İçeriğe geç

Sason Hurdacı Firması

Batman Sason merkezindeki Sason merkez hurdacı firması olarak Sason ilçesinin hurda eşya alım hizmetleri veriyoruz. Batman Sason merkezi etrafında kullanılmış ev eşyası ve hurda almaktayız. Sason genelinde olduğu gibi hurda almak amacıyla araç gönderiyoruz.

Sason ilçesinin etrafında geri dönüşüm ve hurdacı işletmesiyiz. Günlük Sason hurda fiyatlandırmayla hurdacılık yapıyoruz. Batman hurdacı firma olan firmamız hurdacılık hizmetlerini vermeye devam etmektedir. Demtaş Metal şirketimizle Batman merkezdeki mahallelerde hurda malzeme alıyoruz.

Batman Sason hurdacı şirketleri arasında lideriz. Her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz. Hurdacı firması olarak hurda malzeme almaktayız. Yüksek tonajlı hurda alımında piyasasından yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Batman hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. Hali hazırda Batman Sason hurdacı firmasıyız. Lakin Sason merkezinde de hurda alım hizmetleri veriyoruz.

Sason Hurdacısı

Sason hurdacısı olarak Batman ilçelerinde hurda malzeme alımı yapmaktayız. Her kilodaki hurdalarınız için yakınınızdaki hurda taşıma elemanlarımızı yönlendirmeyi sürdürüyoruz. Siz çok değerli müşterilerimizde her tür hurda malzeme satışı amacı ile numaralarımızı tuşlamalısınız. Sason meydanında faaliyet veriyoruz. Metal ve plastikleri eriterek çocuklarımızın yararlanması için çalışıyoruz. Sason hurdacı firma mı arıyordunuz? Endişeye gerek yok, başardınız. Sason merkezinde yep yeni bir anlayışla profesyonel hizmet sunmaya devam ediyoruz. Batman merkezinin gelişen ilçesi Sason öncelikli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece Sason ilçesinde değil, her bölgede hurda alım satım hizmeti vermekteyiz.

Sason Hurdacı Telefonu

Sason adresten hurda alımı hizmetlerimizi verdiğimiz yerler içindedir. Bu yüzden hurda atık satmak nedeniyle bizi aramalısınız. Zaman kaybetmeden arayıp güncel hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı satın. Sason hurdacı telefonu sayfamızın altında sadece dokunarak arayabileceğiniz konumda bulunuyor.

Sason Kurşun Hurda Alımı

Kurşun hala kullanılan en eski madendir. Çatı söküm kurşunu, Cami minaresi kurşun hurda, Hurda kurşun levha, Yağmur oluğu kurşun hurda satışı yapmak nedeniyle bu sayfadaki telefonu arayarak ulaşınız. Cevher şeklindeki kurşun metali gümüşe yakın mavi renkli şekliyle biliniyor. Hurda kurşun alımı konusunda bilgi edinmek için linkine tıklayın. Sason hurda kurşun için kapınıza geldiğimiz ilçelerden biridir. Sayfamızdaki Sason çatı minare kurşunu kilo fiyatını dileyene bedelsiz ulaştırıyoruz.

Sason Hurda Krom Alım Satımı

Nikel metaliyle karıştırıldığında paslanmaz oluşturulur. Bu sayfadaki Sason hurda krom tank ton fiyatlarını grubumuza üye olanlara güncel olarak ulaştırıyoruz. Krom paslanmaz hurda için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurdası fiyatları bağlantısına tıklayın.

316 krom, 316 krom talaşı, 310 krom, 310 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için irtibata geçin. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç dahil çoğu yerde krom hurdası kullanılıyor.

Sason Hurda Alan Yerler

Hurda zamak, makine artık hurdası, kalay hurdası, çelik hurdası alıyoruz. Hep birlikte kazançlı ticaret yaparak daha uzun süre müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Müşteri memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Yüksek tonajlı hurda çinko, çatı minare kurşunu, bakır, kablo hurda, alüminyum hurdası,ekstra demir ve hurda sarı alımlarında yükseltilmiş fiyat listeleri uyguluyoruz. Sason hurda alan hurdacılar içinde kaliteli hizmet ve uzman çalışanlarımız ile öne çıkmaktayız.

Hurda çinko almak için adresinize gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmayız. Sason adresten hurda alımı yaptığımız yerler içerisindedir. Hurda eşyalarınızı şimdi paraya çevirmelisiniz. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurda nemli bölgelerde korozyona uğruyor. Bu nedenle hurdaların fiyatı düşmektedir. Sason ilçesindeki hurdacılar arasında olan Demtaş Metal her nevi ikinci el eşya alımı gerçekleştiriyor.

Sason Sac Hurdası Alımı

Firmamızda hiç kullanılmamış 2. el trapez sac hurdası bulunuyor. Sason Batman etrafında sac hurda levha, sac varil hurda, galvaniz hurda, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, işletmemizi tercih etmelisiniz. Kış bahçesi tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Sac hurda alımı yapıyoruz.

Sason Çinko Hurdası Alımı

Sitemizdeki Batman Sason nikel hurdası fiyatları güncellendi. Çinko hurda alımı çinko hurdası hakkında bilgi edinmek için bağlantısına tıklayın. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu alım satımı için firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Sason ve çevresinde çinko hurdası alımı yapıyoruz.

Sason Hurda Alüminyum Alımı

Yerinden hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda almak için telefonlarınızı diliyoruz. Batman Sason alüminyum hurda alan hurdacılar arasındayız. Her türden alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası, alüminyum sac hurda ticaretiyle meşgulüz. Her çeşit alüminyum hurdası peşin alınır. Hurdasını satanların desteğiyle daha hızlı yenilikler üretiyoruz. Sayfamızdaki Sason alüminyum kg fiyatını günlük ulaştırmaktayız. Alüminyum bakırlı petek hurda, hurda alüminyum jant, alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak hurdası ticareti yapıyoruz. Bununla birlikte alüminyum petek hurda,alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurdası satışı yapmak amacıyla arayın. Sason bölgesinde alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum araiş hurda, hurda alüminyum piston alımı için tartımları sizinle yapmaktayız. Bizlere verdiğiniz önem için teşekkürü hak ediyorsunuz.

Demir Hurda Alım Satımı

Sizinde bildiği gibi her türden demir ev kapısı, demir merdiven korkuluğu, pencere demiri alıyoruz. Sason çevresinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurda alıyoruz. Demir hurdası, yer yüzünde bol miktarda bulunan metaller içindedir. Bu sayfadaki Sason ekstra demir hurdası ton fiyatını ücretsiz ulaştırıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası alım satımı amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alım satımı makalemize bakmak istemelisiniz. Güncel demir hurda fiyatları için Sason hurdacı firmamıza ulaşın. Hurda demir fiyatları gönderimize göz atmalısınız. Firmamız Sason bölgesinde hurda demir ticareti yapmaya devam ediyor.

Sason Hurda Bakır Alımı

Bakır kırkambar hurdası, hurda bakır bobin, hurda bakır boru,bakır boru hurda, bakır yanık hurda alım faaliyetleri veriyoruz. Bakır alan Sason hurdacı numarasını tek tuşla arayın hızlı hizmetin tadına varın. Soyma bakır hurda, antigron kırma granür bakır hurda, Hurda kızıl talaş, TTR hurda bakır kırması, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, bakırlı petek hurda, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alıyoruz. Sason içinde hurda bakır almaktayız. Sason bakır hurdası kilo fiyatı için arayın. Sitemizdeki Batman Sason bakır hurdası fiyat listesini grubumuzda paylaşıyoruz. Batman Sason bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Hurda bakır sitemizde detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Sason Kablo Hurda Alanlar

Ayrıca hurda fare yemez kablo, çok damarlı kablo hurdası ticareti amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Kablolar elektrik akımı iletilmesinde elektronik eşyalarda kullanılmaktadır. Özellikle elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo hurdası alan Sason hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Bununla birlikte tek damar kablolar, enya kablolar, çok damarlı kablolar alım satımında ederinin üzerinde vermekteyiz. Müşterilerde çoğunlukla toplanlanan %40 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası, %30 bakırlı hurda kablolar alımı yaparken değerini peşinen ödüyoruz.

Sason hurdacı firma olarak her çeşit elektrik kablosu hurdası, antigron kablo hurdaları, hurda iç tesisat kabloları alım satımı yapmaktayız. Aynı zamanda hurdadan hammadde yapıyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo alışverişinde değerinden pahalı teklifler gerçekleştiriyoruz. Hurda kablolar içerdiği bakır nedeniyle hurdacılık yapanlar için kıymetlidir. Kapıdan hurda tek damar kablo, iç tesisat kablo hurdaları almaktayız.

Batman Sason ilçesinde TTR kablolar, %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo alımında öncülük yapıyoruz. İçinde bulunan iletkenin madenine bağımlı olarak ve dışındaki kullanılan malzemeye göre isim alır. Bu sayfadaki Sason hurda bakır kablo ton fiyatlarını ücretsiz ulaştırmaktayız. Telefon kablosu hurdaları, karışık kablo hurdası, hurda fare yemez satarak daha çok para kazanmayı arzulayanlar bizimle iletişime geçin. Kesin sayfamızdaki kablo alan hurdacı konuyu okuyun.

Kullanıldığı alanlara göre yeraltı kabloları, alçak gerilim ve, yüksek gerilim kabloları, koaksiyel kablo, hava kablosu, çelik sargılı kablo şeklinde çeşitlendirilir. Sason ilçesinde hurda kablo almaktayız. Çünkü Demtaş Metal adıyla sadece hurda ticaretinde iştigal etmiyoruz.

Sason Hurda Sarı Alanlar

Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça benzeri sarı hurda türleri vardır. Benzer şekilde hurda sarı pirinç kırkambar, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati çeşitleri bulunabiliyor. Firmamız bahsettiğimiz çeşitlerin piyasasına uygun olarak hurda sarı pirinç bronz hurda araiş alım satımı yapıyor. Sason bölgesinde hurda sarı alımı yapıyoruz. Bu yüzden Sason sarı pirinç hurdası alanlar içindeyiz. Pirinç hurdaya halk ağzıyla sarı renkli olduğundan ötürü sarı hurda ismi verilmiştir.

Sason hurdacı depomuz tüm türlerde hurda ticareti konusunda hizmet veriyor. Sayfamızdaki Sason pirinç sarı kg fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Sayfamızdaki hurda sarı pirinç alanlar yazıyı inceleyebilirsiniz. Aslına bakarsanız sarı hurdası adıyla hurda cinsi yoktur.

Sason Kırık Cam Hurda Alımı

Çağımızda şeffaf ve renkli kırık araç camları, gazoz ve soda şişesi türde cam hurdası çok miktarda alınıyor. Cam yarı saydam yada tam saydam oldukça sert yapıda bulunan su muhafaza eden amorf yumuşak olmayan maddelerdir. Sason çevresinde cam hurdası alan firmalar içindeyiz.

Plastik Hurda Alımı

En avantajlı fiyatlarla mavi kapak hurdası, şeffaf naylon hurdası, hurda pimapen, pet şişe hurdası, kırkambar plastik alım satımı ile ilgileniyoruz. Sason plastik hurdası alımı yapan firmalar içerisinden öne geçmeyi başaran Sason hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Sason hurda naylon fiyatlarını üyelerimizle her gün paylaşıyoruz. Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemelere verilen isimdir.

Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Batman ve Sason ilçesinin tamamından hurda abs plastik, jelatin, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurda alımı yapıyoruz.

Sason Nikel Hurda Alımı

Bu bölgede %95 şablon nikel ile %99 nikel şablon, turbo nikel, anot nikel hurda alımında borsasının üzerinde ton fiyatı sunuyoruz. Nikel hurdası zehirli olabilir. Batman Sason hurda nikel alıyoruz. Bu sebep ile nikel hurdalar alınıp satıldığında elden geldiğince özenli çalışmalıyız.

Klima Hurda Alanlar

Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Sason etrafında ikinci el klima satanlar bizimle mutlaka iletişime geçmelidir. 2.el Kombi alan firmalar arasındayız. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Hurda klima Sason bölgesinde oldukça fazla alımı yapılan hurda eşyalar içerisindedir.

Sason Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan antlaşmamıza bağlı olarak molozların nakliyesi itina ile yapılır. Yıkım molozu Sason Belediyesi Fen İşleri tarafından imzalanan karar ile planlanan yere taşınıyor. Sason hurdacı Demtaş Metal firmamız tarafından alınan tüm hurdaların depomuza taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılır.

Karton Hurda Alımı

Sason kağıt hurdası aldığımız yerler içindedir. Sitemizde yer almakta olan Sason kağıt hurdası fiyat listesini grubumuzdakilerle paylaşmaktayız Sason hurda kağıt alan firmalar içerisindeki şirketimiz ile hurda kağıt kırpıntı, karton koli hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası satabilirsiniz. Değerinden yüksek fiyata kağıt peçete hurdası, hurda bristol kağıt, kuşe kağıt hurda, kağıt bardak, hurda gazete alımı yapan hurdacı firmalar arasındayız. Bölgede renkli kağıt hurda, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap hurdası alımlarında uyguladığımız fazladan müşkülpesent sayesinde satıcıya daha fazla kazanç elde etme avantajı yöneltiyoruz.

Sason 2.el Mutfak Ekipmanları Alan Firmalar

2. El tabak kurutma tezgahı, cam bardak yıkama makineleri, tezgah üstü 3 kapaklı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, krom paslanmaz tencere, kazan, tepsi, tava satan firmalar firmamıza ait telefon numaralarını arayabilir. Sanayi tipi cafe ve lokanta mutfağı ekipmanları alımı yapıyoruz. 2. El tabak kurutma tezgahı, cam bardak yıkama makineleri, tezgah üstü 3 kapaklı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, krom paslanmaz tencere, kazan, tepsi, tava satan firmalar firmamıza ait telefon numaralarını arayabilir. Dükkanımızdaki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur yoğurma kazanı, hücreli aspiratör, davlumbaz, paslanmaz krom evye, küvet, paslanmaz krom salata ve meze reyonları, restorant tipi ocaklar vb endüstriyel tipi otel ve mutfak ekipmanını incelemek amacı ile almak isteyenleri ardiyelerimize davet etmekteyiz.

Sason Parça Kumaş Alan Hurdacı Firma

Toptan hurda pantolonluk kumaş, gabardin kumaş, hurda örme kumaşı, parça kot kumaşı, ceketlik kumaş hurdası, eteklik kumaş alımı için telefonlarımızı zaman kaybetmeden arayın. Batman Sason kilo ile tartım yaparak hurda kumaş alan yerler içerisindeyiz.

Bu sayfadaki Sason hurda kumaş fiyatlarını dileyene güncel olarak yolluyoruz. Sason çevresinin tümünde jesica kumaş hurdası, şifon kumaş, süprem kumaş hurdası, viskon kumaş, hurda gömlek kumaşı, abiyelik kumaş, hurda tişört kumaşı, döşeme kumaşı alımı için çağırdığınız konuma geliyoruz.

Spota düşmüş parça nevresim kumaşı, hurda parti kumaş, poplin kumaş, mayo kumaşı, hurda penye kumaş, hurda dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası, hurda spot kumaş alım satımında peşin ödeme yapmaktayız. Hurda kumaş almaktayız.

İkinci El İnşaat Malzemeleri

Yıkılmış elbiseci binalarından ayırılan sıfır ayarında ikinci el pencere, mutfak dolabı, kapı satıyoruz. Bununla birlikte batmış nalburlardan satın almış olduğumuz Şantiyelerde yük asansörü, alçı makinesi, boya makinesi, harç pompası az kullanılmış demir inşaat iskelesi, ikinci el plywood alıyoruz.

Sason Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Yıkımdan sonra hurda pimapen, çıkma kapı pencere, çıkma parkeler ve benzeri tüm hurda malzemeyi almaktayız. Sason kentsel dönüşüm alanında yıkılması gereken ev ve işyerlerinin istendiği bir biçimde imar edilmesi amacıyla yıkım işini sağlıyoruz. Yukarıdaki fabrika yıkımında yaptığımız gibi binaların yıkımını yapıyoruz. Bina yıkımında belirtilen tedbir önlemleri

En Yakın Sason Hurdacı

En yakın Sason hurdacı firması servisi ile her çeşit hurda eşya ticareti yapmak amaçlı ayağınıza geliyoruz. Sason hurdacı şirketi olan firmamız ile adresten hurda malzeme alımına devam ediyoruz. Demtaş Metal firmamızla Sason etrafında her nevi hurda alırız. Haliyle sizlere en yakın hurda alan yer Sason ilçesinde hizmetler vermekten gurur duyarız.

Sason 2.el Raf Satanlar

Sitemizdeki Sason hurda çelik raf fiyat listesini isteyene bedelsiz yollamaktayız. Raf hurda alan hurdacı firmalar sayfasının linkine tıklayın. Raf hurdası Sason satmak nedeni ile sayfadaki numaraya ulaşabilirsiniz. Genelde kapanan depolar tarafından satışa çıkarılan çelik raf hurdaları, hurda demir raflar, teşhir reyonları, mağaza rafı hurdaları, market rafı hurdaları arasından personelimizce seçilen hala kullanılabilir durumda olan 2.el raf hurdası satıcıları içindeyiz. Hurda raf demiri alıyoruz.

Sason Fabrika Bozumu

Profesyonelce fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Uzun süredir yüzlerce fabrika bozum ihaleleri gerçekleştirdik. Genelde bahsedildiği gibi kolay sayılmaz. Sason fabrika sökümü yapıyoruz. Öncelikle yıkılacak üretim yerinin detaylı şekilde gezilerek gerekli aletler ve araçların hazırlanması uygundur. Bu nedenler hurda fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar arasında başarılı yerdeyiz.

7/24 Açık Sason Hurdacı

Tam tamına 1996 senesinden bugüne değin geri dönüşümde hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Sason hurdacı olarak haftasonu dahil hurda malzeme alıyoruz. Akıp giden senelerin verdiği tecrübe aracılığıyla alet sayımızı arttırarak yolumuza devam etmekteyiz.

Sason Hurda Beyaz Eşya

Az kullanıldığı anlaşılan 2el olarak değerlendirilebilecek bir temizlikteki mobilyalarınızı adresten alıyoruz. Eski buzdolabı, eski bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası vb hurda beyaz eşya alıyoruz. Detaylı bilgilere amacıyla çamaşır makinası hurdası alan hurdacı firma başlıklı makalemize ulaşınız Sason çevresinin her yerinden yeni, 2.el oturma grubu satıyoruz. Her türlü 2. El buzdolapları, derin dondurucular, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, diz üstü bilgisayar, elektronik ev aletleri, hurda ekran kartı, anakart hurdası hakkında bilgi edinmek maksadı ile telefon numaramızı arayabilirsiniz. Temiz etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis mobilyaları, öğrenci masaları, sekreter koltuğu için telefonlarımızı arayabilirsiniz.

Akü Hurda Alımı

Akü hurdaları içinde bulunan kurşunlu suyu nedeni ile oldukça kıymetlidir. Yoğun kullanımla şarj tutmaz aküye akü hurdası denir. Taşıtlarda elektrik ihtiyacı sebebiyle kullanılıyor. Aküler diğer adıyla biriktireç şarjlı piller benzeri enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik deposudur. Hurda akü alımı bölümümüzü okusanız muhteşem bir şey yapacaksınız. Dolayısı ile bizim vb. fabrika içinde geri dönüştürme ve eritme kazanları bulunan iş yerleri kuru akü ve sulu akü alımı yapmaktadır.

Sason Hurdacılar Sitesi

Sason OSB Organize Sanayi hurdacısı olarak hizmet unmaktayız. Hurda malzeme alırken ayrım yapmıyoruz. Sason hurdacılar sitesi 2. bloktaki hurdacı dükkanımızın aracığıyla hurdacılık işleri yapıyoruz. Çok daha yaşanır bir Batman Sason oluşturmak için haftanın yedi günü çalışıyoruz. Yalnızca bu hurda eşyalarınızın alımını yapmıyoruz.

Sason 2. El Jeneratör Alımı

Jeneratör hurdası alan hurdacıyız için en yüksek fiyatı sunmaktayız. İkinci el jeneratör satan yerler içerisinde en doğru yerlerdeniz. Sanayi tipi yıpranmamış ikinci el jeneratör satışı için buradayız.

Hurda Araç Alan Firmalar

Tabiki de müşterilerimize araba hurdası hurdaya verme konusunda yardım etmek istiyoruz. Sason hurda alımında hizmetlerimize devam ediyoruz. Lakin hurda araç vergiden muafiyet alma evrakları biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti daima yerine getiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan hasarlı otomobil hurdası, yük vagonu, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, patoz, çeki demiri hurdası, hurda motor alımı yapıyoruz. Zaman zaman Sason etrafında otomobil hurdası alım satım hizmeti veriyoruz.

Sason Hurda Fiyatları

Şundan bahsetmek istiyoruz ki tonajlı hurda alımında borsasından daha fazla fiyatlarla hurda alımı gerçekleştiriyoruz. Sason hurdacı firmalar tarafından hurda alım satımı esnasında kullanılan kilo fiyatı hurda piyasasında hızlı bir şekilde değişiklik gösteriyor. Doğru ton fiyatına erişmek amacıyla irtibat kurabilirsiniz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!