İçeriğe geç

Tutak Hurdacı Hurda Fiyatları

Demtaş Metal ismiyle Tutak bölgesinde hizmet veriyoruz. Tutak hurdacı firmalar içerisinde öncüyüz. Tutak hurdacısı olarak hurdanızı alıyoruz. Güncel Ağrı Tutak hurda fiyatlarıyla alım satım hizmeti veriyoruz.

Ağrı Tutak meydanında olduğu gibi hurda alım satımı sebebiyle Tutak sınırlarındaki her yere uzman ekip göndermekteyiz. Ağrı geri dönüşüm firması olan Demtaş Metal hizmetinizdedir. Ağrı Tutak hurdacı firma olarak Tutak ilçesinin hurda alımı yapıyoruz. Tutak etrafında geri dönüşüm ve hurdacı işletmesiyiz.

Tonajlı demir, bakır,alüminyum,kablo,kurşun hurdası satımlarında yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Ağrı hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Normalde Ağrı Tutak hurdacı firmasıyız. Ancak Tutak merkezinde de hurda alım satım hizmetleri vermekteyiz. Ağrı Tutak merkezinde 2.el ofis mobilyaları ve hurda eşyalar alımında nakit ödeme yapıyoruz. Her nevi hurda satmak sebebiyle arayabilirsiniz.

Tutak Hurdacı Firmalar

Tutak hurdacı firma mı arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Tutak çevresinde eşsiz bir anlayışla profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Siz değerli müşterilerimizde her çeşit hurda bakır satmak için telefon numaramızı tuşlayabilirsiniz. Ağrı şehir merkezine bağlı eşine rastlanamayan ilçesi Tutak daimi hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Tutak ilçe merkezinde değil, tüm illerde hizmet vermekteyiz. Tutak hurdacı firması olarak Ağrı ilçelerinde her türlü hurda atık alım satımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurdanızın alım satımı için konumuza en yakın hurda nakil araçlarımızı göndermekteyiz. Tutak merkezde faaliyet gösteriyoruz. Metal ve plastikleri eriterek sizlerin geleceğini kurtarmaktayız.

Tutak Hurdacı Numarası

Ağrı Tutak hurdacı numarası bu sayfanın altında kolayca arayabileceğiniz konumdadır. Tutak yerinden hurda malzeme alımı hurdacılık faaliyetlerimizi yürüttüğümüz ilçeler arasındadır. Bu yüzden hurda atık satmak nedeniyle telefon numaramızı aramalısınız. Boşa zaman harcamadan arayın anlık hurda fiyat listesi ile hurdanızı satın.

Tutak Hurda Krom Alan Firma

Hurda krom paslanmaz için nakit ödeme yapıyoruz. Hurda krom alan yerler gönderimizi ziyaret ederseniz muhteşem olur. Nikelle karıştırıldığında paslanmaz oluşur. Sayfamızda yayınlanan Tutak hurda krom ton fiyatını güncel olarak gönderiyoruz.

Yapısı itibari ile oldukça sert olduğu için zırhlı araba dahil bir çok yerde krom hurdası kullanıldığı biliniyor. Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank satmak için arayın.

Tutak Hurda Alım Satımı

Ağrı Tutak ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Demtaş Metal hurdacılık her tür hurda inşaat demiri alımı gerçekleştiriyor. Hurda zamak antimon, makina artığı, kalay hurda, çelik hurdası alan Tutak hurdacı firmasıyız. Müşterilerimizle beraber kazanç sağlayarak uzun vadeli hizmetler sunmayı hedef edindik. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı hedefliyoruz.

Hurda raf alımı için biriktirdiğiniz yere kadar geliyoruz. Fire hurda kumaş alan hurdacılar içerisindeyiz. Tonajlı demir hurda, bakır, kurşun hurdası, kablo hurda, çinko hurdası, hurda sarı ve alüminyum hurda aldığımızda değerinden daha fazla fiyat listeleri veriyoruz. Tutak hurda alım satımı yapanlar içerisinde profesyonel hizmet ve tecrübeli personelimiz ile öncü konuma geçiyoruz. Tutak kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler içindedir. Hurdanızı geç kalmadan satmalısınız. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurda su ile temasında korozyona uğramaktadır. Bu nedenle malzemenin piyasasının inmesine neden olur.

Tutak Alüminyum Hurda Alanlar

Şirketimize güvendiğiniz sebebiyle teşekkür ederiz. Ayrıyeten alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek hurda, hurda alüminyum kutu yapmaktayız. Tutak ilçesinde alüminyum profil, hurda alüminyum matbaa malzemesi, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurda, hurda alüminyum piston alırken tartımları istediğiniz yerde yapmaya özen gösteriyoruz. Her türlü alüminyum hurdası peşin alınır. Bu sayfadaki Tutak alüminyum hurdası ton fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Alüminyum hurdası alanlar konulu metne göz atın Hurdasını satanların destekleriyle her gün kurumsallaşıyoruz. Ağrı Tutak alüminyum hurda alan yerler içinde öncüyüz. Konumdan hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş alabilmek için telefonlarınızı diliyoruz. Her türde alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası alan yerler arasındayız. Alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurdası ticaretiyle uğraşan firmayız.

Tutak Hurda Sarı Alım Satımı

Pirinç metaline halk dilinde sarı renkli olduğundan sarı hurda ismiyle bilinmektedir. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk isimlerinde sarı pirinç hurda çeşitleri vardır. Ağrı Tutak hurdacı depomuz her türlü hurda alım satımı yapıyor. Tutak ilçesinde sarı pirinç hurdası alımı yapıyoruz.

Gerçekte sarı hurda diye bir hurda varolmamıştır. Bu nedenle Tutak sarı hurdası alım hizmeti veren hurdacıyız. Bu sayfadaki Tutak sarı pirinç hurdası ton fiyatları güncellendi. Hurda sarı hakkındaki yazıya bir göz gezdirebilirsiniz. Demtaş Metal şirketi bahsettiğimiz hurdaların yanı sıra sarı radyatör hurdası, hurda sarı pirinç fosfor hurdası, hurda bronz alımında piyasaya hakimdir. Bununla beraber kırkambar sarı pirinç hurda, sarı pirinç hurda su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana türleri olduğu biliniyor.

Tutak Kablo Hurdası Alan Hurdacı Firma

Çünkü Demtaş Metal adıyla yalnızca hurda ticaretiyle uğraşmıyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımında ederinden daha yüksek fiyat listesi veriyoruz. Kablolar iletkenliği nedeniyle sıklıkla kullanılmaktadır. Ayrıca alüminyum kablo hurdası alımı için arayabilirsiniz. Kullanılış biçimlerine göre alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yer altı kabloları, çelik sargılı kablo çeşitleri vardır. Tutak ilçesinin tamamında hurda kablo alanlar arasındayız. Kablo hurdası içindeki telin madeni yüzünden kablo hurdası alanlar için önem arzeder.

Müşterilerde kolayca edinilebilen Yüzde kırk bakırlı hurda kablo, 30% bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdaları alışverişinde değerini peşin ödüyoruz. Aynı anda geri dönüşümde yapıyoruz. Fakat tek damar hurda kablo, çok damarlı kablo hurdaları, enya kablo hurdaları alım satımı esnasında en iyi fiyat listesini teklif ediyoruz.

Tutak ilçesinin tümünde %30 bakırlı kablo, TTR hurda kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablo alıyoruz. Karışık kablo hurdası, hurda telefon kablosu, fare yemez kablo hurdası satanlar şimdi arayın.

Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Her türlü kablo alan alan Tutak hurdacı firma arayanlara hizmet etmeye devam ediyoruz. Sayfamızdaki hurda kablo alanlar yazıyı okuyabilirsiniz. İçerisindeki iletkenin madenine göre ve de dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre isimlendirilir. Sitemizde yayınlanan Tutak ttr kablo hurdası fiyatları güncelliğini koruyor. Adresten antigron kablo hurdası, enya kablo hurdası, tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Tutak hurdacısı Demtaş Metal her türlü hurda elektrik kabloları, antigron hurda kablo, iç tesisat kabloları alım satımı için dilediğiniz yere geliyoruz.

Çinko Hurda Alım Satımı

Bu yazdıda yayımlanan Ağrı Tutak çinko levha kg fiyatını bedelsiz gönderiyoruz. Hurda çinko fiyatları sayfamıza göz atmanız pişmanlık duymazsanız. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha alıyoruz. Tutak bölgesinin tamamında çinko hurdası alıyoruz.

Tutak Bakır Hurdası Alımı

Tutak bölgesinde bakır hurdası alıyoruz. Bakır hurdası alanlar içeriğimizde daha geniş bilgiye erişebilirsiniz. Tutak bakır hurdası fiyatları için iletişim numaramızı arayınız. Bu sayfadaki Ağrı Tutak soyma bakır hurdası kilo fiyatı iki günde bir güncelleniyor. Ağrı Tutak hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Bakır alan Tutak hurdacı iş yerimizi bir tıklamayla arayın profesyonel hizmetin tadına varın. TTR kırma bakır hurdası, Hurda bakır talaş, Hurda antigron granür bakır, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alımı yapıyoruz. Hurda bakır kırkambar, hurda yanık bakır, bakır boru hurda, bakır bobin hurda alanlar içerisindeyiz.

Tutak Hurda Demir Alımı

İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası alımı amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alım satımı gönderimizi okusanız güzel olacaktır. Tutak etrafında DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurda alıyoruz. Hurdacı firmamız Tutak ilçe genelinde hurda demir ticareti ile ilgileniyor.

Güncel demir hurda kilo fiyatı istemek için şimdi arayabilirsiniz. Hurda demir alımı sayfamıza göz atarsanız şahane olacaktır. Sizlerinde bildiği üzere her türden demir kapı, demir trabzan, pencere demiri alım satımı yapılır. Demir hurdası, yer yüzünde en çok bulunan madenler içerisinde bulunur. Sayfamızdaki Ağrı Tutak extra demir hurda ton fiyatlarını arzu edene bedelsiz yollanmaktadır.

Kurşun Hurdası Alanlar

Cevherleri olan kurşun metali gümüşe yakın mavi renktedir. Kurşun hurda alan yerler paylaşımını inceleyiniz. Kurşun levha hurdası, Cami kurşunu, Kurşun yağmur oluğu, Cami minaresi kurşun hurdası alım satımı yaparız. Tutak kurşun hurda alım satımıyla hizmet verdiğimiz bölgeler arasındadır. Buradaki Ağrı Tutak çatı minare kurşunu ton fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Kurşun metalinin eski madenler içinde olduğu söyleniyor.

Hurda Sac Alımı

Şantiye tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Firmamızda her türde 2.el trapez sac hurda bulunuyor. Tutak çevresinde sac levha hurdası, sac varil, hurda galvaniz paslanmaz sac, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, işletmemizi tercih edip kârlı çıkabilirsiniz. Sac hurdası alım satımı yapan firmalar arasındayız.

Hurda Jeneratör Alım Satımı

2.el jeneratör satanlar içindeyiz. Hurda jeneratör alan şirketler içerisindeyiz. Sanayi tipi yüksek kw 2.el jeneratör bulunur.

En Yakın Tutak Hurdacı

En yakın Tutak hurdacı deposu adı ile her cinsten hurda metal nakliyesi yapmak sebebi ile arzu ettiğiniz yere profesyonel personel yolluyoruz. Tutak hurdacı firması olan firmamız ile konumdan hurda alım hizmetleri vermeye başladık. Bu şekilde hurda satanlara en yakın hurda alanlar Tutak genelinde hurdacılık hizmeti vermekten onur duyuyoruz. Demtaş Metal hurdacılık olarak Tutak çevresinde her nevi hurda malzeme alırız.

Karton Hurdası Alımı

Ağrı Tutak kağıt hurda alan yerler arasındaki işletmemiz hizmetleri ile hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda karton koli ton fiyatı sorabilirsiniz. Bölgede 1. hamur kağıt hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, defter, kitap, A4 fotokopi kağıdı hurdası alım satımlarında göstermiş olduğumuz extra hassasiyetle satıcılara çok daha yüksek kazanç etme olanağı sunuyoruz. Kağıt hurdası alımı için adresinize geliyoruz. Sitemizde yayınlanan Tutak karton hurdası fiyatlarını grubumuzda saat başı paylaşıyoruz Ederinden fazla ton fiyatlarıyla kuşe kağıt hurdası, karton bardak hurdası, bristol hurda, peçete hurdası, gazete hurdası alıyoruz.

Tutak 2.el Raf Fiyatları

Hurda depolama rafları işleri yapmaktayız. Burada yayımlanan Tutak ikindi el raf hurdası fiyat listesini grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Raf hurda alan yerler yazısına bir göz gezdirirseniz pişmanlık duymayacaksınız. Raf hurdası Tutak almak amacıyla cep telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Özellikle kapanan elbiseciler tarafından hurdaya ayrılan mağaza rafı hurdaları, çelik raf hurdası, market rafı hurdası, reyonlar, demir raf hurdaları içlerinden personelimizce seçilen yeniden farksız duran 2.el market rafları satan yerler içindeyiz.

Cam Hurdası Alımı

Tutak çevresinde hurda cam alanlar içindeyiz. Cam yarı saydam ya da tam saydam çoğunlukla sert bir yapıya sahip sıvı madde geçirmeyen inorganik katı bir maddedir. Genellikle şeffaf ve renkli oto camları, içecek şişesi vb. cam hurdası bulunabilmekte.

Tutak Plastik Hurda Alımı

Termoplastik, polietilen, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Ağrı ile Tutak ilçesinin tümünden abs plastik, polipropilen moblen hurdası, polistren, jelatin hurdası alım satımı için iletişim hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Tutak hurda plastik alan firmalar içerisinde bulunan firmayız. Buradaki Ağrı Tutak hurda naylon fiyat listesini telegram grubumuzda paylaşmaktayız

Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin adıdır. En ideal fiyatlarla kırmızı, mavi kapak hurda, şeffaf beyaz naylon hurda, pimapen hurdası, pet şişe, hurda kırkambar plastik alımı için yerinize gelebiliriz.

Tutak Hurda Fiyatları

En doğru bilgiye erişmek sebebiyle bize ulaşabilirsiniz. Şundan yarar görüyoruz yüksek tonajlı hurdaların alımında piyasa fiyatlarından fazla fiyata alımlar gerçekleştiriyoruz. Tutak hurdacı firmalar içinde hurda alırken uygulanılan fiyatlar hurda borsasında an be an değişmekte.

Hurda Araç Alan Yerler

Ara sıra Tutak etrafında hurda araç alım satımı yapıyoruz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Resmi belge işi olmayan ağır hasarlı hurda araç, römork, patoz, hurda pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, çeki demiri hurdası, motor hurdası ve benzeri hurdalara fiyat sormak için arayabilirsiniz. Elbette size hurda otomobil hurdaya satma konusunda yardımcı olmak isteriz. Ama araç hurdası evrak hazırlama işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz.

7/24 Hizmet Veren Tutak Hurdacı

7/24 hurda alan Tutak hurdacı olan firmamız ile günün her saatinde çalışıyoruz. Sektörün bahşettiği deneyimle değişen teknolojiye ayak uydurarak faaliyetimizi sürdürüyoruz. Tam bin dokuz yüz doksan sekizden bugüne geri dönüşümde aralıksız hizmete devam ediyoruz.

Tutak 2. El Restaurant Aletleri Alım Satımı

2. El tabak kurulama tezgahı, cam bardak kurulama makinesi, tezgah üstü dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, krom paslanmaz tencere, kazan, tepsi, tava satan yerler bizimle iletişime geçebilir. Endüstriyel tipte ikinci el restaurant mutfağı aletleri alımı yapıyoruz. 2. El tabak kurulama tezgahı, cam bardak kurulama makinesi, tezgah üstü dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, krom paslanmaz tencere, kazan, tepsi, tava satan yerler bizimle iletişime geçebilir. İşyerimizdeki hamur kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, endüstriyel 3 gözlü ocak, aspiratör, davlumbaz, krom paslanmaz evye, paslanmaz krom küvet, dinlendirici ve benzeri endüstriyel tipte mutfak ekipmanlarını yakından incelemek amacıyla siz çok kıymetli potansiyel müşterilerimizi depolarımızı gezmeye davet etmekteyiz.

Kumaş Alım Satımı

Parti malı hurda çamaşır kumaşı, hurda penye kumaş, hurda dokuma kumaş, parça nevresim kumaşı, top kumaş hurdası, parça mayo kumaşı, parça poplin kumaş, spot kumaş hurda alımlarında peşin para ile ödeme yapıyoruz. Tutak ilçesinde hurda kumaş kırpıntı alımı yapılır. Spot hurda pantoloun kumaşı, gabardin kumaş hurdası, örme kumaş hurdası, hurda kot kumaş, ceketlik kumaş hurdası, eteklik kumaş satışı yapmak için bizi çok geçmeden arayın. Ağrı Tutak bölgesinde hurda gömlek kumaşı,süprem kumaş, abiyelik kumaş, hurda viskon kumaşı, şifon kumaş hurdası, hurda jesica kumaşı, hurda tişört kumaşı, döşeme kumaşı alımları için adresinize gelecek ekiplerimiz var. Tutak kilo ile kumaş hurda alan firmalar içindeyiz. Buradaki Tutak hurda kumaş kg fiyatını grubumuzdakilere bedelsiz yolluyoruz.

Tutak Bina Yıkımı

Aynı fabrika sökümlerinde yaptığımız gibi ortaya çıkacak hurda karşılığı bina yıkım işi yapıyoruz. Bedelsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımında gerekli tedbir önlemleri Yıkımdan sonra çıkma pimapen, hurda pencere ve kapılar, çıkma laminant parkeler gibi tüm hurda malzemeleri alıyoruz. Kentsel dönüşüme girilmesi yüzünden yenilenecek evlerin yenilenerek inşaatının yapılması amacı ile yıkımlarını yapıyoruz.

Akü Hurda Alımı

Araçlarda enerji ihtiyaçlarını karşılamak nedeni ile kullanılabiliyor. Akü hurdası alım satımı sayfamızı okuyunuz. Dolayısı ile Tutak hurdacısı şirketimiz gibi kendine ait geri dönüşüm dökümhanesi olan depolar sulu ve kuru akü alımı yapabiliyor. Aküler diğer ismiyle biriktireç bir çeşit enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik kaynağıdır. Yoğun kullanımla enerji depolamaz bataryaya akü hurdası denir. Hurda aküler içinde bulunan kurşun içeren sıvılar sebebi ile oldukça değerlidir.

Tutak Fabrika Sökümü

Tutak Ağrı fabrika sökümü işi yapıyoruz. Uzun yıllardır sayısız fabrika söküm ihalesi aldık. İşe başlamadan önce yıkıma hazırlanan mülkün detaylı bir şekilde incelenerek ihtiyaçlar dahilinde araç ve gereçlerin seçilmesi çok daha doğrudur. Bu sayede fabrika sökümü yapanlar içerisinde öncü olduk. Hurdacı firmaların dediği biçimde kolay bir iş değildir. Güvenli şekilde fabrikaların yıkımını sağlıyoruz.

Tutak İkinci El İnşaat Malzemesi

İnşaat alanlarında boya makinesi, alçı sıva makinesi, yük asansörleri, harç pompası az kullanılmış demir iskele, plywood hurda alıyoruz. Dolayısıyla batan depolardan almış olduğumuz Yıkılmış fabrika ve benzeri binalardan çıkma kullanılabilir durumda 2. el demir kapı, pimapen pencereler, mutfak dolapları satıyoruz.

Tutak Nikel Hurdası Alımı

Dolayısı ile nikel hurdalar toplanırken elimizden geldiğince hassas çalışmalıyız. Ağrı ile Tutak hurda nikel alımı yapıyoruz. Nikel hurdaları arsenik içerdiğinden zehirli metaller içerisinde bulunmaktadır. Bu bölgede turbo nikel, anot nikel hurdası, %99 şablon nikel ile %95 şablo nikel hurdası alıyoruz.

Beyaz Eşya Hurdası

Kullanılmış etajer, şifonyer, gardrop, patron koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis mobilyası, sekreter masaları almak amaçlı iş yerimize ait numaraları arayın. Kısa süre kullanıldığı belli olan 2el piyasasında satışa sunulabilecek bir temizlikte bulunan kanepelerinizi istediğiniz konuma gelerek alıyoruz. Hurda buzdolabı, hurda bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi gibi beyaz eşya hurdası alıyoruz. Daha geniş bilgiye ulaşmak için çamaşır makinası hurdası alımı konulu gönderiyi okuyunuz Her türlü 2. el LCD televizyon, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli ev eşyası, ocak, mutfak aletleri, bilgisayar, 2.el ekran kartı, hurda anakart almak amacıyla bizlere ait numaralar ile iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. Piyasadan makul fiyata sıfır ve 2. el oturma grupları satabilirsiniz.

Tutak Hurda Klima Alanlar

2.el Klima Tutak bölgesinde en fazla satılan hurda malzemeler içinde yer almaktadır. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Tutak bölgesinde ikinci el klima satanlar bizimle ivediyetle irtibat kurmalıdır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. 2. El Kombi alımı yapan hurdacı firmayız.

Tutak Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkımda antlaşmaya bağlı olarak ortaya çıkan molozların nakliye işi güvenlikle firmamızca yapılıyor. Tutak hurdacı Demtaş Metal firmamız tarafından alınacak tüm hurda malzemelerin iş yerimize nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Yıkım molozları Tutak Belediyesi’nce daha önce belirlenen yere nakledilir.

Tutak Hurdacı Sitesi

Tutak hurdacılar sitesi E blok içerisinde bulunan dükkânımızla geri dönüşüm işi gerçekleştiriyoruz. Sırf bu hurdaları alıyor değiliz. Tutak organize sanayi bölgesi hurdacı firmaları içerisindeyiz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan her çeşit hurdaları alıyoruz. Çocuklara şimdiden daha yaşanabilir bir Ağrı Tutak bırakmak için yılmadan çalışıyoruz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!