İçeriğe geç

Maltepe Gülensu mahallesi hurdacı firmalar içinde öncüyüz. Gülensu hurdacı olarak hurdalarınızı değerinde alıyoruz Demtaş Metal adıyla İstanbul Anadolu Maltepe mahallesinde hizmet veriyoruz. Güncel İstanbul Maltepe Gülensu hurda fiyatlandırmayla hurda alım satımı yapmaktayız. Her çeşit hurda malzeme alıyoruz.

Maltepe Gülensu mahallesi hurdacı firma olarak Gülensu mahallesi sokaklarında hizmet veriyoruz. İstanbul geri dönüşüm firmaları içerisindeki firmamız Demtaş Metal hurdacılık hizmetlerini vermeye devam ediyor. Maltepe Gülensu mahallesinde geri dönüşümcüleri içerisindeyiz.

Anadolu yakası Maltepe Gülensu genelinde olduğu gibi hurda almak amacıyla profesyonel ekip göndermekteyiz Tonajlı hurda satımlarında piyasadan yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. İstanbul hurdacı olarak Gülensu mahallesinin bütün mahallelerinde hurdacılık yapıyoruz. Şu an İstanbul Maltepe firmasıyız. Bununla birlikte Gülensu mahallesinde de hizmetler vermekteyiz. Gülensu mahallesinde ikinci el eşya ve hurda alım satımı için nakit ödeme yapıyoruz

Maltepe Gülensu Hurdacıları

Gülensu mahallelerinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Hurda plastik ve metalleri geri dönüştürerek sizin ve bizim faydalanması için çalışıyoruz. Gülensu hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Şansızınız yaver gitti. İstanbul Maltepe Gülensu merkezinde eşi benzeri olmayan anlayışlar ile hizmetlerimizi sunmaktayız. Gülensu mahallesinde ve Maltepe merkezinde hurda ve 2.el eşya alan hurdacılar içerisinde en doğru fiyatı veriyoruz. İstanbul merkezinin gözde mahallesi Gülensu öncelikli hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca İstanbul Maltepe Gülensu çevresinde değil, her bölgede hizmet vermekteyiz. İstanbul Maltepe hurdacısı olarak Anadolu yakasında hurdacılık yapıyoruz. Anadolu yakası hurdacısı olarak her gün gelişiyoruz. Sizde her türlü hurda satışı yapmak sebebi ile şirketimizi tuşlamalısınız.

Geri dönüşüm karbon emisyonunu azaltmaktadır. Çok miktarda enerji tüketilince ortaya karbon emisyonu çıkar ve iklim değişikliğinin ana sebebidir. Geri dönüşümde tüketilen düşük enerji bu emisyonun iklimlere zarar vermesinin önüne geçmektedir.

Doğal kaynakların yok edilmesini önler. Doğal kaynakların bir sınırı vardır. Bazı kaynaklar yeterli miktarda bulunsada artan nüfusla dünyanın tüketimi de artmaktadır. Hurda metallerin geri dönüştürülmesi ihtiyacımız olan metalleri korumamızı sağlar. Bu sayede yeraltındaki kaynakları gelecek nesillerede saklayabiliriz.

Geri dönüşüm firmaları enerji tasarrufu yapmamızı sağlar. Metallerin ocaklardan kazılarak işlenmesi pahalıdır. Ham maddeyi sıfırdan üretmek için oldukça çok enerji harcanır. Hurdaların dönüştürülmesi yüzde doksan çok daha azdır.

Gülensu Hurdacı Telefon Numarası

Gülensu mahallesi hurdacı numarası iletişim sayfamızın içeriğinde bir tıklamayla arayabileceğiniz konumda bulunuyor. İstanbul Maltepe Gülensu adresten hurda malzeme alımı her çeşit hurda alımı faaliyetleri yürüttüğümüz yerler içinde yer almaktadır. Bu yüzden hurda fiyat listesi istemek amacıyla mobil hattımızı arayabilirsiniz. Zaman kaybetmeden arayarak anlık hurda fiyat listesiyle atık hurdaları satarak peşin para kazanabilirsiniz.

Gülensu Sarı Hurdası Alan Firmalar

Aslını söylemek gerekirse sarı hurda adıyla hurda türü yoktur. Bu sebep ile Gülensu Mahallesi hurda sarı alan hurdacılar içerisindeyiz.

Gülensu bölgesinde hurda sarı alımıyla ilgileniyoruz. İstanbul Sarı pirinç alan hurdacılar konulu makaleyi okuyun. Hurda sarı satanlarda sarı pirinç hurda kırkambar, sarı hurda vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati türleri bulunabilir. İstanbul Maltepe Gülensu hurdacı firma olarak tüm türlerde hurda alım satımı konusunda hizmet veriyor.

Demtaş Metal hurdacılık firması bahsettiğimiz hurdaların piyasasına uygun olarak hurda sarı radyatör, sarı pirinç hurda fosfor hurda, bronz hurda alımı yapıyor. Pirinç metal hurdası bazı yörelerde sarı renkli olduğundan sarı pirinç hurdası denilmektedir. Sizinde öğrendiği gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu isimlerinde hurda sarı çeşitleri bulunmaktadır.

Gülensu Hurda Bakır Alımı

Hurda antigron granür bakır, soyma bakır hurdası, TTR hurda bakır kırması, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, hurda bakır profil, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tel alıyoruz. Gülensu mahallesi bakır hurdası fiyat listesi için arayın.

Sitemizde yayımlanmış olan Gülensu yanık bakır hurdası kilo fiyatı bugün güncellenmiştir. İstanbul Maltepe Gülensu hurda bakır alan yerler arasındayız. Gülensu içinde hurda bakır alıyoruz. Hurda bakır boru, hurda yanık bakır, kırkambar bakır hurda, bakır bobin hurdası alım satımı yapıyoruz. Bakır alan hurdacılar konumuzda detaylı bilgi var. Bakır alan Gülensu hurdacı iş yerimizi ivedi bir biçimde arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın.

Gülensu Kablo Hurdası Alımı

Gülensu mahallesinin her yerinde kablo hurdası alan yerler arasındayız. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz. Karışık hurda kablolar, hurda telefon kablosu, hurda fare yemez kablo satarak daha çok para kazanmayı isteyenler bize ulaşın. İçindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve birde dış yüzeydeki malzemenin çeşitlere ayrılır. Sayfamızdaki Gülensu hurda kablo fiyatlarını günlük ulaştırıyoruz. Genellikle hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Gülensu hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Yüksek miktarda kablo hurdası alırken piyasadan pahalı fiyat listesi veriyoruz. Ek olarak enya kablolar, tek damar kablo, çok damarlı hurda kablo alım satımı esnasında ederinin üzerinde öneriyoruz.

İstanbul Maltepe Gülensu hurdacısı Demtaş Metal genellikle iç tesisat kabloları, elektrik kablosu hurdası, antigron kablolar alım satımı yapıyoruz. Genel olarak çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yer altı kablosu şeklinde çeşitlendirilir.

Satıcılarda çoğunlukla bulunan Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar, 40% bakırlı hurda kablolar alımı yaparken değerini nakit ödüyoruz. Ayrıca hurda fare yemez kablolar için telefon edebilirsiniz. Kablolar iletkenliği sebebiyle makinelerde kullanılıyor. Hurda kablo içindeki bakır teller yüzünden kablo hurdası alan yerler için çok önemlidir. Çünkü firmamız sadece hurda alım satımıyla uğraşmıyoruz.

Maltepe Kablo alan hurdacılar başlığıyla paylaşılmış içeriğe göz atabilirsiniz. Her yerden antigron hurda kablo, tek damar hurda kablo almaktayız. İstanbul Maltepe Gülensu bölgesinde %30 bakırlı kablo, TTR kablo hurdaları, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo alım satımı yapıyoruz.

Gülensu Hurda Alüminyum Alım Satımı

Şirketimize verdiğiniz önem sebebiyle şükranlarımızı sunarız. Gülensu mahallesinin tümünde alüminyum araiş, hurda alüminyum piston, alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel hurda alımı yaparken tartımları teknolojik aletlerle gerçekleştiriyoruz. Her çeşit hurda alüminyum alım satımı yapılır. Konumdan alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda alımı için telefonlarınızı diliyoruz.

Alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum jant, hurda alüminyum bakırlı petek alımı yapan hurdacı firmasıyız. Maltepe Gülensu hurda alüminyum alan firmalar içinde öncüyüz. Sizlerin desteğiyle daha hızlı tecrübeli hale geliyoruz.

Hurda alüminyum hakkındaki metne bir göz gezdirebilirsiniz. Her türde hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum tencere tava alımı yapıyoruz. Ek olarak alüminyum petek hurda,hurda alüminyum radyatör, hurda alüminyum kutu yapmaya özen gösteriyoruz.

Gülensu Hurda Alan Hurdacı

Hurda krom alımı için evinize kadar geliyoruz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız. Gülensu kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler arasındadır. Zarar etmeyi önlemek amacıyla hurda malzemelerinizi gecikmeden satmalısınız. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurdası nemli ortamlarda korozyona uğrar. Böylelikle metallerin kıymeti düşüyor. Gülensu mahallesi hurdacı firma olan Hurdacı firmamız Demtaş Metal her çeşit ikinci el eşya alım satımı yapıyor. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanmayı hedefliyoruz.

Fabrikalardan üretim artığı hurdası alıyoruz. Küçük malzemeleri biriktirebilmenizi kolaylaştırmaktayız. Fabrikalara konteyner vermekteyiz.

Tonajlı alüminyum hurda, kablo, bakır hurda, kurşun,çinko hurdası, sarı ve hurda demir aldığımızda fiyatlar uyguluyoruz. Gülensu hurda alanlar arasında kaliteli hizmetler ve tecrübeli kadromuz ile öne geçiyoruz. Hurda zamak, torna artığı, kalay hurda, çelik hurda alıyoruz. Hep birlikte kazanarak uzun vadeli kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz.

Gülensu Mahallesi Hurda Krom Alanlar

Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom tank hurdası, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz. Paslanmaz krom hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Hurda krom ton fiyatı sayfamızı dolaşmak hakkında bilgiye ulaşmanızı sağlar. Gayet sert yapısıyla zırhlı araç kaplaması dahil çeşitli alanlarda krom hurda kullanılmaktadır. Nikel metaliyle karıştırılarak paslanmaz metal elde edilir. Krom hurdası alan hurdacılar makalesine bakınmak isteyebilirsiniz.

Gülensu Hurda Sac Alan Firma

Müştemilat çatısı kaplamak amacıyla rahatlıkla kullanılabilir. Gülensu bölgesinde hurda levha, sac varil hurdası, galvaniz hurdası, trapez sac, galvanizli boru hurda, satışı yapmak sebebi ile arayabilirsiniz. Sac hurdası alım satımı yapıyoruz. Elimizde sıfır üründen tek farkı fiyatı olan ikinci el trapez sac var.

Gülensu Mahallesi Çinko Hurdası Alanlar

Sayfamızdaki İstanbul Maltepe Gülensu çatı söküm çinkosu fiyatlarını kayıt olanlara bedelsiz gönderilmektedir. Çinko hurdası fiyatı çinko hurda konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek amacı ile içeriğinin olduğu linke tıklayabilirsiniz. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü alım satımı yapıyoruz. Gülensu mahallesinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Maltepe Çinko hurdası fiyatı paylaşımına bir göz atabilirsiniz.

Gülensu Demir Hurdası Alımı

Gülensu ve çevresinde tufal hurda demir, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alımı yapıyoruz. Bildiğiniz üzere her çeşit demir yangın merdiveni, demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı alıyoruz. Firmamız Gülensu genelinde hurda demir alım satımı yapmaktadır. Güncel anlık demir hurda fiyat listesi istemek amacı ile fazla zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Hurda demir kilo fiyatı yazımıza bir göz atmak istemelisiniz. Demir hurdası, Gülensu bölgesinde çokça kullanılan metaller arasındadır. Sitemizdeki Gülensu extra demir hurda fiyatları güncellenmiştir. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alımı için işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası fiyatı paylaşımımızı okursanız harika olacaktır.

Gülensu Kurşun Hurda Alım Satımı

Kurşun cevherleri gümüşe yakın mavi renkli şekliyle biliniyor. Çatı söküm kurşunu, Cami minaresi kurşun hurdası, Kurşun levha hurdası, Yağmur oluğu kurşun hurda alıyoruz. Gülensu mahallesinde kurşun hurda alım satımı ile iştigal olduğumuz bölgelerdendir. Sitemizdeki Gülensu çatı minare kurşunu fiyat listesini grubumuzdakilere güncel olarak göndermekteyiz. Kurşunun hala kullanılan madenler içerisinde olduğu düşünülüyor.

En Yakın Gülensu Hurdacı Firma

Demtaş Metal hurda alım firması olarak Gülensu çevresinde her türde hurda alırız. En yakın Gülensu hurdacı firması servisiyle hurda eşya alıp satarken ayağınıza işinin ehli çalışanlarımızı yolluyoruz. Bu hizmetimiz ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yer Gülensu mahallesinin yakınlarında hizmet sunmaktan gurur duyarız. Gülensu hurdacı firması içindeki personelimizle adresten hurda almaya devam ediyoruz.

Gülensu Mahallesinde Bina Yıkıyoruz

Çok önce fabrika yıkımında olduğu üzere bina yıkım işleri başarı ile yerine getiriyoruz. Bedelsiz bina yıkım işleri yapıyoruz. Bina yıkımı bitiminde pimapen hurdaları, sökülen çelik kapı hurdaları, çıkma laminant parkeler gibi her türlü hurdanızı piyasa fiyatına alıyoruz. Bina yıkımı gerçekleştirilirken bilinen tüm tedbirler Gülensu mahallesi kentsel dönüşüme girsin girmesin eskimiş dükkanların gerektiği şekilde imar edilmesi sebebi ile yıkımlarını gerçekleştiriyoruz.

7/24 Hurda Alan Gülensu Hurdacı Firması

1996’dan beri geri dönüşüm faaliyetlerinde hizmetimizi sunuyoruz. 7/24 açık Gülensu hurdacı depomuz aracılığıyla 7/24 açığız. Yılların bahşettiği özgüven vasıtasıyla makine sayımızı arttırarak hizmetimizi sürdürüyoruz.

Gülensu Hurda Plastik Alım Satımı

Termoplastik, polipropilen, termoset, polietilen, polistiren, elastomer ve benzeri çeşitleri vardır. En güncel fiyata mavi kapak, şeffaf naylon hurdası, pimapen hurda, hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik alım satım işleri ile ilgileniyoruz.

Gülensu plastik hurda alımı yapan firmalar içerisinde olan Gülensu hurdacısıyız. Buradaki Gülensu naylon hurdası fiyat listesini ücretsiz ulaştırıyoruz İstanbul ve Gülensu bölgesinin tamamından abs plastik hurdası, polipropilen moblen, jelatin hurdası, hurda polistren kristal fiyatı öğrenmek amacı ile firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemenin adıdır.

Gülensu İkinci El İnşaat Malzemeleri

Ayrıca kapatılan iş yerlerinden satın aldığımız İnşaat alanlarında yük asansörü, alçı sıva makinesi, boya tabancası, harç pompası az kullanılmış portatif, ikinci el plywood mevcuttur. Yıkılmış fabrika binalarından sökülen hala kullanılabilir durumda 2. el mutfak dolapları, kapı, pencereler alan firmalar arasındayız.

Gülensu Hurda Fiyatları

Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurdalar alırken borsasından fazla kilo fiyatı sunuyoruz. En doğru ton fiyatlarına erişmek amacıyla bizi arayın. Gülensu Mahallesi hurdacısı olarak hurda alım satımı esnasında uygulanılan fiyatlar saatlik olarak değişkenlik gösteriyor.

Gülensu 2.el Raf Satanlar

Hurda depo rafı işleri liderlik ettiğimiz alanlardandır. Raf hurda fiyatı gönderisini okumak bilgi edinmenizi sağlayabilir. Genellikle raflarını yenileyen pastanelerden temin ettiğimiz mağaza rafı hurdaları, hurda çelik raflar, hurda market rafı, ürün teşhir reyonları, demir raf hurdaları içlerinden personelimizce seçilen yeniden farkı olmayan 2.el market rafları satıyoruz. Bu sitede yer alan Gülensu ikinci el raf kilo fiyatı güncellendi. Raf hurdası alan yerler bağlantısına tıklamalısınız. Raf hurdası Gülensu satmak sebebiyle çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Gülensu Nikel Hurda Alanlar

Nikel hurdası zehirleyebilir. Bu mahallede %95 , 99 şablon nikel hurdalar, anot nikel hurda, hurda turbo nikel alımı yapıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdalar toplanırken oldukça dikkatle davranmalıyız. İstanbul Maltepe Gülensu mahallesinde nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz.

Gülensu Fabrika Sökümü Yapılır

Gülensu fabrika söküm işi deneyime sahibiz. Uzun zamandır binlerce fabrika söküm ihalelerini gerçekleştirdik.

Bu nedenler İstanbul Maltepe fabrika söküm işleri gerçekleştiren hurdacılar içinde nam saldık. İşe başlamadan önce yıkılacak binanın detaylı bir biçimde dolaşılması gerekir. Profesyonelce fabrikaları yıkıyoruz. Genellikle bahsedildiği gibi kolay bir işlem değildir.

Gülensu Hurdacılar Sitesi

Gülensu mahallesi hurdacılar sitesi içerisinde bulunan depomuzla hurdacılık gerçekleştiriyoruz. Çok daha yaşanabilir bir şehir oluşturmak için sürekli çalışıyoruz. Sırf bu türden hurda eşyanızı almıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz.

Gülensu Mahallesi Araba Hurdası Alan Hurdacı

Gülensu hurda alımında hizmetlerimizi sürdürüyoruz. İşlerden fırsat buldukça Gülensu yakınlarında hurda araba alım satım hizmetleri vermekteyiz. Tabiki de sizlere araba hurdası alımı konusunda yardım etmek isteriz. Fakat araba hurdası vergiden düşürme evrakları çok zaman aldığından bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayan çekme belgeli hurda otomobil, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, hurda patoz, çeki demiri, yük vagonu, hurda motor alıyoruz.

Gülensu Mahallesinde Kağıt Hurda Alanlar

Karton, kağıt hurda alıyoruz. Sayfamızdaki Gülensu hurda kağıt, karton ton fiyatı az önce güncellenmiştir İlçede defter, kitap, renkli kağıt hurda, 1. hamur beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alırken göstermiş olduğumuz ekstra özen sayesinde hurda satmak isteyenlere daha çok kazanma şansı veriyoruz. Değerinden yüksek fiyatlarla bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt, karton bardak hurdası, kuşe kağıt hurda, peçete hurdası, kullanılmış gazete alımı yapan hurdacılar arasındayız. Gülensu mahallesinde hurda kağıt alan yerler içerisindeki işletmemiz hizmetleri ile iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurda, matbaa baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, karton koli satımı yapabilirsiniz.

Gülensu 2.el jeneratör Alanlar

Sanayi tipi yüksek kw 2. el jeneratör alınır. 2. el jeneratör satan yerler içindeyiz. Hurda jeneratör alıyoruz.

Gülensu Klima Hurda Alanlar

Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. İkinci el klima Gülensu mahallesinde en çok alımı yapılan elektronik eşya hurdaları arasında yer almaktadır. Bozuk kombi hurdası alanlar içindeyiz. Gülensu mahallesi etrafında 2.el klima satanlar bizlerle mutlaka iletişime geçmelidir.

Gülensu Moloz Nakliyesi

Gülensu hurdacı Demtaş Metal firmamız tarafından satın alınan tüm hurdanın işyerimizi yükleme ve taşınması ücretsiz yapılmaktadır. Yıkım molozları Maltepe Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından planlanan araziye naklediliyor. Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan sözleşmemize bağlı olarak molozun nakliyesi itinayla yapılmaktadır.

Gülensu Mahallesi Akü Hurdası Alım Satımı

Akü diğer adıyla batarya büyük piller gibi enerjinin depolanmasına imkan veren enerji kaynağıdır. Zamanla enerji depolamaz bataryalara hurda akü denir. Maltepe Akü hurda fiyatı bölümümüze göz bakınırsanız pişman olmayacaksınız.

Akü hurda alan hurdacılar makalesini gezmek öğrenmenizi sağlayacaktır. Dolayısı ile firmamız ve benzeri kendine ait geri dönüşüm imalathanesi olanlar sulu akü ve kuru akü alım satımı yapan tesisler içerisindedir. Arabalarda enerji ihtiyacında kullanılmaktadır. Hurda akü içerisindeki kurşunlu suyu ayrılabildiğinden hurdacı firmalar için değerlidir.

Gülensu İkinci El Ev Eşyası

Temiz ofis büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, personel masası, etajer, şifonyer, gardrop, sekreter koltuğu satın almak amacıyla çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır. Sıfır gibi ikinci el LCD tv, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli ev eşyaları, ocak, mutfak aletleri, bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart satın almak maksadı ile bize ait mobil numaralarla etkileşimde bulunarak ulaşabilirsiniz. Piyasadan uygun fiyatlara sıfır gibi ve 2.el masa, sandalye satabilirsiniz. Kısa bir süre kullanılmış olan 2. el olarak satışa sunulabilecek bir biçimdeki kanepe, koltuklarınızı yerinizden almaktayız. Eski çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası, eski bulaşık makinesi vs beyaz eşya hurdası için yüksek fiyat teklifi sunulmaktadır. Detaylı bilgiye erişmek için buzdolabı hurdası fiyatı konulu gönderimizi gezebilirsiniz

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!