İçeriğe geç

Susurluk Hurdacı Telefonu

Balıkesir Susurluk merkezinde hurda ve 2.el eşyalar ticareti yapmaktayız. Balıkesir Susurluk ilçesine bağlı Susurluk merkez hurdacı firma olarak hurda malzeme alım satım hizmetleri veriyoruz. Hali hazırda Susurluk hurdacı firmasıyız. Fakat Balıkesir Susurluk merkezinde de hurda alım hizmeti vermekteyiz. Demtaş Metal Geri Dönüşüm şirketimizle Balıkesir Susurluk hizmetimizi sürdürüyoruz. Balıkesir hurdacı firması olan Demtaş Metal Geri Dönüşüm avantajlı devam ediyor. Balıkesir Susurluk hurdacı firması olarak hurdalarınızı adresinizden almaktayız.

Tonajlı hurda malzeme alımlarında yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Balıkesir hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. Her çeşit hurda alımında tecrübeliyiz. Balıkesir Susurluk hurdacı depoları içerisinde lider şirketiyiz.

Anlık Susurluk hurda fiyatlandırmayla hurda alımı hizmeti veriyoruz. Susurluk yakınlarında hurda dönüşümü yapan firmayız. Susurluk merkezde olduğu gibi hurda alımı amacıyla profesyonel ekip göndermekteyiz.

Balıkesir Susurluk Hurdacıları

Susurluk hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Balıkesir Susurluk ilçesinde benzeri olmayan bir anlayış ile profesyonel hizmetlerimizi sunmaktayız. Sizlerde her çeşit hurda malzeme satışı için firmamızı çaldırabilirsiniz. Balıkesir şehir merkezine bağlı hızla gelişen ilçesi Susurluk ilk hizmet verdiğimiz ilçeler içindedir. Sırf Balıkesir Susurluk için değil, bütün Türkiye’de hizmet vermekteyiz. Susurluk hurdacı olarak Balıkesir ilinin tamamında hurda atık alım satımı yapıyoruz. Her miktardaki hurda için uygun hurda nakil personellerimizi yönlendiriyoruz. Susurluk bölgesinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Metalleri geri dönüşüme kazandırarak bütün insanların geleceğine yarar sağlıyoruz.

Susurluk Hurdacı Telefon Numarası

Susurluk yerinden hurda alımı hizmetlerimizi verdiğimiz alanlar arasındadır. Bu nedenle hurda atık fiyatı sormak sebebiyle numaralarımızı aramanız gereklidir. Şimdi arayın en yüksek hurda fiyat listesiyle hurdanızı satın. Susurluk hurdacı telefonu sayfamızın içeriğinde hızlıca tuşlayabileceğiniz şekilde yer alıyor.

Krom Hurdası Alımı

Nikelle işlenerek paslanmaz metal elde edilir. Sitemizdeki Balıkesir Susurluk hurda krom kilo fiyatı güncellendi. Krom paslanmaz hurdası alım satımı yapıyoruz. Krom hurda alanlar yazımıza göz atmak istersiniz.

Yapısı itibariyle çok sert olduğundan dolayı zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli alanlarda hurda krom kullanılıyor. 430 krom hurdası, 304 krom, 304 krom hurdası talaşı, 201 krom, 202 krom hurdası, 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için irtibata geçebilirsiniz.

Susurluk Hurda Alımı

Hurda antimon zamak, torna artığı, çelik hurda, kalay hurda alımı yapıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak devamlı hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Susurluk ilçesinde hurdacılık yapan Demtaş Metal Geri Dönüşüm hurdacılık her tür hurda sarı alım satımı yapıyor. Hurda karton almak amacıyla evinize geliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız.

Susurluk kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz ilçeler içindedir. Biriktirdiğiniz hurdaları geç kalmadan paraya çevirmelisiniz. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğruyor. Böylelikle metallerin değerinin inmesine sebep olur. Tonajlı alüminyum hurdası, hurda bakır, toplama demir, kablo hurda, çinko hurdası,sarı hurda, ve kurşun hurdası satanlara özel fiyatlar sunmaktayız. Susurluk hurda alım satımı yapanlar içinde hızlı hizmetler ve tecrübeli personelimiz ile öne geçiyoruz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi hedef edindik.

Susurluk Alüminyum Hurda Alan Fabrikalar

Bizlere duyduğunuz güven sebebiyle sonsuz teşekkürler. Alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel, alüminyum jant hurdası alıyoruz. Müşterilerimizin desteğiyle her geçen gün tecrübeli hale geliyoruz. Ayrıyeten alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek hurda, alüminyum kutu hurda almaktayız. Balıkesir Susurluk alüminyum hurda alanlar arasındayız. Sayfamızdaki Balıkesir Susurluk alüminyum hurda kilo fiyatını günlük yollamaktayız. Her çeşit alüminyum hurda alım satımı yapılır. Adresten hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası alabilmek için aramanızı diliyoruz. Her nevi alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava ticaretiyle meşgulüz. Susurluk bölgesinde hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurda, hurda alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel hurda alımı yaparken tartımları dilediğiniz yerde yapmaktayız.

Susurluk Sarı Pirinç Hurda Alanlar

Demtaş Metal Geri Dönüşüm şirketi tüm bu hurda sarı çeşitlerinin piyasasına uygun olarak hurda sarı bronz hurda araiş ticaretinde piyasaya hakim konumdadır. Susurluk ilçesinde hurda sarı pirinç alıyoruz. Bu sebeple Susurluk sarı hurdası alımı yapan firmayız. Susurluk hurdacı firma olarak her türlü hurda ticareti yerinize geliyor.

Bu sayfadaki Susurluk sarı pirinç hurdası ton fiyatı güncellendi. Hurda pirinç sarı hakkındaki konuyu okuyabilirsiniz. Gerçekte sarı hurdası diye adlandırılmış hurda çeşidi varolmamıştır.

Bununla beraber kırkambar sarı pirinç hurda, sarı hurda vana, sarı hurda musluk, su saati türleri kıymetlidir. Pirinç metal hurdası halk arasında sarı renkli olduğundan ötürü sarı hurda ismiyle bilinmektedir. Bu işi yapanların öğrendiği gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, hurda sarı pirinç çubuk isimlerinde sarı hurda türleri bulunmaktadır.

Susurluk Kablo Hurda Alımı

Ek olarak hurda alüminyum kablo fiyatı öğrenmek amacıyla arayabilirsiniz. Kablo iletkenliği sebebiyle elektronik aletlerde kullanılmaktadır. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. İçindeki iletkenin türüne bağımlı olarak ve birde dış yüzeyindeki malzemenin çeşitlendirilir. Bu sayfadaki Susurluk kablo fiyat listesi güncellenmiştir. Bununla birlikte enya kablo hurdaları, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablolar alım satımı için ederinin üstünde fiyat teklifini teklif ediyoruz. Karışık hurda kablolar, hurda telefon kabloları, fare yemez kablo hurdası elinde olanlar bize ulaşın. Balıkesir Susurluk hurdacı firma olarak her nevi elektrik kablosu hurdası, iç tesisat kablosu, antigron kablolar alım satımı yapmaktayız. Balıkesir Susurluk bölgesinde çoğunlukla ticareti yapılan Yüzde 50 bakırlı hurda kablo, 30% bakırlı kablo hurdaları, 40% bakırlı hurda kablolar alırken anında peşin para ödeme yapıyoruz. Çünkü sadece hurda ticaretiyle ilgilenmiyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası ticaretinde piyasasından fazla fiyat teklifi veriyoruz. Hurda kablolar içindeki bakır teller nedeniyle kablo hurdası alımı yapanlar için önemlidir.

kablo hurda alanlar içerikli konuya göz gezdirebilirsiniz. Balıkesir Susurluk ilçesinin tüm sokaklarından TTR kablo hurdaları, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablo alımında uzmanız. Genelde koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, hava kabloları, yer altı kabloları şeklinde çeşitlendirilir. Her yerden hurda tek damar kablo, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Susurluk hurdacı firma arayanlara hizmet etmeye devam ediyoruz. . Balıkesir Susurluk ilçesinin tamamında kablo hurdası alanlar arasındayız.

Susurluk Hurda Çinko Alanlar

Sayfamızdaki Balıkesir Susurluk çinko levha ton fiyatlarını isteyenlere güncel olarak göndermekteyiz. Çinko hurda alım satımı makalesine bir göz atmanız iyi bir şey yaparsınız. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü fiyatları için arayabilirsiniz. Susurluk ilçesinde çinko hurdası alıyoruz.

Susurluk Hurda Bakır Alan Yerler

Bu sitede yer almakta olan Balıkesir Susurluk yanık bakır hurdası ton fiyatlarını güncel olarak ulaştırıyoruz. Balıkesir Susurluk bakır hurda alan yerler içindeyiz. Susurluk bakır hurdası fiyat listesi için arayın. Bakır bobin hurda, bakır boru hurda, yanık bakır hurdası, hurda bakır kırkambar alım hizmeti veriyoruz. Soyma bakır hurdası, Hurda antigron granür bakır, TTR hurda bakır kırması, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, Hurda bakır talaş, hurda bakır profil, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel alıyoruz. Susurluk içerisinde hurda bakır alıyoruz. Hurda bakır alan yerler makalemizde daha geniş bilgi var. Bakır alan Susurluk hurdacı telefonunu zorlanmadan arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın.

Susurluk Hurda Demir Alan Yerler

Susurluk ve çevresinde tufal hurda, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alıyoruz. Anlık hurda demir fiyatı istemek için hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurda alan yerler demir hurdası konusunda bilgi edinmek amacıyla bağlantısına tıklayınız.

Demir hurdası, yer kabuğunda en çok alınıp satılan metaller içindedir. Sayfamızda paylaşılan Susurluk extra demir hurda kilo fiyatını talep edenlere günlük yollanmaktadır. Susurluk ilçe genelinde hurda demir alım satımı yapmaktadır.

Hatırlamanızı isteriz ki her çeşit pencere demiri, demir merdiven korkuluğu, demir kapı için nakit ücret ödemesi yapmaktayız. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke ticareti amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar paylaşımına bir göz atmalısınız.

Susurluk Hurda Kurşun Alanlar

Kurşun cevheri gümüşe yakın mavi renkli haliyle biliniyor. Kurşun hurdası alanlar linkine tıklayınız. Metal kurşun hala kullanılan madenlerden biridir. Minare kurşun hurdası, Hurda kurşun levha, Cami kurşun hurdası, Kurşun yağmur oluğu alıyoruz. Susurluk hurda kurşun alım satımı ile hizmet verdiğimiz bölgelerdendir. Sayfamızdaki Susurluk kurşun hurda kilo fiyatı her gün güncelleniyor.

Hurda Sac Alım Satımı

Balıkesir Susurluk bölgesinin her yerinden hurda levha, sac hurda varil, hurda sac galvaniz, hurda trapez sac, galvanizli boru hurda, bizi tercih ederek kazanabilirsiniz. Ek bina çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Hali hazırda yeni gibi 2.el trapez sac bulunuyor. Hurda sac alımı yapıyoruz.

Susurluk 2.el jeneratör Alan Hurdacı Firmalar

Hurda jeneratör alıyoruz. 2.el jeneratör satan firmalar arasındayız. Her voltajda yüksek kw ikinci el jeneratör satılır.

En Yakın Susurluk Hurdacı

En yakın Susurluk hurdacı firması servisiyle her çeşit hurda metal tartmak amacı ile deponuza personel yolluyoruz. Demtaş Metal Geri Dönüşüm hurdacı sitesi olarak Susurluk ilçesinin tümünde hurda malzeme alıyoruz. Susurluk hurdacısı olan firmamızla adresinizden hurda malzeme alım satım hizmetimiz var. Bu hizmetlerle size en yakın hurda alanlar Susurluk ilçesinin her yerinde hurdacılık hizmeti vermekten gurur duyarız.

Kağıt Hurda Alımı

Susurluk hurda kağıt alım satımı yapanlar içerisindeki firmamız Demtaş Metal Geri Dönüşüm ile hurda kağıt kırpıntı, hurda karton koli, matbaa baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı fiyatları sorabilirsiniz. Bölgede 1. hamur beyaz kağıt, renkli kağıt hurda, okul kitabı hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı alıp satarken uyguladığımız fazladan özenle sizlere daha çok oranda kazanma imkanı sunuyoruz.

Değerinden yüksek fiyata kağıt bardak, kuşe kağıt hurdası, kullanılmış gazete, bristol hurda, hurda peçete alıyoruz. Kağıt hurdası alıyoruz. Sitemizdeki Susurluk karton hurda ton fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız

2.el Raf Hurdası

Burada paylaşılmış olan Balıkesir Susurluk raf hurdası kilo fiyatı güncellendi. Hurda raf fiyatı yazımızı ziyaret ederseniz muhteşem olur. Raf hurdası Susurluk satın almak sebebi ile bize ait numaraya ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası işleri yapmaktayız. Özellikle raflarını yenileyen marketler tarafından satışa sunulan mağaza rafı hurdaları, çelik raf hurdası, market rafları, ürün reyonları, hurda demir raflar içlerinden bizim seçtiğimiz sıfır gibi 2.el market rafı satan hurdacılar içindeyiz.

Cam Hurdası Alımı

Cam yarı saydam yada tam saydam genellikle kırılgan ve sert yapıya sahibi sıvı koruyan amorf ve organik olmayan yumuşak olmayan bir malzemedir. Susurluk genelinde cam hurda alan yerler arasındayız. Genellikle şeffaf kırılmış oto camları, soda ve gazoz şişesi biçimlerinde cam hurdalar bulunuyor.

Plastik Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Balıkesir ve Susurluk ilçesinin her yerinden plastik abs, hurda polipropilen moblen, jelatin, polistren kristal hurdası alım satımı yapıyoruz. Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset benzeri plastik çeşitleri vardır.

En yüksek fiyatlarla kırmızı, mavi kapak, şeffaf beyaz naylon hurda, hurda pimapen, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurdası alım satımı ile ilgileniyoruz. Susurluk hurda plastik alan firmalar içinde lider konumda olan Susurluk hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Susurluk hurda plastik ton fiyatlarını isteyenlere ücretsiz ulaştırılmaktadır. Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemenin ismidir.

Susurluk Anlık Hurda Fiyatları

Susurluk hurdacı firma hurdacılık ve geri dönüşümde uygulanılan fiyatlar piyasada her an değişiklik gösteriyor. Tekrar söylemekte fayda görüyoruz yüksek miktarda hurdaların alımında borsadan daha fazla fiyata hurda alımı yapıyoruz. Yeni hurda fiyatları hakkındaki metni okuyabilirsiniz En doğru hurda ton fiyatına erişmek nedeni ile bize ulaşmanız gerekmektedir.

Susurluk Otomobil Hurdası Alanlar

Susurluk hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Çok yoğun olmadığımızda Susurluk etrafında otomobil hurdası alım satımı yapıyoruz. Elbette size hurda araba alım satımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Ama araba hurdası trafikten çekme evrakları biraz zaman aldığından bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan vagon hurdası, kazalı araba hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, patoz, çeki demiri, hurda motor alıyoruz.

7/24 Hurda Alan Susurluk Hurdacı Firma

Sektörde uzun senelerdir Susurluk hurdacı olmanın bahşettiği tecrübelerle geridönüşüm teknolojisine ayak uydurarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 açık Susurluk hurdacı olan firmamızla gece gündüz sektörde hizmet vermekteyiz. 1999 yılından bu günlere hurdacılığa hemşehrilerimize hizmetimizi sürdürüyoruz.

Kullanılmış Kafe ve Lokanta Ekipmanları Alan Yerler

Endüstriyel lokanta mutfağı malzemeleri alımı yapıyoruz. Titiz kullanılmış restoran tipi bulaşık makinaları, tezgahlar, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgah altı 2 kapaklı dolaplar, pizza dolapları, buz makineleri alım satımı yapmaktayız. Ardiyelerimizdeki hamur kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, lokanta tipi ocaklar, sanayi tipi aspiratör, dinlendirme küveti, paslanmaz krom evye, krom paslanmaz davlumbaz, meze reyonları vb endüstriyel tipi mutfak ekipmanlarını yakından inceleyebilmek amacı ile almak isteyenleri depomuza davet ediyoruz. 2.el bardak, çanak, çorba kasesi, cam bardak yıkama makinesi, tabak tezgahı, bakır tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah altı dolap satan yerler firmamıza ait telefonları arayabilirsiniz.

Hurda Kumaş Firesi Alanlar

Burada yayımlanan Balıkesir Susurluk hurda kumaş ton fiyatını whatsapp gurubumuza üye olanlara güncel olarak gönderilmektedir. Spot kot kumaşı, parça pantolon kumaşı, hurda gabardin kumaşı, ceketlik kumaş, hurda eteklik, örme kumaş hurdası satmak için telefonlarımızı vakit geçirmeden arayın. Susurluk ilçesinde gömleklik kumaş,hurda süprem, abiyelik kumaş, viskon kumaş hurdası, şifon kumaş hurdası, hurda jesica kumaşı, parça tişört kumaşı, döşemelik kumaş alımları için adresinize geliriz. Susurluk kilosuyla kumaş hurda alan hurdacılar içindeyiz.

Balıkesir Susurluk çevresinde hurda kumaş firesi almaktayız. Kilosuyla hurda atlet kumaşı, parça penye kumaş, dokuma kumaş, nevresim kumaş parçası, hurda kumaş topu, mayo kumaşı, poplin kumaş kırpıntı, spot kumaş alıyoruz.

Susurluk Bina Yıkımı

Susurluk kentsel dönüşümü sebebi ile yıkılması gereken apartmanların uygun bir biçimde imar edilmesi nedeniyle yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Bir üstteki fabrika söküm işinde yaptığımız üzere hurdalar karşılığı bina yıkım işi başarı ile yerine getiriyoruz. Çıkacak hurda malzeme bina yıkım işleri yapmaktayız. Yıkımda istenilen tedbir önlemleri Bina yıkımı bittiğinde pimapen hurdası, sökülmüş penceler, sökülen laminant parkeler vb. her cins hurda eşyayı satın alıyoruz.

Susurluk Akü Hurdası Alanlar

Biraz müddet sonra enerji depolamaz bataryalara hurda akü denmektedir. Elektrikli otomobillerde elektrik ihtiyaçları için bulunabiliyor. Akümülatör başka deyişle biriktireç şarj edilebilir piller gibi enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik enerjisi deposudur. Akü hurda fiyatı konusunda bilgi bi şey öğrenmek için konusunun olduğu bağlantıya tıklayın. Bu sebep ile şirketimiz gibi fabrika içerisinde geri dönüştürme atölyesi bulunan işletmeler sulu ve kuru akü alım satımı yapar. Akü içerdiği kurşunlu akü suyu ayrıştırılabildiğinden kıymetlidir.

Susurluk Fabrika Sökümü

Susurluk fabrika söküm işleri yapıyoruz. Daha önce çok sayıda fabrika yıkımı ihaleleri güvenle yerine getirdik. Böylece hurda fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar içerisinde nam saldık. Güvenlice fabrika söküyoruz. Öncelikle yıkılacak mülkün detaylıca dolaşılması gerekir. İnsanların söylediği gibi kolay bir işlem sayılmaz.

Susurluk İkinci El İnşaat Malzemesi

İnşaat şantiyelerinde boya tabancası, yük asansörü, alçı karıştırma mikseri, harç makinesi ikinci el inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood bulunur. Bunun ile birlikte batan şirketlerden aldığımız Yıkılmış depo vb binalardan sökülen hala kullanılabilir durumda ikinci el mutfak dolabı, çelik kapı, pencere alıyoruz.

Nikel Hurda Alanlar

Dolayısı ile hurda nikel ticareti yapılırken elden geldiğince dikkatle davranmalıyız. Balıkesir ile Susurluk hurda nikel alıyoruz. Nikel hurdaları kükürt ve arsenik içerdiğinden zehirli hurdalar içinde bulunur. İlçe genelinde %99 şablo nikel hurdası ile %95 nikel şablon, nikel turbo, anot nikel alıyoruz.

Beyaz Eşya Hurdası

Susurluk ilçesinde temiz şekilde kullanılan ve 2.el oturma grupları satın alabilirsiniz. Kullanılmış etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro ofis mobilyaları, bilgisayar masası, çalışma koltukları yeteri miktarda bulunur. Temiz kullandığınız 2el piyasasında satışa sunulabilecek temizlikte bulunan oturma gruplarını konumunuza gelerek yüksek fiyata alıyoruz. Buzdolabı hurdası, eski bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası vb hurda beyaz eşya için iyi fiyat teklifi uyguluyoruz. Daha detaylı bilgiye ulaşmak amacıyla buzdolabı hurdası alan yerler başlıklı içeriğe bakabilirsiniz Her çeşit 2.el derin dondurucular, buzdolapları, LCD televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli eşyalar, masa üstü bilgisayar, ekran kartı, anakart hurdası almak sebebiyle bize ait numaralar ile iletişim kurarak ulaşabilirsiniz.

Klima Hurdası Alan Hurdacı

2.el Klima Susurluk ilçesinde oldukça fazla alım satımı yapılan elektronik hurdaları içinde yer alıyor. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Susurluk çevresinde 2.el klima satanlar bizimle kesinlikle irtibat kurmalıdır. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Bozuk kombi hurdası alım satımı yapan hurdacı firmayız.

Susurluk Moloz Dökümü

Susurluk hurdacı Demtaş Metal Geri Dönüşüm tarafından alınan tüm hurda eşyaların depomuza yükleme ve nakliyesi ücretsiz yapılıyor. Bina yıkımında müşteriyle anlaşmamıza göre molozun nakliyesi itina ile yapılmaktadır. Yıkım molozları Susurluk Belediyesi’nce belirlenen arazilere naklediliyor.

Susurluk Hurdacı Sitesi

Susurluk hurdacılar sitesi onbirinci blokta bulunan hurda alım dükkânımızla geri dönüşüm firması olarak sektöre hizmet ediyoruz. Olması gerektiği gibi güzel bir Balıkesir Susurluk oluşturmak için fazlasıyla çok çalışıyoruz. Sırf bu hurdaları almıyoruz. Susurluk OSB Organize Sanayi hurdacısı olarak çalışmaktayız. Hurda malzemeler alırken ayrım yapmadan alıyoruz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!