İçeriğe geç

Alucra Hurdacı Telefonu

  Alucra hurdacı firması olarak hurdacılık yapmaktayız. Günlük Alucra hurda fiyat listesi ile hurdacılık hizmeti veriyoruz. Alucra hurdacı firması olarak hurdalarınızı alıyoruz. Alucra merkezinin tümünde hurda eşyalar ve kullanılmış eşya alımında eşyanızın bedelini nakit ödemekteyiz. Giresun hurdacı firmalar içindeki Demtaş Metal hizmetinizdedir.

  Alucra hurdacı şirketleri içinde öncüyüz. Alucra meydanında olduğu gibi hurda alım satımı nedeniyle uzman ekiplerimizi gönderiyoruz.

  Demtaş Metal adıyla Giresun Alucra merkezinde hurda alımı için bulunduğunuz yere geliyoruz. Her nevi hurda alımı yapıyoruz. Şu an Alucra hurdacı firmasıyız. Fakat Alucra merkezinde de hizmetler veriyoruz. Miktarı yüksek alımlarda piyasadan yüksek fiyat uygulamaktayız. Giresun hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Alucra merkezinde geri dönüşüm ve hurdacı şirketiyiz.

  Giresun Alucra Hurdacıları

  Alucra hurdacı firması mı arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Giresun Alucra ilçesinde eşi benzeri olmayan bir anlayışla profesyonel hizmet beğeninize sunmaktayız. Sizlerde her nevi kablo hurdası satmak nedeniyle firmamızı arayabilirsiniz. Giresun merkezinin naif ilçesi Alucra sürekli hizmet verdiğimiz bölgeler arasındadır. Yalnızca Giresun Alucra ilçe merkezinde değil, her yerde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Alucra merkez ve mahallelerinde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Atıkları geri dönüşüme kazandırarak sizlerin ve bizlerin faydasına çalışıyoruz. Alucra hurdacı firması olarak Giresun genelinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her kilodaki hurdalarınız için çevrenizdeki araçlarımızı gönderiyoruz.

  Alucra Hurdacı Numarası

  Giresun Alucra adresten hurda alımı hurda alım faaliyetlerimizi verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Bu yüzden hurda atık satmak sebebiyle bizi arayabilirsiniz. Zaman kaybetmeden arayın günlük hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi nakite çevirebilirsiniz. Giresun Alucra hurdacı telefonu sitemizin altında sadece dokunarak arayabileceğiniz yerdedir.

  Krom Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

  Hurda nikelle işlenerek paslanmaz oluşur. Bu sayfadaki Alucra krom tank hurdası ton fiyatını günlük gönderiyoruz. Krom paslanmaz hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alımı bölümünü gezmek öğrenmenizi sağlayacaktır.

  Çok sert olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil önemli alanlarda krom hurdası kullanılıyor. Hurda paslanmaz 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için arayın.

  Alucra Demir Hurdası Alanlar

  Bildiğiniz gibi her türden demir yangın merdiveni, demir kapı, pencere demiri için nakit ödeme yapmaktayız. Hurdacı firmamız Alucra bölgesinde demir hurdası ticareti ile uğraşıyor. Demir hurdası, yeryüzünde en fazla kullanılan madenler içerisindedir. Buradaki Alucra hurda demir ton fiyatlarını her gün ulaştırmaktayız.

  Alucra çevresinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurdası alım satım işi yapıyoruz. Anlık güncel hurda demir fiyatları edinmek nedeni ile bize ulaşın. Demir hurda fiyatı makalesine kesinlikle bir göz atmalısınız. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke ticareti amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar sayfasının linkine tıklayın.

  Alucra Çinko Hurdası Alanlar

  Alucra etrafında hurda çinko alıyoruz. Sayfamızdaki Giresun Alucra hurda çinko kg fiyatı biraz önce güncellenmiştir. Hurda çinko alan yerler bölümümüzü mükemmel olacaktır. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha satımı için telefonlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

  Alucra Pirinç Sarı Hurda Alanlar

  Aslına bakarsanız hurda sarı ismiyle anılan bir hurda varolmamıştır. Alucra ilçesinin tamamında hurda sarı almaktayız. Pirinç hurdalar halk arasında rengi sarı olduğundan sarı pirinç hurda ismiyle hitap edilmektedir. Sayfamızdaki Giresun Alucra sarı pirinç fiyat listesi haftada bir güncelleniyor. Daha geniş sayfamızdaki hurda sarı pirinç alan hurdacı metine bir göz atın. Demtaş Metal hurdacılık firması bu sarı hurda çeşitlerinin piyasasına uygun olarak radyatör hurdası, hurda sarı pirinç sarı fosfor hurdası, bronz hurda alımında piyasaya hakimdir.

  Hurda sarı satanlarda hurda sarı pirinç kırkambar, sarı pirinç hurda su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana cinsleri sıkça bulunur. Bu işi yapanların bilgi sahibi olduğu üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça benzeri sarı hurda türleri vardır. Alucra hurdacı firmamız her çeşit hurda alım satımı için adresinize geliyor. Bu neden ile Alucra hurda sarı alan hurdacılar içindeyiz.

  Kurşun Hurdası Alım Satımı

  Alucra kurşun hurdası aldığımız yerler içerisindedir. Buradaki Alucra kurşun hurdası fiyat listesini grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Hurda kurşun levha, Cami sökümü kurşun hurdası, Kurşun yağmur oluğu, Minare kurşunu alımı yaparız. Kurşun cevheri mavi-gümüş renge sahiptir. Hurda kurşun kilo fiyatı yazımızı dolaşmalısınız. Kurşun kullanılmakta olan madendir.

  Hurda Sac Alımı

  Sac hurda alımı yapıyoruz. Depolarımızda sıfır üründen tek farkı fiyatı olan 2. el trapez sac mevcuttur. Kiler çatısı kapatmak isteyenler için daha uygun olacaktır. Alucra çevresinde hurda levha, sac varil, hurda galvaniz, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurda, iş yerimizi tercih ederek daha çok kazanabilirsiniz.

  Alucra Kablo Hurdası Alım Satımı

  Alucra hurdacısı olarak özellikle hurda elektrik kablosu, antigron kablo, hurda iç tesisat kablo hurdaları alıyoruz. Giresun Alucra hurdacı firması olarak %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR hurda kablo alım satımında uzmanız. Yüksek miktarda hurda kablo alırken piyasasından yüksek fiyatlar gerçekleştiriyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Kullanılış alanlarına göre alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yeraltı kablosu, koaksiyel kablo, çelik sargılı kablolar şeklinde çeşitlendirilir. Karışık kablo hurdaları, hurda telefon kablosu, fare yemez kablo hurdası satmak isteyenler iletişim kurabilirsiniz. Her yerden hurda antigron kablolar, tek damar kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda kablo alan yerler konulu makaleye bir göz atabilirsiniz. Bunların yanısıra enya kablo, tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı için en iyi fiyatları gönderiyoruz. Çünkü yalnızca hurda malzeme alımıyla hizmet vermiyoruz.

  Kablo hurdası içerdiği bakır teller sebebiyle kablo hurdası alımı yapanlar için önemlidir. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo hurdası alan Alucra hurdacı firma arayanlara hizmet iyi fiyatlar veriyoruz. . Etrafta bolca edinilebilen Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası, Yüzde elli bakırlı hurda kablo, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası ticaretinde hemen peşin para ödeme yapıyoruz. Üstelik hurda çok damarlı kablolar alımı amacı ile telefon edebilirsiniz. Kablolar elektrik akımı iletilmesinde sıklıkla kullanılmaya devam ediyor.

  İçinde bulunan tellerin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve birde dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Bu sayfadaki Alucra hurda bakır kablo fiyat listesini abonelerimizle haftalık olarak paylaşıyoruz. Alucra ilçesinin tümünde kablo hurdası alanlar arasındayız.

  Alucra Hurda Bakır Alan Hurdacı Firmalar

  Buradaki Giresun Alucra soyma bakır hurdası ton fiyatlarını isteyene güncel olarak ulaştırmaktayız. Giresun Alucra hurda bakır alan yerler arasındayız. Hurda bakır alan yerler yazımızda detaylı bilgi bulabilirsiniz. Alucra içinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz. Alucra bakır hurdası kilo fiyatı için arayın. Soyma bakır hurda, antigron kırma granür bakır hurda, Hurda bakır talaş, TTR hurda bakır kırması, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, bakırlı petek hurdası, hurda bakır kap kacak, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alınır. Kırkambar hurda bakır, bakır bobin hurda, bakır boru hurdası, hurda yanık bakır alıyoruz. Bakır hurdası alan Alucra hurdacı telefonunu hızlıca arayın profesyonel hizmetin tadına varın.

  Alucra Alüminyum Hurdası Alımı

  Alucra ilçesinin tümünde alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alımında hurda tartımını güvenilir şekilde yapıyoruz. Hurdasını satanların yardımıyla durmadan deneyim kazanıyoruz. Ayrıyeten alüminyum kutu, hurda alüminyum radyatör, hurda alüminyum petek yapmaktayız. Konumdan alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurdası, alüminyum artık hurda alabilmek için aramanızı bekliyoruz. Her nevi alüminyum hurda almaktayız. Bizlere verdiğiniz önem sebebiyle şükranlarımızı sunarız. Sayfamızda yayımlanmış olan Alucra hurda alüminyum fiyatlarını ücretsiz yollamaktayız. Sitemizdekihurda alüminyum alan yerler içeriğe bir göz atabilirsiniz. Her çeşit alüminyum sac hurda, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava ticaretiyle meşgulüz. Giresun Alucra alüminyum hurda alanlar içinde öncüyüz. Alüminyum jant hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak hurdası ticareti yapan hurdacıyız.

  Alucra Hurda Alımı

  Tonajlı hurda çinko, kurşun, bakır, kablo, alüminyum,demir alımında fiyat listeleri sunmaktayız. Alucra hurda alan hurdacılar içinde hızlı hizmet ve deneyimli çalışanlarımız ile ön plana geçiyoruz. Alucra yerinden hurda alımı yapılan bölgeler içerisindedir. Zararı önlemek amacı ile hurda malzemelerinizi çok zaman kaybetmeden elinizden çıkarın. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurda su ile temasında korozyona uğruyor. Böylelikle malzemenin piyasa kıymetini düşürüyor. Alucra ilçesindeki hurdacılar arasında olan Demtaş Metal her türlü ikinci el eşya alımı yapıyor. Hurda alüminyum alımı için adresinize gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan hurdacı firmalar içindeyiz. Hurda zamak, torna artığı, çelik hurdası, hurda kalay alıyoruz. Hep birlikte daha çok kazanarak uzun süreli müşteriler kazanmayı hedefliyoruz. Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmaktan kazanmayı hedef edindik.

  Hurda Klima Alan Firma

  Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. İkinci el klima Alucra çevresinde en fazla alınıp satılan elektronik hurdaları arasında yer alıyor. Bozuk kombi hurdası alan hurdacı firmasıyız. Alucra çevresinde ikinci el klima satanlar bizimle kesinlikle irtibat kurun. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz.

  Alucra Moloz ve Hurda Nakliyesi

  Alucra hurdacı Demtaş Metal tarafından alınacak tüm hurda eşyanızın firmaya ait alana taşınması bedelsiz yapılmaktadır. Yıkımda sözleşmemize göre ortaya çıkacak molozun nakliyesi güvenle yapılır. Yıkım molozları Alucra Belediyesi Fen işlerince belirlenen araziye dökülür.

  Alucra Nikel Hurda Alımı

  Bu bölgede anot hurda nikel, %95 şablon nikel hurdalar – %99 nikel şablon, turbo nikel hurda alıyoruz. Dolayısıyla hurda nikeller alımında mümkün olduğunca hassas hareket etmeliyiz. Nikel hurdası zehirlidir. Giresun ile Alucra nikel hurdaları alımı yapıyoruz.

  Alucra Bina Yıkımı

  Hurda bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Alucra kentsel dönüşüm içerisinde eskimiş iş yerlerinin yeniden inşa edilmesi amacıyla yıkımlarını sağlıyoruz. Yıkımda çıkma pimapen, sökülmüş penceler, yer döşemeleri vebenzeri tüm hurda malzemeyi ücretle satın alıyoruz. Yıkımda istenen tedbir önlemleri Bir üstteki fabrika yıkım işlerinde yaptığımız üzere binaların yıkımını başarı ile yapıyoruz.

  Alucra Hurdacılar Sitesi

  Çok daha iyi bir Alucra yaratmak için haftanın yedi günü çalışıyoruz. Sırf bu atıkların ticaretini gerçekleştirmiyoruz. Alucra hurdacılar sitesindeki dükkanımız sayesinde hurda malzeme alım işiyle hurdacılık sektöründe öncülük etmekteyiz. Alucra OSB hurdacıları arasındayız. Hurda metal alırken ayrım yapmıyoruz.

  Kırık Cam Hurda Alımı

  Cam saydam ya da yarısaydam çoğunlukla sert yapıya sahibi sıvı maddeyi tutabilen inorganik amorf sert bir malzemedir. Özellikle rengarenk araç camları, içecek şişesi vs. hurda camlar bulunabilmektedir. Alucra etrafında hurda cam alanlar arasındayız.

  Alucra Araba Hurdası Alan Hurdacılar

  Pek tabi sizlere hurda otomobil hurdaya verme hakkında yardımcı olmak isteriz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Bazen Alucra yakınlarında hurda araba alım satım hizmeti veriyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak çeki demiri hurdası patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, hurda vagon, ağır hasarlı araba hurdası, hurda motor alıyoruz. Ama otomobil hurdası trafikten düşürme işlemleri uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman gerçekleştiremiyoruz.

  Alucra 2. El Restoran Malzemesi Alan Firma

  İkinci el sanayi tipi restoran mutfağı malzemeleri alım satımı yapıyoruz. İkinci el tabak tezgahı, cam bardak kurulama makineleri, tezgah altı iki kapaklı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, bakır tencere, kazan, tava, tepsi satmak isteyenler firmamızı arayabilirsiniz. Titizlik ile kullanılan restoran tipi bulaşık makinaları, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinası, mermer tezgah, pizza dolapları, tezgah altı dolaplar alıp satmaktayız. Elimizdeki hamur kazanları, döner ocakları, teşhir reyonları, lokanta tipi ocak, aspiratör, dilendirici küveti, paslanmaz krom evye, davlumbaz, dinlendirici ve benzeri endüstriyel mutfak alet edavatlarını incelemek amacıyla siz çok kıymetli müşterilerimizi depolarımıza davet ediyoruz.

  Alucra Kumaş Alım Satımı

  Defolu hurda penye, nevresim kumaşı, hurda kumaş topu, hurda mayo kumaşı, spot kumaş, parça poplin kumaş, hurda dokuma kumaş, hurda atlet kumaşı alımlarında piyasadan yüksek ödeme yapmaktayız. Hurda kumaş almaktayız. Parti malı parça pantolon kumaşı, hurda gabardin, örme kumaş hurdası, hurda kot kumaş, ceketlik kumaş, hurda eteklik kumaş satışı yapmak amacı ile aşağıdaki numaraları hemen arayınız. Alucra etrafında şifon kumaş, hurda süprem, hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı, tişört kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, hurda döşeme kumaşı, hurda jesica kumaşı alım satımlarında adresinize gelecek ekiplerimiz var. Alucra kilosu ile kumaş hurdası alanlar içindeyiz. Bu sayfadaki Giresun Alucra hurda kumaş kg fiyatını saat başı gönderiyoruz.

  Güncel Alucra Hurda Fiyatları

  Alucra hurdacı firma hurdacılık esnasında kullanılan fiyat listeleri piyasada hızlıca değişkenlik göstermektedir. Hatırlatmak isteriz ki belirli bir kilodan yüksek hurdalar alırken ton fiyatlarından daha fazla fiyatlara alımlar gerçekleştiriyoruz. Güncel ton fiyatına ulaşabilmek nedeniyle bizi arayın.

  İkinci El Raf Hurdası

  Özellikle kapanan iş yerleri tarafından satışa çıkarılan teşhir rafları, teşhir reyonları, market rafları, çelik raf hurdaları, demir raf hurdaları arasından personelimizce seçilen sıfır gibi ikinci el hurda raf satanlar arasındayız. Sayfamızdaki Alucra hurda raf ton fiyatını abonelerimiz ile günlük olarak paylaşıyoruz. Raf hurdası ton fiyatı konusunda bilgi bir şey öğrenmek için konusunun olduğu linke tıklayın. Alucra 2.el hurda raf satmak amacı ile iş yerimize ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alımı işimizin bir parçasıdır.

  Karton Hurda Alımı

  Daha fazla kilo fiyatı ile peçete hurdası, kullanılmış gazete, hurda kuşe kağıt, bristol hurda, hurda karton bardak alıyoruz. Alucra karton hurdası alım satımı yaptığımız alanlar içerisindedir. Bu sayfadaki Alucra hurda kağıt ve karton ton fiyatını isteyene ücretsiz ulaştırılmaktadır Alucra hurda kağıt alanlar arasındaki iş yerimiz verdiği hizmetler sayesinde iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, karton koli satabilirsiniz. İlçede değişik renklerde hurda kağıt, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap hurdası alımı yaparken alışkanlık ettiğimiz fazladan titizlik sayesinde hurda alım satımı yapmak isteyenlere normalden yüksek oranda kazanma imkanı sunuyoruz.

  Alucra Hurda Plastik Alım Satımı

  Alucra hurda plastik alım satımı yapanlar içinden ön planda olan Alucra hurdacısıyız. Bu sayfadaki Alucra hurda naylon kilo fiyatını dileyenlere saat başı ulaştırıyoruz. Giresun şehri Alucra bölgesinin tümünden abs plastik hurdası, jelatin, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurda alım satımı için iletişim hatlarımıza ulaşabilirsiniz.

  Polietilen, elastomer, polipropilen, termoset, polistiren, termoplastik gibi çeşitleri vardır. Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin ismidir. En yüksek fiyatlarla hurda pet şişe, hurda naylon poşet, mavi kapak hurdası, şeffaf naylon hurdası, pimapen, kırkambar plastik hurdası alımı yapmaktayız.

  İkinci El Ev Eşyası

  İkinci el öğrenci masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, öğrenci koltukları, etajer, şifonyer, gardrop, ofis mobilyaları bulunur. İyi durumda ikinci el derin dondurucu, buzdolapları, televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli ev eşyası, diz üstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, hurda anakart hakkında bilgi almak sebebi ile firmamıza ait hatları arayabilirsiniz. Kısa süre kullanıldığı belli olan ikinci el piyasasında değerlendirilebilecek temizlikte bulunan mobilyaları adresinize gelerek satın alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, hurda bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası vs hurda beyaz eşya almaktayız. Detaylı bilgilere amacı ile hurda beyaz eşya alım satımı konusunda detaylı bilgi paylaşılan makalemizi incelemelisiniz Ederinden fiyata sıfır gibi, ikinci el koltuklar satabilirsiniz.

  7/24 Hizmet Veren Alucra Hurdacı Firması

  7/24 hurda alan Alucra hurdacı depomuz sayesinde zamana takılmadan açığız. Sizlerin bahşettiği deneyimlerler teknolojimizi geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz. Bin dokuz yüz doksan altıdan bu günlere geri dönüşümde size hizmet veriyoruz.

  Alucra Akü Hurda Alan Hurdacı Firmalar

  Zamanla şarj tutmaz akülere hurda akü denir. Akü diğer adıyla biriktireç bir nevi enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik kaynağıdır. Akü hurda alanlar yazısına kesinlikle bir göz atmalısınız. Bu nedenle iş yerimiz ve benzeri kendine ait geri dönüştürme kazanları olan firmalar sulu akü ve kuru akü alan yerler içindedir. Motosikletlerde elektrik ihtiyacında bulunabiliyor. Akü hurdası içerisindeki kurşunlu sıvılar nedeni ile kıymetlidir.

  En Yakın Alucra Hurdacı Telefon Numarası

  Demtaş Metal olarak Alucra çevresinde hurda alımı yapmaktayız. Alucra hurdacısı içinde çalışmakta olan çalışanlarımız ile konumdan hurda malzeme almaya başladık. En yakın Alucra hurdacı deposu servisiyle her türlü hurda malzeme alımında yolladığınız konuma gelmekteyiz. Bu biçimde hurda malzemeleri değerlendirmek isteyenlere en yakın hurda alan yer Alucra çevresinde servisler sunmaktan gurur duyuyoruz.

  İkinci El Jeneratör Alanlar

  İkinci el jeneratör satanlar içinde en iyi hurdacıyız. Jeneratör hurdası alan firmayız alımında en iyi fiyatı biz sunuyoruz. Sanayi tipi titizlikle kullanılmış 2. el jeneratör alınır, satılır.

  Alucra 2.El İnşaat Malzemeleri

  Bunun ile birlikte batan nalburlardan almış olduğumuz İnşaat alanlarında alçı karıştırma makinesi, boya tabancası, inşaat vinçleri, harç pompası ikinci el seyyar iskele, hurda plywood alıp satıyoruz. Yıkılan yurt vs binalardan kenara ayrılan kullanılabilir durumda 2. el pencere, mutfak dolabı, demir kapı satıyoruz.

  Alucra Fabrika ve Makine Sökümü

  Profesyonelce fabrikaları yıkıyoruz. Etrafta anlatıldığı gibi kolay bir iş olmamıştır.

  Bu nedenler hurda fabrika sökümü yapan hurdacılar arasında lider bir yerdeyiz. Fabrika sökümünde önce yıkılması teklif edilen üretim yerinin detaylı biçimde incelenerek gerekli araç ve gereçlerin hazırlanması uygun olur. Alucra fabrika sökümü işleri yapıyoruz. Daha önce onlarca fabrika yıkımı ihaleleri aldık.