İçeriğe geç

Ödemiş Hurdacı Hurda Alımı

Şu anda Ödemiş hurdacı firmasıyız. Lakin İzmir Ödemiş merkezinde de hurda alım satım hizmetleri veriyoruz. İzmir Ödemiş merkezi çevresinde hurda malzeme ve 2.el ev eşyaları alım satımı yapıyoruz. Demtaş Metal adıyla Ödemiş şehir merkezinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Anlık Ödemiş hurda fiyatlandırma ile hurdacılık yapmaya devam ediyoruz.

İzmir Ödemiş hurdacı firması olarak hurdanızı almaktayız. Toptan hurda alımında yüksek fiyat uygulamaktayız. İzmir hurdacı firmamız hizmetinizdedir. İzmir Ödemiş hurdacı depoları içerisinde öncü konumdayız.

İzmir Ödemiş çevresinde olduğu gibi hurda almak amacıyla Ödemiş ilçesinin her sokağına araçlarımızı gönderiyoruz. İzmir Ödemiş merkez hurdacı firma olarak hurda alım satım hizmeti veriyoruz. İzmir hurdacı olan Demtaş Metal hizmetlerine devam ediyor. İzmir Ödemiş merkezi yakınlarında hurdacı firmasıyız. Her türlü hurda alımı yapıyoruz.

Ödemiş Hurdacısı

Ödemiş hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Çok şanslısınız. Ödemiş etrafında eşsiz bir anlayış ile hizmet beğeninize sunuyoruz. Sizde her türlü hurda satışı amacıyla telefonlarımızı rehberinize ekleyebilirsiniz. İzmir şehir merkezine bağlı hızla büyüyen ilçesi Ödemiş daimi hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Ödemiş etrafında değil, tüm bölgelerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Ödemiş merkezindeki mahallelerde faaliyet gösteriyoruz. Atıkları işlemden geçirerek hepimizin yararlanması için çalışıyoruz. Ödemiş hurdacı firması olarak İzmir genelinde hurda atık alımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdalarınız için uygun araçlarımızı göndermeye devam etmekteyiz.

Ödemiş Hurdacı Telefon Numarası

İzmir Ödemiş hurda malzeme alım faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz ilçeler içindedir. Bu neden ile hurda malzeme satışı yapmak amacı ile mobil hattımızı arayabilirsiniz. Zaman kaybetmeden arayarak yüksek hurda fiyat listesiyle hurdanızı satın. Ödemiş hurdacı telefon numarası sayfamızın içeriğinde kolayca arayabileceğiniz konumdadır.

Ödemiş Demir Hurda Alanlar

Ödemiş etrafında ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurda alıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke alım satımı amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası fiyatları makalemize bakmak istemelisiniz. Güncel demir hurdası kilo fiyatı için şimdi arayabilirsiniz. Demir hurdası alanlar bağlantısına tıklamalısınız.

Hatırlatmak isteriz her çeşit demir trabzan, demir pencere korkuluğu, demir kapı için peşin ödeme yapmaktayız. Demir hurdası, dünya genelinde bol miktarda alınıp satılan madenler arasındadır. Sitemizdeki İzmir Ödemiş demir hurdası ton fiyatını telegram grubuna ücretsiz göndermekteyiz. Ödemiş bölgesinde hurda demir ticareti ile uğraşıyor.

Ödemiş Hurda Alan Firmalar

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanmayı ilke edindik. Hurda antimon zamak, makine artık hurdası, kalay hurdası, hurda çelik alıyoruz. Birlikte kazançlı çıkarak daha uzun süre hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Ödemiş adresten hurda alımı yaptığımız yerler arasındadır. Hurdanızı gecikmeden paraya çevirmelisiniz. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurda su ile temasında korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurda malzemenin kıymeti düşebilir.

İzmir Ödemiş ilçesinde hurdacılık yapan İstanbul hurdacı Demtaş Metal her tür atık hurdası alım satımı yapıyor. Hurda sarı almak amacıyla kapınıza geliyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacılar arasındayız. Yüksek tonajlı sarı hurda, ve çinko, kurşun hurdası, bakır, kablo hurda, hurda alüminyum,toplama demir alımında yüksek fiyat listesi sunmaktayız. Ödemiş hurda alan firmalar arasında profesyonel hizmetler ve uzman personelimiz ile öne geçiyoruz.

Ödemiş Çinko Hurdası Alan Yerler

İzmir, Ödemiş etrafında hurda çinko alıyoruz. Buradaki Ödemiş çatı söküm çinkosu fiyatlarını ücretsiz gönderiyoruz. Çinko hurdası alan yerler paylaşımına bir göz atabilirsiniz. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası kilosu ne kadar öğrenmek için arayın.

Ödemiş Bakır Hurda Alan Hurdacı Firmalar

TTR kırma bakır hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, antigron kırma granür bakır hurdası, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, bakırlı petek hurda, hurda bakır tencere, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alım satımı yapıyoruz. Bakır hurdası alanlar konumuzda daha geniş bilgiye erişebilirsiniz. Ödemiş bakır hurdası kilo fiyatı için arayın. Hurda bakır bobin, bakır boru hurda, bakır yanık hurda, kırkambar bakır hurdası alım faaliyetleri veriyoruz. Ödemiş bölgesinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki İzmir Ödemiş yanık bakır hurdası kg fiyatını bip hattımızda her gün paylaşıyoruz. İzmir Ödemiş bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Bakır hurdası alan Ödemiş hurdacı şirketimizi tek tuşla arayın keyifli hizmetin tadına varın.

Ödemiş Pirinç Sarı Hurda Alanlar

Firmamız tüm bu hurdaların ticaretinde sarı pirinç hurda radyatör, sarı pirinç hurda fosfor hurdası, hurda bronz alım satımı yapıyor. Buradaki Ödemiş sarı pirinç kg fiyatını günlük göndermekteyiz. Anlık sitemizde bulunan sarı pirinç alan hurdacılar metini inceleyin. Gerçekte sarı hurda isminde hurda türü yoktur. Ödemiş ilçesinde sarı pirinç hurda alım satımı yapıyoruz. Ödemiş ilçesinde sarı pirinç hurda alım satımı yapıyoruz.

Pirinç metal hurdası halk arasında rengi sarı olduğundan hurda sarı denilmektedir. Haliyle Ödemiş hurda sarı alan hurdacılar içindeyiz. Sizinde bildiği gibi hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk gibi sarı hurda çeşitleri vardır. İzmir Ödemiş hurdacı işletmemiz her nevi hurda alım satımı yerinize geliyor.

Ödemiş Hurda Sac Alan Hurdacı

Firmamızda hiç kullanılmamış 2.el trapez sac hurda vardır. Ödemiş ve çevresinde sac levha, hurda sac varil, hurda galvaniz sac, trapez, galvanizli boru hurdası, fiyatı talep etmek amacı ile. Hurda sac alıyoruz. Bağ kulübesi tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

Ödemiş Kurşun Hurda Alım Satımı

Cevherleri olan metal kurşun maviye yakın gümüş renge sahiptir. Kurşun hurdası alan yerler bölümümüze göz bakarsanız pişman olmazsınız. Cami kurşunu, Minare söküm kurşunu, Hurda kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu hurdası satmak nedeniyle telefon numaralarımızı hemen tuşlayın. Kurşun metali kullanılmakta olan eski madenlerden biridir. Ödemiş hurda kurşun aldığımız ilçelerden biridir. Burada yayınlanan İzmir Ödemiş çatı minare kurşunu fiyatlarını grubumuzda paylaşıyoruz.

Ödemiş Kablo Hurda Alımı

Ödemiş ilçesinin her yerinde %30, %40, %50 bakırlı kablo, TTR kablo hurdası alıyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Ödemiş hurdacı firmayız. Kablo elektrik akımı iletilmesinde sıklıkla kullanılmaya devam ediyor. Ek olarak hurda çok damarlı kablolar fiyatı öğrenmek için telefonumuzu çaldırabilirsiniz.

Kablo hurdası içerdiği bakır madeni sebebi ile hurda kablo alanlar için önem teşkil eder. Tonajlı kablo hurdası alışverişinde ederinden oldukça yüksek fiyatlar veriyoruz. Kullanıldığı yerlere göre çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yer altı kablosu şeklinde çeşitlendirilir. Hurda kablo alanlar hakkındaki yazıyı inceleyin.

Çünkü sırf hurda malzeme alımında hizmet vermiyoruz. Kapıdan hurda tek damar kablolar almaktayız. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Bunun yanı sıra tek damar hurda kablolar, çok damarlı hurda kablolar, enya kablo hurdası alım satımı esnasında en yüksek fiyatları öneriyoruz. İçerisindeki telin cinsine göre ve kaplamadaki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Burada paylaşılan İzmir Ödemiş elektrik kablosu fiyat listesini whatsapp grubumuzda eş zamanlı bir biçimde paylaşıyoruz.

Ödemiş çevresinde bolca edinilebilen %50 bakırlı hurda kablo, 30% bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası alışverişinde anında nakit para ödeme yapıyoruz. Hurda telefon kabloları, karışık hurda kablolar, hurda fare yemez satacak olanlar şimdi arayın. Ödemiş ilçesinin tümünde kablo hurdası alan firmayız. İzmir Ödemiş hurdacısı Demtaş Metal her türlü antigron kablo, hurda elektrik kabloları, iç tesisat kabloları alım satımı yapmaktayız.

Ödemiş Hurda Krom Alım Satımı

Krom, nikelle işlem gördüğünde krom paslanmaz oluşur. Sayfamızdaki Ödemiş hurda krom tank fiyat listesi bugün güncellendi. Krom paslanmaz hurdası için yerinize geliyoruz. Krom hurdası kilo fiyatı bağlantısına tıklayabilirsiniz.

430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom, 316 krom, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 ticaretiyle ilgileniyoruz. Sert yapısı sebebi ile zırhlı araba dahil çoğu alanda krom hurda kullanıldığı biliniyor.

Ödemiş Alüminyum Hurdası Alanlar

Ödemiş bölgesinde alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum araiş, alüminyum piston alımı yaparken tartımları istediğiniz yerde yapmaktayız. Siz kıymetli müşterilerimizin desteğiyle durmadan yenilikler üretiyoruz. İzmir Ödemiş alüminyum hurdası alan yerler arasında öncüyüz. Bize gösterdiğiniz özen sebebi ile şükranlarımızı sunarız. Her türde alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava, hurda alüminyum sac ticaretiyle meşgulüz. Bununla birlikte alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek hurda, alüminyum kutu hurdası alıyoruz. Hurda alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurda, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tas tabak alıyoruz. Buradaki Ödemiş alüminyum hurda kg fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Her tür hurda alüminyum alım satımı yapılır. Adresten alüminyum levha hurda, hurda alüminyum talaş, alüminyum makina artığı alımı için iletişim kurmanızı beklemekteyiz.

Ödemiş İkinci El İnşaat Malzemeleri

Bazı projelerde inşaat vinçleri, alçı karıştırma mikseri, boya makinesi, harç pompası az kullanılmış iskele, plywood hurda mevcuttur. Bununla birlikte batmış şirketlerden satın aldığımız Yıkılan ev vs. binalardan ayrılan yeni ayarında ikinci el pimapen pencereler, mutfak dolapları, kapı alıyoruz.

7/24 Hizmet Veren Ödemiş Hurdacı

Bildiğiniz üzere 38 yıldır hurda hurda alım satımı faaliyeti yürütüyoruz. 7/24 hurda alan Ödemiş hurdacı olarak 7/24 hurda alım satımı yaparız. Geçen yılların bahşettiği kurumsallaşma ile alet parkurumuzu arttırarak sayısız hizmetlerimize devam ediyoruz.

Ödemiş Araç Hurdası Alan Yerler

Tabiki de müşterilerimize hurda araba alımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Ödemiş hurda alımında hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Bazen Ödemiş çevresinde araba hurdası alımı yapıyoruz. Evrak işi olmayan hurda çeki demiri patoz, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, römork, kazalı araba hurdası, hurda motor alım satımı yapıyoruz. Ancak otomobil hurdası trafikten düşürme işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz.

Ödemiş Hurda Karton Alımı

İzmir Ödemiş kağıt hurdası alan firmalar içerisindeki Demtaş Metal yardımıyla hurda ofset baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı, hurda koli satımı yapabilirsiniz. Ödemiş karton hurdası alım satımı yaptığımız bölgeler arasındadır. Bu sayfadaki İzmir Ödemiş karton hurdası kilo fiyatını telegram gurubumuza katılanlara saat başı göndermekteyiz İlçenin tümünde A4 fotokopi kağıdı hurdası, defter, kitap, renkli hurda kağıt, 1. hamur beyaz kağıt alım satımlarında göstermiş olduğumuz ekstra özenle size çok daha fazla kâr etme imkanı takdim ediyoruz. Yüksek fiyatlarla hurda kağıt peçete, hurda gazete, hurda kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, hurda karton bardak alan yerler içindeyiz.

Ödemiş Anlık Hurda Fiyatları

Unutmayın ki yüksek tonajlı hurda alım satımlarında piyasa fiyatlarından fazla kilo fiyatı ödüyoruz. Anlık hurda fiyat listesine ulaşabilmek amacı ile bizi arayın. Hurda demir fiyatları içerikli metini okuyabilirsiniz Ödemiş hurdacı hurda alım satımı sırasında uygulanılan ton fiyatı saat başı değişmektedir.

Nikel Hurda Alanlar

İlçe genelinde turbo nikel, anot nikel hurda, %95 , %99 şablon nikel alımı yapıyoruz. Dolayısıyla hurda nikel alım satımında gayet dikkatle davranılmalıdır. İzmir ile Ödemiş nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz. Nikel hurda zehirli olabilir.

Hurda Cam Alan Firma

Ödemiş yakınlarında cam hurdası alanlar içindeyiz. Son zamanlarda renkli sökülmüş oto camı, gazoz vb. cam hurdalar tonajlı bulunuyor. Cam yarısaydam yada saydam oldukça kırılgan ve sert bir yapıya sahip sıvı maddeyi tutabilen organik olmayan sert maddedir.

Ödemiş 2.el Ev Eşyası

Her türlü 2. el masa üstü bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucu, televizyon, bulaşık makineleri, buzdolapları, çamaşır makineleri, elektronik eşyalar, fırın, ütü, set üstü ocak, ekran kartı, anakart hurdası fiyatları hakkında bilgi almak amacıyla numaralarımız ile ulaşabilirsiniz. 2.el öğrenci masası, ofis mobilyaları, çalışma koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı temin edilir. Ödemiş içinde sıfır gibi, 2.el kanepe satın alabilirsiniz. Temiz kullanılan 2. el piyasasında alıcı bulabilecek bir temizliğe sahip kanepe, koltuklarınızı dilediğiniz yere gelerek almaktayız. Eski buzdolabı, eski bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi vs hurda beyaz eşya alıyoruz. Geniş bilgiye erişmek amacı ile hurda beyaz eşya fiyatı konulu sayfamızı inceleyin

Ödemiş Jeneratör Hurda Alımı

2.el jeneratör satan yerler içerisinde en doğru hurdacı firmasıyız. Sanayi tipi sıfır gibi 2.el jeneratör alınır, satılır. Hurda jeneratör alan firmalar içerisindeyiz.

Ödemiş Akü Hurdası Alım Satımı

Hurda aküler barındırdığı kurşun içeren sıvılar sebebiyle geri dönüşüm fabrikaları için oldukça kıymetlidir. Akü hurdası alan yerler yazısını okuyabilirsiniz. Dolayısıyla şirketimiz ve benzeri kendisine ait geri dönüşüm atölyesi olanlar kuru akü ve sulu akü alan hurdacılar içindedir. Taşıtlarda elektrik ihtiyacını karşılamak için bulunuyor. Akü başka deyişle biriktireç büyük piller gibi enerjinin depolanmasını sağlayan depolardır. Uzun zaman sonra şarj olmaz aküye akü hurdası denmektedir.

Ödemiş 2. El Lokanta Malzemesi Alımı

Endüstriyel tipte 2.el restoran mutfağı ekipmanları alım satımı yapıyoruz. Titizlik ile kullanılan bulaşık makinaları, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinaları, çöp sıyırmalı tezgah, tezgah altı dolap, pizza dolabı alınır. İşyerimizdeki hamur kazanları, döner ocağı, teşhir reyonları, lokanta tipi kuzine, salata ve meze reyonları, davlumbaz, krom evye, dinlendirme küveti, aspiratör vb. endüstriyel mutfak alet edavatını yakından görmek amacıyla sizi ardiyelerimize davet ediyoruz. Kullanılmış servis bıçağı, tabak, bardak, bardak kurulama makineleri, tabak kurutma makinesi, krom kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah üstü dolaplar satanlar bizimle iletişim kurabilir.

Kumaş Hurdası Alan Hurdacı

Toptan poplin kumaş kırpıntısı, hurda çamaşır kumaşı, hurda parti kumaş, hurda spot kumaş, mayo kumaşı, nevresim kumaş parçası, penye kumaş hurdası, dokuma kumaş alıyoruz. Sitemizdeki İzmir Ödemiş hurda kumaş ton fiyatı güncelliğini korumaktadır.

İzmir Ödemiş kiloyla tartıp hurda kumaş alanlar arasındayız. İzmir Ödemiş etrafında kumaş fire hurdası almaktayız.

Ödemiş çevresinde parça gömlek kumaşı,süprem kumaş hurdası, abiyelik kumaş, hurda viskon, hurda şifon kumaşı, jesica kumaş hurdası, parça tişört kumaşı, hurda döşeme kumaşı alımı için dilediğiniz konuma geliriz. Kilosuyla hurda pantolonluk, gabardin kumaş, hurda örme kumaşı, spot kot kumaşı, ceket kumaşı, eteklik kumaş hurdası alımı için telefon numaramızı çok geçmeden aramalısınız.

Hurda Plastik Alanlar

İzmir il Ödemiş bölgesinin tümünden abs plastik, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurda, jelatin hurdası alım satımı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Plastik hammadde, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemelerin adıdır. Ödemiş plastik hurdası alan yerler içerisinden hizmetleriyle öne çıkan Ödemiş hurdacısıyız. Buradaki İzmir Ödemiş naylon hurdası ton fiyatlarını günlük ulaştırmaktayız.

Polietilen, elastomer, polistiren, termoplastik, termoset, polipropilen gibi plastik çeşitleri vardır. En güncel fiyatlarla kırkambar plastik hurdası, hurda mavi kapak, hurda pimapen, şeffaf beyaz naylon hurda, pet şişe alıyoruz.

Ödemiş Bina Yıkımı

Daha önce fabrika yıkımında gerçekleştirdiğimiz üzere hurdalar karşılığında bina yıkımı bedelsiz gerçekleştiriyoruz. Ödemiş kentsel dönüşüm içerisinde yenilenecek binaların en baştan imar edilmesi amacıyla yıkım işini sağlıyoruz. Yıkım sırasında gerekli tüm önlemler Ortaya çıkacak hurdalar karşılığında bedelsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkım bitiminde pimapen hurdaları, hurda kapı pencere, çıkma laminant parkeler vb. her cinste hurda eşyayı satın alıyoruz.

Ödemiş Hurdacılar Sitesi

Ödemiş OSB hurdacı firmaları arasındayız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Sırf bunları almıyoruz. Ödemiş hurdacılar sitesi üçüncü blokta bulunan hurda alım firmamız yardımıyla atık hurda alım satımı işlerine başladık. Çok daha güzel bir İzmir Ödemiş yaratmak için yılmadan çaba sarfediyoruz.

Ödemiş Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Öncelikle yıkıma hazırlanan mülkün detaylıca dolaşılması gerekmektedir. İnsanların söylediği biçimde kolay olmamıştır. Uzun yıllardır on binlerce fabrika yıkımı ihaleleri yerine getirdik.

Böylece hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içerisinde öncü olduk. İzmir Ödemiş fabrika sökümü işleri yapıyoruz. Profesyonelce fabrikaları yıkıyoruz.

2.el Hurda Raf Fiyatları

Hurda depo rafı işleri öncülük ettiğimiz sektörlerdendir. Genellikle kapanan dükkânlar tarafından satılan hurda market rafı, hurda çelik raf, reyonlar, teşhir rafları, demir raflar içinden bizim seçtiğimiz yeniden farkı olmayan ikinci el market rafları satıyoruz. Bu sayfadaki İzmir Ödemiş raf hurdası kilo fiyatı daima güncellenmektedir. Raf hurdası alanlar konusunda bilgi edinmek amacıyla bağlantısının olduğu linke tıklamalısınız. Hurda raf Ödemiş alımı nedeni ile mobil hattımıza ulaşabilirsiniz.

Ödemiş Klima Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Klima hurdası Ödemiş ilçesinde çok alınıp satılan hurda malzemeler arasında yer alır. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Ödemiş çevresinde 2.el klima satanlar bizlerle mutlaka irtibat kurun. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda kombi alan hurdacı firmasıyız.

Ödemiş Moloz ve Hurda Nakliyesi

Molozlar Ödemiş Belediyesi’nce daha önceden planlanan alana boşaltılıyor. Fabrika yıkımında müşteriyle sözleşmeye göre molozların nakliyesi güvenle yapılır.

En Yakın Ödemiş Hurdacı Firma

Ödemiş en yakın hurdacı firma adı ile hurda malzeme almak için ayağınıza gelmekteyiz. Bu hizmetimiz ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yerler Ödemiş ilçesinde hizmetler veriyoruz. Demtaş Metal hurdacı sitesi olarak Ödemiş etrafında hurda alımı gerçekleştiriyoruz. Ödemiş hurdacı firması firmamız ile adresinizden hurda alım hizmeti vermeye başladık.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!