İçeriğe geç

Çiftlik Hurdacı

  Çiftlik çevresinde hurda metal ve plastik dönüşümü yapan tesisimiz mevcuttur. Çiftlik hurdacı firması olarak hurda eşya almaktayız. Hali hazırda Niğde Çiftlik hurdacı firmasıyız. Ancak Niğde Çiftlik merkezinde de hurdacılık hizmeti veriyoruz.

  Niğde Çiftlik merkez hurdacı firma olarak Çiftlik ilçesinin hurdacılık yapmaktayız. Çiftlik hurdacı firmaları arasında öncüyüz.

  Anlık Niğde Çiftlik hurda fiyatlandırmayla hurdacılık hizmeti veriyoruz. Niğde hurdacı firmalar içindeki firmamız Demtaş Metal hizmet sunmaya devam etmektedir. Çiftlik meydanda sürekli olarak yaptığımız gibi hurda alımı için dilediğiniz yere gelmekteyiz. Çiftlik merkezinde ikinci el ev eşyası ve hurda alımı yapmaktayız. Her türlü hurda malzeme alıyoruz. Demtaş Metal firmamız ile Çiftlik merkezinde hizmetimize devam ediyoruz. Tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat uygulamaktayız. Niğde hurdacısı büyük bir firma olarak hizmet veriyoruz.

  Çiftlik Hurdacı Firmalar

  Çiftlik genelinde faaliyet yürütüyoruz. Metalleri yeniden işleyerek insanlarımızın geleceğini korumaktayız. Sizde her çeşit hurda malzeme satışı için mobil hatlarımızı tuşlayabilirsiniz. Çiftlik hurdacı olarak Niğde bölgesinde hurda malzeme alımı yapıyoruz. Her miktardaki atık malzemelerinizin yüklenmesi için yakın çevredeki araçlarımızı gönderiyoruz. Çiftlik hurdacı firması mı arıyordunuz? Şansızınız yerinde. Niğde Çiftlik merkezinde yep yeni bir anlayış ile profesyonel hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Niğde şehir merkezine bağlı değişen ilçesi Çiftlik daimi hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece Çiftlik ilçe merkezinde değil, tüm ilçelerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

  Çiftlik Hurdacı Numarası

  Niğde Çiftlik yerinden hurda malzeme alımı hizmetlerimizi sunduğumuz yerler içerisindedir. Bu neden ile hurda atık satmak nedeniyle iş yerimizi aramalısınız. Çiftlik hurdacı telefonu sayfamızın içinde bir tıklamayla tuşlayabileceğiniz yerdedir. Şimdi arayarak anlık hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı satabilirsiniz.

  Demir Hurda Alan Hurdacı Firmalar

  Anlık hurda demir fiyatları için fazla aman geçmeden arayın. Hurda demir alımı bölümümüzü ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Firmamız Çiftlik ilçe genelinde hurda demir alımı yapıyor. Hatırlamanızı isteriz ki her tür demir ev kapısı, pencere demiri, demir merdiven korkuluğu alırız. Çiftlik ilçesinin tüm mahallelerinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurda alıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek amacıyla işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası fiyatı gönderisine bakınmak istemelisiniz. Demir hurdası, dünyada en fazla satılan madenler içindedir. Burada yayımlanmış olan Çiftlik demir fiyat listesini ücretsiz ulaştırmaktayız.

  Çiftlik Hurda Alan Firmalar

  Çiftlik hurdacı firma olan Demtaş Metal her nevi hurda kağıt alımı yapıyor. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaç edindik.

  Hurda sarı almak üzere kapınıza geliyoruz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmayız. Çiftlik yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler içerisindedir. Hurdanızı şimdi nakite çevirin. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurda su ile temasında korozyona uğramaktadır. Böylelikle metallerin kıymetleri düşüyor. Antimon zamak hurda, CNC artığı hurda, çelik hurdası, kalay hurdası almaktayız. Hep birlikte kârlı hurda alışverişi yaparak uzun vadeli kazançlar edinmeyi istiyoruz. Tonajlı çinko, kurşun hurdası, bakır hurdası, kablo hurdası, alüminyum,inşaat demiri ve sarı hurda alımlarına özel Çiftlik piyasasının üzerinde fiyat listesi uygulamaktayız. Çiftlik hurda alan firmalar arasında hızlı hizmet ve deneyimli personelimiz ile öncü konuma geçiyoruz.

  Hurda Çinko Alan Hurdacı

  Buradaki Çiftlik çinko hurdası ton fiyatını bedelsiz göndermekteyiz. Çinko hurda alım satımı yazımıza göz atmak istemelisiniz. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü alım satımı için firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Çiftlik etrafında hurda çinko alımı yapıyoruz.

  Çiftlik Hurda Bakır Alanlar

  TTR hurda bakır kırması, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, Hurda antigron granür bakır, hurda bakır lama, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alınır. Kırkambar bakır hurda,hurda bakır boru, bakır yanık hurda, bakır bobin hurda alım faaliyetleri veriyoruz. Sitemizdeki Çiftlik bakır hurdası fiyatları güncelliğini koruyor. Niğde Çiftlik hurda bakır alan yerler arasındayız. Çiftlik genelinde bakır hurdası almaktayız. Hurda bakır alan yerler sayfamızda daha geniş bilgiye erişebilirsiniz. Bakır hurdası alan Çiftlik hurdacı firmamızı ivedi bir biçimde arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın. Çiftlik bakır hurdası fiyatları için arayın.

  Çiftlik Sarı Hurda Alanlar

  Gerçekte sarı hurdası adıyla hurda cinsi varolmamıştır. Bu sayfadaki Çiftlik hurda sarı ton fiyatını grubumuzdakilere bedelsiz göndermekteyiz. Daha güncel bilgi öğrenmek için hurda pirinç sarı alan hurdacı içeriğe bir göz gezdirebilirsiniz. Bu sebep ile Çiftlik hurda sarı alanlar içindeyiz. Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, hurda sarı pirinç parça benzeri hurda sarı çeşitleri vardır. Çiftlik ilçenin tümünde sarı hurdası alıyoruz.

  Pirinç hurdaya yöresel olarak rengi sarı olduğu için sarı pirinç hurda ismiyle hitap edilmektedir. Çiftlik hurdacı firmamız bu sarı hurda çeşitlerinin piyasasına uygun olarak sarı radyatör hurdası, hurda sarı pirinç sarı fosfor hurdası, hurda bronz alım satımıyla iştigal ediyor.

  Etrafta sarı hurda kırkambar, hurda sarı pirinç vana, hurda sarı musluk, su saati cinsleri bulunabilir. Niğde Çiftlik hurdacı işletmemiz tüm türlerde hurda alım satımı yerinize geliyor.

  Sac Hurdası Alımı

  Niğde Çiftlik bölgesinde sac levha hurdası, sac hurda varil, hurda sac paslanmaz, trapez sac, galvanizli boru hurdası, satışı yapmak için irtibat kurabilirsiniz. Depomuzda yeni üründen tek farkı fiyatı olan 2. el trapez sac mevcuttur. Hurda sac alımı yapıyoruz. Ardiye çatısı kaplamak isteyenler için daha uygun olacaktır.

  Kurşun Hurdası Alanlar

  Cami sökümü hurda kurşun, Minare kurşunu hurda, Kurşun levha hurdası, Kurşun yağmur oluğu hurdası alıyoruz. Kurşun eski madendir. Çiftlik hurda kurşun alımıyla uğraştığımız yerlerdendir. Sitemizdeki Niğde Çiftlik kurşun hurdası kilo fiyatını dileyenlere saat başı yollamaktayız. Cevherleri olan kurşun metali mavimsi gümüş renge sahiptir. Hurda kurşun alımı yazısına göz atmak istersiniz.

  Çiftlik Kablo Hurdası Alanlar

  Çiftlik hurdacı firma olarak %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo hurdaları alıyoruz. Ancak tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablo, enya kablo hurdaları alım satımı yaparken en iyi fiyat listesini biz veriyoruz. Hurda kablo içerdiği bakır yüzünden kablo hurdası alım satımı yapanlar için kıymetlidir. Kullanım yerleri itibariyle çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yeraltı kablosu çeşitleri vardır. Adresten hurda tek damar kablolar alıyoruz.

  Kablolar iletkenliği ile sıklıkla kullanılmaktadır. Ayrıca hurda alüminyum kablo, çok damarlı hurda kablo fiyat listesi almak amacıyla arayabilirsiniz. Kablo alan hurdacı konulu konuya bir göz atın. Etrafta hızlıca edinilen 40% bakırlı kablo hurdaları, %50 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdası alımında değerini peşin ödüyoruz. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Çiftlik hurdacı firma arayanlara 7/24 hizmet etmekteyiz.

  Yüksek miktarda kablo hurdası alışverişinde piyasadan pahalı fiyatlar sunuyoruz. İçindeki iletkenin cinsine bağımlı olarak ve kaplamadaki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Sayfamızdaki Çiftlik fare yemez kablo ton fiyatlarını üyelerimizle saat başı paylaşıyoruz. Çünkü firmamız sırf hurda alım satımıyla ilgilenmiyoruz.

  Çiftlik ilçesinin tümünde hurda kablo alan firmayız. Niğde Çiftlik hurdacı firması olarak özellikle antigron kablo, elektrik kablosu hurdaları, hurda iç tesisat kabloları alım satımı yapıyoruz. Hurda telefon kablosu, fare yemez kablo hurdası, karışık hurda kablolar satanlar hemen bizi arayabilir.

  Krom Hurda Alımı

  Yapısı itibariyle sert olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil çoğu alanda hurda krom kullanılıyor. Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alıyoruz.

  Krom paslanmaz hurdası alım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alanlar makalemize bir bakınmak istemelisiniz. Nikel ile karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilmektedir. Sayfamızdaki Çiftlik krom fiyat listesi anlık güncellenmektedir.

  Çiftlik Hurda Alüminyum Alımı

  Her türde alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere hurdası alan yerler arasındayız. Yerinden hurda alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası almak için telefonlarınızı istiyoruz. Her nevi alüminyum hurda alımı yapılır. Niğde Çiftlik alüminyum hurdası alan hurdacılar arasında öncüyüz. Buradaki Çiftlik alüminyum hurdası ton fiyatlarını abonelerimiz ile ücretsiz paylaşıyoruz. Hurda alüminyum alan yerler konulu yazıya bir göz gezdirebilirsiniz Alüminyum tas tabak hurda, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum jant ticareti yapan firmayız. Müşterilerimizin destekleriyle daha hızlı büyüyoruz. Çiftlik ilçesinde hurda alüminyum ince profil, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston alırken tartımları sizinle birlikte gerçekleştiriyoruz. Ek olarak alüminyum petek,alüminyum radyatör hurdası, hurda alüminyum kutu alıyoruz. İş yerimize duyduğunuz güven sebebi ile teşekkürü hak ediyorsunuz.

  Çiftlik İkinci El İnşaat Malzemesi

  Yıkılmış ardiye vs binalardan ayrılan sıfır ayarında ikinci el çelik kapı, mutfak dolapları, pencereler alıyoruz. Tamamlanmış projelerde alçı sıva mikseri, boya tabancası, yük asansörleri, harç pompası 2.el seyyar iskele, hurda plywood mevcuttur. Dolayısı ile batan fabrikalardan satın almış olduğumuz

  7/24 Hizmet Veren Çiftlik Hurdacı Firması

  Bu sürenin verdiği deneyim ile geridönüşüm teknolojisine ayak uydurarak hizmetimizi sürdürüyoruz. Neredeyse beş yıldır geri dönüşüm yapan firmayız. 7/24 Çiftlik hurdacı firması dükkânımız vasıtasıyla zaman kavramı olmadan işimizin başındayız.

  Çiftlik Hurda Araba Alan Firmalar

  Elbette sizlere araba hurdası hurdaya satma hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Çiftlik hurda alımında hizmetimize devam etmekteyiz. Lakin araba hurdası trafikten düşürme işlemleri zaman aldığından bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayacak parçalanmış araba hurdası, hurda patoz, pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, hurda çeki demiri, yük vagonu, motor hurdası alıyoruz. Ara sıra Çiftlik çevresinde hurda otomobil alım hizmetleri vermekteyiz.

  Karton Hurdası Alımı

  Hurda kağıt alım satımı için adresinize geliyoruz. Bu sayfada paylaşılan Çiftlik hurda karton fiyat listesini isteyenlere bedelsiz ulaştırmaktayız Çiftlik Niğde kağıt hurda alan yerler içerisindeki şirketimiz yardımıyla iplik bobin kağıdı hurdası, toplama hurda kağıt, hurda ofset baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, koli hurdası fiyatı sorabilirsiniz. İlçenin tamamında renkli kağıt hurda, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter hurdası alımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra duyarlılıkla satıcıya çok daha yüksek kâr etme olanağı takdim ediyoruz. Ederinden fazla kilo fiyatlarıyla hurda peçete, kuşe kağıt hurdası, hurda bristol kağıt, hurda gazete, karton bardak alıyoruz.

  Anlık Çiftlik Hurda Fiyatları

  Çiftlik hurdacısı olarak hurda alım satımı sırasında uygulanılan fiyat listeleri piyasada her dakika değişiyor. Kesin fiyata ulaşabilmek için irtibata geçebilirsiniz. Şundan bahsetmek istiyoruz ki yüksek miktarlı hurdaların alım satımında daha yüksek fiyatlara hurda alımı uyguluyoruz.

  Nikel Hurda Alan Fabrikalar

  Dolayısı ile hurda nikeller taşınırken elimizden geldiğince dikkatli çalışılmalıdır. Hurda nikel arsenik içerir. Çiftlik nikel hurdası alıyoruz. Niğde Çiftlik çevresinde anot nikel hurdası, %95 hurda nikel şablon ve %99 hurda nikel şablon, turbo nikel hurda alımı yapıyoruz.

  Çiftlik Hurda Cam Alımı

  Son zamanlarda renkli araç camı, kola şişesi biçimlerinde hurda cam cinsleri bulunuyor. Çiftlik ilçesi çevresinde hurda cam alan hurdacılar içerisinde yer almaktayız. Son zamanlarda renkli araç camı, kola şişesi biçimlerinde hurda cam cinsleri bulunuyor.

  Beyaz Eşya Hurdası

  Çok az kullanıldığı belli olan ikinci el piyasasında satılabilecek bir temizliğe sahip mobilyaları adresinizden satın alıyoruz. Hurda buzdolabı, çamaşır makinesi hurdası, hurda bulaşık makinesi vs hurda beyaz eşya için piyasanın üzerinde fiyat vermekteyiz. Geniş bilgiye ulaşmak amacıyla beyaz eşya hurdası alan firma hakkında bilgi paylaşılmış içeriğe ulaşabilirsiniz Çiftlik az kullanılmış olan ve ikinci el mobilyalar satın alabilirsiniz. Sıfır gibi 2. el diz üstü bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucu, TV, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makinesi, elektronik eşyalar, fırın, ütü, set üstü ocak, 2.el ekran kartı, anakart fiyatı hakkında bilgi edinmek amacı ile firmamızı arayabilirsiniz. Temiz bilgisayar masaları, ofis mobilyaları, patron koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı bulunmaktadır.

  İkinci El Jeneratör Alanlar

  Hurda jeneratör alımı yapıyoruz. Sanayi tipi titizlikle kullanılmış 2. el jeneratör alınır. İkinci el jeneratör satanlar içindeyiz.

  Hurda Akü Alım Satımı

  Atıl aküler içinde bulunan kurşun bulunduran sıvılar ayrıştırılabildiğinden hurdacı firmalar için oldukça değerlidir. Otomotiv sektöründe enerji ihtiyacı sebebiyle kullanılır. Akümülatör diğer adıyla batarya bir çeşit enerjinin depolanmasına yarayan enerji deposudur. Hurda akü kilo fiyatı yazısını gezmelisiniz. Bu sebep ile Niğde Çiftlik hurdacı vb. kendisine ait geri dönüşüm ve eritme kazanları bulunan hurdacılar sulu akü ve kuru akü alan hurdacılar içerisindedir. Uzun müddet sonra şarj tutmaz akülere hurda akü diyoruz.

  Çiftlik 2. El Lokanta Malzemeleri Alan Firmalar

  Temiz tabak tezgahı, bardak yıkama makinesi, tezgah altı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, krom tencere, kazan, tepsi, tava satan yerler bizi arayabilir. İyi kullanılmış olan mermer tezgah, çamaşır makinaları, pizza dolabı, tezgah altı üç kapaklı dolaplar, bulaşık makinaları, buz makineleri alınır. Depomuzdaki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur kazanı, aspiratör, dinlendirme küveti, krom paslanmaz evye, davlumbaz, meze reyonları, endüstriyel set üstü meykap ve benzeri endüstriyel tipte otel ve mutfak ekipmanını inceleyebilmeniz amacı ile sizleri ardiyelerimize davet etmekteyiz. Endüstriyel lokanta mutfağı ekipmanları alıyoruz.

  Hurda Kumaş Alanlar

  Hurda parça kumaş almaktayız. Toptan dokuma kumaş hurdası, parça penye kumaş, nevresim kumaşı, mayo kumaşı, kumaş topu, poplin kumaş kırpıntı, hurda atlet kumaşı, spot kumaş alım satımında iyi fiyattan ödeme yapılır. Niğde Çiftlik ilçesinde hurda şifon kumaşı, hurda süprem, viskon kumaş, gömlek kumaşı hurdası, tshirt kumaş hurdası, abiyelik kumaş hurdası, döşemelik kumaş, jesica kumaş hurdası alım satımlarında adresinize eğitimli ekibimizi gönderiyoruz. Parti malı hurda pantolonluk, hurda gabardin kumaşı, hurda örme kumaşı, kot kumaş hurdası, hurda ceketlik kumaş, hurda eteklik alımı için bizi şimdi arayınız. Sitemizdeki Çiftlik hurda kumaş ton fiyatını isteyenlere günlük gönderiyoruz. Çiftlik kilosuyla kumaş hurda alanlar arasındayız.

  Plastik Hurdası Alım Satımı

  Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemeye denir. Çiftlik plastik hurda alanlar içerisinden ön planda olan Çiftlik hurdacısıyız. Buradaki Çiftlik hurda naylon kg fiyatını uygulamamızı kullananlara günlük yollamaktayız. Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Niğde ile Çiftlik ilçesinin her yerinden hurda abs plastik, polipropilen moblen, hurda polistren kristal, jelatin hurdası alım satımı yapıyoruz. Güncel fiyatlarla pet şişe hurdası, naylon poşet, mavi, kırmızı kapak hurdası, şeffaf beyaz naylon hurda, pimapen hurdası, kırkambar plastik alımı için bildirdiğiniz adrese geliyoruz.

  Çiftlik Bina Yıkımı

  Bina yıkımı yapılırken istenilen tüm güvenlik önlemleri Çiftlik kentsel dönüşümü sebebi ile yenilenecek iş yerlerinin yenilenerek inşaatının yapılması için yıkımlarını sağlıyoruz. Bina yıkımından sonra hurda pimapen, hurda kapı pencere, çıkma laminant parkeler vb. tüm hurda eşyayı alıyoruz. Üst taraftaki fabrika sökümlerinde yaptığımız gibi bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Hurdalar bina yıkımı gerçekleştiriyoruz.

  Çiftlik Hurdacı Sitesi

  Hemşehrilerimize temiz bir Niğde ve her haliyle yaşanabilir Çiftlik bırakmak için durmadan çalışıyoruz. Çiftlik hurdacılar sitesindeki dükkanımız yardımıyla atık hurda alım satımı hizmeti veriyoruz. Yalnızca bu tür hurdaları alıyor değiliz. Çiftlik sanayi bölgesi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz.

  Çiftlik Fabrika Bozumu

  Etrafta söylendiği gibi kolay bir işlem sayılmaz. Sektörde onlarca fabrika bozumu ihalesini yerine getirdik. Güvenilir bir biçimde fabrikaların söküm işini gerçekleştiriyoruz. Fabrika sökerken sökülecek iş yerinin etraflıca dolaşılması gerekir. Böylelikle hurda fabrika sökümü gerçekleştirenler içinde öncü olduk. Çiftlik fabrika sökümü işleri yapıyoruz.

  İkinci El Raf Fiyatları

  Sitemizdeki Çiftlik raf hurdası kg fiyatını ücretsiz gönderiyoruz. Raf hurdası alan hurdacı firmalar yazımıza göz gezdirirseniz iyi olacaktır. Hurda raf Çiftlik satın almak sebebiyle mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla yenilen işyerleri tarafından satışa sunulan hurda market rafı, teşhir reyonları, hurda çelik raflar, demir raf hurdaları, teşhir rafları içinden tarafımızdan seçilen kullanılabilir durumda 2.el hurda raf satan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Hurda depo rafı alıyoruz.

  Klima Hurdası Alan Firma

  Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Çiftlik çevresinde hurda klima satanlar bizlerle kesinlikle iletişime geçmelidir. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Klima hurdası Çiftlik ilçesinde çok alımı yapılan hurdalar içerisindedir. Bozuk hurda kombi alım satımı yapan hurdacı firmayız.

  Çiftlik Moloz Döküm Yerleri

  Yıkım molozu Çiftlik Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından imzalanan kararla bildirilen moloz döküm arazilerine nakliyesi yapılıyor. Fabrika yıkımı sonrasında müşteriyle sözleşmemize bağlı olarak bina molozlarının taşınması güvenli bir şekilde yapılmaktadır.

  En Yakın Çiftlik Hurdacı Numarası

  Demtaş Metal şirketimizle Çiftlik çevresinde hurda alırız. Çiftlik hurdacı firma bünyesindeki personelimiz ile yerinizden hurda malzeme alım hizmetleri vermeye başladık. En yakın Çiftlik hurdacı deposu ismi ile hurda eşya alımında ayağınıza geliyoruz. Bu yöntemle atık malzemeleri değerlendirmek isteyenlere en yakın hurda alan yerler Çiftlik ilçesinin her sokağında servisler veriyoruz.