İçeriğe geç

Artova Hurdacı Firması

  Artova çevresinde hurda ve geri dönüşüm fabrikasıyız. Aslında Artova hurdacı firmaları içerisindeyiz. Elbette ki Artova merkezinde de hizmet vermekteyiz. Tokat Artova ilçesi Artova hurdacı firması olarak Artova merkezi bölgesinde hizmet ediyoruz.

  Artova merkezde yıllardır yaptığımız gibi hurda almak amacıyla çağırdığınız adrese araçlarımızı gönderiyoruz. Artova hurdacı işletmeleri arasında lider konumdayız.

  Hurdacı firması olarak her çeşit hurda malzemeyi alıyoruz. Artova merkezi çevresinde hurda malzeme ve ikinci el ev eşyaları alımlarında eşyanızın ederini yüksek fiyattan ödüyoruz. Demtaş METAL şirketimiz ile Tokat Artova merkezinde hurda alıyoruz.

  Her nevi hurda satmak için iletişim kurabilirsiniz. Güncel Tokat Artova hurda fiyatlandırmayla hurda alım satımı yapıyoruz. Çok miktarda demir, bakır,alüminyum,kablo,kurşun hurdası alışverişlerinde piyasasından yüksek fiyat uyguluyoruz. Tokat hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. Tokat hurdacıları arasındaki firmamız vazgeçilmez devam ediyor.

  Artova Hurdacı Firmalar

  Artova hurdacısı olarak Tokat ilinin her yerinde hurda alım satımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurda malzemeler için yakın çevredeki araçlarımızı gönderiyoruz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her çeşit hurda alüminyum satışı yapmak için telefon numaralarımızı tuşlamalısınız. Artova genelinde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Atıkları eriterek tüm insanların geleceğine fayda sağlamaktayız. Artova hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Tokat Artova ilçesinde yep yeni bir anlayışla profesyonel hizmetlerimizi sunmaktayız. Tokat merkezinin büyüyen ilçesi Artova öncelikli hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Artova ilçesinde değil, her yerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

  Artova Hurdacı Telefon Numarası

  Artova hurdacı telefonu iletişim sayfasının içinde tek tıkla çevirebileceğiniz konumdadır. Artova yerinden hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz yerler içinde yer almaktadır. Boş yere süre harcamadan arayarak en iyi hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı satarak değerlendirebilirsiniz. Bu sebeple hurda malzeme fiyatları öğrenmek nedeniyle bizleri aramalısınız.

  Sac Hurdası Alımı

  Kiler tavanı kapatmak isteyenler için uygun olacaktır. Hali hazırda kullanılmamış ikinci el trapez sac hurdası bulunmaktadır. Tokat Artova etrafında sac hurda levha, hurda sac varil, hurda galvaniz sac, trapez, hurda galvanizli boru, satışı amacıyla arayınız. Sac hurdası alan hurdacılar arasındayız.

  Artova Bakır Hurda Alım Satımı

  Hurda bakır alanlar konumuzda daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Artova genelinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Bakır hurdası alan Artova hurdacı telefonunu bir tıklamayla arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Sayfamızdaki Tokat Artova yanık bakır hurdası kilo fiyatını arzu edenlere ücretsiz yollanmaktadır. Tokat Artova bakır hurda alan yerler arasındayız. Bakır bobin hurdası, kırkambar bakır hurdası, bakır boru hurda, bakır yanık hurda alıyoruz.

  Artova bakır hurdası kilo fiyatı için arayın. TTR kırma hurda bakır, bakır levha hurda, hurda bakır lama, soyma bakır hurdası, Hurda bakır talaş, antigron kırma (Granür) bakır hurda, hurda bakır profil, hurda bakır kap kacak, hurda bakırlı petek, bakır tel hurdası alımı yapıyoruz.

  Artova Kurşun Hurda Alımı

  Cevher şeklindeki kurşun mavimsi gümüş rengiyle öne çıkar. Kurşun hurda alanlar sayfasının linkine tıklayabilirsiniz. Cami kurşun hurdası, Minare kurşun hurdası, Kurşun levha hurda, Yağmur oluğu kurşun hurda satışı amacıyla telefon numaramızı şimdi arayın. Tokat Artova kurşun hurdası alım satımı hizmeti sunduğumuz bölgelerdendir. Sayfamızda yayınlanan Artova çatı minare kurşunu kilo fiyatını güncel olarak ulaştırıyoruz. Kurşunun kullanılmakta olan madenlerden biri olduğu biliniyor.

  Artova Hurda Alımı

  Artova hurdacı firması olan Demtaş METAL her türlü ikinci el inşaat malzemeleri alım hizmeti veriyor. Hurda paslanmaz alımı için yerinize gelmekteyiz. Kumaş hurdası alan yerler arasındayız. Yüksek tonajlı hurda sarı ve hurda kurşun, hurda demir, çinko hurdası, hurda alüminyum, bakır, kablo hurdası alımı yaparken fiyatlar uyguluyoruz. Artova hurda alım satımı yapanlar içerisinde kaliteli hizmet ve deneyimli personelimiz ile ön plana çıkıyoruz.

  Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Artova yerinden hurda alımı yaptığımız ilçeler içerisindedir. Hurdanızı hemen satmalısınız. Hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurdası suyla temas ederse korozyona uğramaktadır. Böylece hurdanızın kıymetinin inmesine neden olmaktadır. Hurda zamak, CNC artığı hurda, kalay hurdası, hurda çelik alıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak uzun vadeli müşteriler kazanmayı istiyoruz.

  Artova Çinko Hurdası Alım Satımı

  Sayfamızda yayınlanan Artova çatı söküm çinkosu fiyat listesi güncellendi. Çinko hurda alanlar konusunda bilgi almak için konusunun linkine tıklayınız. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü fiyatları için arayın. Artova, Tokat ve çevresinde çinko hurdası alımı yapıyoruz.

  Hurda Krom Alımı

  Nikel metaliyle işlem gördüğünde paslanmaz metal elde edilir. Buradaki Artova hurda krom fiyatlarını whatsapp grubumuzda paylaşmaktayız. Paslanmaz krom hurda için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurda alanlar bağlantısına tıklayın.

  Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası satmak için irtibata geçin. Gayet sert yapısıyla zırhlı araç kaplaması dahil önemli yerlerde krom hurda kullanılıyor.

  Artova Sarı Hurdası Alımı

  Bu işi yapanların bildiği gibi hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu isimlerinde sarı pirinç hurda türleri bulunmaktadır. Sitemizdeki Artova pirinç sarı kilo fiyatını günlük gönderiyoruz. Sarı hurdası alanlar içerikli yazıyı okuyabilirsiniz. Bu sebep ile Artova sarı pirinç hurdası alım hizmeti hurdacı firmasıyız. Demtaş METAL şirketi tüm bu hurda sarı çeşitlerinin alımına ek olarak radyatör hurdası, sarı pirinç hurda sarı fosfor hurdası, hurda bronz alım satımında piyasaya hakimdir.

  Piyasada kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı pirinç su saati, hurda sarı musluk, vana cinsleri bulunmaktadır. Tokat Artova hurdacı firması olarak her nevi hurda alımı için adresinize geliyor. İtirafta bulunmak lazımsa hurda sarı diye adlandırılmış hurda türü yoktur.

  Artova ilçesinin tamamında sarı pirinç hurda almaktayız. Pirinç metal hurdası mahalle arasında sarı renkli olduğundan ötürü sarı pirinç hurda denmektedir.

  Artova Alüminyum Hurda Alanlar

  Müşterilerimizin sayesinde sürekli deneyim kazanıyoruz. Bunun ile birlikte alüminyum petek, hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum radyatör alıyoruz. Tokat Artova alüminyum hurdası alanlar içinde fark yaratıyoruz. Artova bölgesinde alüminyum piston hurdası, alüminyum profil hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş alırken hurda tartımını sizinle yapıyoruz. Hurdacı firmamıza gösterdiğiniz özen sebebiyle teşekkür ederiz. Buradaki Artova alüminyum ton fiyatını bip hattımızda paylaşmaktayız. Hurda alüminyum alan yerler içerikli yazıyı okuyabilirsiniz Her türlü alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum sac alan firmayız. Yerinden hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda, alüminyum makina artığı alımı yapmak için irtibat kurmanızı istiyoruz. Hurda alüminyum tel, hurda alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tas tabak için nakit ödeme veriyoruz. Her türlü alüminyum hurda nakit alınır.

  Artova Demir Hurdası Alan Hurdacı

  Bildiğiniz gibi her nevi demir ev kapısı, demir trabzan, pencere demiri alıyoruz. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası ticareti amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacılar bölümümüzü okursanız güzel olacaktır. Anlık güncel demir hurdası kilo fiyatı istemek için Artova hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurda kilo fiyatı demir hurdası hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek amacıyla içeriğinin olduğu linke tıklayınız. Hurda demir, yer kabuğunda bol miktarda satılan metaller içinde yer almaktadır. Sayfamızdaki Artova hurda demir kilo fiyatını grubumuzdakilere bedelsiz ulaştırmaktayız. Hurdacı firmamız Artova ilçesinde hurda demir alım satımı yapıyor. Artova etrafında tufal hurda, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama hurda demir alım satım işleri yapıyoruz.

  Artova Hurda Kablo Alan Firma

  Yüksek miktarda hurda kablo alımında hurda kablo borsası oldukça yüksek fiyatlar veriyoruz. Karışık kablo, hurda telefon kablosu, hurda fare yemez kablo satmayı dileyenler bizimle iletişime geçin. Çünkü yalnızca hurda alım satımında iştigal etmiyoruz.

  Kullanım alanlarında göre hava kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, yeraltı kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları çeşitleri vardır. Bir de alüminyum hurda kablo fiyat listesi almak için arayabilirsiniz. Kablo iletkenliği nedeniyle sıklıkla kullanılmaya devam ediyor. Artova hurdacı firma olarak TTR hurda kablo, %30, %40, %50 bakırlı kablo alımında uzmanız. İçerisindeki iletkenin cinsine bağlı olarak ve de dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre isim alır. Burada yayımlanan Artova ttr kablo hurdası fiyatları güncelliğini koruyor.

  Hurda kablolar tellerindeki bakır oranı sebebi ile hurda kablo alanlar için önem arzeder. Aynı zamanda hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Lakin enya kablo hurdaları, tek damar hurda kablolar, çok damarlı hurda kablo alımı yaparken anlık fiyat teklifini vermekteyiz. Artova hurdacısı Demtaş METAL firmamız her nevi hurda elektrik kablosu, iç tesisat kabloları, antigron hurda kablolar alım satımı yapıyoruz.

  Genellikle elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Artova hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Artova ilçesinin her yerinde hurda kablo alan yerler içindeyiz. Tokat Artova çevresinde kolayca satılan Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları,Yüzde 50 bakırlı hurda kablo alımında peşin ödeme yapıyoruz.

  Kablo hurdası alanlar hakkındaki içeriği ziyaret edin. Kapıdan hurda enya kablo, hurda antigron kablolar, iç tesisat kablo hurdası alımı yapıyoruz.

  Plastik Hurda Alımı

  Artova hurda plastik alan firmalar içerisinde lider konumdaki Artova hurdacı firmasıyız. Burada yer almakta olan Artova naylon hurdası ton fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz. Avantajlı fiyatlarla mavi kapak, hurda beyaz naylon, hurda pimapen, hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik alıyoruz. Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemenin adıdır. Polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik gibi plastik çeşitleri vardır. Tokat şehri Artova bölgesinin tümünden abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurdası, jelatin, polistren kristal hurdası alım satımı için iletişim hatlarımıza ulaşabilirsiniz.

  Artova Karton Hurdası Alanlar

  Hurda kağıt, karton almak için adresinize geliyoruz. Bu sayfadaki Artova hurda kağıt fiyat listesini her gün ulaştırmaktayız Değerinden yüksek fiyata karton bardak, kuşe kağıt hurda, kullanılmış gazete, bristol hurda, kağıt peçete alan yerler içerisindeyiz. Bölgede kitap defter hurdası, renkli kağıt, beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı alıp satarken alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan müşkülpesentle müşterilerimize daha çok kâr etme avantajı veriyoruz. Artova kağıt hurda alan hurdacılar içerisindeki firmamız ile karton koli hurdası, iplik bobin kağıdı, matbaa baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, kırpıntı kağıt hurda satışı yapabilirsiniz.

  Artova Hurda Akü Alan Hurdacılar

  Aküler başka deyişle batarya bir çeşit enerji depolanan depolardır. Yoğun kullanımdan sonra şarj olmaz akülere hurda akü deniliyor. Toplu taşıma araçlarında elektrik enerjisi deposu kullanılıyor. Akü hurdası fiyatları yazımızı ziyaret ederseniz şahane bir şey yapacaksınız. Dolayısıyla şirketimiz benzeri kendine ait geri dönüşüm imalathanesi olanlar sulu akü ve kuru akü alım satımı yapan firmalar içindedir. Hurda aküler içerisindeki kurşunlu suyu ayrılabildiğinden hurdacılar için oldukça değerlidir.

  Artova Bina Yıkımı

  Bedelsiz bina yıkım işleri yapıyoruz. Yukarıda fabrika yıkımında yaptığımız gibi hurda karşılığı bina yıkımı yapıyoruz. Yıkım bittiğinde pimapen hurdası, çıkma kapı pencere, çıkma laminant parkeler vs. her türde hurda malzemeleri ücretle almaktayız. Yıkım esnasında bilinen güvenlik önlemleri Artova kentsel dönüşüme girilmesi sebebiyle yeniden inşa edilecek dairelerin en baştan imar edilmesi amacıyla yıkım işlerini sağlıyoruz.

  Artova Fabrika Sökümü

  Artova Tokat fabrika sökümü işleri yapıyoruz. Evvela sökümü istenen binanın incelikle incelenmesi gerekiyor. Böylece hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içinde başarılı bir yerdeyiz. Etrafta bahsedildiği gibi kolay bir işlem olmamıştır. Daha önce binlerce fabrika söküm ihaleleri tamamladık. Güvenli şekilde fabrika yıkım işi yapıyoruz.

  2.El İnşaat Malzemesi

  Birde kapatılan depolardan aldığımız Yıkılmış lokanta vb. binalardan sökülmüş hala kullanılabilir durumda 2. el pencere, mutfak dolapları, kapı alımı yapıyoruz. İnşatlarda alçı sıva karıştırma mikseri, boya makinesi, inşaat vinçleri, harç pompası az kullanılmış iskele, hurda 2.el plywood alımı yapıyoruz.

  Artova 2.el Mutfak Ekipmanı Alım Satımı

  2. El tabak kurulama makinesi, bardak yıkama makineleri, tezgah üstü dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, bakır kazan, tencere, tava, tepsi satan firmalar bizimle irtibata geçebilirsiniz. İkinci el sanayi tipi mutfak malzemeleri alımı yapıyoruz. 2. El tabak kurulama makinesi, bardak yıkama makineleri, tezgah üstü dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, bakır kazan, tencere, tava, tepsi satan firmalar bizimle irtibata geçebilirsiniz. Depolarımızdaki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur kazanı, restorant tipi 3 gözlü ocak, krom paslanmaz salata ve meze dolapları, evye, dilendirici küveti, davlumbaz, sanayi tipi aspiratör ve benzeri endüstriyel tipi otel ve mutfak aletini inceleyebilmeniz amacıyla sizi depolarımızı gezmeye davet etmekteyiz.

  Kumaş Hurdası Alım Satımı

  Buradaki Artova kumaş hurdası ton fiyatlarını günlük gönderiyoruz. Kilosuyla parça kot kumaşı, pantolon kumaşı, hurda gabardin, hurda ceketlik kumaş, eteklik kumaş, hurda örme alımı için bu sayfadaki numaraları vakit geçirmeden arayabilirsiniz. Artova etrafında hurda viskon, gömlek kumaşı, tişört kumaşı, şifon kumaş, hurda abiyelik, hurda döşeme kumaşı, hurda jesica kumaşı, süprem kumaş hurdası alım satımında istediğiniz adrese geliyoruz. Tokat Artova kilosu ile kumaş hurdası alan hurdacılar içindeyiz.

  Tokat Artova çevresinin tümünde kumaş fire hurdası alım satımı yapıyoruz. Toptan atletlik kumaş, penye hurdası, hurda dokuma kumaş, parça nevresim kumaşı hurdası, makine artığı kumaş hurdası, parça mayo kumaşı, parça poplin kumaş, spot kumaş hurdası alıyoruz.

  Artova Cam Hurda Alımı

  Artova ilçesi çevresinde cam hurdası alan firmalar arasında bulunuyoruz. Cam yarısaydam yada saydam oldukça kırılgan ve sert bir yapıda olan sıvıları tutan amorf ve organik olmayan yumuşak olmayan maddedir. Özellikle renkli ve şeffaf çıkma araç camı, içecek şişesi türde cam hurdalar bulunabilmekte.

  Artova Hurda Nikel Alım Satımı

  İlçe genelinde %95 şablon nikel , %99 şablo nikel hurdası, hurda turbo nikel, anot hurda nikel alıyoruz. Artova hurda nikel alıyoruz. Bu sebep ile hurda nikel alınıp satıldığında elimizden geldiğince dikkatle davranmalıyız. Nikel hurdası zehirleyebilir.

  Artova Hurdacılar Sitesi

  Çevreci dostlara daha yaşanır bir Tokat Artova yaratmak için gece gündüz çaba sarfediyoruz. Yalnızca bu türdeki malzemelerin ticaretini yapıyor değiliz. Artova OSB hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Artova hurdacılar sitesi birinci blokta bulunan dükkânımız ile hurda eşya alım satımı yapmaya başladık.

  Artova 2.el Raf Satanlar

  Hurda depolama rafları alıyoruz. Sitemizde yayımlanan Artova 2.el market rafı ton fiyatlarını arzu edenlere her gün yollanmaktadır. Raf hurda alan yerler yazısını gezmelisiniz. Hurda raf Artova almak için işletmemize ulaşabilirsiniz. Özellikle ekipmanını yenileyen toptancılardan elde ettiğimiz mağaza rafları, teşhir reyonları, hurda çelik raf, demir raflar, market rafları arasından bizim seçtiğimiz yeni durumdaki 2. el raf hurdası satıyoruz.

  Artova Klima Hurdası Alımı

  Artova çevresinde hurda klima satanlar firmamızla ivediyetle iletişime geçin. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima Artova çevresinde çok alınan hurdalar arasında yer alıyor. Hurda kombi alan hurdacılar arasındayız. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz.

  Artova Moloz Döküm Yerleri

  Molozlar Artova Belediyesi’nce daha önceden bildirilen araziye dökülüyor. Yıkımdan sonra anlaşmaya bağlı olarak bina molozlarının taşıma işleri itinalı bir şekilde yapılmaktadır.

  En Yakın Artova Hurdacı Telefonu

  Artova en yakın hurdacı hizmetiyle hurda alıp satarken adresinize çalışanlarımızı yolluyoruz. Demtaş METAL firmamızla Artova etrafında hurda malzeme alırız. Böylece sizlere en yakın hurdacı firma Artova genelinde hizmet ediyoruz. Artova hurdacısı bünyesindeki ekiplerimiz ile yerinden her tür hurda eşya alım ve satım hizmeti veriyoruz.

  7/24 Açık Artova Hurdacı Firması

  Yılların sağladığı kurumsallaşmalarla araç sayımızı geliştirerek kurumsal faaliyetimize devam ediyoruz. Tam 2006’dan bugüne hurdacılık faaliyetleri ile hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Artova hurdacı firması dükkânımız aracılığıyla zaman farketmeden geri dönüşümde hizmet vermekteyiz.

  Jeneratör Hurda Alan Hurdacılar

  İkinci el jeneratör satan yerler arasındayız. Çalışmayan jeneratör, trafo ve elektrik malzemeleri alım satımı yapıyoruz. Endüstriyel iyi durumda 2. el jeneratör satılır.

  Artova İkinci El Ev Eşyası

  Sahibinden satılık büro ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, bilgisayar masası, etajer, şifonyer, gardrop, öğrenci koltukları alınır satılır. Temiz 2.el piyasasında alıcı bulabilecek bir temizliğe sahip koltuklarınız istediğiniz konuma gelerek değerinde alıyoruz. Hurda buzdolabı, hurda çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi vs beyaz eşya hurdası almaktayız. Daha geniş bilgiye ulaşmak için bulaşık makinası hurdası alanlar konulu gönderimize göz gezdirin Makul fiyatlara çok az kullanılan, 2.el mobilyalar satıyoruz. Her türlü 2.el diz üstü bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucu, LCD televizyon, bulaşık makineleri, buzdolabı, çamaşır makineleri, elektronik ev eşyaları, fırın, ütü, ocak, ekran kartı, hurda anakart satın almak amacıyla bize ait numaralarla irtibat kurarak ulaşabilirsiniz.

  Güncel Anlık Artova Hurda Fiyatları

  En doğru hurda fiyatına erişmek nedeni ile bizimle irtibat kurabilirsiniz. Artova hurdacı firmalar arasında hurda alım sırasında uygulanılan kilo fiyatları her an değişiyor. Şundan yarar görüyoruz yüksek tonajlı hurdalar alırken piyasa fiyatından daha fazla kilo fiyatları sunuyoruz.

  Araba Hurdası Alan Firma

  Tabiki de size araba hurdası hurdaya satma hakkında yardımcı olmak isteriz. Artova hurda alımında hizmet veriyoruz. Çok yoğun olmadığımızda Artova yakınlarında hurda otomobil alıyoruz. Evrak işi olmayan kazalı araç hurdası, hurda vagon, çeki demiri hurdası patoz hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, motor hurdası alımı yapıyoruz. Ancak araç hurdası evrak hazırlama işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz.