İçeriğe geç

Gerede Hurdacı Hurda Alımı

  Gerede ilçesinin yakınlarında hurdacıları içerisindeyiz. Gerede meydanında olduğu gibi hurda alımı sebebiyle ekip göndermekteyiz. Güncel Gerede hurda fiyatları ile alım yapmaktayız.

  Gerede hurdacı işletmeleri arasında öncüyüz. Bolu hurdacı firmalar içindeki Demtaş Metal hurdacılık hizmetlerini sunmaya devam ediyor. Demtaş Metal şirketimiz ile Gerede şehir merkezinin tamamında hurda alım satımı yapıyoruz. Bolu Gerede merkezinde Gerede hurdacı firması olarak hurdacılık yapıyoruz.

  Her nevi hurda satışı nedeniyle iletişim kurabilirsiniz. Gerede merkezi bölgesinde hurda ve 2.el ev eşyaları alım satımı için peşin ödemeler yapmaktayız. Çok miktarda alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Bolu hurdacısı firmalar içerisindeyiz. Hurdacı firması olarak hurdalarınızı adresinizden alıyoruz. Hali hazırda Gerede firmasıyız. Ancak Gerede merkezinde de hurda alım hizmeti veriyoruz.

  Gerede Hurdacısı

  Gerede meydanında hizmet veriyoruz. Hurda metal ve plastikleri yeniden işleyerek sizin ve bizim geleceğine yarar sağlamaktayız. Gerede hurdacı firması mı arıyordunuz? Çok şanslısınız. Bolu Gerede etrafında eşi benzeri olmayan bir anlayışla hizmetlerimizi sunmaktayız. Bolu merkezinin gelişen ilçesi Gerede daimi hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Gerede için değil, her şehirde hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Gerede hurdacı olarak Bolu bölgesinde her tür hurda alımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdanız için yakınınızdaki araçlarımızı göndermekteyiz. Sizde her tür çinko hurdası satışı amacıyla numaramızı çaldırabilirsiniz.

  Gerede Hurdacı Numarası

  Gerede hurdacı numarası sayfamızın içinde tek tıkla arayabileceğiniz konumda yer alıyor. Hemen arayın güncel hurda fiyatları ile atık hurdaları değerlendirebilirsiniz. Gerede hurdacılık hizmetlerimizi sunduğumuz ilçeler içerisindedir. Bu sebeple hurda malzeme satmak üzere operatörlerimizi aramalısınız.

  Gerede Kablo Hurdası Alım Satımı

  Kablolar elektriğin iletilmesinde sıklıkla kullanılmaktadır. Üstelik hurda fare yemez kablo fiyat listesi almak amacıyla telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Özellikle elektrik kablosu hurdası almaktayız. Her türde hurda kabloyu alan alan Gerede hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Bunun yanı sıra tek damar kablo hurdaları, enya kablo, çok damarlı hurda kablo alım satımında piyasanın üzerinde fiyat listesini gönderiyoruz. Piyasada bolca toplanlanan Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası, %30 bakırlı hurda kablo, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası ticaretinde değerini kapınızda ödüyoruz.

  Bolu Gerede hurdacısı Demtaş Metal firmamız her çeşit iç tesisat kablosu, antigron hurda kablolar, elektrik kablosu hurdaları alıyoruz. Eş zamanlı olarak hammadde dönüşümü yapıyoruz. Tonajlı hurda kablo alımı yaparken ederinden fazla fiyat listesi veriyoruz. Kablo hurdası içerisindeki bakır teller sebebi ile kablo hurdası alan yerler için çok kıymetlidir. Bulunduğu yerden hurda tek damar kablosu alımı yapıyoruz.

  Bolu Gerede bölgesinde %30 bakırlı kablo, TTR kablolar, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımında deneyime sahibiz. İçerisindeki iletkenin türüne göre ve birde dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin adlandırılır. Bu sayfadaki Bolu Gerede bakır kablo fiyat listesini dileyenlere her gün yollanmaktadır. Telefon kablosu hurdası, karışık hurda kablo, fare yemez kablo hurdası satmak isteyenler şimdi bizi arayabilir. Kablo alan hurdacılar başlığıyla paylaşılmış metini okuyabilirsiniz.

  Kullanım alanları itibariyle yeraltı kabloları, hava kabloları, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo şeklinde isimlendirilir. Gerede ilçesinin tamamında hurda kablo alanlar arasında piyasanın üstünde kilo fiyatını veriyoruz. Çünkü sırf hurda malzeme alımında iştigal etmiyoruz.

  Gerede Krom Hurdası Alım Satımı

  Sert yapısından dolayı zırhlı araç kaplaması dahil bir çok alanda krom hurda kullanılıyor. Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo satmak için arayın.

  Paslanmaz krom hurdası alıyoruz. Krom hurda alan hurdacı yazısını okusanız muhteşem bir iş yapacaksınız. Nikel ile karıştırılarak krom paslanmaz oluşturulur. Bu sayfadaki Bolu Gerede krom tank hurdası ton fiyatları anlık güncelleniyor.

  Gerede Hurda Alüminyum Alanlar

  Konumdan alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda almak için iletişim kurmanızı diliyoruz. Güvenli bir şekilde alüminyum radyatör, alüminyum petek hurdası, alüminyum kutu hurdası yapmaya özen gösteriyoruz. Bolu Gerede alüminyum hurda alan yerler içinde lideriz. Hurdasını satanların desteğiyle her geçen gün kurumsallaşıyoruz. Bizlere verdiğiniz önem nedeniyle şükranlarımızı sunarız. Buradaki Gerede alüminyum hurda fiyatları sürekli güncelleniyor. Her türlü alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava alan hurdacıyız. Her tür hurda alüminyum peşin alınır. Gerede ilçesinin tamamında hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel, hurda alüminyum profil, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda alımı yaparken tartımı sizinle birlikte yapmaya özen gösteriyoruz. Alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum jant, alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurdası için peşin ödeme yapıyoruz.

  Demir Hurdası Alım Satımı

  Gerede çevresinde tufal demir hurdası, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alıyoruz. Hurdacı firmamız Gerede ilçesinin tamamında hurda demir ticareti ile iştigal ediyor. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke ticareti amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan yerler gönderisine bir göz atmalısınız. Demir, yer yüzünde en fazla alım satımı yapılan metaller arasında bulunur. Sitemizdeki Gerede demir hurda kilo fiyatını günlük ulaştırıyoruz. Anlık demir hurdası fiyat listesi için fazla gecikmeden arayabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacı firmalar bölümümüze kesinlikle bir göz atın. Hatırlatmak isteriz her çeşit demir merdiven korkuluğu, demir kapı, demir pencere korkuluğu alırız.

  Gerede Sarı Hurdası Alan Hurdacı

  Pirinç metal hurdası yöresel olarak sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurda ismiyle hitap edilmektedir. Bolu Gerede hurdacı depomuz tüm türlerde hurda ticareti yapmaktadır. Sayfamızdaki Gerede sarı pirinç hurdası fiyatlarını whatsapp hattımızda paylaşmaktayız. Sarı pirinç hurdası alanlar hakkındaki yazıyı okuyabilirsiniz.

  Gerede ilçesinin her yerinde sarı hurda alımıyla ilgileniyoruz. Benzer şekilde hurda sarı kırkambar, hurda sarı su saati, sarı hurda musluk, vana çeşitleri vardır. Demtaş Metal hurdacılık bu hurdaların piyasasına uygun olarak hurda radyatör, hurda sarı pirinç hurda fosfor, sarı pirinç hurda bronz almaktadır.

  Dolayısıyla Gerede sarı hurdası alan hurdacılar arasındayız. Gerçekte sarı hurdası adında hurda çeşidi yoktur. Hurda satanların öğrendiği gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk ucu parça benzeri hurda sarı cinsleri bulunmaktadır.

  Gerede Hurda Bakır Alımı

  Burada yayımlanan Gerede bakır hurdası fiyatlarını grubumuzda paylaşmaktayız. Bolu Gerede bakır hurda alan yerler içindeyiz. Hurda bakır alan Gerede hurdacı telefonunu bir tıklamayla arayın profesyonel hizmetin tadına varın. Gerede genelinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. Gerede bakır hurdası fiyat listesi için arayın.

  Bakır hurda alanlar sitemizde daha geniş bilgiye erişebilirsiniz. antigron kırma granür bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, TTR hurda bakır kırması, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, hurda bakır profil, bakır kap kacak hurdası, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel alınır. Bakır kırkambar hurdası, hurda bakır bobin, hurda bakır boru,bakır boru hurda, hurda yanık bakır alıyoruz.

  Gerede Hurda Kurşun Alımı

  Cevherleri olan metal kurşun maviye yakın gümüş renklidir. Kurşun hurdası alımı makalesini dolaşmalısınız. Yağmur oluğu kurşun hurda, Kurşun levha, Minare söküm kurşunu
  , Cami sökümü kurşun hurdası için özel fiyat sunuyoruz. Kurşunun kullanılan eski madenler içerisinde olduğu bilinmektedir. Bolu Gerede kurşun hurdası alımıyla hizmet verdiğimiz ilçelerden biridir. Sitemizdeki Bolu Gerede kurşun hurda kilo fiyatını whatsapp grubumuzdakilere ücretsiz yolluyoruz.

  Gerede Hurda Alan Firmalar

  Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanmayı amaçlıyoruz. Tonajlı sarı hurda ve inşaat demiri, bakır hurdası, kurşun, hurda kablo, hurda çinko, hurda alüminyum alımında Gerede hurda piyasasının üzerinde fiyat teklifleri vermekteyiz. Gerede hurda alan yerler içerisinde profesyonel hizmet ve deneyimli çalışanlarımızla öne geçiyoruz. Hurda kağıt almak üzere yerinize geliyoruz. Hurda kumaş çaput alanlar arasındayız. Bolu Gerede ilçesindeki hurdacılar arasında olan Demtaş Metal her çeşit hurda atık alımı gerçekleştiriyor. Gerede yerinden hurda alımı yapılan semtler içerisindedir. Zarar etmeyi önlemek için biriktirdiğiniz hurdayı gecikmeden elinizden çıkarmalısınız. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurdası su ile temas halinde korozyona uğrar. Böylelikle hurdaların kıymeti düşüyor. Antimon zamak hurdası, makina artığı, kalay hurdası, çelik hurda alan Gerede hurdacı firmasıyız. Birlikte kazanç sağlayarak sürekli müşteriler kazanmayı hedefliyoruz.

  Gerede Hurda Çinko Alımı

  Bolu, Gerede ilçesinde hurda çinko alımı yapıyoruz. Sitemizdeki Bolu Gerede çatı söküm çinkosu kilo fiyatını kayıt olanlara her gün ulaştırmaktayız. Çinko hurda kilo fiyatı hurda çinko konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek amacıyla bölümünün linkine tıklayınız. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası alımı yapıyoruz.

  Sac Hurdası Alım Satımı

  Sac hurdası alım satımı yapıyoruz. Bolu Gerede ilçesinin tümünde hurda sac onduline, sac varil hurda, hurda galvaniz, trapez sac, galvanizli boru hurda, iş yerimizi tercih edip daha fazla kazanabilirsiniz. Ardiye çatısı kapatmak amacıyla kullanılabilir. Hali hazırda yeni ürün gibi 2.el trapez sac var.

  Gerede Fabrika ve Makine Sökümü

  Fabrika sökümü yapan firmaların dile getirdiği şekilde kolay bir iş olmamıştır. Fabrika sökümünde önce sökümü istenen taşınmazın detaylı bir şekilde gezilerek ihtiyaçlar dahilinde araçların ayarlanması uygun olur.

  Güvenli biçimde fabrikaların söküm işini gerçekleştiriyoruz. Gerede fabrika söküm işleri konusunda tecrübeliyiz. Bu sebeple hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içerisinde meşhur olduk. Sektörde binlerce fabrika bozumu ihalelerini güvenle gerçekleştirdik.

  Hurda Araba Alan Yerler

  Tabiki de müşterilerimize hurda otomobil hurdaya satma hakkında yardımcı olmak isteriz. Bu sektörde hizmetlerimize devam etmekteyiz. Zaman zaman Gerede bölgesinde hurda otomobil alımı yapıyoruz. Resmi belge işi olmayan zirai alet hurdaları, pulluk, kazayağı, hurda patoz, hurda çeki demiri, römork, hasarlı araba hurdası, hurda motor alıyoruz. Lakin hurda araba trafikten çekme işlemleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti daima veremiyoruz.

  Beyaz Eşya Hurdası

  Az kullandığınız 2el piyasasında değerlendirilebilecek bir temizliğe sahip mobilyalarınızı konumunuzdan alıyoruz. Eski buzdolabı, hurda bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi vb beyaz eşya hurdası almaktayız. Daha detaylı bilgilere amacıyla çamaşır makinası hurdası alım satımı konulu gönderiyi okuyabilirsiniz Kullanılmış etajer, şifonyer, elbise dolabı, öğrenci koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro mobilyaları, patron masaları alıyoruz. Gerede Bolu çevresinde titiz bir biçimde kullanılan ve 2.el yemek odası takımları alabilirsiniz. Kısa süreliğine kullanılmış 2. El diz üstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucu, LCD televizyon, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektronik ev aletleri, fırın, ütü, set üstü ocak, 2.el ekran kartı, anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek amacıyla bizleri tuşlayabilirsiniz.

  2.El İnşaat Malzemeleri

  Müteahhitler tarafından kullanılan yük asansörleri, boya makinesi, harç makinesi, alçı sıva mikseri ikinci el portatif, plywood hurda satılıktır. Birde iflas eden satıcılardan almış olduğumuz Gerede ilçesinde yıkılmış lokanta vs binalardan alınan kullanılabilir durumda 2. el kapı, mutfak dolabı, pimapen pencere satıyoruz.

  Akü Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

  Hurda aküler barındırdığı kurşunlu suyu sebebi ile geri dönüşüm fabrikaları için değerlidir. Hurda akü ton fiyatı yazımıza bir göz gezdirmeniz pişman olmazsınız. Bu neden ile hurdacı firmamız benzeri kendine ait geri dönüşüm tesisi bulunanlar sulu ve kuru akü alım satımı yapan fabrikalar arasındadır. Akü diğer adıyla batarya şarjlı pil gibi enerji depolayan elektrik kaynağıdır. Taşıtlarda enerji ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile bulunuyor. Uzun müddet sonra şarj olmaz aküye akü hurdası denilmektedir.

  Gerede Hurdacılar Sitesi

  Gerede organize sanayi bölgesi hurdacıları içindeyiz. Hurda alımında ayrım yapmıyoruz. Gerede hurdacılar sitesi içerisindeki dükkânımızla geri dönüşüm işleri gerçekleştiriyoruz. Olduğundan yaşanabilir bir şehir oluşturmak için gece gündüz çaba sarfediyoruz. Sadece bu eşyaların alım satımını yapmıyoruz.

  Gerede Klima Hurdası Alımı

  Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Gerede çevresinde ikinci el klima satanlar bizlerle ivediyetle irtibat kurun. 2.el Klima Gerede çevresinde en fazla alınıp satılan hurdalar içindedir. Kombi hurdası alan firmalar içindeyiz. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz.

  2. El Mutfak Malzemesi Alım Satımı

  Sanayi tipi 2.el cafe ve lokanta mutfağı aletleri almaktayız. Kullanılmış bardak, çanak, çorba kasesi, bardak kurulama makinesi, tabak kurutma makinesi, krom tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah üstü dolaplar satan yerler firmamızı arayabilirsiniz. İyi durumda sanayi tipi bulaşık makinası, buz makinesi, pansiyon tipi çamaşır makinaları, mermer tezgah, pizza hazırlama dolabı, tezgah altı 2 kapaklı dolaplar alımı yapıyoruz. Elimizdeki hamur kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, restoran tipi 4 gözlü ocak, hücreli aspiratör, evye, davlumbaz, dilendirici küveti, yemek dilendiricileri vb lokanta ve restaurant tipi otel ve mutfak aletlerini incelemek için siz çok kıymetli müşterilerimizi işyerimize davet etmekteyiz.

  Parça Kumaş Alım Satımı

  Sitemizdeki Gerede kumaş hurdası fiyat listesini grubumuzda paylaşıyoruz. Kilosuyla hurda gabardin, örme kumaş hurdası, parça pantolon kumaşı, kot kumaş hurdası, eteklik kumaş, hurda ceket kumaşı alımı için telefon numaramızı vakit kaybetmeden aramalısınız. Gerede çevresinde hurda jesica, şifon kumaş hurdası, hurda süprem, hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı hurdası, abiyelik kumaş, hurda tişört kumaşı, döşemelik kumaş alım satımlarında arzu ettiğiniz adrese araç gönderiyoruz. Bolu Gerede kiloyla tartım yaparak kumaş hurdası alanlar içindeyiz.

  Gerede etrafında hurda kumaş kırpıntı alıyoruz. Tonajlı dokuma kumaş hurdası, penye hurdası, hurda nevresimlik kumaş, hurda mayo kumaşı, baskı altı hurda kumaş, poplin kumaş kırpıntısı, iç çamaşırı kumaşı, spot kumaş hurdası için peşin ödeme yapmaktayız.

  Gerede Moloz ve Hurda Nakliyesi

  Gerede hurdacı tarafından alınan tüm hurdanın tesisimize yükleme ve nakliyesi ücretsiz yapılır. Yıkım molozu Gerede Belediyesi’nce daha önce bildirilen araziye nakliyesi yapılıyor. Fabrika yıkımı tamamlandığında antlaşmaya bağlı olarak yıkım molozlarının nakliyesi güvenlikle ekiplerimizle yapılıyor.

  En Yakın Gerede Hurdacı Telefon Numarası

  Demtaş Metal hurdacı sitesi olarak Gerede ilçesinde her türde hurda satımı işi yapıyoruz. Bu hizmetimizle sizlere en yakın hurdacı firma Gerede ilçesinde hurdacılık yapmaktan gurur duyuyoruz. Gerede hurdacı firması bünyesinde çalışan ekiplerimiz ile yerinden hurda alım satım hizmetimiz var. Gerede en yakın hurdacı firması servisiyle her tür hurda malzeme alım satımında deponuza geliyoruz.

  Gerede Hurda Karton Alan Hurdacı

  Gerede kağıt hurda alımı yaptığımız yerler arasında yer alır. Bu sayfadaki Gerede hurda karton ve kağıt kg fiyatını isteyenlere saat başı yolluyoruz Bölgede A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap hurdası, renkli kağıt hurda, beyaz kağıt hurdası alıp satarken alışkanlık haline getirdiğimiz extra hassasiyet sayesinde satıcılara daha çok oranda kazanım elde etme avantajı takdim ediyoruz. derinden çok fiyatlarla hurda bristol kağıt, kağıt bardak, hurda kağıt peçete, hurda gazete, hurda kuşe kağıt alan yerler içerisinde en yüksek fiyat listesini firmamız sunuyor. Gerede kağıt hurda alan hurdacılar arasındaki iş yerimiz yardımıyla toplama kağıt hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt hurda, iplik bobin kağıdı, karton koli hurdası satabilirsiniz.

  Gerede Bina Yıkımı

  Yıkımlarda gerekli tüm tedbirler Kentsel dönüşüm sebebiyle yenilenmesi gereken dükkanların en baştan imar edilmesi için yıkılmasını gerçekleştiriyoruz. Yıkımda çıkma parkeler, çıkma kapı pencere, çıkma pimapen vebenzeri tüm hurda eşyayı satın almaktayız. Ücretsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Üst taraftaki fabrika yıkımlarında yaptığımız gibi bina yıkım işi yapıyoruz.

  Cam Hurdası Alan Hurdacı Firma

  Gerede etrafında hurda cam alan firmalar içindeyiz. Günümüzde renkli ve şeffaf kola şişesi, çıkma oto camları şekillerinde cam hurda türleri bulunuyor. Cam yarısaydam ya da saydam genellikle sert yapıdaki sıvıları tutan amorf ve organik olmayan katı maddelerdir.

  Gerede Nikel Hurdası Alımı

  Nikel hurdası arsenik içerdiğinden zehirlidir. Bu ilçede nikel turbo hurda, anot nikel hurdası, hurda %95 ile %99 nikel şablon alımı yapıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdası alınıp satılırken mümkün olduğunca hassasiyet ile çalışmalıyız. Gerede nikel hurdaları alıyoruz.

  Gerede Hurda Plastik Alanlar

  Güncel fiyata hurda beyaz naylon, hurda mavi kapak, hurda pet şişe, kırkambar plastik, pimapen alım satımı yapıyoruz. Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemeye verilen isimdir. Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen ve benzeri plastik çeşitleri vardır. Gerede hurda plastik alanlar içinden öne geçmeyi başaran Gerede hurdacı firmasıyız. Buradaki Bolu Gerede hurda plastik fiyat listesini uygulamamızı kullananlara her gün yollanmaktadır Bolu ile Gerede bölgesinin tamamından polipropilen moblen hurdası, abs plastik hurdası, hurda polistren kristal, hurda jelatin alımı yapıyoruz.

  7/24 Hizmet Veren Gerede Hurdacı Firması

  Neredeyse on altı yıldır hurdacılık yapmaktayız. 7/24 Gerede hurdacı firması dükkanımız yardımıyla zamana takılmadan çalışıyoruz. Sektörün kazandırdığı özgüvenle gelişen teknolojiye ayak uydurarak yolumuza devam etmekteyiz.

  Gerede Anlık Hurda Fiyatları

  Unutmayın ki belirli bir miktardan yüksek hurda alımında borsasından daha fazla teklifler veriyoruz. Daha geniş hurda çinko fiyatları yazıya bir göz atın Doğru ton fiyatlarına ulaşabilmek amacıyla iletişime geçebilirsiniz. Gerede hurdacı firma hurda alım satımı sırasında kullanılan fiyatlar hurda piyasasında her an değişmektedir.

  İkinci El Raf Hurdası

  Buradaki Gerede 2.el raf kilo fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Raf hurda alan yerler gönderisine bir göz atabilirsiniz. Hurda raf Gerede satmak amacı ile mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla yenilen şarküterilerden aldığımız çelik raf hurdası, demir raflar, orta reyonlar, mağaza rafı hurdaları, market rafı hurdası arasından tarafımızdan seçilen kullanılabilir 2. el market rafları satışı yapıyoruz. Hurda depo rafı alıyoruz.

  2. El Jeneratör Alım Satımı

  Endüstriyel az kullanılmış 2. el jeneratör alımı için buradayız. Hurda jeneratör alan şirketler arasındayız. 2.el jeneratör satan yerler içerisinde en yakın hurdacı firmayız.