İçeriğe geç

Manavgat yakınlarında hurda metal ve plastik geri dönüşüm firmasıyız. Anlık Antalya Manavgat hurda fiyatlandırma ile hurda alımı yapmaya devam ediyoruz. Antalya hurdacı firma olan firmamız Demtaş Metal hizmet vermeye devam etmektedir. Normalde Manavgat hurdacı firmasıyız. Ancak Antalya Manavgat merkezinde de hizmetler vermekteyiz. Antalya Manavgat merkezinin tamamında hurda malzemeler ve kullanılmış ev eşyası alım satımı yapıyoruz.

Demtaş Metal şirketimizle Antalya Manavgat meydanının her caddesinde hizmetimize devam ediyoruz. Manavgat hurdacısı olarak hurdalarınızı alıyoruz. Her çeşit hurda alıyoruz.

Antalya Manavgat merkez hurdacı firması olarak Manavgat ilçesinin hurdacılık yapıyoruz. Yüksek tonajlı alımlarda yüksek fiyat sunuyoruz. Antalya hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Antalya Manavgat merkezde yaptığımız gibi hurda alımı için gönderdiğiniz konuma uzman ekiplerimizi gönderiyoruz. Manavgat hurdacı firmaları içinde lideriz.

Manavgat Hurdacı Firmalar

Manavgat hurdacı firması olarak Antalya bölgesinde her tür hurda atık alımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurda malzemelerinizin transferi için en yakın araçlarımızı gönderiyoruz. Siz çok değerli müşterilerimizde her türlü hurda malzeme satmak amacı ile hatlarımızı tuşlayabilirsiniz. Manavgat merkezinde hizmet veriyoruz. Korozyona uğrayan malzemeleri geri dönüştürerek vatandaşlarımızın geleceğini koruyoruz. Manavgat hurdacı firma mı arıyorsunuz? Endişeye mahal vermeyin başardınız. Manavgat bölgesinde eşsiz bir anlayışla profesyonel hizmet beğeninize sunuyoruz. Antalya merkezinin eşsiz ilçesi Manavgat 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece Manavgat etrafında değil, her yerde hurda alım hizmeti veriyoruz.

Manavgat Hurdacı Telefonu

Antalya Manavgat her çeşit hurda alımı hurda malzeme alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar arasındadır. Dolayısıyla hurda malzeme fiyatları öğrenmek sebebiyle bizi aramalısınız. Şimdi arayarak en iyi hurda fiyatları ile hurdalarınızı nakit paraya döndürebilirsiniz. Antalya Manavgat hurdacı telefon numarası bu sayfanın altında tek tıklamayla çevirebileceğiniz konumda yer alıyor.

Manavgat Hurda Alımı

Antimon zamak hurdası, hurda makina, çelik hurdası, hurda kalay almaktayız. Birlikte kazanarak devamlı müşteriler kazanmayı istiyoruz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Tonajlı hurda kablo, bakır, alüminyum, çinko, demir, kurşun ve hurda sarı alımlarında yükseltilmiş fiyat listesi sunuyoruz. Manavgat hurda alan hurdacılar arasında hızlı hizmetler ve tecrübeli kadromuzla öne çıkmaktayız.

Hurda kağıt alımı için adresinize gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan hurdacı firmasıyız. Manavgat yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler içindedir. Zararı önlemek amacı ile hurdalarınızı çok zaman harcamadan satın. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğrar. Böylelikle hurdanın değerini düşürmektedir. Manavgat hurdacı firması olan Demtaş Metal her türlü hurda bakır alım hizmeti veriyor.

Krom Hurdası Alımı

Krom paslanmaz hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Hurda krom kilo fiyatı yazımıza bir göz atarsanız pişman olmazsınız. Gerektiği kadar yapısıyla zırhlı araç kaplaması dahil çoğu yerde krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank alımı yapıyoruz. Nikel metaliyle işlem gördüğünde paslanmaz elde edilmektedir. Burada yer alan Antalya Manavgat krom hurdası fiyatlarını kayıt olanlara güncel olarak yollamaktayız.

Manavgat Çinko Hurda Alanlar

Sayfamızdaki Manavgat hurda çinko fiyatlarını saat başı yollamaktayız. Çinko hurda fiyatı makalemize göz atmalısınız. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü alıyoruz. Antalya, Manavgat ilçesinde çinko hurdası alıyoruz.

Manavgat Sarı Pirinç Hurdası Alım Satımı

Aslına bakarsanız hurda sarı diye hurda türü varolmamıştır. Bu sayfadaki Manavgat sarı pirinç hurdası fiyat listesini kayıt olanlara günlük ulaştırıyoruz. Hurda sarı pirinç alanlar içeriğiyle paylaşılmış konuyu okuyun. Bu sebep ile Manavgat sarı pirinç hurdası ticareti yapmaktayız. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk ucu benzeri hurda sarı cinsleri vardır. Manavgat ilçenin tümünde hurda sarı pirinç alımı yapıyoruz.

Pirinç metali bazı yörelerde rengi sarı olduğundan ötürü hurda sarı denilmektedir. Demtaş Metal firmamız bu hurdaların ticaretinde sarı hurda bronz hurda araiş almaktadır.

Satıcılarda kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati cinsleri kıymetlidir. Antalya Manavgat hurdacı firma olarak her çeşit hurda alımı için adresinize geliyor.

Manavgat Hurda Bakır Alım Satımı

Bakır bobin hurdası, kırkambar bakır hurdası, hurda bakır boru, bakır yanık hurda alımı yapıyoruz. Soyma bakır hurda, antigron kırma (Granür) bakır hurda, Bakır kızıl talaş hurdası, TTR kırma bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, hurda bakır profil, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek, hurda bakır tel alıyoruz. Hurda bakır alan hurdacı sitemizde detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Manavgat bakır hurdası fiyatları için şirket hattımızı arayınız. Buradaki Antalya Manavgat bakır kg fiyatını grubumuzdakilere günlük gönderiyoruz. Antalya Manavgat bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Bakır hurdası alan Manavgat hurdacı iş yerimizi bir tıklamayla arayın profesyonel hizmetin keyfini yaşayın. Manavgat içinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz.

Manavgat Demir Hurdası Alanlar

Hurda demir, dünyada çokça çıkarılan metaller içerisinde bulunmaktadır. Sitemizdeki Antalya Manavgat demir fiyat listesi güncellenmiştir. Manavgat ve çevresinde tufal hurdası, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alım satım işleri yapıyoruz.

Sizinde bildiği gibi her türlü demir merdiven korkuluğu, demir kapı, pencere demiri alım satımı yapılır. Güncel demir hurda ton fiyatı için fazla gecikmeden arayın. Hurda demir alan yerler makalesine mutlaka bir göz atmalısınız. Manavgat bölgesinde hurda demir ticareti yapmaya devam ediyor. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alımı amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler hakkında bilgi edinmek için içeriğinin olduğu linke tıklayabilirsiniz.

Manavgat Kablo Hurda Alanlar

Genellikle hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Manavgat hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Manavgat kablo hurdası alanlar içindeyiz. Hurda telefon kabloları, karışık kablo hurdaları, hurda fare yemez kablolar elinde olanlar bizi arayabilir. Manavgat hurdacısı Demtaş Metal firmamız genellikle hurda iç tesisat kablosu, antigron kablo hurdaları, elektrik kablosu hurdası alımı yapmaktayız.

Antalya Manavgat hurdacısı olarak %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar alımı yapıyoruz. Çünkü sadece hurda alımında iştigal etmiyoruz. Müşterilerde çoğunlukla edinilen %50 bakırlı kablo hurdaları, 40% bakırlı hurda kablo, 30% bakırlı hurda kablolar alırken değerini anında ödüyoruz. Ayrıyeten hurda fare yemez kablolar ticareti amacı ile telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablolar iletkenliğiyle elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaya devam ediyor. Kablo hurdası içindeki bakır teller yüzünden hurda kablo alanlar için önem teşkil eder. Kapıdan tek damar kablo hurdası alıyoruz. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz.

Kullanılış alanlarına göre alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablolar şeklinde çeşitlendirilir. Hurda kablo konulu metne bir göz atabilirsiniz. Ancak tek damar kablolar, çok damarlı hurda kablo, enya kablo hurdası için değerinin üzerinde fiyatları gönderiyoruz. İçindeki iletkenin türüne bağımlı olarak ve de dışındaki kullanılan malzemeye göre isim alır. Bu yazdıda paylaşılan Manavgat hurda kablo ton fiyatını whatsapp grumuzdakilere güncel olarak gönderilmektedir. Tonajlı kablo hurdası alışverişinde piyasadan fazla fiyat listesi gerçekleştiriyoruz.

Manavgat Hurda Kurşun Alan En Yakın Firma

Kurşun metali hala kullanılan madenlerdendir. Manavgat kurşun hurda alımı ile iştigal olduğumuz ilçelerdendir. Bu sayfadaki Manavgat kurşun hurdası kilo fiyatı günceldir. Yağmur oluğu kurşun hurda, Kurşun levha, Cami minaresi kurşun hurda, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun alım satımı yaparız. Cevher şeklindeki metal kurşun mavi-gümüş renkli haliyle bilinir. Hurda kurşun alan yerler sayfasının linkine tıklayınız.

Hurda Sac Alımı

Firmamızda bir tek deliği olmayan 2.el trapez sac hurdası bulunmaktadır. Bağ kulübesi çatısı kapatmak amacıyla kullanılabilir. Hurda sac alım satımı yapıyoruz. Manavgat çevresinde hurda sac onduline, sac hurda varil, hurda sac galvaniz, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurdası, şirketimizi tercih etmelisiniz.

Manavgat Alüminyum Hurdası Alanlar

Bize güven duyanların desteğiyle her gün kurumsallaşıyoruz. Her türde alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava alan hurdacıyız. Ayrıyeten alüminyum petek hurda, hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum radyatör ticareti amacıyla arayın. Antalya Manavgat alüminyum hurdası alan yerler arasında lideriz.

Her çeşit alüminyum hurda nakit alınır. Sayfamızda yayınlanan Manavgat alüminyum hurdası kg fiyatını saat başı ulaştırıyoruz.

Manavgat ilçesinin tümünde alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda alırken tartımı sizinle birlikte gerçekleştiriyoruz. Alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak, alüminyum jant, alüminyum tel için peşin ödeme yapıyoruz. Konumdan alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda alımı yapmak için aramanızı diliyoruz. Firmamıza verdiğiniz önem nedeniyle sonsuz teşekkürler.

Anlık Güncel Manavgat Hurda Fiyatları

Manavgat hurdacı hurda alım sırasında uygulanılan fiyat listesi her an değişmektedir. Doğru fiyata erişmek için bizimle irtibat kurmanız gerekiyor. Unutmayın ki tonajlı hurdalar alırken pazar fiyatlarından daha fazla kilo fiyatı veriyoruz.

Jeneratör Hurda Satanlar

Hurda jeneratör alım satımı yapıyoruz. İkinci el jeneratör satanlar içerisindeyiz. Her türlü titizlikle kullanılmış ikinci el jeneratör satıyoruz.

Hurda Kağıt Alanlar

Manavgat kağıt hurdası alımı yaptığımız bölgeler içindedir. Sayfamızdaki Manavgat karton hurdası kilo fiyatını günlük yollamaktayız Manavgat kağıt hurdası alıp satanlar içindeki işletmemiz ile hurda koli, hurda iplik bobin kağıdı, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, hurda kağıt kırpıntı satabilirsiniz. İlçenin her yerinde defter, kitap hurdası, renkli hurda kağıt, beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alımlarında göstermiş olduğumuz ekstra titizlik sayesinde satıcılara daha çok miktarda kazanım elde etme imkanı takdim ediyoruz. Daha fazla fiyatlarla kuşe kağıt hurda, karton bardak hurdası, bristol kağıt hurdası, kağıt peçete, gazete hurdası alım satımı yapan depolar içindeyiz.

Manavgat Nikel Hurdası Alanlar

Nikel hurda kükürt ile arsenik içerdiğinden zehirli olabilir. Manavgat hurda nikel alıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdaları alımında oldukça dikkat ile davranılmalıdır. Antalya Manavgat çevresinde nikel turbo, %99 nikel şablon , %95 hurda nikel şablon, anot hurda nikel alımında hurda nikel piyasasından yüksek ton fiyatı veriyoruz.

Manavgat Hurdacılar Sitesi

Manavgat sanayi hurdacısı olarak çalışıyoruz. Hurda alımında ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Sırf bu malzemelerin ticaretini gerçekleştirmiyoruz. Şimdikinden daha temiz bir Manavgat oluşturmak için yirmi dört saat çalışıyoruz. Manavgat hurdacılar sitesindeki hurda tesisimiz vasıtası ile geri dönüşüm gerçekleştiriyoruz.

Manavgat Bina Yıkımı

Çok önce fabrika yıkımında yaptığımız üzere bina yıkım işi yapıyoruz. Ücretsiz bina yıkımı yapıyoruz. Kentsel dönüşüme girsin girmesin yenilenecek dairelerin tekrar inşa edilmesi nedeni ile yıkımını sağlıyoruz. Yıkımda pimapen hurdaları, sökülmüş çelik kapı hurdaları, çıkma laminant parkeler vb. tüm hurdayı alıyoruz. Yıkımlarda istenilen tedbir önlemleri

2. El Mutfak Aletleri Alımı

Elimizdeki hamur yoğurma kazanı, döner ocakları, teşhir dolapları, hücreli aspiratör, krom evye, paslanmaz krom davlumbaz, krom küvet, krom dinlendirici, endüstriyel 3 gözlü ocak vb. sanayi tipi otel ve mutfak alet edavatını görebilmeniz için alıcıları ardiyelerimize davet ediyoruz. Temiz durumda bulaşık makinaları, buz makinesi, çamaşır makinaları, tezgah üstü dolaplar, pizza dolabı, çöp sıyırmalı tezgah alım satımı yapıyoruz. İkinci el paslanmaz krom kazan, tencere, tava, tepsi, bardak kurutma makineleri, tezgah altı iki kapaklı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak ısıtma tezgahı satan yerler bizimle irtibat kurabilirsiniz. Profesyonel restaurant malzemeleri almaktayız.

Kumaş Alan Hurdacılar

Hurda parça kumaş alım satımı yapıyoruz. Spot hurda nevresim kumaşı parçası, tekstil artığı parça kumaş, poplin kumaş kırpıntı, mayo kumaşı, penye kumaş hurdası, dokuma kumaş, hurda çamaşır kumaşı, hurda spot kumaş için piyasadan yüksek ödeme yapıyoruz. Antalya Manavgat ilçesinde gömleklik kumaş,hurda süprem, hurda abiyelik, hurda viskon kumaşı, şifon kumaş, jesica kumaş, tshirt kumaşı, döşeme kumaşı alımı için adresinize personelimizi göndermekteyiz. Kiloyla gabardin kumaş hurdası, örme kumaş, hurda pantolonluk kumaş, parça kot kumaşı hurdası, eteklik kumaş, hurda ceketlik kumaş alımı için bizi çok geçmeden arayabilirsiniz. Sitemizdeki Manavgat kumaş hurdası kg fiyatını dileyenlere her gün gönderiyoruz. Manavgat kiloyla hurda kumaş alan firmalar arasında en iyi fiyatı vermekteyiz.

En Yakın Manavgat Hurdacı Telefonu

Demtaş Metal hurdacılık olarak Manavgat bölgesinde hurda alırız. Manavgat hurdacısı firmamızla yerinden hurda alım hizmetleri vermekteyiz. Bu hizmetimiz ile sizlere en yakın hurda alan yerler Manavgat etrafında servis veriyoruz. Manavgat en yakın hurdacı firması adı ile hurda malzeme tartmak sebebi ile bulunduğunuz yere gelmekteyiz.

İkinci El İnşaat Malzemeleri

Birde batan şirketlerden satın almış olduğumuz Müteahhitler tarafından kullanılan inşaat vinci, harç mikseri, boya tabancası, alçı karıştırma makinesi ikinci el vidalı iskele, hurda 2.el plywood mevcuttur. Manavgat etrafında yıkılmış yurt binalarından temin edilen sıfır ayarında 2.el çelik kapı, pencere, mutfak dolapları alıyoruz.

Hurda Klima Alanlar

Manavgat bölgesinde 2.el klima satanlar bizimle kesinlikle iletişime geçmelidir. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Klima hurdası Manavgat ilçesinde en fazla satılan hurda malzemeler içerisindedir. Bozuk kombi hurdası alanlar arasındayız.

Manavgat Moloz Döküm Yerleri

Demtaş Metal tarafından satın alınan tüm hurda eşyanın tesisimize yükleme ve taşınması bedelsiz yapılmaktadır. Yıkım molozları Manavgat Belediyesi’nce bildirilen yerlere taşınır. Fabrika yıkımı sonrasında sözleşmemize göre yıkım molozunun nakliyesi titizlik ile tarafımızdan yapılıyor.

Manavgat Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Etrafta bahsedildiği gibi kolay bir iş olmamıştır. Manavgat fabrika sökümü yapıyoruz. Yıllardır on binlerce fabrika söküm ihaleleri aldık. Profesyonelce fabrikaları söküyoruz. Bu sebeple fabrika sökümü gerçekleştiren yerler içerisinde başarılı yerdeyiz. İlk önce yıkılacak imalathanenin detaylı biçimde dolaşılarak gerekli ekipman ve projenin ayarlanması doğru olur.

Manavgat Hurda Akü Alım Satımı

Elektrikli otomobillerde elektrik ihtiyacında kullanılmaktadır. Zamanla şarj tutmaz bataryaya hurda akü diyoruz. Akümülatör başka deyişle biriktireç şarj edilebilir pil gibi enerjinin depolanmasına imkan veren cihazdır.

Atıl aküler içerdiği kurşun içeren sıvı geri dönüştürülebildiğinden kıymetlidir. Hurda akü alanlar yazısına bakınmak istemelisiniz. Dolayısıyla Manavgat hurdacısı ve benzeri işletme içinde geri dönüşüm imalathanesi bulunan firmalar sulu akü ve kuru akü alım satımı yapabiliyor.

Manavgat 2.el Hurda Raf

Bu sayfadaki Manavgat ikinci el market rafı fiyat listesi güncelliğini korumaktadır. Raf hurda fiyatı konusunda bilgi almak için bağlantısına tıklayabilirsiniz. Raf hurdası Manavgat alımı nedeni ile cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alımı işimizin bir parçasıdır. Genellikle kapanan iş yerleri tarafından hurdaya ayrılan reyonlar, çelik raflar, hurda demir raflar, market rafları, mağaza rafları arasından bizim seçtiğimiz yeni durumdaki ikinci el raf satıyoruz.

7/24 Hizmet Veren Manavgat Hurdacı Firma

Sektörün sağladığı özgüvenle alet parkurumuzu çoğaltarak faaliyetimize devam ediyoruz. Yaklaşık on iki senedir geri dönüşüm faaliyeti sunmaktayız. 7/24 Manavgat hurdacı olan firmamızla 7/24 kapınıza kadar gelmekteyiz.

Manavgat Hurda Plastik Alımı

Güncel fiyata pet şişe, kırkambar plastik hurdası, kırmızı, mavi kapak hurda, hurda market poşeti, pimapen, şeffaf beyaz naylon hurda almaktayız. Plastik hammadde, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemenin adıdır. Manavgat plastik hurdası alan firmalar içerisinden ön planda olan firmayız. Sitemizdeki Antalya Manavgat hurda naylon kilo fiyatını whatsapp grubu üyelerine günlük gönderilmektedir. Antalya şehri Manavgat ilçesinin tamamından abs plastik hurda, polipropilen moblen hurdası, hurda polistren kristal, hurda jelatin alımı için iletişim hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polietilen, polipropilen gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Manavgat Hurda Araç Alan Hurdacılar

İşten fırsat oldukça Manavgat çevresinde araba hurdası alıyoruz. Manavgat hurdacılık sektöründe hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Resmi belge işi olmayan hurda vagon, zirai alet hurdaları, pulluk, kazayağı, hurda patoz, çeki demiri, kazalı hurda araba, motor hurdası . Tabiki de müşterilerimize otomobil hurdası alım satımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Fakat hurda araç vergiden düşürme evrakları zaman aldığından bu hizmeti her zaman gerçekleştiremiyoruz.

2.El Eşya

Çok az kullandığınız 2. el olarak değerlendirilebilecek temizlikteki kanepe, koltuklarınızı konumunuza gelerek almaktayız. Hurda bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi, hurda buzdolabı gibi beyaz eşya hurdası almaktayız. Geniş bilgi için hurda bulaşık makinesi alımı yapanlar konusunda detaylı bilgi veren makaleyi okuyabilirsiniz İkinci el ofis mobilyası, etajer, şifonyer, gardrop, patron koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, bilgisayar masası alıyoruz. Yeniden farkı olmayan 2. El buzdolapları, derin dondurucular, televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, dizüstü bilgisayar, elektrikli eşyalar, ekran kartı hurdası, hurda anakart satın almak nedeni ile telefon numaramızı tuşlayabilirsiniz. Antalya Manavgat yeni gibi, ikinci el masa, sandalye satıyoruz.

Manavgat Kırık Cam Hurda Alım Satımı

Cam yarısaydam yada saydam genellikle kırılgan ve sert yapıya sahibi sıvı maddeleri tutan inorganik yumuşak olmayan bir malzemedir. Genellikle şeffaf kırılmış araba camları, meyve suyu şişesi biçimlerinde cam hurda baya fazla alınıp satılıyor. Manavgat ilçesi çevresinde hurda cam alan hurdacılar arasındayız.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!