İçeriğe geç

Seydiler Hurdacı Firması

Hurdacı firması olarak hurda malzemenizi almaktayız. Kastamonu hurdacısı olan Demtaş METAL profesyonel devam ediyor. Kastamonu Seydiler merkezinin tamamında hurda ve ikinci el ofis mobilyası alımı yapıyoruz. Kastamonu Seydiler merkez hurdacı firma olarak Seydiler ilçesinin hurdacılık yapmaktayız. Normalde Seydiler hurdacı firmasıyız. Fakat Kastamonu Seydiler merkezinde de hurdacılık hizmetleri vermekteyiz.

Her çeşit hurda malzeme alıyoruz. Seydiler hurdacı firmaları arasında öncü konumdayız. Demtaş METAL olarak Kastamonu Seydiler hizmet veriyoruz. Anlık Seydiler hurda fiyatları ile hurda alım satımı hizmeti veriyoruz.

Çok miktarda alımlarda yüksek fiyat uyguluyoruz. Kastamonu hurdacı firmalar içindeyiz. Seydiler etrafında olduğu gibi hurda alım satımı amacıyla araçlarımızı göndermekteyiz. Seydiler meydanının çevresinde geri dönüşüm ve hurdacı şirketiyiz.

Seydiler Hurdacısı

Seydiler bölgesinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Metalleri eriterek çocuklarımızın geleceğine yatırım yapmaktayız. Seydiler hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Kastamonu Seydiler bölgesinde yep yeni anlayışlarla profesyonel hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Kastamonu merkezinin gelişen ilçesi Seydiler ilk hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Seydiler etrafında değil, tüm illerde hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Seydiler hurdacısı olarak Kastamonu ilinin tümünde her türlü hurda çeşidi alım satımı yapıyoruz. Her miktardaki hurda için müsait araçlarımızı yönlendirmeye devam ediyoruz. Sizde her türlü kağıt hurdası satışı sebebiyle telefonumuzu kaydedebilirsiniz.

Seydiler Hurdacı Telefonu

Kastamonu Seydiler hurdacılık faaliyetlerimizi sunduğumuz yerler içerisindedir. Bu nedenle hurda malzeme fiyat listesi talep etmek sebebiyle sitedeki telefonumuzu aramanız yeterlidir. Hemen arayıp en iyi hurda fiyat listesi ile hurdanızı satarak nakit para elde edebilirsiniz. Seydiler hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın içeriğinde kolayca çevirebileceğiniz şekilde yer alıyor.

Seydiler Demir Hurdası Alan En Yakın Firmalar

İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası satışı için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacı firma linkine tıklayabilirsiniz. Sizlerinde bildiği üzere her türlü demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu, demir kapı alım satımı yapılır. Seydiler ve çevresinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurda alım satım işi yapıyoruz. Demtaş METAL Kastamonu Seydiler ilçe genelinde hurda demir alım satımı yapmaktadır. Anlık demir hurdası fiyat listesi için Seydiler hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurda alımı paylaşımımızı okuyabilirsiniz. Demir hurdası, Seydiler ilçesinde bol miktarda alım satımı yapılan metaller içindedir. Bu sayfada yayınlanmış olan Seydiler toplama demir hurdası fiyatlarını güncel olarak göndermekteyiz.

Seydiler Krom Hurda Alanlar

Paslanmaz krom hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alım satımı bağlantısına tıklamalısınız. Gerektiği kadar bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok alanda hurda krom kullanılıyor. Hurda nikel ile karıştırıldığında paslanmaz metal oluşur. Sitemizdeki Kastamonu Seydiler krom tank hurdası kilo fiyatını dileyenlere ücretsiz yollanmaktadır. 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, 430 krom hurda, 304 krom, 304 krom hurda talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alımıyla ilgileniyoruz.

Seydiler Hurda Bakır Alanlar

Bakır alan hurdacı sayfamızda daha detaylı bilgilendirme mevcut. Seydiler içinde hurda bakır almaktayız. Bakır alan Seydiler hurdacı telefon numarasını kolayca arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün. Sitemizdeki Seydiler hurda bakır fiyat listesi dün güncellendi. Kastamonu Seydiler bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Kırkambar bakır hurdası, hurda yanık bakır, bakır boru hurda, bakır bobin hurda alanlar içerisindeyiz.

Seydiler bakır hurda kilo fiyatı için arayın. antigron kırma granür bakır hurdası, TTR kırma hurda bakır, Hurda kızıl bakır talaşı, hurda bakır lama, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, bakırlı petek, hurda bakır kap kacak, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alımı yapılır.

Kurşun Hurdası Alım Satımı

Cevherleri olan kurşun maviye yakın gümüş rengiyle öne çıkar. Kurşun hurdası alan yerler bağlantısına tıklayınız. Kurşun metalinin hala kullanılan eski madenlerden biri olduğu düşünülüyor. Cami minaresi hurda kurşunu, Kurşun levha hurdası, Kurşun yağmur oluğu, Çatı söküm kurşunu için iyi fiyat sunuyoruz. Seydiler kurşun hurda alım satımıyla hizmet verdiğimiz bölgelerdendir. Buradaki Kastamonu Seydiler kurşun hurdası fiyat listesini bedelsiz yollamaktayız.

Çinko Hurdası Alan Hurdacı Firma

Seydiler etrafında hurda çinko alıyoruz. Bu sayfada yer almakta olan Seydiler çinko hurdası ton fiyatını talep edenlere güncel olarak gönderiyoruz. Çinko hurda kilo fiyatı bölümüne mutlaka bir göz atmalısınız. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu alımı yapıyoruz.

Seydiler Hurda Alım Satımı

Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmaktan kazanmayı hedefliyoruz. Seydiler adresten hurda alımı yaptığımız bölgeler arasındadır. Hurdalarınızı şimdi satın. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Demir hurdası su ile temas ederse korozyona uğruyor. Bu nedenle metalin piyasa değeri düşmektedir.

Antimon zamak hurda, CNC artığı hurda, hurda çelik, kalay hurda alan Seydiler hurdacı firmasıyız. Müşterilerimizle birlikte kazançlı çıkarak devamlı müşteriler kazanmayı amaç edindik. Hurda demir alımı için biriktirdiğiniz yere kadar gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmasıyız.

Seydiler geri dönüşüm firması Demtaş METAL her çeşit hurda atık alım hizmeti veriyor. Yüksek tonajlı inşaat demiri, bakır hurda, kurşun hurda, kablo, çinko hurda, hurda sarı ve alüminyum hurdası alımı yaparken piyasanın üzerinde fiyat listeleri vermekteyiz. Seydiler hurda alım satımı yapanlar arasında kaliteli hizmet ve tecrübeli personelimiz ile öne geçiyoruz.

Seydiler Sarı Pirinç Hurda Alanlar

Bu sebep ile Seydiler sarı pirinç hurda alan hurdacı firmalar içindeyiz. Kastamonu Seydiler hurdacı firma olarak her nevi hurda alım satımı konusunda hizmet veriyor.

Sitemizdeki Kastamonu Seydiler pirinç sarı kilo fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. Daha güncel sitemizdeki sarı pirinç alan hurdacılar metni inceleyebilirsiniz. Hurda satanların öğrendiği üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk ucu parça benzeri hurda sarı çeşitleri vardır. Etrafta kırkambar sarı hurda, sarı hurda vana, sarı hurda musluk, su saati çeşitleri kıymetlidir. Pirinç metaline yöresel olarak renginden dolayı sarı pirinç hurdası deniliyor.

Demtaş METAL firmamız bu hurdaların yanında sarı pirinç hurda bronz araiş ticaretiyle iştigal ediyor. Seydiler ilçesinin tamamında hurda sarı pirinç alım satımı yapıyoruz. İtirafta bulunmak gerekir ise sarı hurda adında hurda çeşidi varolmamıştır.

Seydiler Hurda Kablo Alanlar

Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Seydiler hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Hurda kablo telindeki bakır nedeniyle hurda kablo alanlar için önem teşkil eder. Hurda kablo alanlar hakkındaki yazıya göz atabilirsiniz. İçinde bulunan tellerin cinsine bağımlı olarak ve de dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin adlandırılır. Sayfamızdaki Seydiler kablo kilo fiyatını her gün ulaştırmaktayız.

Fakat tek damar kablo hurdaları, enya kablolar, çok damarlı kablo alım satımı esnasında değerinin üzerinde fiyat teklifini veriyoruz. Adresten hurda antigron kablolar, hurda enya kablo, tek damar kablo hurdaları almaktayız. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz.

Karışık kablo, telefon kablosu hurdası, fare yemez kablolar satanlar bize ulaşın. Tonajlı hurda kablo alımı yaparken hurda kablo piyasasından daha yüksek teklifler veriyoruz.

Genel olarak koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yer altı kabloları, çelik sargılı kablolar çeşitleri bulunur. Kablo iletkenliği ile elektrikli araçlarda kullanılmaktadır. İlaveten hurda çok damarlı kablolar, alüminyum kablo hurdaları için telefon edebilirsiniz. Seydiler etrafında kolayca ticareti yapılan 40% bakırlı hurda kablo, Yüzde 30 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdaları alımında değerini nakitle ödüyoruz. Çünkü firmamız sırf hurda alım satımıyla ilgilenmiyoruz.

Kastamonu Seydiler genelinde TTR kablo hurdaları, %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alımında öncüyüz. Kastamonu Seydiler hurdacı firması olarak her türlü hurda iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdaları, antigron kablo hurdaları alımı yapmaktayız. Seydiler hurda kablo alıyoruz.

Seydiler Alüminyum Hurdası Alan Geri Dönüşüm Firmaları

Her çeşit hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava almaktayız. Güvenli bir biçimde alüminyum petek,hurda alüminyum radyatör, hurda alüminyum kutu yapmaktayız. Seydiler ilçesinde hurda alüminyum ince profil, alüminyum matbaa hurdası, hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alımı için hurda tartımını istediğiniz yerde yapmaktayız. Kastamonu Seydiler hurda alüminyum alan firmalar içindeyiz. Sizin yardımıyla sürekli tecrübe kazanıyoruz. Her tür alüminyum hurda alıyoruz. Bizlere güvendiğiniz sebebiyle şükranlarımızı sunarız. Hurda alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum tas tabak, hurda alüminyum tel, hurda alüminyum jant ticareti yapıyoruz. Adresten hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş alımı için aramanızı bekliyoruz. Bu sayfadaki Seydiler hurda alüminyum ton fiyatlarını saat başı gönderiyoruz. Daha detaylı hurda alüminyum alan hurdacı metini inceleyin.

Sac Hurdası Alım Satımı

Kiler tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Depomuzda hiç kullanılmamış 2.el trapez sac hurdası vardır. Seydiler çevresinde hurda sac levha, hurda sac varil, galvaniz paslanmaz sac, trapez sac, galvanizli boru hurda, satmak için irtibat kurabilirsiniz. Sac hurda alanlar içerisindeyiz.

Seydiler Hurda Plastik Alım Satımı

Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemeye denir. Kastamonu ile Seydiler bölgesinin tamamından abs plastik hurda, polipropilen moblen hurdası, hurda polistren kristal, jelatin hurdası alımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. En yüksek fiyatla kırkambar plastik, hurda mavi kapak, pimapen, beyaz naylon hurdası, hurda pet şişe alıyoruz.

Seydiler plastik hurda alanlar içerisinden ön planda olan işletmeyiz. Sayfamızdaki Seydiler hurda plastik kg fiyatını arzu edene bedelsiz gönderilmektedir. Polistiren, elastomer, termoset, polipropilen, termoplastik, polietilen benzeri plastik çeşitleri vardır.

Seydiler 2.el jeneratör Alım Satımı

Endüstriyel ve sanayi tipi titizlikle kullanılmış ikinci el jeneratör alıyoruz. 2.el jeneratör satan yerler arasında en yakın firmayız. Bozuk jeneratör hurdası, trafo ve elektrik malzemesi alıyoruz.

Seydiler Hurda Raf Alanlar

Sayfamızdaki Seydiler ikinci el market rafı ton fiyatı güncellendi. Hurda raf alımı makalemizi incelerseniz harika olacaktır. Hurda raf Seydiler fiyatları öğrenmek sebebiyle çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla restorasyon yapan marketler tarafından satışa sunulan market rafları, çelik raf hurdası, demir raflar, ürün reyonları, mağaza raf hurdası içinden seçilen hala kullanılabilir olan ikinci el raf satışı yapıyoruz. Hurda depo rafı alıyoruz.

Akü Hurdası Alım Satımı

Bir süre sonra şarj olmaz bataryaya akü hurdası denilmektedir. Akü hurda alanlar yazısını incelemek öğrenmenizi sağlayacaktır. Dolayısıyla Demtaş METAL gibi kendine ait geri dönüştürme kazanları bulunanlar sulu ve kuru akü alım satımı yapıyor. Akü diğer adıyla biriktireç büyük pil gibi enerji depolayan elektrik kaynağıdır. Toplu taşıma araçlarında elektrik enerjisi deposu bulunmaktadır. Hurda aküler içindeki kurşun içeren sıvı ayrılabildiğinden geri dönüşüm tesisleri için kıymetlidir.

Seydiler Fabrika ve Makine Sökümü

Seydiler Kastamonu fabrika söküm işi tecrübeye sahibiz. Yıkım işi yapanların bahsettiği biçimde kolay bir işlem değildir. Güvenlice fabrikaların söküm işini gerçekleştiriyoruz. Böylelikle hurda fabrika sökümü gerçekleştirenler arasında başarılı konumdayız. Evvela yıkımı istenen imalathanenin incelikle gezilerek gerekli araç ve gereçlerin ayarlanması doğru olur. Yıllardır sayısız fabrika yıkım ihalesi tamamladık.

Anlık Güncel Seydiler Hurda Fiyatları

Seydiler hurdacı firma olarak hurda alım satımı esnasında uygulanılan ton fiyatları an be an değişmektedir. Güncel hurda fiyat listesine erişmek nedeniyle irtibata geçebilirsiniz. Şundan yarar görüyoruz ki yüksek miktarda hurda alım satımı yaparken ton fiyatından fazla ton fiyatı tavsiye ediyoruz.

İkinci El Kafe ve Lokanta Malzemesi Alımı

2.el tabak ısıtma makinesi, cam bardak kurutma makinesi, tezgah üstü dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, krom tepsi, tava, tencere, kazan satanlar firmamızın numarasını arayabilirsiniz. Sanayi tipi ikinci el restoran mutfağı aletleri almaktayız. Dükkanımızdaki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur kazanı, restoran tipi 4 gözlü ocak, krom yemek dilendiricileri, davlumbaz, paslanmaz krom evye, küvet, lokanta tipi aspiratör vs sanayi tipi otel ve mutfak malzemesini görmek amacı ile almak isteyenleri işyerimize davet ediyoruz. Kullanılabilir durumda buz makineleri, tezgah altı üç kapaklı dolaplar, sanayi tipi çamaşır makinaları, pizza dolabı, mermer tezgah, endüstriyel bulaşık makinaları alınır.

Seydiler Hurda Kumaş Alım Satımı

Seydiler bölgesinde jesica kumaş, şifon kumaş, süprem kumaş hurdası, hurda viskon kumaşı, parça gömlek kumaşı, abiyelik kumaş, tshirt kumaşı, hurda döşemelik kumaş alım satımında adresinize gelmekteyiz. Parça kumaş hurdası alıyoruz. Toptan poplin kumaş, hurda atlet kumaşı, baskı altı hurda kumaş, spot kumaş hurda, hurda mayo kumaşı, hurda nevresimlik kumaş, penye hurdası, dokuma kumaş hurdası alıyoruz.

Tonajlı kot kumaş hurdası, pantolon kumaşı, hurda gabardin, hurda ceketlik, hurda eteklik kumaş, hurda örme kumaşı satışı yapmak amacı ile telefonlarımızı çok geçmeden arayınız. Seydiler kiloyla tartıp kumaş hurdası alan hurdacılar arasındayız. Sayfamızdaki Seydiler kumaş hurdası ton fiyatları günceldir.

Hurda Karton Alımı

Kastamonu Seydiler kağıt hurda alan hurdacılar arasındaki şirketimiz ile ticaret yaparak kağıt kırpıntı, karton koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurdası, hurda iplik bobin kağıdı satabilirsiniz. Seydiler karton hurdası aldığımız bölgeler arasındadır. Sitemizdeki Seydiler hurda karton kg fiyatı az önce güncellendi İlçenin tümünde A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap hurdası, renkli hurda kağıt, 1. hamur kağıt hurdası alımı yaparken alışkanlık ettiğimiz extra titizlik sayesinde müşterilerimize daha yüksek oranda kazanç etme olanağı takdim ediyoruz. Piyasanın üstünde liste fiyatı ile hurda peçete, hurda gazete, hurda kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, kağıt bardak alanlar içerisindeyiz.

En Yakın Seydiler Hurdacı Numarası

En yakın Seydiler hurdacı hizmeti ile hurda metal alırken deponuza gelmekteyiz. Seydiler hurdacı şirketi bünyesindeki çalışanlarımız ile adresten hurda alım satımı hizmetimiz var. Bu haliyle sizlere en yakın hurda alan yerler Seydiler etrafında hurdacılık yapmaktan mutluluk duyarız. Demtaş METAL hurda alım firması olarak Seydiler çevresinde hurda almaktayız.

Nikel Hurda Alımı

Özellikle nikel turbo, %99 şablon nikel hurda ile %95 şablon nikel hurdalar, anot nikel hurda alımı yapıyoruz. Dolayısıyla hurda nikel depolanırken elimizden geldiğince hassas çalışmalıyız. Nikel hurda zehirli olabilir. Kastamonu Seydiler nikel hurdası alım satımı yapıyoruz.

Seydiler Bina Yıkımı

Hurda karşılığında yıkım gerçekleştirilirken lüzum görülen tedbir önlemleri Aynı fabrika yıkımlarında yaptığımız gibi binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Seydiler kentsel dönüşüme girsin girmesin kısmen yıkılmış apartmanların yeniden yapılması sebebiyle yıkılmasını yapıyoruz. Bedelsiz bina yıkımı yapmaktayız. Bina yıkımından sonra pimapen hurdası, çıkma kapı pencere, çıkma laminant parkeler vebenzeri her türden hurdanızı alıyoruz.

Seydiler Araba Hurdası Alan Yerler

Ara sıra Seydiler bölgesinde otomobil hurdası alımı yapıyoruz. Bu sektörde hizmetimizi sürdürmekteyiz. Evrak işi olmayan hurda çeki demiri patoz, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, hurda yük vagonu, trafikten çekme belgeli otomobil hurdası, hurda motor . Pek tabi müşterilerimize araba hurdası alım satımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Lakin hurda araba evrak hazırlama işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz.

Seydiler Hurdacılar Sitesi

Seydiler sanayi sitesi hurdacıları içindeyiz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Bizden sonrakilere şimdiden daha güzel bir Kastamonu Seydiler yaratmak için yılmadan çaba sarfediyoruz. Seydiler hurdacılar sitesindeki hurda tesisimizin iş birliğiyle geri dönüşüm işi yapıyoruz. Sadece bu hurdaları almıyoruz.

7/24 Açık Seydiler Hurdacı Firma

7/24 hurda alan Seydiler hurdacı olan firmamız ile hafta sonları bile kapınıza kadar geliriz. İki bin dokuz senesinden buyana hurdacılık ile hizmet veriyoruz. Sizlerin sağladığı profesyonelliklerle teknolojimizi geliştirerek sayısız hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

2.El İnşaat Malzemeleri

İnşaat şantiyelerinde inşaat vinçleri, harç pompası, boya tabancası, alçı makinesi 2.el iskele, hurda 2.el plywood 2.el olarak satılır. Ayrıca işi bırakan satıcılardan edindiğimiz Yıkılmış fabrika vb binalardan bir kenara ayırılan kullanılabilir durumda ikinci el mutfak dolabı, çelik kapı, pencereler alım satımı yapıyoruz.

Seydiler 2.el Ev Eşyası

Kısa bir süre ikinci el olarak değerlendirilebilecek bir biçimdeki mobilyalarınızı istediğiniz yere gelerek yüksek fiyatlarla alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, hurda bulaşık makinesi, hurda buzdolabı vs beyaz eşya hurdası için doğru fiyat teklifi veriyoruz. Daha geniş bilgilere amacıyla hurda beyaz eşya alan hurdacı konusunda detaylı bilgi içeren yazıya ulaşın Değerinden ucuz fiyatlara yeni gibi, ikinci el kanepe satıyoruz. Temiz kullanılmış büro ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, patron masası, etajer, şifonyer, gardrop, sekreter koltuğu alma işlerinde değerinde ödeme yapmaktayız. Her çeşit ikinci el bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucular, televizyon, bulaşık makineleri, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektrikli el aletleri, fırın, ütü, set üstü ocak, ekran kartı hurdası, hurda anakart fiyatları sormak sebebi ile bizlere ait mobil telefonlarıyla irtibata geçerek sorular sorabilirsiniz.

Klima Hurda Alımı

Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Hurda klima Seydiler bölgesinde en fazla alım satımı yapılan elektronik hurdaları arasında yer almaktadır. Hurda kombi alan hurdacı firmayız. Seydiler çevresinde klima hurdası satanlar bizimle mutlaka irtibat kurun.

Seydiler Moloz Nakliyesi

Seydiler hurdacı Demtaş METAL firmamız tarafından alınan tüm hurda malzemenin tesisimize nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılır. Yıkım molozu Seydiler Belediyesi tarafından belirlenen alana boşaltılıyor. Yıkımda antlaşmaya bağlı olarak molozun taşınma işleri güvenlikle personellerimizce yapılıyor.

Seydiler Hurda Cam Kırığı Alanlar

Seydiler etrafında cam hurdası alan firmalar içindeyiz. Çağımızda şeffaf meyve suyu şişesi, sökülmüş oto camları cinslerde cam hurdalar bulunmaktadır. Cam yarı saydam ya da tam saydam oldukça kırılgan yapıdaki su tutabilen inorganik amorf yumuşak olmayan maddelerdir.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!