İçeriğe geç

Demtaş METAL ismiyle Yomra hurda alım satımı yapıyoruz. Trabzon Yomra hurdacı firması olarak Yomra ilçesinin hurdacılık yapmaktayız. Her çeşit hurda alıyoruz. Yomra şehir merkezinin etrafında geri dönüşüm ve hurdacı fabrikasıyız. Trabzon Yomra hurdacı işletmeleri içerisinde öncü firmayız.

Trabzon geri dönüşüm tesisleri içerisindeki firmamız hizmetinizdedir. Günlük Trabzon Yomra hurda fiyatları ile hurda alım satımı hizmeti veriyoruz. Çok miktarda bakır,kablo,demir,kurşun,alüminyum hurdası ticaretlerinde piyasadan yüksek fiyat teklif vermekteyiz. Trabzon hurdacısı firmalar arasındayız. Trabzon Yomra hurdacı firması olarak hurdanızı alıyoruz.

Şu an Trabzon Yomra hurdacı depoları içerisindeyiz. Fakat Trabzon Yomra merkezinde de hizmetler veriyoruz. Yomra merkezi çevresinde hurda eşyalar ve ikinci el eşya alımı yapıyoruz. Yomra genelinde devamlı olarak yaptığımız gibi hurda almak amacıyla bulunduğunuz yere geliyoruz.

Trabzon Yomra Hurdacıları

Yomra merkezde faaliyet veriyoruz. Korozyona uğramış metalleri eriterek hepimizin faydasına çalışıyoruz. Sizde her çeşit hurda satmak amacı ile bizi arayabilirsiniz. Yomra hurdacı olarak Trabzon bölgesinde her nevi hurda çeşidi alımı yapmaktayız. Her miktardaki hurda atıklar için adresinize en yakın hurda taşıma araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Yomra hurdacı mı arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Trabzon Yomra etrafında eşi benzeri olmayan anlayışlar ile hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Trabzon ilinin eşi benzeri olmayan ilçesi Yomra öncelikli hizmet verdiğimiz ilçeler içerisindedir. Yalnızca Trabzon Yomra bölgesinde değil, her şehirde hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Yomra Hurdacı Telefonu

Trabzon Yomra hurdacılık faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar arasındadır. Yomra hurdacı telefonu iletişim sayfasının içeriğinde tek tıklamayla arayabileceğiniz konumda bulunuyor. Hemen arayıp günlük hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı değerinde satabilirsiniz. Bu neden ile hurda malzeme satışı yapmak sebebi ile iş yerimizi aramalısınız.

Yomra Çinko Hurda Alanlar

Sitemizde bulunan Yomra hurda çinko levha kilo fiyatı güncellendi. Hurda çinko fiyatları bölümümüze bir göz atarsanız pişmanlık hissetmeyeceksiniz. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alımı yapıyoruz. Yomra bölgesinin tümünde hurda çinko alıyoruz.

Yomra Bakır Hurdası Alım Satımı

Yomra bakır hurdası fiyatları için telefonlarımızı arayabilirsiniz. Bakır alan hurdacılar bölümünde detaylı bilgi var. Bakır bobin hurdası, hurda bakır kırkambar, yanık bakır hurdası, bakır boru hurda alım faaliyetleri veriyoruz. antigron kırma (Granür) bakır hurdası, TTR kırma hurda bakır, Bakır kızıl talaş hurdası, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tencere, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alım satımı yapılır. Sitemizdeki Trabzon Yomra yanık bakır hurdası ton fiyatlarını saat başı yollamaktayız. Trabzon Yomra bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Yomra içerisinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Bakır hurdası alan Yomra hurdacı telefon numarasını hızlıca arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın.

Yomra Alüminyum Hurda Alımı

Trabzon Yomra alüminyum hurda alan firmalar içerisindeyiz. Her nevi alüminyum hurdası alıyoruz. Alüminyum tel hurda, alüminyum araba jantı hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak ticareti yapan hurdacıyız. Her türde alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda alan yerler arasındayız. Yomra bölgesinde alüminyum profil hurda, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alımı için tartımları sizin yanınızda gerçekleştiriyoruz. Ayrıca hurda alüminyum kutu, alüminyum petek, alüminyum radyatör hurda satışı yapmak için arayın. Bizlere duyduğunuz güven için sonsuz teşekkürler. Hurda satanların yardımıyla sürekli tecrübe kazanıyoruz. Adresten hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha, hurda alüminyum talaş almak için aramanızı beklemekteyiz. Sitemizdeki Trabzon Yomra alüminyum kg fiyatı güncelliğini korumaktadır.

Yomra Demir Hurda Alan En Yakın Hurdacı

İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke ticareti için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı bağlantısına tıklayınız. Demir, Yomra ilçe genelinde bol miktarda bulunabilen metaller içerisinde bulunmaktadır. Sayfamızdaki Yomra hurda demir kg fiyatı her geçen hafta güncellenmektedir.

Yomra etrafında DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal demir hurdası alıyoruz. Firmamız Yomra ilçesinde hurda demir ticareti ile ilgileniyor. Anlık demir hurdası fiyatı istemek nedeni ile fazla aman geçmeden arayın. Demir hurdası fiyatı bağlantısına tıklayınız. Hatırlatmak isteriz her nevi demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı, pencere demiri alıyoruz.

Yomra Hurda Alan Firma

Yomra adresten hurda alımı yaptığımız semtler arasındadır. Zarar etmemek amacıyla hurdanızı gecikmeden elinizden çıkarın. Hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Demir hurdası suyla temas ettiğinde korozyona uğrar. Böylece metalin fiyatı düşebilir. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Yomra geri dönüşüm firması Demtaş METAL her tür hurda alımı gerçekleştiriyor.

Yüksek tonajlı alüminyum hurdası ve sarı hurda, bakır, inşaat demiri, kablo, hurda çinko, çatı minare kurşunu alımı yaparken piyasadan daha fazla fiyat listesi veriyoruz. Yomra hurda alanlar içerisinde hızlı hizmet ve uzman personelimiz ile öne çıkmaktayız. Hurda zamak antimon, CNC artığı hurda, kalay hurda, çelik hurda alıyoruz. Hep beraber kazanarak uzun vadeli hizmetler sunmayı istiyoruz. Hurda krom almak üzere bulunduğu yere kadar gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmasıyız.

Yomra Sac Hurdası Alımı

Yomra ve çevresinde sac levha, sac varil, hurda sac paslanmaz, hurda trapez sac, galvanizli boru hurda, iş yerimizi tercih ederek kazanabilirsiniz. Sac hurdası alıyoruz. Depomuzda bir tek deliği olmayan ikinci el trapez sac hurdası vardır. Depo çatısı kaplamak isteyenler için daha uygun olacaktır.

Krom Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Krom paslanmaz hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Hurda krom kilo fiyatı sayfamıza mutlaka göz atabilirsiniz. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil çoğu alanda krom hurdası kullanılıyor. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alımı yapıyoruz. Nikelle karıştırılarak krom paslanmaz elde edilir. Sayfamızdaki Yomra hurda krom tank ton fiyatlarını ücretsiz yollamaktayız.

Yomra Kablo Hurda Alım Satımı

Kablo alan hurdacılar başlığıyla yazılmış metine göz gezdirebilirsiniz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Tonajlı kablo hurdası alırken kablo hurdası borsasından daha yüksek fiyat listesi veriyoruz. Kapıdan hurda antigron kablolar, iç tesisat kablo hurdası, hurda enya kablolar tek damar hurda kablo alımı yapıyoruz.

Lakin tek damar kablolar, enya kablo, çok damarlı kablolar için ederinin üstünde fiyatları vermekteyiz. Hurda telefon kablosu, fare yemez kablolar, karışık hurda kablo elinde olanlar şimdi arayın. Kullanım yerleri itibariyle alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yer altı kabloları, koaksiyel kablolar, çelik sargılı kablolar şeklinde isimlendirilir. Yomra bölgesinin tümünde TTR hurda kablolar, %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablo alımı yapıyoruz.

Özellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Yomra hurdacı arayanlar için buradayız. Hurda kablolar içindeki telin bakırı yüzünden hurda kablo alanlar için önem teşkil eder. İlaveten hurda fare yemez kablo fiyat listesi almak amacıyla telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablo elektriğin iletilmesinde elektrikli eşyalarda kullanılmaya devam ediyor. Çünkü yalnızca hurdacılık sektöründe iştigal etmiyoruz.

Satıcılarda bolca edinilebilen Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar, 40% bakırlı hurda kablolar,%50 bakırlı kablo hurdaları alırken değerini peşin ödüyoruz. İçinde bulunan iletkenin türüne bağımlı olarak ve de dış yüzeydeki kullanılan malzemenin isim alır. Buradaki Yomra hurda bakır kablo kilo fiyatını günlük ulaştırmaktayız. Trabzon Yomra ilçesinin tümünde kablo hurdası alan yerler içinde değerinde kilo fiyatını veriyoruz. Yomra hurdacısı Demtaş METAL her türlü elektrik kablosu hurdası, iç tesisat kablo hurdası, antigron kablo alıyoruz.

Yomra Sarı Hurda Alımı

Gerçekte hurda sarı diye adlandırılmış bir hurda bulunmamaktadır. Piyasada hurda sarı pirinç kırkambar, sarı hurda vana, musluk, su saati cinsleri sıkça bulunur. Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça isimlerinde sarı pirinç hurdası cinsleri bulunmaktadır. Sayfamızdaki Yomra sarı pirinç hurdası kg fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Kesin bilgi amacıyla pirinç sarı alan hurdacı yazıya bir göz atabilirsiniz. Yomra hurdacı firması olarak tüm türlerde hurda ticareti yerinize geliyor.

Haliyle Yomra sarı pirinç hurda alan hurdacılar içindeyiz. Pirinç metali yöresel olarak sarı renkli olduğundan dolayı hurda sarı ismi verilmiştir. Demtaş METAL şirketimiz tüm bu hurda sarıların yanı sıra sarı radyatör hurdası, hurda sarı pirinç fosfor hurda, sarı pirinç hurda bronz ticaretinde lider konumdadır. Yomra ilçesinde sarı pirinç hurda ticareti yapıyoruz.

Yomra Kurşun Hurdası Alan Firmalar

Kurşunun kullanılan en eski madenlerden biri olduğu bilinmektedir. Trabzon Yomra hurda kurşun alımı yaptığımız bölgelerdendir. Buradaki Trabzon Yomra çatı söküm kurşun hurdası kg fiyatı anlık güncellenmektedir. Minare kurşun hurdası, Kurşun levha, Cami çatı söküm kurşunu, Hurda kurşun oluk alırız. Kurşun cevheri mavimsi rengiyle öne çıkar. Kurşun hurdası alımı paylaşımımızı iyi bir şey yapacaksınız.

Yomra Akü Hurda Alanlar

Zamanla şarj tutmaz bataryalara akü hurdası denir. Motosikletlerde elektrik ihtiyacında kullanılmaktadır. Hurda akü alanlar konusunda bilgi almak amacı ile bağlantısına tıklayın. Bu sebep ile Yomra hurdacısı şirketimiz benzeri kendine ait geri dönüştürme tesisi olan iş yerleri sulu ve kuru akü alımı yapmaktadır. Aküler başka bir deyişle batarya bir çeşit enerji depolayan elektrik deposudur. Akü içinde bulunan kurşunlu suyu ayrıştırıldığından oldukça kıymetlidir.

Yomra 2.el jeneratör Alımı

Jeneratör hurdası alan firmayız için nakit ödemeler yapıyoruz. Her türde yüksek kw 2. el jeneratör bulunur. 2.el jeneratör satan yerler içerisindeyiz.

7/24 Hurda Alan Yomra Hurdacı Firma

1991 yılından bu günlere hurdacılık sektöründe müşterilere hizmet etmeye devam ediyoruz. Yılların sağladığı kurumsallaşmayla teknolojimizi geliştirerek hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 Yomra hurdacı olan şirketimiz ile zaman farketmeden atık hurda malzeme alım satımı yapıyoruz.

Yomra Hurdacılar Sitesi

Yomra oto sanayi hurdacı firmasıyız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Hemşerilerimize yaşanabilir bir şehir oluşturmak için sürekli çaba sarfediyoruz. Yalnızca bu hurdaları alıyor değiliz. Yomra hurdacılar sitesi 3. blokta bulunan hurda tesisimizle hurda malzeme alım satımı yapıyoruz.

Yomra Hurda Araç Alan Hurdacılar

Yomra hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Bazen Yomra etrafında hurda araba alım hizmeti veriyoruz. Fakat hurda araba trafikten düşürme evrakları çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli yerine getiremiyoruz. Pek tabi size hurda otomobil hurdaya satma hakkında yardım etmek istiyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak parçalanmış araç hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, hurda patoz, çeki demiri hurdası, hurda vagon, hurda motor alımı yapıyoruz.

En Yakın Yomra Hurdacı Numarası

Yomra hurdacısı bünyesindeki ekiplerimizle adresinizden hurda alımına devam ediyoruz. Bu haliyle atıl eşyaları paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurdacı firma Yomra ilçesinin etrafında servisler sunmaktan onur duyuyoruz. Yomra en yakın hurdacı deposu adıyla hurda metal nakliyesi yapmak amacıyla ayağınıza geliyoruz. Demtaş METAL olarak Yomra genelinde hurda malzeme alımı gerçekleştiriyoruz.

Yomra Cam Hurda Alım Satımı

Çağımızda renkli kola meşrubat şişesi, araç camı vs. cam hurda türleri bulunmaktadır. Cam yarısaydam yada saydam genellikle kırılgan bir yapıdaki sıvı madde koruyan amorf ve organik olmayan katı malzemelerdir. Yomra çevresinde cam hurda alanlar içerisinde bulunuyoruz.

Yomra 2. El Endüstriyel Malzemeleri Alım Satımı

Titizlik ile kullanılmış restoran tipi bulaşık makinası, buz makineleri, çamaşır makinaları, çöp sıyırmalı tezgah, tezgah altı dolaplar, pizza dolabı alımı yapıyoruz. Endüstriyel tipte 2.el restaurant aletleri alıyoruz. Ardiyemizdeki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanları, restorant tipi kuzine, aspiratör, davlumbaz, evye, dinlendirme küveti, salata ve meze reyonları vs endüstriyel otel ve mutfak aletini incelemeniz amacı ile siz kıymetli müşterilerimizi depomuza davet etmekteyiz. 2. El servis bıçağı, tabak, bardak, bardak kurulama makineleri, tabak kurulama tezgahı, paslanmaz krom tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah altı dolaplar satmak isteyenler bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yomra Hurda Kumaş Alan Firmalar

Yüksek tonajlı dokuma kumaş, penye kumaş hurdası, hurda nevresim kumaşı parçası, mayo kumaşı, hurda parti kumaş, parça poplin kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası, spot kumaş hurdası için yüksek fiyattan ödeme yapılır. Bu sayfadaki Yomra kumaş hurdası ton fiyatını arzu edene günlük gönderiyoruz.

Yomra kilosu ile kumaş hurdası alan firmalar arasındayız. Trabzon Yomra etrafında kumaş fire hurdası alım satımı yapılmaktadır.

Yomra ilçesinde süprem kumaş hurdası, hurda şifon kumaşı, hurda viskon kumaşı, hurda jesica, gömlek kumaşı, tshirt kumaş hurdası, döşeme kumaşı, abiyelik kumaş hurdası alım satımında dilediğiniz yere gelmekteyiz. Kilosuyla gabardin kumaş hurdası, hurda örme kumaşı, hurda pantolonluk kumaş, hurda kot kumaş, eteklik kumaş hurdası, ceketlik kumaş hurdası satmak amacıyla bizi vakit geçirmeden aramalısınız.

İkinci El Eşya

Piyasadan fiyata kullanılmış ve ikinci el oturma grubu satıyoruz. Sıfır gibi 2. el derin dondurucu, buzdolapları, LCD televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli el aletleri, diz üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart hurdası satın almak sebebiyle bizlere ait mobil telefon numaralarıyla irtibatta bulunarak ulaşabilirsiniz. Temiz çalışma koltukları, patron masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece bulunmaktadır. Çok az kullanılmış olan ikinci el olarak değerlendirilebilecek bir temizliğe sahip kanepe ve koltuklarınızı bildirdiğiniz konuma gelerek değerinde alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası, buzdolabı hurdası gibi hurda beyaz eşya için güncel fiyat teklifi verilmektedir. Daha detaylı bilgilere amacı ile buzdolabı hurdası alan hurdacı firma konulu paylaşımımızı inceleyiniz

2.El İnşaat Malzemesi

Bununla birlikte batan satıcılardan almış olduğumuz Yıkılan elbiseci vb. binalardan sökülen hala kullanılabilir 2. el mutfak dolapları, çelik kapı, pimapen pencere alan firmalar içindeyiz. İnşatlarda alçı mikseri, inşaat vinci, harç makinesi, boya makinesi ikinci el seyyar iskele, plywood hurda bulunur.

Yomra Klima Hurdası Alımı

Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Yomra ilçesinde hurda klima satanlar bizlerle mutlaka irtibat kurun. Bozuk kombi hurdası alanlar içindeyiz. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Klima hurdası Yomra çevresinde en çok satılan elektronik hurdaları içerisindedir.

Yomra Moloz Nakliyesi

Yomra hurdacı Demtaş METAL firmamız tarafından alınacak her nevi hurdaların firmaya ait fabrikaya taşıma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Yıkım molozları Yomra Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından daha önce planlanan arazilere nakliyesi yapılıyor. Yıkımdan sonra müşteriyle antlaşmamıza göre yıkım molozunun taşınması itinayla yapılır.

Yomra Karton Hurda Alanlar

Yomra kağıt hurda alım satımı yapanlar içindeki işletmemiz ile toplama kağıt hurda, matbaa baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, hurda iplik bobin kağıdı, hurda karton koli satımı hakkında sorularınızı sorabilirsiniz. Bölgenin tamamında kitap, defter hurdası, renkli hurda kağıt, 1. hamur beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alıp satarken alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra hassasiyetle hurda satıcılarına daha çok kazanma şansı yöneltiyoruz. Hurda karton alım satımı için adresinize geliyoruz. Sayfamızda yayımlanan Yomra kağıt hurdası ton fiyatlarını üyelerimizle paylaşıyoruz Yüksek hurda kağıt fiyatları ile kuşe kağıt hurdası, karton bardak, hurda bristol kağıt, hurda peçete, gazete hurdası alanlar içindeyiz.

Nikel Hurda Alımı

Nikel hurda zehirleyebilir. Bu yüzden nikel hurdaları depolanırken elden geldiğince dikkat ile çalışılmalıdır. Trabzon Yomra genelinde nikel turbo, %99 şablon nikel ve %95 şablon nikel hurdalar, anot nikel alımında piyasasından yüksek fiyatlar veriyoruz. Yomra hurda nikel alım satımı yapıyoruz.

Yomra 2.el Raf Fiyatları

Genellikle kapanan aktarlardan elde ettiğimiz teşhir rafları, çelik raf hurdaları, market rafları, teşhir reyonları, hurda demir raflar içinden seçtiğimiz kullanılabilir durumda 2.el raf satan firmalar içerisindeyiz. Hurda depo rafı alıyoruz. Buradaki Yomra hurda raf fiyatları güncellendi. Raf hurdası alan hurdacı paylaşımına göz bakmanız harika olur. Yomra 2. el hurda raf alım satımı amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Yomra Bina Yıkımı

Bina yıkımında lüzum görülen tedbir önlemleri Çıkacak yıkım hurdaları bina yıkım işi yapıyoruz. Tıpkı fabrika söküm işlerinde olduğu gibi bina yıkım işleri başarıyla yerine getiriyoruz. Kentsel dönüşüme girsin girmesin kısmen yıkılmış binaların yeniden yapılması sebebiyle yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı bitiminde pimapen hurdaları, sökülen hurda çelik kapı, çıkma parkeler ve benzeri tüm hurda malzemeyi almaktayız.

Yomra Plastik Hurdası Alımı

Termoplastik, polietilen, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset benzeri plastik çeşitleri vardır. Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemenin adıdır. En güncel fiyata hurda mavi kapak, pimapen, şeffaf beyaz naylon hurda, pet şişe hurdası, hurda kırkambar plastik alıyoruz. Trabzon şehri Yomra bölgesinin her yerinden abs plastik hurda, polipropilen moblen hurda, hurda polistren kristal, jelatin alımı için iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. Yomra plastik hurdası alan firmalar içinden öne çıkan Yomra hurdacısıyız. Sitemizdeki Yomra plastik ton fiyatı güncelliğini korumaktadır.

Yomra Fabrika ve Makine Sökümü

Profesyonel biçimde fabrikaları yıkıyoruz. Yomra fabrika sökümü işleri uzun yılların tecrübesine sahibiz. Genellikle söylendiği gibi kolay bir iş olmamıştır. Bu sebeple hurda fabrika sökümü gerçekleştiren yerler içinde başarılı bir konumdayız. İlk önce sökülmesi arzu edilen mülkün titizlikle dolaşılarak ihtiyaçlar dahilinde projenin ayarlanması doğru bir çalışma olur. Yıllardır onlarca fabrika bozum ihaleleri tamamladık.

Güncel Anlık Yomra Hurda Fiyatları

Yomra hurdacı firmalar içinde hurda alım satımı esnasında uygulanılan fiyat listesi hızlı bir şekilde değişmektedir. En doğru hurda kilo fiyatına erişmek amacı ile irtibat kurabilirsiniz. Şundan yarar görüyoruz belirli bir kilodan yüksek hurdalar alırken oldukça fazla ton fiyatları ödüyoruz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!