İçeriğe geç

Çelebi Hurdacı Telefon Numarası

  Çelebi hurdacı firmaları içerisinde öncüyüz. Kırıkkale Çelebi merkezinde hurda ve 2.el ofis mobilyası değerinde. Çelebi etrafında yaptığımız gibi hurda almak amacıyla araç göndermekteyiz. Kırıkkale Çelebi merkez hurdacı firması olarak Çelebi merkezinin tamamında her nevi hurda malzeme alım satım hizmetleri vermekteyiz. Kırıkkale hurdacı olan firmamız DEMTAŞ metal hizmetinizdedir.

  Anlık Kırıkkale Çelebi hurda fiyatlandırma ile alım yapmaktayız. Hali hazırda Çelebi hurdacı firmalar içindeyiz. Fakat Çelebi merkezinde de hizmet vermekteyiz. Çelebi bölgesinde geri dönüşüm ve hurdacı firmaları arasındayız.

  Çelebi hurdacısı olarak hurda malzemeler almaktayız. DEMTAŞ metal firmamızla Kırıkkale Çelebi merkezine yakın yerlerde hizmetimize devam ediyoruz. Her çeşit hurda satmak amacıyla arayabilirsiniz. Miktarı yüksek hurda ticaretinde yüksek fiyat uyguluyoruz. Kırıkkale hurdacı olarak Çelebi meydanında hizmet veriyoruz.

  Kırıkkale Çelebi Hurdacı Firma

  Çelebi hurdacı mı arıyordunuz? Başardınız. Çelebi merkezinde benzeri olmayan bir anlayışla profesyonel hizmet beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Sizde her türlü hurda demir satışı amacıyla numaralarımızı kaydedebilirsiniz. Kırıkkale merkezinin tatlı ilçesi Çelebi gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Çelebi çevresinde değil, her şehirde hizmet vermekteyiz. Çelebi merkez mahallelerinde hizmet gösteriyoruz. Metalleri geri dönüşüme kazandırarak sizin ve bizim geleceğine yatırım yapıyoruz. Çelebi hurdacı firması olarak Kırıkkale ilinin her yerinde her nevi hurda malzeme alımı yapıyoruz. Her kilodaki hurda malzemelerinizin nakliyesi için çevrenizdeki hurda nakliye araçlarımızı göndermekteyiz.

  Çelebi Hurdacı Telefonu

  Kırıkkale Çelebi hurdacı telefon numarası bu sayfanın altında tek tıkla arayabileceğiniz şekilde bulunuyor. Hemen arayarak yüksek hurda fiyatları ile atık hurdaları satarak para kazanabilirsiniz. Kırıkkale Çelebi yerinden hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz alanlar arasındadır. Bu sebep ile hurda malzeme fiyatı öğrenmek amacı ile telefonumuzu aramanız yeterlidir.

  Çelebi Kablo Hurdası Alımı

  Bloğumuzda önceden paylaşılmış hurda kablo alan hurdacı konuyu ziyaret edin. Kırıkkale Çelebi hurdacısı olarak %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alımı yapıyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Hurda kablo alan Çelebi hurdacı arayanlar için buradayız. İçindeki tellerin madenine göre ve de dışındaki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Sayfamızdaki Çelebi hurda kablo ton fiyatını telegram hattımızda haftalık olarak paylaşıyoruz.

  Aynı anda geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo ticaretinde piyasadan oldukça yüksek teklifler sunuyoruz. Çünkü firmamız sırf hurda malzeme alımıyla hizmet vermiyoruz. Kırıkkale Çelebi hurdacı firma olarak özellikle iç tesisat kablo hurdası, antigron kablolar, hurda elektrik kabloları alımı yapıyoruz. Kablo elektrik akımı iletilmesinde sıklıkla kullanılıyor. İlaveten hurda alüminyum kablo, fare yemez hurda kablo alımı amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Konumdan hurda tek damar kablolar, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz.

  Kullanılış yerlerine göre alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, koaksiyel kablo, yeraltı kabloları, çelik sargılı kablo çeşitleri vardır. Hurda kablo içindeki telin bakırı sebebiyle hurdacılık yapanlar için çok kıymetlidir. Kırıkkale Çelebi ilçesinde kablo hurdası alan yerler içindeyiz. Bunların yanısıra tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo hurdası, hurda enya kablo alım satımında en güncel fiyat teklifini öneriyoruz. Karışık hurda kablolar, hurda telefon kabloları, hurda fare yemez kablo satarak daha çok kazanmayı isteyenler bize ulaşın. Müşterilerde sıklıkla bulunan Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar, Yüzde otuz bakırlı hurda kablo, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası alımı yaparken hemen nakit para ödeme yapıyoruz.

  Krom Hurdası Alımı

  Paslanmaz krom hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alan yerler yazımıza bir göz atın. Çok sert yapısı sebebiyle zırhlı araç dahil çoğu alanda hurda krom kullanılıyor. Nikel ile karıştırıldığında paslanmaz elde edilmektedir. Sitemizdeki Kırıkkale Çelebi krom hurdası kilo fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. 430 krom hurdası, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, 201 krom, 202 krom hurdası, 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 310 krom, 310 krom hurdası talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz.

  Çelebi Alüminyum Hurdası Alımı

  Hurdacı firmamıza duyduğunuz güven sebebi ile saygılar sunarız. Bununla birlikte alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör, alüminyum petek hurdası ticareti için arayın. Çelebi ilçesinde alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda, alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel alımı için tartımları gözünüzün önünde gerçekleştiriyoruz. Her nevi alüminyum hurda almaktayız. Sayfamızda yayımlanan Kırıkkale Çelebi alüminyum kg fiyatını dileyene günlük ulaştırılmaktadır. Sizlerin destekleriyle her geçen gün kurumsallaşıyoruz. Kırıkkale Çelebi hurda alüminyum alan hurdacılar içerisindeyiz. Konumdan alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda, alüminyum makina artığı almak için irtibat kurmanızı bekliyoruz. Her nevi alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum sac alıyoruz. Alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum jant hurdası, alüminyum tel hurda Çelebi hurdacısıyız.

  Çelebi Demir Hurdası Alan Hurdacı Firma

  Çelebi ilçesinin tüm mahallelerinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal demir hurdası alımı yapıyoruz. Hurda demir, yer yüzünde bol miktarda kullanılan metaller arasında bulunur. Buradaki Çelebi extra demir hurda kilo fiyatını grubumuzdakilerle anlık bir biçimde paylaşıyoruz. Firmamız Çelebi ilçe genelinde demir hurdası ticareti ile ilgileniyor.

  Anlık güncel hurda demir fiyatı için fazla gecikmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler paylaşımına bir göz atmanız harika olacaktır. Hatırlatmak isteriz her tür demir pencere korkuluğu, demir trabzan, demir kapı için nakit ücret ödemesi yapmaktayız. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke ticareti amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda demir ton fiyatı yazısına mutlaka göz atmalısınız.

  Çelebi Hurda Sarı Pirinç Alımı

  Satıcılarda kırkambar hurda sarı, hurda sarı pirinç su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana çeşitleri bulunabilir. Gerçekte hurda sarı olarak geçen hurda çeşidi bulunmamaktadır. Çelebi hurdacı firması olarak piyasadaki her türde hurda alım satımı için adresinize geliyor. Çelebi ilçesinin tamamında sarı pirinç hurdası almaktayız. DEMTAŞ metal firmamız bahsettiğimiz hurda sarıların yanı sıra sarı pirinç hurda bronz araiş almaktadır. Herkesin bilgi sahibi olduğu üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk isimlerinde sarı hurda çeşitleri vardır.

  Haliyle Çelebi sarı hurdası ticareti yapanlardanız. Pirinç hurdalar halk ağzıyla rengi sarı olduğundan sarı pirinç hurda ismiyle hitap edilmektedir. Sitemizdeki Kırıkkale Çelebi pirinç sarı kg fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. Güncel bloğumuzda bulunan sarı pirinç hurdası alanlar konuyu ziyaret edin.

  Çelebi Hurda Bakır Alanlar

  Hurda bakır alan Çelebi hurdacı şirketimizi şimdi arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın. Çelebi içerisinde hurda bakır alıyoruz. Bakır alan hurdacılar makalemizde daha geniş bilgi bulabilirsiniz.

  Çelebi bakır hurda fiyatları için arayın. Hurda antigron granür bakır, Hurda bakır talaş, TTR hurda bakır kırması, hurda bakır lama, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, bakır tencere hurdası, bakırlı petek, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alıyoruz.

  Kırkambar hurda bakır,hurda bakır boru, hurda bakır bobin, hurda yanık bakır alanlar içindeyiz. Buradaki Çelebi yanık bakır hurdası ton fiyatlarını arzu edenlere ücretsiz gönderiyoruz. Kırıkkale Çelebi bakır hurda alan yerler içerisindeyiz.

  Çelebi Kurşun Hurdası Alanlar

  Metal kurşun hala kullanılan madendir. Çelebi Kırıkkale kurşun hurda aldığımız ilçeler arasındadır. Sitemizdeki Kırıkkale Çelebi çatı minare kurşunu kg fiyatını arzu edene bedelsiz ulaştırmaktayız. Dünyada cevher halinde elde edilen kurşun mavi-gümüş renge sahiptir. Kurşun hurda ton fiyatı gönderisine bir göz atmak isteyebilirsiniz. Kurşun levha hurda, Cami kurşunu, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami minaresi kurşun hurdası alırız.

  Çelebi Hurda Alımı

  Zamak hurda, hurda makine artığı, kalay hurda, çelik hurda alan Çelebi hurdacı firmasıyız. Birlikte daha çok kazanarak daha uzun süre kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Çelebi yerinden hurda alımı yaptığımız bölgeler içindedir. Hurdanızı şimdi nakit paraya çevirmelisiniz. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğrar. Bu yüzden metalin piyasadaki değerleri düşmektedir.

  Hurda çinko alımı için adresinize gelmekteyiz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmayız. Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanmayı amaçlıyoruz.

  Çelebi hurdacı firma olan DEMTAŞ metal her nevi hurda demir alıyor. Yüksek tonajlı kablo hurdası, bakır hurda, alüminyum hurda, hurda çinko, inşaat demiri, çatı minare kurşunu ve sarı alımlarında fiyat listeleri sunmaktayız. Çelebi hurda alım satımı yapanlar içerisinde kaliteli hizmetler ve deneyimli kadromuz ile ön plana geçiyoruz.

  Çinko Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

  Kırıkkale, Çelebi bölgesinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Sayfamızda paylaşılan Kırıkkale Çelebi hurda nikel ton fiyatlarını grubumuza üye olanlara günlük gönderilmektedir. Çinko hurda alımı hakkında bilgi almak için linkine tıklamalısınız. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu alıyoruz.

  Çelebi Sac Hurda Alımı

  Kiler çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Sac hurda alım satımı yapanlar içerisindeyiz. Çelebi Kırıkkale çevresinin her yerinden hurda sac onduline, sac varil, galvanizli sac, trapez sac, galvanizli boru, satışı yapmak için arayabilirsiniz. Elimizde tek bir deliği olmayan 2. el trapez sac hurdası vardır.

  Çelebi Fabrika Bozumu

  Genellikle söylendiği gibi kolay bir iş olmamıştır. Profesyonelce fabrika ve tesislerin söküm işlerini gerçekleştiriyoruz. Çelebi fabrika söküm işi konusunda tecrübeliyiz. Daha önce onlarca fabrika bozum ihalesini güvenle gerçekleştirdik. İşe başlamadan önce yıkımı yapılacak taşınmazın titizlikle incelenerek gerekli araç ve gereçlerin seçilmesi gerekiyor. Böylece hurda fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar arasında başarılı konumdayız.

  Hurda Otomobil Alan Hurdacılar

  Ara sıra Çelebi yakınlarında araba hurdası alım hizmeti vermekteyiz. Bu sektörde hizmetlerimize devam etmekte kararlıyız. Evraklarla zaman kaybettirmeyen kazalı otomobil hurdası, zirai alet hurdaları, pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, hurda çeki demiri, hurda yük vagonu, motor hurdası alıyoruz. Tabiki de sizlere hurda araba hurdaya verme konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Ancak araba hurdası vergiden düşürme işlemleri zaman aldığından bu hizmetleri her zaman yerine getiremiyoruz.

  2.El Eşya

  Değerinden uygun fiyatlarla yeni, 2. el oturma grubu alabilirsiniz. Her çeşit 2.el derin dondurucu, buzdolabı, LCD televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, ocak, elektrikli eşyalar, masa üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek amacı ile çağrı merkezimizle bağlantıya geçebilirsiniz. Kısa süre kullanılmış olan 2.el olarak değerlendirilebilecek durumdaki kanepe ve koltuklarınızı dilediğiniz yerden alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası, eski buzdolabı vs beyaz eşya hurdası için yüksek fiyat sunulmaktadır. Daha geniş bilgiye ulaşmak için çamaşır makinesi hurdası alan yerler konulu sitemizi okuyunuz Az kullanılmış ofis büro mobilyaları, sekreter koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, sekreter masaları satıyoruz.

  Çelebi İkinci El İnşaat Malzemeleri

  Yıkılmış apartman binalarından satın alınan yeni ayarında 2.el kapı, pencere, mutfak dolabı alıyoruz. Dolayısıyla ne yazık ki iflas eden fabrikalardan aldığımız İnşaat şantiyelerinde yük asansörü, boya tabancası, alçı sıva makinesi, harç karıştırma mikseri az kullanılmış vidalı iskele, plywood hurda alım satımı yapıyoruz.

  Çelebi Akü Hurda Alım Satımı

  Zamanla şarj olmaz bataryalara akü hurdası diyoruz. Akü hurdaları içindeki kurşun bulunduran akü suyu ayrılabildiğinden oldukça değerlidir. Akü hurda alan hurdacı firma bağlantısına tıklayınız. Dolayısıyla şirketimiz vb. işletme içerisinde geri dönüşüm kazanları olan hurdacılar sulu ve kuru akü alımı yapmaktadır. Akü başka deyişle batarya şarjlı piller gibi enerjinin depolanmasını sağlayan enerji deposudur. Toplu taşıma araçlarında enerji ihtiyacını karşılamak nedeni ile bulunabiliyor.

  Çelebi Hurdacılar Sitesi

  Çelebi hurdacılar sitesindeki hurda iş yerimiz yardımıyla atık hurda ticareti gerçekleştiriyoruz. Çelebi OSB hurdacıları arasındayız. Hurda alırken ayrım yapmıyoruz. Daha yaşanabilir bir Kırıkkale ve daha çok yaşanabilir Çelebi yaratmak için haddinden fazla çaba sarfediyoruz. Sırf bu malzemelerinizin geri dönüşümünü gerçekleştirmiyoruz.

  Klima Hurda Alımı

  Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Çelebi ilçesinde klima hurdası satanlar bizlerle mutlaka iletişime geçin. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. 2.el Klima Çelebi bölgesinde çok alınan elektronik hurdaları arasında yer almaktadır. Kombi hurdası alımı yapan hurdacı firmasıyız.

  Çelebi İkinci El Cafe Malzemesi Alan Firmalar

  İyi kullanılmış bulaşık makinaları, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah altı dolap, pizza dolabı, çöp sıyırmalıklı tezgahlar alıp satmaktayız. İşyerimizdeki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur kazanı, endüstriyel kuzine, paslanmaz dinlendirici, evye, davlumbaz, küvet, aspiratör vb endüstriyel tipte mutfak aletini incelemeniz için sizi ardiyelerimize davet ediyoruz. Profesyonel cafe ve lokanta mutfağı malzemeleri almaktayız. İkinci el bakır tencere, kazan, tepsi, tava, cam bardak kurulama makineleri, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak kurulama tezgahı satanlar bu sitedeki numaraları arayabilir.

  Kumaş Alımı

  Spota düşmüş hurda gabardin kumaşı, örme kumaş, pantolonluk kumaş hurdası, kot kumaş hurdası, eteklik kumaş hurdası, ceketlik kumaş hurdası alımı için telefon numaramızı şimdi arayınız. Toptan hurda penye kumaş, hurda nevresimlik kumaş, kumaş topu, hurda mayo kumaşı, hurda spot kumaş, poplin kumaş hurdası, dokuma kumaş, hurda çamaşır kumaşı alımlarında kapınızda ödeme yapılır. Hurda kumaş almaktayız. Bu sayfadaki Kırıkkale Çelebi hurda kumaş fiyat listesini günlük ulaştırıyoruz. Kırıkkale Çelebi kilosu ile hurda kumaş alan hurdacılar içerisinde en doğru fiyatlarla hurda alımı yapıyoruz. Çelebi etrafında hurda gömlek kumaşı,süprem kumaş hurdası, hurda abiyelik kumaşı, viskon kumaş hurdası, şifon kumaş hurdası, jesica kumaş, tshirt kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alım satımında yerinize gelecek ekiplerimiz var.

  Çelebi Moloz Dökümü

  Bina yıkımı tamamlandığında müşteriyle anlaşmamıza bağlı olarak molozun taşınması güvenlikle yapılır. Çelebi hurdacı DEMTAŞ metal firmamız tarafından alınacak her çeşit hurdanın depomuza yükleme ve taşınması bedelsiz yapılıyor. Molozlar Çelebi Belediyesi tarafından planlanan yere taşınması gerçekleştiriliyor.

  En Yakın Çelebi Hurdacı Telefon Numarası

  Çelebi en yakın hurdacı firma adıyla her çeşit hurda alırken deponuza gelmekteyiz. DEMTAŞ metal hurda alım firması olarak Çelebi etrafında her cins hurda eşya alıyoruz. Çelebi hurdacı şirketi firmamızla arzuladığınız adresten hurda malzeme almaya başladık. Bu hizmetimizle size en yakın hurda alan yer Çelebi ilçesinin her yerinde hizmet ediyoruz.

  Karton Hurda Alım Satımı

  Çelebi Kırıkkale hurda kağıt alım satımı yapanlar arasındaki şirketimiz sunduğu hizmetler sayesinde toplama hurda kağıt, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt hurda, iplik bobin kağıdı, karton koli hurdası fiyatları öğrenebilirsiniz. Karton hurdası almaktayız. Buradaki Çelebi hurda karton ton fiyatları her gün güncelleniyor Ederinden fazla fiyatlarla peçete hurdası, kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, karton bardak, gazete hurdası alımı yapan hurdacı firmalar içindeyiz. Bölgede beyaz hurda kağıt, renkli hurda kağıt, kitap defter hurdası, A4 fotokopi kağıdı alımlarında alışkanlık ettiğimiz fazladan müşkülpesentle satıcılara değerinden yüksek oranda kazanma olanağı takdim ediyoruz.

  Çelebi Bina Yıkımı

  Tıpkı fabrika yıkım işinde olduğu üzere bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Yıkımda çıkma laminant parkeler, sökülmüş penceler, pimapen hurdası vb. tüm hurda malzemeyi satın almaktayız. Bedelsiz bina yıkımı yapıyoruz.

  Yıkımlarda gerekli iş güvenliği önlemleri Çelebi kentsel dönüşüme girsin girmesin kısmen yıkılmış apartmanların yeniden imar edilmesi için yıkım işini sağlıyoruz.

  Hurda Cam Alımı

  Genellikle rengarenk cam şişe, oto camları türde hurda cam tonajlı bulunabiliyor. Çelebi çevresinde cam hurdası alan firmalar içindeyiz. Genellikle rengarenk cam şişe, oto camları türde hurda cam tonajlı bulunabiliyor.

  Nikel Hurda Alım Satımı

  Bu bölgede anot nikel hurdası, nikel turbo hurda, %95 ile 99 nikel şablon alıyoruz. Bu sebeple nikel hurdası alınırken çok hassasiyet ile davranmalıyız. Nikel hurdası zehirleyebilir. Kırıkkale ile Çelebi nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz.

  Hurda Plastik Alan Hurdacılar

  Kırıkkale il Çelebi ilçesinin her yerinden abs plastik hurda, hurda jelatin, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurda satmak amacıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. En güncel fiyatla hurda şeffaf naylon, mavi kapak hurdası, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurdası, pimapen alımı ile ilgileniyoruz. Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemelere verilen isimdir. Çelebi plastik hurda alan firmalar içinde olan firmayız. Sitemizdeki Çelebi hurda plastik fiyat listesini ücretsiz yollamaktayız.

  7/24 Hizmet Veren Çelebi Hurdacı

  Nerdeyse 33 senedir geri dönüşüm yapmaktayız. Sektörde harcadığımız senelerin verdiği tecrübeyle teknolojimizi geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Çelebi hurdacı firması olarak haftanın yedi günü çalışıyoruz.

  Çelebi Hurda Fiyatları

  En doğru fiyat listesine ulaşabilmek nedeni ile irtibat kurabilirsiniz. Hatırlatmakta yarar görüyoruz tonajlı hurdaların alımında oldukça fazla kilo fiyatı teklif ediyoruz. Hurda fiyatları başlıklı yazıyı okuyun Çelebi hurdacı hurda alırken uygulanılan fiyat listeleri hurda borsasında an be an güncellenmektedir.

  İkinci El Raf Hurdası

  Hurda raf demiri alım satımı deneyimli olduğumuz işlerdendir. Çoğunlukla restorasyon yapan şarküterilerden temin ettiğimiz teşhir reyonları, market rafları, çelik raf hurdaları, hurda demir raflar, mağaza rafı hurdaları içlerinden bizim seçtiğimiz hala kullanılabilir durumda olan 2.el raf satıyoruz. Buradaki Çelebi ikinci el market rafı ton fiyatı güncellendi. Raf hurdası alan hurdacı paylaşımımıza mutlaka bir göz atmalısınız. Hurda raf Çelebi fiyatları hakkında bilgi edinmek amacı ile telefonumuza ulaşabilirsiniz.

  Çelebi 2. El Jeneratör Alım Satımı

  Endüstriyel ve sanayi tipi çalışır durumda ikinci el jeneratör alınır, satılır. İkinci el jeneratör satan firmalar arasındayız. Hurda jeneratör alan Çelebi hurdacıyız alımında en iyi fiyatla ödeme yapıyoruz.