İçeriğe geç

Yörgüç Hurdacı Hurda Alımı

  Şu anda Şarköy firmasıyız. Ancak Şarköy Yörgüç mahallesinde de hizmetler veriyoruz. Tekirdağ Şarköy Yörgüç mahallesi hurdacı firma olarak Yörgüç mahallesinin çevresinde hurda alımı yapıyoruz. Yörgüç mahallesi hurdacı işletmeleri içerisinde lider şirketiyiz. Yörgüç mahallesi geri dönüşüm ve hurdacı firmasıyız. Yörgüç mahallesinde hurdacı olarak her türden hurda malzemenizi nakit alıyoruz

  Güncel Şarköy Yörgüç hurda fiyatlandırmayla alım satım hizmeti veriyoruz. Demtaş Metal olarak Tekirdağ Şarköy Yörgüç mahallesinde hizmet veriyoruz. Tekirdağ Şarköy bölgesinin her yerinde olduğu gibi hurda alım satımı sebebi ile araçlarımızı göndermekteyiz

  Tekirdağ geri dönüşüm tesisleri arasındaki firmamız hurdacılık hizmetlerini sunmaya devam ediyor. Her türlü hurda alımında deneyime sahibiz. Şarköy Yörgüç mahallesinde 2.el eşyalar ve hurda malzeme alımı yapmaktayız Tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Tekirdağ hurdacı olarak Yörgüç mahallesinin tümünde hizmet veriyoruz.

  Şarköy Yörgüç Mahallesi Hurdacı Firma

  Şarköy hurdacı olarak ilçe mahallelerinde hurdacılık yapıyoruz. Yörgüç mahallelerinde faaliyet yürütüyoruz. Metalleri eriterek bütün vatandaşlarımızın faydalanması için çalışıyoruz. Siz çok değerli müşterilerimizde her çeşit hurda krom satışı sebebi ile destek telefon numaralarımızı tuşlayabilirsiniz. Yörgüç mahallesi çevresinde hurda ve 2.el ofis mobilyası alan hurdacılar arasındayız. Yörgüç hurdacısı mı arıyorsunuz? Endişeye lüzum kalmadı, başardınız. Yörgüç bölgesinde benzeri olmayan anlayışlar ile hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Tekirdağ hurdacı Demtaş Metal hizmetinizde! Tekirdağ ilinin değişen mahallesi Yörgüç gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Tekirdağ Şarköy Yörgüç çevresinde değil, bütün bölgelerde hurda alım hizmeti vermekteyiz.

  Şarköy Geri dönüşüm firması karbon emisyonunun azalmasını sağlamaktadır. Fazla enerji tüketilince ortaya karbon emisyonu çıkar bu emisyon iklim değişikliğine yol açmaktadır. Madenler geri dönüştürülürken harcanan düşük enerji miktarı emisyonun iklime zarar vermesini önlüyor.

  Geri dönüşüm firması olanlar enerji tasarrufu sağlar. Metal cevherlerinin madenlerden yeryüzüne çıkarılarak işlenmesi zordur. En baştan hammadde üretmek için gayet fazla enerji harcanıyor. Hurdaların geri dönüşümü yüzde doksan çok daha az olacaktır.

  Tekirdağ Şarköy Geri dönüşüm firması doğal kaynakların boşa harcanmasını önlemektedir. Doğal kaynaklar sınırlı miktardadır. Birkaç tanesi yeterli gibi gözüksede nüfus ile birlikte insanlığın doğal kaynaklara ihtiyaçlarıda artıyor. Atık metali geri dönüşümü ana kaynağın korumayı başarabiliriz. Böylece yeraltı madenlerini gelecek nesillere aktarıyoruz.

  Yörgüç Mahallesi Hurdacı Telefonu

  Yörgüç Mahallesi hurdacı telefonu sitemizin altında kolayca tuşlayabileceğiniz konumdadır. Tekirdağ Şarköy Yörgüç hurdacılık hizmetlerimizi sunduğumuz bölgeler içinde yer alıyor. Boş yere süre harcamadan arayın güncel hurda fiyat listesi ile hurdanızı satarak peşin para elde edebilirsiniz. Bu nedenle hurda malzeme fiyat listesi istemek sebebi ile telefon numaramızı aramalısınız.

  Yörgüç Hurda Sarı Pirinç Alan Firma

  Yörgüç mahallenin tümünde hurda sarı pirinç alım satımı yapıyoruz. Bu yüzden Yörgüç mahallesi hurda sarı alan yerler içindeyiz. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça benzeri sarı pirinç hurda türleri vardır.

  Firmamız bu hurda sarıların alımına ek olarak sarı radyatör hurdası, hurda sarı pirinç fosfor hurda, bronz hurdası alımıyla iştigal ediyor. Pirinç metaline halk dilinde sarı renkli olduğu için hurda sarı ismiyle hitap edilmektedir.

  Aslını demek gerekir ise hurda sarı diye adlandırılmış hurda çeşidi varolmamıştır. Sayfamızdaki pirinç sarı alan hurdacılar metni inceleyebilirsiniz. Tekirdağ Şarköy Yörgüç hurdacı firmamız her türlü hurda ticareti yapmaya devam ediyor. Bununla birlikte sarı hurda kırkambar, sarı pirinç hurda musluk, hurda sarı vana, su saati türleri olduğu biliniyor.

  Yörgüç Bakır Hurda Alan Hurdacı

  Yörgüç genelinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Hurda bakır alan yerler bölümünde daha geniş bilgiye erişebilirsiniz. antigron kırma (Granür) bakır hurda, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, Hurda kızıl bakır talaşı, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır alan Yörgüç hurdacı telefon numarasını tek tuşla arayın hızlı hizmetin tadına varın. Bu sayfadaki Tekirdağ Şarköy Yörgüç yanık bakır hurdası fiyat listesini whatsapp hattımızda paylaşıyoruz. Tekirdağ Şarköy Yörgüç bakır hurda alan yerler arasındayız.

  Yörgüç Mahallesi bakır hurdası fiyat listesi için arayın. Bakır bobin hurdası, bakır boru hurda, yanık bakır hurdası, kırkambar hurda bakır alım satımı yapıyoruz.

  Yörgüç Mahallesi Hurda Kablo Alanlar

  Kapıdan hurda tek damar kablo, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdaları alımı yapıyoruz. Hurda kablolar içindeki bakır teller yüzünden kablo hurdası alan yerler için çok kıymetlidir. Tekirdağ Şarköy Yörgüç hurdacı firması olarak özellikle hurda iç tesisat kablosu, hurda elektrik kablosu, antigron hurda kablolar alım satımı için buradayız. Genellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alan Yörgüç hurdacı arayanlar için buradayız. Aynı anda hurdadan hammadde yapıyoruz. İçerisindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına göre ve birde dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Sitemizdeki Yörgüç hurda kablo fiyat listesi daima güncellenmektedir. Telefon kablosu hurdaları, karışık kablo, hurda fare yemez kablo satmayı dileyenler şimdi bizi arayabilir. Yörgüç mahallesinin her yerinde hurda kablo alan yerler arasındayız. Yüksek miktarda hurda kablo ticaretinde ederinden daha yüksek fiyatlar sunuyoruz. Çünkü firmamız sırf hurda ticaretinde iştigal etmiyoruz. Yörgüç mahallesi bölgesinde sıklıkla ele geçen 30% bakırlı kablo hurdası, Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası alırken hemen peşin para ödeme yapıyoruz. Tekirdağ Şarköy Yörgüç hurdacısı olarak TTR kablolar, %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası alımı yapıyoruz. Kablolar elektrik akımı iletilmesinde makinelerde kullanılmaya devam ediyor. Üstelik çok damarlı hurda kablo için telefon edebilirsiniz.

  Sayfamızda bulunan kablo hurda alanlar makaleye bir göz atın. Kullanım alanları itibariyle hava kabloları, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu çeşitleri bulunur. Bunların yanısıra tek damar kablo, çok damarlı kablolar, enya kablo alım satımı esnasında en yüksek fiyatı öneriyoruz.

  Yörgüç Alüminyum Hurda Alan Fabrikalar

  Her türlü hurda alüminyum alım satımı yapıyoruz. Hurda alüminyum alan hurdacı başlıklı metne bir göz gezdirebilirsiniz. Şirketimize duyduğunuz güven sebebi ile teşekkürü hak ediyorsunuz. Şarköy Yörgüç Mahallesi alüminyum hurdası alanlar arasındayız. Konumdan alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş, alüminyum makina artığı almak için telefonunuzu beklemekteyiz. Alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum jant, hurda alüminyum tas tabak alan firmayız. Bize hurda satanların desteğiyle sürekli kurumsallaşıyoruz. Ek olarak alüminyum radyatör, alüminyum kutu, alüminyum petek hurdası yapmaktayız. Yörgüç mahallesinin tamamında alüminyum sert kartel hurda, alüminyum profil hurdası, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alırken tartımları dilediğiniz yerde yapmaya özen gösteriyoruz. Her türlü alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda alan yerler arasındayız.

  Yörgüç Hurda Alan Hurdacı Firma

  Fabrikalardan makine artığı hurdası almaktayız. Küçük hurdalarınızı biriktirmenize yardımcı oluyoruz. Şantiyelere ve üretim yerlerine hurda konteynerı bırakıyoruz.

  Tonajlı kablo hurdası, bakır, alüminyum hurda, çinko hurdası, demir hurda, kurşun ve sarı alımında değerinin üzerinde fiyat teklifi sunmaktayız. Yörgüç hurda alan hurdacılar içinde kaliteli hizmet ve uzman personelimizle ön plana çıkmaktayız. Yörgüç mahallesindeki hurdacılar arasında olan İstanbul’da hurda alımı yapmakta olan Demtaş Metal her çeşit hurda alım satımı yapıyor. Hurda antimon zamak, torna artığı, hurda çelik, kalay hurdası almaktayız. Hep beraber yüksek kazançlı ticaret yaparak sürekli kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Yörgüç mahallesi kapıdan hurda alımı yapılan mahalleler içindedir. Zararınızı önlemek amacı ile hurda malzemelerinizi şimdi satmalısınız. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurda nemli ortamlarda korozyona uğrar. Böylece hurdanızın kıymetinin inmesine sebep olur. Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmaktan kazanmayı amaç edindik. Hurda demir alımı için evinize kadar gelmekteyiz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmasıyız.

  Yörgüç Mahallesinde Hurda Krom Alımı

  Hurda nikelle işlem gördüğünde paslanmaz oluşur. Tekirdağ Krom hurdası alan hurdacı firmalar gönderimize kesinlikle göz atmalısınız. Paslanmaz krom hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alımı konusunda bilgi edinmek amacı ile bağlantısına tıklayınız. Yapısı itibari ile çok sert olduğundan dolayı zırhlı araç kaplaması dahil çeşitli alanlarda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. 310 krom, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom, 202 krom hurdası, 430 krom hurda, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz.

  Yörgüç Hurda Sac Alımı

  Sac hurda alıyoruz. Tekirdağ Şarköy Yörgüç etrafında hurda levha, sac varil hurda, galvaniz paslanmaz sac, trapez, galvanizli boru, satışı gerçekleştirmek sebebiyle arayınız. Ek bina tavanı kaplamak amacı ile kullanabilirsiniz. Depomuzda her boyutta 2. el trapez sac hurda vardır.

  Yörgüç Mahallesinde Çinko Hurda Alan Firmalar

  Sayfamızdaki Yörgüç Mahallesi hurda çinko levha ton fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Çinko hurda alan hurdacı firmalar yazımıza bir göz atın. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü alım satımı yapıyoruz. Şarköy Yörgüç yakınlarında hurda çinko alıyoruz. Tekirdağ Çinko hurda kilo fiyatı sayfamıza bir göz atmalısınız.

  Yörgüç Mahallesi Demir Hurda Alımı

  Hurdacı firmamız Yörgüç mahalle genelinde demir hurdası alımı yapıyor. Unutmayın ki her nevi demir merdiven korkuluğu, demir kapı, demir pencere korkuluğu alımı yapılır. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alımı için bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alım satımı sayfasının olduğu linke tıklayın. Güncel anlık demir hurda kilo fiyatları için bize ulaşın. Demir hurda alan hurdacı firma paylaşımını gezmek bilgi sahibi olmanızı sağlar. Demir hurdası, Yörgüç mahallesi genelinde çokça alınıp satılan madenler içerisindedir. Burada bulunan Yörgüç demir hurda kg fiyatını abonelerimize ücretsiz gönderiyoruz. Yörgüç mahallesi ve çevresinde tufal hurda, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alıyoruz.

  Yörgüç Kurşun Hurdası Alımı

  Cami sökümü kurşun hurdası, Cami minaresi kurşun hurda, Hurda kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu hurdası alımı yapıyoruz. Metal kurşunun en eski madenlerden biri olduğu söyleniyor. Cevherleri olan kurşun metali mavimsi gümüş renklidir. Hurda kurşun alım satımı bağlantısına tıklayınız.. Yörgüç hurda kurşun aldığımız bölgelerdendir. Sayfamızda yayınlanan Tekirdağ Şarköy Yörgüç hurda Cami kurşunu ton fiyatını talep edenlere her gün yollamaktayız.

  En Yakın Yörgüç Hurdacı Telefon Numarası

  Yörgüç hurdacı firma istihdamındaki personelimizle arzu ettiğiniz sokaktan hurda malzeme alımına devam ediyoruz. Bu sebeple hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yer Yörgüç mahallesinde hizmetler vermekten mutluluk duyuyoruz. Demtaş Metal firmamızla Yörgüç etrafında hurda malzeme satımı işleri yapıyoruz. En yakın Yörgüç hurdacı deposu hizmetiyle hurda metal alımında yolladığınız konuma gelmekteyiz.

  Yörgüç Mahallesinde Bina Yıkılır

  Bir üstteki fabrika sökümlerinde yaptığımız üzere bina yıkımı bedelsiz yapıyoruz. Şarköy Yörgüç mahallesi kentsel dönüşüm içinde yıkılması gereken binaların gerektiği biçimde inşaatının yapılması sebebiyle yıkım işlerini sağlıyoruz. Yıkımdan sonra pimapen hurdası, sökülmüş çelik kapı hurdaları, çıkma laminant parkeler vebenzeri her türlü hurdanızı alıyoruz.

  Yıkım sırasında istenilen tüm güvenlik önlemleri Bina yıkım hurdaları bina yıkımları yapıyoruz.

  7/24 Hurda Alan Yörgüç Hurdacı Firması

  7/24 açık Yörgüç hurdacı firması olan firmamız ile günün her saatinde geri dönüşüm sektöründe çalışmaktayız. Yılların kazandırdığı profesyonellikle sektörün teknolojisine ayak uydurarak hizmetimizi sürdürüyoruz. Nerdeyse on beş seneden bu yana hurda alımı yapan firmayız.

  Yörgüç Plastik Hurda Alım Satımı

  Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer ve benzeri çeşitleri vardır. Yörgüç plastik hurda alım satımı yapanlar içinde öncü Yörgüç hurdacısıyız. Bu sayfadaki Tekirdağ Şarköy Yörgüç hurda plastik fiyat listesini grubumuzdakilere her gün göndermekteyiz En yüksek fiyatlarla kırmızı, mavi kapak hurda, pimapen hurdası, şeffaf naylon hurdası, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurdası almaktayız.

  Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemenin adıdır. Tekirdağ ile Yörgüç mahallesinin her yerinden abs plastik, polipropilen moblen, jelatin hurdası, polistren kristal hurdası alımı yapıyoruz.

  Yörgüç 2.El İnşaat Malzemeleri

  İnşaat alanlarında yük asansörleri, alçı makinesi, boya tabancası, harç mikseri ikinci el portatif, hurda 2.el plywood satılıktır. Yıkılmış lokanta ve benzeri binalardan temin edilen sıfır ayarında 2.el kapı, mutfak dolabı, pimapen pencere alımı yapıyoruz. Bunun ile birlikte ne yazık ki işi bırakan fabrikalardan aldığımız

  Anlık Güncel Yörgüç Hurda Fiyatları

  Ayrıca tekrar söylemekte yarar görüyoruz ki tonajlı hurdaların alım satımında pazar fiyatlarından yüksek kilo fiyatı ödüyoruz. En doğru hurda fiyatına ulaşmak amacı ile bizi arayabilirsiniz. Yörgüç mahallesi hurdacı firma olarak hurda alım sırasında kullanılan ton fiyatı hurda borsasında saatlik olarak değişmekte.

  Yörgüç 2.el Raf Fiyatları

  Hurda raf demiri alıyoruz. Tekirdağ Raf hurda fiyatı sayfasının olduğu bağlantıya tıklayın. Genelde kapanan butiklerden aldığımız market rafı hurdaları, ürün teşhir reyonları, çelik raflar, demir raf hurdaları, teşhir rafları içlerinden bizim seçtiğimiz kullanılabilir durumda olan 2.el raf hurdası satıyoruz. Sitemizdeki Yörgüç çıkma raf fiyat listesini güncel olarak ulaştırmaktayız. Hurda raf alan hurdacılar makalemizi gezmek öğrenmenizi sağlayacaktır. Hurda raf Yörgüç almak amacıyla telefonumuza ulaşabilirsiniz.

  Yörgüç Nikel Hurdası Alımı

  Hurda nikel içeriğinde kükürt ve arsenik olduğundan zehirleyebilir. Yörgüç mahallesinde nikel hurdası alıyoruz. Bu mahallede %95 ile %99 şablon nikel, hurda turbo nikel, anot nikel hurdası alımı yapıyoruz. Bu nedenle hurda nikeller alındığında çok hassas çalışmalıyız.

  Yörgüç Fabrika Sökümü Yapıyoruz

  İnsanların dediği şekilde kolay bir işlem değildir. Güvenli bir biçimde fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Sektöre başladığımızdan bu yana sayısız fabrika söküm ihalelerini aldık. Tekirdağ Şarköy ilçesindeki Şarköy Yörgüç fabrika sökümü konusunda tecrübeliyiz. Fabrika sökülürken öncelikle yıkılacak üretim yerinin detaylı bir biçimde dolaşılması gerekir.

  Yörgüç Hurdacı Sitesi

  Hurda metal alımında ayrım yapmıyoruz. Yörgüç hurdacılar sitesindeki hurda tesisimizle hizmetler ediyoruz. Sırf bunları alıyor değiliz. Geleceğe daha iyi bir Tekirdağ Şarköy Yörgüç oluşturmak için yorulmadan çaba sarfediyoruz.

  Yörgüç Otomobil Hurdası Alanlar

  Elbette sizlere otomobil hurdası hurdaya satma hakkında yardım etmek istiyoruz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Bazen Yörgüç mahallesi yakınlarında araba hurdası alım satımı yapıyoruz. Resmi belge işi olmayan yük vagonu, vergiden düşmüş hurda araba, hurda zirai aletler, pulluk, kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri, hurda motor için hemen arayın. Lakin hurda araba vergiden düşürme evrakları biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz.

  Yörgüç Mahallesinde İkinci El Jeneratör Alan Hurdacı

  Her türde iyi durumda ikinci el jeneratör alımı yapıyoruz. 2. el jeneratör satan firmalar içindeyiz. Jeneratör hurdası alan hurdacı firmayız için iyi fiyatı biz sunuyoruz.

  Yörgüç Mahallesinde Klima Hurdası Alan En Yakın Firmalar

  Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. 2.el Klima Yörgüç bölgesinde en çok alınan elektronik hurdaları içinde yer alıyor. İkinci el kombi alımı yapan hurdacı firmayız. Yörgüç etrafında klima hurdası satanlar bizlerle ivediyetle görüşmelidir.

  Yörgüç Hurda ve Moloz Nakliyesi

  Firmamız tarafından alınan her çeşit hurdaların tesisimize yükleme ve taşınması ücretsiz yapılır. Yıkım molozları Şarköy Belediyesi’nce önceden belirlenen araziye taşınır. Yıkımda müşteriyle yapılan antlaşmamıza göre yıkım molozlarının taşınması titizlikle tarafımızca yapılıyor.

  Yörgüç Akü Hurda Alım Satımı

  Kullanımdan sonra kullanılmayacak haline gelen aküye hurda akü denilmektedir. Akü hurda alanlar bölümümüze bir göz atarsanız mükemmel bir şey yapmış olursunuz. Aküler diğer adıyla batarya şarj edilebilir piller gibi enerji depolayan cihazdır. Araçlarda elektrik ihtiyaçları amacı ile bulunuyor. Akü hurdası fiyatları gönderisini incelemek iyi gelecektir. Dolayısıyla Yörgüç hurdacı vb. şirket bünyesinde geri dönüşüm kazanları bulunanlar sulu ve kuru akü alan yerler içerisindedir. Atıl aküler barındırdığı kurşun bulunduran suyu geri dönüştürülebildiğinden geri dönüşüm tesisleri için değerlidir.

  Yörgüç Mahallesinde Beyaz Eşya Hurdası

  Yörgüç bölgesinde sıfır ve 2.el ev eşyaları satabilirsiniz. İyi durumda 2.el buzdolabı, derin dondurucular, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, diz üstü bilgisayar, elektrikli eşyalar, hurda ekran kartı, hurda anakart fiyatları öğrenmek nedeniyle bizlere ait telefon numaralarını arayarak iletişimde bulunarak merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Sahibinden satılık sekreter masası, ofis mobilyası, patron koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop temin edilir. Çok az kullanıldığı anlaşılan 2el piyasasında satışa sunulabilecek temizlikte bulunan koltuk ve kanepelerinizi yerinize gelerek yüksek fiyata alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası, eski buzdolabı vs beyaz eşya hurdası alıyoruz. Geniş bilgiye ulaşmak için çamaşır makinesi hurdası alımı yapanlar konulu içeriğe ulaşabilirsiniz