İçeriğe geç

Silopi Hurdacı Telefonu

Silopi meydanda olduğu gibi hurda alım satımı sebebi ile yerinize uzman ekiplerimizi göndermekteyiz. Hali hazırda Şırnak Silopi hurdacı firmasıyız. Fakat Silopi merkezinde de hizmetler vermekteyiz. Şırnak hurdacı firması olan firmamız hurdacılık hizmetlerini sunmaya devam ediyor. Şırnak Silopi merkez hurdacı firma olarak hurdacılık yapıyoruz. Anlık Şırnak Silopi hurda fiyatlandırmayla alım yapmaya devam ediyoruz. Her türlü hurda alımında öncüyüz.

Silopi şehir merkezinin etrafında geri dönüşüm ve hurdacı fabrikasıyız. Silopi hurdacı firmalar arasında lider geri dönüşüm tesisiyiz.

Silopi merkezinde temiz kullanılmış eşya ve hurda eşyalar değerinde. Yüksek miktarlı hurda malzeme alımında Silopi hurda piyasasından yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. Şırnak hurdacısı firma olarak hizmet veriyoruz. Şırnak Silopi hurdacı olarak hurda eşyanızı almaktayız. DEMTAŞ metal firmamız ile Silopi hizmetimize devam ediyoruz.

Şırnak Silopi Hurdacıları

Silopi merkez ve mahallelerinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Metalleri geri dönüştürerek sizlerin ve bizlerin faydasına çalışıyoruz. Silopi hurdacı mı arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Silopi içerisinde eşi benzeri olmayan anlayışlarla hizmetlerimizi sunmaktayız. Şırnak ilinin gözde ilçesi Silopi 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Şırnak Silopi ilçesinde değil, bütün şehirlerde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Silopi hurdacı olarak Şırnak ilçelerinde hurdacılık yapıyoruz. Her kilodaki hurda malzemenizin yüklenmesi için çevrenizdeki hurda alım ekibimizi yönlendirmeyi sürdürmekteyiz. Sizde her nevi hurda malzeme satmak amacı ile çağrı merkezimizi aramalısınız.

Silopi Hurdacı Numarası

Silopi hurdacılık hizmetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar içerisindedir. Silopi hurdacı telefonu iletişim sayfamızın içinde kolayca çevirebileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. Hemen telefonumuzu arayarak anlık hurda fiyat listesi ile atık hurdaları satın. Bu yüzden hurda atık satmak sebebi ile operatörlerimizi aramanız yeterlidir.

Silopi Hurda Demir Alım Satımı

Silopi çevresinde tufal hurda demir, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama hurda demir alıyoruz. Firmamız Silopi genelinde hurda demir alım satımı yapıyor. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alımı amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler bölümümüze bir göz atarsanız pişmanlık duymayacaksınız. Demir, dünya genelinde en fazla bulunabilen metaller arasındadır. Sitemizdeki Silopi hurda demir fiyatlarını üyelerimizle bedelsiz paylaşıyoruz. Güncel hurda demir fiyatı talep etmek sebebi ile fazla zaman kaybetmeden arayın. Hurda demir alım satımı makalemize mutlaka göz atın. Sizinde bildiği gibi her cins demir yangın merdiveni, pencere demiri, demir ev kapısı alırız.

Silopi Hurda Alanlar

Silopi hurdacı firma olan İstanbul hurdacı DEMTAŞ metal her çeşit hurda krom alımı yapıyor. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Yüksek tonajlı hurda sarı, ve hurda çinko, kurşun hurdası, bakır hurda, kablo hurda, alüminyum,ekstra demir alımlarına özel yukarısında fiyat listesi vermekteyiz. Silopi hurda alanlar arasında profesyonel hizmetler ve deneyimli kadromuz ile öncü konuma geçiyoruz.

Hurda antimon zamak, makina artığı, kalay hurdası, hurda çelik alan Silopi hurdacı firmasıyız. Birlikte kazanç sağlayarak devamlı hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Hurda karton alımı için evinize kadar gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan hurdacılar içerisindeyiz. Silopi adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler arasındadır. Topladığınız hurdaları hemen nakite çevirmelisiniz. Bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurda suyla temas ettiğinde korozyona uğrar. Böylece hurdanın kıymetini düşürmektedir.

Silopi Çinko Hurdası Alım Satımı

Bu sayfadaki Silopi nikel hurdası ton fiyatlarını grubumuzda saat başı paylaşıyoruz. Hurda çinko alım satımı bölümümüzü ziyaret etmek hakkında bilgiye ulaşmanızı sağlayacaktır. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda alımı yapıyoruz. Şırnak, Silopi çevresinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz.

Silopi Bakır Hurda Alım Satımı

Silopi bakır hurda fiyatları için arayın. Bakır alan Silopi hurdacı iş yerimizi bir tıklamayla arayın profesyonel hizmetin keyfini yaşayın. Bakır alan hurdacı sayfamızda geniş bilgi bulabilirsiniz. Soyma bakır hurda, Antigron kırma granür bakır hurda, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, TTR kırma bakır hurdası, Hurda bakır talaş, hurda bakır profil, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek, hurda bakır tel alımı yapıyoruz. Hurda bakır boru, kırkambar hurda bakır, bakır bobin hurda, yanık bakır hurdası alanlar içerisindeyiz. Buradaki Silopi soyma bakır hurdası fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Şırnak Silopi hurda bakır alan yerler içindeyiz. Silopi bölgesinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz.

Silopi Pirinç Sarı Hurda Alımı

Silopi bölgesinde hurda sarı ticareti yapıyoruz. Gerçeği demek lazım ise sarı hurdası olarak geçen hurda cinsi bulunmamaktadır. Benzer şekilde kırkambar hurda sarı, hurda sarı pirinç musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati çeşitleri sıkça bulunur. Sayfamızdaki Şırnak Silopi hurda sarı pirinç kilo fiyatını bip hattımızda haftalık olarak paylaşıyoruz. Sayfamızda bulunan hurda sarı pirinç alanlar makaleye bir göz gezdirebilirsiniz. Bu sebep ile Silopi hurda sarı alanlar içerisindeyiz.

Pirinç metali halk ağzıyla renginden ötürü sarı hurda ismiyle bilinir. Hurda ticareti yapanların bilgi sahibi olduğu gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı talaşı, hurda sarı çubuk ucu benzeri sarı hurda cinsleri bulunmaktadır. DEMTAŞ metal bu hurda sarıların alımına ek olarak sarı hurda bronz araiş hurdası alım satımı yapıyor. Silopi hurdacı firmamız piyasadaki her türde hurda ticareti yapmaktadır.

Silopi Sac Hurda Alımı

Şantiye tavanı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Sac hurda alıyoruz. Şırnak Silopi bölgesinde sac levha hurdası, sac varil hurdası, galvaniz paslanmaz sac, hurda trapez sac, galvanizli boru, şirketimizi tercih edebilirsiniz. Depomuzda bir tek deliği olmayan ikinci el trapez sac bulunuyor.

Kurşun Hurda Alanlar

Metal kurşunun kullanılan en eski bir maden olduğu bilinmektedir. Silopi hurda kurşun alım satımıyla iştigal olduğumuz ilçelerden biridir. Bu sayfadaki Silopi çatı söküm kurşun hurdası fiyat listesini whatsapp grubuna bedelsiz gönderilmektedir. Minare kurşunu hurda, Hurda kurşun levha, Hurda kurşun oluk, Cami sökümü kurşun hurdası için özel fiyat uyguluyoruz. Kurşun cevherleri mavimsi renklidir. Kurşun hurda alan yerler gönderimizi okumak iyi gelecektir.

Silopi Hurda Kablo Alımı

Çünkü DEMTAŞ metal şirketimiz ile sadece hurda alım satımıyla ilgilenmiyoruz. Kapıdan hurda tek damar kablo, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz. Hurda kablo hakkındaki yazıyı okuyabilirsiniz. Hurda kablolar içerdiği bakır teller sebebi ile hurdacılık yapanlar için kıymetlidir. Şırnak Silopi ilçesinde TTR hurda kablolar, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alıyoruz.

İçindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve de dış kaplamasındaki malzemenin çeşitlere ayrılır. Buradaki Silopi hurda kablo ton fiyatını bedelsiz ulaştırıyoruz. Lakin tek damar kablo hurdası, enya kablo hurdaları, çok damarlı kablolar alım satımında en güncel fiyatı biz veriyoruz. Silopi ilçesinin tümünde kablo hurdası alımı yapıyoruz. Kullanım yerleri itibariyle alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yeraltı kablosu, koaksiyel kablo, çelik sargılı kablolar çeşitleri vardır.

Genellikle hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki Silopi hurdacı firma arayanlara hizmet etmekteyiz. Bunlardan başka hurda çok damarlı kablolar, alüminyum kablo hurdaları ticareti amacı ile arayabilirsiniz. Kablolar iletkenliğiyle elektronik aletlerde kullanılıyor. Silopi bölgesinde çoğunlukla ticareti yapılan Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 40 bakırlı hurda kablo alımı yaparken hemen peşin para ödeme yapıyoruz. Şırnak Silopi hurdacısı olarak her türlü elektrik kablosu hurdası, hurda iç tesisat kablo hurdaları, antigron hurda kablolar alımı yapmaktayız.

Hurda telefon kablosu, fare yemez kablolar, karışık kablo hurdası satmayı dileyenler bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yüksek miktarda kablo hurdası alışverişinde piyasasından oldukça yüksek fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Aynı anda geri dönüşüm tesisimizle hizmet ediyoruz.

Silopi Krom Hurdası Alımı

Nikel ile işlenerek krom paslanmaz elde edilmektedir. Bu sayfadaki Silopi krom tank hurdası kg fiyatı günceldir. Paslanmaz krom hurda alım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alım satımı gönderimizi dolaşmak iyi gelecektir.

Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araba dahil bir çok yerde krom hurda kullanılmaktadır. Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için arayın.

Silopi Alüminyum Hurdası Alanlar

Ek olarak alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu, alüminyum petek satmak için iletişime geçebilirsiniz. Bize hurda satanların destekleriyle her gün kurumsallaşıyoruz. Şirketimize verdiğiniz önem nedeniyle saygılar sunarız. Sitemizdeki Şırnak Silopi alüminyum hurda ton fiyatları güncellendi.

Her tür alüminyum hurda alımı yapılır. Yerinden hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı alabilmek için aramanızı diliyoruz. Şırnak Silopi hurda alüminyum alanlar içerisindeyiz. Her çeşit hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava, hurda alüminyum sac almaktayız.

Alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum jant, alüminyum tel hurda Silopi hurdacı firmasıyız. Silopi bölgesinde hurda alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston alımında tartımları profesyonelce gerçekleştiriyoruz.

2.El İnşaat Malzemesi

Şantiyelerde alçı sıva karıştırma makinesi, yük asansörü, harç karıştırma mikseri, boya tabancası az kullanılmış vidalı iskele, plywood hurda satılıktır. Bununla birlikte kapanan nalburlardan almış olduğumuz Silopi ilçesinde yıkılan ev ve benzeri binalardan ayrılan sıfır ayarında 2.el kapı, pencere, mutfak dolapları alımı yapıyoruz.

7/24 Hizmet Veren Silopi Hurdacı

Sektörün kazandırdığı deneyim vasıtası ile teknolojiye ayak uydurarak hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Silopi hurdacı firması olan şirketimizle zamana takılmadan çalışıyoruz. Tam altı senedir hurdacılık yapıyoruz.

Hurda Araba Alan Yerler

Elbette müşterilerimize otomobil hurdası hurdaya satma hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Silopi hizmetimizi sürdürüyoruz. Ara sıra Silopi yakınlarında hurda araç alıyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen ağır hasarlı otomobil hurdası, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, patoz, hurda çeki demiri, hurda vagon, hurda motor alım satımı yapıyoruz. Lakin hurda araba trafikten düşürme işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz.

Kağıt Hurda Alımı

Silopi Şırnak kağıt hurda alanlar arasındaki DEMTAŞ metal hizmetleriyle hurda iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurda, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, karton koli hurdası satışı hakkında bilgi almak istediklerinizi sorabilirsiniz. Avantajlı kilo fiyatı ile kağıt peçete, hurda gazete, kuşe kağıt hurdası, bristol kağıt hurdası, kağıt bardak alıyoruz. Bölgenin tamamında renkli hurda kağıt, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap, defter alımı yaparken alışkanlık ettiğimiz fazladan duyarlılıkla hurda satıcılarına piyasa değerinden fazla miktarda kazanma avantajı veriyoruz. Silopi karton hurdası aldığımız bölgeler içerisindedir. Buradaki Şırnak Silopi karton hurda ton fiyatlarını arzu edene günlük gönderilmektedir

Silopi Hurda Fiyatları

Silopi hurdacısı olarak hurda alım esnasında uygulanılan fiyat listesi hurda piyasasında her saat güncellenmektedir. Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurdalar alırken öteki hurdacılardan fazla ton fiyatları öneriyoruz. En doğru hurda fiyatına ulaşabilmek sebebi ile irtibat kurabilirsiniz. Yeni hurda fiyatları konulu konuyu inceleyebilirsiniz

Nikel Hurdası Alan Firma

Özellikle %95 şablon nikel hurdalar , %99 şablon nikel, anot nikel hurdası, hurda turbo nikel alımında en yüksek fiyatları veriyoruz. Silopi nikel hurda alım satımı yapıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdası alınıp satıldığında çok dikkatle davranılmalıdır. Nikel hurdası kükürt ve arsenik içerdiğinden zehirlidir.

Silopi Cam Hurdası Alan Yerler

Cam saydam yada yarısaydam oldukça kırılgan ve sert yapıdaki sıvı muhafaza eden inorganik amorf sert maddelerdir. Silopi genelinde cam hurda alan yerler içerisindeyiz. Çağımızda şeffaf içecek şişesi, sökülmüş araç camları vs. hurda cam cinsleri çok miktarda geri dönüştürülüyor.

Silopi 2.El Eşya

En makul fiyatlarla sıfır ve ikinci el koltuklar satın alabilirsiniz. Sıfırdan farksız ikinci el derin dondurucu, buzdolapları, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli el aletleri, dizüstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart almak amacıyla firmamıza ait hatları arayabilirsiniz. Sahibinden büro ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, öğrenci masası, etajer, şifonyer, gardrop, sekreter koltukları alınır. Çok az kullanıldığı anlaşılan 2. el olarak alıcı bulabilecek biçimdeki kanepe, koltuklarınızı yerinize gelerek iyi fiyata alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası, hurda buzdolabı gibi beyaz eşya hurdası için iyi fiyat teklifi veriyoruz. Daha geniş bilgiye erişmek için bulaşık makinesi hurdası alan firma hakkında bilgi yazılan makalesini gezebilirsiniz

Silopi Az Kullanılmış Jeneratör Satanlar

Endüstriyel iyi durumda 2.el jeneratör alınır, satılır. İkinci el jeneratör satan yerler arasındayız. Bozulmuş jeneratör hurdası, elektrik malzemeleri alım satımı yapıyoruz.

Akü Hurda Alımı

Akü hurdası içerisindeki kurşun bulunduran sıvı geri dönüştürülebildiğinden oldukça değerlidir. Arabalarda enerji ihtiyacında kullanılabiliyor. Akü hurda alım satımı sayfamıza göz bakınırsanız pişmanlık duymazsanız. Dolayısıyla hurdacı firmamız benzeri şirket içerisinde geri dönüştürme imalathanesi bulunanlar kuru ve sulu akü alan firmalar içerisindedir. Kullanımdan sonra şarj tutmaz aküye hurda akü denir. Akü diğer adıyla batarya büyük pil gibi enerji depolamaya yarayan elektrik enerjisi kaynağıdır.

2. El Restaurant Malzemesi Alım Satımı

İşyerimizdeki hamur yoğurma kazanı, döner ocakları, teşhir reyonları, restorant tipi yemek ocağı, aspiratör, evye, davlumbaz, krom paslanmaz küvet, salata ve meze reyonları vb. kafe lokanta tipi mutfak malzemesini incelemek amacı ile sizi depolarımıza davet ediyoruz. Profesyonel cafe, restoran, lokanta mutfağında kullanılacak olan ekipmanları almaktayız. Temiz kullanılmış restoran tipi bulaşık makinaları, tezgah altı dolaplar, tezgahlar, otel tipi çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makineleri alınır. 2. El krom tencere, kazan, tava, tepsi, bardak kurutma makineleri, tezgah altı iki kapaklı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak ısıtma tezgahı satan yerler bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Hurda Kumaş Firesi Alan Hurdacı Firmalar

Tonajlı poplin kumaş kırpıntı, iç çamaşırı kumaş parçası, hurda kumaş baskı artığı, spot kumaş hurdası, parça mayo kumaşı, hurda nevresimlik kumaş, hurda penye, dokuma kumaş alımı yapmaktayız. Silopi bölgesinde hurda kumaş kırpıntı almaktayız. Parti malı ceket kumaşı, gabardin kumaş hurdası, eteklik kumaş hurdası, örme kumaş hurdası, kot kumaş hurdası, hurda pantolonluk alımı için telefonlarımızı şimdi arayın. Silopi çevresinin her yerinde viskon kumaş, gömleklik kumaş, hurda tshirt kumaşı, hurda şifon kumaşı, abiyelik kumaş, hurda döşeme kumaşı, jesica kumaş hurdası, hurda süprem alımları için bulunduğunuz yere gelecek ekiplerimiz var. Şırnak Silopi kilo ile tartım yaparak kumaş hurda alan yerler içindeyiz. Sayfamızda paylaşılan Silopi hurda kumaş kg fiyatını saat başı yollamaktayız.

Silopi Plastik Hurda Alanlar

Şırnak ve Silopi ilçesinin tümünden hurda abs plastik, hurda polipropilen moblen, polistren, jelatin hurdası alımı için sitemizdeki telefonlara ulaşabilirsiniz. En yüksek fiyatla hurda pet şişe, kırkambar plastik hurda, hurda mavi kapak, hurda poşet, hurda pimapen, hurda beyaz naylon alıyoruz.

Silopi plastik hurdası alanlar içinden öne geçmeyi başaran Silopi hurdacısıyız. Burada yer almakta olan Şırnak Silopi hurda plastik fiyat listesini günlük gönderiyoruz. Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemelere denir.

Silopi Bina Yıkımı

Bedelsiz bina yıkımları yapmaktayız. Bir üstte fabrika yıkımlarında olduğu gibi binaların yıkımını ücretsiz yapıyoruz. Yıkım bitiminde çıkma pimapen, hurda pencere ve kapılar, sökülen laminant parkeler gibi tüm hurda eşyayı piyasa fiyatına almaktayız. Silopi kentsel dönüşüm olsun olmasın yenilenmesi gereken dairelerin yeniden inşa edilmesi sebebi ile yıkılmasını yapıyoruz. Hurda karşılığı yıkım yapılırken belirtilen tüm önlemler

Silopi Hurdacılar Sitesi

Silopi organize sanayi bölgesi hurdacısı olarak hizmet veriyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Daha yaşanır bir Şırnak Silopi yaratmak için haddinden fazla çaba sarfediyoruz. Silopi hurdacılar sitesi içinde bulunan iş yerimiz aracılığı ile hurdacılık yapıyoruz. Sırf bu türdeki atıkların geri dönüşümünü yapmıyoruz.

Silopi Fabrika Bozumu

Güvenli şekilde fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Uzun zamandır bol miktarda fabrika bozumu ihalelerini tamamladık. Sökümden önce yıkımı yapılacak üretim yerinin detaylı bir biçimde gezilmesi gerekmektedir. Böylelikle hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar arasında lider bir yerdeyiz. Silopi fabrika sökümü yapıyoruz. Yıkım işi yapanların dediği biçimde kolay bir işlem olmamıştır.

İkinci El Raf Fiyatları

Genelde raflarını yenileyen kasaplar tarafından satışa çıkarılan hurda çelik raf, ürün teşhir reyonları, market rafı hurdaları, teşhir rafları, demir raflar içlerinden seçtiğimiz kullanılabilir durumda ikinci el raf hurdası satıyoruz. Hurda raf demiri alıyoruz. Burada yayınlanan Silopi ikindi el raf hurdası ton fiyatlarını grubumuzdakilere bedelsiz göndermekteyiz. Raf hurda fiyatları yazısına göz gezdirmeniz iyi olur. Silopi 2. el raf hurdası satın almak amacıyla mobil hattımıza ulaşabilirsiniz.

Silopi Hurda Klima Alımı

2.el Klima Silopi çevresinde oldukça fazla alınan hurdalar içerisindedir. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Silopi ilçesinde ikinci el klima satanlar bizlerle mutlaka irtibat kurmalıdır. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Bozuk kombi hurdası alım satımı yapan hurdacı firmayız.

Silopi Hurda ve Moloz Nakliyesi

Firmamız tarafından satın alınacak her nevi hurda eşyanızın işyerimizi yükleme ve taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılır. Yıkımdan sonra antlaşmaya göre yıkım molozunun nakliyesi titiz bir biçimde yapılır. Yıkım molozu Silopi Belediyesi tarafından daha önceden bildirilen alanlara nakledilir.

En Yakın Silopi Hurdacı Telefon Numarası

Silopi hurdacı şirketi olan firmamız ile konumdan hurda malzeme almaya başladık. Böylece hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yerler Silopi bölgesinde hizmetler sunmaktan kıvanç duyarız. DEMTAŞ metal şirketimizle Silopi etrafında her nevi hurda malzeme almaktayız. En yakın Silopi hurdacı deposu ismi ile her türlü hurda malzeme ticareti yapmak nedeni ile gönderdiğiniz konuma gelmekteyiz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!