İçeriğe geç

Çınardere Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Normalde Pendik firmasıyız. Fakat Çınardere mahallesinde de hizmet vermekteyiz. İstanbul Çınardere mahallesinin çevresinde hurda ve 2.el ev eşyası almaktayız Çınardere mahallesi hurdacısıyız. İstanbul Pendik Çınardere hurdacı firması olarak Çınardere mahallesinin tamamında hurda alımı yaparız.

Pendik Çınardere mahallesi hurdacı işletmeleri içinde lider firmayız. İstanbul hurdacı firma olan firmamız Demtaş Metal hizmetinizdedir. Pendik etrafında yaptığımız gibi hurda almak amacıyla gönderdiğiniz konuma kadar araç gönderiyoruz

Güncel İstanbul Pendik Çınardere hurda fiyatları ile hurda alımı hizmeti veriyoruz. Demtaş Metal firmamızla Anadolu yakasının tüm mahallelerinde hurda alımı için konumunuza geliyoruz. Miktarı yüksek hurda malzeme satanlara yüksek fiyat teklif ediyoruz. İstanbul hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Her türlü hurda alımı yapıyoruz. Çınardere mahallesinde hurdacısı olarak hurdanızı alıyoruz

Çınardere Mahallesi Hurdacısı

Çınardere hurdacı firma mı arıyorsunuz? Şansızınız yerinde. İstanbul Pendik Çınardere etrafında benzeri olmayan anlayışlarla hizmet sunuyoruz. Sizlerde her çeşit hurda malzeme satmak amacı ile telefon numaralarımızı kaydedebilirsiniz. İstanbul şehir merkezine bağlı hızla gelişen mahallesi Çınardere öncelikli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Çınardere etrafında değil, her bölgede hizmet veriyoruz. Pendik hurdacı firması olarak Anadolu yakasının her yerinde her türlü hurda atık alım satımı yapıyoruz. Pendik mahallesinin her sokağında ve Çınardere mahallesinde her nevi hurda alan firmalar arasındayız. Anadolu yakası hurdacı olarak gün geçtikçe gelişiyoruz. Çınardere mahallelerinde faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Hurda metalleri geri dönüştürerek milletimizin geleceğine fayda sağlamaktayız.

Geri dönüşüm firması karbon emisyonunun azalmasını sağlamaktadır. Yüksek enerji tüketilince ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin körükleyicisidir. Geri dönüşümdeki tüketilen düşük enerji karbon emisyonunun çevreye verdiği zararın önüne geçiyor.

Doğal kaynakları korur. Yeraltı kaynaklarının miktarı bellidir. Bazıları bol gözükse de artan nüfusla insanlığın doğal kaynaklara olan ihtiyacıda her gün artmaktadır. Hurda madenleri geri dönüştererek ihtiyacımız olan kaynakların korumayı başarabiliriz. Böylece yeraltı kaynaklarını çocuklarımıza aktarmaktayız.

Geri dönüşüm firması olanlar Türkiye’nin enerji tasarrufu yapmasını sağlar. Metal cevherlerinin ocaklardan kazılıp işlenebilir hale dönüştürülmesi meşakatli bir işlemdir. Ham maddeyi sıfırdan üretmek için gayet çok enerji harcanıyor. Hurdanın geri dönüştürülmesi yüzde doksan çok daha az olacaktır.

Çınardere Hurdacı Telefonu

İstanbul Pendik Çınardere Mh hurdacılık hurda alım satımı hizmetleri verdiğimiz mahalleler arasındadır. İstanbul Pendik Çınardere hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın içeriğinde kolayca arayabileceğiniz konumdadır. Bu sebep ile hurda atık satışı yapmak için firmamızı aramalısınız. Şimdi arayarak en iyi hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı nakite çevirebilirsiniz.

Çınardere Hurda Sarı Alanlar

İstanbul Pendik Çınardere hurdacı işletmemiz piyasadaki her türde hurda ticareti yapmaktadır. Sayfamızdaki pirinç sarı hurdası alanlar yazıyı inceleyebilirsiniz. Hurda ticareti yapanların öğrendiği üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, sarı hurda çubuk isimlerinde hurda sarı çeşitleri bulunmaktadır. Bu yüzden Çınardere hurda sarı alan firmalar içerisindeyiz.

Gerçekte sarı hurda diye hurda türü varolmamıştır. Müşterilerde kırkambar sarı pirinç hurda, sarı pirinç hurda vana, sarı hurda musluk, su saati cinsleri bulunabilir.

Çınardere mahallesinin tamamında sarı pirinç hurda alımıyla ilgileniyoruz. Demtaş Metal firmamız bahsettiğimiz hurdaların ticaretinde sarı radyatör hurdası, hurda sarı pirinç fosfor, bronz hurda almaktadır. Pirinç metal hurdası bazı yörelerde sarı renkli olduğundan hurda sarı ismi verilmiştir.

Çınardere Mahallesi Bakır Hurdası Alım Satımı

TTR kırma bakır hurdası, Bakır talaş hurda, Hurda antigron granür bakır, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, hurda bakır profil, bakır kap kacak hurdası, hurda bakırlı petek, bakır tel hurdası alıyoruz. Bakır hurdası alan Çınardere Mahallesinde hurdacı şirketimizi acilen arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın. Hurda bakır boru, kırkambar hurda bakır, bakır bobin hurda, hurda yanık bakır alım satımı yapıyoruz. Çınardere içinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Çınardere mahallesinde hurda bakır kilo fiyatı için arayın. Pendik Hurda bakır alanlar bölümünde daha geniş bilgiye erişebilirsiniz. Buradaki İstanbul Pendik Çınardere bakır ton fiyatlarını güncel olarak gönderiyoruz. İstanbul Pendik Çınardere bakır hurda alan yerler içindeyiz.

Çınardere Kablo Hurda Alım Satımı

Kablolar iletken olarak sıkça kullanılıyor. Bunlardan başka hurda alüminyum kablolar fiyatı öğrenmek amacıyla telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm alanında hizmet veriyoruz. İçinde bulunan iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve birde dışındaki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Sitemizdeki İstanbul Pendik Çınardere elektrik kablosu ton fiyatını bedelsiz ulaştırmaktayız. Bunun yanı sıra tek damar hurda kablo, çok damarlı kablolar, enya kablo alımı yaparken ederinin üzerinde biz veriyoruz. Karışık kablo, hurda telefon kabloları, fare yemez kablo hurdası satmak isteyenler bizimle iletişime geçin. İstanbul Pendik Çınardere hurdacı firma olarak her türlü iç tesisat kabloları, antigron kablo hurdaları, hurda elektrik kablosu alıyoruz. Piyasada bolca satılan Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar, 40% bakırlı kablo hurdası, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdası alışverişinde değerini nakitle ödüyoruz. Çünkü Demtaş Metal firmamız ile sadece hurda malzeme alımında iştigal etmiyoruz. Tonajlı hurda kablo ticaretinde ederinden pahalı fiyat listesi sunuyoruz. Kablo hurdası içerisindeki bakır madeni sebebiyle hurda kablo alan yerler için önem arz eder.

Sitemizdeki kablo alan hurdacılar içeriği ziyaret edin. Çınardere bölgesinde %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdaları ticaretinde tecrübeliyiz. Kullanılış biçimlerine göre yer altı kabloları, hava kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu çeşitleri vardır. Adresten tek damar hurda kablo almaktayız. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Çınardere hurdacı arayanlar için buradayız. İstanbul Pendik Çınardere mahallesi mahallesinde kablo hurdası almaktayız.

Çınardere Alüminyum Hurda Alan Fabrikalar

Sizlerin destekleriyle her geçen gün kurumsallaşıyoruz. Çınardere mahallesinin her yerinde alüminyum sert kartel hurda, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum piston, hurda alüminyum profil alımı için hurda tartımını müşterinin gözünün önünde yapmaya özen gösteriyoruz. . Şirketimize güvendiğiniz için teşekkürü hak ediyorsunuz. Alüminyum tas tabak hurda, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tel hurda, alüminyum bakırlı petek Çınardere hurdacılık firmaları arasındayız. Her çeşit alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava almaktayız. Pendik Çınardere alüminyum hurda alanlar içerisindeyiz. Ayrıca alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek hurda alıyoruz. Her çeşit hurda alüminyum almaktayız. Konumdan hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha almak için telefonlarınızı beklemekteyiz.

Çınardere Hurda Alan Yerler

Fabrikalardan imalat artığı hurdası alımı yapmaktayız. Küçük parçalardan oluşan hurdaları biriktirmenize yardımcı olmaktayız. Fabrikalara hurda konteyneri getiriyoruz.

Çınardere yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler içindedir. Hurda malzemelerinizi gecikmeden satın. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurda suyla temas halinde korozyona uğramaktadır. Bu nedenle hurdanızın piyasa değeri düşebilir. Zamak hurda, hurda makina, hurda kalay, hurda çelik alımı yapıyoruz. Birlikte kazanarak devamlı müşteriler kazanmayı istiyoruz. Hurda kablo alımı için bulunduğu yere kadar gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan hurdacı firmayız. Yüksek tonajlı hurda sarı ve hurda alüminyum, kablo, bakır hurda, kurşun hurdası,hurda çinko, ekstra demir alımlarında yükseltilmiş fiyat teklifi sunuyoruz. Çınardere hurda alan yerler içinde hızlı hizmet ve tecrübeli personelimizle öncü konuma çıkmaktayız. İstanbul Pendik Çınardere mahallesi hurdacı firması olan Hurdacı firmamız Demtaş Metal her çeşit hurda malzeme alıyor. Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanmayı ilke edindik.

Çınardere Mahallesi Krom Hurda Alımı

Hurda nikel ile işlenerek paslanmaz metal oluşur. Pendik Hurda krom alanlar linkine tıklayınız. 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 430 krom hurdası, 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo satmak için arayın. Krom paslanmaz hurdası alım satımı yapıyoruz. Krom hurda kilo fiyatı yazısına kesinlikle bir göz atabilirsiniz. 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 430 krom hurdası, 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo satmak için arayın.

Çınardere Hurda Sac Alanlar

Çınardere mahallesinde sac levha, hurda sac varil, hurda galvanizli sac, trapez sac, galvanizli boru hurdası, kilo fiyatı hakkında bilgi almak amacıyla. Ardiye çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Hurda sac alıyoruz. Depolarımızda yeni ürün gibi ikinci el trapez sac bulunuyor.

Çınardere Çinko Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Bu sayfadaki Çınardere mahallesinde çinko levha kilo fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz. Hurda çinko alımı makalemize göz atmak istemelisiniz. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda satmak için whatsapp hattımıza ulaşabilirsiniz. Çınardere mahallesi çevresinde çinko hurdası alıyoruz. Pendik Hurda çinko alımı yazısını geziniz.

Çınardere Mahallesi Hurda Demir Alımı

Anlık demir hurdası ton fiyatı için fazla gecikmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası alımı bölümümüze mutlaka bir göz atmalısınız. Demir hurdası, yeryüzünde çokça bulunan metaller içerisinde bulunur. Bu sayfadaki Çınardere extra demir hurda ton fiyatlarını her gün yollamaktayız. Bildiğiniz üzere her türde demir trabzan, demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı alım satımı yapılır.

Demtaş Metal Çınardere mahalle genelinde hurda demir alım satımı ile ilgileniyor. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke satışı amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacılar hakkında bilgi almak amacı ile bağlantısına tıklayın. Çınardere mahallesinin tüm sokaklarında tufal hurda demir, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alıyoruz.

Çınardere Hurda Kurşun Alanlar

Kurşun cevherleri gümüş-mavi renge sahiptir. Cami kurşun hurdası, Minare kurşun hurda, Kurşun levha hurdası, Kurşun yağmur oluğu alımı yaparız. Kurşun kullanılmakta olan eski madenlerdendir. İstanbul Anadolu yakası Pendik Çınardere Mahallesi kurşun hurdası alım satımıyla uğraştığımız yerlerdendir. Sayfamızdaki İstanbul Pendik Çınardere hurda kurşun kg fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz.

En Yakın Çınardere Hurdacı Telefonu

Çınardere hurdacı içindeki ekiplerimiz ile kapınızdan her çeşit hurda malzeme alım hizmetimiz var. Çınardere en yakın hurdacı firma ismiyle her cinsten hurda alırken yerinize gelmekteyiz. Bu yöntemle atıl eşyaları değerlendirmek isteyenlere en yakın hurdacı Çınardere bölgesinde servis veriyoruz. Demtaş Metal firmamızla Çınardere mahallesinde her türde hurda alımı gerçekleştiriyoruz.

Çınardere Mahallesinde Bina Yıkılır

Hurda karşılığında yıkım gerçekleştirilirken önem verilen tüm iş güvenliği önlemleri Yukarıda fabrika yıkımlarında yaptığımız gibi bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Kentsel dönüşüme girsin girmesin yenilenmesi gereken dairelerin gerektiği biçimde inşa edilmesi amacıyla yıkılmasını sağlıyoruz. Bina yıkımı hurdası bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımından sonra hurda pimapen, çıkma kapı pencere, sökülen laminant parkeler benzeri tüm hurda malzemeleri ücretle alıyoruz.

7/24 Hizmet Veren Çınardere Hurdacı Firma

7/24 Çınardere hurdacı firması firmamız yardımı ile hafta sonları bile atık hurda malzeme alıyoruz. Neredeyse on yedi senedir hurdacılık yapan işletmeye sahibiz. Yılların sağladığı tecrübelerle teknolojimizi geliştirerek yeni hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Çınardere Plastik Hurda Alım Satımı

İstanbul il Çınardere bölgesinin tamamından abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurda, hurda polistren kristal, jelatin hurdası alım satımı için bize ulaşabilirsiniz. Çınardere plastik hurdası alan firmalar içinden öne çıkan firmayız. Buradaki Çınardere hurda naylon ton fiyatı güncellendi Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir.

Termoplastik, polietilen, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset benzeri plastik çeşitleri vardır. En yüksek fiyata mavi kapak hurdası, pimapen, şeffaf beyaz naylon hurda, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurda alım satımı ile ilgileniyoruz.

Çınardere 2.El İnşaat Malzemeleri

Şantiyelerde boya tabancası, yük asansörü, alçı sıva makinesi, harç karıştırma mikseri az kullanılmış vidalı iskele, hurda 2.el plywood alıp satıyoruz. Yıkılan lokanta binalarından alınan yeni gibi ikinci el mutfak dolapları, çelik kapı, pimapen pencere alıyoruz. Bunun ile birlikte malesef iflas eden esnaflardan satın almış olduğumuz

Anlık Güncel Çınardere Hurda Fiyatları

Çınardere hurdacı hurda alım satımı sırasında uygulanılan fiyatlar saat başı değişkenlik göstermektedir. Hurda kablo fiyatları başlığıyla paylaşılmış metni inceleyin En doğru fiyata erişmek nedeniyle irtibata geçebilirsiniz. Unutmayın ki yüksek miktarda hurdaların alım satımında borsasından yüksek fiyat teklifi sunuyoruz.

Çınardere Mahallesinde İkinci El Raf Fiyatları

Özellikle resterasyon yapan iş yerleri tarafından hurdaya ayrılan çelik raflar, demir raf hurdaları, ürün teşhir reyonları, mağaza rafı hurdaları, market rafı hurdası içinden tarafımızdan seçilen yeniden farkı olmayan 2. el hurda raf satışı yapıyoruz. Bu sitede yayınlanmış olan Çınardere çıkma raf fiyat listesi haftada bir güncellenmektedir. Hurda raf alan hurdacı firma paylaşımını ziyaret ederseniz mükemmel bir şey yaparsınız. Raf hurdası Çınardere satmak amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alımı işimizin bir parçasıdır. Raf hurdası alan hurdacı yazımızı ziyaret etmek iyi gelir.

Çınardere Nikel Hurda Alımı

Dolayısı ile nikel hurdalar alındığında elden geldiğince hassasiyet ile davranılmalıdır. İstanbul Pendik Çınardere mahallesinde nikel hurdası alım satımı yapıyoruz. İlçe genelinde turbo nikel, anot nikel, %95 hurda nikel şablon ve %99 şablon nikel alım satımında piyasasından fazla kg fiyatı sunuyoruz. Nikel hurdası zehirli olabilir.

Çınardere Fabrika Sökümü Yapıyoruz

Fabrika sökümünde önce sökülmesi istenen taşınmazın detaylıca gezilerek ihtiyaçlar dahilinde ekipman ve projenin ayarlanması gerekmektedir. Çınardere fabrika sökümü yapıyoruz.

Bu nedenler İstanbul Pendik fabrika söküm ve yıkımı gerçekleştiren yerler arasında lider olduk. Güvenilir şekilde fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Uzun yıllardır sayısız fabrika bozum ihaleleri gerçekleştirdik. Yıkımla ilgilenenlerin anlattığı gibi kolay sayılmaz.

Çınardere Hurdacı Sitesi

Çınardere mahallesi hurdacılar sitesindeki hurdacı tesisimizle hizmetler veriyoruz. Olduğundan yaşanır bir İstanbul Pendik ve olduğundan güzel Çınardere yaratmak için çok çalışıyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Sadece bu hurdanızın ticaretini yapmıyoruz.

Çınardere Hurda Araba Alanlar

Elbette müşterilerimize hurda otomobil alım satımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Çınardere hizmetimizi sürdürüyoruz. Lakin araba hurdası trafikten düşürme işlemleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz, hurda çeki demiri vb hurda zirai aletler, hurda yük vagonu, hasarlı araç hurdası, hurda motor . Ara sıra Çınardere çevresinde hurda araba alıyoruz.

Çınardere Hurda Karton Alımı

Bölgede A4 fotokopi kağıdı hurdası, defter, kitap hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, 1. hamur kağıt hurdası alıp satarken alışkanlık ettiğimiz fazladan duyarlılıkla size daha fazla kazanma olanağı sunuyoruz. Çınardere mahallesi kağıt hurdası alan yerler içindeki şirketimiz yardımıyla matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, toplama kağıt hurdası, hurda iplik bobin kağıdı, hurda karton koli satışı yapabilirsiniz. Karton hurda alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki İstanbul Pendik Çınardere Mahallesi kağıt hurdası ton fiyatlarını isteyene günlük gönderiyoruz Yüksek fiyatlarla peçete hurdası, kuşe kağıt, bristol hurda, gazete hurdası, karton bardak alıyoruz.

Çınardere Hurda Jeneratör Alanlar

Endüstriyel ve sanayi tipi yüksek kw ikinci el jeneratör alınır. İkinci el jeneratör satan yerler içerisindeyiz. Bozuk jeneratör hurdası, elektrik trafosu alan Çınardere hurdacıyız alım satımında en iyi fiyatlarla ödemeler yapmaktayız.

Çınardere Hurda Klima Alan Yerler

Çınardere mahallesi etrafında hurda klima satanlar firmamızla mutlaka irtibat kurun. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Klima hurdası Çınardere bölgesinde en fazla alınan hurdalar içindedir. Bozuk kombi hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız.

Çınardere Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkım molozları Pendik Belediyesi Fen işlerince belirlenen arazilere taşınır. Yıkımda müşteriyle yapılan antlaşmamıza bağlı olarak ortaya çıkan molozların taşınma işleri itina ile tarafımızdan yapılıyor. Çınardere hurdacı tarafından satın alınacak tüm hurdaların tesisimize yükleme ve taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır.

Çınardere Mahallesinde Hurda Akü Alım Satımı

Toplu taşıma araçlarında elektrik deposu bulunur. Akü başka bir deyişle batarya büyük pil gibi enerjinin depolanmasına yarayan depolardır. Akü hurdası fiyatları paylaşımına mutlaka bir göz atın. Dolayısıyla firmamız benzeri fabrika içerisinde geri dönüşüm dökümhanesi bulunanlar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapan tesisler arasındadır. Hurda akü barındırdığı kurşun içeren akü suyu ayrıştırılabildiğinden oldukça kıymetlidir. Kullanımdan sonra kullanılmaz hale düşen bataryaya hurda akü diyoruz. İstanbul Akü hurda fiyatları gönderimizi gezmek bilgiye ulaşmanızı sağlar.

Çınardere İkinci El Ev Eşyası

Yeniden farkı bulunmayan 2. el derin dondurucular, buzdolapları, televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektrikli el aletleri, dizüstü bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart hurdası almak sebebi ile telefon numaramızıtuşlayabilirsiniz. Sahibinden ofis büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter masaları, etajer, şifonyer, gardrop, öğrenci koltuğu satın almak amacı ile firmamızı telefonlarımızı arayabilirsiniz. Kısa süreliğine kullanılmış olan 2el piyasasında satışa sunulabilecek temizliğe sahip koltuk ve kanepelerinizi kapınıza gelerek yüksek fiyata alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, eski buzdolabı, çamaşır makinesi hurdası vs beyaz eşya hurdası almaktayız. Daha geniş bilgiye ulaşmak amacı ile beyaz eşya hurdası alımı yapan firmalar konusunda bilgi paylaşılan gönderiye ulaşın İstanbul Pendik Çınardere çevresinde yeni gibi ve ikinci el ev mobilyaları satın alabilirsiniz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!