İçeriğe geç

Zara merkezinin yakınlarında hurdacısıyız. Demtaş metal olarak Sivas yakasına yakın konumlarda hizmetimize devam ediyoruz. Zara hurdacı işletmeleri içerisinde öncüyüz. Sivas hurdacıları arasındaki Demtaş metal hizmetinizdedir. Hurdacı firması olarak hurdanızı nakit alıyoruz.

Sivas Zara merkezinde hurda eşyalar ve kullanılmış ev eşyası alımı yapmaktayız. Anlık Sivas Zara hurda fiyatları ile hurdacılık hizmeti veriyoruz. Zara bölgesinde uzun zamandır yaptığımız gibi hurda alımı nedeniyle profesyonel ekip gönderiyoruz. Zara hurdacı firması olarak Zara ilçesinin hizmet veriyoruz.

Normalde Sivas Zara hurdacı firmasıyız. Lakin Sivas Zara merkezinde de hizmetler vermekteyiz. Miktarı yüksek alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Sivas hurdacısı firmalar arasındayız. Her nevi hurda satışı nedeniyle bizi arayabilirsiniz.

Sivas Zara Hurdacı Firma

Zara hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Sivas Zara içerisinde eşi benzeri olmayan anlayışlar ile hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Siz çok değerli müşterilerimizde her tür hurda atık satışı için hatlarımızı aramalısınız. Sivas merkezinin sempatik ilçesi Zara 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Zara bölgesinde değil, her şehirde hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Zara genelinde hizmet veriyoruz. Atıkları eriterek sizin ve bizim geleceğini korumaktayız. Zara hurdacısı olarak Sivas bölgesinde her tür hurda alım satımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurda malzemelerin nakliyesi için yakınınızdaki araçlarımızı gönderiyoruz.

Zara Hurdacı Telefonu

Sivas Zara hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın içinde tek tıklamayla arayabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. Zara adresten hurda malzeme alımı hurda alım hizmetlerimizi sürdürdüğümüz yerler içerisindedir. Bu sebeple hurda satışı yapmak nedeniyle telefon numaramızı aramalısınız. Zaman kaybetmeden numaramızı arayarak en iyi hurda fiyatlarıyla atık hurdaları satabilirsiniz.

Krom Hurda Alım Satımı

Nikel metaliyle karıştırıldığında paslanmaz elde edilmektedir. Buradaki Sivas Zara krom tank hurdası fiyatları güncellenmiştir. Paslanmaz krom hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurda fiyatı makalesini incelerseniz muhteşem olur. Sert bir malzeme olduğundan dolayı zırhlı araç kaplaması dahil önemli alanlarda krom hurdası kullanılıyor. Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için iletişime geçin.

Zara Demir Hurda Alanlar

Güncel demir hurda ton fiyatı öğrenmek sebebi ile bize ulaşın. Demir hurdası alım satımı makalemizi mükemmel bir iş yapacaksınız. Demir, dünyada bol miktarda satılan madenler arasındadır. Bu sayfadaki Zara inşaat demiri kilo fiyatını günlük ulaştırmaktayız. Zara etrafında ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal demir hurdası alıyoruz. Zara ilçesinin tamamında hurda demir alım satımı ile ilgileniyor.

İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası alım satımı amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası fiyatları gönderimizi okursanız muhteşem bir iş yapacaksınız. Sizlerinde bildiği üzere her tür pencere demiri, demir trabzan, demir ev kapısı alırız.

Zara Çinko Hurda Alım Satımı

Sivas, Zara bölgesinin tamamında hurda çinko alıyoruz. Buradaki Zara çatı söküm çinkosu fiyat listesi anlık güncelleniyor. Hurda çinko alanlar konusunda bilgi bir şey öğrenmek için linkine tıklayabilirsiniz. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu alımı yapıyoruz.

Zara Sarı Pirinç Hurdası Alanlar

Pirinç metaline mahalle arasında sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurda ismi verilmiştir. Demtaş metal tüm bu hurda sarı çeşitlerinin piyasasına uygun olarak sarı radyatör hurdası, sarı hurda fosfor hurdası, bronz hurdası alım satımıyla iştigal ediyor. Hurda satmak isteyenlerin bildiği üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça isimlerinde sarı hurda cinsleri bulunmaktadır. Sivas Zara hurdacı firması olarak piyasadaki her türde hurda alım satımı için adresinize geliyor.

Hurda sarı satanlarda kırkambar sarı hurda, hurda sarı pirinç musluk, sarı pirinç hurda vana, su saati cinsleri vardır. Aslına bakarsanız sarı hurdası adında bir hurda bulunmamaktadır. Bu neden ile Zara hurda sarı alan firmalar içindeyiz.

Sayfamızdaki Sivas Zara sarı pirinç hurdası fiyat listesini günlük yollamaktayız. Hurda sarı pirinç alan hurdacı başlıklı metni okuyun. Zara genelinde hurda sarı alım satımı yapıyoruz.

Hurda Kurşun Alımı

Kurşun cevherleri maviye yakın gümüş renge sahiptir. Kurşun hurda alım satımı bağlantısının olduğu bağlantıya tıklayınız. Zara kurşun hurda alım satımı hizmetleri verdiğimiz bölgelerden biridir. Sayfamızda paylaşılmış olan Sivas Zara çatı minare kurşunu kilo fiyatını talep edenlere her gün yollamaktayız. Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Cami minaresi hurda kurşunu, Kurşun levha hurda, Yağmur oluğu kurşun hurda alım satımı yaparız. Kurşun metalinin kullanılmakta olan eski madenlerden biri olduğu biliniyor.

Zara Sac Hurda Alan En Yakın Firmalar

Sac hurda alım satımı yapıyoruz. Sivas Zara çevresinin her yerinden hurda levha, sac varil, hurda galvaniz, trapez, galvanizli boru, bizi tercih edebilirsiniz. Müştemilat tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Şu anda yeni üründen tek farkı fiyatı olan 2.el trapez sac hurda bulunmaktadır.

Zara Kablo Hurda Alan Hurdacılar

Zara ilçesinin her yerinde kablo hurdası alan yerler arasındayız. İçindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve de dışındaki kullanılan malzemenin isim alır. Sitemizdeki Zara fare yemez kablo ton fiyatını her gün ulaştırıyoruz. Kablolar iletkenliği sebebiyle sıklıkla kullanılmaktadır. İlaveten çok damarlı hurda kablo fiyat listesi almak amacı ile telefon edebilirsiniz. Kesin bilgi almak için hurda kablo alan yerler makaleyi ziyaret edin.

Tonajlı kablo hurdası alımında piyasasından fazla teklifler veriyoruz. Genel olarak çelik sargılı kablo, hava kablosu, yeraltı kabloları, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu çeşitleri vardır. Özellikle hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Zara hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Etrafta çoğunlukla edinilebilen %50 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları, 30% bakırlı kablo hurdaları ticaretinde anında nakit ödeme yapıyoruz.

Zara hurdacı firması olarak her nevi iç tesisat kablosu, antigron kablo hurdası, hurda elektrik kabloları alım satımı yapıyoruz. Konumdan hurda antigron kablo, tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Hurda kablolar içerisindeki bakır sebebi ile hurdacılar için önem arzeder. Karışık hurda kablolar, telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo hurdaları satarak para kazanmayı isteyenler bizi arayabilir.

Çünkü Demtaş metal olarak sırf hurda ticaretinde iştigal etmiyoruz. Aynı zamanda geri dönüşüm tesisimizle hizmet ediyoruz. Bunun yanısıra tek damar kablolar, enya kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdası alımı yaparken piyasanın üstünde fiyatları öneriyoruz. Sivas Zara ilçesinde %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR hurda kablo alımında tecrübeye sahibiz.

Zara Bakır Hurdası Alan Fabrikalar

Sayfamızdaki Zara soyma bakır hurdası fiyat listesini grubumuzdakilere ücretsiz ulaştırmaktayız. Sivas Zara hurda bakır alan yerler arasındayız. Zara hurda bakır fiyatları için iletişim numaramızı arayınız. Kırkambar hurda bakır, bakır yanık hurda, bakır boru hurda, bakır bobin hurdası alıyoruz. antigron kırma granür bakır hurdası, TTR kırma bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, hurda bakır profil, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek, hurda bakır tel alınır. Zara bölgesinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Hurda bakır konumuzda daha geniş bilgiye erişebilirsiniz. Bakır hurdası alan Zara hurdacı numarasını hızlıca arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın.

Zara Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Bizlere gösterdiğiniz özen için sonsuz teşekkürler. Hurda alüminyum tel, alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek hurda, hurda alüminyum tas tabak alımı yapan firmayız. Sizlerin yardımıyla her gün büyüyoruz. Ayrıca hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek hurda, alüminyum kutu hurda gerçekleştiriyoruz. Sivas Zara alüminyum hurda alanlar içindeyiz. Sitemizdeki Zara hurda alüminyum ton fiyatını her gün göndermekteyiz. Her çeşit alüminyum hurdası alımı yapıyoruz. Adresten alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha almak için iletişim kurmanızı diliyoruz. Her türden alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava alıyoruz. Zara ilçesinin tamamında alüminyum sert kartel, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda, alüminyum ince profil alırken tartımı müşterinin gözünün önünde yapıyoruz.

Zara Hurda Alan Firma

Yüksek tonajlı kurşun, inşaat demiri, çinko hurdası, alüminyum, bakır, kablo hurda ve sarı alırken değerinden daha fazla fiyat listesi veriyoruz. Zara hurda alım satımı yapanlar içinde hızlı hizmetler ve deneyimli çalışanlarımızla ön plana çıkmaktayız. Hurda zamak, makine artık hurdası, kalay hurdası, çelik hurda alan Zara hurdacı firmasıyız. Birlikte kârlı hurda alışverişi gerçekleştirerek sürekli müşteriler kazanmayı ilke edindik. Zara adresten hurda alımı yaptığımız yerler içindedir. Topladığınız hurda malzemeleri şimdi elinizden çıkarmalısınız. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurdası su ile temasında korozyona uğramaktadır. Bu sebepten hurdanın piyasa değeri düşebilir.

Sivas Zara ilçesinde hurdacılık yapan İstanbul hurdacı Demtaş metal her nevi hurda malzeme alım satımı yapıyor. Hurda raf alımı için biriktirdiğiniz yere kadar gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alan firmalar içerisindeyiz. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanmayı hedefliyoruz.

Zara Klima Hurda Alanlar

Klima hurdası Zara ilçesinde oldukça fazla alınan hurda malzemeler içindedir. Zara çevresinde 2.el klima satanlar bizimle mutlaka görüşmelidir. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Bozuk kombi hurdası alan hurdacı firmayız.

Zara Moloz Nakliyesi

Molozlar Zara Belediyesi’nce daha önceden belirlenen yere dökülür. Yıkımdan sonra sözleşmemize göre yıkım molozlarının taşınması güvenlikle yapılır.

Nikel Hurda Alımı

Hurda nikel zehirlidir. Zara hurda nikel alımı yapıyoruz. Özellikle anot hurda nikel, turbo nikel hurda, %95 – %99 şablon nikel hurda alıyoruz. Bu yüzden nikel hurdalar alım satımında çok hassasiyetle davranmalıyız.

Zara Bina Yıkımı

Yukarıda fabrika söküm işlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işleri yapıyoruz. Bina yıkımı bittiğinde pimapen hurdası, çıkma kapı pencere, çıkma laminant parkeler vebenzeri tüm hurda eşyayı satın almaktayız. Yıkımda lüzum görülen iş güvenliği önlemleri Bedelsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Zara kentsel dönüşüme girsin girmesin yenilenecek ev ve işyerlerinin istendiği şekilde yapılması amacıyla yıkımını gerçekleştiriyoruz.

Zara Hurdacı Sitesi

Daha çok iyi bir Sivas ve daha çok yaşanabilir Zara yaratmak için yılmadan çaba sarfediyoruz. Zara sanayi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Yalnızca bu hurdaları almıyoruz. Zara hurdacılar sitesi içerisinde bulunan tesisimiziz aracığıyla hurda geri dönüşüm yapıyoruz.

Zara Cam Hurdası Alanlar

Zara etrafında hurda cam alan yerler içindeyiz. Genellikle renkli kola meşrubat şişesi, otomobil camı vb. hurda cam cinsleri oldukça fazla alımı yapılıyor. Cam yarı saydam veya tam saydam genelde sert bir yapıda olan sıvı madde muhafaza eden amorf ve organik olmayan katı bir malzemedir.

Hurda Araba Alan Yerler

Pek tabi sizlere hurda araba hurdaya satma hakkında yardımcı olmak isteriz. Zara hizmet ediyoruz. Bazı dönemlerde Zara çevresinde araba hurdası alımı yapıyoruz. Resmi belge işi olmayan kazalı hurda araç, zirai alet hurdaları, pulluk, kazayağı, hurda patoz, çeki demiri hurdası, hurda vagon, hurda motor . Lakin hurda araba evrak hazırlama işlemleri çok zaman aldığından bu hizmetleri sürekli veremiyoruz.

Zara 2. El Endüstriyel Malzemesi Alım Satımı

2.el çelik tencere, kazan, tepsi, tava, bardak kurulama makinesi, tezgah altı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak kurutma tezgahı satan firmalar bizimle irtibata geçebilir. Profesyonel cafe ve lokanta aletleri alıyoruz. Ardiyemizdeki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanı, aspiratör, davlumbaz, krom paslanmaz evye, dinlendirme küveti, dinlendirici, sanayi tipi set üstü ocak vb. endüstriyel tipte mutfak ekipmanını görebilmeniz amacı ile siz değerli müşterilerimizi depolarımızı ziyaret etmeye davet ediyoruz. Kullanılabilir durumda endüstriyel bulaşık makinaları, tezgah altı dolaplar, çöp sıyırmalıklı tezgahlar, endüstriyel çamaşır makinası, pizza dolapları, buz makinesi alıyoruz.

Hurda Kumaş Firesi Alım Satımı

Bu sayfadaki Zara kumaş hurdası kilo fiyatını isteyenlere günlük yollanmaktadır. Defolu hurda ceketlik kumaş, gabardin kumaş hurdası, hurda eteklik, hurda örme kumaşı, kot kumaş hurdası, pantolonluk kumaş hurdası satışı yapmak için telefon numaramızı çok geçmeden arayın. Zara bölgesinde hurda gömlek kumaşı,hurda süprem kumaşı, hurda abiyelik, viskon kumaş, şifon kumaş hurdası, jesica kumaş hurdası, tshirt kumaşı, döşeme kumaşı alım satımlarında adresinize geliriz. Zara kilosu ile kumaş hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz.

Parça kumaş hurdası alımı yapılmaktadır. Toptan tekstil artığı hurda kumaş, hurda nevresim kumaşı parçası, hurda dokuma kumaş, mayo kumaşı, penye kumaş hurdası, poplin kumaş kırpıntı, spot kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaşı alıyoruz.

Zara Hurda Fiyatları

Zara hurdacı firma olarak hurda alırken kullanılan fiyatlar hurda borsasında saatlik olarak güncellenmektedir. En güncel fiyatlara ulaşmak amacı ile irtibat kurabilirsiniz. Güncel hurda fiyatları yazıyı inceleyebilirsiniz Hatırlatmak isteriz ki yüksek tonajlı hurdaların alımında ton fiyatından yüksek kilo fiyatı sunuyoruz.

İkinci El Raf Hurdası

Buradaki Zara hurda çelik raf kilo fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. Raf hurdası alan hurdacı firma bağlantısına tıklayınız. Raf hurdası Zara alım satımı sebebi ile mobil hattımıza ulaşabilirsiniz. Genellikle yenilen aktarlar tarafından satışa sunulan reyonlar, hurda çelik raflar, market rafları, hurda demir raflar, mağaza rafları arasından seçtiğimiz hala kullanılabilir durumda olan ikinci el hurda raf satışı yapıyoruz. Hurda raf demiri işleri yapmaktayız.

Zara Karton Hurdası Alanlar

Zara hurda kağıt alımı yaptığımız bölgeler içerisindedir. Bu sayfadaki Zara kağıt hurdası kilo fiyatını arzu edene saat başı gönderilmektedir Zara Sivas hurda kağıt alıp satanlar arasındaki firmamız Demtaş metal hizmetleriyle hurda ofset baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, toplama hurda kağıt, hurda iplik bobin kağıdı, hurda koli satabilirsiniz. Bölgede 1. hamur beyaz kağıt, değişik renklerde hurda kağıt, okul kitabı hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı alımında alışkanlık ettiğimiz fazladan müşkülpesentle satıcılara normalden daha fazla miktarda kazanım elde etme avantajı iletiyoruz. Piyasadan fazla fiyatlarla bristol hurda, hurda kuşe kağıt, kağıt bardak, kuşe kağıt hurda, kağıt peçete hurdası, hurda gazete alıyoruz.

Hurda Plastik Alan Firmalar

Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset ve benzeri çeşitleri vardır. Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemeye denir. Güncel fiyatlarla hurda mavi kapak, pimapen hurda, şeffaf naylon hurdası, pet şişe, hurda kırkambar plastik alım satımı için adresinize geliriz. Sivas ve Zara ilçesinin tamamından polipropilen moblen, abs plastik, polistren, jelatin hurdası alım satımı için bize ulaşabilirsiniz. Zara plastik hurda alımı yapanlar içinde lider konumda olan Zara hurdacısıyız. Buradaki Zara naylon hurdası ton fiyatı güncellenmiştir.

2.el Ev Eşyası

Kısa bir zaman kullanılan ikinci el buzdolabı, derin dondurucu, LCD televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, masa üstü bilgisayar, elektronik eşyalar, çıkma ekran kartı, anakart hurdası satın almak nedeni ile telefonumuzu arayabilirsiniz. En uygun fiyata sıfır gibi, ikinci el masa, sandalye satıyoruz. 2.el büro ofis mobilyaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, sekreter koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, öğrenci masaları mevcuttur. Kısa süre kullanıldığı belli olan 2. el piyasasında satışa sunulabilecek bir biçimdeki koltuk ve kanepelerinizi istediğiniz yerden alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası vs hurda beyaz eşya alımı yapıyoruz. Daha geniş bilgilere amacıyla bulaşık makinası hurdası fiyatı konulu paylaşımı okuyunuz

7/24 Hizmet Veren Zara Hurdacı

7/24 açık Zara hurdacı depomuz vasıtasıyla gece gündüz kapınıza kadar geliyoruz. Geçen senelerin sağladığı özgüven aracılığı ile makine sayımızı çoğaltarak faaliyetimize devam etmekteyiz. Tam tamına 37 senedir geri dönüşüm yapan işletmeye sahibiz.

Zara Akü Hurdası Alım Satımı

Zamanla enerji depolamaz bataryaya hurda akü diyoruz. Elektrikli otomobillerde elektrik ihtiyacı nedeni ile bulunur. Akü hurdası fiyatı yazımıza bir göz atmak isteyebilirsiniz. Bu neden ile şirketimiz gibi kendisine ait geri dönüştürme ve eritme kazanları olanlar kuru ve sulu akü alımı yapar. Akü hurdası barındırdığı kurşunlu suyu sebebi ile değerlidir. Aküler başka deyişle biriktireç şarjlı piller gibi enerji depolanan elektrik enerjisi deposudur.

En Yakın Zara Hurdacı

En yakın Zara hurdacı deposu hizmetleri ile hurda eşya alımında ayağınıza geliyoruz. Bu hizmetle size en yakın hurda alanlar Zara çevresinde servis ediyoruz. Demtaş metal hurdacılık olarak Zara çevresinde her cins hurda eşya satımı yapmaktayız. Zara hurdacıları arasında istihdamındaki personelimiz ile yerinizden hurda malzeme alımı ve satımı yapıyoruz.

Az Kullanılmış Jeneratör Alım Satımı

2.el jeneratör satan firmalar içerisinde en yakın işletmeyiz. Hurda jeneratör alan şirketler içerisindeyiz. Endüstriyel ve sanayi tipi az kullanılmış 2. el jeneratör alınır.

İkinci El İnşaat Malzemeleri

Bunun ile birlikte malesef iflas eden nalburlardan satın aldığımız Yıkılan öğrenci yurdu ve benzeri binalardan ayırılan kullanılabilir durumda ikinci el pimapen pencereler, mutfak dolabı, kapı alıyoruz. Bazı projelerde alçı sıva makinesi, inşaat vinçleri, harç mikseri, boya makinesi ikinci el inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood alıyoruz.

Zara Fabrika Bozumu

Fabrika sökülürken öncelikle yıkılacak fabrikanın etraflıca gezilerek gerekli aletlerin hazırlanması doğru bir çalışma olur. Sivas Zara fabrika söküm işleri konusunda tecrübeliyiz. Yıkım işi yapanların söylediği biçimde kolay bir işlem değildir. Uzun yıllardır onlarca fabrika söküm ihalelerini yerine getirdik. Profesyonel bir biçimde fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Böylelikle fabrika sökümü gerçekleştiren yerler arasında başarılı konumdayız.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!