İçeriğe geç

Afşin Hurdacı Telefon Numarası

  Demtaş METAL şirketimizle Kahramanmaraş ilçelerinin etrafında hizmetimize devam ediyoruz. Afşin merkezde olduğu gibi hurda alımı için ekiplerimizi göndermekteyiz. Şu an Afşin hurdacı firmalar arasındayız. Lakin Afşin merkezinde de hizmet vermekteyiz. Afşin hurdacı firması olarak hurdalarınızı almaktayız. Afşin hurdacı firması olarak hurdacılık yapıyoruz.

  Güncel Afşin hurda fiyatları ile hurda alım satımı yapıyoruz. Her çeşit hurda satışı amacıyla iletişim kurabilirsiniz. Afşin meydanında çevresinde hurda ve geri dönüşüm işletmesiyiz.

  Afşin merkezinde hurda ve ikinci el eşya alım satımı için hurdanın tutarını yüksek fiyattan ödemekteyiz. Kahramanmaraş geri dönüşüm tesisleri arasındaki firmamız Demtaş METAL vazgeçilmez devam ediyor.

  Yüksek miktarlı hurda eşya ticaretinde yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. Kahramanmaraş hurdacısı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Kahramanmaraş Afşin hurdacı firmalar içerisinde öncüyüz.

  Afşin Hurdacısı

  Afşin hurdacı mı arıyordunuz? Başardınız. Afşin içerisinde benzersiz bir anlayışla hizmet beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Sizde her çeşit hurda bakır satışı sebebiyle telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kahramanmaraş şehir merkezine bağlı nadide ilçesi Afşin sürekli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece Kahramanmaraş Afşin çevresinde değil, bütün şehirlerde hizmet vermekteyiz. Afşin hurdacı olarak Kahramanmaraş ilinin tümünde her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz. Her kilodaki hurda için müsait araçlarımızı yönlendirmeye devam ediyoruz. Afşin merkez ve mahallelerinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Metal ve plastikleri işlemden geçirerek sizlerin geleceğine yatırım yapmaktayız.

  Afşin Hurdacı Numarası

  Kahramanmaraş Afşin hurdacılık hizmetlerimizi sunduğumuz yerler arasındadır. Kahramanmaraş Afşin hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın içinde tek tıkla arayabileceğiniz şekilde bulunuyor. Şimdi arayın anlık hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi satarak peşin para elde edebilirsiniz. Dolayısıyla hurda atık satmak üzere sitedeki telefonumuzu arayabilirsiniz.

  Krom Hurda Alım Satımı

  Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alımı yapıyoruz. Paslanmaz krom hurda için yerinize geliyoruz. Krom hurda fiyatları makalemize bir göz atabilirsiniz. Çok sert yapısı gereği zırhlı araçların kaplamaları dahil çeşitli alanlarda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Nikel metaliyle işlenerek paslanmaz metal oluşturulur. Bu sayfadaki Kahramanmaraş Afşin krom hurdası kg fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz.

  Afşin Hurda Alan Firma

  Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanmayı amaçlıyoruz. Hurda kablo almak üzere yerinize kadar gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan hurdacı firmasıyız. Kahramanmaraş Afşin geri dönüşüm firması Demtaş METAL hurdacılık her nevi ikinci el inşaat malzemeleri alım satımı yapıyor.

  Yüksek tonajlı hurda sarı ve hurda demir, bakır hurdası, kurşun hurda, kablo hurdası, çinko hurdası, alüminyum hurda aldığımızda fiyatlar uyguluyoruz. Afşin hurda alım satımı yapanlar arasında kaliteli hizmet ve uzman kadromuz ile ön plana çıkmaktayız. Afşin adresten hurda alımı yapılan yerler arasındadır. Zarar etmemek amacı ile hurda malzemelerinizi şimdi satın. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşür. Hurda demir nemli yerlerde korozyona uğruyor. Böylece hurdaların kıymetinin düşmesine sebep olur. Antimon zamak hurda, makine artık hurdası, hurda kalay, çelik hurdası alıyoruz. Birlikte kazançlı çıkarak uzun süreli hizmetler sunmayı istiyoruz.

  Afşin Alüminyum Hurda Alımı

  Her nevi alüminyum hurdası nakit alınır. Ayrıyeten hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek hurdası yapıyoruz. Kahramanmaraş Afşin alüminyum hurda alan firmalar içerisindeyiz. Her çeşit hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, hurda alüminyum sac almaktayız. Konumdan alüminyum talaş, alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha almak için telefonunuzu bekliyoruz. Alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum bakırlı petek hurda ticareti yapıyoruz. Buradaki Afşin alüminyum hurda kilo fiyatını talep edenlere saat başı yollamaktayız. Hurda alüminyum alan yerler konulu makaleyi ziyaret edin Afşin ilçesinde hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum matbaa malzemesi, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurda, hurda alüminyum ince profil alırken tartımları teknolojik aletlerle yapmaya özen gösteriyoruz. Şirketimize verdiğiniz destek sebebi ile teşekkürü hak ediyorsunuz. Bize hurda satanların destekleriyle her geçen gün gelişiyoruz.

  Afşin Hurda Sarı Alım Satımı

  Dolayısıyla Afşin hurda sarı alanlar içindeyiz. Etrafta sarı hurda kırkambar, hurda sarı pirinç musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati cinsleri bulunabiliyor. Afşin hurdacı depomuz tüm türlerde hurda alımı için adresinize geliyor. Hurda satmak isteyenlerin öğrendiği gibi sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça isimlerinde hurda sarı cinsleri bulunmaktadır.

  Afşin genelinde sarı hurda ticareti yapıyoruz. Pirinç hurdalar halk dilinde renginden ötürü sarı hurda deniliyor. Aslını söylemek lazım ise sarı hurdası diye hurda türü yoktur.

  Sayfamızdaki Afşin hurda sarı kg fiyatını uygulamamızı kullananlara bedelsiz yolluyoruz. Bloğumuzda önceden yazılan sarı hurda alanlar yazıyı inceleyin. Demtaş METAL şirketimiz bu hurdaların ticaretinde sarı pirinç hurda radyatör, hurda sarı sarı fosfor hurdası, sarı hurda bronz alımında en iyi fiyat bilgisini uyguluyor.

  Afşin Kablo Hurdası Alım Satımı

  Kablo hurdası içindeki telin madeni nedeni ile kablo hurdası alanlar için çok önemlidir. Afşin kablo hurdası alanlar içindeyiz. Kullanım yerleri itibariyle alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, koaksiyel kablolar, yer altı kablosu, çelik sargılı kablolar şeklinde çeşitlendirilir. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Afşin hurdacı firmayız. Müşterilerde hızlıca satılan %50 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları, 30% bakırlı hurda kablolar alırken nakit ödeme yapıyoruz. Afşin hurdacı firması olarak %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablolar alım satımı yapıyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz.

  Kablo alan hurdacılar hakkındaki konuyu okuyabilirsiniz. Çünkü sırf hurda ticaretinde uğraşmıyoruz. Afşin hurdacısı olarak her nevi antigron hurda kablolar, hurda iç tesisat kablo hurdaları, elektrik kablosu hurdaları alım satımı için adresinize geliyoruz.

  Telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo hurdaları, karışık hurda kablo satmayı isteyenler bize ulaşın. Tonajlı kablo hurdası alışverişinde ederinden yüksek fiyatlar gerçekleştiriyoruz. İçindeki telin madenine bağlı olarak ve de dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre isim alır. Sayfamızdaki Kahramanmaraş Afşin elektrik kablosu kg fiyatı her saat güncellenmektedir. Bunlardan başka hurda fare yemez kablolar alımı amacı ile telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablo iletken olarak sıkça kullanılıyor. Adresten hurda tek damar kablosu, iç tesisat kablo hurdası, hurda enya kablo alım satımı yapıyoruz. Ancak hurda enya kablo, tek damar kablolar, çok damarlı kablolar alımında piyasasının üstünde fiyatları veriyoruz.

  Afşin Hurda Çinko Alım Satımı

  Bu sayfadaki Afşin çatı söküm çinkosu fiyat listesini günlük göndermekteyiz. Hurda çinko alan hurdacı firmalar hakkında bilgi almak amacıyla bağlantısına tıklayın. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü alıyoruz. Afşin ve çevresinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Afşin Bakır Hurdası Alım Satımı

  Afşin genelinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz. Hurda bakır makalemizde geniş bilgi var. Afşin bakır hurda fiyatları için arayın. TTR hurda bakır kırması, antigron kırma (Granür) bakır hurda, Hurda kızıl talaş, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, bakır tencere hurdası, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alırken nakit ödeme yapıyoruz. Bakır hurdası alan Afşin hurdacı iş yerimizi zorlanmadan arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın. Buradaki Kahramanmaraş Afşin yanık bakır hurdası fiyatlarını uygulamamızı kullananlara her gün gönderilmektedir. Kahramanmaraş Afşin bakır hurdası alan yerler arasındayız. Bakır bobin hurda, bakır boru hurdası, bakır yanık hurda, hurda bakır kırkambar alan hurdacıyız.

  Afşin Demir Hurdası Alım Satımı

  Hurdacı firmamız Afşin şehrinin tümünde demir hurdası ticareti ile iştigal ediyor. Hurda demir, yeryüzünde bol miktarda alım satımı yapılan madenler içindedir. Sitemizdeki Afşin extra demir hurda kilo fiyatını saat başı gönderiyoruz. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke ticareti amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir ton fiyatı demir hurdası hakkında bilgi almak amacı ile bağlantısına tıklayın.

  Güncel demir hurda fiyatları için zaman kaybetmeden arayın. Demir hurda alım satımı içeriğinin olduğu linke tıklayınız. Hatırlatmak isteriz her çeşit demir pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı alıyoruz. Afşin çevresinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurda alıyoruz.

  Afşin Kurşun Hurdası Alımı

  Kurşun metali hala kullanılan madenlerden biridir. Kahramanmaraş ili Afşin hurda kurşun alımı hizmetleri sunduğumuz bölgelerdendir. Buradaki Kahramanmaraş Afşin çatı söküm kurşun hurdası fiyatlarını günlük ulaştırıyoruz. Kurşun cevheri mavi-gümüş rengiyle göze çarpıyor. Kurşun hurda fiyatı linkine tıklayınız. Cami sökümü kurşun hurdası, Minare kurşunu hurda, Kurşun levha hurdası, Kurşun yağmur oluğu hurdası alım satımı yaparız.

  Hurda Sac Alanlar

  Sac hurda alan hurdacılar içindeyiz. Ek bina tavanı kaplamak amacı ile kullanılabilir. Elimizde kullanılmamış 2. el trapez sac hurda mevcuttur. Afşin ilçesinde sac hurda levha, sac varil hurdası, galvaniz paslanmaz sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru, alım satımı sebebiyle arayın.

  Afşin İkinci El Jeneratör Alım Satımı

  Hurda jeneratör alan Afşin hurdacıyız için yüksek fiyatla ödeme yapıyoruz. Endüstriyel yeni üründen farkı bulunamayan 2. el jeneratör satılır. 2.el jeneratör satan yerler arasında en yakın hurdacıyız.

  En Yakın Afşin Hurdacı Telefonu

  En yakın Afşin hurdacı firması hizmeti ile her tür hurda malzeme alıp satarken adresinize gelmekteyiz. Afşin hurdacı firması firmamızla yerinizden hurda almaya başladık. Demtaş METAL hurdacılık olarak Afşin ilçesinde her tür hurda eşya almaktayız. Dolayısıyla hurda satanlara en yakın hurda alanlar Afşin ilçesinde hurdacılık hizmeti vermekten kıvanç duyarız.

  Afşin Hurda Kağıt Alımı

  Bölgede 1. hamur beyaz kağıt, renkli kağıt hurdası, defter, kitap hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alıp satarken alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan duyarlılık ile size çok daha yüksek kazanma imkanı veriyoruz. Afşin kağıt hurdası alan yerler arasındaki firmamız sunduğu hizmetler sayesinde matbaa baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı, karton koli hurdası satımı gerçekleştirebilirsiniz.

  Avantajlı fiyatlarla kağıt peçete hurdası, kullanılmış gazete, kuşe kağıt hurdası, bristol hurda, karton bardak alıyoruz. Afşin hurda karton aldığımız bölgeler içerisindedir. Burada yayımlanan Afşin hurda karton fiyatlarını güncel olarak yollamaktayız

  Afşin 2.el Hurda Raf

  Sayfamızdaki Afşin 2.el market rafı fiyat listesini grubumuzda paylaşıyoruz. Raf hurda alan hurdacı bağlantısına tıklayabilirsiniz. Afşin 2. el hurda raf satmak amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası işleri yapıyoruz. Genelde kapanan şarküterilerden satın aldığımız ürün teşhir reyonları, teşhir rafları, çelik raflar, market rafı hurdası, demir raflar arasından seçtiğimiz yeniden farksız 2.el market rafı satışı yapıyoruz.

  Afşin Cam Hurdası Alım Satımı

  Afşin ilçesi çevresinde cam hurdası alanlar içerisindeyiz. Cam saydam yada yarısaydam genellikle kırılgan ve sert yapıdaki suları tutan inorganik amorf yumuşak olmayan maddedir. Çağımızda şeffaf ve renkli oto camı, kola şişesi türde hurda cam cinsleri bulunuyor.

  Afşin Hurda Plastik Alım Satımı

  Afşin hurda plastik alan yerler içerisinde olan firmayız. Buradaki Afşin naylon hurdası ton fiyatını saat başı göndermekteyiz. Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemenin adıdır.

  Kahramanmaraş ile Afşin bölgesinin her yerinden polipropilen moblen, plastik abs, polistren, jelatin hurdası alım satımı için iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. Güncel fiyata kırmızı, mavi kapak hurda, hurda beyaz naylon, pimapen hurdası, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası almaktayız.

  Anlık Afşin Hurda Fiyatları

  Yeni çinko hurdası fiyatları başlıklı içeriğe bir göz atın En güncel hurda fiyatlarına ulaşmak sebebiyle bize ulaşmanız gerekiyor. Şunu söylemekte yarar görüyoruz ki yüksek tonajlı hurdaların alım satımında piyasasından fazla fiyat teklifleri veriyoruz. Afşin hurdacı firma hurda alım sırasında uygulanılan kilo fiyatı hurda borsasında saatlik olarak değişkenlik gösteriyor.

  Afşin Hurda Araba Alanlar

  Bu sektörde hizmet ediyoruz. Ara sıra Afşin bölgesinde araba hurdası alımı yapıyoruz. Fakat hurda otomobil vergiden düşürme evrakları uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli veremiyoruz. Pek tabi sizlere hurda otomobil alımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayan çekme belgeli araç hurdası, hurda yük vagonu, hurda patoz, pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, çeki demiri hurdası, motor hurdası satışı için hemen arayın.

  7/24 Hizmet Veren Afşin Hurdacı Firma

  Yaklaşık 2007 yılından bugüne dek hurdacılıkla size hizmet veriyoruz. Sektörde uzun senelerdir Afşin hurdacı olarak faaliyet vermenin bahşettiği profesyonellik sayesinde makine parkurumuzu arttırarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Afşin hurdacı firması olarak haftanın yedi günü çalışıyoruz.

  Afşin 2. El Lokanta Ekipmanları Alım Satımı

  Kullanılmış tabak ısıtma tezgahı, bardak kurutma makinesi, tezgah altı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, bakır tencere, kazan, tepsi, tava satmak isteyenler bizi arayabilir. Elimizdeki hamur yoğurma kazanı, döner ocakları, teşhir dolapları, lokanta tipi set üstü meykap, dinlendirici, evye, krom paslanmaz küvet, bakır davlumbaz, aspiratör vb. endüstriyel tipte otel ve mutfak ekipmanını incelemek amacı ile almak isteyenleri depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. İş görecek durumda bulaşık makinaları, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah üstü dolaplar, pizza dolabı, mermer tezgah alım satımı yapıyoruz. Profesyonel restoran, lokanta ve cafe mutfağında kullanılan malzemeleri alımı yapıyoruz.

  Afşin Parça Kumaş Alanlar

  Kilosuyla baskı altı hurda kumaş, hurda nevresimlik kumaş, dokuma kumaş, hurda mayo kumaşı, penye kumaş hurdası, poplin kumaş, spot kumaş hurdası, hurda çamaşır kumaşı alıp satmaktayız. Afşin çevresinde hurda parça kumaş almaktayız. Toptan gabardin kumaş, örme kumaş hurdası, pantolon kumaşı, parça kot kumaşı, hurda eteklik kumaş, hurda ceket kumaşı satmak amacıyla firmamızı çok geçmeden aramalısınız. Kahramanmaraş Afşin ilçesinde hurda viskon, gömleklik kumaş, hurda tshirt kumaşı, şifon kumaş hurdası, abiyelik kumaş hurdası, hurda döşeme kumaşı, jesica kumaş, süprem kumaş hurdası alım satımında istediğiniz yere gelmekteyiz. Afşin kilosu ile hurda kumaş alan yerler içindeyiz. Bu sayfadaki Afşin kumaş hurdası ton fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz.

  Afşin Bina Yıkımı

  Bedelsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Yıkımdan sonra çıkma laminant parkeler, hurda kapı pencere, pimapen hurdası vs. her cinste hurda malzemeyi almaktayız. Yıkımlarda lüzum görülen tüm önlemler Afşin kentsel dönüşüme girsin girmesin kısmen yıkılmış dükkanların uygun bir şekilde imar edilmesi sebebi ile yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Bir üstteki fabrika söküm işinde olduğu üzere çıkacak hurda karşılığında bina yıkımı yapıyoruz.

  Afşin Akü Hurdası Alanlar

  Taşıtlarda enerji ihtiyacını karşılamak amacıyla bulunur. Aküler başka deyişle batarya büyük pil gibi enerji depolayan depolardır. Atıl aküler içerdiği kurşun içeren sıvı nedeniyle geri dönüşüm tesisleri için oldukça kıymetlidir. Akü hurda alanlar sayfamızı dolaşmak iyi gelecektir. Dolayısıyla hurdacı firmamız benzeri şirket içinde geri dönüştürme tesisi olan fabrikalar kuru ve sulu akü alımı yaparlar. Kullanımdan sonra enerji depolamaz akülere hurda akü deniliyor.

  Afşin Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

  Kahramanmaraş Afşin fabrika sökümü gerekli ekipmana sahip olmanın tecrübesine sahibiz. İnsanların dile getirdiği gibi kolay bir işlem değildir. Güvenli biçimde fabrikaları söküyoruz. Böylelikle fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar içinde lider konumdayız. Fabrika sökümünde önce sökülecek tesisin detaylıca gezilerek ihtiyaç duyulan araç ve gereçlerin seçilmesi çok daha doğru bir çalışma olur. Sektöre girdiğimizden bu yana bol miktarda fabrika bozum ihalelerini güvenle tamamladık.

  İkinci El İnşaat Malzemeleri

  Bununla birlikte işi bırakan esnaflardan edindiğimiz Yıkılan depo vb binalardan kenara ayrılan kullanılabilir durumda 2.el pencereler, çelik kapı, mutfak dolapları satıyoruz. Şantiyelerde boya makinesi, yük asansörü, alçı makinesi, harç makinesi 2.el demir inşaat iskelesi, plywood hurda bulunur.

  Afşin Nikel Hurdası Alanlar

  Nikel hurdası zehirleyebilir. Dolayısıyla nikel hurdaları ticareti yapılırken mümkün olduğunca hassas çalışmalıyız. Kahramanmaraş ve Afşin hurda nikel alım satımı yapıyoruz. Kahramanmaraş Afşin ilçesinde %99 hurda nikel şablon ve %95 şablon nikel, turbo nikel hurdası, anot nikel alıyoruz.

  Beyaz Eşya Hurdası

  Temiz öğrenci masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, personel koltukları depolarımızda yeteri miktarda bulunmaktadır. Kahramanmaraş Afşin bölgesinde kullanılmış, 2.el oturma grupları alabilirsiniz. İyi durumda ikinci el buzdolapları, derin dondurucu, televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, dizüstü bilgisayar, elektronik eşyalar, çıkma ekran kartı, anakart hurdası almak sebebi ile firmamıza ait telefonları tuşlayarak irtibatta bulunarak ulaşabilirsiniz. Kısa süreliğine kullanıldığı anlaşılan 2. el olarak alıcı bulabilecek bir temizlikte bulunan oturma gruplarınızı evinizden alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, eski buzdolabı, hurda bulaşık makinesi vb hurda beyaz eşya alım satımı yapıyoruz. Detaylı bilgilere amacıyla hurda çamaşır makinesi alan yerler konulu makaleye bakın

  Afşin Klima Hurda Alanlar

  Hurda klima Afşin ilçesinde en çok satılan hurda eşyalar içinde yer alıyor. Afşin bölgesinde hurda klima satanlar firmamızla kesinlikle iletişime geçmelidir. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. 2.el Kombi alımı yapan hurdacı firmayız.

  Afşin Moloz ve Hurda Nakliyesi

  Yıkım molozu Afşin Belediyesi’nce planlanan alanlara boşaltılıyor. Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan anlaşmamıza bağlı olarak ortaya çıkan molozun nakliyesi titizlikle yapılır.

  Afşin Hurdacı Sitesi

  Afşin OSB organize sanayi bölgesi hurdacı firmaları içindeyiz. Hurda alırken ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Afşin hurdacılar sitesi onuncu blok içinde bulunan hurda alım dükkanımız ile sektöre hizmet ediyoruz. Yalnızca bu hurdaları almıyoruz. Çocuklarımıza güzel bir şehir bırakmak için fazlasıyla çok çalışıyoruz.