İçeriğe geç

Demre Hurdacı Telefon Numarası

  Antalya Demre merkez hurdacı firması olarak Demre merkezi çevresinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Demre hurdacı firmalar içinde lideriz. Demre merkezinin her yerinde hurda eşyalar ve 2.el ofis mobilyaları için peşin ödeme yapmaktayız. Demre hurdacısı olarak hurda eşya alıyoruz.

  Demre merkezde olduğu gibi hurda alım satımı sebebi ile adresinize araç göndermekteyiz. Demtaş Metal ismiyle Demre şehir meydanı çevresinde hizmet veriyoruz. Miktarı yüksek alımlarda yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Antalya hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Güncel Antalya Demre hurda fiyat listesi ile hurdacılık yapıyoruz.

  Antalya hurdacısı olan firmamız hurdacılık hizmetlerini vermeye devam ediyor. Demre çevresinde geri dönüşüm ve hurdacı fabrikasıyız. Şu an Demre hurdacı firmasıyız. Ancak Antalya Demre merkezinde de hizmetler veriyoruz. Her çeşit hurda alımında öncüyüz.

  Demre Hurdacıları

  Demre hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Başardınız. Antalya Demre bölgesinde eşsiz anlayışlar ile hizmet beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Sizlerde her türlü sarı hurdası satmak sebebi ile telefonlarımızı kaydedebilirsiniz. Antalya ilinin eşi benzeri olmayan ilçesi Demre daimi hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Antalya Demre bölgesinde değil, bütün bölgelerde hizmet veriyoruz. Demre hurdacı olarak Antalya bölgesinde hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. Her miktardaki hurda atıklar için konumuza en yakın araçlarımızı yönlendiriyoruz. Demre merkezinde faaliyet yürütüyoruz. Atıkları yeniden işleyerek sizin ve bizim faydası için çalışıyoruz.

  Demre Hurdacı Numarası

  Demre adresten hurda alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz bölgeler içerisindedir. Demre hurdacı telefonu iletişim sayfasının içinde tek tıklamayla tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor. Zaman kaybetmeden arayın anlık hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi satabilirsiniz. Bu nedenle hurda atık satışı yapmak sebebi ile bizi aramanız gereklidir.

  Sac Hurda Alım Satımı

  Hali hazırda sıfır üründen farksız 2. el trapez sac hurda bulunmaktadır. Veranda tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Sac hurdası alanlar içerisindeyiz. Antalya Demre bölgesinde hurda sac levha, sac varil, hurda galvanizli sac, trapez sac, galvanizli boru hurdası, kilo fiyatı talep etmek sebebi ile.

  Demre Hurda Bakır Alan Firmalar

  Demre bakır hurda fiyat listesi için operatörlerimizi arayınız. Sitemizdeki Demre bakır hurdası kilo fiyatı dün güncellendi. Antalya Demre bakır hurda alan yerler içindeyiz. Soyma bakır hurda, Antigron kırma granür bakır hurda, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, TTR hurda bakır kırması, Hurda bakır talaş, hurda bakır tencere, bakırlı petek, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alımı yapıyoruz. Demre içerisinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır sitemizde geniş bilgi var. Bakır hurdası alan Demre hurdacı şirketimizi hemen arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Hurda bakır bobin, bakır yanık hurda, kırkambar hurda bakır, bakır boru hurda alım satımı yapıyoruz.

  Kurşun Hurda Alan Hurdacı Firmalar

  Kurşunun kullanılmakta olan madenler içerisinde olduğu bilinmektedir. Cevher şeklindeki kurşun metali mavimsi renklidir. Kurşun hurda alan yerler yazısına göz atmalısınız. Antalya ve Demre kurşun hurdası alım satımı ile hizmet verdiğimiz ilçelerdendir. Bu sayfadaki Demre kurşun hurdası fiyat listesi güncellendi. Kurşun yağmur oluğu hurdası, Kurşun levha, Minare söküm kurşunu, Cami çatı söküm kurşunu alım satımı yapıyoruz.

  Demre Hurda Alanlar

  Antalya Demre hurdacı firması olan Demtaş Metal her çeşit hurda krom alımı gerçekleştiriyor. Zamak hurdası, hurda CNC torna artığı, kalay hurdası, çelik hurdası alan Demre hurdacı firmasıyız. Hep beraber kazançlı hurda alışverişi yaparak devamlı kazançlar edinmeyi istiyoruz. Demre adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz ilçeler içerisindedir. Hurdanızı zaman kaybetmeden elinizden çıkarın. Hurda bakır yanar ve, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurda suyla temas ederse korozyona uğrar. Böylelikle hurda malzemenizin değerleri düşüyor.

  Hurda çelik alımı için biriktirdiğiniz yere kadar geliyoruz. Kumaş hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Yüksek tonajlı sarı ve kurşun hurda, toplama demir, çinko hurdası, alüminyum hurdası, bakır hurda, kablo alımında Demre pazarından daha fazla fiyat teklifleri veriyoruz. Demre hurda alım satımı yapanlar içinde kaliteli hizmetler ve deneyimli kadromuz ile ön plana çıkmaktayız.

  Çinko Hurda Alımı

  Demre bölgesinde hurda çinko alıyoruz. Buradaki Demre hurda çinko levha kilo fiyatı günceldir. Çinko hurdası alımı makalesine göz atmalısınız. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alımı için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz.

  Demre Krom Hurda Alımı

  Krom paslanmaz hurda alım satımı yapıyoruz. Krom hurdası fiyatı içeriğinin olduğu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Çok sert yapısı sebebiyle zırhlı araç kaplaması dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanılıyor. 304 krom hurdası, 304 krom talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom, 430 krom hurda, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alıyoruz. Hurda nikel ile işlenerek paslanmaz metal oluşur. Bu sayfada paylaşılmış olan Demre krom tank hurdası ton fiyatlarını abonelerimiz ile her saat paylaşıyoruz.

  Demre Sarı Hurda Alım Satımı

  Demtaş Metal şirketi bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin alımına ek olarak sarı radyatör hurdası, sarı pirinç hurda hurda fosfor, hurda bronz ticaretiyle iştigal ediyor. Demre ilçesinin tamamında sarı pirinç hurda alım satımı yapıyoruz. Dolayısıyla Demre sarı hurdası ticareti yapıyoruz. Bu sayfadaki Demre sarı pirinç ton fiyatını arzu edene güncel olarak ulaştırmaktayız. Daha geniş sayfamızdaki hurda sarı pirinç alanlar konuyu inceleyebilirsiniz. Herkesin bildiği gibi sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk isimlerinde sarı pirinç hurdası türleri vardır. Gerçekte sarı hurdası ismiyle anılan hurda türü bulunmamaktadır.

  Pirinç metali halk ağzıyla rengi sarı olduğundan ötürü sarı hurda deniliyor. Bununla beraber kırkambar sarı hurda, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati çeşitleri olduğu biliniyor. Antalya Demre hurdacı işletmemiz her çeşit hurda ticareti yapmaya devam ediyor.

  Demre Hurda Alüminyum Alımı

  Sizlerin destekleriyle her geçen gün büyüyoruz. Şirketimize güvendiğiniz için sonsuz teşekkürler. Alüminyum tel hurda, alüminyum jant hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda, hurda alüminyum tas tabak için nakit ödeme veriyoruz. Her türden alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurda, hurda alüminyum tencere tava alan hurdacıyız. Adresten alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş alımı yapmak için telefon etmenizi bekliyoruz.

  Bununla birlikte hurda alüminyum radyatör, hurda alüminyum petek, alüminyum kutu hurdası satışı yapmak için arayın. Her tür alüminyum hurda alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Demre alüminyum hurdası ton fiyatını saat başı ulaştırıyoruz. Sayfamızdaki alüminyum hurdası alanlar makaleye göz gezdirebilirsiniz.

  Antalya Demre alüminyum hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Demre ilçesinin tamamında hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum profil hurda, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurdası alımında tartımı sizin yanınızda gerçekleştiriyoruz.

  Demir Hurda Alım Satımı

  Hatırlamanızı isteriz ki her türlü demir yangın merdiveni, pencere demiri, demir ev kapısı alımı yapılır. Demir, yer kabuğunda bol miktarda bulunan metaller içerisindedir. Sitemizdeki Antalya Demre toplama demir hurdası ton fiyatını arzu edene bedelsiz ulaştırmaktayız.

  Demre çevresinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası alımı amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler hakkında bilgi edinmek amacı ile bağlantısına tıklayın.

  Anlık demir hurdası fiyatı talep etmek amacı ile şimdi arayın. Demir hurda alımı linkine tıklayın. Demtaş Metal Demre ilçesinin tamamında hurda demir alım satımı yapmaya devam ediyor.

  Demre Kablo Hurdası Alan Hurdacı

  Ayrıca enya kablo hurdası, tek damar kablo, çok damarlı kablo hurdaları için en iyi fiyatları veriyoruz. İçinde bulunan iletkenin madenine göre ve dışındaki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Bu sayfadaki Demre kablo ton fiyatlarını abonelerimiz ile günlük paylaşıyoruz. Kullanılış biçimlerine göre koaksiyel kablolar, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, çelik sargılı kablo, yeraltı kabloları şeklinde çeşitlendirilir. Bir de hurda alüminyum kablolar ticareti için bize ulaşabilirsiniz. Kablolar elektriğin iletilmesinde makinelerde kullanılmaya devam ediyor. Özellikle elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alan Demre hurdacı firmayız. Tonajlı kablo hurdası alımında piyasasından daha yüksek fiyat listesi sunuyoruz. Demre hurdacısı olarak TTR hurda kablolar, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo alımında uzmanız. Yerinden hurda tek damar kablo, iç tesisat kablosu hurdaları, enya kablo hurdası alımı yapıyoruz. Kablo hurdaları içerdiği bakır teller nedeni ile hurda kablo alanlar için önem taşır. Antalya Demre bölgesinde çoğunlukla satılan %30 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 50 bakırlı hurda kablo, 40% bakırlı kablo hurdaları alışverişinde nakit ödeme yapıyoruz. Sitemizdeki kablo alan hurdacılar metne bir göz atın.

  Telefon kablosu hurdası, karışık kablo hurdası, fare yemez kablo hurdaları satmak isteyenler bizi arayabilir. Çünkü firmamız sadece hurda alımıyla uğraşmıyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Demre ilçesinin tamamında hurda kablo alan firmayız. Antalya Demre hurdacı firma olarak her çeşit hurda elektrik kablosu, iç tesisat kabloları, antigron hurda kablo alım satımı yapmaktayız.

  Hurda Plastik Alan Firmalar

  Antalya il Demre ilçesinin her yerinden abs plastik, hurda polipropilen moblen, hurda polistren kristal, hurda jelatin satışı yapmak amacıyla iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. Demre plastik hurdası alımı yapan firmalar arasında olan firmayız. Sayfamızdaki Demre hurda naylon ton fiyatını telegram grumuzdakilere bedelsiz gönderilmektedir. Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemeye denir.

  Polietilen, elastomer, polipropilen, termoset, polistiren, termoplastik ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Avantajlı fiyata kırkambar plastik hurda, kırmızı, mavi kapak hurda, pimapen hurda, şeffaf naylon hurdası, pet şişe hurdası alım satımı için gönderdiğiniz konuma gelmekteyiz.

  Demre Hurda Kağıt Alan Hurdacılar

  İlçenin tamamında kitap, defter, renkli kağıt hurda, beyaz kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı alıp satarken alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan titizlik sayesinde satıcılara çok daha fazla oranda kazanım etme şansı veriyoruz. Ederinden fazla kağıt fiyatıyla hurda karton bardak, kullanılmış gazete, kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, hurda peçete alımı yapmaktayız. Karton, kağıt hurdası alım satımı yapıyoruz. Buradaki Antalya Demre karton hurdası ton fiyatı az önce güncellenmiştir Demre Antalya kağıt hurdası alanlar içindeki işletmemiz yardımıyla hurda karton koli, iplik bobin kağıdı, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, kırpıntı kağıt hurda satışı yapabilirsiniz.

  Akü Hurdası Alan En Yakın Hurdacılar

  Akü içerisindeki kurşun bulunduran sıvı ayrılabildiğinden geri dönüşüm firmaları için değerlidir. Akümülatör başka bir deyişle biriktireç şarj edilebilir piller benzeri enerji depolanan elektrik kaynağıdır. Akü hurdası alan yerler konusunda bilgi almak amacı ile sayfasının olduğu linke tıklamalısınız. Bu sebep ile Demre hurdacı Demtaş Metal gibi fabrika içerisinde geri dönüşüm imalathanesi olan iş yerleri sulu ve kuru akü alanlar arasındadır. Taşıtlarda enerji ihtiyacında bulunur. Yoğun kullanımdan sonra şarj olmaz bataryalara akü hurdası deniliyor.

  Demre Bina Yıkımı

  Bina yıkımında istenen tedbir önlemleri Kentsel dönüşüm nedeni ile yıkılacak dükkanların uygun biçimde imar edilmesi nedeni ile yıkım işlerini sağlıyoruz. Ücretsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Üst tarafta fabrika yıkım işinde yaptığımız gibi bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkımdan sonra çıkma pimapen, hurda kapı pencere, sökülmüş laminant parkeler gibi tüm hurda malzemeleri satın almaktayız.

  Demre Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

  Öncelikle yıkımı arzu edilen fabrikanın etraflıca gezilerek gerekli ekipmanların ayarlanması çok daha doğru bir çalışma olacaktır. Demre fabrika sökümü işi deneyime sahibiz.

  Böylelikle hurda fabrika sökümü yapan firmalar içerisinde nam saldık. Güvenli şekilde fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Sektöre başladığımızdan beri on binlerce fabrika sökümü ihalesi yerine getirdik. Yıkım işi yapanların dile getirdiği şekilde kolay olmamıştır.

  Demre İkinci El İnşaat Malzemesi

  Dolayısı ile kapanan fabrikalardan satın almış olduğumuz Bazı projelerde inşaat vinci, boya tabancası, alçı karıştırma makinesi, harç makinesi 2.el demir inşaat iskelesi, plywood hurda satılıktır. Demre etrafında yıkılan market benzeri binalardan temin edilen hala kullanılabilir durumda 2.el pencereler, mutfak dolabı, demir kapı satıyoruz.

  Kullanılmış Endüstriyel Malzemeleri Alımı

  Kullanılabilir durumda restaurant tipi bulaşık makinaları, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgah, tezgah üstü dolap, pizza dolabı alıp satmaktayız. Sanayi tipi restaurant mutfağı ekipmanları alıyoruz. 2. El bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak kurulama makinesi, tabak kurutma tezgahı, krom paslanmaz kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah altı dolap satanlar buradaki telefon numaralarını arayabilirsiniz. İşyerimizdeki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanları, hücreli aspiratör, evye, davlumbaz, dinlendirme küveti, krom paslanmaz salata ve meze dolapları, restorant tipi kuzine vb sanayi tipi otel ve mutfak aletini yakından incelemek amacıyla alıcıları depolarımıza davet ediyoruz.

  Demre Parça Kumaş Alım Satımı

  Spot ceketlik kumaş hurdası, hurda gabardin, eteklik kumaş hurdası, örme kumaş hurdası, parça kot kumaşı, parça pantolon kumaşı satmak amacı ile telefonlarımızı şimdi aramalısınız. Antalya Demre kiloyla tartarak hurda kumaş alanlar arasındayız.

  Buradaki Demre hurda kumaş kg fiyatını ücretsiz gönderiyoruz. Antalya Demre çevresinde hurda jesica, hurda şifon, hurda süprem, hurda viskon kumaşı, parça gömlek kumaşı, hurda abiyelik, hurda tshirt kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alımı için yerinize araçlarımızı gönderiyoruz.

  Kilosuyla penye kumaş hurdası, hurda nevresimlik kumaş, hurda top kumaş, mayo kumaşı, hurda spot kumaş, parça poplin kumaş, hurda dokuma kumaş, hurda atlet kumaşı için piyasadan yüksek ödeme yapmaktayız. Hurda kumaş kırpıntı alım satımı yapılır.

  Hurda Nikel Alımı

  Nikel hurdası zehirleyebilir. Özellikle %95 hurda nikel şablon ile %99 nikel şablon, anot nikel hurdası, turbo nikel alımında en yüksek fiyatları sunuyoruz. Antalya ile Demre nikel hurda alıyoruz. Bu sebep ile nikel hurdalar alındığında mümkün olduğunca hassas davranmalıyız.

  Demre Hurdacı Sitesi

  Şimdikinden daha güzel bir Demre için durmadan çalışıyoruz. Demre oto sanayi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Sırf bunları alıyor değiliz. Demre hurdacılar sitesi içerisinde bulunan hurda tesisimizin vasıtasıyla geri dönüşümde sektöre hizmet veriyoruz.

  2.el Raf Hurdası

  Özellikle kapatılan kasaplar tarafından hurdaya ayrılan reyonlar, hurda market rafı, çelik raf hurdaları, hurda demir raflar, hurda mağaza rafları içlerinden tarafımızdan seçilen kullanılabilir durumda olan 2.el hurda raf satışı yapıyoruz. Demir raf hurdası işleri işimizin bir parçasıdır. Bu sayfadaki Antalya Demre 2.el market rafı ton fiyatlarını grubumuza üye olanlara her gün ulaştırmaktayız. Hurda raf fiyatları yazımıza bir göz atmalısınız. Demre hurda raf almak amacıyla dükkanımıza ulaşabilirsiniz.

  Hurda Klima Alım Satımı

  Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Demre ilçesinde ikinci el klima satanlar bizlerle ivediyetle görüşmelidir. Hurda kombi alanlar içerisindeyiz. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. 2.el Klima Demre ilçesinde en çok alımı yapılan hurda malzemeler içinde yer almaktadır.

  Demre Moloz Dökümü

  Demre hurdacı Demtaş Metal firmamız tarafından satın alınan her türlü hurdaların tesisimize nakliyesi ücretsiz yapılır. Fabrika yıkımı tamamlandığında müşteriyle anlaşmaya göre molozların nakliye işleri titizlikle yapılır. Yıkım molozları Demre Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce planlanan moloz bırakma alanlarına nakliyesi yapılıyor.

  En Yakın Demre Hurdacı Firma

  Demtaş Metal olarak Demre genelinde hurda almaktayız. Demre hurdacıları içerisinde bünyesinde çalışan personelimiz ile yerinizden hurda malzeme alımına devam ediyoruz. Demre en yakın hurdacı deposu hizmetlerimizle her türden hurda ticareti amaçlı deponuza geliyoruz. Bu hizmetimizle müşterilere en yakın hurdacı Demre çevresinde servis veriyoruz.

  7/24 Hizmet Veren Demre Hurdacı Firması

  Yılların bahşettiği kurumsallaşmayla araç parkurumuzu geliştirerek yolumuza devam ediyoruz. 7/24 Demre hurdacı olan firmamızla gece gündüz iş yerimizdeyiz. Yaklaşık 12 seneden beri geri dönüşüm hizmeti sunmaktayız.

  İkinci El Jeneratör Alım Satımı

  İkinci el jeneratör satan yerler içerisindeyiz. Hurda jeneratör alan işletmeyiz alırken yüksek fiyatı veriyoruz. Endüstriyel ve sanayi tipi çalışır durumda 2. el jeneratör alıyoruz.

  Demre Beyaz Eşya Hurdası

  Antalya Demre ve çevresinde yeni ve ikinci el masa, sandalye satıyoruz. Kısa bir süre ikinci el piyasasında alıcı bulabilecek bir temizliğe sahip kanepelerinizi dilediğiniz yere gelerek satın alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, hurda bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası vb beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Daha geniş bilgi için beyaz eşya hurdası fiyatı konusunda detaylı bilgi yazılmış gönderimizi ziyaret ediniz Sıfırdan farksız 2.el buzdolabı, derin dondurucular, TV, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, bilgisayar, elektronik ev aletleri, 2.el ekran kartı, anakart satın almak nedeni ile telefonumuz ile etkileşim kurabilirsiniz. 2. El personel masaları, etajer, şifonyer, gardrop, ofis büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, personel koltuğu için peşin ödeme yapmaktayız.

  Güncel Demre Hurda Fiyatları

  Hurda fiyatları konulu içeriğe göz gezdirebilirsiniz Şundan bahsetmek istiyoruz tonajlı hurda alımlarında daha fazla fiyatlara hurda alımı uyguluyoruz. Güncel hurda fiyatına erişmek amacıyla bize ulaşmanız gerekmektedir. Demre hurdacı firma hurda alım sırasında kullanılan fiyat listesi her dakika güncellenmektedir.

  Hurda Otomobil Alanlar

  Tabiki de size hurda otomobil alım satımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Bazı dönemlerde Demre çevresinde araba hurdası alım satım hizmetleri veriyoruz. Evrak işi olmayan trafikten çekme belgesi olan hurda araç, patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, çeki demiri, yük vagonu, motor hurdası alımı için dilediğiniz gün arayabilirsiniz. Ama araba hurdası vergiden düşürme işlemleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman veremiyoruz.