İçeriğe geç

Şahinbey Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Demtaş Metal şirketimiz ile Şahinbey ilçesinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Şahinbey hurdacı firmaları arasında lider konumdayız. Gaziantep Şahinbey hurdacı firması olarak hurdanızı almaktayız. Anlık Şahinbey hurda fiyatlandırma ile hurda alımı yapmaya devam ediyoruz.

Şahinbey meydanda olduğu gibi hurda alım satımı amacı ile uzman ekip gönderiyoruz. Gaziantep hurdacı firmalar içindeki firmamız Demtaş Metal hizmet vermeye devam etmektedir. Şahinbey merkez hurdacı firması olarak hurdacılık yapmaktayız. Gaziantep Şahinbey meydanında yakınlarında hurdacı firmasıyız.

Miktarı yüksek alımlarda yüksek fiyat teklif vermekteyiz. Gaziantep hurdacısı güvenilir bir firma olarak hizmet veriyoruz. Normalde Gaziantep Şahinbey hurdacı firmasıyız. Fakat Gaziantep Şahinbey merkezinde de hizmetler veriyoruz. Gaziantep Şahinbey merkezinin tamamında ikinci el ev eşyaları ve hurda alımı yapıyoruz. Her türlü hurda alıyoruz.

Gaziantep Şahinbey Hurdacısı

Şahinbey hurdacı olarak Gaziantep ilinin tamamında hurda eşya alım satımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdanızın taşınması için en yakınınızdaki araçlarımızı göndermekteyiz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her nevi hurda satışı yapmak amacı ile numaralarımızı çaldırabilirsiniz. Şahinbey genelinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüştürerek milletimizin yararı için çalışıyoruz. Şahinbey hurdacısı mı arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Şahinbey merkezinde eşi benzeri olmayan anlayışlarla hizmet beğeninize sunuyoruz. Gaziantep ilinin değişen ilçesi Şahinbey daimi hizmet verdiğimiz yerler içindedir. Sadece Gaziantep Şahinbey etrafında değil, her yerde hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Şahinbey Hurdacı Numarası

Şahinbey yerinden her tür hurda alımı hurda alımı faaliyetleri verdiğimiz alanlar içindedir. Bu nedenle hurda malzeme satışı yapmak amacıyla mobil hattımızı aramalısınız. Gaziantep Şahinbey hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içinde bir tıklamayla çevirebileceğiniz konumda bulunuyor. Şimdi arayın en yüksek hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı peşin paraya döndürebilirsiniz.

Şahinbey Hurda Alan Yerler

Hurda kurşun alımı için evinize kadar gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan yerler içerisindeyiz. Zamak hurdası, hurda CNC torna artığı, çelik hurda, kalay hurdası almaktayız. Hep birlikte kazançlı ticaret gerçekleştirerek uzun vadeli müşteriler kazanmayı amaç edindik. Gaziantep Şahinbey ilçesindeki hurdacılar arasında olan Demtaş Metal her tür sarı hurdası alımı gerçekleştiriyor.

Yüksek tonajlı sarı hurdası ve kurşun hurda, demir hurda, çinko, hurda alüminyum, bakır hurdası, kablo hurdası aldığımızda fiyatlar uygulamaktayız. Şahinbey hurda alan hurdacılar içinde hızlı hizmet ve uzman personelimiz ile öne geçiyoruz. Şahinbey yerinden hurda alımı yapılan yerler içindedir. Hurdalarınızı zaman geçirmeden nakit paraya çevirin. Bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Hurda demir su ile temasında korozyona uğruyor. Böylece hurda malzemenizin pazar payındaki değerinin düşmesine neden olur. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz.

Hurda Krom Alımı

Nikelle karıştırılarak paslanmaz metal oluşur. Sitemizdeki Şahinbey hurda krom kg fiyatını bedelsiz gönderiyoruz. Krom paslanmaz hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Hurda krom kilo fiyatı gönderimize kesinlikle göz atmalısınız.

Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alımı yapıyoruz. Çok sert bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araç dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanıldığı biliniyor.

Çinko Hurda Alan Hurdacı

Burada yayınlanan Şahinbey hurda çinko levha kilo fiyatı güncellenmiştir. Çinko hurda fiyatı bölümünü gezmelisiniz. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü alıyoruz. Şahinbey, Gaziantep çevresinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz.

Şahinbey Sarı Pirinç Hurdası Alan Hurdacılar

Şahinbey genelinde sarı hurda alım satımı yapıyoruz. Aslında sarı hurda diye hurda cinsi bulunmamaktadır. Pirinç metaline halk dilinde rengi sarı olduğu için hurda sarı ismiyle bilinir. Dolayısıyla Şahinbey hurda sarı alım satım hizmeti veren hurdacıyız.

Bu sayfadaki Gaziantep Şahinbey sarı pirinç hurdası fiyat listesini her gün ulaştırıyoruz. Sayfamızda önceden yazılan pirinç sarı alan hurdacı makaleyi inceleyebilirsiniz. Bununla birlikte hurda sarı kırkambar, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati çeşitleri kıymetlidir. Demtaş Metal bu hurda sarı çeşitlerinin yanı sıra sarı radyatör hurdası, hurda sarı fosfor hurdası, hurda bronz alım satımında öncülük etmektedir.

Gaziantep Şahinbey hurdacı depomuz tüm türlerde hurda ticareti yapmaya devam ediyor. Herkesin öğrendiği gibi sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu isimlerinde hurda sarı çeşitleri bulunmaktadır.

Şahinbey Bakır Hurda Alımı

Şahinbey genelinde bakır hurda almaktayız. Şahinbey bakır hurda fiyat listesi için telefonumuzu arayabilirsiniz. Bakır hurda alanlar sitemizde daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Bakır bobin hurda, bakır yanık hurda, hurda bakır kırkambar, bakır boru hurda alan firmayız.

Soyma bakır hurdası, hurda bakır levha, Hurda antigron granür bakır, TTR kırma bakır hurdası, lama bakır hurdası, Hurda bakır talaş, bakırlı petek, hurda bakır tencere, hurda bakır tel, hurda bakır profil alım satımı yapılır. Sitemizdeki Şahinbey soyma bakır hurdası ton fiyatı anlık olarak güncelleniyor. Gaziantep Şahinbey bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Bakır hurdası alan Şahinbey hurdacı iş yerimizi kolayca arayın kaliteli hizmetin tadına varın.

Hurda Demir Alanlar

Sizlerinde bildiği üzere her türlü demir ev kapısı, demir yangın merdiveni, pencere demiri alıyoruz. Hurdacı firmamız Şahinbey ilçe genelinde hurda demir alımı yapmaktadır. Demir hurdası, yeryüzünde en çok alınıp satılan metaller içerisindedir. Buradaki Şahinbey demir hurdası kilo fiyatını bedelsiz göndermekteyiz.

Şahinbey ve çevresinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurda alımı yapıyoruz. Güncel anlık demir hurdası fiyat listesi için hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı linkine tıklamalısınız. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alımı amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacılar konusunda bilgi almak için bağlantısının linkine tıklamalısınız.

Şahinbey Kablo Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Şahinbey bölgesinde %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR hurda kablo alımı yapıyoruz. Satıcılarda çoğunlukla ticareti yapılan Yüzde kırk bakırlı hurda kablo, Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar, Yüzde elli bakırlı kablo hurdası ticaretinde değerini kapınızda ödüyoruz. Kullanıldığı alanlara göre hava kablosu, yeraltı kabloları, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları şeklinde isimlendirilir. Bulunduğu yerden hurda antigron kablolar, tek damar kablo hurdası alım satımı yapıyoruz.

Kablolar elektrik akımı iletiminde makinelerde kullanılmaya devam ediyor. Bundan başka hurda alüminyum kablolar, çok damarlı kablo hurdaları ticareti için arayabilirsiniz. Aynı zamanda hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Çünkü Demtaş Metal şirketimizle sadece hurdacılık sektöründe hizmet vermiyoruz.

Hurda kablo içindeki telin bakırı nedeni ile hurda kablo ticareti yapanlar için önem arz eder. Fakat tek damar hurda kablo, çok damarlı kablolar, hurda enya kablo alımı esnasında en yüksek fiyat teklifini veriyoruz. Tonajlı kablo hurdası alımında piyasasından pahalı fiyatlar gerçekleştiriyoruz. Şahinbey hurdacı firma olarak her türlü iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdaları, antigron kablo hurdaları alıyoruz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Şahinbey hurdacı arayanlar için buradayız. .

Hurda telefon kabloları, karışık hurda kablo, fare yemez kablo hurdası satmak isteyenler hemen arayın. İçerisindeki telin madenine göre ve dış yüzeyindeki malzemenin çeşitlendirilir. Buradaki Şahinbey hurda kablo fiyat listesini ücretsiz gönderiyoruz. Şahinbey kablo hurdası almaktayız. Kablo alan hurdacı içeriğiyle yazılmış metini inceleyin.

Kurşun Hurdası Alan Firmalar

Cevher şeklindeki metal kurşun mavimsi rengiyle göze çarpar. Kurşun hurda alanlar hakkında bilgi bi şey öğrenmek amacı ile bağlantısının linkine tıklayınız. Şahinbey Gaziantep hurda kurşun alıp satmak için en yüksek fiyatı sunduğumuz bölgelerdendir. Bu sayfadaki Şahinbey çatı minare kurşunu ton fiyatını güncel olarak ulaştırmaktayız. Cami sökümü hurda kurşun, Cami minaresi kurşun hurda, Kurşun levha hurda, Kurşun yağmur oluğu hurdası alımı yapıyoruz. Metal kurşunun kullanılmakta olan madenler arasında olduğu bilinmektedir.

Sac Hurdası Alanlar

Sac hurdası alanlar arasındayız. Kiler tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Hali hazırda yeni gibi ikinci el trapez sac hurdası mevcuttur. Şahinbey çevresinde sac levha, sac varil hurdası, galvanizli sac hurdası, hurda trapez sac, galvanizli boru hurda, satışı gerçekleştirmek amacıyla arayın.

Şahinbey Alüminyum Hurda Alan En Yakın Firma

Her nevi hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası alıyoruz. Alüminyum jant, alüminyum tas tabak, alüminyum tel hurda, alüminyum bakırlı petek için nakit ödeme yapıyoruz. Bu sayfadaki Gaziantep Şahinbey hurda alüminyum fiyatları haftada bir güncellenmektedir. Sayfamızdaki alüminyum alan hurdacı konuyu ziyaret edin. Bize duyduğunuz güven sebebiyle teşekkür ederiz. Her tür hurda alüminyum nakit alınır. Şahinbey ilçesinde hurda alüminyum piston, hurda alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum araiş alımında tartımları müşterinin gözünün önünde yapmaya özen gösteriyoruz. Bize hurda satanların sayesinde daha hızlı tecrübeli hale geliyoruz. Ayrıyeten alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek hurdası, alüminyum kutu gerçekleştiriyoruz. Gaziantep Şahinbey hurda alüminyum alanlar içerisindeyiz. Konumdan alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası alımı için telefon etmenizi diliyoruz.

Anlık Güncel Şahinbey Hurda Fiyatları

Bir kez daha söylemekte fayda görüyoruz tonajlı hurdaların alımında borsadan yüksek ton fiyatı ödüyoruz. Şahinbey hurdacı firma hurda alırken uygulanılan fiyatlar piyasada günlük güncelleniyor. En güncel bilgiye erişmek amacıyla irtibat kurabilirsiniz.

Şahinbey 2. El Jeneratör Satanlar

Her voltajda yıpranmamış ikinci el jeneratör alınır. 2.el jeneratör satan firmalar içindeyiz. Çalışmayan jeneratör, trafo ve elektrik malzemeleri alan hurdacı firmayız alırken en yüksek fiyatı veriyoruz.

Kağıt Hurdası Alım Satımı

Bölgenin tamamında hurda A4 fotokopi kağıdı, hurda okul kitabı, renkli hurda kağıt, 1. hamur kağıt hurdası alıp satarken alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra titizlikle hurda satıcılarına daha fazla kazanma imkanı veriyoruz. Şahinbey Gaziantep hurda kağıt alan yerler arasındaki firmamız Demtaş Metal yardımıyla hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı, hurda karton koli fiyatı öğrenebilirsiniz.

Daha fazla ton fiyatlarıyla kağıt peçete, hurda bristol kağıt, kuşe kağıt, hurda karton bardak, hurda gazete alıyoruz. Şahinbey karton hurda ticareti yaptığımız yerler içindedir. Sayfamızdaki Şahinbey hurda karton ton fiyatlarını saat başı gönderiyoruz

Şahinbey Nikel Hurda Alımı

Dolayısı ile hurda nikel toplanırken mümkün olduğunca özenli hareket etmeliyiz. İlçe genelinde nikel turbo hurda, %99 şablon nikel – %95 şablon nikel hurda, anot nikel hurda alımı yapıyoruz. Nikel hurda zehirlidir. Şahinbey hurda nikel alım satımı yapıyoruz.

Şahinbey Hurdacılar Sitesi

Daha çok yaşanabilir bir şehir yaratmak için yirmi dört saat çalışıyoruz. Şahinbey organize sanayi bölgesi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Şahinbey hurdacılar sitesindeki hurdacı firmamız yardımı ile hurdacılık işi gerçekleştiriyoruz. Sadece bu türlü hurda eşyaların geri dönüşümünü yapmıyoruz.

Şahinbey Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Aynen fabrika sökümünde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı bittiğinde hurda pimapen, çıkma kapı pencere, çıkma laminant parkeler vs. her cinste hurdanızı almaktayız. Şahinbey kentsel dönüşüm alanında yıkılacak apartmanların gerektiği bir biçimde imar edilmesi nedeni ile yıkım işini sağlıyoruz. Yıkımlarda belirtilen güvenlik önlemleri

2. El Endüstriyel Malzemeleri Alanlar

İkinci el bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak yıkama makinesi, tabak kurulama tezgahı, krom paslanmaz tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah altı 2 kapaklı dolaplar satan firmalar buradaki telefon numarasını arayabilirsiniz. İyi durumda endüstriyel bulaşık makinası, tezgah üstü dolap, tezgah, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makinesi alıyoruz. Ardiyelerimizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocakları, teşhir reyonları, aspiratör, dilendirici küveti, krom evye, davlumbaz, paslanmaz krom salata ve meze reyonları, restoran tipi set üstü ocak vb endüstriyel mutfak alet edavatını görmek için almak isteyenleri depomuzu gezmeye davet etmekteyiz. Sanayi tipi lokanta aletleri alıyoruz.

Şahinbey Hurda Kumaş Alım Satımı

Kumaş hurdası alıyoruz. Şahinbey çevresinin tümünde gömlek kumaşı hurdası,süprem kumaş hurdası, abiyelik kumaş, viskon kumaş hurdası, hurda şifon, hurda jesica kumaşı, hurda tişört kumaşı, döşemelik kumaş alımlarında adresinize gelecek ekiplerimiz var. Parti malı dokuma kumaş hurdası, penye hurdası, nevresim kumaşı, parça mayo kumaşı, top kumaş hurdası, poplin kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası, spot kumaş alım satımında peşin parayla ödeme yapmaktayız.

Spota düşmüş gabardin kumaş, örme kumaş hurdası, hurda pantolonluk kumaş, parça kot kumaşı hurdası, hurda eteklik kumaş, hurda ceketlik satışı yapmak amacıyla firmamızı şimdi arayabilirsiniz. Şahinbey kilosuyla kumaş hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Sayfamızdaki Şahinbey kumaş hurdası ton fiyatını güncel olarak gönderiyoruz.

En Yakın Şahinbey Hurdacı Telefon Numarası

Demtaş Metal şirketimizle Şahinbey etrafında hurda malzeme almaktayız. En yakın Şahinbey hurdacı deposu hizmetiyle her cins hurda alımında deponuza geliyoruz. Bu neden ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı Şahinbey bölgesinde hurdacılık yapmaktan kıvanç duyarız. Şahinbey hurdacı içinde çalışan çalışanlarımızla konumdan her çeşit hurda atık alım satım hizmetleri veriyoruz.

Şahinbey İkinci El İnşaat Malzemeleri

Bunun ile birlikte batan satıcılardan satın almış olduğumuz İnşatlarda yük asansörleri, alçı sıva karıştırma makinesi, boya makinesi, harç karıştırma mikseri az kullanılmış portatif, ikinci el plywood alıp satıyoruz. Yıkılmış depo binalarından satın alınan kullanılabilir durumda 2.el çelik kapı, mutfak dolapları, pimapen pencere alımı yapıyoruz.

Şahinbey Klima Hurdası Alanlar

Klima hurdası Şahinbey çevresinde oldukça fazla alınan elektronik hurdaları arasındadır. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Şahinbey bölgesinde hurda klima satanlar firmamızla ivediyetle iletişime geçmelidir. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. İkinci el kombi alan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

Şahinbey Moloz ve Hurda Nakliyesi

Şahinbey hurdacı tarafından satın alınacak her cins hurda eşyanın iş yerimize yükleme ve nakliyesi bedelsiz yapılmaktadır. Fabrika yıkımında müşteriyle sözleşmeye bağlı olarak bina molozlarının nakliyesi titizlik ile tarafımızca yapılıyor. Molozlar Şahinbey Belediyesi’nce bildirilen alanlara dökülür.

Şahinbey Fabrika ve Makine Sökümü

Öncelikle yıkılacak tesisin detaylı bir şekilde gezilerek ihtiyaçlar dahilinde ekipman ve projenin seçilmesi doğru bir çalışma olur. Etrafta söylendiği gibi kolay sayılmaz. Şahinbey fabrika sökümü işi yapıyoruz. Daha önce çok sayıda fabrika bozum ihalelerini güvenle gerçekleştirdik. Güvenlice fabrikaları söküyoruz. Böylece hurda fabrika sökümü yapanlar içinde lider bir yerdeyiz.

Akü Hurda Alan Firma

Akümülatör başka deyişle biriktireç büyük pil gibi enerji depolayan enerji kaynağıdır. Otomotiv sektöründe elektrik ihtiyaçları nedeniyle kullanılabiliyor. Akü hurdası alanlar bölümümüzü okumak iyi gelecektir. Dolayısıyla iş yerimiz ve benzeri fabrika içerisinde geri dönüşüm imalathanesi olanlar kuru akü ve sulu akü alan yerler içerisindedir.

Yoğun kullanımdan sonra enerji depolamaz akülere akü hurdası denir. Akü hurdası içindeki kurşun bulunduran sıvılar ayrılabildiğinden geri dönüşüm firmaları için değerlidir.

Şahinbey İkinci El Raf Hurdası

Özellikle raflarını yenileyen aktarlardan temin ettiğimiz market rafı hurdaları, çelik raf hurdası, hurda demir raflar, orta reyonlar, teşhir rafları içinden personelimizce seçilen yeniden farksız 2.el market rafı satışı yapıyoruz. Demir raf hurdası alıyoruz. Sayfamızda yer almakta olan Şahinbey çıkma raf ton fiyatını uygulamamızı kullananlara güncel olarak yollanmaktadır. Raf hurda ton fiyatı bölümüne göz atın. Hurda raf Şahinbey fiyatları hakkında bilgi almak sebebiyle dükkânımıza ulaşabilirsiniz.

7/24 Hurda Alan Şahinbey Hurdacı Firma

Yaklaşık bin dokuz yüz doksan altıdan beri geri dönüşümde size hizmet veriyoruz. Sizlerin verdiği kurumsallaşmalar süreci ile teknolojimizi geliştirerek yolumuza devam ediyoruz. 7/24 açık Şahinbey hurdacı firması olarak yirmi dört saat iş yerimizdeyiz.

Plastik Hurdası Alan Hurdacı Firma

Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemenin adıdır.

Gaziantep ve Şahinbey bölgesinin her yerinden abs plastik, polipropilen moblen hurda, jelatin hurda, hurda polistren kristal fiyatları edinmek sebebiyle iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. Şahinbey plastik hurdası alan firmalar arasında öncü Şahinbey hurdacısıyız. Sayfamızdaki Şahinbey plastik ton fiyatlarını günlük ulaştırmaktayız. İyi fiyata pet şişe hurdası, hurda kırkambar plastik, mavi, kırmızı kapak hurdası, naylon poşet, pimapen hurdası, şeffaf naylon hurdası alıyoruz.

Şahinbey Araç Hurdası Alan Firma

Pek tabi müşterilerimize hurda araç hurdaya verme hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Bu sektörde hizmetimizi sürdürmekteyiz. Lakin araba hurdası trafikten düşürme evrakları çok zaman aldığından bu hizmeti daima gerçekleştiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan hurda zirai aletler, pulluk, hurda kazayağı, patoz, çeki demiri, hurda yük vagonu, çekme belgeli hurda araba, motor hurdası . Bazen Şahinbey yakınlarında araç hurdası alımı yapıyoruz.

Şahinbey 2.el Ev Eşyası

Gaziantep Şahinbey bölgesinin her yerinde sıfır gibi ve 2. el mobilya ve aksesuar satabilirsiniz. Titizlikle kullanıldığı belli olan 2el piyasasında satılabilecek bir temizlikte bulunan oturma gruplarınızı peşin parayla iyi fiyata alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, eski buzdolabı, çamaşır makinesi hurdası gibi hurda beyaz eşya almaktayız. Daha geniş bilgiye erişmek için beyaz eşya hurdası alımı yapan firma hakkında bilgi paylaşılmış makaleye ulaşın Kısa süre kullanılan 2.el derin dondurucular, buzdolabı, LCD tv, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik ev eşyası, dizüstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, hurda anakart almak amacı ile firmamıza ait numaralar ile etkileşimde bulunarak dilediğinizi sorabilirsiniz. İkinci el ofis büro mobilyası, etajer, şifonyer, gardrop, çalışma koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter masası alınır satılır.

Şahinbey Hurda Cam Kırığı Alımı

Şahinbey etrafında cam hurda alanlar arasındayız. Günümüzde şeffaf çıkma oto camları, gazoz biçimlerinde cam hurdası bulunabiliyor. Cam yarısaydam ya da saydam oldukça sert bir yapıya sahip sıvıları tutan amorf ve organik olmayan yumuşak olmayan bir maddedir.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!