İçeriğe geç

Yenice Hurdacı Hurda Alımı

Demtaş METAL firmamız ile Karabük Yenice hurda çeşitleri alıyoruz. Karabük hurdacı olan Demtaş METAL hizmetinizdedir. Yenice merkezi bölgesinde ikinci el ofis mobilyaları ve hurda eşyalar almaktayız. Her türlü hurda alım satımı yapıyoruz. Aslında Yenice hurdacı işletmeleri içerisindeyiz. Elbette ki Yenice merkezinde de hizmetler vermekteyiz. Güncel Yenice hurda fiyatları ile hurda alımı hizmeti veriyoruz.

Hurdacı firması olarak hurdalarınızı adresten alıyoruz. Karabük Yenice hurdacı firmalar içerisinde öncüyüz. Karabük Yenice merkezde Yenice merkez hurdacı firması olarak Yenice merkezi etrafında hurda alım satım hizmeti vermekteyiz.

Yenice ilçesinin etrafında hurda ve geri dönüşüm fabrikasıyız. Toptan alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Karabük hurdacısı olarak Yenice merkezinin her yerinde hurdacılık yapmaya devam ediyoruz. Yenice merkezde sürekli yaptığımız gibi hurda alımı için Yenice ekiplerimizi göndermekteyiz.

Karabük Yenice Hurdacıları

Yenice hurdacı olarak Karabük genelinde hurda alım satımı yapmaktayız. Her miktardaki atık malzemeleriniz için müsait araçlarımızı göndermekteyiz. Yenice meydanında hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Metalleri yeniden işleyerek hepimizin faydalanması için çalışıyoruz. Siz değerli müşterilerimizde her türlü hurda satmak amacı ile iş yerimizi rehberinize ekleyebilirsiniz. Yenice hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Yenice çevresinde benzersiz anlayışlar ile profesyonel hizmet beğeninize sunmaktayız. Karabük merkezinin nadide ilçesi Yenice ilk hizmet verdiğimiz yerler arasındadır. Yalnızca Karabük Yenice çevresinde değil, bütün şehirlerde hizmet vermekteyiz.

Yenice Hurdacı Numarası

Yenice hurda alım satımı faaliyetlerimizi sunduğumuz ilçeler arasında yer alıyor. Bu sebep ile hurda atık fiyat listesi sormak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Hemen arayarak günlük hurda fiyat listesi ile hurdanızı satabilirsiniz. Yenice hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın içinde tek tıklamayla arayabileceğiniz şekilde bulunuyor.

Krom Hurda Alım Satımı

Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 alım satımıyla ilgileniyoruz. Krom, nikelle karıştırılarak paslanmaz oluşturulur. Burada yer almakta olan Yenice krom hurdası fiyat listesini her gün ulaştırmaktayız. Paslanmaz krom hurda alıyoruz. Hurda krom alan yerler bağlantısına tıklamalısınız. Sert olduğundan zırhlı araba dahil bir çok alanda krom hurdası kullanılmaktadır.

Yenice Demir Hurdası Alan Hurdacı

Yenice şehrinin tamamında hurda demir alım satımı yapmaktadır. Hurda demir, yeryüzünde bol miktarda satılan madenler içinde bulunmaktadır. Buradaki Yenice demir hurda kilo fiyatını dileyene güncel olarak ulaştırmaktayız. Bildiğiniz üzere her çeşit demir kapı, demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu alım satımı yapılır.

Anlık demir hurda fiyatları için bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alım satımı gönderisini gezmek öğrenmenizi sağlayacaktır. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke alımı amacıyla telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar paylaşımımıza bir göz atmalısınız. Yenice etrafında DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurdası alıyoruz.

Çinko Hurda Alanlar

Bu sayfadaki Karabük Yenice çatı söküm çinkosu kg fiyatını üyelerimizle günlük paylaşıyoruz. Çinko hurdası alanlar hurda çinko hakkında bilgi bir şey öğrenmek amacıyla linkine tıklamalısınız. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü fiyat listesi talep etmek için arayın. Yenice çevresinde çinko hurdası alıyoruz.

Yenice Sarı Hurdası Alımı

Gerçekte sarı hurdası diye adlandırılmış hurda çeşidi bulunmamaktadır. Pirinç metali halk dilinde rengi sarı olduğundan sarı hurda ismiyle bilinmektedir. Yenice hurdacı firma olarak her türlü hurda alım satımı yapıyor. Haliyle Yenice sarı pirinç hurdası alanlar içerisindeyiz. Yenice ilçesinin tamamında sarı hurda alımıyla ilgileniyoruz. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk gibi hurda sarı türleri bulunmaktadır. Müşterilerde hurda sarı pirinç kırkambar, sarı hurda vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati cinsleri sıkça bulunur. Firmamız bu hurdaların piyasasına uygun olarak hurda sarı pirinç bronz araiş hurdası alımı yapıyor. Bu sayfadaki Yenice sarı pirinç ton fiyatları güncelliğini koruyor. Hurda pirinç sarı alan hurdacı hakkında paylaşılmış yazıya bir göz atabilirsiniz.

Yenice Kurşun Hurda Alımı

Cevherleri olan kurşun mavimsi renktedir. Kurşun hurdası alımı makalesini ziyaret etmeyi unutmayın. Kurşun levha, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Hurda kurşun oluk, Minare kurşun hurdası alımı yapıyoruz. Kurşunun kullanılan eski madenlerden biri olduğu biliniyor. Yenice kurşun hurda aldığımız bölgelerden biridir. Sayfamızdaki Karabük Yenice kurşun hurda fiyatları güncellenmiştir.

Yenice Hurda Sac Alanlar

Yenice Karabük ilçesinde hurda levha, hurda sac varil, hurda sac paslanmaz, trapez, galvanizli boru hurda, firmamızı tercih edip daha fazla kazanabilirsiniz. Sac hurda alan işyerleri içerisindeyiz. Kış bahçesi çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Depomuzda yeni ürün gibi ikinci el trapez sac bulunuyor.

Yenice Kablo Hurdası Alan Firma

Kablo hurda alanlar hakkındaki yazıyı inceleyebilirsiniz. Yenice hurdacı firma olarak TTR kablo hurdaları, %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablo alım satımında uzmanız.

Üstelik hurda fare yemez kablolar, çok damarlı hurda kablo fiyat listesi almak için telefon edebilirsiniz. Kablo iletkenliği ile sıklıkla kullanılmaya devam ediyor. Yüksek tonajlı kablo hurdası ticaretinde hurda kablo piyasasından yüksek fiyat sunuyoruz. Bulunduğu yerden antigron hurda kablo, hurda enya kablo, tek damar hurda kablo alımı yapıyoruz. Müşterilerde kolayca toplanan 40% bakırlı kablo hurdaları, 30% bakırlı hurda kablo, Yüzde elli bakırlı hurda kablolar ticaretinde değerini peşinen ödüyoruz. Bunun yanısıra tek damar hurda kablo, çok damarlı kablo hurdası, hurda enya kablo alımı esnasında piyasasının üstünde fiyat teklifini gönderiyoruz.

Eş zamanlı olarak hurdadan hammadde yapıyoruz. Kullanılış yerlerine göre hava kabloları, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, yer altı kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu şeklinde çeşitlendirilir. İçerisindeki iletkenin türüne göre ve birde dışındaki malzemenin isim alır. Buradaki Yenice fare yemez kablo fiyat listesini grubumuzdakilerle paylaşıyoruz.

Telefon kablosu hurdası, karışık hurda kablo, fare yemez kablolar satarak daha çok para kazanmak isteyenler hemen bizi arayabilir. Yenice ilçesinde hurda kablo alan firmayız. Çünkü firmamız yalnızca hurda alımında ilgilenmiyoruz. Yenice hurdacısı Demtaş METAL her çeşit elektrik kablosu hurdaları, antigron hurda kablo, iç tesisat kablo hurdası alımı için dilediğiniz yere geliyoruz.

Özellikle hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Yenice hurdacı firmayız. Hurda kablolar içindeki telin madeni yüzünden hurda kablo ticareti yapanlar için önem arzeder.

Yenice Bakır Hurdası Alanlar

Yenice hurda bakır kilo fiyatı için cep telefonumuzu arayın. Bakır hurdası alan Yenice hurdacı firmamızı hızlıca arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın. Hurda bakır alan yerler içeriğimizde daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. TTR kırma bakır hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, Hurda antigron granür bakır, bakır lama hurdası, hurda bakır profil, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda alım satımı yapıyoruz. Bakır bobin hurdası, yanık bakır hurdası, hurda bakır kırkambar, bakır boru hurda alanlar içerisindeyiz.

Burada bulunan Karabük Yenice bakır hurdası fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Karabük Yenice hurda bakır alan yerler içindeyiz. Yenice bölgesinde bakır hurda alımı yapıyoruz.

Yenice Hurda Alüminyum Alım Satımı

Güvenli bir şekilde hurda alüminyum kutu, alüminyum petek hurdası, hurda alüminyum radyatör satışı yapmak amacıyla iletişime geçebilirsiniz. Yenice ilçesinin her yerinde alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum araiş, alüminyum piston hurda, hurda alüminyum ince profil alımında tartımı dilediğiniz yerde gerçekleştiriyoruz. Her türde hurda alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda alımı yapıyoruz. Her çeşit alüminyum hurdası nakit alınır. Karabük Yenice hurda alüminyum alan hurdacılar arasında lideriz. Hurda satanların yardımıyla daha hızlı büyüyoruz. Bu sayfadaki Yenice alüminyum ton fiyatlarını günlük göndermekteyiz. Hurda alüminyum alanlar içerikli makaleyi ziyaret edin Hurda alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak hurdası alıyoruz. İş yerimize gösterdiğiniz özen nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Konumdan alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda alabilmek için iletişim kurmanızı diliyoruz.

Yenice Hurda Alanlar

Karabük Yenice hurdacı firma olan Demtaş METAL hurdacılık her tür hurda malzeme alımı gerçekleştiriyor. Müşteri memnuniyetini önde tutarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz.

Hurda kağıt alımı için kapınıza kadar geliyoruz. Fire hurda kumaş alan firmalar arasındayız. Yenice yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz ilçeler içerisindedir. Zarar etmemek için hurda eşyalarınızı hemen nakit paraya çevirin. Bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurdası su ile temas ettiğinde korozyona uğramaktadır. Bu sebepten metalin kıymetini düşürüyor. Hurda zamak, makina artığı, kalay hurda, çelik hurda almaktayız. Müşterilerimizle birlikte kazanarak sürekli hizmetler sunmayı hedef edindik. Tonajlı sarı hurdası ve alüminyum, kablo hurdası, bakır hurda, kurşun hurda,çinko hurdası, ekstra demir alırken yüksek fiyatlar uygulamaktayız. Yenice hurda alım satımı yapanlar içinde kaliteli hizmetler ve uzman personelimiz ile ön plana çıkıyoruz.

Klima Hurda Alımı

Yenice ilçesinde ikinci el klima satanlar bizlerle mutlaka iletişime geçin. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. İkinci el klima Yenice çevresinde en fazla alınan hurdalar arasındadır. Hurda kombi alım satımı yapan hurdacı firmasıyız.

Yenice Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkımdan sonra anlaşmaya bağlı olarak molozun taşınma işleri titizlikle yapılmaktadır. Demtaş METAL tarafından alınan her türlü hurda eşyalarınızın iş yerimize taşınma işleri bedelsiz yapılıyor. Molozlar Yenice Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce bildirilen alanlara taşınıyor.

Yenice Nikel Hurda Alanlar

Karabük Yenice çevresinde nikel turbo hurda, %95 – 99 nikel şablon, anot hurda nikel alım satımında en yüksek fiyatı sunuyoruz. Dolayısı ile nikel hurdalar alınıp, satılırken oldukça hassasiyetle çalışmalıyız. Nikel hurdaları kükürt ve arsenik içerdiğinden zehirleyebilir. Karabük Yenice nikel hurdası alıyoruz.

Yenice Bina Yıkımı

Bedelsiz bina yıkım işi yapmaktayız. Bina yıkımından sonra çıkma parkeler, çıkma kapı pencere, pimapen hurdası benzeri tüm hurdaları alıyoruz. Yenice kentsel dönüşümü nedeniyle yenilenmesi gereken dükkanların istenildiği biçimde yapılması sebebiyle yıkım işini sağlıyoruz. Bina yıkımında bilinen iş güvenliği önlemleri Üst tarafta fabrika yıkımlarında yaptığımız gibi çıkacak hurdalar karşılığında bina yıkımı gerçekleştiriyoruz.

Yenice Hurdacı Sitesi

Yenice hurdacılar sitesi dokuzuncu blokta bulunan hurda iş yerimiz ile geri dönüşüm yapıyoruz. Sadece bunları almıyoruz. Çok daha yaşanılır bir Karabük ve olduğundan yaşanır Yenice için sürekli çalışıyoruz. Yenice OSB organize sanayi bölgesi hurdacısı olarak çalışmaktayız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz.

Yenice Kırık Cam Hurda Alanlar

Yenice ilçesi çevresinde cam hurdası alan yerler arasında bulunuyoruz. Günümüzde şeffaf araç camları, şişesi cinslerde cam hurda yüklü miktarda satılıyor. Cam tam veya yarısaydam genellikle kırılgan ve sert yapıya sahibi sıvı madde tutabilen inorganik katı maddelerdir.

Yenice Hurda Araba Alanlar

Bazen Yenice yakınlarında hurda otomobil alıyoruz. Yenice hizmetlerimize devam ediyoruz. Resmi belge işi olmayan römork, çeki demiri patoz hurdası, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, vergiden düşürülmüş hurda araba, hurda motor alımı yapıyoruz. Pek tabi size araba hurdası alım satımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Ama araba hurdası vergiden düşürme işlemleri zaman aldığından bu hizmeti her zaman veremiyoruz.

2. El Kafe ve Lokanta Aletleri Alanlar

Depolarımızdaki hamur yoğurma kazanı, döner ocakları, teşhir reyonları, aspiratör, küvet, paslanmaz krom evye, krom davlumbaz, paslanmaz yemek dilendiricileri, lokanta tipi ocak vs cafe restaurant tipi mutfak aletini yakından görmek için sizi depolarımıza davet ediyoruz. İyi kullanılmış olan restaurant tipi bulaşık makinası, tezgah, tezgah altı 2 kapaklı dolap, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makineleri alıyoruz. 2.el tabak kurulama tezgahı, cam bardak kurutma makinesi, tezgah altı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, paslanmaz krom kazan, tencere, tava, tepsi satmak isteyenler bu sayfadaki telefon numarasını arayabilir. Sanayi tipi mutfak malzemeleri alıyoruz.

Yenice Hurda Kumaş Alım Satımı

Parça kumaş hurdası almaktayız. Karabük Yenice etrafında viskon kumaş hurdası, gömlek kumaşı, parça tişört kumaşı, hurda şifon kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, döşemelik kumaş hurdası, hurda jesica kumaşı, süprem kumaş hurdası alım satımında istediğiniz yere personelimizi gönderiyoruz. Yüksek tonajlı hurda penye kumaş, nevresim kumaşı, makine artığı kumaş hurdası, hurda mayo kumaşı, spot kumaş, poplin kumaş kırpıntı, hurda dokuma kumaş, hurda atlet kumaşı alım satımı yapmaktayız.

Spota düşmüş hurda pantolonluk, gabardin kumaş hurdası, örme kumaş, spot kot kumaşı, ceketlik kumaş, eteklik kumaş satışı yapmak için telefonlarımızı zaman kaybetmeden arayın. Karabük Yenice kilo ile tartım yaparak kumaş hurdası alanlar içindeyiz. Buradaki Karabük Yenice hurda kumaş ton fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz.

Yenice Güncel Hurda Fiyatları

Yenice hurdacı firma hurda alımı yaparken uygulanılan fiyat listeleri hurda borsasında hızlı bir biçimde değişiyor. Tekrar hatırlatmakta fayda görüyoruz yüksek miktarlı hurdaların alımında kilo fiyatından daha fazla ton fiyatı uyguluyoruz. Kesin kilo fiyatına ulaşmak nedeniyle bizimle iletişim kurmanız gerekiyor. Hurda fiyatları içerikli konuyu inceleyebilirsiniz

Yenice İkinci El Hurda Raf

Genellikle ekipmanını yenileyen fabrikalar tarafından hurdaya ayrılan market rafı hurdaları, hurda çelik raflar, demir raf hurdaları, ürün reyonları, mağaza raf hurdası içlerinden seçilen yeni gibi 2.el hurda raf satıyoruz. Hurda depo rafı alıyoruz. Sitemizde paylaşılmış olan Karabük Yenice hurda raf ton fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız. Hurda raf alım satımı raf hurdası hakkında bilgi edinmek için bağlantısına tıklayın. Yenice raf hurdası almak için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

Yenice Kağıt Hurdası Alım Satımı

Yenice Karabük hurda kağıt alan firmalar arasındaki işletmemiz ile hurda ofset baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı, koli hurdası ton fiyatı sorabilirsiniz. Yenice hurda karton alım satımı yaptığımız bölgeler içerisindedir. Sitemizdeki Yenice karton hurda kg fiyatı günceldir İlçede hurda kitap defter, renkli kağıt hurdası, 1. hamur kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı alırken alışkanlık ettiğimiz ekstra duyarlılıkla sizlere ederinden daha fazla oranda kâr elde etme imkanı veriyoruz. Daha fazla kilo fiyatlarıyla karton bardak, kuşe kağıt, kullanılmış gazete, bristol kağıt hurdası, peçete hurdası alıyoruz.

Plastik Hurda Alımı

En yüksek fiyatla şeffaf naylon hurdası, mavi kapak hurdası, pet şişe, kırkambar plastik hurda, pimapen hurda alıyoruz. Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemelere verilen isimdir.

Yenice plastik hurda alanlar içinden öne geçmeyi başaran işletmeyiz. Sayfamızdaki Yenice naylon hurdası fiyatlarını abonelerimize saat başı gönderiyoruz. Karabük ile Yenice bölgesinin tamamından abs plastik hurda, hurda polipropilen moblen, jelatin, polistren kristal hurdası alım satımı için telefon numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Yenice 2.el Ev Eşyası

Her çeşit 2.el diz üstü bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucu, televizyon, bulaşık makineleri, buzdolapları, çamaşır makineleri, elektronik el aletleri, fırın, ütü, ocak, 2.el ekran kartı, hurda anakart almak nedeni ile numaralarımızla etkileşim kurabilirsiniz. Uygun fiyatlara titiz bir şekilde kullanılmış olan, ikinci el mobilyalar ve aksesuarlar satıyoruz. Kısa bir zaman kullandığınız 2. el olarak değerlendirilebilecek durumdaki mobilyalarınızı yerinize gelerek almaktayız. Eski buzdolabı, eski çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi vb hurda beyaz eşya alımı yapıyoruz. Detaylı bilgiye erişmek amacıyla beyaz eşya hurdası fiyatı hakkında bilgi veren makaleyi okuyunuz Az kullanılmış büro ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, öğrenci masası, etajer, şifonyer, gardrop, sekreter koltuğu satın almak için irtibat telefon numaralarımızı arayın.

7/24 Açık Yenice Hurdacı Firması

Sektörde uzun senelerdir Yenice hurdacı olmanın bahşettiği deneyimlerler değişen teknolojiye ayak uydurarak yeni hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 7/24 hurda alan Yenice hurdacı firması olan şirketimizle zaman farketmeksizin çalışıyoruz. Tam 1996’dan bugüne geri dönüşüm sektöründe size hizmet etmeye devam ediyoruz.

Akü Hurda Alan Yerler

Akü başka deyişle batarya şarjlı piller benzeri enerji depolayan elektrik deposudur. Akü hurdası içinde bulunan kurşun bulunduran suyu nedeniyle oldukça kıymetlidir. Elektrikli otomobillerde elektrik deposu bulunmaktadır. Zamanla kullanılmaz haline düşen bataryaya hurda akü deniliyor. Akü hurdası alan hurdacı firma sayfamızı okuyunuz. Dolayısıyla Demtaş METAL vb. kendisine ait geri dönüşüm dökümhanesi olanlar kuru ve sulu akü alım satımı yaparlar.

En Yakın Yenice Hurdacı

Yenice hurdacı firması içinde çalışan çalışanlarımızla arzuladığınız adresten hurda malzeme almaya başladık. Haliyle sizlere en yakın hurdacı Yenice bölgesinde hurdacılık hizmeti vermekten mutluluk duyarız. Yenice en yakın hurdacı deposu hizmetlerimizle hurda metal alıp satmak için deponuza geliyoruz. Demtaş METAL firmamızla Yenice etrafında her nevi hurda alımı yapmaktayız.

Yenice Hurda Jeneratör Alan Hurdacılar

Endüstriyel ve sanayi tipi yüksek kw 2.el jeneratör alınır, satılır. 2.el jeneratör satan yerler arasındayız. Bozulmuş jeneratör hurdası, trafo alan firmayız alımında en yüksek fiyatı biz veriyoruz.

Yenice 2.El İnşaat Malzemesi

Yıkılmış yurt ve benzeri binalardan kenara ayrılan hala kullanılabilir ikinci el demir kapı, pimapen pencereler, mutfak dolapları alıyoruz. Şantiyelerde yük asansörleri, boya tabancası, harç mikseri, alçı sıva mikseri ikinci el inşaat iskelesi, ikinci el plywood satılıktır. Dolayısıyla iflas etmek mecburiyetinde kalan iş yerlerinden edindiğimiz

Yenice Fabrika ve Makine Sökümü

Karabük Yenice fabrika sökümü işi yapıyoruz. Yıkımla ilgilenenlerin dediği gibi kolay olmamıştır. Profesyonelce fabrikaları yıkıyoruz. Böylelikle hurda fabrika sökümü yapan yerler içerisinde öncü yerdeyiz. İşe başlamadan önce sökülmesi teklif edilen fabrikanın detaylıca dolaşılması gerekmektedir. Daha önce bol miktarda fabrika bozumu ihalesi gerçekleştirdik.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!