İçeriğe geç

Demirci Mahallesi Hurdacı Firması

Sarıyer Demirci hurdacı firması olarak Demirci mahallesinde hurdacılık yapmaktayız. Avrupa yakası Sarıyer Demirci mahallesinin her yerinde olduğu gibi hurda almak amacıyla dilediğiniz yere uzman ekiplerimizi göndermekteyiz Demirci mahallesinde hurda ve geri dönüşüm firmasıyız. Normalde İstanbul Sarıyer firmalar arasındayız. Elbette ki Demirci mahallesinde de hizmetler veriyoruz. Her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz.

Bol miktarda alımlarda yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. İstanbul hurdacı firmalar arasındayız. Sarıyer Demirci mahallesi hurdacı şirketleri içerisinde lider konumdayız. İstanbul hurdacı olan firmamız hizmetinizdedir.

Güncel İstanbul Sarıyer Demirci hurda fiyat listesiyle alım satım hizmeti veriyoruz. Demirci mahallesinde hurdacı olarak her nevi hurda eşyanızı alıyoruz Avrupa yakası Sarıyer Demirci mahallesinde ikinci el ev eşyası ve hurda ticareti yapmaktayız Demtaş Metal adıyla Sarıyer Demirci mahallesinde hizmetimize devam ediyoruz.

Sarıyer Demirci Hurdacıları

İstanbul Sarıyer hurdacı olarak Avrupa yakası mahallelerinde her çeşit hurda atık alım satımı yapıyoruz. Sizde her türlü hurda malzeme satmak sebebiyle çağrı merkezimizi tuşlayabilirsiniz. Demirci bölgesinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Atıkları eriterek sizlerin ve bizlerin geleceğine fayda sağlıyoruz. Demirci hurdacı mı arıyordunuz? Şansızınız yaver gitti. İstanbul Sarıyer Demirci çevresinde yep yeni anlayışlarla profesyonel hizmet sunuyoruz. İstanbul ilinin gözde mahallesi Demirci sürekli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece İstanbul Sarıyer Demirci mahallesinde değil, bütün bölgelerde hizmet veriyoruz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı Demtaş Metal hizmetinizdedir! Sarıyer merkezinde ve Demirci mahallesi çevresinde hurda ve 2.el eşya alan yerler içindeyiz.

Doğal kaynakların boşa harcanmasını önler. Yeraltı kaynakları insanlığa yetersizdir. Bir kaçı yeterli miktarda bulunsada artan nüfusla dünyanın tüketimi de her gün artmaya devam etmektedir. Atık metallerin geri dönüşümü ana kaynağı kurtarır. Böylelikle yeraltındaki madenleri gelecek nesillerede aktarıyoruz.

Sarıyer Geri dönüşüm Türkiye’nin enerji tasarrufunu sağlamaktadır. Metallerin madenden kazılıp işlenmesi uzun sürmektedir. En baştan hammadde üretmek için harcanan enerji çok yüksektir. Hurdanın geri dönüştürülmesi %90 çok daha az olacaktır.

Karbon emisyonunu azaltmaktadır. Çok miktarda enerji tüketilince ortaya karbon emisyonu çıkar ve bu eminyon iklim değişikliğine yol açmaktadır. Metallerin geri dönüşümünde harcanan düşük enerji emisyonun doğaya vereceği zararın önüne geçilmesini sağlıyor.

Demirci Hurdacı Telefon Numarası

Demirci Mh hurdacılık faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar içindedir. Demirci Mahallesi hurdacı numarası sitemizin altında bir tıkla çevirebileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. Dolayısıyla hurda atık satışı yapmak amacı ile mobil hattımızı arayabilirsiniz. Hemen numaramızı arayarak günlük hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı satarak değerlendirebilirsiniz.

Demirci Demir Hurdası Alan Hurdacılar

Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alımı amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir kilo fiyatı paylaşımımızı okuyabilirsiniz. Demirci etrafında ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurda demir alıyoruz. Sizlerinde bildiği üzere her cins demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı alıyoruz.

Demir hurdası, yer yüzünde çokça alınıp satılan metaller içerisindedir. Sayfamızdaki Demirci ekstra demir hurdası kilo fiyatı güncellendi. Anlık hurda demir ton fiyatı istemek sebebi ile bize ulaşın. Hurda demir alım satımı yazımızı ziyaret ederseniz iyi olacaktır. Firmamız Demirci bölgesinde hurda demir alım satımı yapıyor.

Demirci Mahallesi Hurda Çinko Alımı

Sitemizdeki Demirci Mahallesinde çatı söküm çinkosu ton fiyatlarını isteyenlere saat başı ulaştırmaktayız. Çinko hurdası alımı gönderimize bakmak istersiniz. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü fiyatları için bize iletişim kurabilirsiniz. Demirci mahellesinin tamamında hurda çinko alıyoruz. Çinko hurda fiyatı bağlantısına tıklamalısınız.

Demirci Hurda Alüminyum Alım Satımı

Alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek ticaretiyle uğraşan firmayız. Bize hurda satanların yardımıyla sürekli profesyonelleşiyoruz. Her çeşit alüminyum hurda nakit alınır. Demirci mahallesinde alüminyum araiş hurda, hurda alüminyum piston, hurda alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel hurdası alırken hurda tartımını güvenilir bir biçimde yapmaya özen gösteriyoruz. Yerinden alüminyum talaş, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda almak için telefonunuzu istiyoruz. Hurda alüminyum alanlar hakkındaki metini inceleyin. Bizlere duyduğunuz güven nedeniyle şükranlarımızı sunarız. Ayrıyeten alüminyum kutu hurdası, hurda alüminyum petek, alüminyum radyatör hurdası yapıyoruz. Her çeşit alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası almaktayız. Sarıyer Demirci hurda alüminyum alan hurdacılar arasındayız.

Demirci Hurda Kurşun Alan Firma

Cevherleri olan kurşun metali mavimsi renge sahiptir. İstanbul Sarıyer ve Demirci mahallesi kurşun hurda alım satımı ile uğraştığımız bölgelerden biridir. Bu sayfadaki Demirci hurda kurşun fiyatları günceldir. Kurşun levha hurdası, Çatı söküm kurşunu, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Minare kurşun hurda alırız. Kurşun kullanılmakta olan eski madendir.

Demirci Krom Hurda Alımı

Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz. Nikel ile işlenerek krom paslanmaz elde edilir. İstanbul Krom hurdası alanlar makalesine göz bakmanız pişman olmayacaksınız. Paslanmaz krom hurda alımı yapıyoruz. Hurda krom alanlar paylaşımını ziyaret edebilirsiniz. Sert yapısı sebebi ile zırhlı araç dahil çoğu yerde hurda krom kullanılıyor.

Demirci Hurda Alanlar

Demirci mahallesi adresten hurda alımı yaptığımız bölgeler içerisindedir. Hurdanızı zaman harcamadan satın. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğrar. Böylece hurdanızın piyasa kilo fiyatını düşürmektedir. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Demirci mahallesi hurdacı firma olan İstanbul hurdacı Demtaş Metal her tür hurda alıyor.

İmalathane ve fabrikalardan üretim artığı hurdası alımı yapmaktayız. Küçük malzemelerinizi biriktirmenize yardımcı olmaktayız. Fabrikalara hurda konteynerı yerleştiriyoruz.

Yüksek tonajlı hurda çinko, kurşun, bakır, kablo, alüminyum,demir ve hurda sarı alımlarında değerinden yüksek fiyat teklifi vermekteyiz. Demirci hurda alan firmalar içinde hızlı hizmetler ve deneyimli personelimizle öncü konuma çıkmaktayız. Zamak hurda, hurda CNC torna artığı, hurda çelik, kalay hurda alıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak daha uzun süre müşteriler kazanmayı hedefliyoruz. Hurda kağıt almak üzere adresinize geliyoruz. Hurda Kumaş alan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

Demirci Mahallesinde Kablo Hurda Alımı

Çünkü firmamız sırf hurda alımıyla ilgilenmiyoruz. Satıcılarda bolca bulunan 30% bakırlı kablo hurdası, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları,Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası alışverişinde anında nakit ödeme yapıyoruz. İlaveten alüminyum kablo hurdaları ticareti amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Kablo iletkenliği sebebiyle elektrikli aletlerde kullanılıyor. İstanbul Sarıyer Demirci Mahallesi genelinde %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo alımında uzmanız. Genelde yer altı kabloları, alçak ve yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo çeşitleri bulunur.

Adresten hurda antigron kablolar, hurda enya kablolar, tek damar kablo hurdaları almaktayız. Eş zamanlı olarak geri dönüşümcülük yapıyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alışverişinde kablo hurdası piyasasından fazla fiyatlar gerçekleştiriyoruz. Telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo, karışık kablo satmayı isteyenler şimdi bizi arayabilir. Bunun yanısıra tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdası, enya kablo hurdası alım satımında en iyi fiyatları gönderiyoruz.

İçerisindeki tellerin cinsine bağımlı olarak ve birde dışındaki malzemenin çeşitlere ayrılır. Sayfamızdaki Demirci kablo fiyatları güncelliğini korumaktadır. Demirci Mahallesinde mahallesinin tümünde hurda kablo alan firmayız. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Demirci hurdacı firma arayanlara 7/24 hizmet vermeye devam ediyoruz. İstanbul Hurda kablo alanlar başlıklı metni ziyaret edin. Kablo hurdaları içindeki telin bakırı sebebi ile hurda kablo ticareti yapanlar için çok kıymetlidir. Demirci hurdacı firması olarak her çeşit antigron kablo hurdaları, hurda iç tesisat kabloları, hurda elektrik kabloları alım satımı yapıyoruz.

Demirci Mahallesinde Bakır Hurda Alan Hurdacı Firma

Demirci içinde bakır hurdası alımı yapıyoruz. Kırkambar bakır hurda, hurda bakır bobin, bakır boru hurdası, hurda yanık bakır alım hizmeti veriyoruz. Sarıyer Bakır hurdası alanlar alanında daha detaylı bilgilendirme mevcut.

Demirci mahallesinde hurda bakır kilo fiyatı için firmamızı arayın. Bu sayfadaki İstanbul Sarıyer Demirci yanık bakır hurdası kilo fiyatı güncelliğini korumaktadır. İstanbul Sarıyer Demirci bakır hurda alan yerler içerisindeyiz.

antigron kırma (Granür) bakır hurdası, Hurda bakır talaş, TTR kırma bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, hurda bakırlı petek, hurda bakır tencere, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alınır. Bakır alan Demirci Mahallesinde hurdacı telefonunu tek tuşla arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın.

Demirci Mahallesinde Sac Hurdası Alanlar

Sac hurda alım satımı yapıyoruz. Demirci mahallesinde hurda levha, sac varil hurda, hurda galvaniz paslanmaz sac, trapez sac, galvanizli boru, satmak sebebi ile arayabilirsiniz. Elimizde yeni gibi ikinci el trapez sac hurdası bulunuyor. Kiler tavanı kaplamak isteyenler için ucuz olacaktır.

Demirci Mahallesi Sarı Hurda Alımı

Pirinç metal hurdası halk dilinde rengi sarı olduğu için hurda sarı ismiyle hitap edilmektedir. Herkesin öğrendiği üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda talaşı, hurda sarı parça benzeri hurda sarı cinsleri vardır. İstanbul Sarıyer Demirci hurdacı firması olarak her çeşit hurda alım satımı yerinize geliyor. Demirci bölgesinde sarı hurdası alımı yapıyoruz.

Aslına bakarsanız hurda sarı adında hurda türü varolmamıştır. Dolayısıyla Demirci sarı hurdası alanlar içindeyiz. Pirinç sarı hurdası alanlar içerikli metini inceleyebilirsiniz. Demtaş Metal şirketimiz tüm bu hurda sarı çeşitlerinin piyasasına uygun olarak hurda radyatör, hurda sarı pirinç hurda fosfor, hurda sarı bronz alım satımında anlık fiyat bilgisini veriyor. Hurda sarı satanlarda kırkambar sarı hurda, hurda sarı pirinç su saati, hurda sarı musluk, vana çeşitleri bulunabilir.

Demirci Hurdacılar Sitesi

Demirci hurdacılar sitesi üçüncü blok içinde bulunan iş yerimizle hizmet veriyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Gençlere olması gerektiği gibi yaşanabilir bir Demirci yaratmak için haddinden fazla çalışıyoruz. Yalnızca bu türde malzemelerinizin alımını gerçekleştirmiyoruz.

Demirci Mahallesi Hurda Araç Alan Yerler

Fırsat buldukça Demirci bölgesinde hurda otomobil alım satım hizmetleri veriyoruz. Demirci mahallesinde hizmetimize devam etmekte kararlıyız. Evrak işi olmayan ağır hasarlı hurda araba, hurda patoz, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, çeki demiri, vagon hurdası, hurda motor . Tabiki de müşterilerimize araba hurdası hurdaya satma konusunda yardım etmek isteriz. Ancak araç hurdası trafikten düşürme işleri uzun sürdüğünden bu hizmeti daima veremiyoruz.

Demirci Jeneratör Hurdası Alım Satımı

İkinci el jeneratör satan firmalar arasında en doğru yerlerdeniz. Endüstriyel ve sanayi tipi iyi durumda 2. el jeneratör satılır. Hurda jeneratör alıyoruz.

Demirci Fabrika Söküm İşleri

İstanbul Sarıyer Demirci mahallesi fabrika sökümü işleri yapıyoruz. Sektörde on binlerce fabrika yıkımı ihalesi tamamladık. Hurdacıların dediği gibi kolay bir işlem sayılmaz. Bu sebeple İstanbul Sarıyer fabrika söküm ve yıkımı yapan firmalar içerisinde nam saldık. Fabrika sökümünde önce yıkımı yapılacak taşınmazın detaylıca incelenmesi gerekmektedir. Güvenli bir şekilde fabrikaların sökümünü sağlıyoruz.

Demirci Mahallesi Hurda Klima Alanlar

Hurda klima Demirci mahallesinde en fazla alımı yapılan hurda malzemeler içindedir. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Demirci mahallesinde 2.el klima satanlar firmamızla kesinlikle görüşmelidir. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. 2.el Kombi alım satımı yapan hurdacı firmasıyız.

Demirci Mahallesinde Moloz ve Hurda Nakliyesi

Demtaş Metal tarafından satın alınacak her nevi hurdaların depomuza yükleme ve nakliyesi ücretsiz yapılır. Yıkım molozları Sarıyer Belediyesi tarafından önceden planlanan alana naklediliyor. Yıkımda anlaşmaya göre molozların nakliyesi itinayla yapılmaktadır.

Demirci Mahallesinde Güncel Hurda Fiyatları

Doğru ton fiyatına erişmek amacı ile iletişim kurabilirsiniz. Hatırlatmak isteriz ki yüksek tonajlı hurdalar alırken piyasa fiyatından yüksek fiyatlarla alımlar uyguluyoruz. Demirci hurdacı firma olarak hurdacılık ve geri dönüşümde kullanılan fiyat listesi hurda piyasasında an be an değişiyor. Anlık hurda fiyatları yazıyı inceleyebilirsiniz

Demirci Beyaz Eşya Hurdası

Kullanılmış sekreter masaları, büro ofis mobilyası, patron koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı adetli bulunur. Kısa süre kullandığınız ikinci el olarak satılabilecek bir temizlikte bulunan yemek takımlarını evinize gelerek almaktayız. Eski çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası vs beyaz eşya hurdası alıyoruz. Detaylı bilgilere amacıyla bulaşık makinası hurdası alım satımı başlıklı yazıyı okuyunuz Her çeşit 2. El derin dondurucular, buzdolabı, LCD tv, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik ev aletleri, dizüstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, hurda anakart fiyatları sormak sebebiyle çağrı merkezimizle ulaşabilirsiniz. Değerinden ekonomik fiyatlara kullanılmış, 2. el koltuklar satabilirsiniz.

Demirci Akü Hurda Alımı

Atıl aküler içindeki kurşun bulunduran sıvılar sebebiyle kıymetlidir. Hurda akü fiyatları konusunda bilgi edinmek için linkine tıklayınız. Dolayısı ile Demirci hurdacısı Demtaş Metal ve benzeri kendi bünyesinde geri dönüştürme imalathanesi olanlar kuru ve sulu akü alımı yapan firmalar içerisindedir. Akü başka bir deyişle batarya büyük piller gibi enerji depolayan cihazdır. Otomobillerde elektrik ihtiyaçlarında bulunabiliyor. Kullanımdan sonra şarj tutmaz bataryaya akü hurdası denmektedir. İstanbul Akü hurdası alan hurdacı paylaşımını incelerseniz iyi olacaktır.

Demirci Plastik Hurdası Alanlar

İstanbul il Demirci mahallesinin tamamından plastik abs, polipropilen moblen, polistren kristal hurdası, hurda jelatin alım satımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik ya da inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemelere verilen isimdir.

Polietilen, termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen ve benzeri çeşitleri vardır. Demirci plastik hurda alımı yapanlar içinden hizmetleriyle öne çıkan Demirci hurdacısıyız. Sitemizdeki Demirci hurda plastik kilo fiyatını her gün ulaştırıyoruz En yüksek fiyata pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda, mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda market poşeti, hurda pimapen, şeffaf naylon hurdası almaktayız.

Demirci Mahallesi İkinci El Raf Fiyatları

Özellikle kapatılan aktarlar tarafından hurdaya ayrılan ürün reyonları, market rafı hurdası, çelik raflar, demir raf hurdaları, hurda mağaza rafları arasından bizim seçtiğimiz yeni durumdaki 2. el raf satışı yapıyoruz. Buradaki Demirci ikindi el raf hurdası ton fiyatı bugün güncellendi. Hurda raf alımı yazımıza bakmak istemelisiniz. Demirci 2.el hurda raf almak nedeni ile iş yerimize ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alımı yapmaktayız. Raf hurdası alan hurdacılar bağlantısına tıklamalısınız.

Demirci Hurda Nikel Alan Hurdacı

Bu yüzden nikel hurdaları depolanırken mümkün olduğunca hassasiyet ile hareket edilmelidir. Demirci hurda nikel alıyoruz. İlçe genelinde anot nikel hurdası, %99 nikel şablon ile %95 şablon nikel hurda, turbo nikel hurdası alıyoruz. Nikel hurda zehirlidir.

7/24 Hizmet Veren Demirci Mahallesi Hurdacı Firması

Sektörde uzun zaman geçirmenin sağladığı kurumsallaşmayla teknolojimizi geliştirerek hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 Demirci mahallesinde hurdacı firması olan şirketimiz ile cumartesi-pazar dahil iş yerimizdeyiz. 2014 senesinden bu yana hurdacılık sektöründe hizmete devam ediyoruz.

En Yakın Demirci Hurdacı Telefon Numarası

Demirci hurdacı şirketi firmamızla adresten hurda alım satımına devam ediyoruz. Bu haliyle müşterilere en yakın hurda alan yerler Demirci genelinde servisler ediyoruz. Demtaş Metal hurdacı sitesi olarak Demirci çevresinde hurda malzeme alımı yapıyoruz. Demirci en yakın hurdacı firma servisiyle hurda malzeme alıp satarken yolladığınız konuma geliyoruz.

Demirci Kumaş Alanlar

Spota düşmüş hurda gabardin kumaşı, örme kumaş, hurda pantolonluk, spot kot kumaşı, hurda eteklik kumaş, hurda ceket kumaşı alımı için firmamızı çok geçmeden arayın. Demirci kilosuyla hurda kumaş alan firmalar arasındayız.

Sitemizdeki Demirci hurda kumaş kg fiyatını uygulamamızı kullananlara saat başı gönderiyoruz. İstanbul Sarıyer Demirci etrafında hurda viskon kumaşı, gömleklik kumaş, hurda tişört kumaşı, hurda şifon kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, hurda döşemelik kumaş, hurda jesica, süprem kumaş hurdası alım satımlarında yolladığınız adrese geliriz.

Spota düşmüş hurda nevresim kumaşı parçası, hurda parti kumaş, poplin kumaş, mayo kumaşı, penye hurdası, hurda dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası, spot kumaş hurda alıp satıyoruz. Hurda kumaş alıyoruz.

Demirci 2.el Cafe Malzemesi Alım Satımı

Endüstriyel tipte ikinci el restoran malzemeleri almaktayız. Temiz kullanılmış olan çöp sıyırmalıklı tezgahlar, çamaşır makinaları, pizza dolapları, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar, bulaşık makinaları, buz makineleri alıyoruz. İşyerimizdeki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur kazanları, restorant tipi set üstü ocak, aspiratör, evye, bakır davlumbaz, dilendirici küveti, dinlendirici vb. endüstriyel otel ve mutfak ekipmanlarını görebilmeniz amacıyla almak isteyenleri işyerimize davet ediyoruz. Kullanılmış bardak, çanak, çorba kasesi, bardak yıkama makineleri, tabak kurulama makinesi, krom tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah üstü dolaplar satmak isteyenler bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Demirci Mahallesinde 2.El İnşaat Malzemesi

Birde kapatılan fabrikalardan satın aldığımız Müteahhitler tarafından kullanılan alçı mikseri, yük asansörleri, harç makinesi, boya tabancası az kullanılmış demir inşaat iskelesi, plywood hurda alım satımı yapıyoruz. Yıkılmış lokanta binalarından ayırılan sıfır gibi 2.el çelik kapı, mutfak dolabı, pencere satıyoruz.

Demirci Bina Yıkımı

Yıkımda belirtilen tüm önlemler Yıkımdan sonra hurda pimapen, hurda kapı pencere, çıkma parkeler vebenzeri tüm hurda malzemeleri ücreti karşılığında almaktayız. Bir üstteki fabrika yıkım işinde gerçekleştirdiğimiz üzere binaların yıkımını ücretsiz yapıyoruz. Demirci kentsel dönüşüm sebebi ile yıkılması gereken dairelerin en baştan inşa edilmesi sebebiyle yıkılmasını gerçekleştiriyoruz. Çıkacak yıkım hurdaları bina yıkım işi yapmaktayız.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!