İçeriğe geç

Ayvacık Hurdacı Hurda Alımı

Ayvacık hurdacı firmalar içerisinde lider geri dönüşüm şirketiyiz. Samsun Ayvacık hurdacı olarak hurda malzeme nakit almaktayız. Demtaş Metal firmamız ile Samsun çevresinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Güncel Samsun Ayvacık hurda fiyatlandırma ile hurda alım satımı yapmaya devam ediyoruz. Her nevi hurda malzeme alıyoruz.

Samsun Ayvacık hurdacı firma olarak hurda alıyoruz. Samsun geri dönüşüm firmaları içerisindeki Demtaş Metal hizmetlerine devam ediyor. Ayvacık şehir merkezinin etrafında hurda metal ve plastik dönüşümü yapan tesise sahibiz.

Ayvacık çevresinde olduğu gibi hurda almak amacıyla dilediğiniz yere gelmekteyiz. Tonajlı bakır,demir,alüminyum,kurşun,kablo hurdası alımlarına özel yüksek fiyat uyguluyoruz. Samsun hurdacısı firmalar arasındayız. Normalde Ayvacık hurdacı firmasıyız. Ancak Ayvacık merkezinde de hurda alım hizmeti veriyoruz. Ayvacık merkezinin çevresinde hurda eşyalar ve az kullanılmış eşyalar alım satımı için malzemenin bedelini piyasadan daha iyi fiyatlar ile ödemekteyiz.

Ayvacık Hurdacısı

Ayvacık hurdacısı olarak Samsun ilçelerinde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her kilodaki atık malzemeleriniz için uygun araçlarımızı göndermekteyiz. Sizde her tür hurda satmak sebebiyle hizmet telefon numaralarımızı çaldırabilirsiniz. Ayvacık merkezinde hizmet veriyoruz. Metalleri işlemden geçirerek vatandaşlarımızın geleceğine yatırım yapmaktayız. Ayvacık hurdacı firma mı arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Ayvacık içerisinde benzersiz anlayışlarla hizmet beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Samsun merkezinin sempatik ilçesi Ayvacık öncelikli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Samsun Ayvacık çevresinde değil, tüm ilçelerde hurda alım satım hizmeti veriyoruz.

Ayvacık Hurdacı Telefon Numarası

Ayvacık hurdacılık hurdacılık faaliyetlerimizi verdiğimiz yerler arasındadır. Dolayısıyla hurda atık fiyatları öğrenmek üzere operatörlerimizi aramalısınız. Zaman kaybetmeden arayıp yüksek hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi satarak değerlendirebilirsiniz. Ayvacık hurdacı numarası sayfamızın altında hızlıca tuşlayabileceğiniz yerdedir.

Ayvacık Demir Hurdası Alanlar

Ayvacık ilçesinin tüm mahallelerinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurda alım satımı yapıyoruz. Güncel demir hurdası fiyat listesi için hurdacı firmamıza ulaşın. Hurda demir alan yerler hakkında bilgi edinmek amacıyla linkine tıklamalısınız. Firmamız Ayvacık ilçe genelinde hurda demir alım satımı ile iştigal ediyor. Hurda demir, Ayvacık genelinde çokça alınıp satılan madenler içinde yer alır. Bu sayfadaki Ayvacık extra demir hurda fiyat listesi sürekli güncellenmektedir. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satmak amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı makalesine göz bakmanız pişman olmayacaksınız. Hatırlatmak isteriz her cins demir kapı, demir pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu alıyoruz.

Ayvacık Hurda Alan Firma

Antimon zamak hurda, hurda makina, kalay hurdası, çelik hurdası alımı yapıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak devamlı hizmetler sunmayı ilke edindik. Hurda karton alımı için biriktirdiğiniz yere kadar gelmekteyiz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmayız.

Samsun Ayvacık geri dönüşüm firması Demtaş Metal hurdacılık her çeşit hurda karton alımı yapıyor. Tonajlı alüminyum, kablo hurdası, hurda bakır, kurşun,hurda çinko, sarı ve hurda demir alırken yüksek fiyatlar uygulamaktayız. Ayvacık hurda alım satımı yapanlar arasında kaliteli hizmet ve tecrübeli personelimizle öne geçiyoruz. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedef edindik. Ayvacık yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz semtler içerisindedir. Zararı önlemek amacı ile biriktirdiğiniz hurda malzemeleri gecikmeden satın. Hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşür. Hurda demir nemli bölgelerde korozyona uğruyor. Böylelikle metalin değeri düşmektedir.

Çinko Hurdası Alım Satımı

Samsun, Ayvacık bölgesinde hurda çinko alıyoruz. Buradaki Samsun Ayvacık hurda çinko kilo fiyatı az önce güncellendi. Çinko hurdası alanlar yazısını okuyunuz. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha alım satımı yapıyoruz.

Ayvacık Hurda Bakır Alan Yerler

Ayvacık bakır hurdası fiyatları için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Ayvacık bölgesinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz. TTR kırma bakır hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, Bakır talaş hurda, antigron kırma granür bakır hurdası, bakır lama hurdası, hurda bakırlı petek, bakır tencere hurdası, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alım satımı yapıyoruz. Bakır bobin hurdası, yanık bakır hurdası, hurda bakır kırkambar, bakır boru hurdası alanlar içerisindeyiz. Hurda bakır alan yerler bölümünde geniş bilgi var. Sayfamızdaki Ayvacık yanık bakır hurdası fiyat listesini isteyene ücretsiz yolluyoruz. Samsun Ayvacık bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Hurda bakır alan Ayvacık hurdacı firmamızı tek tuşla arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın.

Ayvacık Sarı Pirinç Hurdası Alımı

Haliyle Ayvacık sarı pirinç hurdası alanlar içindeyiz. Ayvacık hurdacı depomuz tüm türlerde hurda alımı yapmaktadır. Ayvacık ilçesinin her yerinde sarı hurda alımı yapıyoruz.

Pirinç hurdalar halk ağzıyla renginden dolayı sarı pirinç hurda olarak anılmaktadır. Müşterilerde sarı hurda kırkambar, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati çeşitleri olduğu biliniyor.

Demtaş Metal şirketimiz tüm bu sarı hurda çeşitlerinin yanında sarı hurda bronz araiş hurdası alımında öncü firmadır. İtirafta bulunmak gerekir ise hurda sarı ismiyle anılan hurda cinsi bulunmamaktadır. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, sarı hurda çubuk ucu isimlerinde sarı pirinç hurdası çeşitleri bulunmaktadır. Burada yayımlanan Ayvacık hurda sarı pirinç fiyatları sürekli güncellenmektedir. Sarı pirinç hurdası alanlar başlıklı yazıyı okuyabilirsiniz.

Ayvacık Sac Hurdası Alanlar

Ayvacık Samsun ve çevresinde sac hurda levha, hurda sac varil, hurda galvaniz, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, iş yerimizi tercih ederek yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Sac hurdası alımı yapan şirketler arasındayız. Şu anda deliksiz 2.el trapez sac hurdası var. Müştemilat çatısı kapatmak isteyenler için uygun fiyatlı olacaktır.

Kurşun Hurdası Alım Satımı

Kurşun metalinin en eski madenlerden biri olduğu biliniyor. Ayvacık Samsun hurda kurşun alımı yaptığımız ilçelerdendir. Bu yazıda paylaşılan Ayvacık hurda kurşun ton fiyatını isteyenlere günlük ulaştırmaktayız. Cami çatı söküm kurşunu, Minare kurşun hurda, Hurda kurşun levha, Yağmur oluğu kurşun hurda için yüksek fiyatlar veriyoruz. Yer yüzünde cevher halinde elde edilen kurşun metali maviye yakın gümüş renge sahiptir. Kurşun hurda fiyatı paylaşımımıza bakmak istemelisiniz.

Ayvacık Kablo Hurda Alanlar

Hurda telefon kabloları, karışık kablo hurdası, hurda fare yemez kablolar satanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz. Genel olarak alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yer altı kabloları, koaksiyel kablolar, çelik sargılı kablolar şeklinde çeşitlendirilir. Ayvacık hurdacısı Demtaş Metal özellikle hurda iç tesisat kablo hurdaları, elektrik kablosu hurdaları, antigron kablolar ticareti yapıyoruz.

Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Her yerden hurda enya kablo, hurda antigron kablolar, iç tesisat kablo hurdası alım satımı yapıyoruz.

Çünkü firmamız sırf hurda alım satımında iştigal etmiyoruz. Hurda kablolar içindeki telin bakırı yüzünden hurda kablo alım satımı yapanlar için önem taşır.

İçerisindeki telin türüne göre ve birde dışındaki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Sayfamızdaki Ayvacık fare yemez kablo ton fiyatı güncellenmiştir. Ayvacık hurdacısı olarak %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo, TTR kablo hurdaları alıyoruz. Bunun yanısıra enya kablo, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo alım satımında piyasanın üstünde fiyat teklifini teklif ediyoruz. Kablolar sahip olduğu iletkenlik nedeni ile sıkça kullanılmaktadır. Bir de hurda çok damarlı kablolar, alüminyum hurda kablo fiyatı öğrenmek amacıyla arayabilirsiniz.

Yüksek miktarda hurda kablo alırken piyasadan daha yüksek fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Samsun Ayvacık ilçesinde hurda kablo almaktayız. kablo hurda alanlar konulu konuyu ziyaret edin. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Ayvacık hurdacı firma arayanlara yerinde hizmet vermeye devam ediyoruz. . Piyasada sıklıkla bulunan Yüzde kırk bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde elli bakırlı hurda kablolar alımı yaparken peşin ödeme yapıyoruz.

Krom Hurda Alımı

Hurda nikel ile işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilmektedir. Buradaki Ayvacık krom hurdası kg fiyatını her gün gönderiyoruz. Paslanmaz krom hurdası alım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası kilo fiyatı makalemizi mükemmel olacaktır.

310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için iletişime geçebilirsiniz. Gayet sert olduğu için zırhlı araç kaplaması dahil önemli alanlarda hurda krom kullanıldığı biliniyor.

Ayvacık Alüminyum Hurda Alımı

Samsun Ayvacık hurda alüminyum alan yerler içerisindeyiz. Adresten alüminyum talaş hurdası, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda alımı için iletişim kurmanızı istiyoruz. Bizlere güvendiğiniz için sonsuz teşekkürler. Her türden alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurda ticaretiyle meşgulüz. Her çeşit hurda alüminyum alım satımı yapıyoruz. Ayrıyeten alüminyum petek,alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurdası satmak için iletişim kurabilirsiniz. Bizlere güvenenlerin sayesinde her geçen gün tecrübe elde ediyoruz. Sayfamızdaki Ayvacık alüminyum hurdası fiyat listesini saat başı ulaştırmaktayız. Alüminyum hurda alanlar konulu metne göz gezdirebilirsiniz Hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum jant ticaretiyle uğraşan hurdacıyız. Ayvacık ilçesinin tamamında alüminyum sert kartel, alüminyum profil hurda, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alımında tartımı güvenilir bir biçimde yapmaya özen gösteriyoruz.

Ayvacık İkinci El İnşaat Malzemesi

Yıkılan depo binalarından bir kenara ayırılan kullanılabilir durumda ikinci el pimapenler, kapı, mutfak dolabı alan yerler içindeyiz. Dolayısı ile batmış iş yerlerinden satın aldığımız İnşatlarda alçı sıva makinesi, boya tabancası, yük asansörleri, harç mikseri ikinci el inşaat iskelesi, ikinci el plywood bulunur.

7/24 Açık Ayvacık Hurdacı Firması

Nerdeyse iki bin on altı senelerinden bu günlere hurdacılık sektöründe hemşehrilerimize hizmet veriyoruz. 7/24 Ayvacık hurdacı firması olan şirketimiz ile günün her saatinde atık hurda malzeme alıyoruz. Yılların kazandırdığı profesyonellikle teknolojiye ayak uydurarak hizmetimizi sürdürüyoruz.

Ayvacık Araba Hurdası Alan Hurdacı

Ayvacık hizmetimizi sürdürüyoruz. İşlerin yoğun olmadığı dönemlerde Ayvacık bölgesinde otomobil hurdası alımı yapıyoruz. Tabiki de size hurda otomobil hurdaya verme konusunda yardım etmek isteriz. Fakat hurda otomobil vergiden muafiyet alma işleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima veremiyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak römork, vergiden düşürülmüş hurda araba, patoz, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, çeki demiri, hurda motor ve benzeri hurdalara fiyat almak için hemen arayın.

Kağıt Hurda Alımı

Bölgede beyaz kağıt hurdası, renkli kağıt hurda, kitap defter hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı alımlarında uyguladığımız ekstra özenle satıcılara daha çok oranda kazanım etme olanağı veriyoruz. derinden çok liste fiyatlarıyla bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt, kağıt bardak, kuşe kağıt hurdası, hurda kağıt peçete, hurda gazete alıyoruz. Ayvacık hurda kağıt alan hurdacılar içerisindeki işletmemiz sayesinde ofset baskı bozuğu hurda, hurda kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı, karton koli hurdası satabilirsiniz. Kağıt hurdası alımıyla ilgileniyoruz. Bu sayfadaki Samsun Ayvacık hurda kağıt, karton kilo fiyatı güncellendi

Anlık Güncel Ayvacık Hurda Fiyatları

En güncel fiyatlara ulaşmak sebebi ile bizimle irtibat kurabilirsiniz. Ayvacık hurdacı firmalar içerisinde hurda alım satımı sırasında kullanılan fiyat listeleri piyasada her dakika değişmekte. Şundan bahsetmek istiyoruz ki belirli bir miktardan yüksek hurdalar alırken borsadan fazla ton fiyatı veriyoruz.

Ayvacık Hurda Nikel Alan Firma

Dolayısıyla nikel hurdası alım satımında elden geldiğince dikkatle davranmalıyız. Ayvacık hurda nikel alıyoruz. Nikel hurdası zehirlidir. İlçe genelinde turbo nikel hurda, %95 nikel şablon , %99 hurda nikel şablon, anot hurda nikel alıyoruz.

Hurda Cam Kırığı Alan Yerler

Cam yarı saydam yada tam saydam oldukça sert ve kırılgan bir yapıya sahip suları tutabilen inorganik amorf sert bir malzemedir. Bu dönemde renkli ve şeffaf sökülmüş araç camı, gazoz biçiminde hurda cam bulunmaktadır. Ayvacık etrafında cam hurda alan hurdacılar içindeyiz.

Ayvacık İkinci El Eşya

Yeni gibi 2. el televizyon, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli el aletleri, set üstü ocak, mutfak aletleri, bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart hakkında bilgi almak sebebiyle bizimle bağlantı kurabilirsiniz. 2. El öğrenci koltuğu, patron masaları, etajer, şifonyer, gardrop, büro ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece bulunur. Çok ekonomik fiyatlarla sıfır ve 2.el ev mobilyaları satın alabilirsiniz. Az kullanılmış olan 2.el olarak satışa sunulabilecek biçimdeki salon takımlarınızı evinize gelerek yüksek fiyata alıyoruz. Buzdolabı hurdası, hurda çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası gibi hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha geniş bilgi için hurda çamaşır makinası alan firma başlıklı gönderiyi okuyunuz

Ayvacık Jeneratör Hurdası Alanlar

İkinci el jeneratör satanlar içerisindeyiz. Her voltajda sıfır gibi ikinci el jeneratör alınır, satılır. Kullanılamayan jeneratör hurdası, elektrik trafosu alan hurdacılar arasındayız.

Ayvacık Akü Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Motosikletlerde elektrik ihtiyaçları sebebi ile sıkça kullanılabiliyor. Akü diğer ismiyle biriktireç şarj edilebilir pil benzeri enerjinin depolanmasına yarayan enerji kaynağıdır. Atıl aküler barındırdığı kurşunlu suları ayrıştırılabildiğinden geri dönüşüm firmaları için oldukça değerlidir. Kullanımdan sonra ömrünü tamamlamış haline gelen bataryaya hurda akü denmektedir. Akü hurda alımı makalemize kesinlikle göz atmalısınız. Bu sebeple iş yerimiz benzeri şirket bünyesinde geri dönüşüm imalathanesi olanlar sulu ve kuru akü alanlar içindedir.

Ayvacık Kullanılmış Endüstriyel Ekipmanı Alan En Yakın Yerler

İyi durumda endüstriyel bulaşık makinası, tezgah altı dolaplar, tezgah, pansiyon tipi çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makineleri alıyoruz. Profesyonel cafe ve lokanta mutfağı malzemeleri almaktayız. Dükkanımızdaki hamur yoğurma kazanı, döner ocağı, teşhir reyonları, restorant tipi ocak, aspiratör, krom evye, krom paslanmaz davlumbaz, küvet, paslanmaz salata ve meze dolapları ve benzeri cafe lokanta tipi mutfak malzemelerini yakından incelemek amacıyla almak isteyenleri işyerimizi ziyaret etmeye davet etmekteyiz. İkinci el krom paslanmaz kazan, tencere, tava, tepsi, bardak kurutma makineleri, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satanlar firmamıza ait telefon numarasını arayabilirsiniz.

Ayvacık Hurda Kumaş Firesi Alımı

Samsun Ayvacık çevresinde kumaş fire hurdası almaktayız. Toptan hurda atlet kumaşı, parça penye kumaş, dokuma kumaş hurdası, hurda nevresimlik kumaş, baskı altı hurda kumaş, hurda mayo kumaşı, hurda poplin kumaş, spot kumaş için nakit parayla ödeme yapıyoruz. Ayvacık bölgesinde jesica kumaş hurdası, şifon kumaş, hurda süprem kumaşı, viskon kumaş, gömleklik kumaş, abiyelik kumaş, hurda tshirt kumaşı, döşeme kumaşı alımlarında yolladığınız konuma ekiplerimizi göndermekteyiz. Tonajlı gabardin kumaş, hurda örme, hurda pantolonluk kumaş, parça kot kumaşı, eteklik kumaş, ceket kumaşı satmak amacı ile telefon numaramızı zaman kaybetmeden aramalısınız. Sitemizde paylaşılmış olan Samsun Ayvacık kumaş hurdası kilo fiyatını grubumuzdakilere her gün göndermekteyiz. Samsun Ayvacık kiloyla hurda kumaş alan yerler içerisindeyiz.

Plastik Hurdası Alımı

Samsun ile Ayvacık bölgesinin tümünden abs plastik hurdası, polipropilen moblen, polistren kristal hurdası, hurda jelatin alımı yapıyoruz. Ayvacık plastik hurda alımı yapanlar içinde lider konumdaki işletmeyiz. Sayfamızdaki Ayvacık plastik fiyatlarını günlük ulaştırıyoruz. Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemelerin ismidir.

Polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Güncel fiyatla kırkambar plastik hurdası, mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda pimapen, şeffaf naylon hurdası, hurda pet şişe almaktayız.

Ayvacık Bina Yıkımı

Bedelsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Yıkımda çıkma laminant parkeler, çıkma kapı pencere, pimapen hurdaları gibi tüm hurda malzemeyi almaktayız. Yıkım sırasında bilinen tüm önlemler Ayvacık kentsel dönüşüm dahilinde yenilenmesi gereken binaların en baştan imar edilmesi amacıyla yıkılmasını gerçekleştiriyoruz. Bir üstteki fabrika yıkımında olduğu üzere bina yıkımı başarıyla yapıyoruz.

Ayvacık Hurdacı Sitesi

Ayvacık hurdacılar sitesi içindeki hurda iş yerimizin iş birliğiyle geri dönüşüm gerçekleştiriyoruz. Yalnızca bu çeşit hurdanızı almıyoruz. Milletimize yaşanabilir bir Samsun ve daha güzel Ayvacık yaratmak için yorulmadan çalışıyoruz. Ayvacık organize sanayi hurdacısı olarak adrese geliyoruz. Hurda eşya alımında ayrım yapmıyoruz.

Ayvacık Fabrika Sökümü

Genelde söylendiği gibi kolay bir işlem değildir. İşe başlamadan yıkıma hazırlanan tesisin etraflıca dolaşılarak ihtiyaç duyulan proje ve ekipmanın hazırlanması gereklidir.

Profesyonelce fabrikaları söküyoruz. Samsun Ayvacık fabrika söküm işleri yapımında tecrübeliyiz. Bu nedenler fabrika sökümü yapan firmalar içinde nam saldık. Uzun zamandır çok sayıda fabrika bozumu ihalesi yerine getirdik.

Hurda Raf Alımı

Hurda depolama rafları alımı yapıyoruz. Genellikle raflarını yenileyen pastahanelerden satın aldığımız market rafı hurdası, orta reyonlar, çelik raf hurdaları, demir raf hurdaları, hurda mağaza rafları içinden seçilen yeni durumdaki 2.el hurda raf satışı yapıyoruz. Buradaki Samsun Ayvacık ikinci el market rafı fiyat listesini isteyene ücretsiz göndermekteyiz. Raf hurda alanlar paylaşımına bakmak isteyebilirsiniz. Raf hurdası Ayvacık alım satımı nedeniyle cep telefon numaramıza ulaşabilirsiniz.

Ayvacık Hurda Klima Alımı

2.el Klima Ayvacık ilçesinde çok alınan hurda eşyalar içerisindedir. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Ayvacık çevresinde hurda klima satanlar bizimle ivediyetle iletişime geçin. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. İkinci el kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Ayvacık Moloz Dökümü

Firmamız tarafından alınan her türlü hurda eşyanızın iş yerimize taşınması ücretsiz yapılır. Fabrika yıkımı sonrasında antlaşmamıza bağlı olarak molozun nakliyesi titizlikle firmamızca yapılıyor. Molozlar Ayvacık Belediyesi tarafından daha önce bildirilen alanlara taşınır.

En Yakın Ayvacık Hurdacı Numarası

En yakın Ayvacık hurdacı hizmetleri ile her türden hurda eşya alıp satarken istediğiniz yere işinin ehli çalışanlarımızı yolluyoruz. Ayvacık hurdacı sitesi olarak adresten hurda malzeme almaya başladık. Demtaş Metal hurdacılık olarak Ayvacık ilçesinin her yerinden hurda satımı işleri yapmaktayız. Bu hizmetlerle müşterilere en yakın hurdacı Ayvacık çevresinde hizmetler ediyoruz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!