İçeriğe geç

Yarımburgaz Hurdacı Firma

  Normalde İstanbul Küçükçekmece işletmeleri arasındayız. Ancak Yarımburgaz mahallesinde de hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. İstanbul Küçükçekmece Yarımburgaz hurdacı firma olarak Yarımburgaz mahallesinde hurdacılık yapıyoruz. Yarımburgaz mahallesi hurdacı firmalar içerisinde lider işletmesiyiz. Her nevi hurda satışı için arayabilirsiniz. Demtaş Metal adıyla Avrupa Küçükçekmece Yarımburgaz bölgesinde hizmet veriyoruz. Yarımburgaz hurdacı olarak hurda eşya alıyoruz

  Güncel İstanbul Küçükçekmece Yarımburgaz hurda fiyatlandırmayla hurda alımı yapmaya devam ediyoruz. Küçükçekmece Yarımburgaz mahallesi geri dönüşümcüleri içerisindeyiz. Tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. İstanbul hurdacısı olarak Yarımburgaz mahallesinin tamamında hizmet ediyoruz. İstanbul Avrupa yakası Küçükçekmece çevresinde yaptığımız gibi hurda alımı için Yarımburgaz mahallesindeki her yere gelmekteyiz İstanbul Avrupa yakası Küçükçekmece Yarımburgaz mahallesinin çevresinde temiz kullanılmış eşya ve hurda alımlarında nakit ödemeler yapıyoruz İstanbul hurdacısı olan Demtaş Metal hizmetinizdedir.

  Küçükçekmece Yarımburgaz Mahallesi Hurdacı Firma

  Yarımburgaz hurdacı firması mı arıyorsunuz? Başardınız. İstanbul Küçükçekmece Yarımburgaz çevresinde eşsiz bir anlayışla hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Avrupa yakası hurdacısı olarak her yıl gelişmekteyiz. Sizde her nevi hurda çinko satmak sebebiyle şirketimizi telefonunuzun rehberine kaydedebilirsiniz. İstanbul ilinin büyüyen mahallesi Yarımburgaz daimi hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf İstanbul Küçükçekmece Yarımburgaz bölgesinde değil, bütün bölgelerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Yarımburgaz genelinde hizmet gösteriyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüştürerek bütün insanların yararına çalışıyoruz. Küçükçekmece mahallesinin her sokağında ve Yarımburgaz mahallesi çevresinde her nevi hurda alanlar içerisindeyiz. Küçükçekmece hurdacı olarak Avrupa yakasında hurdacılık hizmetleri veriyoruz.

  Yarımburgaz Hurdacı Numarası

  Yarımburgaz Mh hurdacılık faaliyetlerimizi sunduğumuz yerler içindedir. Bu sebep ile hurda malzeme satmak sebebiyle bizleri aramanız gereklidir. Şimdi arayıp günlük hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi satabilirsiniz. İstanbul Küçükçekmece Yarımburgaz hurdacı numarası sitemizin altında bir tıklamayla tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor.

  Yarımburgaz Hurda Sarı Alım Satımı

  İtiraf etmek lazımsa sarı hurda ismiyle anılan bir hurda bulunmamaktadır. Pirinç hurdaya mahalle arasında rengi sarı olduğundan dolayı sarı hurda denilmektedir. Bu nedenle Yarımburgaz sarı pirinç hurda alım satım hizmeti veren hurdacıyız. Yarımburgaz hurdacı firmamız her çeşit hurda ticareti yapmaktadır.

  Yarımburgaz mahallesinin tamamında sarı pirinç hurda alıyoruz. Pirinç sarı alan hurdacılar konulu metine bir göz atabilirsiniz. Hurda sarı satanlarda hurda sarı pirinç kırkambar, hurda sarı pirinç su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana çeşitleri bulunabiliyor. Hurda satmak isteyenlerin bilgi sahibi olduğu üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda talaşı, hurda sarı pirinç parça benzeri hurda sarı türleri vardır. Demtaş Metal bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin yanında sarı pirinç hurda hurda bronz araiş alım satımında en güncel fiyat bilgisini uyguluyor.

  Yarımburgaz Mahallesinde Kablo Hurda Alımı

  Çünkü firmamız yalnızca hurda malzeme alımıyla iştigal etmiyoruz. Konumdan hurda tek damar kablosu alımı yapıyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo alımı yaparken kablo hurdası piyasası oldukça yüksek fiyat listesi sunuyoruz.

  Kablo hurdası içindeki telin madeni yüzünden hurdacılık yapanlar için önem taşır. Yarımburgaz hurdacısı Demtaş Metal her türlü antigron kablo, hurda elektrik kabloları, hurda iç tesisat kablo hurdaları alımı için adresinize geliyoruz. Bunların yanısıra tek damar kablo, hurda enya kablolar, çok damarlı kablo hurdaları alımında ederinin üstünde fiyat listesini vermekteyiz. İstanbul Küçükçekmece Yarımburgaz mahallesinin tamamında kablo hurdası alanlar içinde değerinde ton fiyatını veriyoruz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki Yarımburgaz hurdacı firma arayanlara sınırsız hizmet etmeye devam ediyoruz. .

  Kablolar elektrik akımı iletiminde elektrikli araçlarda kullanılmaktadır. Bir de hurda fare yemez kablolar ticareti amacıyla arayabilirsiniz. Kullanılış yerlerine göre hava kablosu, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, yer altı kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu şeklinde isimlendirilir.

  İstanbul Küçükçekmece Yarımburgaz hurdacı olarak TTR kablo, %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımında uzmanız. Aynı anda geri dönüşümcülük yapıyoruz. Hurda telefon kablosu, fare yemez kablo, karışık hurda kablolar satmak isteyenler bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  İstanbul kablo hurda alanlar içerikli konuya göz atabilirsiniz. İçinde bulunan tellerin madenine bağlı olarak ve de dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Sitemizdeki Yarımburgaz hurda bakır kablo ton fiyatını abonelerimize saat başı ulaştırıyoruz. İstanbul Küçükçekmece Yarımburgaz etrafında çoğunlukla edinilen %30 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları, %40 bakırlı hurda kablo alışverişinde değerini kapınızda ödüyoruz.

  Yarımburgaz Hurda Çinko Alım Satımı

  Yarımburgaz yakınlarında hurda çinko alımı yapıyoruz. Çinko hurdası alım satımı konusunda bilgi almak amacıyla linkine tıklamalısınız. Buradaki Yarımburgaz çinko hurdası ton fiyatları az önce güncellendi. Çinko hurda alım satımı bölümünü dolaşmalısınız. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda satışı yapmak için arayın.

  Yarımburgaz Mahallesi Sac Hurdası Alım Satımı

  Şantiye çatısı kaplamak amacıyla kullanılabilir. Firmamızda yeni gibi 2.el trapez sac bulunuyor. Hurda sac alım satımı yapanlar arasındayız. İstanbul Avrupa Yarımburgaz Küçükçekmece bölgesinde hurda sac levha, sac varil hurda, hurda sac paslanmaz, trapez sac, galvanizli boru hurda, kilo fiyatı istemek amacıyla.

  Yarımburgaz Kurşun Hurda Alımı

  Cami kurşunu, Cami minaresi hurda kurşunu, Hurda kurşun levha, Yağmur oluğu kurşun hurda alırız. Kurşunun hala kullanılan en eski madenlerden biri olduğu bilinmektedir. Cevher şeklindeki kurşun metali mavimsi gümüş renktedir. İstanbul Küçükçekmece ile Yarımburgaz Mahallesi kurşun hurdası alım satımı hizmetleri verdiğimiz mahallelerden biridir. Bu sayfadaki Yarımburgaz hurda Cami kurşunu kg fiyatı güncellenmiştir.

  Yarımburgaz Krom Hurda Alım Satımı

  Hurda krom paslanmaz için yerinize geliyoruz. Krom hurda alımı paylaşımını okusanız güzel olur. Gerektiği kadar yapısı nedeniyle zırhlı araç kaplaması dahil bir çok yerde krom hurdası kullanılmaktadır. Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için irtibata geçin. Krom ile nikel karıştırılarak paslanmaz metal elde edilir. İstanbul Hurda krom alanlar paylaşımına bir göz atmak istersiniz.

  Yarımburgaz Hurda Bakır Alan Hurdacı

  Yarımburgaz içerisinde bakır hurda almaktayız. Hurda bakır kırkambar, bakır bobin hurda, hurda bakır boru,bakır boru hurda, yanık bakır hurdası alanlar içindeyiz.

  Buradaki İstanbul Küçükçekmece Yarımburgaz hurda bakır fiyat listesini ücretsiz ulaştırmaktayız. İstanbul Küçükçekmece Yarımburgaz hurda bakır alan yerler arasındayız. Yarımburgaz Mahallesi bakır hurdası fiyat listesi için arayın.

  Bakır hurdası alanlar bölümünde detaylı bilgilendirme mevcut. antigron kırma granür bakır hurda, soyma bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, Hurda bakır talaş, bakırlı petek hurda, bakır tencere hurdası, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alırken peşin ödeme yapıyoruz. Bakır hurdası alan Yarımburgaz hurdacı şirketimizi hızlıca arayın profesyonel hizmetin tadına varın.

  Yarımburgaz Hurda Alüminyum Alım Satımı

  Firmamıza güvendiğiniz nedeniyle saygılar sunarız. Küçükçekmece Yarımburgaz Mahallesinde hurda alüminyum alanlar içindeyiz. Alüminyum tas tabak hurda, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tel hurda, alüminyum araba jantı hurdası alımı yapan hurdacıyız. Yarımburgaz mahallesinde alüminyum araiş, alüminyum piston, alüminyum profil, hurda alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel alımı yaparken hurda tartımını sizinle birlikte yapmaktayız. Her türden hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası almaktayız. Adresten alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurdası alımı için irtibata geçmenizi bekliyoruz. Hurda alüminyum alanlar başlığıyla yazılmış konuyu ziyaret edin. Ayrıca alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek gerçekleştiriyoruz. Bize hurda satanların destekleriyle her geçen gün tecrübeli hale geliyoruz. Her türlü alüminyum hurdası alınır.

  Yarımburgaz Demir Hurdası Alım Satımı

  Demir hurdası, yer yüzünde bol miktarda kullanılan madenler içerisindedir. Buradaki Yarımburgaz extra demir hurda kilo fiyatını ücretsiz yollamaktayız. Yarımburgaz mahallesi ve çevresinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz. Güncel demir hurdası fiyatı için şimdi arayabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacı yazısını okumalısınız. Yarımburgaz şehrinin her yerinde hurda demir alım satımı ile iştigal ediyor. Unutmayın ki her çeşit demir ev kapısı, pencere demiri, demir merdiven korkuluğu için nakit ücret ödemesi yapıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke satmak amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası ton fiyatı yazısını gezmek iyi gelir.

  Yarımburgaz Mahallesinde Bina Yıkıyoruz

  Yıkım sırasında lüzum görülen iş güvenliği önlemleri Çıkacak hurda eşyaları bina yıkım işleri yapmaktayız. Üstte bahsettiğimiz fabrika sökümünde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Kentsel dönüşüm olsun olmasın yıkılması gereken apartmanların uygun bir biçimde imar edilmesi nedeniyle yıkımını sağlıyoruz. Yıkımdan sonra pimapen hurdası, sökülen çelik kapılar, çıkma laminant parkeler vs. tüm hurda malzemeleri piyasa fiyatına alıyoruz.

  Yarımburgaz 2.el jeneratör Alanlar

  Jeneratör hurdası alımı yapıyoruz. Her voltajda yıpranmamış ikinci el jeneratör alınır, satılır. İkinci el jeneratör satanlar arasındayız.

  Yarımburgaz Mahallesinde Hurda Otomobil Alan Hurdacı

  Yarımburgaz hizmetimize devam etmekteyiz. Ara sıra Yarımburgaz mahallesi çevresinde araç hurdası alımı yapıyoruz. Elbette size hurda araba hurdaya verme hakkında yardım etmek isteriz. Lakin hurda araç vergiden muafiyet alma işleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman yerine getiremiyoruz. Evrak işi olmayan yük vagonu, parçalanmış hurda araba, patoz, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, çeki demiri hurdası, motor hurdası alıyoruz.

  Yarımburgaz Hurda Beyaz Eşya

  İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece Yarımburgaz içerisinde yeni ve 2. el oturma grubu satabilirsiniz. Kısa süre kullandığınız 2.el olarak değerlendirilebilecek bir temizlikte bulunan kanepelerinizi yerinizden satın alıyoruz. Eski buzdolabı, hurda çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası vs hurda beyaz eşya almaktayız. Daha geniş bilgilere amacı ile hurda buzdolabı alan hurdacılar başlıklı yazıyı ziyaret ediniz 2. El çalışma koltuğu, personel masaları, etajer, şifonyer, gardrop, büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece bulunur. Yeni gibi 2.el TV, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli ev eşyası, ocak, mutfak gereçleri, diz üstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, hurda anakart almak maksadıyla firmamızıtuşlayabilirsiniz.

  Yarımburgaz Mahallesi Hurdacı Sitesi

  Yarımburgaz mahallesi hurdacılar sitesi içindeki hurdacı dükkânımızla hizmetler ediyoruz. Yalnızca bu hurdalarınızın geri dönüşümünü yapıyor değiliz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Çok daha yaşanır bir Yarımburgaz için durmadan çaba sarfediyoruz.

  Yarımburgaz Plastik Hurda Alımı

  İstanbul ve Yarımburgaz bölgesinin tamamından jelatin, plastik abs, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurdası alım satımı için bize ulaşabilirsiniz. Plastik hammadde, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemeye denir. Yarımburgaz plastik hurda alan yerler içerisinden hizmetleriyle öne çıkan Yarımburgaz hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Yarımburgaz naylon hurdası fiyat listesini kayıt olanlara saat başı gönderilmektedir

  Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen ve benzeri plastik çeşitleri vardır. Güncel fiyatlarla hurda mavi kapak, hurda beyaz naylon, pimapen, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurdası alıyoruz.

  Yarımburgaz Akü Hurdası Alım Satımı

  Yoğun kullanımdan sonra şarj tutmaz akülere akü hurdası denmektedir. Hurda akü alanlar gönderisine göz atmalısınız. Akü hurdası alanlar paylaşımına bakmak istersiniz. Dolayısı ile İstanbul Küçükçekmece Yarımburgaz hurdacısı iş yerimiz benzeri işletme bünyesinde geri dönüşüm kazanları olanlar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapan firmalar arasındadır. Akü içindeki kurşun içeren suları nedeniyle geri dönüşüm firmaları için kıymetlidir. Akümülatör başka deyişle biriktireç büyük pil gibi enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik kaynağıdır. Elektrikli otomobillerde elektrik enerjisi kaynağı bulunmaktadır.

  Yarımburgaz Mahallesinde Klima Hurdası Alan Hurdacı

  Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima Yarımburgaz mahallesi mahallesinde en fazla alımı yapılan hurdalar içinde yer alıyor. Bozuk hurda kombi alan hurdacı firmayız. Yarımburgaz etrafında 2.el klima satanlar bizlerle mutlaka iletişime geçmelidir. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır.

  Yarımburgaz Moloz ve Hurda Nakliyesi

  Molozlar Küçükçekmece Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce daha önce bildirilen araziye nakil ediliyor. Yıkımdan sonra müşteriyle anlasmamıza bağlı olarak molozun taşınması güvenle yapılır.

  Yarımburgaz Nikel Hurdası Alımı

  Nikel hurda kükürt ile arsenik içerdiğinden zehirli madenler içerisindedir. İstanbul Küçükçekmece ile Yarımburgaz nikel hurdaları alıyoruz. Bu bölgede %95 ile 99 şablon nikel hurdalar, turbo nikel hurda, anot nikel alım satımında piyasasından fazla kg fiyatı sunuyoruz. Dolayısı ile hurda nikel alım satımında çok hassas çalışmalıyız.

  Yarımburgaz Kağıt Hurda Alımı

  Yarımburgaz hurda kağıt alan hurdacılar içerisindeki iş yerimiz hizmetleriyle hurda iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurda, ofset baskı bozuğu hurda, kağıt kırpıntı, koli hurdası fiyatı isteyebilirsiniz. Avantajlı kilo fiyatlarıyla hurda kağıt peçete, kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası, gazete hurdası, karton bardak hurdası alıyoruz. Yarımburgaz hurda kağıt alım satımı yaptığımız alanlar içindedir. Bu sayfadaki İstanbul Küçükçekmece Yarımburgaz Mahallesi hurda kağıt, karton kg fiyatını uygulamamızı kullananlara ücretsiz gönderilmektedir Bölgede hurda A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap, renkli kağıt hurda, 1.hamur beyaz hurda kağıt alımında alışkanlık haline getirdiğimiz extra duyarlılıkla hurda satmak isteyenlere çok daha yüksek kazanç etme avantajı sunuyoruz.

  7/24 Hizmet Veren Yarımburgaz Mahallesi Hurdacı

  Tam tamına otuz beş senedir hurda hurda alım satımı faaliyetleri sunuyoruz. Bu sürenin kazandırdığı tecrübelerle alet parkurumuzu arttırarak kurumsal faaliyetimize devam ediyoruz. 7/24 hizmet veren Yarımburgaz hurdacı olan şirketimizle günün her saatinde çalışıyoruz.

  Yarımburgaz Mahallesi İkinci El Hurda Raf

  Çoğunlukla raflarını yenileyen dükkânlar tarafından satılan çelik raflar, ürün teşhir reyonları, demir raf hurdaları, market rafları, mağaza rafı hurdaları arasından tarafımızdan seçilen kullanılabilir durumda ikinci el raf satan hurdacılar arasındayız. Buradaki İstanbul Küçükçekmece Yarımburgaz ikinci el raf kg fiyatı güncellendi. Raf hurdası fiyatları paylaşımını incelemek iyi gelecektir. Hurda raf Yarımburgaz alım satımı için dükkânımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alıyoruz. Raf hurdası fiyatı bölümüne kesinlikle bir göz atın.

  En Yakın Yarımburgaz Hurdacı Firma

  Yarımburgaz hurdacı sitesi olan firmamız ile konumuzdan her türde hurda eşya alım satım hizmeti veriyoruz. Demtaş Metal firmamızla Yarımburgaz mahallesinde hurda almaktayız. Böylece müşterilere en yakın hurda alan yerler Yarımburgaz genelinde hizmetler vermekten mutluluk duyarız. Yarımburgaz en yakın hurdacı firma adıyla her çeşit hurda metal alım satımında bulunduğunuz yere gelmekteyiz.

  Güncel Yarımburgaz Hurda Fiyatları

  Doğru ton fiyatına erişmek amacıyla bize ulaşmanız yeterlidir. Daha detaylı yeni hurda krom fiyatları makaleyi inceleyebilirsiniz Şundan bahsetmek istiyoruz ki yüksek tonajda hurdalar alırken piyasa fiyatından yüksek kilo fiyatı ödüyoruz. Yarımburgaz Mahallesinde hurdacı firma olarak hurda alım sırasında kullanılan ton fiyatları Yarımburgaz piyasasında saat başı güncelleniyor.

  Yarımburgaz Parça Kumaş Alımı

  İstanbul Küçükçekmece Yarımburgaz mahallesi etrafında parça gömlek kumaşı,süprem kumaş, abiyelik kumaş, viskon kumaş hurdası, hurda şifon, jesica kumaş hurdası, parça tişört kumaşı, hurda döşeme kumaşı alımlarında yerinize geliriz. Yarımburgaz mahallesinde hurda kumaş kırpıntı alım satımı yapmaktayız. Kilosuyla parça poplin kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası, tekstil artığı parça kumaş, spot kumaş, mayo kumaşı, parça nevresim kumaşı, hurda penye kumaş, dokuma kumaş hurdası alıyoruz.

  Parti malı hurda ceketlik, hurda gabardin kumaşı, hurda eteklik kumaş, örme kumaş, kot kumaşı, hurda pantolonluk kumaş alımı için telefon numaramızı şimdi arayınız. Yarımburgaz kilosuyla kumaş hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Bu sayfadaki İstanbul Küçükçekmece Yarımburgaz hurda kumaş kilo fiyatını abonelerimiz ile günlük paylaşıyoruz.

  Yarımburgaz İkinci El Endüstriyel Aletleri Alım Satımı

  İkinci el sanayi tipi cafe ve lokanta mutfağı aletleri alıyoruz. Kullanılmış bardak, tabak, servis bıçağı, bardak kurulama makineleri, tabak kurutma makinesi, krom paslanmaz tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah altı dolaplar satmak isteyenler firmamıza ait telefonları arayabilirsiniz. Depolarımızdaki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanları, restorant tipi ocak, hücreli aspiratör, evye, krom davlumbaz, küvet, paslanmaz krom salata ve meze reyonları ve benzeri endüstriyel tipte mutfak ekipmanlarını görmek amacı ile sizi depomuzu gezmeye davet etmekteyiz. Temiz durumda buz makinesi, tezgah altı dolap, otel tipi çamaşır makinaları, pizza dolabı, mermer tezgah, lokanta tipi bulaşık makinası alıp satmaktayız.

  Yarımburgaz 2.El İnşaat Malzemesi

  İnşaat şantiyelerinde boya tabancası, yük asansörü, alçı sıva mikseri, harç karıştırma mikseri az kullanılmış portatif, ikinci el plywood alıp satıyoruz. Birde batmış iş yerlerinden satın almış olduğumuz Yarımburgaz yakınlarında yıkılan depo binalarından elde edilmiş hala kullanılabilir 2.el kapı, pencereler, mutfak dolapları alımı yapıyoruz.

  Yarımburgaz Mahallesinde Fabrika Sökümü Yapıyoruz

  Profesyonel bir biçimde fabrika söküm işi gerçekleştiriyoruz. Daha önce binlerce fabrika yıkımı ihaleleri başarıyla gerçekleştirdik. Böylece Küçükçekmece hurda fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içerisinde lider konumdayız. Hurdacı firmaların dile getirdiği biçimde kolay bir iş olmamıştır. Fabrika sökülürken öncelikle sökülmesi arzu edilen fabrikanın detaylı şekilde gezilmesi gerekmektedir. İstanbul Küçükçekmece Yarımburgaz fabrika söküm işleri konusunda deneyimliyiz.