İçeriğe geç

Marmara Hurdacı Hurda Alımı

Balıkesir Marmara merkezinde hurda ve 2.el eşya alımı için eşyanın ederini diğer firmalardan daha yüksek fiyatla ödemekteyiz. Aslında Marmara hurdacı firmaları arasındayız. Bununla birlikte Balıkesir Marmara merkezinde de hizmet vermekteyiz. Demtaş Metal Geri Dönüşüm firmamız ile Balıkesir yakasına yakın yerlerde hizmetimize devam ediyoruz. Marmara ilçesi çevresinde geri dönüşüm ve hurdacı fabrikasıyız. Güncel Marmara hurda fiyatlarıyla hurda alım satımı yapıyoruz. Hurdacı olarak hurda malzeme alıyoruz. Marmara hurdacı firmaları arasında öncüyüz. Marmara meydanda yaptığımız gibi hurda almak amacıyla profesyonel ekip gönderiyoruz.

Toptan hurda eşya alımlarına özel Balıkesir Marmara merkezindeki piyasadan yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. Balıkesir hurdacısı firmalar içindeyiz. Her nevi hurda satışı için bizi arayabilirsiniz. Balıkesir hurdacı firması olan firmamız hizmetinizdedir. Marmara merkez hurdacı firması olarak hurdacılık yapmaktayız.

Marmara Hurdacı Firmalar

Marmara hurdacı mı arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Marmara etrafında eşi benzeri olmayan anlayışlar ile hizmet beğeninize sunuyoruz. Sizlerde her çeşit hurda satışı sebebi ile firmamızı tuşlayabilirsiniz. Balıkesir şehir merkezine bağlı nadide ilçesi Marmara daimi hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Balıkesir Marmara çevresinde değil, her bölgede hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Marmara merkezindeki mahallelerde faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Korozyona uğramış metal ve plastikleri eriterek sizlerin ve bizlerin faydası için çalışıyoruz. Marmara hurdacısı olarak Balıkesir ilçelerinde hurdacılık yapıyoruz. Her tonajdaki atık malzemenizin alım satımı için en yakın araçlarımızı yönlendirmekteyiz.

Marmara Hurdacı Telefon Numarası

Balıkesir Marmara hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının altında sadece dokunarak arayabileceğiniz konumdadır. Balıkesir Marmara adresten hurda malzeme alımı her tür hurda alım satımı hizmetleri verdiğimiz alanlar arasındadır. Dolayısıyla hurda malzeme satmak sebebi ile mobil hattımızı aramanız gereklidir. Boş yere süre harcamadan numaramızı tuşlayarak en yüksek hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı satın.

Marmara Hurda Alanlar

Marmara ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Demtaş Metal Geri Dönüşüm her nevi sarı hurdası alımı yapıyor. Marmara kapıdan hurda alımı yapılan ilçeler arasındadır. Zarar etmemek amacı ile hurdanızı zaman kaybetmeden satın. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurdası su ile temasında korozyona uğrar. Bu sebepten metallerin kıymetini düşürmektedir. Yüksek tonajlı hurda sarı ve demir hurdası, bakır hurda, hurda kurşun, kablo hurdası, hurda çinko, hurda alüminyum alımı yaparken piyasasının üzerinde fiyat teklifleri vermekteyiz. Marmara hurda alanlar içinde hızlı hizmet ve tecrübeli personelimiz ile öne geçiyoruz. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı amaçlıyoruz. Antimon zamak hurdası, makine artık hurdası, kalay hurda, hurda çelik alan Marmara hurdacı firmasıyız. Birlikte kazançlı hurda alışverişi gerçekleştirerek daha uzun süre kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Hurda kablo almak amacıyla adresinize geliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan yerler içerisindeyiz.

Marmara Krom Hurda Alan Hurdacı Firmalar

316 krom, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom, 310 krom hurdası talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alıyoruz. Paslanmaz krom hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Hurda krom alım satımı gönderisine göz atmalısınız. Oldukça sert yapısı gereği zırhlı araç dahil önemli alanlarda hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. Krom, nikelle işlenerek paslanmaz metal elde edilmektedir. Sayfamızdaki Marmara hurda krom ton fiyatını ücretsiz göndermekteyiz.

Marmara Çinko Hurdası Alımı

Marmara bölgesinde hurda çinko alıyoruz. Sayfamızdaki Balıkesir Marmara hurda çinko fiyatları güncelliğini koruyor. Hurda çinko fiyatları konusunda bilgi almak amacıyla konusunun olduğu bağlantıya tıklayınız. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü kilo fiyatı için bize ulaşabilirsiniz.

Marmara Sarı Pirinç Hurdası Alım Satımı

Bu sebeple Marmara hurda sarı ticareti yapan firmayız. Marmara hurdacı firması olarak tüm türlerde hurda ticareti için adresinize geliyor. Marmara ilçenin tümünde hurda sarı pirinç alıyoruz.

Pirinç metaline halk ağzıyla rengi sarı olduğu için sarı pirinç hurdası deniliyor. Etrafta hurda sarı pirinç kırkambar, sarı hurda su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana cinsleri kıymetlidir.

Demtaş Metal Geri Dönüşüm şirketi bahsettiğimiz hurda sarıların yanı sıra sarı pirinç hurda bronz hurda araiş ticaretinde liderlik etmektedir. Aslına bakarsanız sarı hurda isminde hurda cinsi varolmamıştır. Hurda satmak isteyenlerin bilgi sahibi olduğu gibi sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda parça isimlerinde sarı hurda türleri vardır. Bu sayfadaki Balıkesir Marmara hurda sarı pirinç ton fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Sarı alan hurdacılar konulu makaleye göz atabilirsiniz.

Marmara Bakır Hurdası Alım Satımı

Marmara hurda bakır kilo fiyatı için bizi arayınız. Marmara genelinde bakır hurdası alıyoruz. TTR hurda bakır kırması, bakır levha hurdası, hurda bakır lama, soyma bakır hurda, Hurda bakır talaş, antigron kırma granür bakır hurdası, hurda bakır profil, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek, bakır tel hurdası alınır. Kırkambar bakır hurda,bakır boru hurda, bakır bobin hurdası, yanık bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. Bu sayfada yayımlanmış olan Marmara yanık bakır hurdası fiyatlarını dileyene güncel olarak yolluyoruz. Balıkesir Marmara bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Bakır hurda alanlar makalemizde daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Bakır hurdası alan Marmara hurdacı firmamızı tek tuşla arayın keyifli hizmetin keyfini sürün.

Hurda Demir Alanlar

İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke satışı için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacı firma bölümünü okursanız güzel olacaktır. Güncel anlık demir hurda kilo fiyatı için hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı gönderimizi ziyaret ederseniz harika olur. Demir, Marmara ilçe genelinde bol miktarda kullanılan madenler içerisinde bulunur. Sayfamızda yayımlanmış olan Balıkesir Marmara 1.sınıf hurda demir ton fiyatını ücretsiz gönderiyoruz. Marmara ilçesinin tamamında hurda demir alım satımı ile ilgileniyor. Sizlerinde bildiği üzere her türden pencere demiri, demir kapı, demir trabzan alıyoruz. Marmara ve çevresinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurda alıyoruz.

Marmara Kablo Hurdası Alan Hurdacı Firma

Çünkü firmamız sırf hurda alımıyla ilgilenmiyoruz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Marmara hurdacı firma arayanlara hizmet ediyoruz. Kullanım yerleri itibariyle yeraltı kabloları, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar çeşitleri vardır. Konumdan hurda tek damar kablolar almaktayız.

Marmara hurdacı olarak TTR kablo hurdaları, %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası alımında deneyimliyiz. İçindeki telin madenine bağımlı olarak ve birde kaplamadaki malzemenin çeşitlendirilir. Sitemizdeki Balıkesir Marmara hurda bakır kablo ton fiyatlarını üyelerimizle paylaşıyoruz.

Karışık kablo hurdaları, hurda telefon kablosu, hurda fare yemez kablolar satmayı dileyenler bizi arayabilir. Aynı anda geri dönüşüm tesisimizle hizmet ediyoruz.

Kesin bilgiye ulaşmak için kablo hurda alanlar metini okuyabilirsiniz. Lakin tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablolar, enya kablo hurdaları alımında piyasasının üstünde fiyatı sunuyoruz. Balıkesir Marmara ilçesinin tümünde hurda kablo alan yerler içindeyiz. Balıkesir Marmara hurdacısı Demtaş Metal Geri Dönüşüm firmamız her çeşit antigron hurda kablolar, hurda elektrik kabloları, iç tesisat kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo hurdası içerdiği bakır teller sebebi ile kablo hurdası alımı yapanlar için önem teşkil eder.

Tonajlı hurda kablo ticaretinde piyasasından daha yüksek fiyatlar veriyoruz. Ayrıyeten hurda çok damarlı kablo ticareti amacı ile telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablolar elektriğin iletilmesinde elektrikli eşyalarda kullanılıyor. Etrafta bolca ele geçen 40% bakırlı hurda kablolar, %30 bakırlı hurda kablo, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları ticaretinde değerini elden ödüyoruz.

Hurda Kurşun Alan Hurdacı Firma

Balıkesir ile Marmara kurşun hurda alımıyla hizmet verdiğimiz bölgeler içindedir. Sayfamızdaki Balıkesir Marmara kurşun hurda kg fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Cami kubbe kurşunu, Minare kurşun hurda, Kurşun levha hurda, Yağmur oluğu kurşun hurda alım satımı yaparız. Cevherleri olan kurşun gümüş-mavi renklidir. Hurda kurşun alımı bölümünü harika bir iş yaparsınız. Metal kurşun kullanılmakta olan madendir.

Marmara Sac Hurdası Alım Satımı

Ek bina çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Hurda sac alımı yapıyoruz. Marmara ve çevresinde sac levha hurdası, sac varil, galvanizli sac hurdası, trapez sac hurda, galvanizli boru, ticareti amacıyla irtibat kurabilirsiniz. Depomuzda yeni ürün gibi ikinci el trapez sac hurdası var.

Marmara Alüminyum Hurdası Alımı

Her çeşit hurda alüminyum almaktayız. Her türde hurda alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası almaktayız. Marmara ilçesinin tümünde alüminyum sert kartel hurda, alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston alımı yaparken hurda tartımını sizin yanınızda yapmaktayız.

Sayfamızdaki Marmara alüminyum hurda kg fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. Balıkesir Marmara alüminyum hurdası alan hurdacılar içinde öncüyüz. Sizin destekleriyle durmadan tecrübe kazanıyoruz.

Hurda alüminyum tel, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası alıyoruz. Güvenli bir şekilde alüminyum petek hurdası, hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurdası almaktayız.

Yerinden alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda alımı için irtibat kurmanızı istiyoruz. Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz.

Marmara Hurda Fiyatları

Marmara hurdacı firma hurda alım sırasında uygulanılan fiyatlar günlük değişkenlik göstermektedir. Kesin ton fiyatına erişmek sebebi ile bizimle iletişim kurmanız yeterlidir. Ayrıca tekrar söylemekte yarar görüyoruz ki tonajlı hurdaların alım satımında piyasa fiyatlarından özel ton fiyatları teklif ediyoruz. Güncel hurda alüminyum fiyatları hakkındaki içeriğe göz gezdirebilirsiniz

Marmara 2.el jeneratör Alım Satımı

İkinci el jeneratör satan yerler arasında en iyi işletmeyiz. Endüstriyel yüksek kw ikinci el jeneratör alıyoruz. Hurda jeneratör alan yerlerdeniz alırken en iyi fiyatla ödeme yapıyoruz.

Hurda Karton Alan Hurdacı Firma

Balıkesir Marmara kağıt hurda alan firmalar içerisindeki Demtaş Metal Geri Dönüşüm yardımıyla karton koli, hurda iplik bobin kağıdı, matbaa baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, kağıt kırpıntı satımı hakkında öğrenmek istediklerinizi sorabilirsiniz. İlçede hurda kitap defter, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımlarında göstermiş olduğumuz ekstra hassasiyetle müşterilerimize çok daha fazla kazanma avantajı sunuyoruz. Marmara kağıt hurdası ticareti yaptığımız yerler arasında yer alır. Sayfamızdaki Marmara hurda karton kg fiyatı güncelliğini korumaktadır Yüksek fiyata kağıt peçete, hurda kuşe kağıt, bristol hurda, hurda gazete, hurda karton bardak alan yerler arasındayız.

Marmara Hurda Nikel Alım Satımı

Hurda nikel zehirleyebilir. Özellikle nikel turbo hurda, anot nikel hurdası, %99 hurda nikel şablon ve %95 nikel şablon alıyoruz. Dolayısıyla hurda nikel depolanırken oldukça özen ile çalışılmalıdır. Balıkesir Marmara nikel hurdaları alıyoruz.

Marmara Hurdacı Sitesi

Marmara organize sanayi bölgesi hurdacısı olarak adrese geliyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Yalnızca bu hurdaları almıyoruz. Vatandaşlarımıza her hali ile yaşanabilir bir Balıkesir Marmara oluşturmak için yirmi dört saat çalışıyoruz. Marmara hurdacılar sitesi 4. bloktaki iş yerimizin vasıtası ile sektöre hizmet veriyoruz.

Marmara Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkımları yapmaktayız. Bina yıkımı yapılırken lüzum görülen tedbir önlemleri Bina yıkımı bittiğinde çıkma pimapen, sökülmüş kapılar, sökülmüş laminant parkeler ve benzeri her türden hurdaları almaktayız. Marmara kentsel dönüşüm içerisinde yeniden inşa edilecek iş yerlerinin istenildiği biçimde inşa edilmesi nedeni ile yıkılmasını gerçekleştiriyoruz. Çok önce fabrika söküm işinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işleri ücretsiz yerine getiriyoruz.

Kullanılmış Kafe ve Lokanta Malzemeleri Alımı

Depomuzdaki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanları, sanayi tipi 3 gözlü ocak, dinlendirici, krom paslanmaz küvet, evye, davlumbaz, sanayi tipi aspiratör ve benzeri endüstriyel otel ve mutfak aletini yakından görmek için almak isteyenleri ardiyelerimize davet etmekteyiz. Profesyonel restoran mutfağı aletleri alım satımı yapıyoruz. Kullanılabilir durumda lokanta tipi bulaşık makinası, tezgah üstü dolaplar, tezgah, çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makinesi alımı yapmaktayız. 2. El krom tencere, kazan, tepsi, tava, cam bardak yıkama makinesi, tezgah altı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak kurulama makinesi satanlar bizimle irtibat kurabilir.

Marmara Kumaş Alımı

Marmara çevresinin tamamında gömlek kumaşı hurdası,süprem kumaş hurdası, hurda abiyelik, viskon kumaş hurdası, şifon kumaş hurdası, jesica kumaş, tişört kumaşı, hurda döşemelik kumaş alımları için yerinize gelecek araçlarımız var. Kumaş hurdası almaktayız. Parti malı hurda dokuma kumaş, hurda penye, nevresim kumaş parçası, parça mayo kumaşı, parça kumaş hurda, poplin kumaş hurdası, hurda çamaşır kumaşı, hurda spot kumaş alımlarında iyi fiyattan ödeme yapılır.

Spota düşmüş ceketlik kumaş hurdası, hurda gabardin kumaşı, hurda eteklik, örme kumaş, hurda kot kumaş, parça pantolon kumaşı alımı için telefonlarımızı hemen arayınız. Balıkesir Marmara kiloyla kumaş hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Buradaki Balıkesir Marmara hurda kumaş kilo fiyatı güncelliğini koruyor.

En Yakın Marmara Hurdacı Telefon Numarası

Demtaş Metal Geri Dönüşüm hurda alım firması olarak Marmara ilçesinin tamamında hurda alırız. En yakın Marmara hurdacı ismiyle her çeşit hurda nakliyesi yapmak nedeniyle adresinize geliyoruz. Bu neden ile hurda satanlara en yakın hurda alan yer Marmara etrafında servis veriyoruz. Marmara hurdacı sitesi bünyesindeki ekiplerimizle kapınızdan hurda alım satımı hizmetimiz var.

Marmara İkinci El İnşaat Malzemesi

Dolayısı ile kapatılan iş yerlerinden edindiğimiz Yıkılan apartman binalarından satın alınan kullanılabilir durumda 2.el pimapen pencereler, demir kapı, mutfak dolabı alım satımı yapıyoruz. Şantiyelerde yük asansörü, harç karıştırma makinesi, alçı mikseri, boya tabancası ikinci el portatif, hurda plywood mevcuttur.

Marmara Hurda Klima Alan Yerler

Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. 2.el Klima Marmara ilçesinde çok satılan hurdalar içinde yer almaktadır. 2.el Kombi alan hurdacı firmayız. Marmara çevresinde hurda klima satanlar firmamızla kesinlikle iletişime geçmelidir. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz.

Marmara Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkımdan sonra müşteriyle sözleşmemize bağlı olarak bina molozlarının taşınması güvenlikle yapılmaktadır. Yıkım molozu Marmara Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından belirlenen moloz dökme alanlarına taşınıyor. Firmamız tarafından satın alınan her cins hurdanın depomuza yükleme ve taşınması ücretsiz yapılır.

Marmara Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Fabrika sökerken sökülecek taşınmazın detaylıca gezilmesi gerekiyor. Daha önce çok sayıda fabrika yıkımı ihaleleri yerine getirdik.

Böylece hurda fabrika sökümü yapan firmalar içerisinde nam saldık. Yıkımla uğraşanların bahsettiği gibi kolay bir işlem olmamıştır. Güvenli şekilde fabrikaları yıkıyoruz. Marmara fabrika söküm işi yapımında tecrübeliyiz.

Hurda Akü Alan Hurdacı Firmalar

Akü hurdaları içindeki kurşun içeren sıvı ayrıştırıldığından kıymetlidir. Arabalarda elektrik ihtiyacını karşılamak için bulunmaktadır. Akü hurda alan hurdacı firmalar bağlantısına tıklayabilirsiniz. Dolayısıyla bizim vb. firma bünyesinde geri dönüşüm imalathanesi olan iş yerleri kuru ve sulu akü alım satımı yapabilir. Akümülatör diğer adıyla batarya şarjlı piller benzeri enerji depolayan elektrik deposudur. Zamanla şarj olmaz bataryalara akü hurdası denmektedir.

Hurda Raf Alanlar

Demir raf hurdası alıyoruz. Sayfamızdaki Marmara 2.el raf ton fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. Raf hurda alan hurdacı firma linkine tıklayın. Marmara 2.el hurda raf satışı yapmak nedeniyle dükkânımıza ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla raflarını yenileyen pastahaneler tarafından satılan reyonlar, çelik raf hurdası, hurda demir raflar, hurda market rafı, mağaza rafı hurdaları arasından personelimizce seçilen hala kullanılabilir durumda 2. el raf satışı yapıyoruz.

7/24 Hurda Alan Marmara Hurdacı Firma

7/24 açık Marmara hurdacı şirketimiz vasıtası ile günün her saatinde sektöre çalışıyoruz. Geçen senelerin sağladığı deneyimler sayesinde araç parkurumuzu arttırarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. Tam tamına sekiz yıldır hurdacılık yapan şirketiz.

Hurda Plastik Alım Satımı

Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemeye verilen isimdir. Marmara plastik hurda alımı yapan firmalar içinden öne çıkan hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Marmara plastik kg fiyatını abonelerimiz ile her saat paylaşıyoruz. Polistiren, elastomer, termoset, polipropilen, termoplastik, polietilen benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Balıkesir şehri Marmara bölgesinin her yerinden plastik abs, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurdası, jelatin satmak sebebiyle bizimle iletişime geçebilirsiniz. Avantajlı fiyatlarla pet şişe hurdası, hurda kırkambar plastik, kırmızı, mavi kapak, hurda poşet, pimapen hurda, hurda beyaz naylon alıyoruz.

Marmara Araba Hurdası Alan Firma

Elbette size hurda otomobil hurdaya verme hakkında yardım etmek isteriz. Marmara hurda alımında hizmet veriyoruz. Ancak hurda araba trafikten düşürme işleri çok zaman aldığından bu hizmetleri sürekli veremiyoruz. Evrak işi olmayan çekme belgeli araba hurdası, hurda vagon, zirai alet hurdası, pulluk, kazayağı, patoz hurdası, hurda çeki demiri, motor hurdası alımı yapıyoruz. Çok sıkışık olmadığımızda Marmara bölgesinde hurda araba alım hizmetleri veriyoruz.

2.El Eşya

Titizlikle kullandığınız 2. el piyasasında değerlendirilebilecek bir durumdaki koltuk ve kanepelerinizi kapınıza gelerek alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, hurda çamaşır makinesi, hurda buzdolabı gibi beyaz eşya hurdası için piyasasının üstünde fiyat veriyoruz. Detaylı bilgiye ulaşmak amacıyla hurda beyaz eşya alımı yapan firma başlıklı içeriği okuyunuz Az kullanılmış çalışma masası, etajer, şifonyer, gardrop, ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, patron koltuğu bulunmaktadır. Marmara ilçesinde sıfır gibi, 2. el mobilya ve aksesuar satabilirsiniz. Her çeşit 2. el televizyon, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik el aletleri, ocak, mutfak eşyaları, masa üstü bilgisayar, ekran kartı, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi almak maksadı ile telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Kırık Cam Hurda Alımı

Marmara ilçesi çevresinde hurda cam alan hurdacılar arasındayız. Cam saydam veya yarısaydam genelde kırılgan ve sert yapıya sahibi sıvı madde tutan amorf ve organik olmayan katı bir maddedir. Günümüzde rengarenk cam şişe, sökülmüş araba camları vb. cam hurdası bulunabilmekte.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!