İçeriğe geç

Çorum Sungurlu hurdacı firması olarak hurdalarınızı yerinden alıyoruz. Çorum hurdacı firmalar arasındaki firmamız DEMTAŞ Metal beğeninizi kazanmaya devam ediyor. Sungurlu merkezi bölgesinde hurda ve temiz kullanılmış ofis mobilyası almaktayız. Sungurlu hurdacı firma olarak Sungurlu merkezinin tümünde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Aslında Sungurlu hurdacı firmasıyız. Bununla birlikte Sungurlu merkezinde de hizmet vermekteyiz.

Her çeşit hurda malzeme alıyoruz. Sungurlu hurdacı firmaları içerisinde öncüyüz. DEMTAŞ Metal firmamızla Sungurlu hizmetimizi sürdürüyoruz. Günlük Sungurlu hurda fiyatlarıyla hurda alımı yapmaya devam ediyoruz.

Miktarı yüksek hurda eşya alışverişinde piyasadan yüksek fiyat teklif veriyoruz. Çorum hurdacı olarak Sungurlu merkezinin her mahallesinde hizmet veriyoruz. Sungurlu çevresinde olduğu gibi hurda almak amacıyla uzman ekiplerimizi göndermekteyiz. Sungurlu bölgesi çevresinde hurda ve geri dönüşüm firmasıyız.

Çorum Sungurlu Hurdacı Firmalar

Sungurlu merkezde faaliyet veriyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüşüme kazandırarak sizin ve bizim yararlanması için çalışıyoruz. Sizlerde her çeşit hurda alüminyum satışı amacıyla telefonumuzu kaydedebilirsiniz. Sungurlu hurdacı olarak Çorum ilçelerinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her tonajdaki hurda için yakınınızdaki hurda nakliye mesai arkadaşlarımızı gönderiyoruz. Sungurlu hurdacısı mı arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Sungurlu çevresinde eşsiz anlayışlar ile profesyonel hizmet beğeninize sunuyoruz. Çorum merkezinin tatlı ilçesi Sungurlu öncelikli hizmet verdiğimiz yerler içindedir. Sadece Sungurlu için değil, her ilçede hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

Sungurlu Hurdacı Numarası

Çorum Sungurlu hurdacılık hizmetlerimizi sunduğumuz yerler içerisindedir. Bu neden ile hurda fiyat listesi sormak sebebi ile mobil hattımızı aramalısınız. Boşa süre harcamadan arayın güncel hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi satabilirsiniz. Çorum Sungurlu hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının içeriğinde bir tıkla çevirebileceğiniz konumdadır.

Sungurlu Hurda Kablo Alımı

Çünkü firmamız sadece hurda ticaretinde hizmet vermiyoruz. Bulunduğu yerden antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdaları tek damar kablo hurdaları almaktayız. Tonajlı hurda kablo ticaretinde değerinden pahalı fiyat gerçekleştiriyoruz.

Kablo hurdaları içindeki bakır nedeni ile hurdacılık yapanlar için önem arzeder. Çorum Sungurlu hurdacı firma olarak her çeşit antigron hurda kablolar, hurda iç tesisat kabloları, hurda elektrik kabloları alıyoruz. Fakat tek damar kablolar, çok damarlı hurda kablo, enya kablo hurdası alımı esnasında en yüksek fiyatları biz veriyoruz. Çorum Sungurlu kablo hurdası alımı yapıyoruz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Hurda kablolar alan Sungurlu hurdacı arayanlar için buradayız.

Kablolar iletkenliği ile sıkça kullanılıyor. Ayrıca alüminyum kablo hurdaları ticareti amacı ile arayabilirsiniz. Genel olarak hava kabloları, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu, yeraltı kabloları çeşitleri bulunur.

Sungurlu hurdacı olarak %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo hurdaları alımında uzmanız. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Karışık hurda kablolar, telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez kablolar satmayı dileyenler iletişim kurabilirsiniz.

Kablo hurda alanlar başlığıyla yazılmış metne göz gezdirebilirsiniz. İçerisindeki iletkenin türüne bağlı olarak ve dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin adlandırılır. Buradaki Çorum Sungurlu elektrik kablosu kilo fiyatını güncel olarak yollamaktayız. Satıcılarda hızlıca edinilen %30 bakırlı kablo hurdası, Yüzde elli bakırlı kablo hurdası, Yüzde kırk bakırlı hurda kablolar alışverişinde peşin ödeme yapıyoruz.

Sungurlu Krom Hurda Alım Satımı

Paslanmaz krom hurdası alım satımı yapıyoruz. Krom hurdası alanlar sayfamızı inceleyiniz. Gerektiği kadar yapısı nedeni ile zırhlı araç kaplaması dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanılıyor. 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom, 430 krom hurda, 304 krom, 304 krom talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 alım satımıyla ilgileniyoruz. Krom, nikelle işlem gördüğünde paslanmaz metal elde edilmektedir. Bu sayfadaki Çorum Sungurlu hurda krom ton fiyatını abonelerimiz ile saat başı paylaşıyoruz.

Sungurlu Alüminyum Hurda Alanlar

Bize güvendiğiniz nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Ek olarak alüminyum kutu hurda, alüminyum petek hurda, alüminyum radyatör hurda yapıyoruz. Sungurlu ilçesinin tümünde alüminyum ince profil, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alımı yaparken hurda tartımını sizin yanınızda yapmaktayız. Her çeşit alüminyum hurda alımı yapıyoruz. Sitemizdeki Çorum Sungurlu alüminyum kg fiyatını ücretsiz ulaştırıyoruz. Alüminyum alan hurdacı içerikli metne bir göz atabilirsiniz Hurdalarını bize satanların destekleriyle her gün kurumsallaşıyoruz. Çorum Sungurlu alüminyum hurda alan firmalar arasındayız. Konumdan alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda almak için telefon etmenizi istiyoruz. Her türlü hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava ticaretiyle meşgulüz. Alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum araba jantı hurdası, hurda alüminyum tel, hurda alüminyum bakırlı petek alan hurdacı firmasıyız.

Demir Hurdası Alan En Yakın Hurdacı

Sizinde bildiği gibi her türlü demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu için peşin para ödeme yapan firmayız. Sungurlu ilçesinde demir hurdası ticareti ile ilgileniyor. Hurda demir, yer yüzünde en fazla bulunan metaller arasındadır. Sayfamızdaki Sungurlu 1.sınıf hurda demir ton fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz.

Sungurlu ilçesinin tüm mahallelerinde tufal hurdası, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alıyoruz. Güncel demir hurdası kilo fiyatı için şimdi arayın. Demir hurda alan hurdacı firma sayfamızı ziyaret ederseniz muhteşem olur. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası alım satımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı sayfamızı ziyaret ederseniz güzel bir şey yaparsınız.

Sungurlu Hurda Sarı Alan Hurdacı

Bu yüzden Sungurlu hurda sarı alan hurdacılar içindeyiz. Bu sayfadaki Çorum Sungurlu sarı pirinç hurdası kg fiyatını isteyenlere saat başı yollamaktayız. Hurda sarı alan yerler konulu yazıyı okuyabilirsiniz. Sungurlu hurdacı firması olarak piyasadaki her türde hurda alımı için adresinize geliyor.

Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk ucu gibi sarı pirinç hurda türleri vardır. Aslında sarı hurda adıyla hurda türü yoktur. Sungurlu ilçesinin tamamında sarı hurdası alımıyla ilgileniyoruz.

Satıcılarda hurda sarı kırkambar, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati türleri bulunabilir. Pirinç hurdalar halk dilinde sarı renkli olduğundan ötürü hurda sarı ismi verilmiştir. DEMTAŞ Metal tüm bu hurdaların yanı sıra hurda sarı bronz araiş almaktadır.

Sungurlu Bakır Hurdası Alanlar

Hurda bakır alan Sungurlu hurdacı telefon numarasını tek tuşla arayın hızlı hizmetin keyfini sürün. Sungurlu bakır hurda fiyatları için arayın. Kırkambar bakır hurda, hurda yanık bakır, hurda bakır boru, hurda bakır bobin alımı yapıyoruz. Bu yazıda yer almakta olan Sungurlu soyma bakır hurdası fiyat listesini her gün göndermekteyiz. Çorum Sungurlu bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Sungurlu genelinde hurda bakır almaktayız. Bakır hurdası alanlar konumuzda geniş bilgilendirme mevcut. antigron kırma granür bakır hurda, soyma bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, bakır profil hurdası, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tel için peşin para ödeme yapıyoruz.

Sungurlu Kurşun Hurdası Alım Satımı

Kurşun cevherleri maviye yakın gümüş renklidir. Kurşun hurda fiyatları makalemizi incelemek konusunda bilgi edinmenizi sağlar. Sungurlu kurşun hurdası alımıyla uğraştığımız bölgelerdendir. Sitemizdeki Sungurlu kurşun hurdası ton fiyatını üyelerimizle her hafta paylaşıyoruz. Minare kurşunu hurda, Hurda kurşun levha, Cami kurşun hurdası, Kurşun yağmur oluğu alırız. Kurşun kullanılan en eski madenlerden biridir.

Sungurlu Hurda Alan Firmalar

Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanmayı hedefliyoruz. Sungurlu kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz semtler içerisindedir. Hurdanızı geç kalmadan nakite çevirin. Bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurda nemli ortamlarda korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurdaların kıymetini düşürüyor.

Zamak hurda, hurda makina, çelik hurdası, kalay hurdası alan Sungurlu hurdacı firmasıyız. Birlikte yüksek kazançlı hurda ticareti gerçekleştirerek daha uzun süre müşteriler kazanmayı prensip edindik. Hurda atık alımı için adresinize kadar gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmayız.

Sungurlu geri dönüşüm firması DEMTAŞ Metal her tür ikinci el inşaat malzemeleri alıyor. Yüksek tonajlı hurda sarı, ve çinko, çatı minare kurşunu, bakır hurdası, kablo hurdası, hurda alüminyum,demir alımlarına özel fiyatlar sunmaktayız. Sungurlu hurda alan hurdacılar içerisinde kaliteli hizmet ve uzman personelimizle öne çıkmaktayız.

Çinko Hurda Alan Hurdacı

Buradaki Sungurlu hurda çinko levha fiyatlarını üyelerimizle paylaşmaktayız. Çinko hurda alanlar paylaşımını incelemek iyi gelecektir. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda satışı yapmak için bize ulaşın. Sungurlu ilçesinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz.

Sungurlu Sac Hurdası Alan Yerler

Firmamızda her türde 2. el trapez sac hurdası mevcuttur. Ardiye tavanı kapatmak için rahatlıkla kullanılabilir. Sac hurda alım satımı yapan firmalar içerisindeyiz. Sungurlu Çorum çevresinde hurda levha, sac varil hurda, hurda galvaniz, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurda, satışı amacıyla arayabilirsiniz.

Sungurlu Fabrika Bozumu

Sungurlu Çorum fabrika sökümü yapıyoruz. Hurdacı firmaların söylediği şekilde kolay bir iş olmamıştır. Sökümden önce yıkılması teklif edilen iş yerinin detaylı biçimde gezilerek gerekli projenin hazırlanması gerekiyor.

Bu nedenler hurda fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içerisinde lider konumdayız. Profesyonel bir şekilde fabrikaları söküyoruz. Sektörde çok sayıda fabrika bozumu ihalelerini başarıyla gerçekleştirdik.

Sungurlu Araba Hurdası Alan Yerler

Tabiki de size araç hurdası alımı konusunda yardım etmek isteriz. Bu sektörde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Ara sıra Sungurlu yakınlarında hurda araç alım satım hizmeti veriyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek hurda çeki demiri patoz, pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, römork, trafikten çekme belgeli araç hurdası, hurda motor alımı yapıyoruz. Ancak hurda otomobil trafikten çekme evrakları zaman aldığından bu hizmetleri her zaman gerçekleştiremiyoruz.

İkinci El Eşya

Az kullanıldığı belli olan 2. el piyasasında satışa sunulabilecek bir biçimdeki mobilyalarınızı yerinizden alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası vs hurda beyaz eşya almaktayız. Daha detaylı bilgiye ulaşmak amacı ile çamaşır makinesi hurdası alan hurdacı firma başlıklı gönderiye ulaşabilirsiniz İkinci el patron masası, büro ofis mobilyaları, sekreter koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı stok sormak amaçlı olarak telefonumuzu telefonlarımızı aramanız yeterlidir. Her çeşit 2. el masa üstü bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucular, TV, bulaşık makineleri, buzdolapları, çamaşır makineleri, elektrikli eşyalar, fırın, ütü, ocak, çıkma ekran kartı, anakart hurdası fiyatı hakkında bilgi edinmek sebebi ile numaralar aracılığı ile ulaşabilirsiniz. En makul fiyatlarla sıfır, ikinci el koltuklar satıyoruz.

2.El İnşaat Malzemesi

Yıkılan yurt binalarından satın alınan kullanılabilir durumda 2.el kapı, pencereler, mutfak dolabı alıyoruz. Tamamlanmış projelerde boya tabancası, alçı sıva karıştırma mikseri, yük asansörleri, harç makinesi 2.el demir inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood alımı yapıyoruz. Bunun ile birlikte kapatılan nalburlardan almış olduğumuz

Akü Hurdası Alım Satımı

Aküler başka bir deyişle batarya bir çeşit enerji depolanan elektrik enerjisi deposudur. Motosikletlerde elektrik ihtiyacında bulunuyor.

Hurda akü alan yerler makalesine göz atmak isteyebilirsiniz. Dolayısı ile firmamız vb. kendisine ait geri dönüştürme tesisi bulunanlar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapan hurdacılar içerisindedir. Akü hurdaları içerisindeki kurşunlu suyu nedeniyle geri dönüşüm fabrikaları için değerlidir. Yoğun kullanımdan sonra şarj tutmaz aküye akü hurdası deniliyor.

Sungurlu Hurdacılar Sitesi

Sungurlu sanayi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Çocuklarımıza yaşanılır bir Sungurlu bırakmak için fazlasıyla çok çaba sarfediyoruz. Yalnızca bu hurdaları almıyoruz. Sungurlu hurdacılar sitesindeki firmamızla geri dönüşüm firması olarak sektöre hizmet ediyoruz.

Klima Hurda Alanlar

Klima hurdası Sungurlu çevresinde en çok satılan hurda eşyalar arasında yer almaktadır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Sungurlu etrafında klima hurdası satanlar firmamızla mutlaka iletişime geçmelidir. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Bozuk hurda kombi alan firmalar içerisindeyiz.

2. El Mutfak Ekipmanı Alımı

Endüstriyel tipte 2. El lokanta aletleri almaktayız. 2.el bardak, çanak, çorba kasesi, bardak kurutma makinesi, tabak tezgahı, krom paslanmaz tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah altı dolaplar satan yerler bizimle iletişim kurabilirsiniz. İşyerimizdeki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur kazanı, endüstriyel aspiratör, krom evye, davlumbaz, krom paslanmaz küvet, yemek dilendiricileri, restorant tipi set üstü meykap vb endüstriyel otel ve mutfak ekipmanını incelemeniz amacıyla alıcıları depomuzu ziyarete davet etmekteyiz. İş görecek durumda endüstriyel bulaşık makinası, tezgah üstü 3 kapaklı dolap, tezgahlar, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza hazırlık dolabı, buz makinesi alımı yapıyoruz.

Sungurlu Hurda Kumaş Alan Hurdacı Firma

Sungurlu çevresinin tamamında hurda jesica, şifon kumaş, süprem kumaş hurdası, hurda viskon, parça gömlek kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, hurda tshirt kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alımı için yerinize gelmekteyiz. Çorum Sungurlu çevresinin her tarafında hurda kumaş alım satımı yapılır. Parti malı hurda atlet kumaşı, hurda penye, dokuma kumaş, nevresim kumaşı, hurda parti kumaşı, mayo kumaşı, parça poplin kumaş, spot kumaş hurda alım satımında iyi fiyattan ödeme yapılır.

Parti malı hurda gabardin kumaşı, örme kumaş, parça pantolon kumaşı, kot kumaşı, eteklik kumaş hurdası, ceketlik kumaş hurdası alımı için firmamızı hemen arayabilirsiniz. Çorum Sungurlu kiloyla tartım yaparak hurda kumaş alan yerler içindeyiz. Sitemizde yayınlanan Sungurlu hurda kumaş ton fiyatını whatsapp grup üyelerine bedelsiz yolluyoruz.

Sungurlu Moloz Dökümü

Sungurlu hurdacı DEMTAŞ Metal tarafından alınacak her cins hurdaların işyerimizi yükleme ve nakliyesi ücretsiz yapılıyor. Yıkım molozları Sungurlu Belediyesi’nce belirlenen arazilere taşınması gerçekleştiriliyor. Yıkımdan sonra müşteriyle antlaşmamıza göre ortaya çıkan molozun taşınması titiz bir biçimde yapılmaktadır.

En Yakın Sungurlu Hurdacı Numarası

Sungurlu hurdacı olan firmamız ile kapıdan her türde hurda alım satımı yapıyoruz. Bu hizmetimiz ile size en yakın hurda alan yerler Sungurlu çevresinde hizmet ediyoruz. DEMTAŞ Metal hurdacı sitesi olarak Sungurlu çevresinde her nevi hurda eşya alıyoruz. En yakın Sungurlu hurdacı firma adıyla her çeşit hurda malzeme alıp satmak için istediğiniz yere geliyoruz.

Sungurlu Hurda Kağıt Alan En Yakın Hurdacı

Avantajlı fiyata hurda peçete, hurda kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası, karton bardak hurdası, kullanılmış gazete alımı yapan hurdacı firmalar içerisindeyiz. İlçede A4 fotokopi kağıdı, okul kitabı hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz kağıt hurdası alımı yaparken uyguladığımız fazladan özen sayesinde müşterilerimize daha çok miktarda kazanma avantajı veriyoruz. Sungurlu karton hurda aldığımız bölgeler içindedir. Sitemizdeki Sungurlu hurda kağıt, karton ton fiyatını güncel olarak ulaştırıyoruz Sungurlu Çorum hurda kağıt alım satımı yapanlar içerisindeki DEMTAŞ Metal ile kırpıntı kağıt hurda, hurda koli, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, hurda iplik bobin kağıdı satabilirsiniz.

Sungurlu Bina Yıkımı

Hurda bina yıkımları yapıyoruz. Yıkım sırasında belirtilen iş güvenliği önlemleri Üstte anlattığımız fabrika yıkımında yaptığımız gibi bina yıkımı yapıyoruz. Bina yıkımı bitiminde çıkma parkeler, çıkma kapı pencere, hurda pimapen vs. tüm hurdaları almaktayız. Sungurlu kentsel dönüşüm alanında kısmen yıkılmış apartmanların yenilenerek yapılması sebebiyle yıkım işlerini sağlıyoruz.

Kırık Cam Hurda Alanlar

Çağımızda rengarenk kırılmış araç camları, soda şişesi biçiminde hurda cam baya fazla bulunuyor. Sungurlu ilçesi çevresinde hurda cam alan yerler içerisinde bulunuyoruz. Çağımızda rengarenk kırılmış araç camları, soda şişesi biçiminde hurda cam baya fazla bulunuyor.

Nikel Hurdası Alım Satımı

Dolayısı ile hurda nikeller alımında oldukça dikkat ile hareket edilmelidir. Çorum Sungurlu bölgesinde %95 ve %99 şablon nikel, turbo nikel hurda, anot nikel hurda alıyoruz. Hurda nikel zehirleyebilir. Sungurlu nikel hurda alımı yapıyoruz.

Plastik Hurda Alımı

Termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polietilen, polipropilen ve benzeri plastik çeşitleri vardır. Avantajlı fiyatla mavi kapak hurdası, hurda pimapen, şeffaf naylon hurdası, pet şişe, kırkambar plastik hurdası alım satım işleri ile ilgileniyoruz.

Sungurlu plastik hurdası alan firmalar içinden öne çıkan Sungurlu hurda deposuyuz. Sitemizde yer almakta olan Sungurlu plastik hurdası kg fiyatı güncellenmiştir. Çorum ve Sungurlu bölgesinin tamamından plastik abs, polipropilen moblen hurda, jelatin hurda, hurda polistren kristal fiyatı öğrenmek sebebi ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemeye denir.

7/24 Açık Sungurlu Hurdacı Firması

Neredeyse iki bin dokuzdan bugüne hurdacılıkla hizmetimizi sürdürüyoruz. Bu sürenin verdiği kurumsallaşmalarla teknolojiye ayak uydurarak artan hizmetlerimize devam ediyoruz. 7/24 Sungurlu hurdacı olarak haftanın yedi günü geri dönüşümde çalışmaktayız.

Anlık Güncel Sungurlu Hurda Fiyatları

Daha doğru yeni hurda krom fiyatları makaleye bir göz atabilirsiniz Şunu söylemekte yarar görüyoruz ki tonajlı hurdaların alımında pazar fiyatından fazla kilo fiyatları sunuyoruz. Sungurlu hurdacı hurda alım esnasında kullanılan fiyat listesi her saat değişmektedir. Anlık hurda fiyat listesine erişmek nedeniyle bize ulaşın.

Hurda Raf Alımı

Özellikle kapanan toptancılardan elde ettiğimiz reyonlar, hurda mağaza rafları, çelik raf hurdası, hurda market rafı, demir raflar içinden personelimizce seçilen yeniden farksız duran 2. el raf satışı yapıyoruz. Hurda raf demiri alıyoruz. Buradaki Sungurlu ikindi el raf hurdası ton fiyatlarını telegram grubu üyelerine günlük ulaştırmaktayız. Raf hurda alan yerler bağlantısına tıklayınız. Sungurlu ikinci el raf hurdası fiyatları istemek sebebiyle işletmemize ulaşabilirsiniz.

Jeneratör Hurda Alımı

Jeneratör hurdası alan yerler arasındayız. İkinci el jeneratör satan firmalar arasında en iyi hurdacı firmayız. Endüstriyel ve sanayi tipi yüksek kw ikinci el jeneratör alım satımı için arayın.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!