İçeriğe geç

Lapseki Hurdacı Telefonu

Lapseki hurdacı firması olarak hizmet ediyoruz. Lapseki ilçesi etrafında hurda ve geri dönüşüm fabrikasıyız. Hali hazırda Lapseki hurdacı firmasıyız. Bununla birlikte Lapseki merkezinde de hizmet vermekteyiz.

Lapseki hurdacı firmaları içinde lider konumdayız. Her türlü hurda alım satımı yapıyoruz. Çanakkale geri dönüşüm firması olan DEMTAŞ Metal hurdacılık hizmeti beğeninize sunmaya devam etmektedir.

Güncel Çanakkale Lapseki hurda fiyatları ile hurdacılık hizmeti veriyoruz. Lapseki merkezinde temiz kullanılmış eşyalar ve hurda alımı için eşyanızın değerini piyasasından daha yüksek fiyatla ödüyoruz. Lapseki hurdacısı olarak hurda malzeme yerinden almaktayız.

Lapseki merkezde devamlı yaptığımız gibi hurda alımı sebebiyle dilediğiniz yere araçlarımızı göndermekteyiz. Toptan alımlarda Lapseki merkezindeki piyasadan yüksek fiyat uyguluyoruz. Çanakkale hurdacı firmalar arasındayız. DEMTAŞ Metal adıyla Çanakkale Lapseki hizmetimizi sürdürüyoruz.

Lapseki Hurdacı Firmalar

Lapseki hurdacı firması mı arıyordunuz? Endişe etmeyin. Lapseki etrafında benzeri olmayan anlayışlarla hizmet sunmaya devam ediyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizde her türlü hurda kurşun satışı yapmak için şirketimizi tuşlamalısınız. Çanakkale merkezinin büyüyen ilçesi Lapseki ilk hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Çanakkale Lapseki çevresinde değil, her bölgede hurdacılık hizmeti veriyoruz. Lapseki hurdacı firması olarak Çanakkale ilinin her yerinde hurdacılık yapıyoruz. Her tonajdaki atık malzemelerinizin taşınması için en yakınınızdaki araçlarımızı göndermekteyiz. Lapseki merkezindeki mahallelerde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Atıkları geri dönüştürerek vatandaşlarımızın geleceğine fayda sağlamaktayız.

Lapseki Hurdacı Telefonu

Çanakkale Lapseki yerinden hurda malzeme alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar arasındadır. Bu yüzden hurda atık satışı yapmak üzere bizi aramanız gereklidir. Şimdi telefonumuzu arayarak yüksek hurda fiyatları ile atık hurdaları satın. Çanakkale Lapseki hurdacı telefonu sitemizin içinde bir tıkla tuşlayabileceğiniz şekilde bulunuyor.

Lapseki Kablo Hurdası Alanlar

Çanakkale Lapseki ilçesinin tamamında kablo hurdası almaktayız. Yüksek tonajlı hurda kablo ticaretinde değerinden oldukça yüksek fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. Karışık kablolar, telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez satmak isteyenler bize ulaşın. Her yerden antigron hurda kablo, iç tesisat kablosu hurdası, enya kablo hurdası tek damar kablo hurdası alıyoruz. Çanakkale Lapseki çevresinde sıklıkla toplanlanan Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası, 50% bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 30 bakırlı hurda kablo alışverişinde nakit para ödeme yapıyoruz.

Hurda kablolar içindeki bakır teller yüzünden hurdacılık yapanlar için kıymetlidir. Lapseki hurdacısı DEMTAŞ Metal her çeşit elektrik kablosu hurdaları, antigron kablo, iç tesisat kabloları alımı yapmaktayız. Sitemizdeki kablo alan hurdacı metine göz atın. Çanakkale Lapseki bölgesinde %30, %40, %50 bakırlı kablo, TTR kablolar alımı yapıyoruz. Eş zamanlı olarak hammadde dönüşümü yapıyoruz. Kullanım alanlarında göre alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yer altı kabloları, çelik sargılı kablolar çeşitleri bulunur.

Özellikle elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Lapseki hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Çünkü sadece hurdacılık sektöründe iştigal etmiyoruz. Ayrıyeten hurda fare yemez kablolar için bize ulaşabilirsiniz. Kablolar elektriğin iletilmesinde elektrikli araç ve gereçlerde kullanılmaya devam ediyor. Bunun yanı sıra tek damar hurda kablolar, çok damarlı hurda kablo, enya kablo alım satımı esnasında ederinin üzerinde vermekteyiz. İçindeki telin türüne bağlı olarak ve dışındaki malzemenin çeşitlere ayrılır. Burada yayınlanan Çanakkale Lapseki elektrik kablosu fiyat listesini grubumuzdakilerle haftalık olarak paylaşıyoruz.

Krom Hurda Alan Hurdacı Firma

Nikel metal ile karıştırılarak paslanmaz metal oluşur. Sitemizdeki Lapseki hurda krom fiyat listesini dileyenlere her gün ulaştırıyoruz. Krom paslanmaz hurda için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurdası fiyatları paylaşımımızı incelemek konu hakkında bilgi edinmenizi sağlar.

Sert yapısı nedeni ile zırhlı araç dahil çoğu alanda hurda krom kullanılıyor. 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 430 krom hurda, hurda krom tank, anot nikel %99 alım satımıyla ilgileniyoruz.

Lapseki Alüminyum Hurda Alımı

Burada bulunan Lapseki alüminyum ton fiyatlarını abonelerimizle paylaşmaktayız. Sayfamızda önceden yazılanalüminyum alan hurdacılar konuya göz atın. Her türlü hurda alüminyum nakit alınır. Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem sebebi ile sonsuz teşekkürler. Çanakkale Lapseki alüminyum hurda alan firmalar içinde fark yaratıyoruz.

Konumdan hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda alımı için telefon etmenizi bekliyoruz. Lapseki ilçesinde alüminyum piston hurda, alüminyum profil hurdası, hurda alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurda alımı yaparken tartımı müşteriyle yapmaktayız. Bize hurda satanların destekleriyle sürekli kurumsallaşıyoruz.

Bunun ile birlikte alüminyum petek hurda, hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum radyatör satışı yapmak için arayın. Alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum jant hurdası, alüminyum bakırlı petek ticaretiyle uğraşan firmayız. Her çeşit alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası alan yerler arasındayız.

Lapseki Demir Hurdası Alımı

Lapseki ve çevresinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurda demir alıyoruz. Hurda demir, yer kabuğunda bol miktarda çıkarılan madenler içerisindedir. Sitemizdeki Lapseki 1.sınıf hurda demir fiyatlarını güncel olarak ulaştırmaktayız. Hurdacı firmamız Lapseki ilçesinde demir hurdası ticareti yapıyor.

Anlık güncel demir hurdası fiyatı edinmek sebebiyle fazla zaman kaybetmeden arayın. Demir hurda alan yerler paylaşımını gezmek iyi gelecektir. Bildiğiniz gibi her türde pencere demiri, demir trabzan, demir ev kapısı için peşin para ödeme yapıyoruz. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası fiyatları gönderisine göz bakarsanız mükemmel bir şey yaparsınız.

Lapseki Sarı Hurdası Alımı

Hurdacı firmamız tüm bu hurda sarı çeşitlerinin yanı sıra hurda sarı hurda bronz araiş almaktadır. Lapseki hurdacı firma olarak piyasadaki her türde hurda alımı yapmaktadır. Benzer şekilde hurda sarı kırkambar, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati çeşitleri bulunabilir. Lapseki ilçesinin her yerinde sarı hurdası almaktayız.

Buradaki Lapseki hurda sarı kilo fiyatını uygulamamızı kullananlara güncel olarak göndermekteyiz. Pirinç sarı hurda alanlar hakkındaki metini ziyaret edin. Haliyle Lapseki hurda sarı alanlar içindeyiz. Gerçekte hurda sarı diye hurda çeşidi bulunmamaktadır.

Hurda satmak isteyenlerin öğrendiği gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu gibi sarı hurda cinsleri bulunmaktadır. Pirinç metaline halk ağzıyla renginden dolayı hurda sarı ismiyle bilinir.

Lapseki Bakır Hurdası Alımı

Lapseki bölgesinde bakır hurda alımı yapıyoruz. Bakır hurdası alan Lapseki hurdacı telefon numarasını şimdi arayın kaliteli hizmetin tadına varın. Sayfamızdaki Lapseki soyma bakır hurdası ton fiyatlarını telegram grubumuzda her hafta paylaşıyoruz. Çanakkale Lapseki bakır hurda alan yerler içindeyiz. TTR kırma hurda bakır, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, bakır tencere hurdası, bakırlı petek, hurda bakır tel, hurda bakır profil alımı yapılır. Hurda bakır alan hurdacı bölümünde geniş bilgi var. Hurda bakır kırkambar, bakır yanık hurda, bakır boru hurda, hurda bakır bobin alan firmayız. Lapseki hurda bakır fiyat listesi için arayın.

Kurşun Hurda Alanlar

Kurşun metalinin kullanılan en eski madenlerden biri olduğu düşünülüyor. Minare söküm kurşunu, Kurşun levha, Cami sökümü hurda kurşun, Hurda kurşun oluk alım satımı yapıyoruz. Lapseki kurşun hurdası alıp satmak için kapınıza geldiğimiz bölgeler içerisindedir. Buradaki Çanakkale Lapseki hurda Cami kurşunu kg fiyatını grubumuza üye olanlara her gün ulaştırıyoruz. Cevherleri olan kurşun maviye yakın gümüş renkli biçimiyle göze çarpar. Kurşun hurda fiyatı konusunda bilgi almak amacıyla konusunun linkine tıklayınız.

Lapseki Hurda Alanlar

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaç edindik. Lapseki adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler içindedir. Hurdalarınızı gecikmeden elinizden çıkarmalısınız. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurdası su ile temas ettiğinde korozyona uğrar. Böylelikle metallerin fiyatı düşebilir.

Lapseki hurdacı firması olan DEMTAŞ Metal hurdacılık her çeşit hurda raf alım satım hizmeti veriyor. Yüksek tonajlı sarı hurda ve hurda kablo, bakır, alüminyum, çinko, demir, kurşun aldığımızda yüksek fiyat listeleri sunmaktayız. Lapseki hurda alan yerler içerisinde hızlı hizmet ve uzman kadromuzla öncü konuma geçiyoruz. Hurda antimon zamak, torna artığı, çelik hurdası, kalay hurda alıyoruz. Birlikte daha çok kazanarak uzun süreli kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Hurda karton alımı için biriktirdiğiniz yere kadar geliyoruz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmayız.

Çinko Hurda Alanlar

Bu sayfadaki Lapseki hurda nikel kg fiyatını güncel olarak gönderiyoruz. Hurda çinko alan hurdacı firma makalemize göz atmalısınız. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü fiyatları için arayın. Lapseki çevresinde çinko hurdası alıyoruz.

Lapseki Sac Hurdası Alan En Yakın Firmalar

Depolarımızda bir tek deliği olmayan 2.el trapez sac var. Sac hurda alımı yapanlar içindeyiz. Lapseki ve çevresinde sac levha hurdası, hurda sac varil, galvaniz hurda, hurda trapez sac, hurda galvanizli boru, alımı amacıyla arayın. Kış bahçesi çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

Lapseki Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Güvenli şekilde fabrikaları yıkıyoruz. Uzun süredir bol miktarda fabrika yıkım ihaleleri tamamladık. Lapseki fabrika söküm işleri yapıyoruz. Öncelikle yıkımı yapılacak üretim yerinin detaylı bir şekilde gezilmesi gerekir. Böylelikle fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içinde başarılı konumdayız. Hurdacıların bahsettiği şekilde kolay değildir.

Lapseki Araç Hurdası Alan Firma

Tabiki de müşterilerimize araba hurdası hurdaya verme hakkında yardım etmek isteriz. Lapseki hurdacılık sektöründe hizmet ediyoruz. Lakin hurda otomobil vergiden düşürme işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti daima yerine getiremiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen çekme belgeli hurda araba, hurda pulluk, kazayağı, patoz hurdası, hurda çeki demiri gibi zirai alet hurdası, hurda vagon, hurda motor . İşten fırsat buldukça Lapseki bölgesinde hurda araba alım satım hizmeti vermekteyiz.

Lapseki Hurda Beyaz Eşya

Kısa bir süre kullanılmış olan 2el olarak satılabilecek bir temizlikte bulunan kanepe, koltuklarınızı kapınıza gelerek satın alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, hurda bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası vb beyaz eşya hurdası almaktayız. Daha detaylı bilgi için hurda buzdolabı alımı konulu makaleyi ziyaret ediniz Sahibinden personel masaları, ofis büro mobilyası, öğrenci koltukları, etajer, şifonyer, gardrop bulunur. Her çeşit ikinci el TV, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik el aletleri, ocak, mutfak gereçleri, bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart almak sebebiyle bizleri tuşlayabilirsiniz. Makul fiyatlarla kullanılmış, 2.el oturma grubu alabilirsiniz.

2.El İnşaat Malzemeleri

Yıkılmış elbiseci binalarından alınan kullanılabilir durumda ikinci el çelik kapı, pimapenler, mutfak dolabı alan yerler içindeyiz. Birde işi bırakmak mecburiyetinde kalmış esnaflardan satın almış olduğumuz Müteahhitlerce bir inşaatta kullanılmış yük asansörü, alçı karıştırma makinesi, boya tabancası, harç makinesi 2.el demir inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood 2.el olarak satılır.

Hurda Akü Alanlar

Akü hurdaları içinde bulunan kurşunlu sıvılar nedeni ile hurdacı firmalar için oldukça değerlidir. Bir zaman sonra enerji depolamaz bataryalara hurda akü denir. Otomobillerde elektrik enerjisi kaynağı kullanılıyor. Aküler başka deyişle biriktireç şarj edilebilir pil benzeri enerji depolanan elektrik enerjisi kaynağıdır. Hurda akü alım satımı konusunda bilgi edinmek için linkine tıklayın. Dolayısıyla iş yerimiz benzeri şirket içerisinde geri dönüştürme tesisi olan işletmeler kuru akü ve sulu akü alan yerler içindedir.

Lapseki Hurdacılar Sitesi

Lapseki oto sanayi hurdacı firmaları içerisindeyiz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Lapseki hurdacılar sitesi 2. bloktaki depomuz vasıtası ile hurdacılık hizmetleri ediyoruz. Çevreci dostlara her hali ile temiz bir şehir bırakmak için yorulmadan çaba sarfediyoruz. Sadece bu eşyaların geri dönüşümünü gerçekleştirmiyoruz.

Klima Hurdası Alan Hurdacılar

Hurda klima Lapseki bölgesinde en fazla alımı yapılan elektronik hurdaları içindedir. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Lapseki ilçesinde hurda klima satanlar bizimle kesinlikle iletişime geçmelidir. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. 2. El Kombi alımı yapan hurdacı firmayız.

İkinci El Kafe ve Lokanta Aletleri Alımı

Temiz durumda endüstriyel bulaşık makinası, tezgah üstü dolaplar, çöp sıyırmalıklı tezgah, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makinesi alıyoruz. Sanayi tipi restoran mutfağı ekipmanları alım satımı yapıyoruz. İkinci el servis bıçağı, tabak, bardak, cam bardak kurutma makinesi, tabak kurutma makinesi, krom tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah üstü üç kapaklı dolap satmak isteyenler bizimle iletişim kurabilir. Depolarımızdaki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur kazanı, sanayi tipi set üstü ocak, endüstriyel aspiratör, dilendirici küveti, krom evye, davlumbaz, krom paslanmaz dinlendirici vb endüstriyel mutfak malzemesini inceleyebilmeniz amacı ile sizi depomuza davet ediyoruz.

Hurda Kumaş Firesi Alan Firma

Yüksek tonajlı kot kumaş hurdası, hurda pantolonluk, gabardin kumaş, ceketlik kumaş hurdası, hurda eteklik kumaş, örme kumaş hurdası alımı için telefonlarımızı hemen arayın. Çanakkale Lapseki kiloyla hurda kumaş alanlar arasındayız.

Bu yazdıda yer alan Çanakkale Lapseki hurda kumaş fiyatlarını arzu edenlere bedelsiz ulaştırıyoruz. Çanakkale Lapseki bölgesinde hurda viskon kumaşı, hurda gömlek kumaşı, tişört kumaşı hurdası, hurda şifon kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, döşemelik kumaş, jesica kumaş, hurda süprem kumaşı alım satımında istediğiniz adrese ekip gönderiyoruz.

Tonajlı hurda dokuma kumaş, penye kumaş hurdası, hurda nevresim kumaşı parçası, mayo kumaşı, baskı altı hurda kumaş, parça poplin kumaş, atletlik kumaş, hurda spot kumaş alım satımı yapıyoruz. Çanakkale Lapseki bölgesinin tamamında parça kumaş hurdası alımı yapmaktayız.

Lapseki Moloz Dökümü

Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan sözleşmemize göre molozların nakliyesi güvenlikle yapılır. Lapseki hurdacı DEMTAŞ Metal tarafından alınacak her çeşit hurdanın işyerimizi nakliyesi ücretsiz yapılır. Yıkım molozu Lapseki Belediyesi tarafından bildirilen arazilere nakliyesi yapılıyor.

En Yakın Lapseki Hurdacı Telefonu

Lapseki en yakın hurdacı hizmetiyle her tür hurda ticareti yapmak için yerinize geliyoruz. DEMTAŞ Metal şirketimizle Lapseki genelinde her çeşit hurda eşya alımı işi yapıyoruz. Bu sebep ile size en yakın hurdacı firma Lapseki genelinde hizmetler ediyoruz. Lapseki hurdacı sitesi içinde çalışmakta olan personelimiz ile konumdan hurda malzeme alımına devam ediyoruz.

Lapseki Karton Hurda Alımı

Çanakkale Lapseki hurda kağıt alan hurdacılar içindeki işletmemiz verdiği hizmetler sayesinde koli hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurda, kağıt kırpıntı satımı yapabilirsiniz. Piyasadan fazla ton fiyatı ile kağıt peçete, bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt, kağıt bardak, kullanılmış gazete alıyoruz. İlçede hurda kitap defter, renkli kağıt hurda, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alırken uyguladığımız ekstra titizlik sayesinde müşterilerimize çok daha yüksek oranda kazanma olanağı iletiyoruz. Lapseki hurda karton aldığımız ilçeler arasındadır. Burada yer almakta olan Lapseki hurda kağıt kg fiyatını bip hattımızda haftalık olarak paylaşıyoruz

Lapseki Bina Yıkımı

Aynen fabrika yıkımında gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işleri yapıyoruz. Bina yıkımından sonra çıkma pimapen, sökülen kapılar, yer döşemeleri vb. her türde hurdaları satın almaktayız. Lapseki kentsel dönüşüm dahilinde yenilenecek ev ve işyerlerinin gerektiği bir şekilde inşaatının yapılması amacıyla yıkım işlerini sağlıyoruz. Bina yıkımında lüzum görülen tüm önlemler Ücretsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz.

Hurda Cam Alan Firmalar

Son zamanlarda renkli ve şeffaf meyve suyu şişesi, araba camları türde hurda cam baya fazla alım satımı yapıyoruz. Lapseki etrafında cam hurdası alan yerler içindeyiz. Son zamanlarda renkli ve şeffaf meyve suyu şişesi, araba camları türde hurda cam baya fazla alım satımı yapıyoruz.

Nikel Hurdası Alan Yerler

Hurda nikel zehirli olabilir. Lapseki nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdası alınıp, satılırken elden geldiğince hassasiyet ile davranmalıyız. Bu ilçede turbo nikel, anot hurda nikel, %95 şablon nikel hurdalar ve %99 nikel şablon alıyoruz.

Lapseki Plastik Hurda Alanlar

Polistiren, termoplastik, termoset, polietilen, elastomer, polipropilen gibi çeşitleri vardır. Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin ismidir. Güncel fiyatla kırmızı, mavi kapak hurda, şeffaf beyaz naylon hurda, pimapen, pet şişe, kırkambar plastik hurdası alım satım işleri yapıyoruz. Çanakkale şehri Lapseki bölgesinin tümünden abs plastik, hurda jelatin, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurdası satmak sebebiyle firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Lapseki plastik hurdası alanlar içerisinden öne geçmeyi başaran Lapseki hurda deposuyuz. Buradaki Lapseki naylon hurdası ton fiyatlarını abonelerimizle eş zamanlı bir şekilde paylaşıyoruz.

7/24 Hizmet Veren Lapseki Hurdacı Firması

İki bin altıdan bu zamana kadar hurdacılıkla yedi yirmi dört hizmete devam ediyoruz. Bu sürenin kazandırdığı profesyonellikle geridönüşüm teknolojisine ayak uydurarak hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Lapseki hurdacı şirketimiz vasıtası ile zamana takılmadan sektörde hizmet etmekteyiz.

Anlık Lapseki Hurda Fiyatları

Lapseki hurdacı hurda alım satımı sırasında uygulanılan ton fiyatı her an değişkenlik gösteriyor. Hatırlatmak isteriz ki yüksek miktarlı hurda alımlarında borsasından daha fazla fiyat teklifi uyguluyoruz. Kesin fiyata ulaşmak nedeniyle bizimle iletişim kurmanız yeterlidir.

2.el Raf Hurdası

Buradaki Çanakkale Lapseki çıkma raf fiyat listesini telegram grup üyelerine güncel olarak ulaştırıyoruz. Raf hurdası alan hurdacı hakkında bilgi almak amacıyla konusunun olduğu linke tıklayınız. Raf hurdası Lapseki almak için firmamıza ulaşabilirsiniz. Genellikle iflas eden baharatçılardan aldığımız market rafı hurdaları, çelik raflar, hurda demir raflar, teşhir reyonları, teşhir rafları arasından personelimizce seçilen hala kullanılabilir durumda ikinci el hurda raf satanlar içindeyiz. Demir raf hurdası işleri yapıyoruz.

Lapseki Jeneratör Hurdası Satanlar

Jeneratör hurdası alanlar arasındayız. İkinci el jeneratör satanlar arasındayız. Her türde az kullanılmış 2.el jeneratör alınır.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!