İçeriğe geç

Şişli hurdacı firması olarak İnönü mahallesinde her türden hurda alıyoruz. İnönü mahallesinde hurda dönüşümü yapan fabrikamız var. Hali hazırda İstanbul Şişli firmasıyız. Bununla birlikte İnönü mahallesinde de hizmetler veriyoruz.

İnönü mahallesi hurdacı şirketleri içerisinde lideriz. Her çeşit hurda satışı nedeniyle iletişim kurabilirsiniz. İstanbul hurdacıları içindeki firmamız hizmetinizdedir.

Anlık Şişli İnönü hurda fiyatlandırmayla hurdacılık yapmaya devam ediyoruz. İstanbul Avrupa yakası Şişli İnönü mahallesi çevresinde hurda ve ikinci el ev eşyası alımı yapmaktayız İnönü hurdacı firması olarak hurda eşyaları alıyoruz

İstanbul Avrupa yakası Şişli genelinde yaptığımız gibi hurda alım satımı amacıyla İnönü mahallesine araçlarımızı göndermekteyiz Bol miktarda hurda bakır,kablo,demir,kurşun,alüminyum satanlara piyasadan yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. İstanbul hurdacısı olarak İnönü bölgesinde hizmet ediyoruz. Demtaş Metal şirketimizle Şişli mahallesinde hurda alımı yapıyoruz.

Şişli İnönü Hurdacıları

Geri dönüşüm firmaları doğal kaynakları korur. Dünyadaki doğal kaynakların bir sınırı vardır. Bir kaçı yüksek miktarda gözükse de artan nüfusla tüketimde artıyor. Hurda metalin geri dönüşümü doğal kaynakları korumamızı sağlıyoruz. Böylece madenleri gelecek döneme aktarmayı başarabiliriz.

Geri dönüşüm firmaları enerji tasarrufu sağlıyor. Metal cevherlerinin ocaklardan çıkartılarak işlenmesi zordur. En baştan hammadde oluşturmak için gayet fazla enerji harcanır. Hurdaların geri dönüştürülmesi 90/100 daha azdır.

Geri dönüşüm karbon emisyonunu azaltmaktadır. Çok miktarda enerji tüketildiğinde ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğine yol açmaktadır. Metal hurdalar geri dönüştürülürken tüketilen enerjinin düşüklüğü bu emisyonun iklime ve doğaya zararının önüne geçmektedir.

İnönü bölgesinde hizmet gösteriyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüşüme kazandırarak vatandaşlarımızın geleceğine yarar sağlamaktayız. Şişli mahallesinin her yerinde ve İnönü mahallesinde hurda alan yerler içerisinde en güncel fiyatları sunuyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizde her çeşit sarı hurdası satışı yapmak sebebi ile firmamızı tuşlamalısınız. İstanbul Şişli hurdacısı olarak Avrupa yakasının tamamında her nevi hurda alım satımı yapıyoruz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı firması Demtaş Metal hizmetinizde! İnönü hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Şansızınız yerinde. İstanbul Şişli İnönü çevresinde eşsiz bir anlayış ile hizmet beğeninize sunmaktayız. İstanbul ilinin naif mahallesi İnönü öncelikli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece İnönü için değil, her bölgede hurda alım satım hizmeti veriyoruz.

İnönü Hurdacı Numarası

İstanbul Şişli İnönü Mahallesi her çeşit hurda alım satımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz alanlar içerisindedir. Bu nedenle hurda satmak nedeniyle mobil hattımızı aramanız yeterlidir. Zaman kaybetmeden numaramızı arayarak en iyi hurda fiyat listesi ile atık hurdaları satarak peşin para elde edebilirsiniz. İstanbul Şişli İnönü mahallesi hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının altında sadece tıklayarak tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor.

İnönü Hurda Bakır Alan Fabrikalar

İnönü bölgesinde bakır hurda almaktayız. Bakır boru hurda, yanık bakır hurdası, bakır kırkambar hurdası, bakır bobin hurda alım faaliyetleri veriyoruz.

Sitemizdeki İnönü bakır ton fiyatını grubumuzdakilere bedelsiz yollamaktayız. İstanbul Şişli İnönü bakır hurdası alan yerler içindeyiz. İnönü hurda bakır kilo fiyatı için çağrı merkezimizi arayınız.

Şişli Bakır hurdası alanlar makalemizde daha geniş bilgi bulabilirsiniz. TTR hurda bakır kırması, Bakır kızıl talaş hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, hurda bakır profil, hurda bakır kap kacak, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda alımı yapıyoruz. Bakır alan İnönü hurdacı iş yerimizi zorlanmadan arayın profesyonel hizmetin keyfini yaşayın.

İnönü Krom Hurdası Alımı

Hurda krom paslanmaz için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurdası alım satımı makalemizi okursanız harika bir şey yaparsınız. Oldukça sert bir metal yapısı nedeniyle zırhlı araç kaplaması dahil bir çok yerde krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Nikel metaliyle karıştırılarak paslanmaz oluşur. Krom hurdası alan yerler bölümümüzü dolaşmalısınız. 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, 201 krom, 202 krom hurda, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası alımı yapıyoruz.

İnönü Hurda Alan Firmalar

Hurda antimon zamak, CNC artığı hurda, çelik hurdası, hurda kalay alıyoruz. Birlikte daha çok kazanarak uzun süreli hizmetler sunmayı istiyoruz. İstanbul Şişli İnönü mahallesi hurdacı firması olan Hurdacı firmamız Demtaş Metal her türlü hurda atık alımı yapıyor. Hurda çinko almak üzere biriktirdiğiniz yere kadar geliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan firmalar içerisindeyiz.

İnönü mahallesi adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler içerisindedir. Hurda malzemeleri hemen nakit paraya çevirmelisiniz. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşür. Demir hurda nemli bölgelerde korozyona uğruyor. Böylece hurda malzemenizin değeri düşmektedir. Tonajlı kurşun, toplama demir, hurda çinko, alüminyum hurdası, bakır, hurda kablo ve sarı alırken yükseltilmiş fiyat listeleri uyguluyoruz. İnönü hurda alan hurdacılar arasında kaliteli hizmetler ve deneyimli kadromuzla ön plana çıkıyoruz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Üretim tesislerinden üretim artığı hurdası alımı yapmaktayız. Parça hurda malzemeleri biriktirebilmenizi sağlamaktayız. Şantiyelere ve üretim tesislerine konteyner koyuyoruz.

İnönü Sac Hurda Alımı

Veranda çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. İstanbul Şişli İnönü ve çevresinde hurda levha, sac varil, hurda galvaniz sac, hurda trapez sac, hurda galvanizli boru, fiyatı öğrenmek sebebiyle. Sac hurdası alıyoruz. Elimizde yeni üründen farkı fiyatı olan 2. el trapez sac bulunmaktadır.

İnönü Hurda Çinko Alımı

İnönü yakınlarında hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Hurda çinko alan hurdacı firma sayfamıza bir göz gezdirmek isteyebilirsiniz. Buradaki İnönü çinko levha fiyatlarını bedelsiz ulaştırıyoruz. Çinko hurda alım satımı çinko hurda hakkında bilgi edinmek için bağlantısına tıklayın. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü kilo fiyatı için arayabilirsiniz.

İnönü Hurda Kurşun Alan Hurdacı Firmalar

İnönü Mahallesi kurşun hurdası aldığımız bölgelerden biridir. Sayfamızdaki İstanbul Şişli İnönü çatı söküm kurşun hurdası kilo fiyatını her gün göndermekteyiz. Kurşun metalinin eski madenler arasında olduğu biliniyor. Yer yüzünde cevher şeklinde bulunan kurşun gümüşe yakın mavi rengiyle bilinir. Kurşun yağmur oluğu hurdası, Kurşun levha hurdası, Minare kurşun hurdası, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun alımı yaparız.

İnönü Hurda Kablo Alan Yerler

İnönü hurdacı firma olarak özellikle hurda elektrik kabloları, hurda iç tesisat kablo hurdaları, antigron kablo hurdası ticareti yapıyoruz. Tonajlı kablo hurdası ticaretinde piyasasından pahalı fiyatlar gerçekleştiriyoruz. Çünkü yalnızca hurda malzeme alımında hizmet vermiyoruz. Kablo iletkenliği nedeniyle elektrikli aletlerde kullanılıyor. Ayrıca hurda çok damarlı kablolar, fare yemez kablo hurdası alımı amacıyla bize ulaşabilirsiniz.

Hurda telefon kablosu, karışık kablo hurdaları, fare yemez kablo hurdası elinde olanlar hemen arayın. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki İnönü hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Piyasada bolca edinilebilen 50% bakırlı kablo hurdaları, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası, Yüzde kırk bakırlı hurda kablo alımı yaparken değerini yerinde ödüyoruz. Ek olarak hurda enya kablo, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdaları alımı yaparken en güzel fiyat teklifini teklif ediyoruz. İnönü mahallesi bölgesinde %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo, TTR hurda kablo alıyoruz. Yerinden hurda tek damar kablosu almaktayız.

Kablo hurdaları içindeki bakır tel sebebiyle kablo hurdası alanlar için büyük önem taşır. Kullanım alanlarında göre alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yer altı kablosu, koaksiyel kablo, çelik sargılı kablolar şeklinde çeşitlendirilir. İnönü mahallesinin tamamında kablo hurdası almaktayız. Aynı zamanda geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz.

Hurda kablo içerikli makaleye bir göz atın. İçinde bulunan telin madenine bağımlı olarak ve de kaplamadaki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Burada yayımlanan İnönü hurda kablo fiyatlarını bedelsiz ulaştırıyoruz.

İnönü Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Bizlere verdiğiniz destek sebebi ile teşekkürü hak ediyorsunuz. Güvenli bir şekilde hurda alüminyum kutu, alüminyum petek hurdası, alüminyum radyatör hurda ticareti için arayın. Konumdan alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurdası alabilmek için aramanızı bekliyoruz.

İnönü mahallesinin tamamında alüminyum profil, hurda alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alırken tartımları müşteriyle yapmaya özen gösteriyoruz. Her çeşit alüminyum hurdası nakit alınır. Şişli İnönü Mahallesinde hurda alüminyum alan hurdacılar arasında fark yaratıyoruz.

Hurdasını satanların sayesinde sürekli tecrübe elde ediyoruz. Alüminyum tel hurdası, alüminyum jant, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurdası için peşin ödeme yapıyoruz. Şişli Alüminyum alan hurdacı içeriğiyle paylaşılmış metni inceleyin. Her çeşit alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurdası alıyoruz.

İnönü Mahallesi Sarı Pirinç Hurda Alanlar

İtirafta bulunmak lazımsa hurda sarı diye bir hurda varolmamıştır. Geniş sayfamızdaki sarı alan hurdacılar konuyu okuyabilirsiniz. Bu sebep ile İnönü mahallesi sarı pirinç hurda alanlar içindeyiz. Pirinç metali halk dilinde rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurda ismi verilmiştir. İnönü hurdacı işletmemiz tüm türlerde hurda alım satımı yapıyor.

Müşterilerde sarı hurda kırkambar, hurda sarı vana, sarı hurda musluk, su saati cinsleri sıkça bulunur. İstanbul Şişli İnönü hurdacı firmamız bahsettiğimiz hurda sarıların piyasasına uygun olarak hurda radyatör, sarı hurda fosfor, hurda bronz ticaretinde liderlik etmektedir. İnönü bölgesinde hurda sarı pirinç alım satımı yapıyoruz. Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu benzeri sarı hurda çeşitleri bulunmaktadır.

İnönü Demir Hurda Alan Hurdacı Firmalar

İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası ticareti için işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar bağlantısına tıklamalısınız. Bildiğiniz gibi her türlü demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu alıyoruz. İnönü mahallesinin bütün sokaklarında tufal hurdası, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurdacı firmamız İnönü şehrinin tamamında hurda demir alımı ile uğraşıyor. Güncel anlık hurda demir ton fiyatı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar hakkında bilgi edinmek amacı ile bağlantısına tıklayabilirsiniz. Demir, dünya genelinde bol miktarda alım satımı yapılan madenler içindedir. Buradaki İnönü extra demir hurda ton fiyatı günceldir.

7/24 Hizmet Veren İnönü Hurdacı Firması

7/24 açık İnönü hurdacı firması olarak günün her saatinde geri dönüşümde çalışıyoruz. İki bin yediden bu günlere hurda malzeme alımında hizmetimizi sürdürüyoruz. Sizlerin bahşettiği tecrübeyle teknolojimizi geliştirerek yolumuza devam ediyoruz.

İnönü Anlık Hurda Fiyatları

Güncel hurda fiyatları başlığıyla yazılmış konuya göz atabilirsiniz En doğru hurda fiyatına erişmek nedeni ile iletişime geçebilirsiniz. Hatırlatmak isteriz ki belirli bir kilodan yüksek hurdalar alırken piyasa fiyatından fazla ton fiyatı öneriyoruz. İnönü hurdacısı olarak hurdacılık yaparken uygulanılan kilo fiyatları İnönü pazarında her an değişmektedir.

En Yakın İnönü Hurdacı

Demtaş Metal hurdacı sitesi olarak İnönü mahallesinde hurda alıyoruz. Bu hizmetimizle size en yakın hurdacı İnönü genelinde servisler vermekten mutluluk duyarız. En yakın İnönü hurdacı firma servisiyle hurda malzeme tartımı yapmak nedeniyle adresinize geliyoruz. İnönü mahallesi hurdacısı olan firmamızla yerinizden her tür hurda alım hizmetimiz var.

İnönü Mahallesinde İkinci El Eşya

Her çeşit ikinci el TV, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli ev aletleri, ocak, mutfak gereçleri, bilgisayar, ekran kartı hurdası, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi almak maksadıyla telefon numaramızıarayabilirsiniz. Sahibinden satılık ofis büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, patron koltukları satılır. Temiz kullanılmış olan 2el olarak alıcı bulabilecek durumdaki mobilyalarınızı konumunuza gelerek yüksek fiyata alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, hurda bulaşık makinesi, hurda buzdolabı gibi hurda beyaz eşya için iyi fiyat teklifi sunulmaktadır. Geniş bilgiye erişmek için buzdolabı hurdası fiyatları konusunda detaylı bilgi paylaşılmış olan içeriğe göz atınız İstanbul Şişli İnönü mahallesinin tamamında kullanılmış, ikinci el ev dekorasyon ürünleri satıyoruz.

İnönü Hurda Raf Alan Yerler

Bu sayfadaki İstanbul Şişli İnönü Mahallesi raf hurdası kg fiyatını her gün ulaştırmaktayız. Hurda raf alanlar paylaşımımıza göz atarsanız şahane olur. İnönü 2.el hurda raf alım satımı sebebi ile telefonumuza ulaşabilirsiniz. Genelde yenilen pastaneler tarafından satışa sunulan market rafı hurdası, çelik raf hurdası, demir raf hurdaları, ürün reyonları, mağaza rafı hurdaları içinden personelimizce seçilen hala kullanılabilir olan 2. el raf satıyoruz. Demir raf hurdası alıyoruz. İstanbul Raf hurdası alan yerler paylaşımını okuyabilirsiniz.

İnönü Akü Hurdası Alımı

Akümülatör başka bir deyişle biriktireç bir nevi enerjinin depolanmasına imkan veren cihazdır. Yoğun kullanımdan sonra enerji depolamaz akülere hurda akü denmektedir. Şişli Akü hurdası alan hurdacı firmalar paylaşımını gezmek hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayabilir. Hurda akü alan hurdacı firmalar paylaşımına bir göz bakmanız harika olacaktır. Bu neden ile İstanbul Şişli İnönü hurdacı vb. kendisine ait geri dönüştürme ve eritme kazanları bulunanlar kuru akü ve sulu akü alanlar içerisindedir. Hurda akü içinde bulunan kurşun içeren suları nedeniyle geri dönüşüm fabrikaları için değerlidir. Otomotiv sektöründe enerji ihtiyaçlarında sıkça bulunabiliyor.

İnönü 2.El İnşaat Malzemesi

Yıkılmış ardiye vs binalardan bir kenara ayırılan hala kullanılabilir durumda 2.el çelik kapı, pencereler, mutfak dolabı satanlar içerisindeyiz. Dolayısı ile batan depolardan edindiğimiz Şantiyelerde inşaat vinçleri, alçı sıva karıştırma makinesi, boya tabancası, harç mikseri az kullanılmış inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood mevcuttur.

İnönü Az Kullanılmış Jeneratör Alan Hurdacılar

İkinci el jeneratör satan yerler arasında en yakın yerlerdeniz. Endüstriyel ve sanayi tipi az kullanılmış 2. el jeneratör alınır, satılır. Jeneratör hurdası alan yerler içindeyiz.

İnönü Hurda Otomobil Alan Hurdacı

Elbette müşterilerimize araba hurdası hurdaya satma hakkında yardım etmek istiyoruz. İnönü mahallesinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Zaman zaman İnönü çevresinde hurda otomobil alım satımı yapıyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek zirai alet hurdaları, hurda pulluk, kazayağı, hurda patoz, hurda çeki demiri, römork, vergiden düşürülmüş hurda araç, motor hurdası alıyoruz. Ama hurda araç vergiden düşürme işleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman veremiyoruz.

İnönü Klima Hurdası Alımı

Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. İnönü mahallesinde ikinci el klima satanlar bizimle ivediyetle görüşmelidir. Bozuk kombi hurdası alan yerler içindeyiz. Klima hurdası İnönü mahallesinde en çok alımı yapılan elektronik eşya hurdaları içinde yer almaktadır. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz.

İnönü Mahallesi Moloz ve Hurda Nakliyesi

Molozlar Şişli Belediyesi tarafından daha önce planlanan moloz döküm arazilerine boşaltılır. Fabrika yıkımından sonra müşteriyle yapılan sözleşmemize göre ortaya çıkan molozun taşıma işleri titizlik ile yapılır. Firmamız tarafından satın alınan her nevi hurda malzemelerin tesisimize yükleme ve taşınması ücretsiz yapılır.

İnönü Mahallesinde Bina Yıkıyoruz

Ücretsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Yıkımda yer döşemeleri, sökülen çelik kapı hurdaları, pimapen hurdaları vb. tüm hurdaları satın almaktayız. Şişli İnönü mahallesi kentsel dönüşüm nedeniyle eskimiş ev ve işyerlerinin tekrar yapılması amacı ile yıkım işini yapıyoruz. Üst taraftaki fabrika sökümünde olduğu üzere binaların yıkımını başarıyla yerine getiriyoruz. Yıkım yapılırken belirtilen iş güvenliği önlemleri

İnönü Plastik Hurdası Alan Yerler

Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin ismidir. İnönü hurda plastik alım satımı yapanlar içerisinden ön planda olan işletmeyiz. Buradaki İnönü hurda plastik ton fiyatını her gün göndermekteyiz Polietilen, elastomer, polipropilen, termoset, polistiren, termoplastik gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

İstanbul ile İnönü bölgesinin her yerinden hurda abs plastik, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurda, jelatin alım satımı yapıyoruz. En iyi fiyatla hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik, mavi kapak, hurda poşet, hurda pimapen, hurda beyaz naylon alımı için yerinize geliyoruz.

İnönü Hurda Nikel Alan Firmalar

Bu sebep ile hurda nikeller alınıp, satılırken gayet özen ile çalışmalıyız. Hurda nikel zehirli olabilir. Özellikle %95 ve %99 şablon nikel hurda, turbo nikel, anot nikel alıyoruz. İnönü mahallesinde nikel hurdası alım satımı yapıyoruz.

İnönü Fabrika Söküm İşleri

Profesyonelce fabrikaları söküyoruz. Uzun yıllardır yüzlerce fabrika bozum ihalesi aldık. İnönü fabrika söküm işleri yapıyoruz. İşe başlamadan önce yıkılması arzu edilen imalathanenin incelikle incelenmesi gerekmektedir. Bu sayede fabrika yıkımı yapan hurdacılar içerisinde lider bir konumdayız. Etrafta anlatıldığı gibi kolay değildir.

İnönü Kumaş Alan Firma

Sayfamızdaki İnönü mahallesinde hurda kumaş fiyat listesini güncel olarak göndermekteyiz. Parti malı hurda ceketlik kumaş, hurda gabardin kumaşı, eteklik kumaş, hurda örme kumaşı, parça kot kumaşı hurdası, hurda pantolonluk kumaş satışı yapmak için telefonlarımızı çok geçmeden aramalısınız. İnönüMahallesi çevresinin tümünde jesica kumaş hurdası, hurda şifon, süprem kumaş, viskon kumaş, gömleklik kumaş, abiyelik kumaş, hurda tişört kumaşı, hurda döşeme kumaşı alım satımında yerinize personellerimizi göndermekteyiz. İnönü kiloyla tartarak kumaş hurdası alan yerler içindeyiz.

İnönü mahallesinde hurda kumaş alımı yapılır. Defolu dokuma kumaş hurdası, penye kumaş hurdası, hurda nevresimlik kumaş, parça mayo kumaşı, makine artığı kumaş hurdası, poplin kumaş kırpıntı, iç çamaşırı kumaş parçası, spot kumaş alıyoruz.

İnönü Mahallesi Kullanılmış Restaurant Malzemesi Alım Satımı

Profesyonel restaurant aletleri alım satımı yapıyoruz. Titizlikle kullanılan endüstriyel bulaşık makinası, buz makinesi, otel tipi çamaşır makinası, çöp sıyırmalı tezgah, tezgah altı dolaplar, pizza dolabı alınır. Ardiyemizdeki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanları, sanayi tipi set üstü mekap, hücreli aspiratör, dinlendirme küveti, paslanmaz krom evye, davlumbaz, salata ve meze dolapları vb endüstriyel mutfak alet edavatlarını inceleyebilmeniz için sizi depolarımıza davet etmekteyiz. 2. El krom kazan, tencere, tava, tepsi, cam bardak kurutma makinesi, tezgah altı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satan firmalar bu sitedeki telefon numaralarını arayabilir.

İnönü Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Olduğundan yaşanabilir bir İstanbul Şişli ve olduğundan yaşanabilir İnönü yaratmak için haftanın yedi günü çaba sarfediyoruz. İnönü hurdacılar sitesi içindeki hurdacı dükkânımız ile hizmetler veriyoruz. Sırf bu türlü malzemeleri alıyor değiliz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıyoruz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!