İçeriğe geç

Sümer Mahallesi Hurdacı

İstanbul Zeytinburnu Sümer mahallesinin tümünde ikinci el ofis mobilyası ve hurda alım satımı için peşin ödemeler yapmaktayız Avrupa yakası Zeytinburnu Sümer mahallesi çevresinde devamlı yaptığımız gibi hurda alımı sebebiyle dilediğiniz yere araçlarımızı göndermekteyiz Güncel Zeytinburnu Sümer hurda fiyatlandırmayla alım yapmaya devam ediyoruz. Demtaş Metal şirketimizle İstanbul Avrupa yakasındaki bütün mahallelerde hizmetimizi sürdürüyoruz. İstanbul Zeytinburnu merkezindeki Sümer mahallesi hurdacı firma olarak Sümer mahallesi sokaklarında her nevi hurda alıyoruz.

Sümer hurdacı olarak hurdanızı almaktayız Aslında Zeytinburnu firmaları içerisindeyiz. Fakat Sümer mahallesinde de hizmetler veriyoruz.

Zeytinburnu Sümer mahallesi hurdacı depoları içinde lider konumdayız. Miktarı yüksek alımlarda piyasasından yüksek fiyat teklif ediyoruz. İstanbul hurdacısı firma olarak hizmet veriyoruz. Zeytinburnu hurdacıları arasındayız. İstanbul hurdacı firmalar içindeki firmamız Demtaş Metal hurdacılık hizmetlerini sunmaya devam ediyor. Her nevi hurda malzeme alıyoruz.

Sümer Hurdacısı

Zeytinburnu hurdacı firması olarak Avrupa yakası genelinde hurda alımı yapıyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizde her nevi hurda çinko satmak amacı ile firmamızı tuşlamalısınız. Sümer genelinde hizmet yürütüyoruz. Metal ve plastikleri işlemden geçirerek çocuklarımızın faydasına çalışıyoruz. Sümer hurdacı firması mı arıyordunuz? Çok şanslısınız. Sümer merkezinde yep yeni anlayışlarla profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam ediyoruz. İstanbul merkezinin tatlı mahallesi Sümer gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Sümer bölgesinde değil, her mahallede hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Avrupa yakası hurdacı olarak gün geçtikçe büyüyoruz. Zeytinburnu merkezinde ve Sümer mahallesinde her nevi hurda alan yerler arasında hurda alım satım hizmeti veriyoruz.

Karbon emisyonunu azaltmaktadır. Gereksiz enerji tüketilince ortaya karbon emisyonu çıkar ve bu eminyon iklim değişikliğine yol açmaktadır. Geri dönüşümdeki harcanılan düşük enerji emisyonun iklime zarar vermesini önlüyor.

İstanbul Geri dönüşüm firması ülkelerin enerji tasarrufu yapmasını sağlar. Bir cevherin madenlerden çıkartılarak işlenmesi uzun sürer. Ham maddeyi en baştan üretmek için oldukça yüksek enerji harcanıyor. Hurdanın geri dönüştürülmesi %90 çok daha azdır.

Büyük bir İstanbul geri dönüşüm firması doğal kaynakları korumaktadır. Yer altı kaynakları sınırlı miktardadır. Birkaç tanesi çok gibi gözükse de artan nüfus ile birlikte insanların tüketimide artmaya devam ediyor. Atık metalleri geri dönüşümü ana kaynağın korunmasını sağlamaktayız. Böylece doğal kaynakları gelecek nesillere aktarabiliriz.

Sümer Mahallesi Hurdacı Telefon Numarası

Sümer mahallesi yerinden hurda alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz yerler içindedir. Bu neden ile hurda atık satmak nedeni ile firmamızı arayabilirsiniz. Zaman kaybetmeden arayarak en iyi hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi satarak değerlendirebilirsiniz. İstanbul Zeytinburnu Sümer hurdacı numarası sitemizin içeriğinde bir tıklamayla tuşlayabileceğiniz yerdedir.

Sümer Bakır Hurda Alan Yerler

Sümer bölgesinde hurda bakır almaktayız. Bakır alan hurdacılar bölümünde geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Sümer bakır hurda fiyatları için cep telefonumuzu arayınız. Hurda antigron granür bakır, soyma bakır hurdası, TTR kırma hurda bakır, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, Bakır kızıl talaş hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alım satımı yapılır. Hurda bakır alan Sümer hurdacı telefonunu şimdi arayın keyifli hizmetin keyfini sürün. Sayfamızdaki İstanbul Zeytinburnu Sümer hurda bakır fiyatları bugün güncellenmiştir. İstanbul Zeytinburnu Sümer hurda bakır alan yerler arasındayız. Hurda bakır bobin, bakır yanık hurda, hurda bakır kırkambar, bakır boru hurda alım satımı yapıyoruz.

Sümer Mahallesi Krom Hurda Alımı

Paslanmaz hurda 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası alım satımı yapıyoruz. Krom ile nikel karıştırıldığında paslanmaz elde edilir. İstanbul Hurda krom alan hurdacı firma makalemize bir göz bakmanız mükemmel olacaktır. Krom paslanmaz hurda alıyoruz. Krom hurda kilo fiyatı paylaşımımızı dolaşmak iyi gelecektir. Gayet sert yapısı gereği zırhlı araç kaplaması dahil çoğu alanda krom hurdası kullanıldığı biliniyor.

Sümer Mahallesinde Sarı Hurdası Alım Satımı

Demtaş Metal firmamız tüm bu hurda sarıların yanı sıra sarı pirinç hurda radyatör, sarı pirinç hurda fosfor hurda, bronz hurdası alım satımında liderlik etmektedir. Sümer mahallenin tümünde sarı pirinç hurdası alımı yapıyoruz. Dolayısıyla Sümer hurda sarı alanlar içindeyiz. Sümer Mahallesinde hurdacı firması olarak her çeşit hurda alımı yapıyor.

Sarı pirinç hurdası alanlar içeriğiyle yazılmış içeriği inceleyebilirsiniz. Gerçekte sarı hurda isminde hurda cinsi bulunmamaktadır.

Bununla beraber kırkambar hurda sarı, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati cinsleri vardır. Pirinç metali mahalle arasında rengi sarı olduğu için hurda sarı denilmektedir. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda talaşı, sarı hurda çubuk ucu isimlerinde sarı pirinç hurdası çeşitleri bulunmaktadır.

Sümer Mahallesinde Alüminyum Hurdası Alanlar

Her çeşit alüminyum sac hurda, alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası ticaretiyle meşgulüz. Adresten alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş almak için irtibata geçmenizi beklemekteyiz. Alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurdası, alüminyum jant, hurda alüminyum tas tabak Sümer hurdacılık firmasıyız. Sümer mahallesinde alüminyum sert kartel, hurda alüminyum profil, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurdası alımı yaparken tartımları müşterinin gözünün önünde yapmaya özen gösteriyoruz.

Sizin yardımıyla durmadan gelişiyoruz. Zeytinburnu Sümer alüminyum hurdası alan hurdacılar arasında lideriz. Bununla birlikte hurda alüminyum petek, hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör yapıyoruz. Bize verdiğiniz önem sebebiyle sonsuz teşekkürler.

Her tür hurda alüminyum alınır. Detaylı sitemizdeki hurda alüminyum makaleyi ziyaret edin.

Sümer Mahallesi Demir Hurdası Alımı

Hurda demir, dünyada en çok alınıp satılan metaller içinde bulunur. Buradaki Sümer demir hurdası ton fiyatını grubumuzdakilere bedelsiz yollanmaktadır. Güncel demir hurdası kilo fiyatları için Sümer hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacılar linkine tıklamalısınız.

Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası satışı amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. İstanbul Demir hurda alan hurdacılar bölümünü ziyaret etmelisiniz. Sümer mahalle genelinde demir hurdası alım satımı ile iştigal ediyor. Bildiğiniz üzere her tür demir merdiven korkuluğu, demir kapı, pencere demiri alıyoruz. Sümer mahallesinin tüm sokaklarında DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurda alıyoruz.

Sümer Hurda Alım Satımı

İstanbul Zeytinburnu Sümer mahallesi hurdacı firma olan İstanbul’da hurda alımı yapan Demtaş Metal her nevi hurda alımı gerçekleştiriyor. Müşteri memnuniyetini önde alarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Tonajlı çatı minare kurşunu, ekstra demir, hurda çinko, alüminyum, hurda bakır, kablo hurdası ve sarı alımı yaparken değerinden daha fazla fiyat teklifi sunmaktayız. Sümer hurda alım satımı yapanlar arasında profesyonel hizmet ve deneyimli çalışanlarımız ile öncü konuma çıkmaktayız.

Hurda zamak antimon, makina artığı, kalay hurda, çelik hurdası alıyoruz. Birlikte kazançlı çıkarak uzun süreli hizmetler sunmayı hedef edindik. Hurda krom almak amacıyla kapınıza gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan yerler arasındayız. Sümer mahallesi kapıdan hurda alımı yaptığımız mahalleler içindedir. Zarar etmemek için hurdanızı hemen satın. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurda suyla temas halinde korozyona uğrar. Böylece hurdanızın kıymetini düşürmektedir.

Büyük fabrika ve imalathanelerden imalat artığı hurdası alım satımı yapmaktayız. Küçük malzemelerinizi biriktirebilmenizi sağlamaktayız. Üretim yerlerine ve şantiyelere hurda konteynerı koyuyoruz.

Sümer Çinko Hurdası Alanlar

Sümer etrafında çinko hurdası alıyoruz. İstanbul Hurda çinko fiyatları bağlantısına tıklayabilirsiniz. Buradaki İstanbul Zeytinburnu Sümer Mahallesinde çinko levha ton fiyatları güncelliğini koruyor. Çinko hurdası alım satımı makalesine göz atmak istemelisiniz. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü alım satımı yapıyoruz.

Sümer Kurşun Hurdası Alım Satımı

Sümer kurşun hurdası alım satımı yaptığımız mahallelerdendir. Buradaki Sümer çatı söküm kurşun hurdası ton fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Kurşun yağmur oluğu hurdası, Kurşun levha hurdası, Cami minaresi kurşun hurda, Cami kurşun hurdası alıyoruz. Cevherleri olan kurşun metali mavimsi renkli şekliyle öne çıkıyor. Kurşun hurdası alımı sayfamıza bir göz atın.. Kurşun metalinin en eski madenler arasında olduğu söylenmektedir.

Sümer Kablo Hurdası Alanlar

İstanbul Zeytinburnu Sümer Mahallesi hurdacısı olarak %30 bakırlı hurda kablolar, TTR hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablo alım satımında uzmanız. Özellikle elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Sümer hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . İçinde bulunan telin türüne bağımlı olarak ve de kaplamadaki kullanılan malzemenin isim alır. Bu sayfadaki Sümer ttr kablo hurdası kilo fiyatını telegram grubu üyelerine her gün yollanmaktadır. Bununla birlikte tek damar hurda kablo, çok damarlı kablo hurdası, enya kablo hurdaları alım satımında piyasanın üstünde fiyatları gönderiyoruz.

Çünkü firmamız yalnızca hurda alım satımıyla iştigal etmiyoruz. Kullanılış biçimlerine göre yer altı kablosu, hava kabloları, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları şeklinde isimlendirilir. Kapıdan hurda tek damar kablosu, iç tesisat kablosu hurdaları, enya kablo hurdaları alıyoruz.

Sümer mahallesinde mahallesinin her yerinde kablo hurdası alan hurdacılar arasında değerinde kilo fiyatını vermekteyiz. Kablo hurdası alanlar hakkındaki yazıya göz atabilirsiniz.

Hurda kablolar içindeki telin madeni nedeni ile hurdacılık yapanlar için önemlidir. Ayrıca fare yemez kablo hurdası fiyatı öğrenmek için telefon edebilirsiniz. Kablolar iletkenliğiyle elektronik aletlerde kullanılıyor. Karışık kablo hurdaları, telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez kablolar elinde olanlar bizimle iletişime geçin.

İstanbul Zeytinburnu Sümer hurdacısı Demtaş Metal firmamız her türlü hurda iç tesisat kablo hurdaları, hurda elektrik kabloları, antigron kablo hurdaları alımı yapıyoruz. İstanbul Zeytinburnu Sümer çevresinde çoğunlukla bulunan %40 bakırlı kablo hurdaları, 50% bakırlı hurda kablolar, 30% bakırlı hurda kablolar alımında değerini oracıkta ödüyoruz. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Tonajlı kablo hurdası alışverişinde piyasasından daha yüksek fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz.

Sümer Mahallesinde Hurda Sac Alımı

Firmamızda kullanılmamış 2. el trapez sac hurda vardır. Ardiye tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. İstanbul Avrupa Sümer Zeytinburnu çevresinde sac levha, sac varil, galvanizli sac hurdası, hurda trapez sac, galvanizli boru, bizi tercih ederek kazanabilirsiniz. Sac hurdası alımı yapanlar içindeyiz.

Sümer Klima Hurda Alanlar

Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Sümer etrafında hurda klima satanlar bizlerle mutlaka görüşmelidir. İkinci el klima Sümer mahallesinde en çok alımı yapılan elektronik hurdaları arasında yer alıyor. Bozuk kombi hurdası alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Sümer Mahallesi Moloz Döküm Yerleri

Sümer hurdacı Demtaş Metal firmamız tarafından satın alınan her türlü hurda eşyalarınızın iş yerimize yükleme ve nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan anlaşmaya bağlı olarak molozun nakliyesi güvenlikle ekiplerimizle yapılıyor. Yıkım molozları Zeytinburnu Belediyesi’nce planlanan arazilere taşınıyor.

Sümer İkinci El İnşaat Malzemeleri

Dolayısıyla iflas etmek zorunda kalan şirketlerden almış olduğumuz İnşaat alanlarında inşaat vinci, harç pompası, alçı makinesi, boya tabancası ikinci el seyyar iskele, plywood hurda bulunur. Yıkılmış market vb. binalardan sökülmüş hala kullanılabilir durumda ikinci el demir kapı, mutfak dolapları, pencere alan yerler arasındayız.

Sümer Mahallesi Jeneratör Hurda Alımı

İkinci el jeneratör satanlar içerisindeyiz. Endüstriyel yeni üründen farkı bulunamayan 2.el jeneratör alım satımı için arayabilirsiniz. Hurda jeneratör alan şirketler arasındayız.

Sümer Nikel Hurdası Alım Satımı

Dolayısıyla hurda nikel alım satımında mümkün olduğunca özen ile hareket etmeliyiz. Sümer nikel hurdaları alıyoruz. Nikel hurda zehirlidir. İlçe genelinde %95 şablon nikel hurdalar – %99 şablo nikel hurdası, anot nikel hurda, turbo nikel alım satımında en doğru fiyatları veriyoruz.

Sümer Cam Hurdası Alanlar

Günümüzde renkli ve şeffaf oto camları, meyve suyu şişesi vs. cam hurda çeşitleri çok fazla alıyoruz. Cam tam yada yarısaydam çoğunlukla kırılgan ve sert yapıda bulunan sıvı geçirmeyen amorf katı bir maddedir. Zeytinburnu Sümer mahallesi çevresinde cam hurdası alan hurdacılar arasındayız.

Sümer 2.El Eşya

Sümer içerisinde yeni gibi, 2. el koltuklar satabilirsiniz. Kısa bir zaman kullanılan 2.el olarak satışa sunulabilecek bir temizlikteki koltuk ve kanepelerinizi belirttiğiniz yerden almaktayız. Eski buzdolabı, eski bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası vb beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Daha geniş bilgiye erişmek için buzdolabı hurdası alan firma başlıklı yazıyı okuyunuz Her türlü 2. el derin dondurucu, buzdolabı, televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik ev aletleri, diz üstü bilgisayar, hurda ekran kartı, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi edinmek sebebiyle numaralarımız ile bağlantı kurabilirsiniz. Az kullanılmış bilgisayar masaları, etajer, şifonyer, gardrop, ofis büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, öğrenci koltukları satın almak amaçlı olarak irtibat telefon numaramızı aramanız yeterlidir.

Sümer Mahallesinde Araba Hurdası Alanlar

Elbette sizlere otomobil hurdası alım satımı konusunda yardım etmek isteriz. Sümer mahallesinde hizmetimize devam etmekteyiz. Bazen Sümer mahallesi bölgesinde araç hurdası alım satımı yapıyoruz. Evrak işi olmayan trafikten çekme belgeli hurda araç, römork, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, patoz hurdası, çeki demiri hurdası, motor hurdası gibi hurda malzemelerin kilo fiyatını öğrenmek için istediğiniz gün arayabilirsiniz. Ama araç hurdası evrak hazırlama işleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli yerine getiremiyoruz.

Sümer Mahallesi Plastik Hurdası Alım Satımı

İyi fiyatla kırmızı, mavi kapak, pimapen hurda, hurda şeffaf naylon, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurdası alım satım işleri ile ilgileniyoruz. Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir. Sümer plastik hurdası alan firmalar içinde lider konumda olan Sümer hurdacısıyız. Sitemizdeki Sümer naylon hurdası kilo fiyatını arzu edenlere ücretsiz gönderiyoruz Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İstanbul il Sümer mahallesinin her yerinden abs plastik hurdası, polipropilen moblen, polistren, jelatin hurda satışı yapmak amacıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sümer Akü Hurda Alımı

Taşıtlarda enerji kaynağı sıkça bulunuyor. Akü başka deyişle batarya bir çeşit enerji depolayan elektrik enerjisi deposudur. Kullanımdan sonra kullanılmaz duruma gelen aküye hurda akü denir. Akü hurda kilo fiyatı paylaşımına bir göz gezdirmeniz pişman olmayacaksınız. Akü hurdası içindeki kurşun içeren suyu ayrıştırıldığından oldukça değerlidir. Akü hurdası fiyatları paylaşımına bakmak istemelisiniz. Dolayısıyla firmamız gibi kendisine ait geri dönüşüm fabrikası olan depolar kuru ve sulu akü alan yerler içindedir.

7/24 Hurda Alan Sümer Hurdacı

Geçen yılların bahşettiği profesyonelliklerle teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimize devam ediyoruz. Yaklaşık 24 yıldır hurda hurda alım satımı yapan firmayız. 7/24 hurda alan Sümer hurdacı iş yerimiz vasıtasıyla yirmi dört saat çalışıyoruz.

En Yakın Sümer Hurdacı

Sümer en yakın hurdacı deposu hizmetlerimizle her cins hurda malzeme alım satımında deponuza geliyoruz. Demtaş Metal olarak Sümer genelinde hurda alırız. Sümer hurdacı firmamız ile kapınızdan hurda alım satımı hizmetimiz var. Bu hizmetlerle hurda satanlara en yakın hurdacı firma Sümer genelinde servisler veriyoruz.

Sümer Fabrika Söküm İşleri

Hurdacıların anlattığı şekilde kolay bir iş olmamıştır. Uzun yıllardır bol miktarda fabrika yıkım ihalesini güvenle tamamladık. İstanbul Avrupa Yakasındaki Zeytinburnu Sümer fabrika sökümü yapıyoruz. Öncelikle yıkımı yapılacak tesisin etraflıca incelenerek ihtiyaç duyulan proje ve ekipmanın ayarlanması doğru bir çalışma olur. Güvenli bir şekilde fabrikaları yıkıyoruz. Bu nedenler Zeytinburnu fabrika yıkımı gerçekleştirenler içerisinde ünlü olduk.

Sümer Hurda Karton Alımı

Ederinden fazla fiyata kağıt peçete, hurda gazete, kuşe kağıt hurda, hurda bristol kağıt, karton bardak hurdası alanlar içerisindeyiz. Hurda karton alımı yapıyoruz. Buradaki İstanbul Zeytinburnu Sümer hurda kağıt, karton fiyat listesi az önce güncellendi Bölgenin tamamında beyaz hurda kağıt, renkli kağıt hurdası, okul kitabı hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alıp satarken alışkanlık ettiğimiz ekstra duyarlılık ile size piyasa değerinden daha yüksek kazanç elde etme şansı takdim ediyoruz. Sümer kağıt hurdası alıp satanlar içerisindeki Demtaş Metal ile iletişime geçerek hurda koli, hurda iplik bobin kağıdı, hurda ofset baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, kağıt kırpıntı fiyatları edinebilirsiniz.

Sümer Mahallesinde Bina Yıkımı

Sümer kentsel dönüşüme girsin girmesin yeniden inşa edilecek apartmanların en baştan yapılması nedeniyle yıkım işini yapıyoruz. Bedelsiz bina yıkım işi yapmaktayız. Yıkımda lüzum görülen güvenlik önlemleri Bina yıkımı bitiminde pimapen hurdası, hurda pencere ve kapılar, çıkma laminant parkeler vb. her cins hurdayı almaktayız. Üstteki fabrika yıkımında gerçekleştirdiğimiz gibi hurda karşılığı bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz.

Sümer Mahallesinde İkinci El Raf Fiyatları

Bu sayfadaki Sümer mahallesinde hurda raf ton fiyatını bedelsiz ulaştırmaktayız. Hurda raf alan yerler gönderimize kesinlikle bir göz atmalısınız. Raf hurdası Sümer alımı için bize ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alıyoruz. Zeytinburnu Raf hurdası alım satımı yazısını ziyaret ederseniz harika bir şey yapacaksınız. Özellikle kapanan kasaplardan satın aldığımız market rafları, teşhir reyonları, çelik raf hurdaları, demir raflar, mağaza rafları içinden tarafımızdan seçilen hala kullanılabilir 2. el hurda raf satıyoruz.

Sümer Hurdacı Sitesi

Hurda alımında ayrım yapmıyoruz. Sümer hurdacılar sitesindeki hurda tesisimizle hurda alım satımı gerçekleştiriyoruz. Olduğundan temiz bir şehir yaratmak için çok çalışıyoruz. Yalnızca bu çeşit hurdaları alıyor değiliz.

Sümer Hurda Kumaş Firesi Alımı

Parça kumaş hurdası alıyoruz. SümerMahallesi bölgesinde hurda süprem kumaşı, şifon kumaş hurdası, hurda viskon kumaşı, hurda jesica, gömleklik kumaş, tshirt kumaş hurdası, döşeme kumaşı, abiyelik kumaş alımları için yolladığınız yere gelmekteyiz. Defolu hurda nevresim kumaşı parçası, parça kumaş hurda, hurda poplin kumaş, mayo kumaşı, penye hurdası, hurda dokuma kumaş, atletlik kumaş, spot kumaş hurda alıp satıyoruz.

Parti malı hurda pantoloun kumaşı, gabardin kumaş hurdası, hurda örme kumaşı, kot kumaşı, ceket kumaşı, eteklik kumaş satışı yapmak amacıyla telefonlarımızı çok geçmeden aramalısınız. Sümer kiloyla tartım yaparak kumaş hurdası alan hurdacılar arasındayız. Burada yayımlanan İstanbul Zeytinburnu Sümer hurda kumaş kg fiyatı sürekli güncelleniyor.

Sümer 2. El Mutfak Malzemesi Alımı

Ardiyemizdeki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanı, aspiratör, paslanmaz krom evye, davlumbaz, krom paslanmaz küvet, yemek dilendiricileri, lokanta tipi ocak ve benzeri lokanta tipi otel ve mutfak alet edavatını inceleyebilmeniz amacı ile alıcıları depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. Titizlikle kullanılmış endüstriyel bulaşık makinaları, tezgah üstü dolap, tezgahlar, sanayi tipi çamaşır makinası, pizza dolapları, buz makineleri alınır. Kullanılmış çelik tencere, tava, tepsi, kazan, bardak kurutma makineleri, tezgah üstü dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak kurutma tezgahı satan yerler firmamızın numarasını arayabilir. Sanayi tipi 2. El restaurant aletleri alıyoruz.

Sümer Hurda Fiyatları

Bir kez daha söylemekte fayda görüyoruz ki yüksek tonajlı hurdalar alırken pazar fiyatından fazla ton fiyatları veriyoruz. Kesin hurda kilo fiyatına ulaşmak nedeniyle iletişime geçebilirsiniz. Sümer mahallesi hurdacısı olarak hurda alım satımı esnasında kullanılan fiyat listeleri çabucak değişkenlik gösteriyor.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!