İçeriğe geç

Sumbas Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Osmaniye Sumbas ilçesinin çevresinde hurda ve geri dönüşüm işletmesiyiz. Demtaş Metal firmamız ile Osmaniye yakası çevresinde hizmetimize devam ediyoruz. Osmaniye Sumbas hurdacı işletmeleri içerisinde lideriz. Osmaniye hurdacı firma olan firmamız hizmet sunmaya devam etmektedir. Hurdacı firması olarak her tür hurda malzemeyi yüksek fiyata alıyoruz.

Sumbas merkezinde 2.el ev eşyaları ve hurda alımı yapmaktayız. Anlık Sumbas hurda fiyatları ile hurda alımı yapmaktayız. Sumbas bölgesinde yaptığımız gibi hurda alımı amacıyla profesyonel ekiplerimizi gönderiyoruz. Osmaniye Sumbas merkez hurdacı firma olarak hurda alım satım hizmetleri veriyoruz.

Normalde Osmaniye Sumbas hurdacı depoları içindeyiz. Lakin Osmaniye Sumbas merkezinde de hizmet vermekteyiz. Yüksek miktarlı alımlarda yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Osmaniye hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Her nevi hurda alımında tecrübeye sahibiz.

Osmaniye Sumbas Hurdacı Firmalar

Sumbas hurdacı firması olarak Osmaniye ilçelerinde hurda alımı yapmaktayız. Her miktardaki hurdalarınız için müsait araçlarımızı göndermeye devam ediyoruz. Sumbas merkezde hurda alımı hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metalleri geri dönüşüme kazandırarak sizlerin geleceğine yatırım yapmaktayız. Sizde her tür hurda çinko satışı yapmak için şirketimizi aramalısınız. Sumbas hurdacı mı arıyorsunuz? Endişe etmeyin. Sumbas merkezinde yep yeni anlayışlarla hizmet beğeninize sunuyoruz. Osmaniye ilinin eşsiz ilçesi Sumbas sürekli hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Osmaniye Sumbas ilçe merkezinde değil, her bölgede hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

Sumbas Hurdacı Telefonu

Osmaniye Sumbas hurda alımı hizmetlerimizi verdiğimiz ilçeler içerisindedir. Şimdi arayın en iyi hurda fiyat listesi ile atık hurdaları değerlendirebilirsiniz. Osmaniye Sumbas hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının içinde tek tıklamayla çevirebileceğiniz yerdedir. Bu nedenle hurda satışı yapmak için operatörlerimizi aramanız yeterlidir.

Sac Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Sac hurdası alıyoruz. Kiler çatısı kapatmak amacıyla kullanabilirsiniz. Depolarımızda hiç kullanılmamış 2. el trapez sac hurdası mevcuttur. Sumbas Osmaniye çevresinde hurda levha, sac hurda varil, galvanizli sac hurdası, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, alım satımı için iletişim kurabilirsiniz.

Sumbas Bakır Hurda Alan Hurdacı Firma

Hurda bakır alan hurdacı makalemizde detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Sumbas bölgesinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz. Bakır alan Sumbas hurdacı numarasını kolayca arayın profesyonel hizmetin tadına varın.

Soyma bakır hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurda, Hurda bakır talaş, TTR kırma hurda bakır, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, hurda bakır profil, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurdası için peşin para ödeme yapıyoruz. Buradaki Sumbas soyma bakır hurdası ton fiyatları güncellenmiştir. Osmaniye Sumbas bakır hurdası alan yerler arasındayız.

Bakır boru hurdası, bakır bobin hurda, bakır kırkambar hurdası, hurda yanık bakır alan hurdacı firmasıyız. Sumbas bakır hurda kilo fiyatı için telefonumuzu arayın.

Sumbas Hurda Kurşun Alım Satımı

Metal kurşun kullanılmakta olan eski madenlerdendir. Osmaniye Sumbas kurşun hurda alıp satmak için yüksek fiyatları sunduğumuz bölgelerdendir. Sayfamızdaki Sumbas hurda kurşun ton fiyatlarını grubumuzdakilere her gün göndermekteyiz. Yeryüzünde cevher halinde çıkarılan kurşun maviye yakın gümüş renklidir. Hurda kurşun alanlar bölümümüzü okusanız muhteşem olur. Çatı söküm kurşunu, Minare kurşunu hurda, Kurşun levha hurda, Hurda kurşun oluk alımı yaparız.

Sumbas Hurda Alan Firma

Sumbas kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler arasındadır. Topladığınız hurda malzemeyi gecikmeden satın. Hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurda su ile temas halinde korozyona uğrar. Böylelikle metallerin fiyatı düşüyor. Osmaniye Sumbas geri dönüşüm firması Demtaş Metal her tür hurda kablo alım satım hizmeti veriyor.

Tonajlı sarı ve hurda alüminyum, kablo, hurda bakır, hurda kurşun,hurda çinko, demir aldığımızda değerinin üzerinde fiyat teklifi vermekteyiz. Sumbas hurda alan hurdacılar içinde kaliteli hizmetler ve deneyimli çalışanlarımızla öne çıkmaktayız. Zamak hurda, hurda makina, çelik hurda, kalay hurda alımı yapıyoruz. Birlikte daha çok kazanarak uzun vadeli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Hurda kablo alımı için bulunduğu yere kadar gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan yerler içindeyiz. Müşteri memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Sumbas Çinko Hurda Alanlar

Sumbas ilçesinde hurda çinko alımı yapıyoruz. Sitemizde paylaşılmış olan Sumbas nikel hurdası fiyat listesini grubumuza üye olanlara ücretsiz gönderilmektedir. Çinko hurda fiyatları gönderimize bir göz atabilirsiniz. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü alıyoruz.

Krom Hurdası Alan Firma

Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, hurda krom tank, anot nikel %99 alıyoruz. Krom paslanmaz hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurdası fiyatı bölümünü incelerseniz güzel olur. Nikel metaliyle karıştırılarak paslanmaz metal elde edilir. Sayfamızdaki Sumbas hurda krom tank fiyatlarını üyelerimizle anlık bir şekilde paylaşıyoruz. Gerektiği kadar yapısı sebebi ile zırhlı araç kaplaması dahil çoğu yerde hurda krom kullanıldığı biliniyor.

Sumbas Pirinç Sarı Hurda Alanlar

Sumbas ilçesinin tamamında sarı hurda alıyoruz. Pirinç metallerin hurdalarına yöresel olarak sarı renkli olduğundan hurda sarı ismi verilmiştir. Hurda sarı satanlarda sarı pirinç hurda kırkambar, sarı pirinç hurda vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati çeşitleri kıymetli hurdalar içinde sayılmaktadır. Sitemizdeki Sumbas hurda sarı ton fiyatını uygulamamızı kullananlara güncel olarak gönderiyoruz. Sarı pirinç hurda alanlar içerikli metne göz atın.

Gerçekte sarı hurda adında hurda türü yoktur. Haliyle Sumbas sarı pirinç hurda ticareti yapıyoruz. Osmaniye Sumbas hurdacı depomuz her çeşit hurda alımı yapmaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu benzeri sarı hurda türleri vardır. Firmamız tüm bu çeşitlerin piyasasına uygun olarak hurda sarı bronz hurda araiş ticareti yapıyor.

Sumbas Hurda Alüminyum Alan Hurdacı Firma

Her türlü alüminyum hurdası peşin alınır. Konumdan alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha alabilmek için irtibata geçmenizi diliyoruz. Müşterilerimizin sayesinde her gün kurumsallaşıyoruz.

Alüminyum araba jantı hurdası, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum tel, hurda alüminyum bakırlı petek ticaretiyle uğraşan hurdacıyız. Sumbas bölgesinde hurda alüminyum ince profil, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası alımı için hurda tartımını istediğiniz yerde gerçekleştiriyoruz. Her türlü alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere hurdası alan hurdacıyız.

Şirketimize verdiğiniz önem sebebiyle sonsuz teşekkürler. Sayfamızdaki Sumbas alüminyum hurdası ton fiyatını güncel olarak ulaştırmaktayız. Ayrıca alüminyum petek hurdası,alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu hurda almaktayız. Osmaniye Sumbas hurda alüminyum alan yerler içindeyiz.

Hurda Demir Alımı

Anlık demir hurdası fiyatları öğrenmek nedeni ile fazla gecikmeden arayın. Demir hurda fiyatı konusunda bilgi edinmek amacıyla bağlantısına tıklamalısınız. Sumbas ve çevresinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz. Sizlerinde bildiği üzere her tür demir kapı, pencere demiri, demir merdiven korkuluğu alıyoruz. Hurda demir, dünya genelinde bol miktarda alım satımı yapılan metaller içerisindedir. Sitemizde yayımlanan Sumbas inşaat demiri fiyat listesini güncel olarak yollamaktayız.

İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası alım satımı amacıyla işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası fiyatı hakkında bilgi bir şey öğrenmek amacı ile linkine tıklayın. Firmamız Sumbas ilçe genelinde hurda demir alımı yapıyor.

Sumbas Hurda Kablo Alımı

Telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez, karışık kablolar satmak isteyenler şimdi arayın. Sumbas ilçesinin her yerinde kablo hurdası alan firmalar içinde yüksek ton fiyatını vermekteyiz. İçinde bulunan iletkenin madenine göre ve dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin isim alır. Sitemizdeki Sumbas kablo fiyatlarını günlük göndermekteyiz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Sumbas hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Eş zamanlı olarak hammadde dönüşümü yapıyoruz.

Her yerden enya kablo hurdaları, antigron hurda kablo, iç tesisat kablosu hurdası alıyoruz. Kablo hurdası içindeki telin madeni sebebi ile kablo hurdası alan yerler için önem arz eder. Sumbas hurdacısı olarak %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo hurdaları alımı yapıyoruz. Lakin enya kablo hurdaları, tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablolar alımında piyasanın üzerinde fiyat teklifini biz veriyoruz.

Kablolar iletkenliğiyle elektrikli araç ve gereçlerde kullanılıyor. Ayrıca hurda fare yemez kablo, çok damarlı kablo hurdaları fiyatı öğrenmek amacı ile telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Piyasada bolca edinilen Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası, 30% bakırlı kablo hurdası ticaretinde hemen peşin para ödeme yapıyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo alımında piyasadan daha yüksek fiyat listesi veriyoruz.

Sumbas hurdacısı olarak genellikle hurda elektrik kabloları, antigron kablo, iç tesisat kabloları alımı yapıyoruz. Bloğumuzda bir kaç gün önce yazılan hurda kablo alanlar konuya bir göz gezdirebilirsiniz. Genelde çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yer altı kabloları çeşitleri vardır. Çünkü firmamız sadece hurda malzeme alımıyla uğraşmıyoruz.

Sumbas Hurda Plastik Alan Hurdacı Firmalar

Termoset, polipropilen, polistiren, polietilen, termoplastik, elastomer gibi çeşitleri vardır. Plastik hammadde, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemelere denir.

Osmaniye şehri Sumbas bölgesinin tümünden abs plastik hurdası, jelatin hurdası, polipropilen moblen, polistren kristal hurdası satmak amacıyla iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. Sumbas plastik hurda alımı yapanlar içerisinde öncü işletmeyiz. Sayfamızdaki Osmaniye Sumbas hurda plastik fiyat listesini dileyene günlük yollanmaktadır. En iyi fiyata pet şişe, hurda naylon poşet, mavi, kırmızı kapak hurdası, şeffaf naylon hurdası, hurda pimapen, kırkambar plastik hurdası alımı yapmaktayız.

Sumbas Karton Hurda Alım Satımı

Daha fazla fiyatlarla bristol hurda, kağıt bardak, hurda peçete, gazete hurdası, kuşe kağıt hurda alımı yaparız. Sumbas Osmaniye kağıt hurdası alanlar içindeki işletmemiz sayesinde iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurda, matbaa baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, koli hurdası satabilirsiniz.

Bölgenin tamamında hurda okul kitabı, renkli hurda kağıt, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı alırken alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra hassasiyetle satıcılara daha çok oranda kazanç elde etme imkanı takdim ediyoruz. Sumbas hurda kağıt alımı yaptığımız alanlar içerisindedir. Sayfamızdaki Sumbas karton hurdası kg fiyatı güncellenmiştir

Akü Hurda Alımı

Motosikletlerde elektrik enerjisi kaynağı sıkça kullanılmaktadır. Bir müddet sonra şarj tutmaz bataryaya akü hurdası denir. Aküler başka deyişle batarya bir çeşit enerjinin depolanmasına yarayan cihazdır.

Hurda akü içindeki kurşun içeren sıvı nedeni ile geri dönüşüm firmaları için değerlidir. Akü hurdası alanlar paylaşımına bir göz atabilirsiniz. Dolayısıyla şirketimiz gibi kendisine ait geri dönüşüm imalathanesi olan fabrikalar kuru ve sulu akü alım satımı yapabilir.

Sumbas Bina Yıkımı

Aynen fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkımı yapıyoruz. Yıkımda çıkma laminant parkeler, hurda pencere ve kapılar, çıkma pimapen vs. tüm hurdanızı alıyoruz. Bedelsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Sumbas kentsel dönüşüme girsin girmesin yıkılması gereken binaların yenilenerek yapılması için yıkımını sağlıyoruz. Yıkımda bilinen tedbir önlemleri

Sumbas Fabrika Bozumu

Güvenilir şekilde fabrikaları yıkıyoruz. Sektöre başladığımızdan beri yüzlerce fabrika söküm ihalesi yerine getirdik. Fabrika sökerken sökülecek üretim yerinin detaylı bir biçimde incelenerek gerekli aletlerin ayarlanması uygundur. Genelde söylendiği gibi kolay bir işlem değildir. Sumbas fabrika sökümü işi tecrübeye sahibiz. Bu nedenler fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içinde ünlü olduk.

Sumbas 2.El İnşaat Malzemeleri

Şantiyelerde boya tabancası, alçı sıva karıştırma mikseri, inşaat vinçleri, harç mikseri 2.el inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood alıp satıyoruz. Sumbas bölgesinde yıkılan elbiseci binalarından satın alınan kullanılabilir durumda ikinci el demir kapı, mutfak dolabı, pimapen pencereler alımı yapıyoruz. Ayrıca işi bırakan esnaflardan satın almış olduğumuz

Sumbas 2.el Kafe ve Lokanta Aletleri Alım Satımı

2.el krom paslanmaz tencere, tava, tepsi, kazan, bardak kurulama makinesi, tezgah üstü dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak kurulama tezgahı satanlar bu sitedeki telefon numarasını arayabilirsiniz. Endüstriyel restaurant aletleri almaktayız. Elimizdeki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur kazanı, restoran tipi ocak, meze reyonları, bakır davlumbaz, evye, krom paslanmaz küvet, sanayi tipi aspiratör ve benzeri endüstriyel tipte mutfak ekipmanlarını incelemeniz amacıyla siz değerli potansiyel müşterilerimizi depomuza davet etmekteyiz. Titizlikle kullanılmış olan endüstriyel bulaşık makinası, çöp sıyırmalıklı tezgahlar, tezgah altı dolap, otel tipi çamaşır makinası, pizza hazırlama dolabı, buz makineleri alınır.

Sumbas Hurda Kumaş Alan Hurdacı Firmalar

Sumbas bölgesinde hurda parça kumaş almaktayız. Kiloyla iç çamaşırı kumaşı, hurda penye kumaş, dokuma kumaş, parça nevresim kumaşı, kumaş topu, hurda mayo kumaşı, hurda poplin kumaş, spot kumaş hurda alımı yapmaktayız. Sumbas etrafında hurda jesica, hurda şifon, hurda süprem kumaşı, viskon kumaş, hurda gömlek kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, tshirt kumaşı, döşemelik kumaş alım satımında adresinize gelecek ekibi oluşturduk. Yüksek tonajlı hurda ceket kumaşı, hurda gabardin, hurda eteklik, örme kumaş hurdası, hurda kot kumaş, hurda pantolonluk alımı için buradaki telefon numarasını şimdi arayınız. Buradaki Osmaniye Sumbas kumaş hurdası kilo fiyatını her gün ulaştırmaktayız. Sumbas kiloyla tartım yaparak kumaş hurda alan firmalar arasındayız.

Sumbas Cam Hurda Alımı

Cam yarı saydam yada tam saydam genellikle kırılgan ve sert yapıya sahibi sıvı maddeleri tutabilen inorganik yumuşak olmayan maddelerdir. Sumbas genelinde cam hurdası alan firmalar içindeyiz. Çağımızda şeffaf kola şişesi, oto camı türde hurda camlar oldukça fazla yeniden işleniyor.

Nikel Hurdası Alan Hurdacı Firma

Hurda nikel zehirlidir. Dolayısı ile nikel hurdası alınırken oldukça hassas davranılmalıdır. İlçe genelinde turbo nikel hurda, anot nikel hurda, %95 şablon nikel ile %99 nikel şablon alıyoruz. Osmaniye Sumbas nikel hurdası alıyoruz.

Sumbas Hurdacılar Sitesi

Sumbas hurdacılar sitesi içerisinde bulunan dükkânımızla hurdacılık yapıyoruz. Şimdikinden daha yaşanır bir Osmaniye Sumbas oluşturmak için sürekli çaba sarfediyoruz. Sadece bunları almıyoruz. Sumbas OSB organize sanayi bölgesi hurdacı firmasıyız. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan her çeşit metali alıyoruz.

2.el Raf Fiyatları

Bu sayfadaki Sumbas hurda raf kilo fiyatı güncellendi. Raf hurda alımı bölümünün linkine tıklayınız. Hurda raf Sumbas fiyatı hakkında bilgi almak nedeniyle dükkanımıza ulaşabilirsiniz. Genelde yenilen yerler tarafından satışa sunulan ürün teşhir reyonları, hurda market rafı, çelik raf hurdası, demir raf hurdaları, mağaza rafları içinden bizim seçtiğimiz yeniden farksız ikinci el market rafları satıyoruz. Hurda depo rafı alım satımı öncülük ettiğimiz sektörlerdendir.

Klima Hurda Alanlar

Sumbas bölgesinde ikinci el klima satanlar bizlerle kesinlikle görüşmelidir. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Klima hurdası Sumbas çevresinde çok alınan elektronik eşya hurdaları içindedir. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Bozuk hurda kombi alanlar arasındayız.

Sumbas Moloz Döküm Yerleri

Yıkım molozları Sumbas Belediyesi tarafından planlanan alana nakledilir. Yıkımda müşteriyle anlaşmamıza göre molozların nakliyesi itinalı bir şekilde yapılmaktadır. Sumbas hurdacı Demtaş Metal firmamız tarafından alınacak tüm hurda eşyaların tesisimize nakliyesi ücretsiz yapılmaktadır.

En Yakın Sumbas Hurdacı Telefon Numarası

Sumbas hurdacıları içinde olarak arzuladığınız adresten hurda malzeme alımı ve satımı yapıyoruz. Sumbas en yakın hurdacı hizmeti ile hurda ticareti nedeni ile yerinize geliyoruz. Bu hizmetimiz ile müşterilere en yakın hurdacı firma Sumbas çevresinde hizmetler veriyoruz. Demtaş Metal şirketimizle Sumbas çevresinde her çeşit hurda eşya alıyoruz.

7/24 Hizmet Veren Sumbas Hurdacı Firması

7/24 Sumbas hurdacı olan şirketimizle gece gündüz geri dönüşümde çalışmaktayız. Sizlerin bahşettiği özgüven vasıtası ile teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. Bin dokuz yüz doksan üç yıllarından bugüne hurdacılıkla size hizmet etmeye devam ediyoruz.

2.el jeneratör Alan Firmalar

Endüstriyel çalışır durumda ikinci el jeneratör alıyoruz. Hurda jeneratör alan Sumbas hurdacıyız alım satımında iyi fiyatı sunmaktayız. 2.el jeneratör satan firmalar içinde en iyi firmayız.

İkinci El Eşya

Çok az kullanıldığı belli olan 2.el olarak alıcı bulabilecek bir temizlikte bulunan kanepe ve koltuklarınızı konumunuza gelerek yüksek fiyata alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, eski buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası gibi beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Daha detaylı bilgi için çamaşır makinesi hurdası alan yerler başlıklı paylaşımımızı okuyabilirsiniz Piyasadan fiyatlarla sıfır gibi, ikinci el oturma grupları satıyoruz. Temiz kullanılmış etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, büro ofis mobilyası, çalışma masası, çalışma koltuğu alınır. Kısa bir süre kullanılmış 2. el bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucular, LCD televizyon, bulaşık makineleri, buzdolapları, çamaşır makinesi, elektronik ev eşyaları, fırın, ütü, ocak, ekran kartı, anakart satın almak amacı ile bizi tuşlayabilirsiniz.

Güncel Anlık Sumbas Hurda Fiyatları

Anlık hurda fiyatları metini inceleyebilirsiniz Tekrar etmekte yarar görüyoruz tonajlı hurdalar alırken piyasa fiyatlarından fazla ton fiyatları ödüyoruz. En güncel hurda fiyat listesine ulaşabilmek nedeni ile iletişim kurabilirsiniz. Sumbas hurdacı hurda alım satımı sırasında uygulanılan kilo fiyatı piyasada hızlıca değişkenlik göstermektedir.

Sumbas Hurda Araç Alan Hurdacılar

Ara sıra Sumbas çevresinde otomobil hurdası alımı yapıyoruz. Sumbas hurda alımında hizmetlerimize devam ediyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyecek zirai alet hurdası, pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, çeki demiri, römork, hasarlı otomobil hurdası, hurda motor . Tabiki de müşterilerimize hurda araba hurdaya verme konusunda yardımcı olmak isteriz. Ama otomobil hurdası trafikten çekme işleri uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!