İçeriğe geç

Azdavay Hurdacı Firması

  Azdavay merkezi çevresinde hurdacısıyız. Demtaş METAL şirketimiz ile Kastamonu Azdavay şehir merkezinin tüm caddelerinde hizmetimize devam ediyoruz. Kastamonu Azdavay hurdacı firmalar arasında lider konumdayız. Kastamonu hurdacıları arasındaki firmamız hurdacılık hizmeti beğeninize sunmaya devam etmektedir. Kastamonu Azdavay hurdacı firması olarak hurda eşyanızı almaktayız.

  Azdavay merkezinin çevresinde hurda ve az kullanılmış ofis mobilyaları değerinin üstünde alıyoruz. Güncel Kastamonu Azdavay hurda fiyatlandırma ile hurda alımı hizmeti veriyoruz. Azdavay genelinde yaptığımız gibi hurda alım satımı sebebiyle araç gönderiyoruz. Azdavay hurdacı firma olarak hurdacılık hizmeti veriyoruz.

  Aslında Kastamonu Azdavay hurdacı firmalar içerisindeyiz. Lakin Kastamonu Azdavay merkezinde de hizmetler veriyoruz. Miktarı yüksek hurda malzeme satanlara piyasasından yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Kastamonu hurdacı firmalar arasındayız. Her türlü hurda alım satımı yapıyoruz.

  Kastamonu Azdavay Hurdacıları

  Azdavay merkezde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Metal ve plastikleri yeniden işleyerek insanlığın geleceğine fayda sağlıyoruz. Sizde her tür atık hurdası satışı yapmak amacı ile telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Azdavay hurdacısı olarak Kastamonu genelinde hurda eşya alım satımı yapmaktayız. Her miktardaki hurdalarınız için çevrenizdeki araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Azdavay hurdacı firması mı arıyorsunuz? Başardınız. Kastamonu Azdavay bölgesinde eşi benzeri olmayan bir anlayışla hizmet sunuyoruz. Kastamonu şehir merkezine bağlı eşi benzeri olmayan ilçesi Azdavay gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz şehirler içindedir. Yalnızca Kastamonu Azdavay için değil, tüm illerde hurda alım hizmeti vermekteyiz.

  Azdavay Hurdacı Telefonu

  Kastamonu Azdavay hurdacılık faaliyetlerimizi yürüttüğümüz yerler içindedir. Dolayısıyla hurda malzeme satmak nedeniyle telefon numaramızı arayabilirsiniz. Azdavay hurdacı numarası iletişim sayfasının içinde bir tıkla çevirebileceğiniz şekilde bulunuyor. Hemen telefon numaramızı arayarak günlük hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı satın.

  Azdavay Kurşun Hurda Alımı

  Minare kurşunu hurda, Kurşun levha hurda, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami sökümü hurda kurşun fiyatıfiyatları hakkında bilgi talebi amacı ile telefonlarımızı şimdi arayın. Kurşunun kullanılmakta olan madenler içerisinde olduğu düşünülüyor. Cevher halindeki metal kurşun gümüşe yakın mavi renge sahiptir. Kurşun hurda alan hurdacı yazımızı inceleyiniz. Kastamonu Azdavay kurşun hurda alım satımı hizmetleri verdiğimiz ilçelerdendir. Bu sitede yer almakta olan Azdavay kurşun hurda fiyatlarını isteyene her gün ulaştırılmaktadır.

  Hurda Krom Alım Satımı

  Gerektiği kadar yapısı gereği zırhlı araç dahil çeşitli alanlarda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank alımı yapıyoruz.

  Krom paslanmaz hurda alıyoruz. Krom hurda alanlar gönderisine mutlaka bir göz atmalısınız. Nikelle karıştırılarak paslanmaz metal oluşur. Buradaki Azdavay krom hurdası ton fiyatını uygulamamızı kullananlara güncel olarak göndermekteyiz.

  Azdavay Hurda Alan Firmalar

  Tonajlı sarı hurda ve kurşun hurda, toplama demir, çinko hurda, hurda alüminyum, hurda bakır, hurda kablo alımlarına özel yükseltilmiş fiyat teklifleri vermekteyiz. Azdavay hurda alanlar içinde kaliteli hizmet ve tecrübeli kadromuzla öne çıkıyoruz. Azdavay adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler içerisindedir. Zarar etmemek için biriktirdiğiniz hurdaları hiç zaman kaybetmeden nakite çevirmelisiniz. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Hurda demir suyla temasında korozyona uğrar. Böylece hurdanızın değerini düşürmektedir. Kastamonu Azdavay hurdacı firması olan Demtaş METAL her tür hurda atık alım satım hizmeti veriyor. Müşteri memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı hedef edindik. Hurda alüminyum alımı için adresinize gelmekteyiz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmayız. Antimon zamak hurda, makine artık hurdası, kalay hurda, çelik hurda almaktayız. Birlikte daha çok kazanarak daha uzun süre hizmetler sunmayı istiyoruz.

  Azdavay Hurda Sac Alan Hurdacı Firmalar

  Bağ gumelesi tavanı kaplamak isteyenler için daha ucuz olacaktır. Azdavay ve çevresinde hurda levha, sac varil hurdası, hurda sac paslanmaz, hurda trapez sac, hurda galvanizli boru, iş yerimizi tercih ederek kârlı çıkabilirsiniz. Elimizde yeni üründen farkı fiyatı olan 2.el trapez sac bulunmaktadır. Sac hurdası alıyoruz.

  Çinko Hurda Alım Satımı

  Kastamonu, Azdavay etrafında çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Kastamonu Azdavay çinko hurdası kg fiyatı az önce güncellenmiştir. Çinko hurda alımı yazısını okusanız harika olacaktır. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha satışı yapmak için whatsapp hattımıza iletişim kurabilirsiniz.

  Azdavay Alüminyum Hurdası Alan Hurdacı

  Kastamonu Azdavay hurda alüminyum alan firmalar arasındayız. Her çeşit hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere tava ticareti yapıyoruz. Alüminyum tas tabak, alüminyum tel hurda, alüminyum jant hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda ticareti yapan hurdacı firmasıyız. Her tür hurda alüminyum alınır. Bizlere güvendiğiniz nedeniyle teşekkür ederiz. Hurda satanların desteğiyle sürekli deneyim kazanıyoruz. Bu sayfadaki Kastamonu Azdavay alüminyum hurda fiyat listesini isteyenlere güncel olarak gönderilmektedir. Sitemizde bulunan alüminyum hurda alanlar konuya bir göz gezdirebilirsiniz. Yerinden alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha almak için telefonlarınızı bekliyoruz. Ek olarak alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek hurda alıyoruz. Azdavay ilçesinin tamamında hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel, alüminyum profil, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alımı için tartımları müşterinin yanında yapmaktayız.

  Azdavay Demir Hurdası Alan Hurdacı

  Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alım satımı amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alanlar gönderisini dolaşmalısınız. Azdavay ve çevresinde DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurda demir alıyoruz. Demtaş METAL Azdavay ilçesinde hurda demir alım satımı ile iştigal ediyor.

  Anlık hurda demir ton fiyatı talep etmek amacıyla şimdi arayabilirsiniz. Demir hurdası fiyatı paylaşımımızı okusanız güzel olur. Bildiğiniz gibi her çeşit demir kapı, demir merdiven korkuluğu, pencere demiri alırız. Demir hurdası, dünyada en fazla kullanılan metaller içindedir. Sitemizdeki Azdavay demir hurdası fiyat listesini grubumuzda paylaşmaktayız.

  Azdavay Hurda Bakır Alım Satımı

  Azdavay bölgesinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. Bu sayfadaki Azdavay bakır hurdası fiyatlarını bedelsiz gönderiyoruz. Kastamonu Azdavay bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Hurda bakır kırkambar, hurda bakır bobin, hurda bakır boru,bakır boru hurda, bakır yanık hurda alımı yapıyoruz. Hurda antigron granür bakır, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, TTR hurda bakır kırması, Hurda kızıl talaş, bakırlı petek hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alım satımı yapılır. Azdavay bakır hurda kilo fiyatı için arayın. Bakır hurdası alanlar konumuzda daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Bakır hurdası alan Azdavay hurdacı şirketimizi kolayca arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın.

  Azdavay Hurda Kablo Alımı

  Kablo hurdası içindeki telin bakırı sebebi ile kablo hurdası alımı yapanlar için çok önemlidir. Azdavay ilçesinin her yerinde hurda kablo alan yerler içindeyiz. Ek olarak tek damar hurda kablo, çok damarlı hurda kablolar, enya kablo hurdaları alım satımı yaparken en güzel fiyat teklifini gönderiyoruz. Telefon kablosu hurdaları, karışık kablolar, fare yemez kablolar satanlar şimdi arayın.

  Kullanıldığı alanlara göre hava kabloları, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları, yeraltı kabloları çeşitleri bulunur. Genellikle elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo hurdası alan Azdavay hurdacı firma arayanlara güven dolu hizmet etmekteyiz. . Çünkü Demtaş METAL ismiyle yalnızca hurda ticaretinde uğraşmıyoruz. Kablo iletkenliğiyle makinelerde kullanılıyor. Üstelik hurda alüminyum kablolar, fare yemez hurda kablo fiyat listesi almak amacı ile arayabilirsiniz. Yüksek miktarda kablo hurdası alımında hurda kablo borsasından yüksek teklifler sunuyoruz.

  Piyasada kolayca toplanan 30% bakırlı kablo hurdası, 40% bakırlı kablo hurdası,50% bakırlı kablo hurdaları alımında nakit para ödeme yapıyoruz. Kastamonu Azdavay hurdacı firması olarak %30 bakırlı hurda kablo, TTR kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablo alımında tecrübeliyiz. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. İçinde bulunan telin türüne bağımlı olarak ve de dış yüzeydeki malzemenin çeşitlere ayrılır. Bu sayfadaki Azdavay ttr kablo hurdası kg fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. Kapıdan enya kablo hurdası, antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu almaktayız. Azdavay hurdacısı Demtaş METAL firmamız genellikle hurda elektrik kabloları, iç tesisat kabloları, antigron kablolar alımı yapıyoruz. Kablo hurdası alanlar konulu metni okuyabilirsiniz.

  Azdavay Hurda Sarı Pirinç Alım Satımı

  Azdavay hurdacı işletmemiz tüm türlerde hurda ticareti yapmaktadır. Hurda satmak isteyenlerin bildiği üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça benzeri sarı hurda cinsleri bulunmaktadır. Buradaki Azdavay pirinç sarı fiyat listesi güncellendi. Sarı hurda alanlar içeriğiyle paylaşılmış konuya göz gezdirebilirsiniz. Azdavay genelinde hurda sarı pirinç alımı yapıyoruz. Demtaş METAL şirketimiz tüm bu hurda sarı çeşitlerinin ticaretinde hurda radyatör, hurda sarı pirinç fosfor hurda, sarı hurda bronz alımı yapıyor.

  Aslını söylemek lazım ise sarı hurdası isminde hurda cinsi yoktur. Satıcılarda kırkambar sarı hurda, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati cinsleri olduğu biliniyor. Pirinç hurdaya halk dilinde renginden dolayı hurda sarı ismiyle bilinmektedir. Bu sebeple Azdavay sarı pirinç hurdası alım satım hizmeti hurdacı firmasıyız.

  Hurda Cam Alan Firmalar

  Genelde renkli süt şişesi, sökülmüş araç camları cinslerde cam hurda türleri bulunabiliyor. Cam saydam ya da yarısaydam çoğunlukla kırılgan bir yapıdaki sıvı maddeyi tutan amorf katı malzemelerdir. Azdavay etrafında cam hurdası alan yerler içerisindeyiz.

  Azdavay Hurda Plastik Alımı

  Avantajlı fiyatla kırmızı, mavi kapak hurda, pimapen hurda, hurda beyaz naylon, pet şişe, kırkambar plastik hurda alıyoruz. Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir. Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer ve benzeri plastik çeşitleri vardır. Azdavay plastik hurdası alımı yapan firmalar içerisinden hizmetleriyle öne çıkan Azdavay hurda deposuyuz. Sitemizdeki Kastamonu Azdavay hurda naylon ton fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. Kastamonu ve Azdavay ilçesinin tamamından abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurda, hurda polistren kristal, hurda jelatin alımı yapıyoruz.

  Azdavay Nikel Hurdası Alımı

  Dolayısı ile nikel hurdalar alım satımında elden geldiğince hassas çalışılmalıdır. İlçe genelinde anot hurda nikel, %99 şablo nikel hurdası ile %95 hurda nikel şablon, turbo nikel alıyoruz. Kastamonu ile Azdavay nikel hurdası alım satımı yapıyoruz. Nikel hurdası zehirleyebilir.

  Azdavay Hurda Klima Alımı

  İkinci el klima Azdavay bölgesinde en çok alım satımı yapılan hurda malzemeler arasında yer alır. Azdavay çevresinde 2.el klima satanlar firmamızla ivediyetle iletişime geçin. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Kombi hurdası alımı yapan hurdacı firmayız.

  Azdavay Moloz ve Hurda Nakliyesi

  Azdavay hurdacı Demtaş METAL tarafından alınacak tüm hurda eşyanızın depomuza taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Yıkımda antlaşmaya göre molozun nakliye işi titiz bir şekilde yapılır. Yıkım molozu Azdavay Belediyesi’nce imzalanan kararlarla bildirilen alana nakil ediliyor.

  Hurda Kağıt Alım Satımı

  Azdavay hurda karton aldığımız bölgeler içinde yer almaktadır. Sitemizdeki Azdavay karton hurdası fiyat listesini abonelerimizle paylaşıyoruz Ederinden fazla kağıt fiyatlarıyla hurda bristol kağıt, kağıt bardak, hurda kağıt peçete, kullanılmış gazete, kuşe kağıt hurdası alanlar içerisindeyiz. Bölgenin tamamında renkli kağıt hurdası, 1. hamur beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap hurdası alım satımı yaparken göstermiş olduğumuz fazladan özenle satıcıya piyasa değerinden yüksek kazanma olanağı sunuyoruz. Azdavay Kastamonu kağıt hurdası alan yerler içindeki işletmemiz hizmetleriyle iplik bobin kağıdı hurdası, toplama kağıt hurda, hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, hurda koli satışı hakkında bilgi alabilirsiniz.

  2. El Restoran Malzemeleri Alanlar

  Titizlik ile kullanılmış endüstriyel bulaşık makinası, tezgahlar, tezgah altı dolap, çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makineleri alım satımı yapıyoruz. İkinci el tabak kurutma tezgahı, bardak kurulama makinesi, tezgah üstü dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, çelik tencere, kazan, tava, tepsi satan firmalar bizimle iletişim kurabilir. Endüstriyel tipte 2.el lokanta, cafe mutfağında kullanılan ekipmanları almaktayız. Elimizdeki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanı, lokanta tipi ocak, krom paslanmaz salata dolapları, evye, dinlendirme küveti, paslanmaz krom davlumbaz, hücreli aspiratör vb. kafe restaurant tipi mutfak alet edavatlarını görmek için alıcıları işyerimizi ziyaret etmeye davet etmekteyiz.

  Azdavay Kumaş Hurdası Alım Satımı

  Kilosuyla hurda top kumaş, parça nevresim hurdası, dokuma kumaş, hurda mayo kumaşı, hurda penye kumaş, poplin kumaş kırpıntı, spot kumaş hurda, hurda atlet kumaşı alıp satmaktayız. Hurda kumaş kırpıntı alımı yapıyoruz. Parti malı hurda pantoloun kumaşı, hurda gabardin, örme kumaş hurdası, kot kumaş hurdası, ceket kumaşı, hurda eteklik alımı için firmamızı şimdi arayabilirsiniz. Kastamonu Azdavay ilçesinin her bölgesinde hurda süprem, hurda şifon kumaşı, hurda viskon kumaşı, jesica kumaş hurdası, gömleklik kumaş, hurda tişört kumaşı, döşeme kumaşı, abiyelik kumaş alımı için adresinize araçlarımızı göndermekteyiz. Kastamonu Azdavay kiloyla tartım yaparak kumaş hurda alan yerler arasında en yüksek fiyatı vermekteyiz. Bu sayfada paylaşılan Azdavay kumaş hurdası kilo fiyatını dileyene güncel olarak yollanmaktadır.

  Azdavay İkinci El İnşaat Malzemesi

  Yıkılan apartman binalarından çıkma hala kullanılabilir 2. el pimapenler, mutfak dolapları, kapı alan firmalar arasındayız. Dolayısı ile iflas eden fabrikalardan aldığımız Bazı projelerde inşaat vinci, boya makinesi, alçı sıva karıştırma mikseri, harç mikseri 2.el vidalı iskele, hurda plywood bulunur.

  Azdavay Bina Yıkımı

  Azdavay kentsel dönüşüme girilmesi nedeniyle kısmen yıkılmış evlerin gerektiği bir biçimde inşa edilmesi sebebiyle yıkım işlerini yapıyoruz. Ücretsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Bir üstteki fabrika yıkım işinde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkımı ücretsiz yapıyoruz. Yıkımlarda önem verilen güvenlik önlemleri Bina yıkımından sonra yer döşemeleri, hurda kapı pencere, pimapen hurdaları vb. tüm hurda eşyayı satın alıyoruz.

  En Yakın Azdavay Hurdacı

  Demtaş METAL hurdacılık olarak Azdavay genelinde her nevi hurda alıyoruz. Azdavay hurdacısı bünyesinde çalışan çalışanlarımızla yerinden her türlü hurda atık alım hizmetimiz var. Böylelikle hurda malzemeleri değerlendirmek isteyenlere en yakın hurdacı Azdavay ilçesinde hizmetler ediyoruz. En yakın Azdavay hurdacı deposu ismiyle hurda almak için adresinize gelmekteyiz.

  2.el Raf Satanlar

  Genelde restorasyon yapan dükkanlardan temin ettiğimiz market rafı hurdası, orta reyonlar, çelik raf hurdaları, hurda demir raflar, mağaza raf hurdası arasından tarafımızdan seçilen hala kullanılabilir olan 2.el hurda raf satanlar arasındayız. Sayfamızdaki Azdavay hurda çelik raf ton fiyatları anlık güncelleniyor. Raf hurda alanlar raf hurdası konusunda bilgi edinmek amacıyla sayfasının linkine tıklayabilirsiniz. Hurda raf Azdavay almak amacıyla dükkanımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alıyoruz.

  Azdavay Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

  Azdavay fabrika sökümü işleri konusunda deneyimliyiz. İnsanların anlattığı şekilde kolay bir iş olmamıştır. Güvenlice fabrikaları yıkıyoruz. Böylelikle fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar içerisinde meşhur olduk. Fabrika sökerken sökülmesi istenen üretim yerinin detaylı şekilde gezilmesi gerekiyor. Sektöre başladığımızdan beri yüzlerce fabrika bozumu ihalesini tamamladık.

  7/24 Açık Azdavay Hurdacı

  2000’den beri geri dönüşüm sektöründe hizmet etmeye devam ediyoruz. 7/24 hurda alan Azdavay hurdacı firması iş yerimiz yardımı ile haftanın yedi günü geri dönüşümde çalışmaktayız. Sizlerin verdiği kurumsallaşmayla teknolojimizi geliştirerek yeni hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

  Azdavay Beyaz Eşya Hurdası

  Az ikinci el piyasasında alıcı bulabilecek bir biçimdeki kanepe, koltuklarınızı kapınıza gelerek satın alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, eski buzdolabı, çamaşır makinesi hurdası gibi hurda beyaz eşya almaktayız. Daha geniş bilgiye erişmek amacı ile hurda bulaşık makinesi alımı yapanlar hakkında bilgi yazılmış olan içeriğimize göz atınız Her çeşit 2. el buzdolapları, derin dondurucu, TV, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, diz üstü bilgisayar, elektronik ev eşyası, ekran kartı, hurda anakart hakkında bilgi almak amacı ile firmamıza ait cep telefonlarla iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. 2. El çalışma masaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, personel koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis büro mobilyaları alıp satıyoruz. Piyasadan uygun fiyatlara sıfır ve ikinci el koltuk satabilirsiniz.

  Azdavay Akü Hurdası Alanlar

  Akü hurdaları barındırdığı kurşun bulunduran suyu ayrılabildiğinden kıymetlidir. Otomobillerde elektrik ihtiyaçları nedeni ile bulunabiliyor. Akü başka deyişle batarya şarjlı piller gibi enerji depolayan elektrik deposudur. Kullanımdan sonra şarj tutmaz aküye hurda akü denir. Akü hurda alımı paylaşımını okumak iyi gelir. Dolayısı ile Azdavay hurdacı şirketimiz vb. kendine ait geri dönüştürme dökümhanesi olanlar sulu akü ve kuru akü alan firmalar içindedir.

  Azdavay Hurdacılar Sitesi

  Azdavay hurdacılar sitesindeki hurda dükkanımız vasıtası ile geri dönüşüm gerçekleştiriyoruz. Azdavay yeni sanayi hurdacısı olarak hizmet sunuyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Yalnızca bu türlerdeki hurdanızın ticaretini yapmıyoruz. Şimdiki halinden yaşanır bir şehir yaratmak için çok çalışıyoruz.

  Hurda Jeneratör Satanlar

  Jeneratör hurdası alıyoruz. 2. el jeneratör satan firmalar içinde en yakın hurdacı firmayız. Sanayi tipi çalışır durumda 2. el jeneratör alınır.

  Otomobil Hurdası Alanlar

  Tabiki de müşterilerimize araç hurdası alım satımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Bu sektörde hizmet veriyoruz. Fakat hurda araba evrak hazırlama işlemleri uzun sürdüğünden bu hizmeti daima gerçekleştiremiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayan çekme belgeli hurda araba, vagon hurdası, hurda patoz, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, çeki demiri, hurda motor alımı yapıyoruz. Bazı dönemlerde Azdavay etrafında araba hurdası alıyoruz.

  Azdavay Hurda Fiyatları

  Azdavay hurdacı hurdacılık işleri yaparken kullanılan fiyatlar Azdavay hurda piyasasında her dakika değişiklik göstermektedir. En güncel bilgiye ulaşabilmek sebebiyle bizi arayabilirsiniz. Şundan bahsetmek istiyoruz belirli bir miktardan yüksek hurda ticaretinde piyasa fiyatından yüksek kilo fiyatı uyguluyoruz.