İçeriğe geç

İnönü Hurdacı

  Şu an İnönü hurdacı firmasıyız. Lakin İnönü merkezinde de hurda alım hizmetleri vermekteyiz. Eskişehir İnönü hurdacı firması olarak her çeşit hurda eşya alım satım hizmeti vermekteyiz. İnönü hurdacı işletmeleri içinde öncü geri dönüşüm fabrikasıyız. İnönü ilçesinin yakınlarında hurda metal ve plastik dönüşümü yapan fabrikamız var. Hurdacı firması olarak hurdalarınızı yerinden almaktayız.

  Güncel Eskişehir İnönü hurda fiyat listesi ile hurda alım satımı yapmaya devam ediyoruz. Demtaş Metal şirketimizle Eskişehir çevresinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Eskişehir İnönü şehir merkezinin her mahallesinde sürekli olarak yaptığımız gibi hurda almak amacıyla konumunuza gelmekteyiz.

  Eskişehir hurdacısı olan firmamız Demtaş Metal hizmetinizdedir. Her çeşit hurda alıyoruz. İnönü merkezi bölgesinde ikinci el ev eşyaları ve hurda malzemeler almaktayız. Toptan hurda eşya alımlarına özel yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. Eskişehir hurdacısı firmalar arasındayız.

  Eskişehir İnönü Hurdacısı

  İnönü hurdacı olarak Eskişehir genelinde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her miktardaki hurdanızın nakliyesi için uygun araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Sizde her türlü hurda satışı için telefonlarımızı cep telefonunuza kaydedebilirsiniz. İnönü merkezindeki mahallelerde hizmet yürütüyoruz. Metalleri işlemden geçirerek sizlerin ve bizlerin yararı için çalışıyoruz. İnönü hurdacı firma mı arıyordunuz? Endişeye lüzum kalmadı, başardınız. Eskişehir İnönü bölgesinde benzeri olmayan anlayışlar ile profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Eskişehir şehir merkezine bağlı sempatik ilçesi İnönü 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Eskişehir İnönü çevresinde değil, her bölgede hizmet vermekteyiz.

  İnönü Hurdacı Numarası

  İnönü hurdacılık faaliyetlerimizi sunduğumuz yerler arasında yer almaktadır. İnönü hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın içeriğinde tek tıklamayla çevirebileceğiniz konumda bulunuyor. Şimdi arayın anlık hurda fiyat listesi ile atık hurdaları satın. Dolayısıyla hurda atık satmak amacı ile mobil hattımızı aramanız gereklidir.

  İnönü Hurda Krom Alanlar

  430 krom hurda, 304 krom, 304 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom, 316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank alımı yapıyoruz. Nikelle işlem gördüğünde krom paslanmaz oluşturulur. Sayfamızdaki Eskişehir İnönü krom tank hurdası kg fiyatını ücretsiz ulaştırmaktayız. Krom paslanmaz hurdası alımı yapıyoruz. Krom hurda fiyatı paylaşımımıza bir göz gezdirmeniz pişman olmazsınız. Çok sert olduğundan zırhlı araç dahil önemli yerlerde hurda krom kullanıldığı biliniyor.

  İnönü Demir Hurda Alımı

  Sizlerinde bildiği üzere her çeşit pencere demiri, demir yangın merdiveni, demir ev kapısı alımı yapıyoruz. Demir, yeryüzünde en fazla çıkarılan madenler içindedir. Sayfamızda paylaşılan Eskişehir İnönü 1.sınıf hurda demir fiyatlarını arzu edenlere güncel olarak göndermekteyiz.

  İnönü etrafında ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurdası alıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alım satımı amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatları hakkında bilgi bi şey öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklayınız.

  Güncel demir hurda fiyatı istemek için fazla gecikmeden arayabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacı firmalar sayfamıza kesinlikle bir göz atabilirsiniz. Hurdacı firmamız İnönü ilçesinde hurda demir ticareti yapmaktadır.

  İnönü Çinko Hurda Alanlar

  İnönü ilçesinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Buradaki İnönü nikel hurdası kg fiyatını dileyene güncel olarak ulaştırmaktayız. Çinko hurdası alımı hakkında bilgi bir şey öğrenmek amacı ile konusunun linkine tıklayabilirsiniz. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda alımı yapıyoruz.

  İnönü Sarı Hurdası Alımı

  İnönü ilçesinin tamamında hurda sarı alıyoruz. Ayrıca sarı pirinç hurda kırkambar, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati çeşitleri bulunmaktadır.

  Eskişehir İnönü hurdacı firmamız tüm türlerde hurda alımı yapıyor. Pirinç metaline halk dilinde rengi sarı olduğundan ötürü sarı pirinç hurda deniliyor. Demtaş Metal şirketimiz bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin alımına ek olarak hurda sarı bronz hurda araiş ticaretiyle iştigal ediyor. Doğruyu demek lazımsa hurda sarı ismiyle anılan hurda çeşidi varolmamıştır.

  Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, sarı hurda çubuk benzeri hurda sarı cinsleri vardır. Sayfamızdaki İnönü pirinç sarı fiyatları güncelliğini koruyor. Sayfamızda bulunan sarı pirinç alan hurdacı yazıya bir göz atın. Dolayısıyla İnönü sarı hurdası alanlar içindeyiz.

  Hurda Kurşun Alımı

  Minare kurşun hurdası, Kurşun levha hurdası, Hurda kurşun oluk, Çatı söküm kurşunu alımı yapıyoruz. Metal kurşunun en eski madenlerden biri olduğu söyleniyor. Eskişehir, İnönü hurda kurşun almak için iyi fiyatı verdiğimiz ilçeler içindedir. Sitemizdeki İnönü hurda Cami kurşunu ton fiyatlarını kayıt olanlara güncel olarak ulaştırılmaktadır. Cevherleri olan kurşun gümüşe yakın mavi renktedir. Hurda kurşun alan hurdacılar paylaşımımıza bakmak istemelisiniz.

  İnönü Sac Hurda Alım Satımı

  Ek bina tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. İnönü etrafında sac levha hurdası, hurda sac varil, hurda galvanizli sac, hurda trapez sac, galvanizli boru, ton fiyatı istemek sebebi ile. Sac hurda alıyoruz. Firmamızda yeni üründen tek farkı fiyatı olan ikinci el trapez sac mevcuttur.

  İnönü Kablo Hurda Alımı

  Adresten hurda tek damar kablolar almaktayız. Çünkü sadece hurda malzeme alımıyla iştigal etmiyoruz. Eskişehir İnönü ilçesinin tümünde kablo hurdası alımı yapıyoruz. İçerisindeki iletkenin madenine göre ve dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Bu sayfadaki İnönü hurda bakır kablo kg fiyatını her gün yollamaktayız.

  Eskişehir İnönü ilçesinin her yerinde TTR kablo hurdaları, %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alımı yapıyoruz. İnönü hurdacısı olarak her çeşit elektrik kablosu hurdası, antigron kablo, iç tesisat kabloları alımı için buradayız. Kullanım alanlarında göre yeraltı kabloları, alçak ve yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo şeklinde çeşitlendirilir. Tonajlı kablo hurdası alırken değerinden pahalı fiyat listesi sunuyoruz.

  Kablo hurdaları içerdiği bakır teller sebebi ile hurda kablo alım satımı yapanlar için çok kıymetlidir. Özellikle hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki İnönü hurdacı firmayız. Ancak tek damar kablo hurdası, enya kablolar, çok damarlı kablo alım satımında değerinin üstünde fiyat listesini teklif ediyoruz. Müşterilerde kolayca ticareti yapılan 30% bakırlı kablo hurdaları, %50 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde kırk bakırlı hurda kablolar alırken değerini peşin parayla ödüyoruz.

  Hurda kablo alan hurdacı başlıklı konuyu ziyaret edin. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Kablo iletken olarak makinelerde kullanılmaktadır. Üstelik hurda alüminyum kablo, çok damarlı hurda kablo fiyatı öğrenmek amacıyla telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Hurda telefon kabloları, hurda fare yemez kablolar, karışık kablo satmayı dileyenler iletişim kurabilirsiniz.

  İnönü Bakır Hurdası Alan Fabrikalar

  İnönü hurda bakır fiyat listesi için arayın. Hurda bakır alanlar sitemizde daha geniş bilgilendirme mevcut. Hurda bakır alan İnönü hurdacı firmamızı tek tuşla arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün.

  İnönü içerisinde bakır hurdası alımı yapıyoruz. antigron kırma (Granür) bakır hurda, soyma bakır hurda, TTR hurda bakır kırması, hurda bakır lama, bakır levha hurda, Hurda kızıl talaş, bakır profil hurdası, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek, bakır tel hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Hurda bakır kırkambar, bakır bobin hurdası, hurda bakır boru,bakır boru hurda, bakır yanık hurda alım hizmeti veriyoruz. Bu sayfadaki İnönü yanık bakır hurdası fiyat listesini isteyene güncel olarak gönderilmektedir. Eskişehir İnönü bakır hurdası alan yerler arasındayız.

  İnönü Alüminyum Hurda Alım Satımı

  Hurdacı firmamıza destek olanların desteğiyle her gün deneyim kazanıyoruz. Her türlü hurda alüminyum alımı yapılır. İnönü ilçesinin her yerinde alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda alırken tartımı güvenle yapıyoruz.

  Sitemizdeki İnönü alüminyum ton fiyatlarını grubumuzdakilerle dakik bir şekilde paylaşıyoruz. alüminyum hurda alanlar içeriğiyle paylaşılmış makaleyi ziyaret edin Bunun ile birlikte alüminyum radyatör hurda, hurda alüminyum petek, alüminyum kutu hurda alıyoruz. Eskişehir İnönü hurda alüminyum alan hurdacılar arasındayız. Her çeşit hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere tava ticaretiyle meşgulüz.

  Konumdan alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası alımı için irtibata geçmenizi istiyoruz. Alüminyum tel hurda, alüminyum jant, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek hurdası alımı yapan hurdacı firmasıyız. Bizlere güvendiğiniz sebebi ile sonsuz teşekkürler.

  İnönü Hurda Alım Satımı

  Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Tonajlı sarı pirinç hurdası ve hurda kablo, bakır, alüminyum, çinko, demir, kurşun alımlarında yüksek fiyat listeleri sunuyoruz. İnönü hurda alan hurdacılar içinde profesyonel hizmetler ve deneyimli çalışanlarımız ile ön plana çıkmaktayız. Hurda kağıt alımı için biriktirdiğiniz yere gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmayız. İnönü ilçesinde hurdacılık yapan Demtaş Metal her nevi hurda atık alım hizmeti veriyor. İnönü adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler içindedir. Biriktirdiğiniz hurdaları hemen satmalısınız. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurda suyla temasında korozyona uğramaktadır. Bu nedenle metallerin değerini düşürmektedir. Antimon zamak hurda, CNC artığı hurda, hurda kalay, hurda çelik alıyoruz. Hep birlikte kazanarak daha uzun süre kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz.

  Klima Hurdası Alım Satımı

  Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. İnönü bölgesinde 2.el klima satanlar bizimle ivediyetle iletişime geçmelidir. İkinci el klima İnönü çevresinde en fazla alınıp satılan elektronik hurdaları arasında yer alıyor. 2.el Kombi alan hurdacı firmalar arasındayız.

  İnönü Moloz ve Hurda Nakliyesi

  Fabrika yıkımı sonrasında müşteriyle anlaşmamıza bağlı olarak molozların nakliyesi titizlik ile araçlarımızla yapılıyor. İnönü hurdacı Demtaş Metal tarafından alınan her cins hurda eşyalarınızın tesisimize yükleme ve nakliyesi ücretsiz yapılıyor. Yıkım molozları İnönü Belediyesi Fen işleri müdürlüğünce bildirilen yerlere boşaltılır.

  İnönü Hurda Nikel Alım Satımı

  Bu yüzden hurda nikeller taşınırken çok dikkatle hareket etmeliyiz. İnönü nikel hurdaları alıyoruz. Nikel hurdaları kükürt ile arsenik içerdiğinden zehirlidir. Bu ilçede nikel turbo hurda, anot nikel, %99 nikel şablon ile %95 şablon nikel hurda alım satımında borsasının üstünde ton fiyatı veriyoruz.

  İnönü Bina Yıkımı

  Kentsel dönüşüm olsun olmasın yıkılacak dükkanların tekrar inşa edilmesi amacı ile yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Bir üstteki fabrika yıkımında olduğu üzere ortaya çıkacak hurda malzemeler karşılığı bina yıkım işleri yapıyoruz. Yıkımdan sonra çıkma laminant parkeler, hurda kapı pencere, çıkma pimapen vs. tüm hurdayı piyasa fiyatına satın alıyoruz.

  Yıkımda belirtilen iş güvenliği önlemleri Ücretsiz bina yıkım işleri yapmaktayız.

  İnönü Hurdacı Sitesi

  İnönü hurdacılar sitesi birinci blokta bulunan dükkanımız iş birliğiyle hizmetler ediyoruz. Sırf bu malzemelerin alım satımını yapıyor değiliz. İnönü sanayi bölgesi hurdacı firmasıyız. Hurda metaller alırken ayrım yapmıyoruz. Şimdikinden daha güzel bir Eskişehir İnönü için sürekli çaba sarfediyoruz.

  İnönü Hurda Cam Alım Satımı

  İnönü çevresinde hurda cam alan hurdacılar içerisindeyiz. Özellikle şeffaf ve renkli kırık otomobil camları, süt şişesi ve benzeri hurda cam türleri baya fazla yeniden işleniyor. Cam yarı saydam veya tam saydam genellikle kırılgan bir yapıya sahip sıvı koruyan inorganik amorf sert bir maddedir.

  İnönü Otomobil Hurdası Alan Hurdacı

  Pek tabi müşterilerimize hurda araç hurdaya verme hakkında yardımcı olmak isteriz. Hurdacılık sektöründe hizmetimize devam etmekteyiz. Ancak otomobil hurdası evrak hazırlama işleri biraz zaman aldığından bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz. Evrak işi olmayan vagon hurdası, pulluk, hurda kazayağı, patoz, çeki demiri gibi zirai alet hurdası, trafikten çekme belgesi olan hurda araba, hurda motor vebenzeri hurda malzemelerin fiyatını öğrenmek için dilediğiniz saatte arayabilirsiniz. İşlerin yoğun olmadığı anlarda İnönü bölgesinde hurda otomobil alım satımı yapıyoruz.

  İnönü 2. El Endüstriyel Malzemesi Alanlar

  Depolarımızdaki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur kazanı, lokanta tipi set üstü meykap, paslanmaz dinlendirici, krom paslanmaz evye, krom paslanmaz küvet, davlumbaz, hücreli aspiratör vb. endüstriyel tipte otel ve mutfak ekipmanını görmek amacıyla alıcıları depomuza davet ediyoruz. Sanayi tipi 2. El restoran mutfağı aletleri alıyoruz. Kullanılabilir durumda restoran tipi bulaşık makinası, buz makineleri, çamaşır makinaları, tezgah altı üç kapaklı dolaplar, pizza hazırlama dolabı, tezgahlar alıyoruz. Kullanılmış tabak kurulama makinesi, bardak kurulama makinesi, tezgah üstü 2 kapaklı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, çelik tencere, kazan, tepsi, tava satmak isteyenler firmamıza ait çağrı merkezini arayabilirsiniz.

  İnönü Kumaş Alım Satımı

  Bu sayfadaki İnönü kumaş hurdası kilo fiyatını uygulamamızı kullananlara ücretsiz yollamaktayız. Spota düşmüş hurda pantolonluk kumaş, hurda gabardin kumaşı, örme kumaş hurdası, parça kot kumaşı, hurda ceket kumaşı, eteklik kumaş hurdası satışı yapmak amacıyla aşağıdaki numarayı şimdi aramalısınız. Eskişehir İnönü çevresinde süprem kumaş, şifon kumaş, viskon kumaş, jesica kumaş, gömlek kumaşı, tişört kumaşı hurdası, döşemelik kumaş, hurda abiyelik alımları için dilediğiniz konuma ekiplerimizi göndermekteyiz. Eskişehir İnönü kiloyla tartıp kumaş hurda alan yerler içerisindeyiz.

  Kumaş fire hurdası alım satımı yapılır. Defolu hurda mayo kumaşı, hurda çamaşır kumaşı, dokuma kumaş hurdası, parça penye kumaş, parça nevresim hurdası, hurda kumaş topu, poplin kumaş hurdası, hurda spot kumaş alım satımında peşin para ile ödeme yapılır.

  Güncel İnönü Hurda Fiyatları

  Hurda fiyatları konulu metine göz gezdirebilirsiniz İnönü hurdacı firma olarak hurda alımı yaparken uygulanılan kilo fiyatı her saat değişmekte. Anlık ton fiyatlarına ulaşabilmek için bizi arayın. Tekrar etmekte fayda görüyoruz belirli bir tonajdan yüksek hurdaların alım satımında borsadan yüksek ton fiyatları teklif ediyoruz.

  2.el Raf Hurdası

  Hurda depo rafı işleri yapıyoruz. Çoğunlukla yenilen baharatçılardan temin ettiğimiz orta reyonlar, market rafı hurdası, hurda çelik raf, demir raflar, hurda mağaza rafları içinden personelimizce seçilen yeniden farksız ikinci el hurda raf satıcıları arasındayız. Bu sayfadaki İnönü 2.el raf ton fiyatı güncelliğini koruyor. Raf hurdası alan yerler konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek amacıyla linkine tıklayabilirsiniz. İnönü raf hurdası alımı nedeniyle cep telefon numaramıza ulaşabilirsiniz.

  İnönü Hurda Karton Alanlar

  Değerinden yüksek kağıt fiyatıyla bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt hurdası, karton bardak hurdası, kuşe kağıt hurda, peçete hurdası, kullanılmış gazete alıyoruz. Hurda kağıt almaktayız. Bu sayfadaki Eskişehir İnönü karton hurdası fiyat listesini saat başı ulaştırıyoruz İnönü hurda kağıt alan yerler içerisindeki Demtaş Metal ile hurda kağıt kırpıntı, hurda koli, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası satabilirsiniz. Bölgede hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter, renkli hurda kağıt, 1. hamur beyaz kağıt alımında uyguladığımız ekstra hassasiyet ile hurda ticareti yapmak isteyenlere daha fazla oranda kazanç elde etme şansı veriyoruz.

  İnönü Hurda Plastik Alanlar

  Eskişehir şehri İnönü ilçesinin tümünden jelatin, abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurdası alım satımı için iletişim hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polietilen, polipropilen benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

  En avantajlı fiyatlarla mavi kapak hurdası, şeffaf naylon hurdası, pimapen hurda, pet şişe, kırkambar plastik hurda alım satım işleri için adresinize geliriz. İnönü plastik hurdası alan firmalar içerisinden hizmetleriyle öne çıkan İnönü hurdacı firmasıyız. Burada yayımlanan İnönü hurda naylon kg fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemelere verilen isimdir.

  2.El Eşya

  Her çeşit ikinci el LCD televizyon, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik ev eşyası, ocak, mutfak gereçleri, masa üstü bilgisayar, ekran kartı, anakart hakkında bilgi almak amacıyla telefonlarımızı arayabilirsiniz. Kullanılmış büro ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, personel masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, çalışma koltuğu için bizi telefonlarımızı arayınız. Kısa bir zaman kullandığınız 2. el olarak değerlendirilebilecek bir temizliğe sahip mobilyalarınızı adresinize gelerek alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi, eski buzdolabı gibi hurda beyaz eşya almaktayız. Daha geniş bilgi için çamaşır makinası hurdası alımı yapan firma başlıklı makalemizi ziyaret edin En ekonomik fiyatlara titiz şekilde kullanılmış olan ve ikinci el ev mobilyaları satabilirsiniz.

  7/24 Açık İnönü Hurdacı Firma

  Tam tamına iki bin üçden buyana hurdacılık sektöründe hizmetimizi sunuyoruz. Sektörün bahşettiği deneyimle teknolojimizi geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 İnönü hurdacı olarak haftanın yedi günü sektörde hizmet etmekteyiz.

  İnönü Hurda Akü Alımı

  Akü başka bir deyişle biriktireç şarj edilebilir piller gibi enerjinin depolanmasına imkan veren cihazdır. Otomotiv sektöründe elektrik ihtiyacını karşılamak amacı ile sıkça bulunur. Kullanımdan sonra kullanılamayacak duruma düşen bataryaya hurda akü diyoruz.

  Hurda akü alanlar makalesini gezmek akü hurdası konusunda bilgiye erişmenizi sağlayacaktır. Dolayısı ile bizim benzeri şirket içerisinde geri dönüştürme fabrikası olanlar kuru ve sulu akü alımı yapan tesisler içindedir. Hurda akü barındırdığı kurşun içeren suyu sebebi ile hurdacı firmalar için oldukça değerlidir.

  En Yakın İnönü Hurdacı Telefon Numarası

  İnönü en yakın hurdacı firması servisi ile her türden hurda malzeme almak için yerinize geliyoruz. İnönü hurdacı firma istihdamındaki çalışanlarımız ile yerinden her türlü hurda malzeme alım satımı hizmetimiz var. Demtaş Metal şirketimizle İnönü çevresinde hurda alımı işi yapıyoruz. Bu hizmetlerle müşterilere en yakın hurda alan yerler İnönü bölgesinde servis veriyoruz.

  İnönü Hurda Jeneratör Alan Firma

  Bozulmuş hurda jeneratör, trafo alıyoruz. Her türlü sıfırdan farksız 2. el jeneratör satılır. 2. el jeneratör satan yerler arasındayız.

  İnönü 2.El İnşaat Malzemeleri

  Yıkılan lokanta binalarından ayırılan hala kullanılabilir durumda 2.el pencereler, çelik kapı, mutfak dolapları alımı yapıyoruz. İnşaat alanlarında inşaat vinçleri, boya makinesi, harç karıştırma mikseri, alçı sıva mikseri ikinci el portatif, hurda 2.el plywood alıp satıyoruz. Bunun ile birlikte kapatılan esnaflardan satın almış olduğumuz

  İnönü Fabrika ve Makine Sökümü

  Yıkım yapanların dile getirdiği biçimde kolay bir iş olmamıştır. İnönü Eskişehir fabrika sökümü işleri konusunda tecrübeliyiz. Uzun yıllardır on binlerce fabrika sökümü ihalelerini gerçekleştirdik. Güvenlice fabrikaları yıkıyoruz. Bu sayede hurda fabrika sökümü yapan yerler içinde başarılı konumdayız. İşe başlamadan yıkılacak iş yerinin incelikle dolaşılarak ihtiyaçlar dahilinde proje ve ekipmanın ayarlanması daha doğru bir çalışma olacaktır.