İçeriğe geç

Maslak Hurdacı

  Şu anda Sarıyer şirketleri içerisindeyiz. Lakin Sarıyer Maslak mahallesinde de hizmetler veriyoruz. Sarıyer Maslak mahallesi hurdacı firmalar içerisinde öncüyüz. Her nevi hurda satışı amacıyla bizi arayabilirsiniz.

  Maslak mahallesinde hurdacısıyız. İstanbul hurdacıları içerisindeki Demtaş Metal beğenilerinizi kazanmaya devam ediyor. Güncel İstanbul Sarıyer Maslak hurda fiyatları ile alım satım yapıyoruz.

  Demtaş Metal ismiyle Sarıyer mahallesinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Maslak mahallesinde hurdacı olarak her tür hurda malzemeyi alıyoruz İstanbul Avrupa yakası Sarıyer içesi bölgesinin her yerinde olduğu gibi hurda almak amacıyla gönderdiğiniz konuma uzman ekip gönderiyoruz Yüksek tonajlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat teklifler veriyoruz. İstanbul hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. İstanbul Sarıyer mahalle merkezindeki Maslak mahallesi hurdacı firması olarak hurdacılık yapmaktayız. Maslak mahallesinde ikinci el eşya ve hurda malzemeler değerinde

  Maslak Hurdacı Firmalar

  Maslak hurdacı firması mı arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Maslak bölgesinde benzeri olmayan bir anlayış ile hizmet sunmaktayız. İstanbul Avrupa Yakası hurdacısı Demtaş Metal hizmetinizdedir! Sizde her çeşit hurda satışı nedeniyle iş yerimizi aramalısınız. İstanbul merkezinin gelişen mahallesi Maslak gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Maslak mahallesinde değil, bütün Türkiye’de hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Maslak bölgesinde hurda alım satımı faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metal ve plastikleri işlemden geçirerek insanlığın geleceğini koruyoruz. Sarıyer mahallesinin her yerinde ve Maslak mahallesi çevresinde her nevi hurda alanlar içerisinde en güçlü işletmeyiz. Sarıyer hurdacısı olarak Avrupa yakasında hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz.

  Geri dönüşüm firması olanlar doğal kaynakların lüzumsuz sarfiyatını önlemektedir. Yeraltı kaynaklarının miktarı bellidir. Bazıları yeterli miktarda bulunsa da artan nüfusla tüketimde artıyor. Hurda metalleri geri dönüştererek ihtiyacımız olan kaynakların korumayı başarabiliriz. Bu sayede yeraltı kaynaklarını çocuklarımıza saklıyoruz.

  Karbon emisyonunu azaltmaktadır. Gereksiz enerji tüketilmesiyle ortaya karbon emisyonu çıkar ve bu durum iklim değişikliğine sebep olur. Geri dönüşümdeki harcanan enerjinin miktarının düşüklüğü karbon emisyonunun doğaya ve iklime zararının önüne geçiyor.

  Sarıyer Geri dönüşüm ülkelerin enerji tasarrufu yapmasını sağlar. Metallerin madenlerden çıkartılarak işlenmesi oldukça külfetlidir. Üretimde kullanılabilecek hammaddeyi sıfırdan üretmek için oldukça yüksek enerji harcanır. Hurdaların geri dönüştürülmesi yüzde doksan çok az azdır.

  Maslak Hurdacı Numarası

  Maslak hurdacılık hizmetlerimizi verdiğimiz bölgeler içindedir. Bu sebep ile hurda fiyat listesi talep etmek üzere sitedeki telefonumuzu arayabilirsiniz. Boşa süre geçirmeden arayıp en yüksek hurda fiyat listesiyle atık hurdaları değerinde satabilirsiniz. İstanbul Sarıyer Maslak hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın içinde hızlıca çevirebileceğiniz konumda bulunuyor.

  Maslak Hurda Demir Alanlar

  Demir hurdası, dünya genelinde çokça alım satımı yapılan metaller arasındadır. Buradaki Maslak demir fiyat listesini grubumuzdakilerle günlük paylaşıyoruz. Maslak etrafında tufal hurdası, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alıyoruz. Güncel hurda demir fiyatları için gecikmeden arayın. Demir hurdası fiyatları konusunda bilgi almak için sayfasının linkine tıklayın.

  Sizlerinde bildiği üzere her türde demir kapı, demir merdiven korkuluğu, pencere demiri için peşin para ödeme yapmaktayız. Demtaş Metal Maslak mahalle genelinde hurda demir alımı ile uğraşıyor. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacıyla bize ulaşabilirsiniz. İstanbul Hurda demir alan hurdacı gönderimizi okumalısınız.

  Maslak Mahallesinde Çinko Hurda Alım Satımı

  Maslak etrafında hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Sarıyer Çinko hurdası alımı makalemize kesinlikle bir göz atabilirsiniz. Sitemizdeki Maslak mahallesi çinko levha kg fiyatını arzu edene her gün ulaştırıyoruz. Çinko hurdası alan hurdacı çinko hurdası konusunda bilgi edinmek amacıyla bağlantısına tıklayabilirsiniz. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası kilo fiyatı için arayın.

  Maslak Alüminyum Hurdası Alanlar

  Bizlere verdiğiniz destek sebebi ile saygılar sunarız. Yerinden hurda alüminyum levha, alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı alabilmek için irtibata geçmenizi beklemekteyiz.

  Her tür alüminyum hurdası peşin alınır. Hurda alüminyum tel, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek için peşin ödeme yapıyoruz. Sarıyer Maslak alüminyum hurdası alan firmalar içinde fark yaratıyoruz. Daha güncel sayfamızdaki hurda alüminyum alan yerler konuya bir göz gezdirebilirsiniz.

  Müşterilerimizin sayesinde daha hızlı tecrübe kazanıyoruz. Maslak mahallesinin tamamında alüminyum sert kartel, alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston, alüminyum profil hurdası alımı yaparken tartımı istediğiniz yerde gerçekleştiriyoruz. Bunun ile birlikte alüminyum petek hurda, alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör hurdası satmak amacıyla arayabilirsiniz. Her türde alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası alımı yapıyoruz.

  Maslak Kurşun Hurda Alanlar

  İstanbul Sarıyer ile Maslak Mahallesinde kurşun hurdası alımı ile hizmet verdiğimiz mahallelerdendir. Bu sayfadaki Maslak çatı söküm kurşun hurdası fiyat listesini talep edenlere güncel olarak ulaştırılmaktadır. Cevher halindeki kurşun gümüş-mavi renktedir. Kurşun metali kullanılmakta olan madendir. Minare kurşunu, Hurda kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami sökümü hurda kurşun alırız.

  Maslak Krom Hurda Alanlar

  Oldukça sert bir maden yapısı nedeni ile zırhlı araç kaplaması dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanılmaktadır. Paslanmaz krom hurda için yerinize geliyoruz. Krom hurdası alanlar hurda krom hakkında bilgi almak amacıyla sayfasının olduğu linke tıklayın. Nikel metal ile işlem gördüğünde paslanmaz metal elde edilir. Krom hurdası alanlar paylaşımını incelemek hakkında bilgiye ulaşmanızı sağlar. 430 krom hurda, 304 krom hurdası, 304 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom, 316 krom hurdası, 316 krom talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alım satımıyla ilgileniyoruz.

  Maslak Mahallesi Hurda Alan Hurdacılar

  Maslak mahallesi hurdacı firması olan İstanbul’da hurda alanlar içerisindeki Demtaş Metal her nevi ikinci el eşya alıyor. Hurda demir alımı için kapınıza kadar gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmayız. Maslak adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz mahalleler arasındadır. Hurdanızı hemen elinizden çıkarın. Bakır hurda yanarak,, yanık bakıra dönüşür. Hurda demir suyla temasında korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurdanızın fiyatı düşebilir. Yüksek tonajlı hurda çinko, kurşun, bakır, kablo, alüminyum,demir ve sarı pirinç hurdası alırken değerinin üzerinde fiyat teklifi sunmaktayız. Maslak hurda alan yerler içerisinde kaliteli hizmetler ve uzman kadromuzla öne geçiyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Hurda zamak antimon, hurda makine artığı, çelik hurda, kalay hurda alıyoruz. Hep birlikte kazançlı çıkarak uzun vadeli müşteriler kazanmayı amaç edindik.

  İmalathane ve fabrikalardan üretim artığı hurdası alımı yapmaktayız. Parça hurdaları biriktirmenize imkan sağlamaktayız. İnşaat şantiyelerine ve üretim tesislerine konteyner getiriyoruz.

  Maslak Mahallesinde Kablo Hurda Alımı

  İstanbul Sarıyer Maslak mahallesinde kablo hurdası alanlar içindeyiz. Çünkü firmamız sadece hurda alım satımıyla ilgilenmiyoruz. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Yerinden tek damar kablo hurdası alıyoruz. İlaveten alüminyum hurda kablo alımı amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Kablo elektrik akımı iletilmesinde sıklıkla kullanılmaya devam ediyor. Kullanılış biçimlerine göre hava kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları, yeraltı kablosu şeklinde çeşitlendirilir. İstanbul Sarıyer Maslak hurdacısı Demtaş Metal özellikle antigron hurda kablolar, iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Bunlarla birlikte tek damar hurda kablo, hurda enya kablolar, çok damarlı kablolar alımında piyasanın üzerinde fiyat listesini biz veriyoruz. Satıcılarda hızlıca bulunan 50% bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo, Yüzde otuz bakırlı hurda kablo alırken nakit para ödeme yapıyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo alımı yaparken ederinden yüksek teklifler sunuyoruz.

  Telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez kablolar, karışık hurda kablolar satmak isteyenler bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kablo hurdası içerdiği bakır teller yüzünden hurdacı firmalar için çok kıymetlidir. Sitemizde bulunan hurda kablo alan yerler içeriğe göz atın.

  Maslak bölgesinde %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo alımında uzmanız. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Her türde hurda kabloyu alan alan Maslak hurdacı firma arayanlara güvenilir hizmet vermeye devam ediyoruz. . İçindeki telin bakır veya alüminyum olmasına göre ve de dış yüzeydeki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Bu sayfadaki Maslak ttr kablo hurdası kg fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız.

  Maslak Mahallesinde Bakır Hurdası Alımı

  Maslak bölgesinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır bobin, kırkambar bakır hurda, bakır boru hurda, yanık bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Sarıyer Bakır alan hurdacı makalemizde detaylı bilgi bulabilirsiniz.

  Maslak mahallesinde bakır hurdası fiyat listesi için telefonlarımızı arayınız. Buradaki İstanbul Sarıyer Maslak yanık bakır hurdası ton fiyatını kayıt olanlara günlük ulaştırmaktayız. İstanbul Sarıyer Maslak bakır hurdası alan yerler içindeyiz.

  Hurda antigron granür bakır, soyma bakır hurdası, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, TTR kırma bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alımı yapılır. Hurda bakır alan Maslak mahallesi hurdacı şirketimizi kolayca arayın kaliteli hizmetin tadına varın.

  Maslak Sac Hurda Alımı

  Hali hazırda her çeşit 2. el trapez sac hurda bulunmaktadır. Sac hurda alıyoruz. Veranda çatısı kapatmak isteyenler için ucuz olacaktır. Maslak mahallesinin tamamında sac hurda levha, sac varil, galvaniz paslanmaz sac, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, satışı gerçekleştirmek amacıyla arayınız.

  Maslak Sarı Hurdası Alımı

  Hurda pirinç sarı alan hurdacı hakkındaki makaleye bir göz atın. Maslak mahallesinde hurdacı firmamız her türlü hurda alımı yapmaya devam ediyor.

  Haliyle Maslak Mahallesi hurda sarı alım hizmeti veriyoruz. Maslak genelinde hurda sarı alımıyla ilgileniyoruz. Müşterilerde kırkambar sarı hurda, hurda sarı pirinç su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana cinsleri olduğu biliniyor. Maslak Mahallesinde hurdacı firmamız bahsettiğimiz çeşitlerin ticaretinde sarı radyatör hurdası, sarı hurda hurda fosfor, hurda bronz ticaretiyle iştigal ediyor.

  Gerçekte sarı hurda diye adlandırılmış hurda cinsi bulunmamaktadır. Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, sarı hurda parça gibi sarı hurda cinsleri bulunmaktadır. Pirinç metal hurdası yöresel olarak sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurda ismiyle hitap edilmektedir.

  Maslak Hurdacılar Sitesi

  Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Sırf bunları almıyoruz. Her hali ile güzel bir Maslak için gece gündüz çaba sarfediyoruz. Maslak hurdacılar sitesi içerisinde bulunan iş yerimiz aracılığı ile hizmetler ediyoruz.

  Maslak Hurda Otomobil Alanlar

  Tabiki de müşterilerimize araba hurdası hurdaya verme hakkında yardım etmek istiyoruz. Maslak hurda alımında hizmetimize devam ediyoruz. Çok sıkışık olmadığımızda Maslak bölgesinde araba hurdası alım satımı yapıyoruz. Resmi belge işi olmayan römork, trafikten çekme belgeli hurda araba, pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, hurda çeki demiri gibi hurda zirai aletler, hurda motor alıyoruz. Ancak araç hurdası evrak hazırlama işlemleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti daima yerine getiremiyoruz.

  Maslak Mahallesi 2.el jeneratör Alanlar

  2. el jeneratör satanlar arasında en iyi işletmeyiz. Hurda jeneratör alan yerlerdeniz alırken nakit ödeme yapmaktayız. Her türde titizlikle kullanılmış 2. el jeneratör satışı için arayınız.

  Maslak Mahallesinde Fabrika Sökümü

  Hurdacı firmaların dediği gibi kolay bir işlem sayılmaz. Sektöre girdiğimizden bu yana binlerce fabrika bozumu ihalesini yerine getirdik. Profesyonelce fabrika ve tesislerin söküm yıkımlarını yapıyoruz. İşe başlamadan yıkımı yapılacak mülkün detaylıca dolaşılarak uygun aletler ve araçların ayarlanması çok daha doğrudur. Bu nedenler Sarıyer fabrika yıkımı yapanlar içinde lider olduk. Maslak mahallesinde fabrika sökümü yapıyoruz.

  Maslak Klima Hurdası Alanlar

  Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Maslak etrafında hurda klima satanlar bizimle mutlaka iletişime geçmelidir. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima Maslak mahallesi bölgesinde çok alınıp satılan hurda eşyalar arasındadır. Kombi hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz.

  Maslak Hurda ve Moloz Nakliyesi

  Maslak mahallesi hurdacı Demtaş Metal firmamız tarafından satın alınan her cins hurda malzemenin işyerimizi yükleme ve nakliyesi ücretsiz yapılmaktadır. Bina yıkımından sonra anlaşmaya göre ortaya çıkacak molozun taşıma işleri titizlik ile yapılır. Yıkım molozu Sarıyer Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce önceden belirlenen moloz döküm alanlarına dökülür.

  Anlık Maslak Hurda Fiyatları

  Maslak hurdacı firmalar tarafından hurda alım satımı esnasında kullanılan ton fiyatları Maslak hurda borsasında günlük güncellenmektedir. Unutmayın ki tonajlı hurdalar alırken piyasasından fazla fiyat teklifi uyguluyoruz. Daha kesin sayfamızda bulunan hurda fiyatları makaleye bir göz atın Doğru hurda kilo fiyatına ulaşmak sebebiyle irtibat kurabilirsiniz.

  Maslak 2.El Eşya

  2. El etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis mobilyaları, çalışma masaları, patron koltuğu alma işlerinde değerini peşin para ödemekteyiz. Kısa süre kullandığınız 2. el olarak satışa sunulabilecek bir temizlikte bulunan kanepelerinizi yerinize gelerek almaktayız. Eski bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası, eski buzdolabı vb hurda beyaz eşya için iyi fiyat teklifi sunuyoruz. Daha detaylı bilgi için hurda beyaz eşya alım satımı başlıklı sitemize ulaşın Sıfırdan farksız 2. el dizüstü bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucu, televizyon, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektrikli eşyalar, fırın, ütü, ocak, çıkma ekran kartı, anakart fiyatları sormak nedeni ile numaralarımız aracılığı ile iletişim kurabilirsiniz. Çok ucuz fiyatlarla sıfır ve 2. el mobilya ve aksesuarlar satabilirsiniz.

  Maslak Akü Hurdası Alım Satımı

  Otomobillerde elektrik enerjisi deposu kullanılıyor. Akü içerdiği kurşun içeren sıvılar ayrılabildiğinden hurdacılar için değerlidir. Akü hurda alanlar sayfamıza göz atmak isteyebilirsiniz. Dolayısı ile İstanbul Sarıyer Maslak hurdacı ve benzeri şirket içinde geri dönüştürme tesisi bulunanlar kuru ve sulu akü alımı yapabiliyor. Akü diğer ismiyle batarya şarjlı pil gibi enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik enerjisi deposudur. Uzun zaman sonra şarj tutmaz bataryalara akü hurdası denilmektedir. Sarıyer Hurda akü fiyatları yazımızı okumalısınız.

  Maslak Plastik Hurdası Alanlar

  İstanbul ile Maslak bölgesinin tamamından hurda abs plastik, hurda polipropilen moblen, polistren, jelatin satmak sebebiyle firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemelerin ismidir. Maslak plastik hurda alan yerler içinden hizmetleriyle öne çıkan Maslak hurdacısıyız. Sitemizde bulunan Maslak plastik hurdası kilo fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz

  Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. En iyi fiyata kırkambar plastik, mavi kapak, pimapen, şeffaf beyaz naylon hurda, pet şişe alıyoruz.

  Maslak Hurda Raf Alan Yerler

  Genellikle resterasyon yapan mandıralardan aldığımız mağaza rafları, market rafı hurdaları, teşhir reyonları, çelik raf hurdaları, hurda demir raflar arasından seçtiğimiz kullanılabilir durumda olan 2. el market rafı satıcıları içindeyiz. Demir raf hurdası alım satımı deneyimli olduğumuz işlerdendir. İstanbul Raf hurdası alan hurdacı firmalar gönderimize kesinlikle bir göz atmalısınız. Bu sayfadaki Maslak mahallesi ikinci el market rafı fiyat listesini güncel olarak ulaştırıyoruz. Raf hurdası alanlar yazımıza bir göz atmalısınız. Raf hurdası Maslak fiyatı hakkında bilgi edinmek sebebiyle dükkanımıza ulaşabilirsiniz.

  Maslak Hurda Nikel Alımı

  İlçe genelinde %99 şablon nikel hurdalar – %95 şablon nikel, anot nikel hurdası, nikel turbo hurda alım satımında piyasasından yüksek kg fiyatı sunuyoruz. Dolayısıyla nikel hurdası alınıp satıldığında çok dikkatle hareket etmeliyiz. Nikel hurda içinde arsenik olduğundan zehirleyebilir. İstanbul Sarıyer Maslak mahallesinde nikel hurdaları alıyoruz.

  Maslak Mahallesi Kağıt Hurdası Alan Hurdacı Firma

  Maslak hurda kağıt alım satımı yaptığımız yerler içerisindedir. Sayfamızdaki İstanbul Sarıyer Maslak karton hurda kilo fiyatını günlük ulaştırmaktayız Avantajlı kilo fiyatları ile hurda kağıt peçete, hurda gazete, kuşe kağıt hurdası, bristol hurda, hurda karton bardak alımı yapan firmalar arasındayız. İlçede değişik renklerde hurda kağıt, 1. hamur beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı, hurda kitap defter alımında göstermiş olduğumuz ekstra hassasiyet ile hurda satıcılarına daha fazla kâr etme olanağı veriyoruz. Maslak Mahallesinde kağıt hurda alan yerler arasındaki firmamız Demtaş Metal ile iletişim kurarak toplama hurda kağıt, ofset baskı bozuğu hurda, kağıt kırpıntı, hurda iplik bobin kağıdı, koli hurdası satışı hakkında aklınıza takılanları sorabilirsiniz.

  7/24 Açık Maslak Hurdacı

  Tam tamına 2019’dan bugüne hurdacılık yaparak hizmetimizi sunuyoruz. Yılların bahşettiği tecrübeler süreci ile araç parkurumuzu çoğaltarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 açık Maslak hurdacı olarak günün her saatinde açığız.

  En Yakın Maslak Hurdacı

  Demtaş Metal firmamızla Maslak mahallesinin tamamında hurda malzeme satımı gerçekleştiriyoruz. Maslak en yakın hurdacı hizmeti ile her cinsten hurda malzeme tartımı yapmak nedeni ile arzu ettiğiniz yere gelmekteyiz. Maslak hurdacıları arasında bünyesindeki çalışanlarımız ile yerinizden her türlü hurda alımı yapıyoruz. Bu haliyle atık eşyaları paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurda alanlar Maslak genelinde hizmet veriyoruz.

  Maslak Parça Kumaş Alımı

  Parti malı dokuma kumaş, hurda penye kumaş, parça nevresim hurdası, mayo kumaşı, tekstil artığı hurda kumaş, hurda poplin kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası, spot kumaş hurda alım satımında nakit parayla ödeme yapmaktayız. Sayfamızdaki Maslak kumaş hurdası ton fiyatı güncellenmiştir.

  İstanbul Sarıyer Maslak kilosu ile kumaş hurda alan firmalar içindeyiz. Hurda kumaş kırpıntı alıyoruz.

  İstanbul Sarıyer Maslak mahallesi etrafında gömlek kumaşı hurdası,süprem kumaş, hurda abiyelik kumaşı, hurda viskon kumaşı, şifon kumaş hurdası, jesica kumaş, hurda tshirt kumaşı, hurda döşemelik kumaş alım satımında istediğiniz adrese geliyoruz. Defolu gabardin kumaş hurdası, hurda örme, hurda pantolonluk kumaş, kot kumaşı, hurda eteklik kumaş, hurda ceketlik satışı yapmak için firmamızı hemen aramalısınız.

  Maslak 2.el Cafe Ekipmanı Alan Hurdacılar

  Depolarımızdaki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanı, restoran tipi ocak, aspiratör, dinlendirme küveti, evye, krom paslanmaz davlumbaz, yemek dilendiricileri ve benzeri endüstriyel tipte otel ve mutfak alet edavatını görmek için sizleri depomuza davet etmekteyiz. 2. El paslanmaz krom tencere, tava, tepsi, kazan, bardak yıkama makineleri, tezgah üstü dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satmak isteyenler bizimle irtibat kurabilirsiniz. Endüstriyel tipte 2.el restaurant ekipmanları alıyoruz. Kısa süreliğine kullanılan endüstriyel bulaşık makinası, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinaları, çöp sıyırmalı tezgahlar, tezgah üstü dolaplar, pizza dolabı alıyoruz.

  Maslak 2.El İnşaat Malzemesi

  Maslak çevresinde yıkılan elbiseci binalarından bir kenara ayırılan sıfır gibi 2. el çelik kapı, mutfak dolabı, pimapenler alım satımı yapıyoruz. İnşaat şantiyelerinde inşaat vinci, harç mikseri, boya makinesi, alçı sıva mikseri ikinci el portatif, hurda 2.el plywood bulunur. Dolayısı ile işi bırakan nalburlardan satın aldığımız

  Maslak Bina Yıkımı

  Aynen fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz üzere binaların yıkımını yapıyoruz. Maslak kentsel dönüşüm içinde yıkılacak ev ve işyerlerinin yeniden yapılması sebebiyle yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz.

  Bedelsiz bina yıkım işi yapmaktayız. Yıkımda sökülen laminant parkeler, hurda pencere ve kapılar, hurda pimapen vb. tüm hurdayı satın alıyoruz. Yıkımda istenilen tüm önlemler