İçeriğe geç

Şu an Zile hurdacı firmaları içerisindeyiz. Bununla birlikte Tokat Zile merkezinde de hurdacılık hizmetleri vermekteyiz. Zile merkez hurdacı firma olarak Zile merkezi sokaklarında hurda alımı yapıyoruz. Tokat Zile hurdacı firmalar içerisinde öncü konumdayız. Her çeşit hurda alımı yapıyoruz. Demtaş METAL firmamız ile Zile hizmet veriyoruz. Tokat Zile hurdacı olarak hurdalarınızı en yüksek fiyatlarla almaktayız.

Günlük Zile hurda fiyatları ile alım satım hizmeti veriyoruz. Zile meydanının yakınlarında hurda ve geri dönüşüm fabrikasıyız. Yüksek miktarlı alımlarda yüksek fiyat uygulamaktayız. Tokat hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Zile meydanında yaptığımız gibi hurda alımı sebebiyle Zile kadar gelmekteyiz. Zile merkezinde hurda ve 2.el ofis mobilyaları alımında peşin ödeme yapmaktayız. Tokat hurdacı firmalar içerisindeki Demtaş METAL takdirlerinizi toplamaya devam ediyor.

Tokat Zile Hurdacı Firmalar

Zile hurdacısı olarak Tokat genelinde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her miktardaki hurda malzemeleriniz için en yakınınızdaki araçlarımızı yönlendiriyoruz. Siz değerli müşterilerimizde her çeşit kurşun hurdası satışı yapmak nedeniyle telefon numaralarımızı arayabilirsiniz. Zile merkezinde hizmet yürütüyoruz. Atıkları geri dönüştürerek insanlığın geleceğini kurtarmaktayız. Zile hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Başardınız. Tokat Zile merkezinde yep yeni bir anlayışla hizmet beğeninize sunuyoruz. Tokat şehir merkezine bağlı gelişen ilçesi Zile öncelikli hizmet verdiğimiz ilçeler içerisindedir. Sırf Zile ilçesinde değil, bütün ilçelerde hizmet vermekteyiz.

Zile Hurdacı Telefonu

Zile adresten hurda alımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz alanlar arasındadır. Bu neden ile hurda malzeme satışı yapmak amacıyla iş yerimizi aramanız yeterlidir. Zaman kaybetmeden arayıp yüksek hurda fiyatları ile atık hurdaları satabilirsiniz. Tokat Zile hurdacı numarası iletişim sayfamızın altında kolayca tuşlayabileceğiniz konumdadır.

Zile Hurda Alımı

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı amaçlıyoruz. Zamak hurdası, hurda makina, kalay hurda, hurda çelik almaktayız. Hep beraber kazançlı çıkarak uzun süreli müşteriler kazanmayı amaç edindik. Hurda alüminyum almak amacıyla biriktirdiğiniz yere gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmasıyız.

Tokat Zile ilçesinde hurdacılık yapan İstanbul hurdacı Demtaş METAL her çeşit hurda sarı alımı yapıyor. Yüksek tonajlı hurda sarı ve alüminyum, hurda kablo, hurda bakır, kurşun hurda,çinko hurdası, inşaat demiri alımında piyasadan daha yüksek fiyat listeleri uyguluyoruz. Zile hurda alan firmalar içinde hızlı hizmet ve tecrübeli personelimiz ile ön plana geçiyoruz. Zile kapıdan hurda alımı yaptığımız bölgeler arasındadır. Zarar etmeyi önlemek amacı ile hurda malzemelerinizi geç kalmadan satın. Hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurda suyla temas ettiğinde korozyona uğruyor. Böylelikle hurdaların piyasasının inmesine neden olmaktadır.

Zile Krom Hurda Alanlar

Gayet sert yapısıyla zırhlı araç kaplaması dahil çoğu alanda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom, 310 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için iletişime geçebilirsiniz.

Nikel ile işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilir. Buradaki Tokat Zile krom fiyatlarını arzu edenlere günlük gönderilmektedir. Hurda krom paslanmaz için nakit ödeme yapıyoruz. Hurda krom alan hurdacı firma bağlantısına tıklayınız.

Zile Çinko Hurdası Alım Satımı

Zile çevresinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Sayfamızda yayınlanan Zile hurda çinko levha fiyat listesini bedelsiz ulaştırıyoruz. Çinko hurda fiyatları bölümünü dolaşmak iyi gelir. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu alımı yapıyoruz.

Zile Hurda Sarı Pirinç Alanlar

Pirinç hurdaya bazı yörelerde rengi sarı olduğundan ötürü sarı hurda denmektedir. Zile ilçesinde sarı pirinç hurdası ticareti yapıyoruz. Benzer şekilde hurda sarı pirinç kırkambar, hurda sarı musluk, sarı pirinç hurda vana, su saati çeşitleri sıkça bulunur. Aslına bakarsanız sarı hurda isminde hurda cinsi yoktur. Tokat Zile hurdacı firma olarak her nevi hurda ticareti konusunda hizmet veriyor.

Sitemizdeki Zile hurda sarı fiyat listesini isteyene ücretsiz gönderilmektedir. Hurda sarı alan hurdacı içeriğiyle paylaşılmış metine göz atabilirsiniz. Demtaş METAL bahsettiğimiz çeşitlerin yanında hurda sarı bronz hurda araiş alım satımında liderdir. Bu sebep ile Zile sarı pirinç hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Herkesin bildiği üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda talaşı, hurda sarı parça benzeri sarı pirinç hurdası cinsleri vardır.

Zile Hurda Bakır Alım Satımı

Sitemizdeki Tokat Zile bakır kg fiyatını saat başı yollamaktayız. Tokat Zile bakır hurda alan yerler içindeyiz. Kırkambar hurda bakır,bakır boru hurda, hurda yanık bakır, bakır bobin hurdası alımı yapıyoruz. Zile içerisinde bakır hurda alımı yapıyoruz. Zile bakır hurdası fiyat listesi için arayın. Bakır hurdası alan Zile hurdacı numarasını zorlanmadan arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın. Bakır alan hurdacılar yazımızda geniş bilgi bulabilirsiniz. TTR hurda bakır kırması, Bakır kızıl talaş hurdası, Hurda antigron granür bakır, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, hurda bakır tencere, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alımı yapılır.

Zile Hurda Demir Alım Satımı

İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatı yazısını incelerseniz şahane bir şey yaparsınız. Demir hurdası, yer yüzünde en çok alınıp satılan metaller arasındadır. Burada yer alan Zile demir hurda kilo fiyatı ayda bir güncellenmektedir.

Zile ve çevresinde DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurda alımı yapıyoruz. Demtaş METAL Zile bölgesinde demir hurdası alım satımı ile ilgileniyor. Güncel demir hurda fiyat listesi için zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası alımı sayfamıza kesinlikle bir göz atın. Bildiğiniz üzere her türlü pencere demiri, demir ev kapısı, demir yangın merdiveni için peşin ödeme yapmaktayız.

Zile Kablo Hurdası Alım Satımı

Kablo iletkenliğiyle sıklıkla kullanılmaktadır. Bir de fare yemez kablo hurdası fiyat listesi almak için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. İçinde bulunan iletkenin türüne göre ve dış yüzeydeki malzemenin çeşitlendirilir. Sitemizdeki Zile ttr kablo hurdası ton fiyatı güncellendi. Bunun yanısıra tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablolar, hurda enya kablolar alım satımında anlık fiyat teklifini vermekteyiz. Karışık kablo hurdası, telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez kablo satarak daha çok kazanmayı isteyenler hemen arayın. Tokat Zile hurdacısı Demtaş METAL özellikle antigron kablo hurdaları, iç tesisat kablosu, hurda elektrik kablosu alımı yapmaktayız. Tokat Zile bölgesinde sıklıkla toplanan Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 30 bakırlı hurda kablo, Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar ticaretinde değerini anında ödüyoruz. Çünkü sadece hurdacılık sektöründe uğraşmıyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo alımında ederinden fazla fiyatlar veriyoruz. Hurda kablolar tellerindeki bakır madeni sebebi ile hurdacılar için önem arzeder.

Kablo alan hurdacılar başlığıyla paylaşılmış makaleye göz atabilirsiniz. Zile hurdacı firması olarak %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdası, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Kullanılış biçimlerine göre hava kablosu, çelik sargılı kablolar, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu, yer altı kablosu şeklinde isimlendirilir. Adresten hurda antigron kablo, hurda enya kablolar, tek damar hurda kablo alımı yapıyoruz. Genellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Her cins hurda kabloyu alan alan Zile hurdacı firma arayanlara hizmet avantajlı fiyatlar gönderiyoruz. Tokat Zile ilçesinin her yerinde hurda kablo alıyoruz.

Zile Hurda Kurşun Alım Satımı

Hurda kurşun levha, Cami sökümü hurda kurşun, Hurda kurşun oluk, Cami minaresi hurda kurşunu satışı amacı ile telefonlarımızı tuşlayın. Metal kurşunun en eski madenlerden biri olduğu söyleniyor. Tokat ve Zile hurda kurşun aldığımız yerler içindedir. Buradaki Zile kurşun hurdası ton fiyatlarını güncel olarak ulaştırmaktayız. Cevher halindeki kurşun metali gümüş-mavi renklidir. Kurşun hurda alım satımı makalemizi okumak iyi gelecektir.

Zile Sac Hurda Alım Satımı

Sac hurda alan firmalar içerisindeyiz. Zile bölgesinde sac hurda levha, sac varil hurdası, galvanizli sac, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, şirketimizi tercih edebilirsiniz. Firmamızda deliksiz 2.el trapez sac vardır. Bağ gumelesi tavanı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir.

Zile Alüminyum Hurda Alım Satımı

Her türlü alüminyum hurda alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Zile alüminyum fiyat listesini grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Alüminyum alan hurdacılar içeriğiyle yazılmış içeriğe göz gezdirebilirsiniz Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem nedeniyle saygılar sunarız. Tokat Zile hurda alüminyum alan firmalar içerisindeyiz. Yerinden alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda, hurda alüminyum talaş almak için telefonlarınızı istiyoruz. Hurda alüminyum tel, alüminyum jant hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum tas tabak ticareti yapan firmayız. Hurdasını satanların desteğiyle her geçen gün gelişiyoruz. Bunun ile birlikte alüminyum kutu, alüminyum petek, alüminyum radyatör yapıyoruz. Zile ilçesinin tümünde alüminyum sert kartel, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurda, alüminyum ince profil alırken tartımları sizinle yapıyoruz. Her çeşit alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurda ticaretiyle meşgulüz.

Zile Hurda Fiyatları

En güncel fiyatlara ulaşabilmek sebebi ile bize ulaşmanız gerekmektedir. Zile hurdacı hurda alım sırasında uygulanılan kilo fiyatları Zile hurda borsasında her saat değişiklik göstermektedir. Sitemizde bulunan hurda fiyatları yazıyı okuyabilirsiniz Şundan bahsetmek istiyoruz ki yüksek tonajlı hurdalar alırken piyasa fiyatından daha fazla fiyatlar ödüyoruz.

Zile 2.el jeneratör Alanlar

Çalışmayan hurda jeneratör, trafo alıyoruz. Endüstriyel ve sanayi tipi sıfırdan en ufak farkı bulunmayan 2. el jeneratör alınır, satılır. İkinci el jeneratör satanlar arasındayız.

Zile Kağıt Hurdası Alım Satımı

Karton hurda alım satımı için yerinize geliyoruz. Buradaki Tokat Zile hurda kağıt, karton kg fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız İlçenin her yerinde renkli kağıt hurda, 1. hamur beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı, okul kitabı hurdası alıp satarken göstermiş olduğumuz fazladan müşkülpesentle satıcılara daha yüksek miktarda kazanç elde etme imkanı yöneltiyoruz. Piyasanın üstünde fiyata bristol hurda, karton bardak hurdası, peçete hurdası, gazete hurdası, hurda kuşe kağıt alımı yapan firmalar arasındayız. Zile hurda kağıt alan firmalar içerisindeki iş yerimiz ile ticaret yaparak iplik bobin kağıdı hurdası, toplama kağıt hurda, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, karton koli ton fiyatı talep edebilirsiniz.

Zile Nikel Hurda Alanlar

Nikel hurdaları zehirli olabilir. Zile nikel hurdası alım satımı yapıyoruz. İlçe genelinde turbo nikel, anot nikel, %95 nikel şablon ve %99 şablon nikel hurdalar alıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdaları alım satımında oldukça hassasiyetle hareket etmeliyiz.

Zile Hurdacılar Sitesi

Zile hurdacılar sitesi 3. blok içindeki hurda alım firmamızın vasıtası ile sektörde hizmet veriyoruz. Çok daha yaşanılır bir Zile için gece gündüz çaba sarfediyoruz. Zile organize sanayi hurdacı firmasıyız. Hurda alımında ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Yalnızca bunları alıyor değiliz.

Zile Bina Yıkımı

Hurdalar bina yıkımı yapmaktayız. Bina yıkımında bilinen tüm tedbirler Yıkımdan sonra çıkma pimapen, sökülmüş hurda çelik kapı, yer döşemeleri benzeri tüm hurda malzemeyi satın alıyoruz. Üst tarafta fabrika sökümünde yaptığımız gibi binaların yıkımını yapıyoruz. Zile kentsel dönüşüm olsun olmasın yenilenecek evlerin tekrar inşa edilmesi sebebi ile yıkılmasını sağlıyoruz.

Zile İkinci El Cafe Aletleri Alanlar

Endüstriyel mutfak malzemeleri almaktayız. İkinci el tabak tezgahı, cam bardak yıkama makinesi, tezgah üstü 3 kapaklı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, çelik tepsi, tava, tencere, kazan satanlar bizimle irtibat kurabilir. Kullanılabilir durumda mermer tezgah, sanayi tipi çamaşır makinaları, pizza dolabı, tezgah altı dolaplar, restoran tipi bulaşık makinası, buz makineleri alıyoruz. Depomuzda mevcut olan hamur yoğurma kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, restoran tipi ocaklar, hücreli aspiratör, krom evye, dilendirici küveti, bakır davlumbaz, paslanmaz salata ve meze dolapları vb. endüstriyel tipte otel ve mutfak ekipmanını görmek amacıyla alıcıları depolarımızı gezmeye davet ediyoruz.

Zile Parça Kumaş Alanlar

Zile bölgesinde kumaş hurdası alımı yapılır. Spot hurda poplin kumaş, iç çamaşırı kumaşı, tekstil artığı hurda kumaş, spot kumaş hurda, hurda mayo kumaşı, parça nevresim kumaşı hurdası, parça penye kumaş, dokuma kumaş alımlarında nakit para ödeme yapmaktayız. Zile bölgesinde süprem kumaş hurdası, hurda şifon kumaşı, viskon kumaş hurdası, hurda jesica kumaşı, parça gömlek kumaşı, tişört kumaşı, hurda döşemelik kumaş, abiyelik kumaş hurdası alım satımında yerinize geliriz. Tonajlı ceketlik kumaş, gabardin kumaş, eteklik kumaş, örme kumaş, spot kot kumaşı, pantolonluk kumaş satmak amacı ile telefonlarımızı şimdi arayabilirsiniz. Sitemizdeki Tokat Zile kumaş hurdası ton fiyatlarını abonelerimizle paylaşmaktayız. Zile kilosu ile kumaş hurda alan yerler arasındayız.

En Yakın Zile Hurdacı Firma

Demtaş METAL hurda alım firması olarak Zile genelinde her cins hurda alıyoruz. En yakın Zile hurdacı olarak hurda malzeme alıp satarken gönderdiğiniz konuma ekiplerimizi yolluyoruz. Zile hurdacı firma istihdamındaki çalışanlarımızla kapıdan hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. Bu hizmet ile sizlere en yakın hurda alanlar Zile çevresinde servisler veriyoruz.

Zile 2.El İnşaat Malzemeleri

İnşaat şantiyelerinde inşaat vinci, harç makinesi, alçı sıva mikseri, boya makinesi 2.el seyyar iskele, ikinci el plywood 2.el olarak satılır. Dolayısıyla batmış fabrikalardan satın almış olduğumuz Yıkılmış depo vb. binalardan sökülen yeni gibi 2.el pimapenler, demir kapı, mutfak dolapları alanlar içindeyiz.

Klima Hurda Alanlar

Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Klima hurdası Zile ilçesinde oldukça fazla satılan hurda eşyalar arasındadır. İkinci el kombi alan hurdacılar içindeyiz. Zile ilçesinde klima hurdası satanlar firmamızla kesinlikle iletişime geçin.

Zile Moloz Nakliyesi

Bina yıkımı sonrasında müşteriyle antlaşmamıza bağlı olarak ortaya çıkacak molozun nakliye işleri güvenle araçlarımızla yapılıyor. Demtaş METAL tarafından satın alınan her çeşit hurdaların bizlere ait alana taşınması ücretsiz yapılmaktadır. Yıkım molozu Zile Belediyesi’nce planlanan alana naklediliyor.

Zile Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Güvenli bir biçimde fabrikaları söküyoruz. Tokat Zile fabrika söküm işleri konusunda tecrübeliyiz. Bu sebeple fabrika sökümü yapan yerler arasında lider bir yerdeyiz. Uzun zamandır bol miktarda fabrika bozum ihaleleri güvenle tamamladık. Hurdacıların anlattığı şekilde kolay bir iş sayılmaz. Sökümden önce sökülecek imalathanenin detaylıca gezilerek gerekli aletler ve araçların hazırlanması uygun olacaktır.

Hurda Akü Alan Hurdacı Firmalar

Uzun süre sonra şarj olmaz aküye hurda akü denmektedir. Akü başka bir deyişle biriktireç büyük pil gibi enerjinin depolanmasına yarayan enerji kaynağıdır. Toplu taşıma araçlarında elektrik ihtiyaçları amacı ile kullanılıyor. Akü hurdası alımı yazımızı ziyaret edebilirsiniz. Dolayısıyla Demtaş METAL ve benzeri kendisine ait geri dönüştürme imalathanesi olan fabrikalar sulu ve kuru akü alım satımı yaparlar. Atıl aküler içindeki kurşunlu akü suyu ayrılabildiğinden geri dönüşüm için değerlidir.

Zile Hurda Raf Alanlar

Genelde iflas eden yerlerden temin ettiğimiz ürün reyonları, market rafı hurdası, çelik raf hurdaları, demir raflar, mağaza rafı hurdaları içlerinden bizim seçtiğimiz yeniden farksız duran 2. el market rafları satışı yapıyoruz. Hurda raf demiri işleri yapmaktayız. Sayfamızda yayımlanan Tokat Zile 2.el raf fiyat listesi güncellenmiştir. Raf hurdası alan hurdacı makalesini geziniz. Zile 2. el raf hurdası satışı yapmak için bize ulaşabilirsiniz.

7/24 Açık Zile Hurdacı

Sizlerin kazandırdığı özgüvenle güncellenen teknolojiye ayak uydurarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. Farkına vardığınız gibi 36 senedir hurdacılık yapmaktayız. 7/24 Zile hurdacı olarak yirmi dört saat sektörde hizmet ediyoruz.

Hurda Plastik Alan Hurdacı Firmalar

Tokat il Zile bölgesinin tamamından abs plastik hurda, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurdası, hurda jelatin alım satımı yapıyoruz. Plastik hammadde, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemelere verilen isimdir.

Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen gibi plastik çeşitleri vardır. Zile hurda plastik alımı yapan firmalar içerisinden öne geçmeyi başaran Zile hurdacısıyız. Sitemizdeki Zile hurda naylon kg fiyatını abonelerimize ücretsiz yolluyoruz. Güncel fiyatla mavi kapak, pimapen hurdası, şeffaf beyaz naylon hurda, hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik almaktayız.

Araba Hurdası Alan Hurdacı

Bu sektörde hizmetimize devam etmekte kararlıyız. Ara sıra Zile etrafında hurda araç alıyoruz. Fakat otomobil hurdası evrak hazırlama işlemleri uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz. Elbette sizlere araba hurdası hurdaya verme hakkında yardım etmek istiyoruz. Evrak işi olmayan kazalı hurda araba, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, patoz, çeki demiri hurdası, vagon hurdası, hurda motor .

Hurda Beyaz Eşya

Temiz kullanılmış ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, bilgisayar masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, personel koltuğu satın almak amaçlı iletişim telefonlarımızı telefonlarımızı aramanız yeterlidir. Zile içerisinde kullanılmış, 2.el oturma grupları alabilirsiniz. Kısa bir zaman kullanıldığı belli olan 2. el olarak satılabilecek temizlikteki kanepelerinizi evinize gelerek almaktayız. Hurda çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi, hurda buzdolabı gibi hurda beyaz eşya almaktayız. Geniş bilgilere amacıyla bulaşık makinası hurdası alımı yapan firmalar konulu yazıyı ziyaret edin Sıfır gibi 2.el derin dondurucu, buzdolabı, TV, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli el aletleri, bilgisayar, ekran kartı hurdası, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek için telefonumuzu arayabilirsiniz.

Zile Hurda Cam Kırığı Alımı

Özellikle şeffaf otomobil camları, içecek şişesi şekillerinde cam hurdası bulunabilmekte. Zile ilçesi çevresinde hurda cam alan hurdacılar içinde bulunmaktayız. Özellikle şeffaf otomobil camları, içecek şişesi şekillerinde cam hurdası bulunabilmekte.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!