İçeriğe geç

Tarsus meydanının yakınlarında hurda ve geri dönüşüm fabrikasıyız. Demtaş Metal şirketimizle Mersin Tarsus merkezinde hurda çeşitleri alıyoruz. Tarsus hurdacı işletmeleri içerisinde öncüyüz. Mersin hurdacı firması olan firmamız hizmet sunmaya devam ediyor. Mersin Tarsus hurdacı olarak hurdalarınızı almaktayız.

Tarsus merkezinin tümünde az kullanılmış ofis mobilyası ve hurda ticareti yapıyoruz. Günlük Mersin Tarsus hurda fiyatlarıyla hurda alım satımı yapıyoruz. Tarsus merkezde yaptığımız gibi hurda almak amacıyla ekiplerimizi gönderiyoruz. Mersin Tarsus merkez hurdacı firması olarak Tarsus merkezinin etrafında hurda alımı yaparız.

Aslında Mersin Tarsus hurdacı işletmeleri arasındayız. Lakin Tarsus merkezinde de hizmet vermekteyiz. Toptan alımlarda Mersin Tarsus fiyatlarından yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. Mersin hurdacısı firmalar içerisindeyiz. Her nevi hurda alıyoruz.

Tarsus Hurdacıları

Tarsus hurdacı firması olarak Mersin bölgesinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her kilodaki hurda eşyalarınız için en yakın araçlarımızı göndermekteyiz. Sizlerde her nevi bakır hurdası satmak amacı ile mobil hatlarımızı tuşlayabilirsiniz. Tarsus meydanında faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Atıkları geri dönüştürerek çocuklarımızın geleceğini korumaktayız. Tarsus hurdacı mı arıyorsunuz? Endişeye gerek yok, başardınız. Tarsus ilçesinde eşi benzeri olmayan anlayışlar ile hizmet beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Mersin merkezinin değişen ilçesi Tarsus sürekli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Mersin Tarsus etrafında değil, tüm bölgelerde hurda alım hizmeti veriyoruz.

Tarsus Hurdacı Telefonu

Tarsus yerinden hurda alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler arasında yer alır. Dolayısıyla hurda malzeme satışı yapmak üzere çağrı merkezimizi aramalısınız. Boş yere süre harcamadan arayın güncel hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı değerinde satabilirsiniz. Tarsus hurdacı telefonu bu sayfanın içinde hızlıca tuşlayabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir.

Krom Hurda Alım Satımı

Paslanmaz krom hurda için iyi fiyat veriyoruz. Hurda krom fiyatları paylaşımımızı okumalısınız. Hurda nikelle karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilir. Buradaki Mersin Tarsus hurda krom ton fiyatlarını isteyenlere günlük ulaştırıyoruz.

Sert bir metal olduğundan dolayı zırhlı araç dahil bir çok alanda hurda krom kullanıldığı biliniyor. 201 krom hurda, 202 krom hurda, 316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 430 krom hurda, 304 krom, 304 krom hurda talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 satmak için irtibata geçin.

Tarsus Hurda Alan Yerler

Tarsus yerinden hurda alımı yaptığımız semtler arasındadır. Biriktirdiğiniz hurdaları gecikmeden satın. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurda nemli bölgelerde korozyona uğrar. Böylelikle hurdaların piyasadaki değerleri düşebilir. Mersin Tarsus ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Demtaş Metal her çeşit sarı hurdası alım satım hizmeti veriyor.

Tonajlı hurda kablo ve bakır, hurda alüminyum, hurda sarı, çinko, demir hurdası, kurşun hurdası alımlarında fiyat listesi sunuyoruz. Tarsus hurda alan firmalar içinde hızlı hizmetler ve uzman çalışanlarımız ile öncü konuma çıkmaktayız. Antimon zamak hurda, CNC artığı hurda, kalay hurda, çelik hurda alıyoruz. Hep beraber kazanç sağlayarak devamlı kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Hurda kablo alımı için bulunduğu yere geliyoruz. Hurda Kumaş alan hurdacı firmasıyız. Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Tarsus Alüminyum Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Hurda alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak alımı yapıyoruz. Ayrıca alüminyum radyatör hurdası, hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum petek ticareti amacıyla arayın. Sizin desteğiyle her gün büyüyoruz. Sitemizdeki Tarsus alüminyum hurda fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Hurda alüminyum alanlar hakkındaki yazıyı ziyaret edin Her türde alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası, alüminyum sac hurdası ticaretiyle meşgulüz. Firmamıza verdiğiniz önem sebebiyle şükranlarımızı sunarız. Konumdan alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş almak için aramanızı istiyoruz. Mersin Tarsus hurda alüminyum alanlar arasındayız. Her nevi hurda alüminyum alım satımı yapılır. Tarsus bölgesinde alüminyum piston hurdası, alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurda alımı için hurda tartımını güvenle gerçekleştiriyoruz.

Tarsus Sarı Hurdası Alım Satımı

Pirinç metal hurdası mahalle arasında rengi sarı olduğundan ötürü sarı pirinç hurdası ismi verilmiştir. Tarsus genelinde sarı pirinç hurda alımı yapıyoruz. Etrafta kırkambar hurda sarı pirinç, sarı hurda su saati, sarı hurda musluk, vana çeşitleri değerli hurdalar arasında sayılabilmektedir. Aslında sarı hurda ismiyle anılan bir hurda bulunmamaktadır. Mersin Tarsus hurdacı firmamız her türlü hurda alımı yapmaya devam ediyor.

Sitemizdeki Tarsus hurda sarı pirinç fiyatlarını abonelerimizle paylaşıyoruz. Daha güncel bloğumuzda önceden paylaşılmış sarı pirinç alan hurdacı içeriğe bir göz gezdirebilirsiniz. Hurdacı firmamız tüm bu sarı hurda çeşitlerinin yanında sarı hurda bronz hurda araiş alım satımı yapıyor. Bu sebeple Tarsus sarı pirinç hurda ticareti yapan firmayız. Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk ucu isimlerinde sarı pirinç hurda çeşitleri vardır.

Tarsus Kablo Hurda Alım Satımı

Tarsus ilçesinin tamamında kablo hurdası alan yerler arasındayız. Tonajlı kablo hurdası alırken piyasasından pahalı fiyat veriyoruz. Konumdan antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablolar tek damar hurda kablo alıyoruz. Kullanım yerleri itibariyle alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yer altı kablosu, çelik sargılı kablolar şeklinde isimlendirilir. Kablo hurdaları içindeki telin madeni nedeni ile kablo hurdası alımı yapanlar için önem taşır. Daha detaylı bilgiye erişmek için hurda kablo alan hurdacı makaleye bir göz gezdirebilirsiniz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Tarsus hurdacı arayanlar için buradayız. .

Tarsus hurdacı firması olarak her türlü antigron kablo hurdası, hurda elektrik kabloları, iç tesisat kablo hurdası ticareti yapıyoruz. Tarsus genelinde %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımında uzmanız. Eş zamanlı olarak hurda geri dönüşümü yapıyoruz. İçindeki tellerin madenine bağlı olarak ve birde dış yüzeydeki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Sitemizdeki Mersin Tarsus kablo kilo fiyatını günlük yollamaktayız. Çünkü Demtaş Metal şirketimiz ile yalnızca hurda malzeme alımıyla uğraşmıyoruz.

Ek olarak hurda enya kablo, tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo hurdaları için ederinin üstünde fiyat listesini öneriyoruz. Hurda telefon kablosu, karışık kablo, hurda fare yemez kablolar satmak isteyenler bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıyeten alüminyum kablo hurdaları fiyatı öğrenmek için arayabilirsiniz. Kablo iletkenliği ile sıkça kullanılıyor. Satıcılarda çoğunlukla edinilen Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası, Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar, Yüzde 50 bakırlı hurda kablo alımı yaparken değerini anında ödüyoruz.

Tarsus Çinko Hurda Alımı

Tarsus bölgesinde çinko hurdası alıyoruz. Bu sayfadaki Tarsus nikel hurdası kg fiyatı anlık güncelleniyor. Çinko hurdası alanlar bölümümüze göz atmak istemelisiniz. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha alıyoruz.

Tarsus Bakır Hurda Alımı

Tarsus hurda bakır kilo fiyatı için bizi arayın. Tarsus içerisinde bakır hurdası alımı yapıyoruz. antigron kırma (Granür) bakır hurdası, soyma bakır hurdası, TTR hurda bakır kırması, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, Hurda kızıl bakır talaşı, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alımı yapılır. Bakır bobin hurda, kırkambar bakır hurda, bakır yanık hurda, hurda bakır boru alan firmayız. Bakır alan hurdacı sayfamızda detaylı bilgilendirme mevcut. Sitemizdeki Tarsus bakır fiyatlarını arzu edenlere güncel olarak göndermekteyiz. Mersin Tarsus bakır hurdası alan yerler arasındayız. Bakır alan Tarsus hurdacı telefon numarasını acilen arayın keyifli hizmetin tadına varın.

Tarsus Hurda Demir Alım Satımı

Tarsus genelinde demir hurdası alımı ile iştigal ediyor. Sizlerinde bildiği üzere her nevi demir ev kapısı, demir trabzan, pencere demiri için nakit para ödeme yapıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda ton fiyatı linkine tıklamalısınız. Anlık hurda demir fiyat listesi istemek amacıyla fazla zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası alanlar bölümünü geziniz. Demir hurdası, yer yüzünde en çok bulunabilen madenler arasındadır. Sitemizdeki Tarsus hurda demir ton fiyatını arzu edene bedelsiz ulaştırılmaktadır. Tarsus ve çevresinde tufal hurda demir, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alım satım işi yapıyoruz.

Hurda Kurşun Alan Yerler

Cami minaresi kurşun hurda, Hurda kurşun levha, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami kurşunu alıyoruz. Tarsus hurda kurşun alımı yaptığımız ilçelerdendir. Bu sayfada paylaşılan Mersin Tarsus çatı minare kurşunu ton fiyatlarını grubumuza üye olanlara her gün gönderilmektedir. Kurşun metalinin hala kullanılan bir maden olduğu düşünülmektedir. Dünyada cevher şeklinde çıkarılan metal kurşun mavimsi renkli şekliyle göze çarpıyor. Kurşun hurda alımı hakkında bilgi edinmek için linkine tıklayın.

Tarsus Sac Hurda Alımı

Mersin Tarsus bölgesinde sac levha, sac varil, galvanizli sac hurdası, hurda trapez sac, hurda galvanizli boru, işletmemizi tercih edebilirsiniz. Sac hurdası alım satımı yapanlar içerisindeyiz. Şu anda sıfır üründen farksız 2. el trapez sac hurda mevcuttur. Şantiye çatısı kaplamak için kullanabilirsiniz.

Az Kullanılmış Jeneratör Alanlar

2. el jeneratör satan yerler arasında en iyi hurdacı firmayız. Endüstriyel sıfırdan farkı olmayan ikinci el jeneratör satışı için buradayız. Jeneratör hurdası alan hurdacıyız alımında en yüksek fiyatı biz veriyoruz.

En Yakın Tarsus Hurdacı

Demtaş Metal hurdacı sitesi olarak Tarsus genelinde hurda malzeme alımı gerçekleştiriyoruz. En yakın Tarsus hurdacı olarak hurda eşya alım satımı sebebiyle dilediğiniz yere çalışanlarımızı yolluyoruz. Tarsus hurdacı firmamız ile arzuladığınız mekandan her tür hurda malzeme alım satımına devam ediyoruz. Dolayısıyla atıl eşyaları paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurdacı firma Tarsus ilçesinin etrafında servis ediyoruz.

Tarsus Karton Hurdası Alan Firmalar

Daha fazla kağıt fiyatlarıyla kuşe kağıt hurdası, kağıt peçete, kullanılmış gazete, bristol kağıt hurdası, kağıt bardak alımı yapmaktayız. Tarsus kağıt hurdası aldığımız ilçeler arasındadır. Buradaki Tarsus hurda kağıt ve karton ton fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz Tarsus hurda kağıt alan firmalar içindeki iş yerimiz ile toplama kağıt hurda, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, iplik bobin kağıdı, hurda koli satımı gerçekleştirebilirsiniz. Bölgenin her yerinde renkli kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap defter hurdası alırken alışkanlık ettiğimiz fazladan özenle size normalden daha yüksek oranda kazanım etme imkanı yöneltiyoruz.

Tarsus 2.el Hurda Raf Fiyatları

Çoğunlukla raflarını yenileyen butiklerden elde ettiğimiz teşhir reyonları, market rafı hurdası, çelik raflar, hurda mağaza rafları, hurda demir raflar içlerinden tarafımızdan seçilen kullanılabilir olan 2. el market rafları satıyoruz. Buradaki Mersin Tarsus 2.el raf fiyat listesini whatsapp grubu üyelerimize günlük ulaştırıyoruz. Raf hurda alan yerler bağlantısına tıklamalısınız. Raf hurdası Tarsus alım satımı sebebiyle firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alımı yapıyoruz.

Tarsus Kırık Cam Hurda Alım Satımı

Tarsus etrafında hurda cam alan firmalar içerisindeyiz. Cam yarı saydam yada tam saydam genelde kırılgan ve sert bir yapıya sahip sıvı maddeleri tutan amorf katı maddelerdir. Çağımızda rengarenk süt şişesi, sökülmüş araç camı biçiminde cam hurda çeşitleri bulunabilmektedir.

Hurda Plastik Alım Satımı

Avantajlı fiyata mavi, kırmızı kapak hurdası, şeffaf naylon hurdası, pimapen, pet şişe, kırkambar plastik alıyoruz. Tarsus hurda plastik alan yerler içinde lider konumda olan işletmeyiz. Burada paylaşılan Tarsus plastik hurdası fiyatlarını whatsapp grubumuzda ücretsiz paylaşıyoruz. Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemeye verilen isimdir.

Polistiren, termoplastik, termoset, polietilen, elastomer, polipropilen gibi çeşitleri vardır. Mersin ve Tarsus bölgesinin tamamından hurda polipropilen moblen, abs plastik, hurda polistren kristal, jelatin satmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Anlık Tarsus Hurda Fiyatları

Tarsus hurdacısı olarak hurda alım satımı sırasında uygulanılan ton fiyatları hurda borsasında anlık güncelleniyor. Anlık fiyatlara ulaşmak sebebiyle irtibat kurabilirsiniz. Ayrıca hatırlatmakta fayda görüyoruz yüksek tonajlı hurda ticareti yaparken borsasından yüksek kilo fiyatları uyguluyoruz.

Otomobil Hurdası Alan Hurdacılar

Elbette sizlere araba hurdası hurdaya satma hakkında yardımcı olmak isteriz. Geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Bazen Tarsus yakınlarında araç hurdası alımı yapıyoruz. Evraklarla zaman harcatmayan kazalı hurda araç, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz, hurda çeki demiri vb hurda zirai aletler, römork, hurda motor alıyoruz. Ama araç hurdası trafikten düşürme işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz.

7/24 Hurda Alan Tarsus Hurdacı

7/24 hurda alan Tarsus hurdacı olarak zamana takılmadan hurda malzeme alıyoruz. Sektörde uzun süredir var olmanın sağladığı kurumsallık ile teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. Okuduğunuz üzere 21 senedir geri dönüşüm yapan şirketiz.

Tarsus 2.el Restoran Malzemeleri Alanlar

Sanayi tipi restaurant mutfağı aletleri alıyoruz. Titiz kullanılmış buz makineleri, tezgah altı dolaplar, endüstriyel çamaşır makinası, pizza dolapları, mermer tezgah, bulaşık makinaları alıyoruz. İşyerimizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, restorant tipi set üstü ocak, hücreli aspiratör, dinlendirme küveti, evye, davlumbaz, yemek dilendiricileri vb. endüstriyel tipte mutfak malzemesini yakından incelemek amacı ile alıcıları depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. İkinci el paslanmaz krom tencere, kazan, tava, tepsi, cam bardak kurutma makineleri, tezgah altı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satmak isteyenler bizi arayabilir.

Kumaş Hurdası Alımı

Hurda kumaş almaktayız. Spota düşmüş makine artığı kumaş hurdası, parça nevresim kumaşı, dokuma kumaş hurdası, hurda mayo kumaşı, penye kumaş hurdası, poplin kumaş, spot kumaş hurda, iç çamaşırı kumaşı alıyoruz. Mersin Tarsus çevresinde şifon kumaş, hurda süprem, hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı, tshirt kumaş hurdası, hurda abiyelik, döşemelik kumaş hurdası, jesica kumaş hurdası alım satımında dilediğiniz konuma araçlarımızı göndermekteyiz. Kiloyla hurda gabardin, örme kumaş, hurda pantoloun kumaşı, kot kumaşı, eteklik kumaş hurdası, hurda ceketlik kumaş satışı yapmak amacıyla telefon numaramızı hemen aramalısınız. Bu sayfada paylaşılan Tarsus hurda kumaş kg fiyatını üyelerimizle günlük olarak paylaşıyoruz. Tarsus kiloyla kumaş hurdası alanlar içindeyiz.

Tarsus Bina Yıkımı

Yıkımlarda önem verilen iş güvenliği önlemleri Üstteki bölümde ifade ettiğimiz fabrika sökümünde olduğu gibi ortaya çıkacak hurda malzemeler karşılığı bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Kentsel dönüşüm olsun veya olmasın eskimiş evlerin tekrar yapılması nedeniyle yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Ortaya çıkacak hurda karşılığı ücretsiz bina yıkımı yapıyoruz. Yıkım bitiminde yer döşemeleri, çıkma kapı pencere, çıkma pimapen vs. her türde hurdaları satın almaktayız.

Tarsus Akü Hurdası Alım Satımı

Kullanımdan sonra şarj tutmaz aküye hurda akü denilmektedir. Elektrikli otomobillerde enerji ihtiyacında bulunuyor. Akü hurdası alan hurdacı makalesine mutlaka bir göz atmalısınız. Dolayısıyla Tarsus hurdacı vb. kendisine ait geri dönüştürme ve eritme kazanları bulunan fabrikalar sulu akü ve kuru akü alım satımı yapan hurdacılar arasındadır. Akü başka deyişle batarya şarjlı pil benzeri enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik deposudur. Hurda aküler içinde bulunan kurşunlu sıvı ayrıştırılabildiğinden geri dönüşüm fabrikaları için oldukça kıymetlidir.

Tarsus Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Tarsus fabrika sökümü işi yapıyoruz. Uzun yıllardır binlerce fabrika bozum ihalelerini tamamladık.

Böylelikle fabrika sökümü yapanlar arasında lider olduk. İşe başlamadan sökülmesi istenen mülkün etraflıca incelenmesi gerekiyor. Güvenilir biçimde fabrikaları söküyoruz. Genelde söylendiği gibi kolay değildir.

İkinci El İnşaat Malzemesi

Büyük projelerde boya tabancası, alçı sıva makinesi, inşaat vinci, harç makinesi az kullanılmış demir inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood alıp satıyoruz. Bunun ile birlikte iflas eden şirketlerden edindiğimiz Yıkılmış yurt vs binalardan temin edilmiş hala kullanılabilir durumda 2. el pimapen pencere, mutfak dolapları, demir kapı alan hurdacı firmalar arasındayız.

Hurda Nikel Alımı

Nikel hurdası zehirleyebilir. Bu yüzden hurda nikeller toplanırken oldukça dikkat ile davranmalıyız. Tarsus nikel hurdaları alımı yapıyoruz. Bu bölgede hurda %95 – %99 nikel şablon, turbo nikel hurdası, anot nikel hurdası alımı yapıyoruz.

Tarsus Beyaz Eşya Hurdası

Mersin Tarsus ve çevresinde yeni gibi, 2. el oturma grubu alabilirsiniz. Titizlikle kullandığınız ikinci el piyasasında satılabilecek bir temizliğe sahip kanepe, koltuklarınızı nakit ücretle iyi fiyatlarla alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, hurda buzdolabı, hurda çamaşır makinesi vs hurda beyaz eşya almaktayız. Detaylı bilgiye ulaşmak amacıyla hurda bulaşık makinesi alımı başlıklı içeriğimize erişebilirsiniz Her türlü 2. El dizüstü bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucular, televizyon, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makinesi, elektronik ev eşyası, fırın, ütü, ocak, ekran kartı, anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Temiz kullanılmış ofis büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, patron masaları, etajer, şifonyer, gardrop, öğrenci koltukları çok miktarlı bulunur.

Klima Hurdası Alım Satımı

Klima hurdası Tarsus çevresinde en çok alım satımı yapılan elektronik eşya hurdaları içerisindedir. Tarsus ilçesinde klima hurdası satanlar bizimle kesinlikle irtibat kurmalıdır. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda kombi alım satımı yapan hurdacı firmayız.

Tarsus Hurda ve Moloz Nakliyesi

Tarsus hurdacı tarafından alınan tüm hurdanın firmamıza ait depoya taşınma işleri bedelsiz yapılmaktadır. Yıkımda müşteriyle yapılan sözleşmeye göre molozun nakliyesi güvenlikle firmamız tarafından yapılıyor. Molozlar Tarsus Belediyesi tarafından belirlenen yere boşaltılır.

Tarsus Hurdacı Sitesi

Çocuklara şimdiden daha iyi bir Mersin ve her haliyle yaşanabilir Tarsus yaratmak için fazlasıyla çok çaba sarfediyoruz. Tarsus hurdacılar sitesindeki depomuzla hurda alım satımı servisleri ediyoruz. Yalnızca bunları almıyoruz. Tarsus yeni sanayi hurdacı firmasıyız. Hurda alımında ayrım yapmıyoruz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!