İçeriğe geç

Balibey Mahallesi Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

  Şile Balibey mahallesi hurdacı depoları arasında öncüyüz. İstanbul hurdacı firmalar arasındaki Demtaş Metal hurdacılık hizmeti vermeye devam etmektedir. Şile etrafında yaptığımız gibi hurda almak amacıyla bulunduğunuz yere geliyoruz Hali hazırda Şile firmaları içindeyiz. Bununla birlikte Balibey mahallesinde de hizmetler vermekteyiz. İstanbul Şile Balibey mahallesi hurdacı firma olarak Balibey mahallesinde hurdacılık yapıyoruz.

  Şile Balibey mahallesinde hurda ve temiz kullanılmış ofis mobilyaları almaktayız Her çeşit hurda alımında deneyimliyiz. Şile geri dönüşüm fabrikaları içindeyiz.

  Miktarı yüksek hurda malzeme ticaretlerinde piyasadan yüksek fiyat sunuyoruz. İstanbul hurdacı olarak Balibey mahallesinde hizmet ediyoruz. Demtaş Metal olarak Şile Balibey mahallesine yakın konumlarda hizmetimizi sürdürüyoruz. Güncel İstanbul Şile Balibey hurda fiyatlandırma ile hurda alım satımı yapmaya devam ediyoruz. Balibey hurdacı firması olarak her çeşit hurda eşyayı almaktayız

  Balibey Hurdacıları

  Şile hurdacı olarak Anadolu yakasında hurda alımı yapıyoruz. Balibey bölgesinde hizmet yürütüyoruz. Metal ve plastikleri işlemden geçirerek insanlığın geleceğine yarar sağlıyoruz. Sizde her çeşit hurda satmak için iş yerimizi rehberinize kaydedebilirsiniz. Balibey mahallesi çevresinde hurda eşya alan yerler içinde en güçlüsüyüz. Balibey hurdacı mı arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Balibey etrafında eşsiz bir anlayışla hizmet beğeninize sunmaktayız. Anadolu yakası hurdacısı olarak limitleri kaldırıyoruz. İstanbul ilinin eşsiz mahallesi Balibey gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece Balibey için değil, tüm illerde hurda alım hizmeti vermekteyiz.

  İstanbul Geri dönüşüm firması olanlar karbon emisyonunu azaltmaktadır. Yüksek enerji tüketilmesi ile ortaya karbon emisyonu çıkar ve iklim değişikliğinin baş müsebbibidir. Madenlerin geri dönüşümü yapılırken harcanılan enerjinin miktarının düşüklüğü bu emisyonun iklime ve çevreye zarar vermesini önlemektedir.

  Şile Geri dönüşüm firması olanlar enerji tasarrufu sağlıyor. Bir cevherin madenlerden çıkartılıp işlenebilir hale dönüştürülmesi zahmetli bir iştir. İşlenebilir ham maddeleri en baştan üretmek için yüksek enerji harcanıyor. Bir hurdanın geri dönüşümü 90/100 çok daha az olacaktır.

  Doğal kaynakların lüzumsuz sarfiyatını önler. Doğal kaynaklar insanlığa yetersizdir. Birkaç tanesi yeterli olsada nüfus ile beraber tüketimde her gün artmaktadır. Hurda madenleri geri dönüştererek doğal kaynakların korumayı başarabiliriz. Bu sayede yeraltındaki madenleri gelecek zamanlara saklayabiliriz.

  Balibey Hurdacı Telefonu

  İstanbul Şile Balibey mahallesi hurdacı telefon numarası sitemizin altında sadece tıklayarak tuşlayabileceğiniz konumda bulunuyor. Balibey her türde hurda alım hizmetlerimizi sürdürdüğümüz yerler arasındadır. Şimdi arayın anlık hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi değerlendirebilirsiniz. Bu neden ile hurda malzeme satmak sebebi ile numaralarımızı aramanız gereklidir.

  Balibey Pirinç Sarı Hurda Alımı

  İstanbul Şile Balibey hurdacı depomuz piyasadaki her türde hurda alım satımı yerinize geliyor. Etrafta hurda sarı kırkambar, hurda sarı vana, sarı hurda musluk, su saati cinsleri bulunabilir. Pirinç metaline yöresel olarak rengi sarı olduğundan ötürü sarı pirinç hurda ismiyle bilinir. Aslında sarı hurda diye bir hurda bulunmamaktadır. Balibey mahallenin tümünde hurda sarı alım satımı yapıyoruz.

  Hurda satmak isteyenlerin bildiği üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, sarı hurda parça benzeri sarı pirinç hurdası cinsleri bulunmaktadır. Güncel sayfamızdaki hurda sarı alanlar metni okuyabilirsiniz.

  Bu sebep ile Balibey Mahallesi hurda sarı alımı alan hurdacıyız. İstanbul Şile Balibey hurdacı firmamız bu hurda sarıların alımına ek olarak hurda radyatör, sarı hurda fosfor hurdası, hurda bronz alımında anlık fiyatı uyguluyor.

  Balibey Hurda Bakır Alımı

  antigron kırma granür bakır hurdası, TTR kırma hurda bakır, Hurda kızıl bakır talaşı, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, hurda bakır profil, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek, bakır tel hurdası alırken peşin ödeme yapıyoruz. Şile Bakır alan hurdacılar bölümünde geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Balibey bakır hurdası fiyat listesi için şirket hattımızı arayın. Balibey içinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz.

  Bakır hurdası alan Balibey Mahallesindeki hurdacı iş yerimizi kolayca arayın profesyonel hizmetin tadına varın. Kırkambar hurda bakır,bakır boru hurda, hurda yanık bakır, bakır bobin hurda alan firmayız. Buradaki İstanbul Şile Balibey bakır hurdası kilo fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. İstanbul Şile Balibey bakır hurda alan yerler içerisindeyiz.

  Balibey Mahallesinde Kablo Hurda Alımı

  İstanbul Şile Balibey genelinde TTR hurda kablolar, %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo alımında öncüyüz. Özellikle hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Balibey hurdacı firma arayanlara güven dolu hizmet iyi fiyatlar veriyoruz. İçerisindeki telin bakır veya alüminyum olmasına göre ve birde dışındaki malzemenin isim alır. Buradaki Balibey hurda kablo kg fiyatını abonelerimiz ile her gün paylaşıyoruz. Lakin tek damar kablo hurdaları, enya kablolar, çok damarlı hurda kablolar alım satımı esnasında en güncel fiyat listesini öneriyoruz.

  Çünkü sadece hurda alım satımında iştigal etmiyoruz. Genelde çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yer altı kabloları şeklinde çeşitlendirilir. Konumdan antigron kablo hurdası, tek damar kablo hurdası alıyoruz.

  Balibey mahallesi mahallesinin tümünde kablo hurdası alan firmalar arasında en yüksek fiyatı veriyoruz. Kablo alan hurdacılar hakkındaki makaleyi okuyun.

  Kablo hurdası içindeki telin madeni nedeniyle hurda kablo alan yerler için önem taşır. Ek olarak hurda çok damarlı kablolar, fare yemez hurda kablo alımı için telefon edebilirsiniz. Kablo iletken olarak sıklıkla kullanılıyor. Hurda telefon kablosu, fare yemez kablo hurdaları, karışık hurda kablolar satmayı dileyenler şimdi bizi arayabilir.

  İstanbul Şile Balibey hurdacı firma olarak her nevi hurda elektrik kabloları, iç tesisat kablo hurdası, antigron kablolar alımı için dilediğiniz yere geliyoruz. Piyasada hızlıca ele geçen 30% bakırlı kablo hurdaları, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası,50% bakırlı hurda kablo alımında anında peşin para ödeme yapıyoruz. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası alırken piyasadan pahalı fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz.

  Balibey Alüminyum Hurdası Alanlar

  Her türlü alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere tava ticareti yapıyoruz. Alüminyum tas tabak hurda, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum araba jantı alımı yapan hurdacıyız. Şile Balibey alüminyum hurdası alan hurdacılar arasındayız. Güvenilir bir şekilde alüminyum petek, hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurdası almaktayız. Hurdacı firmamıza destek olanların desteğiyle sürekli büyüyoruz. Her nevi hurda alüminyum alım satımı yapıyoruz. Adresten alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha alımı için iletişim kurmanızı bekliyoruz. Balibey mahallesinde hurda alüminyum sert kartel, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurdası, alüminyum profil hurda alımında tartımı sizinle birlikte yapmaktayız. Hurda alüminyum alan hurdacı hakkındaki metni ziyaret edin. Bizlere verdiğiniz destek sebebi ile teşekkürü hak ediyorsunuz.

  Balibey Mahallesi Hurda Alan Yerler

  Büyük fabrika ve imalathanelerden makine artığı hurdası alıyoruz. Küçük parçalardan oluşan malzemeleri biriktirebilmenizi sağlamaktayız. Fabrikalara parça hurda konteyneri vermekteyiz.

  Balibey geri dönüşüm firması İstanbul hurdacı Demtaş Metal her nevi hurda atık alıyor. Hurda kablo almak üzere kapınıza geliyoruz. Fire hurda kumaş alan firmalar içindeyiz. Yüksek tonajlı kablo hurdası, bakır hurda, alüminyum hurdası, çinko hurdası, demir hurda, kurşun hurda ve sarı hurda aldığımızda yükseltilmiş fiyat listeleri sunmaktayız. Balibey hurda alan yerler içinde hızlı hizmetler ve tecrübeli personelimizle öncü konuma çıkıyoruz.

  Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Balibey mahallesi adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Hurda eşyalarınızı gecikmeden nakite çevirmelisiniz. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurdası su ile temas ederse korozyona uğruyor. Böylece metalin fiyatı düşüyor. Zamak hurdası, makine artık hurdası, çelik hurdası, kalay hurda alan Balibey hurdacı firmasıyız. Müşterilerimizle beraber daha çok kazanarak uzun vadeli hizmetler sunmayı istiyoruz.

  Balibey Mahallesi Hurda Krom Alan Hurdacılar

  Sert bir metal olduğundan dolayı zırhlı araba dahil bir çok alanda hurda krom kullanıldığı biliniyor. 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, 430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz.

  Nikel metaliyle işlenerek paslanmaz metal oluşturulur. Şile Krom hurdası alım satımı bölümümüzü okusanız iyi bir şey yapacaksınız. Hurda krom paslanmaz alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alan hurdacı makalesini iyi olacaktır.

  Balibey Sac Hurdası Alımı

  Hurda sac alım satımı yapan işyerleri içerisindeyiz. Şu anda hiç kullanılmamış ikinci el trapez sac var. Balibey bölgesinde hurda levha, sac varil hurdası, galvanizli sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurdası, fiyatı öğrenmek nedeni ile. Veranda çatısı kaplamak isteyenler için uygun fiyatlı olacaktır.

  Balibey Çinko Hurda Alım Satımı

  Sayfamızdaki İstanbul Anadolu Yakası Şile Balibey mahallesinde çinko levha fiyat listesini grubumuzdakilere günlük gönderilmektedir. Çinko hurdası alan hurdacılar bölümüne bir göz atmalısınız. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü alıyoruz. Balibey çevresinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Çinko hurdası fiyatları linkine tıklayınız.

  Balibey Mahallesinde Demir Hurdası Alım Satımı

  Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alım satımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatı gönderimize göz atmak isteyebilirsiniz. Güncel anlık demir hurda fiyat listesi için gecikmeden arayabilirsiniz. Demir hurda alanlar makalemizi ziyaret etmek iyi gelir. Demir hurdası, Balibey genelinde çokça bulunan metaller içerisinde yer alır. Sayfamızdaki Balibey extra demir hurda kg fiyatını abonelerimize ücretsiz ulaştırıyoruz. Demtaş Metal Balibey mahalle genelinde hurda demir alımı yapmaya devam ediyor. Hatırlatmak isteriz her nevi demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı, demir trabzan için nakit ücret ödemesi yapmaktayız. Balibey etrafında tufal demir hurdası, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası ticareti yapıyoruz.

  Balibey Mahallesinde Kurşun Hurdası Alımı

  Balibey kurşun hurdası alımı için adresinize geldiğimiz bölgelerden biridir. Sayfamızdaki Balibey kurşun hurdası kg fiyatı sürekli güncelleniyor. Minare söküm kurşunu, Hurda kurşun levha, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Yağmur oluğu kurşun hurda satışı yapmak amacı ile firmamızı hemen tuşlayın. Cevherleri olan metal kurşun mavimsi gümüş renktedir. İstanbul Kurşun hurdası ton fiyatı paylaşımını okumalısınız.. Metal kurşun eski madenlerden biridir.

  En Yakın Balibey Hurdacı

  Demtaş Metal hurdacı sitesi olarak Balibey çevresinde hurda malzeme satımı yapmaktayız. Balibey en yakın hurdacı ismiyle hurda malzeme tartımı yapmak nedeniyle ayağınıza gelmekteyiz. Balibey hurdacı firması bünyesindeki personelimizle adresinizden hurda alım satımı hizmetimiz var. Bu hizmetler ile hurda satanlara en yakın hurdacı firma Balibey genelinde hizmetler veriyoruz.

  Balibey Mahallesinde Bina Yıkımı

  Bedelsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Kentsel dönüşüme girsin girmesin yıkılacak apartmanların istenildiği bir şekilde inşaatının yapılması amacıyla yıkılmasını yapıyoruz. Aynı fabrika yıkımlarında olduğu üzere bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Yıkım esnasında bilinen tüm iş güvenliği önlemleri Bina yıkımı bitiminde pimapen hurdası, çıkma kapı pencere, çıkma laminant parkeler vs. her türlü hurda malzemeyi satın alıyoruz.

  7/24 Hurda Alan Balibey Mahallesi Hurdacı Firma

  7/24 açık Balibey mahallesinde hurdacı olarak gece gündüz iş yerimizdeyiz. Sektörün bahşettiği tecrübelerle güncellenen tekonolojiye ayak uydurarak hizmetimizi sürdürüyoruz. Tam iki bin sekiz yıllarından buyana hurdacılık ile hizmet etmeye devam ediyoruz.

  Balibey Plastik Hurda Alan Yerler

  Balibey plastik hurda alan firmalar içerisinden ön planda olan Balibey hurdacısıyız. Sayfamızdaki İstanbul Şile Balibey plastik fiyatları günceldir Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemenin ismidir. İstanbul ve Balibey bölgesinin tümünden abs plastik, polipropilen moblen, polistren kristal hurdası, jelatin hurda alım satımı yapıyoruz. Polietilen, elastomer, polistiren, termoplastik, termoset, polipropilen benzeri plastik çeşitleri vardır. İyi fiyata mavi kapak, pimapen, şeffaf naylon hurdası, pet şişe hurdası, hurda kırkambar plastik almaktayız.

  Balibey İkinci El İnşaat Malzemesi

  Müteahhitlerce kullanılan yük asansörleri, boya tabancası, harç pompası, alçı sıva mikseri ikinci el demir iskele, ikinci el plywood 2.el olarak satılır. Yıkılan ardiye binalarından alınan sıfır ayarında 2.el mutfak dolapları, çelik kapı, pencere satıyoruz. Dolayısıyla işi bırakmak mecburiyetinde kalmış şirketlerden satın almış olduğumuz

  Balibey Mahallesinde Hurda Fiyatları

  Sitemizdekihurda fiyatları metne göz gezdirebilirsiniz Tekraren söylemekte fayda görüyoruz belirli bir tonajdan yüksek hurdalar alırken oldukça fazla fiyat teklifi veriyoruz. Balibey hurdacı firma hurda alım esnasında uygulanılan ton fiyatı anlık değişiklik göstermektedir. Doğru ton fiyatına ulaşmak için iletişim kurabilirsiniz.

  Balibey 2.el Raf Hurdası

  Sayfamızdaki İstanbul Şile Balibey Mahallesi ikinci el market rafı ton fiyatını günlük göndermekteyiz. Raf hurdası alan hurdacı firmalar bölümünü gezmek öğrenmenizi sağlar. Hurda raf Balibey fiyatları öğrenmek sebebi ile cep telefonumuza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı işleri yapıyoruz. Raf hurda alım satımı gönderisine kesinlikle bir göz atmalısınız. Özellikle raflarını yenileyen pastahanelerden elde ettiğimiz reyonlar, teşhir rafları, çelik raflar, market rafı hurdaları, demir raf hurdaları içlerinden seçilen yeniden farkı olmayan 2.el raf hurdası satıcıları içerisindeyiz.

  Balibey Nikel Hurda Alım Satımı

  Nikel hurda kükürt ve arsenik içermektedir. Dolayısı ile nikel hurdalar alınıp, satılırken elimizden geldiğince dikkatle hareket edilmelidir. İstanbul Şile ve Balibey mahallesinde nikel hurdaları alıyoruz. İstanbul Şile Balibey mahallesinde nikel turbo hurda, %95 şablon nikel – %99 şablon nikel hurdalar, anot nikel alımı yapıyoruz.

  Balibey Fabrika ve Makine Sökümü

  Hurdacı firmaların dile getirdiği şekilde kolay olmamıştır. Balibey Mahallesi fabrika söküm işi yapıyoruz. Güvenlice fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Sektörde onlarca fabrika bozumu ihalelerini tamamladık. Bu sayede fabrika söküm işleri gerçekleştiren hurdacılar arasında başarılı konumdayız. Öncelikle yıkımı arzu edilen tesisin detaylı bir şekilde gezilmesi gerekmektedir.

  Balibey Mahallesi Hurdacı Sitesi

  Daha çok yaşanılır bir Balibey için çok çalışıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Yalnızca bu türden hurdaları almıyoruz. Balibey hurdacılar sitesi dördüncü blokta bulunan hurdacı dükkânımızın yardımı ile geri dönüşüm hizmeti ediyoruz.

  Balibey Araba Hurdası Alan Yerler

  İşten fırsat buldukça Balibey bölgesinde hurda araba alım hizmeti vermekteyiz. Geri dönüşüm sektöründe hizmetlerimize devam ediyoruz. Evraklarla zaman harcatmayan trafikten çekme belgeli araba hurdası, pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri hurdası ve benzeri hurda zirai aletler, römork, hurda motor satışı için arayabilirsiniz. Elbette sizlere hurda araba alımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Ancak araç hurdası evrak hazırlama işlemleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima veremiyoruz.

  Balibey Hurda Kağıt Alanlar

  Bölgenin her yerinde kitap, defter hurdası, renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alıp satarken uyguladığımız fazladan müşkülpesent sayesinde size normalden yüksek kazanma şansı iletiyoruz. Balibey kağıt hurda alanlar içindeki firmamız hizmetleriyle kırpıntı kağıt hurda, karton koli, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası fiyatı öğrenebilirsiniz. Balibey kağıt hurdası aldığımız alanlar içerisindedir. Bu sayfadaki Balibey hurda kağıt kg fiyatını üyelerimizle eş zamanlı bir biçimde paylaşıyoruz Daha fazla fiyatlarla hurda bristol kağıt, kağıt bardak, kuşe kağıt hurda, hurda peçete, hurda gazete alımı yapan hurdacılar içerisindeyiz.

  Balibey 2. El Jeneratör Alanlar

  2.el jeneratör satan yerler içindeyiz. Bozulmuş jeneratör hurdası, trafo ve elektrik malzemesi alan işletmeyiz için en iyi fiyatı vermekteyiz. Her türlü yeniden farksız 2.el jeneratör alıyoruz.

  Balibey Klima Hurdası Alanlar

  Balibey çevresinde klima hurdası satanlar bizimle mutlaka irtibat kurmalıdır. Hurda klima Balibey mahallesi çevresinde en fazla alınan elektronik hurdaları içindedir. Kombi hurdası alanlar içerisindeyiz. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz.

  Balibey Mahallesi Moloz Dökümü

  Yıkım molozları Şile Belediyesi tarafından alınan karar ile belirlenen yerlere taşınıyor. Fabrika yıkımı tamamlandığında sözleşmeye göre yıkım molozunun nakliyesi itinalı bir şekilde yapılmaktadır.

  Balibey Akü Hurda Alımı

  Yoğun kullanımla enerji depolamaz aküye hurda akü denir. İstanbul Hurda akü alım satımı bölümümüzü ziyaret ederseniz muhteşem olacaktır. Hurda aküler içerdiği kurşun içeren sıvı nedeniyle geri dönüşüm tesisleri için kıymetlidir. Araçlarda elektrik enerjisi kaynağı bulunabiliyor. Hurda akü alım satımı gönderimize mutlaka göz atmalısınız. Bu sebep ile İstanbul Şile Balibey hurdacı Demtaş Metal benzeri işletme içerisinde geri dönüştürme ve eritme kazanları bulunanlar sulu akü ve kuru akü alım satımı yaparlar. Akü diğer ismiyle biriktireç şarjlı pil benzeri enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik enerjisi kaynağıdır.

  Balibey Hurda Beyaz Eşya

  Her çeşit 2. El derin dondurucular, buzdolabı, televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektrikli eşyalar, bilgisayar, ekran kartı, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi edinmek sebebiyle numaralarımız ile etkileşime geçebilirsiniz. Kısa süreliğine kullanıldığı anlaşılan ikinci el olarak satılabilecek bir temizliğe sahip kanepelerinizi bildirdiğiniz konuma gelerek almaktayız. Hurda buzdolabı, hurda çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi vb hurda beyaz eşya almaktayız. Detaylı bilgiye ulaşmak amacıyla hurda buzdolabı alan hurdacılar konulu sayfamızı ziyaret ediniz Sahibinden büro ofis mobilyası, patron koltukları, etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, sekreter masası stok hakkında bilgi edinmek amacı ile firmamıza ait telefonları arayabilirsiniz. Balibey etrafında yeni ve ikinci el ev dekorasyon ürünleri satabilirsiniz.