İçeriğe geç

Baklalı Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

  Hali hazırda İstanbul Arnavutköy firmasıyız. Ancak Baklalı mahallesinde de hizmetler vermekteyiz. Arnavutköy Baklalı hurdacı firması olarak hurdacılık yapmaktayız. Baklalı mahallesi hurdacı firmaları içinde öncüyüz. Her nevi hurda malzeme alıyoruz. Demtaş Metal olarak İstanbul Avrupa Arnavutköy mahallesinde hizmetimize devam ediyoruz. Baklalı mahallesinde hurdacı olarak hurdanızı alıyoruz

  Güncel İstanbul Arnavutköy Baklalı hurda fiyat listesi ile alım satım hizmeti veriyoruz. Arnavutköy hurdacı firmasıyız. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat sunuyoruz. İstanbul hurdacısı olarak Baklalı mahallesinin bütün caddelerinde hizmet ediyoruz. İstanbul Arnavutköy genelinde devamlı olarak yaptığımız gibi hurda alım satımı sebebiyle profesyonel ekiplerimizi gönderiyoruz Baklalı mahallesinde hurda ve kullanılmış ev eşyası ticareti yapıyoruz İstanbul hurdacısı içerisindeki Demtaş Metal hurdacılık hizmetlerine devam ediyor.

  Arnavutköy Baklalı Hurdacıları

  Arnavutköy hurdacısı olarak Avrupa yakası mahallelerinde her çeşit hurda eşya alımı yapmaktayız. Sizlerde her türlü hurda satışı yapmak sebebi ile şirketimizi kaydedebilirsiniz. Baklalı bölgesinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Metalleri geri dönüştürerek sizin ve bizim geleceğine yatırım yapıyoruz. Baklalı hurdacısı mı arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. İstanbul Arnavutköy Baklalı bölgesinde benzersiz anlayışlar ile profesyonel hizmet beğeninize sunuyoruz. İstanbul ilinin eşsiz mahallesi Baklalı ilk hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf İstanbul Arnavutköy Baklalı mahalle merkezinde değil, her mahallede hizmet vermekteyiz. Avrupa yakası hurdacı olarak limitleri kaldırıyoruz. Baklalı mahallesi çevresinde hurda alan yerler içerisinde en iyi fiyatı veriyoruz.

  Geri dönüşüm firmaları Türkiye’nin enerji tasarrufu yapmasını sağlar. Ham metalin yeraltından kazılarak hammaddeye dönüştürülmesi pahalı bir iştir. Ham maddeleri sıfırdan üretmek için harcanan enerji gayet yüksektir. Hurdanın dönüştürülmesi yüzde 90 daha azdır.

  Profesyonel bir geri dönüşüm firması doğal kaynakların yok edilmesini önler. Doğal kaynakların bir sınırı vardır. Bri kaç tanesi yüksek miktarda gözüksede artan nüfus ile beraber dünyanın tüketimi de her gün artmaktadır. Hurdaları geri dönüştererek doğal kaynakların korumayı başarabiliriz. Bu sayede yeraltı madenlerini gelecek zamana aktarmaktayız.

  Karbon emisyonunu azaltır. Fazla enerji tüketilmesi ile ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğine yol açmaktadır. Maden hurdaları geri dönüştürülürken harcanılan düşük enerji emisyonun iklimlere vereceği zararın önüne geçiyor.

  Baklalı Hurdacı Telefonu

  İstanbul Arnavutköy Baklalı Mahallesi yerinden hurda alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz bölgeler içindedir. Bu yüzden hurda fiyatları istemek için cep telefonumuzu arayabilirsiniz. Baklalı Mahallesi hurdacı telefonu sitemizin içeriğinde tek tıklamayla arayabileceğiniz konumda bulunuyor. Hemen telefon numaramızı arayarak en yüksek hurda fiyatları ile hurdanızı peşin paraya döndürebilirsiniz.

  Baklalı Hurda Bakır Alan Fabrikalar

  TTR kırma bakır hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurda, Bakır kızıl talaş hurdası, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, hurda bakır profil, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası alım satımı yapılır. Hurda bakır konumuzda geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Baklalı Mahallesinde hurda bakır fiyatları için telefonumuzu arayabilirsiniz. Baklalı genelinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz.

  Bakır alan Baklalı hurdacı telefonunu bir tıklamayla arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın. Bakır boru hurda, bakır kırkambar hurdası, bakır bobin hurdası, bakır yanık hurda alanlar içindeyiz. Sitemizdeki Baklalı bakır hurdası kilo fiyatını uygulamamızı kullananlara her gün göndermekteyiz. İstanbul Arnavutköy Baklalı bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz.

  Baklalı Demir Hurda Alan Yerler

  Sizinde bildiği gibi her cins demir kapı, demir trabzan, demir pencere korkuluğu alırız. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke fiyatı öğrenmek için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alım satımı hakkında bilgi edinmek amacıyla bağlantısının linkine tıklayın. Hurdacı firmamız Baklalı bölgesinde demir hurdası alım satımı ile iştigal ediyor. Baklalı mahallesinin tüm caddelerinde tufal hurdası, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama demir hurdası ticareti yapıyoruz.

  Anlık hurda demir ton fiyatı talep etmek amacı ile fazla aman geçmeden arayabilirsiniz. Hurda demir alan yerler sayfamızı incelemek konusunda bilgiye erişmenizi sağlar. Demir, yer yüzünde çokça bulunabilen madenler içerisindedir. Sayfamızda paylaşılan Baklalı extra demir hurda kilo fiyatı günceldir.

  Baklalı Hurda Alüminyum Alım Satımı

  . Konumdan hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda alımı için telefon etmenizi diliyoruz.

  Ayrıca alüminyum radyatör hurdası, hurda alüminyum petek, hurda alüminyum kutu almaktayız. Baklalı mahallesinin tamamında alüminyum araiş hurda, hurda alüminyum piston, alüminyum profil hurda, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurda alımı yaparken hurda tartımını gözünüzün önünde yapıyoruz. Her çeşit alüminyum sac hurda, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum tencere tava almaktayız. İş yerimize verdiğiniz destek için şükranlarımızı sunarız.

  Her türlü alüminyum hurdası alım satımı yapılır. Müşterilerimizin destekleriyle daha hızlı büyüyoruz. Arnavutköy Baklalı alüminyum hurda alan yerler arasında öncüyüz. Alüminyum bakırlı petek hurdası, hurda alüminyum tel, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tas tabak ticareti yapan firmayız.

  Baklalı Mahallesi Kurşun Hurdası Alımı

  Kurşunun hala kullanılan eski madenler içinde olduğu dünüşünülmektedir. İstanbul Avrupa yakası Arnavutköy Baklalı hurda kurşun alım satımıyla iştigal olduğumuz yerlerdendir. Sitemizdeki Baklalı hurda Cami kurşunu fiyatları güncellenmiştir. Cami minaresi kurşun hurda, Hurda kurşun levha, Cami sökümü hurda kurşun, Yağmur oluğu kurşun hurda için özel fiyatlar veriyoruz. Kurşun cevheri maviye yakın gümüş renktedir.

  Baklalı Sac Hurda Alımı

  İstanbul Avrupa Baklalı Arnavutköy çevresinde hurda sac onduline, sac varil, galvanizli sac, trapez sac, galvanizli boru hurdası, kilo fiyatı istemek sebebiyle. Hurda sac alımı yapanlar arasındayız. Hali hazırda deliksiz 2. el trapez sac var. Ek bina çatısı kapatmak isteyenler için ucuz olacaktır.

  Baklalı Krom Hurda Alım Satımı

  Hurda paslanmaz 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için iletişime geçin. Paslanmaz krom hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurdası alan yerler yazımıza göz atabilirsiniz. Nikel metaliyle işlenerek krom paslanmaz elde edilmektedir. İstanbul Krom hurdası alan yerler sayfamızı incelemelisiniz. Gayet sert olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanılıyor.

  Baklalı Mahallesinde Çinko Hurda Alım Satımı

  İstanbul, Arnavutköy Baklalı mahallesi yakınlarında çinko hurdası alıyoruz. Arnavutköy Çinko hurdası alan hurdacı firmalar gönderimizi gezmek öğrenmenizi sağlar. Sayfamızdaki Baklalı hurda nikel fiyatlarını günlük gönderiyoruz. Hurda çinko alan hurdacı firmalar gönderimize bir göz bakınırsanız harika olur. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü kilosu ne kadar öğrenmek için arayabilirsiniz.

  Baklalı Hurda Kablo Alan En Yakın Firmalar

  Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Baklalı hurdacı firmayız. Baklalı Mahallesi kablo hurdası almaktayız. Etrafta hızlıca ele geçen Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar, 50% bakırlı hurda kablo, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları alışverişinde peşin para ödeme yapıyoruz.

  Yüksek miktarda kablo hurdası alımında değerinden daha yüksek fiyat sunuyoruz. Kablo alan hurdacı içerikli yazıyı inceleyin. Genel olarak hava kablosu, yeraltı kabloları, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu şeklinde isimlendirilir. İçerisindeki iletkenin türüne bağımlı olarak ve birde dış kaplamasındaki malzemenin çeşitlere ayrılır. Bu sayfadaki Baklalı elektrik kablosu ton fiyatı güncellenmiştir. Çünkü sadece hurda malzeme alımında hizmet vermiyoruz.

  Kablolar elektrik akımı iletilmesinde sıkça kullanılıyor. Bundan başka çok damarlı hurda kablo fiyatı öğrenmek için telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Baklalı hurdacısı Demtaş Metal genellikle iç tesisat kabloları, antigron hurda kablo, hurda elektrik kabloları ticareti yapıyoruz. Bunun yanı sıra tek damar kablo, çok damarlı hurda kablo, enya kablo hurdaları alımı esnasında piyasanın üzerinde fiyatları teklif ediyoruz.

  Adresten tek damar hurda kablo alıyoruz. Hurda telefon kabloları, fare yemez kablo hurdası, karışık kablolar elinde olanlar bizi arayabilir. İstanbul Arnavutköy Baklalı bölgesinin tüm sokaklarından %30 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımında uzmanız. Kablo hurdası içindeki telin madeni sebebi ile kablo hurdası alımı yapanlar için önem arz eder.

  Baklalı Sarı Hurdası Alanlar

  Pirinç hurdalar halk dilinde rengi sarı olduğundan sarı pirinç hurdası ismiyle bilinmektedir. Baklalı bölgesinde sarı pirinç hurda alıyoruz. Benzer şekilde hurda sarı pirinç kırkambar, sarı hurda vana, hurda sarı musluk, su saati cinsleri bulunmaktadır. Aslına bakarsanız sarı hurdası olarak geçen hurda cinsi varolmamıştır. İstanbul Arnavutköy Baklalı hurdacı firma olarak piyasadaki her türde hurda ticareti için adresinize geliyor.

  Sitemizdeki pirinç sarı alan hurdacılar metini ziyaret edin. Demtaş Metal bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin yanında sarı pirinç hurda bronz araiş almaktadır. Bu neden ile Baklalı mahallesi hurda sarı alım hizmeti veren firmayız. Sizlerinde öğrendiği üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk ucu benzeri sarı pirinç hurdası türleri bulunmaktadır.

  Baklalı Hurda Alanlar

  Baklalı mahallesi hurdacı firması olan Hurdacı firmamız Demtaş Metal her tür hurda demir alımı gerçekleştiriyor. Müşteri memnuniyetini önde tutarak çok çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Tonajlı hurda alüminyum ve hurda sarı, bakır hurda, inşaat demiri, hurda kablo, çinko, kurşun hurdası alımlarında fiyatlar sunuyoruz. Baklalı hurda alan firmalar arasında kaliteli hizmet ve uzman personelimizle ön plana çıkıyoruz.

  Zamak hurda, hurda makine artığı, kalay hurda, çelik hurdası alıyoruz. Müşterilerimizle beraber daha çok kazanarak uzun vadeli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Hurda bakır almak üzere biriktirdiğiniz yere kadar gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan hurdacılar içindeyiz. Baklalı adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler arasındadır. Biriktirdiğiniz hurdayı geç kalmadan elinizden çıkarın. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşür. Hurda demir su ile temasında korozyona uğramaktadır. Böylelikle metallerin piyasa fiyatını düşürmektedir.

  İmalathane ve fabrikalardan üretim artığı hurdası alım satımı yapmaktayız. Kırpıntı hurdaları biriktirebilmenizi kolaylaştırıyoruz. Şantiyelere ve fabrikalara hurda konteyneri veriyoruz.

  Baklalı Fabrika Söküm İşleri

  Yıkımla uğraşanların bahsettiği şekilde kolay bir iş sayılmaz. Güvenlice fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Baklalı Mahallesi fabrika sökümü işi yapıyoruz. İşe başlamadan önce sökülecek mülkün detaylıca dolaşılarak uygun proje ve ekipmanın seçilmesi uygun olacaktır. Daha önce yüzlerce fabrika yıkım ihalesi gerçekleştirdik. Böylece İstanbul Arnavutköy fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar arasında nam saldık.

  Baklalı Hurda Plastik Alan Hurdacılar

  İstanbul şehri Baklalı bölgesinin tamamından plastik abs, hurda polipropilen moblen, jelatin, polistren kristal hurda fiyatları edinmek amacı ile numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Baklalı plastik hurda alanlar arasında olan Baklalı hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki Baklalı naylon hurdası ton fiyatlarını telegram grubuna ücretsiz göndermekteyiz Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemelerin ismidir.

  Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik benzeri plastik çeşitleri vardır. İyi fiyatlarla pet şişe hurdası, kırkambar plastik, mavi kapak hurdası, hurda poşet, pimapen hurda, hurda beyaz naylon almaktayız.

  Baklalı Klima Hurdası Alım Satımı

  Baklalı mahallesinde klima hurdası satanlar bizlerle ivediyetle iletişime geçin. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. İkinci el klima Baklalı bölgesinde en çok alımı yapılan hurdalar arasındadır. Kombi hurdası alan hurdacılar arasındayız.

  Baklalı Hurda ve Moloz Nakliyesi

  Molozlar Arnavutköy Belediyesi Fen işleri müdürlüğünce planlanan arazilere boşaltılıyor. Yıkımda müşteriyle anlasmamıza bağlı olarak bina molozunun nakliyesi titizlikle araçlarımızla yapılıyor.

  Baklalı Nikel Hurda Alımı

  Nikel hurda zehirleyebilir. Dolayısı ile hurda nikel alımı yapılırken elimizden geldiğince dikkatle davranılmalıdır. İstanbul Arnavutköy Baklalı mahallesinde %95 şablon nikel hurdalar ve %99 şablo nikel hurdası, turbo nikel hurda, anot hurda nikel alıyoruz. Baklalı nikel hurdaları alıyoruz.

  Baklalı Akü Hurda Alımı

  Zamanla şarj tutmaz bataryaya akü hurdası deniliyor. Hurda akü alan hurdacı firma bölümüne göz atmak istemelisiniz. Akü başka bir deyişle biriktireç bir nevi enerjinin depolanmasına yarayan enerji deposudur. Elektrikli otomobillerde enerji ihtiyaçları nedeni ile kullanılır. Atıl aküler içerisindeki kurşunlu suları ayrıştırıldığından geri dönüşüm için kıymetlidir. Hurda akü alan hurdacı firma linkine tıklayabilirsiniz. Dolayısıyla şirketimiz ve benzeri kendine ait geri dönüştürme tesisi bulunan işletmeler kuru ve sulu akü alımı yapar.

  Baklalı 2.El İnşaat Malzemeleri

  İnşatlarda inşaat vinçleri, alçı karıştırma makinesi, boya makinesi, harç pompası ikinci el demir inşaat iskelesi, ikinci el plywood satılıktır. Bununla birlikte kapanan iş yerlerinden satın aldığımız Yıkılan ardiye binalarından satın alınan kullanılabilir durumda ikinci el demir kapı, mutfak dolapları, pimapen pencere alan hurdacı firmalar arasındayız.

  Baklalı Jeneratör Hurdası Alımı

  Endüstriyel titizlikle kullanılmış 2.el jeneratör satıyoruz. Jeneratör hurdası alan hurdacılar içindeyiz. 2.el jeneratör satanlar içerisinde en doğru hurdacıyız.

  Baklalı Anlık Hurda Fiyatları

  Sayfamızdakiyeni hurda fiyatları makaleyi ziyaret edin Güncel hurda kilo fiyatına ulaşmak nedeniyle bizimle irtibat kurabilirsiniz. Şundan fayda görüyoruz belirli bir kilodan yüksek hurda ticareti yaparken öteki hurdacı firmalardan özel fiyatlarla alımlar gerçekleştiriyoruz. Baklalı hurdacı firmalar arasında hurda alım sırasında uygulanılan ton fiyatları piyasada günlük güncelleniyor.

  Baklalı İkinci El Eşya

  Her çeşit 2.el derin dondurucular, buzdolabı, TV, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik eşyalar, masa üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart hurdası fiyatı hakkında bilgi edinmek amacıyla firmamıza ait telefonlarıarayabilirsiniz. Temiz kullanılmış büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, sekreter masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, patron koltukları temin edilir. Ekonomik fiyatlarla titiz şekilde kullanılmış, ikinci el koltuklar satıyoruz. Çok az kullanılan 2el olarak satışa sunulabilecek bir temizlikteki kanepe, koltuklarınızı yerinize gelerek iyi fiyatlarla alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi, hurda buzdolabı vb beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Daha detaylı bilgiye erişmek amacıyla beyaz eşya hurdası alım satımı başlıklı yazımızı okuyunuz

  Baklalı Hurdacılar Sitesi

  Baklalı mahallesi hurdacılar sitesi 6. blokta bulunan tesisimiz sayesinde hurda ticareti yapmaya başladık. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Yalnızca bu hurdaları alıyor değiliz. Çok daha temiz bir Baklalı için fazlasıyla çalışıyoruz.

  En Yakın Baklalı Hurdacı Firma

  Demtaş Metal hurdacı sitesi olarak Baklalı mahallesinin tamamında hurda alırız. En yakın Baklalı mahallesi hurdacı hizmetleri ile hurda alım satımında arzu ettiğiniz yere geliyoruz. Baklalı hurdacı firması bünyesinde çalışan ekiplerimizle bildirdiğiniz adresten hurda malzeme alım satım hizmetimiz var. Dolayısı ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yer Baklalı mahallesinde hizmetler vermekten gurur duyuyoruz.

  Baklalı Hurda Raf Alanlar

  Bu sayfadaki Baklalı Mahallesinde hurda raf ton fiyatlarını bip hattımızda paylaşıyoruz. Raf hurda alanlar raf hurda konusunda bilgi almak amacı ile bağlantısına tıklayın. Baklalı raf hurdası satışı yapmak sebebi ile mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alıyoruz. İstanbul Raf hurdası alanlar gönderimizi okursanız mükemmel olur. Genellikle yenilen şarküteriler tarafından satışa sunulan hurda market rafı, hurda çelik raf, teşhir reyonları, teşhir rafları, demir raflar içinden tarafımızdan seçilen yeni durumdaki 2.el raf satışı yapıyoruz.

  Baklalı Hurda Kağıt Alanlar

  Kağıt hurdası almaktayız. Bu sayfadaki Baklalı Mahallesi hurda karton kağıt ton fiyatlarını dileyenlere saat başı ulaştırıyoruz İlçenin tümünde değişik renklerde hurda kağıt, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası, hurda okul kitabı alımında alışkanlık ettiğimiz ekstra özenle size daha çok kazanç elde etme avantajı yöneltiyoruz. Ederinden fazla kağıt fiyatı ile bristol kağıt hurdası, karton bardak, hurda kuşe kağıt, kağıt peçete hurdası, hurda gazete alıyoruz. Baklalı hurda kağıt alıp satanlar içerisindeki firmamız Demtaş Metal hizmetleriyle karton koli hurdası, hurda iplik bobin kağıdı, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, kırpıntı kağıt satımı gerçekleştirebilirsiniz.

  Baklalı Hurda Kumaş Alan En Yakın Firma

  Tonajlı hurda gabardin kumaşı, örme kumaş hurdası, pantolonluk kumaş hurdası, kot kumaşı, hurda eteklik kumaş, hurda ceketlik kumaş satmak için telefonlarımızı vakit geçirmeden arayın. Defolu hurda atlet kumaşı, penye hurdası, dokuma kumaş hurdası, hurda nevresimlik kumaş, baskı altı hurda kumaş, mayo kumaşı, poplin kumaş kırpıntı, spot kumaş alımında nakit parayla ödeme yapılır. Baklalı çevresinde parça kumaş hurdası alımı yapmaktayız. Bu sayfadaki Baklalı hurda kumaş fiyat listesini bip grubumuzda paylaşıyoruz. Baklalı kiloyla tartım yaparak kumaş hurda alanlar içerisinde en doğru fiyatlarla hurda alımı yapıyoruz. BaklalıMahallesi mahallesinin tümünde hurda gömlek kumaşı,süprem kumaş hurdası, abiyelik kumaş hurdası, hurda viskon kumaşı, hurda şifon, jesica kumaş hurdası, hurda tişört kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alım satımlarında adresinize gelecek araçlarımız var.

  Baklalı 2.el Mutfak Malzemesi Alan Hurdacı Firma

  Kullanılabilir durumda endüstriyel bulaşık makinası, buz makinesi, otel tipi çamaşır makinaları, mermer tezgah, tezgah üstü dolaplar, pizza dolabı alınır. Kullanılmış tabak ısıtma makinesi, cam bardak kurulama makineleri, tezgah altı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, krom kazan, tencere, tava, tepsi satmak isteyenler firmamızın numarasını arayabilir. İşyerimizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocağı, teşhir reyonları, endüstriyel set üstü meykap, hücreli aspiratör, evye, davlumbaz, dilendirici küveti, paslanmaz krom dinlendirici ve benzeri lokanta ve restaurant tipi mutfak ekipmanlarını inceleyebilmeniz için siz çok değerli müşterilerimizi depomuzu gezmeye davet etmekteyiz. Sanayi tipi restoran aletleri alıyoruz.

  Baklalı Hurda Araç Alan Firma

  Baklalı hizmet veriyoruz. İmkan oldukça Baklalı etrafında hurda otomobil alımı yapıyoruz. Pek tabi sizlere araba hurdası hurdaya satma hakkında yardımcı olmak isteriz. Fakat araç hurdası trafikten çekme işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman gerçekleştiremiyoruz. Evrak işi olmayan römork, ağır hasarlı araç hurdası, pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, hurda çeki demiri gibi hurda zirai aletler, hurda motor alımı yapıyoruz.

  Baklalı Bina Yıkımı

  Hurda bina yıkımı yapıyoruz. Yıkım esnasında istenen tüm tedbirler Aynı fabrika sökümlerinde yaptığımız gibi bina yıkım işleri başarı ile gerçekleştiriyoruz. Kentsel dönüşüm nedeniyle yenilenecek dairelerin tekrar yapılması amacıyla yıkım işini yapıyoruz. Yıkımda hurda pimapen, sökülen hurda çelik kapı, yer döşemeleri vebenzeri tüm hurdayı değerinde alıyoruz.

  7/24 Açık Baklalı Hurdacı

  Bin dokuz yüz doksan üç senesinden buyana hurdacılık sektöründe sizlere hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 Baklalı mahallesi hurdacı olarak haftanın yedi günü hurda alımı yaparız. Yılların kazandırdığı deneyim sayesinde araç sayımızı arttırarak hizmetimizi sürdürüyoruz.