demtaş Metal hurdacılık hizmetlerine devam ediyor.

  Güncel Serik hurda fiyatları ile hurdacılık yapmaya devam ediyoruz. Antalya Serik hurdacı firması olarak hurdalarınızı alıyoruz. Antalya Serik merkezi çevresinde hurda malzemeler ve 2.el ofis mobilyası alımı için eşyanın değerini piyasadan daha yüksek fiyatlar ile ödemekteyiz. Demtaş Metal adıyla Antalya Serik hizmet veriyoruz.

  Serik Hurdacıları

  Serik hurdacı mı arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Antalya Serik içerisinde eşsiz anlayışlarla hizmet sunmaya devam ediyoruz. Siz çok değerli müşterilerimizde her nevi hurda krom satışı yapmak amacıyla telefonlarımızı kaydedebilirsiniz. Antalya şehir merkezine bağlı tatlı ilçesi Serik 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece Antalya Serik etrafında değil, bütün illerde hizmet vermekteyiz. Serik hurdacı firması olarak Antalya genelinde her tür hurda alım satımı yapmaktayız. Her miktardaki atık malzemeniz için müsait araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Serik genelinde hurda alımı faaliyetleri sürdürüyoruz. Atık metal ve plastikleri geri dönüştürerek sizlerin ve bizlerin faydalanması için çalışıyoruz.

  Serik Hurdacı Telefon Numarası

  Antalya Serik hurdacılık hizmetlerimizi sürdürdüğümüz yerler içerisindedir. Hemen numaramızı arayarak yüksek hurda fiyat listesi ile hurdanızı satabilirsiniz. Serik hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içeriğinde hızlıca tuşlayabileceğiniz yerdedir. Bu sebep ile hurda atık satmak için operatörlerimizi aramanız gereklidir.

  Serik Hurda Kurşun Alanlar

  Metal kurşun kullanılmakta olan eski madenlerden biridir. Cevher şeklindeki kurşun gümüş-mavi renkli biçimiyle göze çarpar. Kurşun hurda alan hurdacı sayfamıza göz atmak istersiniz. Cami minaresi hurda kurşunu, Kurşun levha hurda, Cami sökümü kurşun hurdası, Hurda kurşun oluk alıyoruz. Serik Antalya hurda kurşun aldığımız yerlerdendir. Bu sitede yayınlanan Serik hurda Cami kurşunu kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz.

  Serik Hurda Krom Alımı

  Yapısı itibari ile oldukça sert olduğundan dolayı zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu yerde krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. Paslanmaz krom hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Hurda krom alanlar sayfamıza göz atabilirsiniz. Krom, nikel ile karıştırılarak paslanmaz elde edilmektedir. Sayfamızdaki Serik hurda krom tank kg fiyatını ücretsiz ulaştırıyoruz. 430 krom, 304 krom, 304 krom hurdası talaşı, 201 krom, 202 krom hurda, 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası satmak için irtibata geçebilirsiniz.

  Serik Hurda Alan Yerler

  Serik adresten hurda alımı yapılan semtler içindedir. Zarar etmeyi önlemek için hurdanızı şimdi satmalısınız. Bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Demir hurda suyla temasında korozyona uğrar. Böylelikle metalin piyasasının inmesine sebep olur. Antimon zamak hurdası, CNC artığı hurda, çelik hurda, kalay hurdası alıyoruz. Müşterilerimizle beraber kazançlı çıkarak uzun süreli hizmetler sunmayı ilke edindik. Hurda sarı alımı için evinize kadar geliyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alanlar arasındayız. Tonajlı kablo hurda ve bakır hurdası, alüminyum, sarı hurdası, çinko hurdası, demir, çatı minare kurşunu alımı yaparken fiyatlar uygulamaktayız. Serik hurda alım satımı yapanlar içinde profesyonel hizmet ve deneyimli çalışanlarımızla öncü konuma çıkıyoruz.

  Antalya Serik geri dönüşüm firması Demtaş Metal her tür hurda atık alım hizmeti veriyor. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz.

  Hurda Sac Alan Firma

  Sac hurdası alıyoruz. Antalya Serik ve çevresinde sac levha, sac varil, galvanizli sac hurdası, trapez sac, galvanizli boru hurdası, bizi tercih edebilirsiniz. Ardiye çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Depomuzda tek deliği olmayan 2.el trapez sac hurda mevcuttur.

  Serik Çinko Hurdası Alımı

  Buradaki Antalya Serik hurda nikel kg fiyatını isteyene bedelsiz göndermekteyiz. Hurda çinko ton fiyatı makalesine göz atarsanız şahane bir şey yaparsınız. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu fiyat listesi talep etmek için telefonlarımızla irtibata geçebilirsiniz. Serik ve çevresinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz.

  Serik Hurda Alüminyum Alan En Yakın Firmalar

  Ayrıca hurda alüminyum petek, alüminyum kutu, hurda alüminyum radyatör satışı yapmak için iletişim kurabilirsiniz. Her çeşit alüminyum hurda peşin alınır. Her türlü alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac alan hurdacıyız.

  Firmamıza güvendiğiniz sebebiyle şükranlarımızı sunarız. Alüminyum tel hurda, alüminyum jant hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tas tabak hurdası ticaretiyle uğraşan firmayız. Yerinden alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda, hurda alüminyum talaş alımı için telefonunuzu beklemekteyiz.

  Antalya Serik hurda alüminyum alanlar içindeyiz. Buradaki Antalya Serik alüminyum kg fiyatını telegram grubu üyelerimize saat başı ulaştırılmaktadır. alüminyum hurda alanlar içerikli yazıya bir göz atabilirsiniz İş yerimize güvenenlerin desteğiyle daha hızlı deneyim kazanıyoruz. Serik ilçesinin tamamında hurda alüminyum sert kartel, alüminyum profil, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurda alırken tartımı teknolojik aletlerle yapmaktayız.

  Serik Demir Hurdası Alan Firma

  Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satışı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda ton fiyatı makalemizi dolaşmak iyi gelecektir. Demir hurdası, yer kabuğunda en çok bulunabilen metaller içerisindedir. Bu sayfadaki Serik demir kg fiyatı anlık olarak güncellenmektedir. Güncel anlık hurda demir fiyatları öğrenmek nedeniyle fazla aman geçmeden arayabilirsiniz. Hurda demir alımı bölümünü gezmek iyi gelecektir.

  Serik ilçesinin tüm mahallelerinde DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurda alımı yapıyoruz. Demtaş Metal Antalya Serik bölgesinin her yerinde hurda demir alım satımı ile iştigal ediyor. Sizinde bildiği gibi her nevi demir kapı, pencere demiri, demir yangın merdiveni alım satımı yapılır.

  Serik Bakır Hurda Alanlar

  Serik bakır hurda kilo fiyatı için arayın. Bakır hurda alanlar konumuzda geniş bilgi var. Hurda bakır alan Serik hurdacı şirketimizi hızlıca arayın keyifli hizmetin keyfini sürün.

  Serik bölgesinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. antigron kırma granür bakır hurda, soyma bakır hurda, TTR hurda bakır kırması, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, Hurda bakır talaş, bakırlı petek hurdası, bakır tencere hurdası, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alım satımı yapılır.

  Kırkambar bakır hurdası, yanık bakır hurdası, bakır boru hurdası, bakır bobin hurdası alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Antalya Serik yanık bakır hurdası kg fiyatını isteyene güncel olarak ulaştırmaktayız. Antalya Serik bakır hurdası alan yerler arasındayız.

  Serik Kablo Hurda Alan Firmalar

  Hurda telefon kablosu, karışık hurda kablo, hurda fare yemez satmayı isteyenler iletişim kurabilirsiniz. Çünkü Demtaş Metal şirketimizle sadece hurda alımıyla ilgilenmiyoruz. Antalya Serik hurdacısı olarak her çeşit iç tesisat kabloları, antigron kablo hurdası, hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz.

  Ayrıca hurda fare yemez kablolar, alüminyum hurda kablo alımı için telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablo iletkenliği ile sıklıkla kullanılmaktadır. Özellikle elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo hurdası alan Serik hurdacı firma arayanlara güvenilir hizmet ediyoruz. . İçindeki telin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve de dış kaplamasındaki malzemenin isim alır. Sitemizde bulunan Antalya Serik bakır kablo kilo fiyatını isteyenlere günlük yolluyoruz. Serik bölgesinde %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdaları alım satımında uzmanız.

  Kapıdan hurda tek damar kablolar, antigron kablo hurdası, enya kablo hurdaları, hurda iç tesisat kablosu almaktayız. Kullanım alanlarında göre koaksiyel kablolar, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, çelik sargılı kablo, yer altı kablosu şeklinde çeşitlendirilir. Hurda kablo hakkındaki içeriğe göz atın. Bunların yanısıra enya kablo hurdaları, tek damar kablo hurdası, çok damarlı hurda kablo alım satımı için piyasanın üzerinde fiyat listesini öneriyoruz. Müşterilerde hızlıca edinilebilen Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo,%50 bakırlı hurda kablolar alımında anında nakit ödeme yapıyoruz. Hurda kablo içerdiği bakır madeni yüzünden hurda kablo alan yerler için kıymetlidir.

  Antalya Serik ilçesinde kablo hurdası alan firmayız. Yüksek miktarda kablo hurdası alımı yaparken kablo hurdası piyasasından fazla fiyatlar gerçekleştiriyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz.

  Serik Hurda Sarı Alımı

  Serik hurdacı firma olarak piyasadaki her türde hurda alımı konusunda hizmet veriyor. Bununla beraber hurda sarı kırkambar, sarı hurda su saati, hurda sarı musluk, vana türleri vardır. Pirinç metal hurdası yöresel olarak rengi sarı olduğundan sarı hurda denmektedir. Gerçekte hurda sarı isminde hurda cinsi bulunmamaktadır. Serik genelinde sarı hurda alım satımı yapıyoruz.

  Hurda satmak isteyenlerin öğrendiği üzere hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, hurda sarı parça gibi hurda sarı cinsleri vardır. Sayfamızdaki Serik hurda sarı pirinç kg fiyatını saat başı ulaştırmaktayız. Kesin bloğumuzda önceden yazılmış sarı alan hurdacılar konuya göz gezdirebilirsiniz.

  Bu nedenle Serik sarı pirinç hurda alan firmalar içindeyiz. Firmamız bu hurda sarı çeşitlerinin ticaretinde sarı hurda bronz araiş alım satımıyla iştigal ediyor.

  Serik Cam Hurda Alımı

  Cam saydam veya yarısaydam genellikle sert bir yapıya sahip sıvı madde geçirmeyen inorganik katı bir malzemedir. Son zamanlarda rengarenk cam şişe, araç camı türde hurda cam türleri çok miktarda yeniden işleniyor. Serik etrafında cam hurdası alan firmalar içerisindeyiz.

  Plastik Hurda Alım Satımı

  Antalya ve Serik ilçesinin her yerinden abs plastik, polipropilen moblen, jelatin hurdası, polistren kristal hurdası alımı yapıyoruz. Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemelerin adıdır. Serik plastik hurdası alım satımı yapanlar içerisinden hizmetleriyle öne çıkan Serik hurdacısıyız. Buradaki Serik plastik fiyatlarını güncel olarak ulaştırıyoruz.

  Termoplastik, termoset, elastomer, polietilen, polipropilen, polistiren benzeri plastik çeşitleri vardır. En avantajlı fiyatlarla hurda beyaz naylon, kırmızı, mavi kapak, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda, pimapen hurdası almaktayız.

  Nikel Hurda Alımı

  Nikel hurdası zehirli olabilir. Bu ilçede hurda %95 ile %99 nikel şablon, hurda turbo nikel, anot nikel hurda alımında en iyi fiyatları veriyoruz. Dolayısıyla nikel hurdaları alınırken oldukça dikkatle çalışmalıyız. Serik hurda nikel alıyoruz.

  Serik Hurda Klima Alım Satımı

  Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. 2.el Klima Serik bölgesinde oldukça fazla alım satımı yapılan hurda malzemeler arasındadır. İkinci el kombi alım satımı yapan hurdacı firmayız. Serik bölgesinde 2.el klima satanlar bizlerle kesinlikle iletişime geçin.

  Serik Moloz Nakliyesi

  Molozlar Serik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından planlanan yerlere nakil ediliyor. Yıkımdan sonra anlaşmaya bağlı olarak yıkım molozunun nakliyesi itina ile yapılır.

  Hurda Karton Alanlar

  Bölgenin tamamında kitap, defter, renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı alıp satarken alışkanlık haline getirdiğimiz extra özen sayesinde hurda satmak isteyenlere normalden daha fazla kazanma avantajı iletiyoruz. derinden çok fiyata hurda bristol kağıt, kağıt bardak, kuşe kağıt hurda, peçete hurdası, kullanılmış gazete alıyoruz. Antalya Serik kağıt hurda alanlar içerisindeki firmamız hizmetleriyle toplama kağıt hurdası, matbaa baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda koli kilo fiyatı sorabilirsiniz. Serik karton hurdası aldığımız ilçeler içerisindedir. Buradaki Serik kağıt hurdası fiyat listesini abonelerimize ücretsiz gönderiyoruz

  Serik İkinci El Mutfak Malzemesi Alımı

  İş görecek durumda restaurant tipi bulaşık makinası, tezgah altı dolaplar, tezgah, sanayi tipi çamaşır makinası, pizza dolapları, buz makineleri alıyoruz. Profesyonel lokanta ekipmanları alımı yapıyoruz. İşyerimizdeki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanları, lokanta tipi aspiratör, çelik davlumbaz, paslanmaz krom evye, küvet, salata reyonları, restorant tipi set üstü meykap vs endüstriyel tipi mutfak ekipmanlarını görmek amacı ile alıcıları depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. 2. El çelik tencere, kazan, tava, tepsi, cam bardak yıkama makineleri, tezgah üstü iki kapaklı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satmak isteyenler firmamızı arayabilir.

  Serik Hurda Kumaş Firesi Alımı

  Parti malı hurda ceket kumaşı, gabardin kumaş, hurda eteklik, hurda örme, hurda kot kumaş, hurda pantolonluk alımı için bizi hemen aramalısınız. Serik kiloyla tartarak kumaş hurda alan firmalar içerisindeyiz.

  Bu sayfadaki Antalya Serik kumaş hurdası kg fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Serik ilçesinde viskon kumaş, gömlek kumaşı, hurda tişört kumaşı, hurda şifon kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, döşeme kumaşı, hurda jesica kumaşı, hurda süprem alımlarında adresinize geliriz.

  Kilosuyla poplin kumaş hurdası, atletlik kumaş, kumaş topu, spot kumaş, mayo kumaşı, parça nevresim kumaşı, parça penye kumaş, dokuma kumaş hurdası alımlarında anında ödeme yapıyoruz. Antalya Serik çevresinin tümünde parça kumaş hurdası alımı yapılmaktadır.

  İkinci El İnşaat Malzemeleri

  Bunun ile birlikte kapatılan satıcılardan satın almış olduğumuz Serik çevresinde yıkılan depo binalarından alınan kullanılabilir durumda 2.el kapı, pencere, mutfak dolapları satıyoruz. Müteahhitler tarafından kullanılan boya tabancası, yük asansörleri, alçı sıva makinesi, harç karıştırma mikseri az kullanılmış iskele, hurda plywood satılıktır.

  Serik Bina Yıkımı

  Yıkımda belirtilen tüm güvenlik önlemleri Serik kentsel dönüşüm alanında yeniden inşa edilecek apartmanların uygun şekilde inşaatının yapılması nedeniyle yıkımını yapıyoruz. Yıkım bitiminde yer döşemeleri, hurda pencere ve kapılar, çıkma pimapen vb. tüm hurdaları almaktayız. Üstteki fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işi başarı ile yapıyoruz. Ücretsiz bina yıkım işi yapmaktayız.

  En Yakın Serik Hurdacı Numarası

  Serik hurdacı şirketi firmamızla kapıdan hurda alım satım hizmetimiz var. Demtaş Metal olarak Serik bölgesinde hurda malzeme almaktayız. Bu hizmetler ile atıl malzemeleri değerlendirmek isteyenlere en yakın hurdacı firma Serik genelinde hizmetler ediyoruz. En yakın Serik hurdacı firma hizmeti ile her türden hurda eşya alım satımında deponuza gelmekteyiz.

  İkinci El Hurda Raf

  Bu sayfadaki Serik hurda çelik raf ton fiyatlarını whatsapp grubumuzda paylaşıyoruz. Raf hurda alımı bağlantısına tıklamalısınız. Hurda raf Serik almak nedeni ile cep telefonumuza ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alıyoruz. Özellikle batan kasaplardan aldığımız hurda mağaza rafları, orta reyonlar, çelik raf hurdası, demir raf hurdaları, hurda market rafı arasından tarafımızdan seçilen yeniden farksız duran ikinci el hurda raf satan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

  Serik Fabrika Sökümü

  Güvenli biçimde fabrika söküm işi gerçekleştiriyoruz. Bu nedenler hurda fabrika sökümü gerçekleştirenler arasında ünlü olduk. Öncelikle sökülmesi istenen iş yerinin titizlikle dolaşılması gerekir. Yıllardır yüzlerce fabrika bozum ihalesini başarılı biçimde tamamladık. Genelde bahsedildiği gibi kolay bir iş değildir. Antalya Serik fabrika söküm işleri deneyime sahibiz.

  7/24 Hurda Alan Serik Hurdacı Firma

  7/24 açık Serik hurdacı firması olarak haftanın yedi günü geri dönüşümde çalışıyoruz. 2003’den bu yana hurdacılık faaliyetleriyle hizmetimizi sürdürüyoruz. Geçen senelerin bahşettiği tecrübelerle alet parkurumuzu arttırarak yolumuza devam etmekteyiz.

  2.el Ev Eşyası

  İyi durumda 2.el buzdolapları, derin dondurucu, LCD tv, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, diz üstü bilgisayar, elektronik ev aletleri, ekran kartı hurdası, anakart hurdası hakkında bilgi edinmek sebebi ile cep telefonumuzla bağlantı kurabilirsiniz. Çok az kullandığınız 2. el piyasasında alıcı bulabilecek bir temizliğe sahip koltuk, kanepenizi yerinizden iyi fiyata alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, hurda bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası vb hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha geniş bilgi için bulaşık makinesi hurdası alımı başlıklı gönderiyi okuyunuz 2.el etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis mobilyası, öğrenci masası, sekreter koltukları stok sormak amacıyla telefon numaralarımızı aramanız yeterlidir. Piyasasından makul fiyatlarla yeni ve 2.el masa, sandalye satın alabilirsiniz.

  Akü Hurdası Alanlar

  Akü başka bir deyişle batarya büyük piller gibi enerji depolayan enerji deposudur. Hurda akü fiyatı linkine tıklayabilirsiniz. Bu yüzden Antalya Serik hurdacı gibi kendine ait geri dönüşüm tesisi olanlar kuru akü ve sulu akü alımı yapan hurdacılar içerisindedir. Elektrikli otomobillerde enerji ihtiyacı için kullanılıyor. Yoğun kullanımla şarj olmaz akülere akü hurdası diyoruz. Akü içerdiği kurşunlu suları nedeni ile hurdacı firmalar için kıymetlidir.

  Serik Hurdacılar Sitesi

  Olması gerektiği gibi yaşanabilir bir Serik için yorulmadan çalışıyoruz. Serik organize sanayi hurdacısı olarak yakınınızdayız. Hurda malzeme alımında ayrım yapmıyoruz. Serik hurdacılar sitesi içindeki depomuzla hurda alım işiyle geri dönüşümde öncüyüz. Sadece bu tür eşyaların alımını yapmıyoruz.

  Serik Hurda Jeneratör Alanlar

  2. el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz. Hurda jeneratör alım satımı yapıyoruz. Endüstriyel ve sanayi tipi çalışır durumda ikinci el jeneratör satılır.

  Hurda Araç Alanlar

  İşlerin sıkışık olmadığı dönemlerde Serik etrafında hurda araç alım satım hizmeti veriyoruz. Bu sektörde hizmetimize devam etmekte kararlıyız. Evraklarla zaman harcatmayacak hurda yük vagonu, çekme belgeli otomobil hurdası, patoz hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, çeki demiri, hurda motor alımı yapıyoruz. Tabiki de müşterilerimize araç hurdası alım satımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Ama hurda araç trafikten çekme işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman gerçekleştiremiyoruz.

  Serik Hurda Fiyatları

  Bir kez daha söylemekte fayda görüyoruz ki belirli bir kilodan yüksek hurda alımında öteki Serik hurdacılarından yüksek fiyatlar ödüyoruz. Hurda fiyatları konulu içeriğe bir göz atabilirsiniz En güncel fiyat listesine erişmek nedeniyle irtibat kurabilirsiniz. Serik hurdacı firmalar arasında hurda alım sırasında kullanılan kilo fiyatı hurda borsasında saat başı değişkenlik göstermektedir.