İçeriğe geç

Güzelköy Hurdacı Firması

  Güzelköy mahallesi etrafında hurda eşyalar ve temiz kullanılmış ev eşyaları alımı yapıyoruz. Şu anda Tekirdağ Muratlı firmasıyız. Elbette ki Güzelköy mahallesinde de hurda alım hizmetleri veriyoruz. Demtaş Metal ismiyle Muratlı ilçesinin tüm sokaklarında hizmet veriyoruz. Muratlı Güzelköy mahallesi geri dönüşümcüleri içerisindeyiz. Anlık Tekirdağ Muratlı Güzelköy hurda fiyatlandırmayla alım hizmeti veriyoruz. Güzelköy mahallesinde hurdacı firması olarak hurdalarınızı alıyoruz. Güzelköy mahallesi hurdacı şirketleri içinde lider konumdayız. Tekirdağ Muratlı mahallesinin her yerinde yaptığımız gibi hurda alımı amacıyla profesyonel ekip göndermekteyiz

  Çok miktarda alımlarda yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Tekirdağ hurdacı firmalar içindeyiz. Her türlü hurda malzeme alıyoruz. Tekirdağ hurdacısı olan Demtaş Metal hurdacılık hizmetlerini beğeninize sunmaya devam etmektedir. Muratlı hurdacı firma olarak her çeşit hurda alıyoruz.

  Muratlı Güzelköy Mahallesi Hurdacısı

  Güzelköy hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Şansızınız yaver gitti. Tekirdağ Muratlı Güzelköy mahallesinde yep yeni bir anlayışla hizmet beğeninize sunuyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizde her tür atık hurdası satışı sebebiyle telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Tekirdağ ilinin eşi benzeri olmayan mahallesi Güzelköy sürekli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece Tekirdağ Muratlı Güzelköy için değil, bütün şehirlerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Tekirdağ Muratlı hurdacı firması olarak ilçe genelinde hurdacılık yapıyoruz. Güzelköy mahallesinde ve Muratlı merkezinde hurda malzeme alan hurdacılar içerisindeyiz. Tekirdağ merkez hurdacısı olarak her yıl gelişmekteyiz. Güzelköy mahallelerinde faaliyet veriyoruz. Metalleri geri dönüştürerek sizin ve bizim yararı için çalışıyoruz.

  Geri dönüşüm karbon emisyonunu azaltmaktadır. Çok miktarda enerji tüketildiğinde ortaya karbon emisyonu çıkar ve iklim değişikliğinin körükleyicisidir. Metal hurdalar geri dönüştürülürken harcanılan düşük enerji bu emisyonun iklime zararının önüne geçmektedir.

  Geri dönüşüm firmaları enerji tasarrufu yapmamızı sağlıyor. Cevherlerin madenlerden yeryüzüne çıkartılıp işlenebilir hale dönüştürülmesi zahmetlidir. En baştan hammadde üretmek için gayet çok enerji harcanmaktadır. Hurda malzemelerin dönüştürülmesi 90/100 çok daha azdır.

  Geri dönüşüm firmaları doğal kaynakları korumaktadır. Doğal kaynaklar insanlığa yetersizdir. Bazıları yeterli miktarda bulunsa da nüfus ile birlikte dünyanın tüketimi de artıyor. Hurdaların geri dönüştürülmesi ihtiyacımız olan madenleri kurtarır. Bu sayede yeraltındaki madenleri gelecek nesillerede saklıyoruz.

  Güzelköy Hurdacı Telefon Numarası

  Güzelköy hurdacı telefonu iletişim sayfamızın içeriğinde bir tıklamayla tuşlayabileceğiniz yerdedir. Güzelköy Mahallesi hurdacılık hizmetlerimizi sürdürdüğümüz mahalleler arasındadır. Bu neden ile hurda malzeme satmak sebebi ile operatörlerimizi aramanız gereklidir. Boş yere süre geçirmeden arayıp yüksek hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi satarak değerlendirebilirsiniz.

  Güzelköy Hurda Sarı Pirinç Alımı

  Sizinde bildiği üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı parça benzeri sarı pirinç hurda cinsleri vardır. Güzelköy hurdacı firmamız her çeşit hurda ticareti konusunda hizmet veriyor. Hurdacı firmamız bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin yanı sıra sarı hurda bronz araiş hurdası alımıyla iştigal ediyor. Daha geniş bilgiye erişmek için hurda pirinç sarı alan hurdacı içeriğe göz atın.

  Bu nedenle Güzelköy Mahallesi sarı hurdası alım satımı yapıyoruz. Gerçekte hurda sarı olarak geçen hurda cinsi bulunmamaktadır. Güzelköy mahallenin tümünde sarı hurda ticareti yapıyoruz. Pirinç metal hurdası mahalle arasında sarı renkli olduğundan ötürü sarı pirinç hurda ismiyle hitap edilmektedir. Ek olarak hurda sarı pirinç kırkambar, hurda sarı pirinç su saati, hurda sarı musluk, vana türleri vardır.

  Güzelköy Mahallesinde Hurda Bakır Alan Yerler

  Sayfamızdaki Güzelköy bakır hurdası fiyat listesini güncel olarak gönderiyoruz. Tekirdağ Muratlı Güzelköy bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Bakır hurdası alan Güzelköy hurdacı telefonunu tek tuşla arayın hızlı hizmetin keyfini sürün. Güzelköy içinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. Güzelköy mahallesi bakır hurda fiyatları için arayın.

  Bakır hurdası alanlar sitemizde daha detaylı bilgilendirme mevcut. TTR kırma bakır hurdası, bakır levha hurdası, lama bakır hurdası, soyma bakır hurda, Hurda kızıl bakır talaşı, antigron kırma granür bakır hurdası, hurda bakır profil, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda alıyoruz. Bakır bobin hurda, bakır boru hurda, yanık bakır hurdası, kırkambar bakır hurdası alanlar içindeyiz.

  Güzelköy Kablo Hurdası Alımı

  Kullanılış yerlerine göre hava kablosu, yeraltı kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu şeklinde isimlendirilir. Her yerden antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablolar alım satımı yapıyoruz. Tonajlı kablo hurdası alırken piyasadan oldukça yüksek fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. Üstelik hurda fare yemez kablo, alüminyum kablo hurdaları alımı için telefon edebilirsiniz. Kablo iletkenliği nedeniyle elektrikli aletlerde kullanılmaktadır.

  Güzelköy genelinde %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo, TTR kablo alımında öncüyüz. İçindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına göre ve de dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin adlandırılır. Sayfamızda yer almakta olan Güzelköy elektrik kablosu kg fiyatını kayıt olanlara günlük yollamaktayız. Müşterilerde hızlıca ele geçen Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde otuz bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo hurdası alışverişinde değerini peşinen ödüyoruz.

  Aynı anda geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz. Kablo hurdası alanlar içeriğiyle paylaşılmış metni ziyaret edin. Tekirdağ Muratlı Güzelköy hurdacısı Demtaş Metal firmamız her türlü iç tesisat kabloları, elektrik kablosu hurdaları, antigron hurda kablolar alıyoruz. Hurda telefon kabloları, karışık hurda kablolar, fare yemez kablo hurdaları satmayı isteyenler şimdi arayın. Kablo hurdası içindeki telin madeni yüzünden hurdacılar için büyük önem taşır.

  Güzelköy Mahallesi mahallesinin her yerinde hurda kablo alan hurdacılar içinde en yüksek fiyatları veriyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Güzelköy hurdacı firmayız. Ek olarak tek damar kablo hurdası, enya kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablolar alım satımı sırasında en doğru fiyat teklifini vermekteyiz. Çünkü sırf hurda malzeme alımıyla iştigal etmiyoruz.

  Güzelköy Alüminyum Hurda Alımı

  Muratlı Güzelköy Mahallesi alüminyum hurdası alanlar arasında lideriz. Her nevi alüminyum hurdası alım satımı yapılır. Alüminyum jant hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak alımı yapıyoruz. Her türlü hurda alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac alan firmayız. Güzelköy mahallesinin her yerinde alüminyum araiş hurda, alüminyum piston, hurda alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda alırken hurda tartımını müşterinin yanında gerçekleştiriyoruz. Bunun ile birlikte hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek hurdası, hurda alüminyum kutu yapmaya özen gösteriyoruz. Şirketimize gösterdiğiniz özen için teşekkürü hak ediyorsunuz. Siz kıymetli müşterilerin desteğiyle durmadan profesyonelleşiyoruz. Konumdan hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha almak için telefonlarınızı bekliyoruz. .

  Güzelköy Hurda Alan Yerler

  Güzelköy mahallesi adresten hurda alımı yaptığımız yerler içindedir. Zarar etmemek amacı ile biriktirdiğiniz hurdayı hiç zaman kaybetmeden satın. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Hurda demir suyla temasında korozyona uğramaktadır. Bu yüzden hurdanın değerinin inmesine neden olmaktadır. Hurda çinko almak için evinize kadar gelmekteyiz. Kumaş kırpıntı hurda alanlar arasındayız.

  Hurda antimon zamak, hurda makine artığı, kalay hurdası, hurda çelik almaktayız. Birlikte kazançlı çıkarak uzun vadeli hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi hedef edindik.

  Yüksek tonajlı kablo hurdası, bakır hurdası, alüminyum, çinko, demir, çatı minare kurşunu ve sarı hurda alımı yaparken fiyat listeleri uyguluyoruz. Güzelköy hurda alan firmalar içerisinde profesyonel hizmetler ve uzman kadromuzla öne geçiyoruz. Tekirdağ Muratlı Güzelköy geri dönüşüm firması İstanbul’da hurda alımı yapmaya devam eden Demtaş Metal her türlü ikinci el eşya alım satımı yapıyor.

  Büyük imalathane ve fabrikalardan imalat artığı hurdası alım satımı için kapınıza geliyoruz. Parça hurda malzemeleri biriktirmenize yardım ediyoruz. İmalathanelere ve üretim yerlerine hurda malzeme biriktirmek için konteyner getiriyoruz.

  Güzelköy Hurda Krom Alım Satımı

  Hurda krom paslanmaz alıyoruz. Hurda krom alım satımı paylaşımımıza göz atarsanız pişmanlık hissetmezsiniz. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç dahil önemli yerlerde hurda krom kullanılıyor. Krom ile nikel karıştırıldığında paslanmaz elde edilmektedir. Tekirdağ Hurda krom alımı makalemizi okuyunuz. Paslanmaz hurda 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz.

  Güzelköy Sac Hurdası Alım Satımı

  Tekirdağ Muratlı Güzelköy ve çevresinde sac levha hurdası, sac hurda varil, hurda galvaniz sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurdası, satışı yapmak nedeniyle iletişim kurabilirsiniz. Bağ kulübesi tavanı kapatmak için kullanabilirsiniz. Şu anda sıfırdan tek farkı fiyatı olan 2. el trapez sac bulunuyor. Sac hurdası alıyoruz.

  Güzelköy Çinko Hurdası Alan En Yakın Hurdacılar

  Güzelköy mahallesi çevresinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Muratlı Hurda çinko alan hurdacı firma yazımızı incelemek bilgiye erişmenizi sağlayabilir. Sayfamızda yer alan Tekirdağ Muratlı Güzelköy çinko hurdası kg fiyatını bip grubumuza katılanlar ile her hafta paylaşıyoruz. Çinko hurda alan yerler makalesini gezmek konu hakkında bilgiye erişmenizi sağlar. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda fiyat listesi talep etmek için arayabilirsiniz.

  Güzelköy Hurda Demir Alımı

  Hurdacı firmamız Güzelköy mahallesinde demir hurdası alım satımı yapmaktadır. Demir, yer kabuğunda çokça bulunabilen madenler arasındadır. Buradaki Tekirdağ Muratlı Güzelköy extra demir hurda ton fiyatı günceldir. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke alımı amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alım satımı sayfasının linkine tıklayabilirsiniz. Anlık güncel hurda demir fiyatları için şimdi arayabilirsiniz. Demir hurda alan yerler makalesine bir göz atmak isteyebilirsiniz. Sizinde bildiği gibi her çeşit pencere demiri, demir ev kapısı, demir yangın merdiveni alırız. Güzelköy mahallesinin tüm caddelerinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurda alıyoruz.

  Güzelköy Kurşun Hurda Alım Satımı

  Tekirdağ Muratlı ve Güzelköy kurşun hurdası almak için adresinize geldiğimiz bölgelerden biridir. Sayfamızdaki Tekirdağ Muratlı Güzelköy hurda kurşun kg fiyatı güncellenmiştir. Kurşun cevheri gümüşe yakın mavi rengiyle bilinir. Kurşun hurda fiyatı paylaşımına kesinlikle göz atabilirsiniz.. Metal kurşun eski madenlerden biridir. Hurda kurşun oluk, Kurşun levha, Minare söküm kurşunu, Cami kurşunu alım satımı yaparız.

  En Yakın Güzelköy Hurdacı

  Güzelköy hurdacı sitesi içindeki ekiplerimiz ile bildirdiğiniz adresten hurda almaya başladık. En yakın Güzelköy hurdacı deposu servisiyle her cinsten hurda eşya alımında adresinize gelmekteyiz. Bu sebep ile hurda satanlara en yakın hurda alan yer Güzelköy bölgesinde hizmet ediyoruz. Demtaş Metal hurda alım firması olarak Güzelköy etrafında her nevi hurda eşya satımı gerçekleştiriyoruz.

  Güzelköy Mahallesi Bina Yıkımı

  Yıkımda çıkma parkeler, sökülen çelik kapılar, çıkma pimapen ve benzeri her türden hurdayı satın alıyoruz. Ortaya çıkacak hurdalar karşılığında bedelsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Yıkımda çıkma parkeler, sökülen çelik kapılar, çıkma pimapen ve benzeri her türden hurdayı satın alıyoruz. Bir üstte fabrika yıkım işlerinde olduğu gibi binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Muratlı Güzelköy mahallesi kentsel dönüşüme girsin girmesin yıkılması gereken dairelerin istenildiği bir şekilde imar edilmesi için yıkılmasını gerçekleştiriyoruz. Yıkımlarda istenen tüm önlemler

  7/24 Hurda Alan Güzelköy Mahallesinde Hurdacı Firma

  7/24 hizmet veren Güzelköy hurdacı firması olan firmamız ile gece gündüz hurda metal alıyoruz. Tam üç yıldır hurda hurda alım satımı faaliyetleri sunmaktayız. Yılların kazandırdığı kurumsallaşmalar aracılığıyla güncellenen tekonolojiye ayak uydurarak yolumuza devam ediyoruz.

  Güzelköy Plastik Hurda Alım Satımı

  Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset benzeri plastik çeşitleri vardır. Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemeye verilen isimdir. Tekirdağ ve Güzelköy mahallesinin tümünden abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurdası, jelatin hurdası alım satımı için telefon numaralarımıza ulaşabilirsiniz.

  İyi fiyatlarla pet şişe hurdası, market poşeti, mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda şeffaf naylon, pimapen, kırkambar plastik alım satımı yapıyoruz. Güzelköy hurda plastik alım satımı yapanlar içerisinden öne geçmeyi başaran işletmeyiz. Buradaki Güzelköy hurda naylon kg fiyatını grubumuzdakilerle dakik bir şekilde paylaşıyoruz

  Güzelköy 2.El İnşaat Malzemesi

  Güzelköy çevresinde yıkılmış market benzeri binalardan sökülen yeni gibi 2. el mutfak dolapları, çelik kapı, pimapen pencereler alım satımı yapıyoruz. Bunun ile birlikte kapanan depolardan satın aldığımız Bazı projelerde yük asansörleri, boya makinesi, alçı sıva mikseri, harç karıştırma mikseri 2.el portatif, hurda plywood alımı yapıyoruz.

  Güzelköy Hurda Fiyatları

  Sitemizdekigüncel hurda fiyatları metine göz gezdirebilirsiniz Tekrar etmekte fayda görüyoruz belirli bir miktardan yüksek hurdalar alırken pazar fiyatlarından yüksek ton fiyatı tavsiye ediyoruz. Doğru fiyata ulaşmak amacıyla iletişim kurabilirsiniz. Güzelköy Mahallesinde hurdacı hurda alım satımı esnasında kullanılan kilo fiyatları günlük değişiyor.

  Güzelköy Hurda Raf Alan Yerler

  Demir raf hurdası alıyoruz. Raf hurda alanlar yazımızı incelerseniz muhteşem olacaktır. Bu sayfadaki Güzelköy hurda raf ton fiyatları bugün güncellenmiştir. Raf hurda fiyatları bölümümüzü okursanız güzel olur. Raf hurdası Güzelköy satışı yapmak sebebi ile iş yerimize ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla resterasyon yapan dükkânlardan elde ettiğimiz mağaza rafı hurdaları, çelik raf hurdası, market rafları, reyonlar, demir raf hurdaları içlerinden seçilen yeni gibi ikinci el raf satıyoruz.

  Güzelköy Nikel Hurda Alımı

  Dolayısı ile nikel hurdası alım satımında elden geldiğince özenli hareket etmeliyiz. Nikel hurdaları zehirleyebilir. Güzelköy nikel hurdası alımı yapıyoruz. İlçe genelinde anot nikel hurda, hurda turbo nikel, %99 şablon nikel , %95 şablon nikel alımı yapıyoruz.

  Güzelköy Fabrika Bozumu

  Güzelköy Mahallesi fabrika sökümü işi deneyime sahibiz. Uzun zamandır binlerce fabrika yıkım ihalelerini aldık. Güvenli bir şekilde fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Bu sayede Muratlı fabrika söküm ve yıkımı gerçekleştirenler içinde öncü olduk. Hurdacı firmaların söylediği şekilde kolay bir işlem değildir. İşe başlamadan önce yıkılacak fabrikanın incelikle gezilmesi gerekmektedir.

  Güzelköy Hurdacılar Sitesi

  Olması gerektiği gibi yaşanır bir Tekirdağ Muratlı Güzelköy oluşturmak için yorulmadan çaba sarfediyoruz. Hurda alımında ayrım yapmıyoruz. Güzelköy mahallesi hurdacılar sitesindeki dükkanımızın iş birliği ile sektörde hizmet ediyoruz. Yalnızca bu hurdalarınızın alımını yapmıyoruz.

  Güzelköy Araba Hurdası Alan Firma

  Elbette size araba hurdası alımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Bu sektörde hizmet veriyoruz. Lakin hurda araba trafikten düşürme işlemleri çok zaman aldığından bu hizmeti daima yerine getiremiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayacak çekme belgeli hurda araç, pulluk, kazayağı, patoz, hurda çeki demiri vb hurda zirai aletler, römork, hurda motor için arayabilirsiniz. Ara sıra Güzelköy mahallesi bölgesinde hurda araç alım satımı yapıyoruz.

  Güzelköy Hurda Kağıt Alan Hurdacı Firma

  Hurda karton, kağıt alıyoruz. Buradaki Tekirdağ Muratlı Güzelköy hurda kağıt, karton ton fiyatları güncelliğini koruyor İlçenin tümünde 1. hamur kağıt hurdası, renkli kağıt hurdası, okul kitabı hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası tartımı yaparken alışkanlık ettiğimiz fazladan titizlikle müşterilerimize daha çok miktarda kazanma şansı takdim ediyoruz. Avantajlı kilo fiyatlarıyla kağıt peçete hurdası, kuşe kağıt hurda, hurda bristol kağıt, hurda karton bardak, hurda gazete alıyoruz. Güzelköy kağıt hurdası alan firmalar arasındaki şirketimiz ile iletişim kurarak toplama kağıt hurdası, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, iplik bobin kağıdı, karton koli satabilirsiniz.

  Güzelköy Jeneratör Hurda Alanlar

  Hurda jeneratör alım satımı yapıyoruz. Sanayi tipi çalışır durumda ikinci el jeneratör alınır, satılır. 2. el jeneratör satan yerler içerisinde en yakın hurdacıyız.

  Güzelköy Hurda Klima Alan Hurdacılar

  Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. İkinci el klima Güzelköy mahallesinde en fazla alınan hurdalar içerisindedir. Bozuk kombi hurdası alanlar içerisindeyiz. Güzelköy çevresinde klima hurdası satanlar firmamızla mutlaka iletişime geçin.

  Güzelköy Hurda ve Moloz Nakliyesi

  Güzelköy hurdacı Demtaş Metal firmamız tarafından alınacak tüm hurda metallerin tesisimize taşınma işleri bedelsiz yapılır. Yıkımda anlaşmaya bağlı olarak yıkım molozlarının nakliye işleri titizlikle tarafımızca yapılıyor. Yıkım molozları Muratlı Belediyesi’nce daha önceden bildirilen araziye nakliyesi yapılıyor.

  Güzelköy Hurda Akü Alım Satımı

  Akü içindeki kurşun içeren sıvı ayrılabildiğinden hurdacı firmalar için kıymetlidir. Bir zaman sonra şarj olmaz aküye akü hurdası denilmektedir. Hurda akü kilo fiyatı sayfamıza göz atmak isteyebilirsiniz. Elektrikli otomobillerde elektrik kaynağı kullanılır. Akümülatör diğer adıyla batarya bir çeşit enerjinin depolanmasına yarayan elektrik deposudur. Akü hurdası alan yerler gönderimize bir göz atın. Bu yüzden firmamız benzeri kendine ait geri dönüşüm kazanları olan firmalar sulu akü ve kuru akü alım satımı yapan firmalar içerisindedir.

  Güzelköy İkinci El Ev Eşyası

  Tekirdağ Muratlı Güzelköy ve çevresinde titiz şekilde kullanılmış olan ve 2. el mobilya satabilirsiniz. İkinci el patron masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, personel koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis mobilyaları bulunmaktadır. Sıfırdan farkı olmayan 2.el derin dondurucular, buzdolapları, LCD televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli ev eşyaları, masa üstü bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart hurdası satın almak için işletmemizle iletişime geçebilirsiniz. Az kullanılan 2el piyasasında satılabilecek temizlikteki koltuklarınız evinize gelerek alıyoruz. Buzdolabı hurdası, eski çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi gibi beyaz eşya hurdası için piyasanın üzerinde fiyat veriyoruz. Daha geniş bilgiye erişmek amacıyla bulaşık makinası hurdası alan hurdacılar hakkında detaylı bilgi paylaşılmış olan paylaşımımıza erişebilirsiniz